[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Stal Brzeg Brzeskie Towarzystwo Piłkarskie Stal Brzeg
Data założenia: 25 stycznia 1967
Barwy: żółto-niebieskie
Adres: Sportowa 1, 49-304 Brzeg
telefon: (77) 416-89-29, faks: 416-80-56
WWW: https://stalbrzeg.futbolowo.pl/ (oficj.)
https://www.facebook.com/Stal-Brzeg-156521247751309/ (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Brzegu
pojemność - 2 000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Grzegorz Dyl (od 25 lutego 2019)
Trener: Marcin Domagała (od 3 października 2019), Arkadiusz Bator (od 14 grudnia 2020)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Aleksander Firek (05.09.03), Amin Stitou (07.03.93, 192/85), Adrian Szady (28.03.97, 184/77).
Obrońcy: Jakub Banach (16.01.99, 184/75, Sokół Ostróda), Marcin Budnik (12.05.97, 187/83, J), Mateusz Jaros (22.09.93, 170/64), Jakub Kowalski (06.05.01, 183/72), Jan Leończyk (18.07.01, 182/73, W, Sokół Marcinkowice), Piotr Niewieściuk (16.01.93, 185/76), Mateusz Ogrodowski (02.06.96, 190/86, KS Stilon Gorzów Wielkopolski, J -> Piast Żmigród), Kacper Paszkowski (17.06.03, 190/83, W, Górnik Zabrze (juniorzy)).
Pomocnicy: Konrad Andrzejczak (08.06.96, 179/68, W, Sokół Ostróda), Maciej Borycka (14.03.00, 172/64, J -> Gwarek Tarnowskie Góry), Dominik Bronisławski (15.06.96, 178/68, W, bez klubu), Damian Celuch (08.05.90, 184/79, J -> Polonia Bytom), Karol Danielik (12.02.94, 183/77), Konrad Dobrowolski (07.02.04, W, juniorzy), Jakub Jarzębowski (01.07.01, W, Śląsk II Wrocław), Dawid Kamiński (13.02.95, 179/74), Mikołaj Kudra (04.03.02, Pomologia Prószków (juniorzy)), Michał Kuriata (20.04.99), Dawid Łukasiewicz (24.07.02, 184/75, W, Śląsk Wrocław (juniorzy)), Bartosz Łukawiecki (02.09.02, J -> Skalnik Gracze), Michał Maj (15.02.97, 179/70, J -> Sokół Ostróda), Grzegorz Mazurek (13.04.94, 182/73, W, Piast Żmigród), Marcin Niemczyk (02.02.96, 175/67, Ruch Zdzieszowice), Maksymilian Podgórski (06.08.02, FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy)), Kacper Stańko (21.05.03, W, Energetyk Siechnice), Maciej Suski (13.01.06, W, juniorzy), Michał Sypek (22.01.98, 181/68, Ruch Zdzieszowice), Michał Szymczyk (12.01.02, 173/70), Łukasz Święty (21.10.99, W, Sokół Ostróda), Dariusz Zapotoczny (01.02.95, 175/64, Ruch Zdzieszowice, J -> Polonia Nysa).
Napastnicy: Mateusz Dychus (05.09.00), Michał Kaczmar (22.09.04, juniorzy).
 
Uwagi

• Nazwy: (1967) MZKS Stal Brzeg -> (1994) BTP Brzeg [reaktywacja] -> (2004) BTP Piast Brzeg -> (16.04.2009) BTP Stal Brzeg.
 
Dane z sezonu: 2020/21
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2021/22
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: opolska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: opolska I
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: opolska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: opolska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: opolska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: opolska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: opolska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: opolska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: opolska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Saltex IV liga 2013/2014, grupa: opolska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Saltex IV liga 2014/2015, grupa: opolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Saltex IV liga 2015/2016, grupa: opolska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: III
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: III
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: III
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: III
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN
   2019/20 - Totolotek Puchar Polski 2019/2020
   2020/21 - III liga 2020/2021, grupa: III
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Opolski ZPN
   2021/22 - III liga 2021/2022, grupa: III
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas