[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Makowianka Maków Mazowiecki 15 36 11 3 1 46-12 3 3 1 15-9 8 0 0 31-3
2.  Nadnarwianka Pułtusk 15 35 11 2 2 56-15 6 0 1 25-5 5 2 1 31-10
3.  Kryształ Glinojeck 15 32 10 2 3 35-17 5 1 2 20-10 5 1 1 15-7 1 3 1 0 0 3-2
4.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 32 10 2 3 43-19 7 0 1 27-6 3 2 2 16-13 1 0 0 0 1 2-3
5.  Żbik Nasielsk 15 31 10 1 4 45-25 4 0 3 19-14 6 1 1 26-11
6.  Wkra Bieżuń 15 29 9 2 4 39-23 5 1 1 16-3 4 1 3 23-20
7.  KS CK Troszyn 15 27 8 3 4 35-29 3 2 2 16-19 5 1 2 19-10
8.  Korona Szydłowo 15 23 7 2 6 35-33 3 1 4 18-17 4 1 2 17-16
9.  PAF Płońsk 15 18 5 3 7 29-31 2 3 3 18-12 3 0 4 11-19
10.  Iskra Krasne 15 17 5 2 8 32-33 3 1 4 18-15 2 1 4 14-18
11.  Sona Nowe Miasto 15 13 4 1 10 20-39 3 1 4 13-25 1 0 6 7-14 1 3 1 0 0 3-1
12.  Mazowsze Jednorożec 15 13 4 1 10 17-53 3 1 3 11-19 1 0 7 6-34 1 0 0 0 1 1-3
13.  Tęcza Ojrzeń 15 12 3 3 9 21-39 3 0 5 13-19 0 3 4 8-20
14.  Orzyc Chorzele 15 9 3 0 12 17-46 3 0 4 13-28 0 0 8 4-18 1 3 1 0 0 3-1
15.  GKS Strzegowo 15 9 2 3 10 13-51 2 1 4 7-19 0 2 6 6-32 1 0 0 0 1 1-3
16.  Wkra Sochocin 15 7 1 4 10 16-34 1 2 5 11-19 0 2 5 5-15

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Makowianka Maków Mazowiecki    1-3 1-1 3-0 2-2 5-2 2-0 1-1 
 2 Nadnarwianka Pułtusk    3-0 1-2 2-1 4-0 2-1 8-1 5-0 
 3 Kryształ Glinojeck1-2 1-1     3-2 3-1 1-2 2-0 4-0 5-2 
 4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka    3-4 3-0 3-0 5-1 3-0 5-0 3-1 2-0 
 5 Żbik Nasielsk1-3     4-5 5-2 4-2 1-2 1-0 3-0 
 6 Wkra Bieżuń0-1     4-1 2-1 3-0* 2-0 5-0 0-0 
 7 KS CK Troszyn0-4 1-1 0-4 6-5     4-2 3-1 2-2 
 8 Korona Szydłowo1-2 4-1 3-4 0-2     1-3 3-2 2-2 4-1 
 9 PAF Płońsk1-1 2-3 2-3 1-2     1-1 7-0 3-1 1-1 
 10 Iskra Krasne0-3 1-3 2-0 2-2 2-5 1-2     6-0 4-0 
 11 Sona Nowe Miasto1-9 0-4 0-5 2-0 1-2     3-1 3-3 3-1 
 12 Mazowsze Jednorożec1-9 0-2 1-3 5-4     2-0 0-0 2-1 
 13 Tęcza Ojrzeń0-3 1-3 1-4 1-3 3-4 3-0     2-1 2-1 
 14 Orzyc Chorzele0-4 0-11 1-3 4-7 2-0     3-1 3-2 
 15 GKS Strzegowo0-5 0-6 1-4 1-1 1-2 2-0 2-1     
 16 Wkra Sochocin0-2 2-5 2-5 0-3 0-0 0-0 0-4 7-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Korona Szydłowo 0-2 KS CK Troszyn 11 sierpnia, 17:00
PAF Płońsk 2-3 Żbik Nasielsk 11 sierpnia, 17:00
w Nasielsku; PAF gospodarzem
Kryształ Glinojeck 5-2 GKS Strzegowo 11 sierpnia, 17:00
Tęcza Ojrzeń 1-3 Wkra Bieżuń 11 sierpnia, 16:00
Wkra Sochocin 0-2 Makowianka Maków Mazowiecki 11 sierpnia, 16:00
Sona Nowe Miasto 3-1 Mazowsze Jednorożec 11 sierpnia, 16:00
Iskra Krasne 1-3 Nadnarwianka Pułtusk 11 sierpnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Orzyc Chorzele 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

KS CK Troszyn 3-1 Orzyc Chorzele 15 sierpnia, 17:30
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 sierpnia, 13:00
Mazowsze Jednorożec 5-4 Iskra Krasne 15 sierpnia, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Sona Nowe Miasto 15 sierpnia, 17:00
Wkra Bieżuń 0-0 Wkra Sochocin 15 sierpnia, 18:00
GKS Strzegowo 2-1 Tęcza Ojrzeń 15 sierpnia, 17:30
Żbik Nasielsk 1-3 Kryształ Glinojeck 15 sierpnia, 11:00
Korona Szydłowo 1-3 PAF Płońsk 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

PAF Płońsk 1-2 KS CK Troszyn 18 sierpnia, 11:00
Kryształ Glinojeck 1-2 Korona Szydłowo 18 sierpnia, 17:00
Tęcza Ojrzeń 0-3 Żbik Nasielsk 18 sierpnia, 17:00
Wkra Sochocin 7-0 GKS Strzegowo 18 sierpnia, 11:00
Sona Nowe Miasto 0-4 Wkra Bieżuń 18 sierpnia, 12:30
Iskra Krasne 0-3 Makowianka Maków Mazowiecki 18 sierpnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-0 Mazowsze Jednorożec 18 sierpnia, 11:00
Orzyc Chorzele 0-11 Nadnarwianka Pułtusk 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

KS CK Troszyn 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 25 sierpnia, 13:00
Mazowsze Jednorożec 2-0 Orzyc Chorzele 26 sierpnia, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 25 sierpnia, 16:00
Wkra Bieżuń 2-1 Iskra Krasne 25 sierpnia, 14:00
GKS Strzegowo 2-0 Sona Nowe Miasto 25 sierpnia, 16:00
Żbik Nasielsk 3-0 Wkra Sochocin 25 sierpnia, 14:30
Korona Szydłowo 2-2 Tęcza Ojrzeń 25 sierpnia, 11:00
PAF Płońsk 1-1 Kryształ Glinojeck 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Kryształ Glinojeck 3-1 KS CK Troszyn 1 września, 14:30
Tęcza Ojrzeń 1-3 PAF Płońsk 1 września, 15:00
Wkra Sochocin 0-0 Korona Szydłowo 1 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 1-9 Żbik Nasielsk 2 września, 17:00
Iskra Krasne 6-0 GKS Strzegowo 1 września, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Wkra Bieżuń 1 września, 17:00
Orzyc Chorzele 0-4 Makowianka Maków Mazowiecki 1 września, 15:30
Nadnarwianka Pułtusk 8-1 Mazowsze Jednorożec 1 września, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 września

KS CK Troszyn 4-2 Mazowsze Jednorożec 8 września, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-3 Nadnarwianka Pułtusk 9 września, 11:00
Wkra Bieżuń 2-0 Orzyc Chorzele 8 września, 17:00
GKS Strzegowo 1-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8 września, 12:00
Żbik Nasielsk 4-2 Iskra Krasne 8 września, 14:00
Korona Szydłowo 3-2 Sona Nowe Miasto 8 września, 11:00
PAF Płońsk 1-1 Wkra Sochocin 8 września, 16:30
Kryształ Glinojeck 4-0 Tęcza Ojrzeń 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Tęcza Ojrzeń 1-4 KS CK Troszyn 15 września, 11:00
Wkra Sochocin 2-5 Kryształ Glinojeck 15 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 2-0 PAF Płońsk 15 września, 16:30
Iskra Krasne 1-2 Korona Szydłowo 15 września, 16:00
w Przasnyszu
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-4 Żbik Nasielsk 16 września, 16:30
Orzyc Chorzele 3-1 GKS Strzegowo 15 września, 15:30
Nadnarwianka Pułtusk 2-1 Wkra Bieżuń 15 września, 11:00
Mazowsze Jednorożec 1-9 Makowianka Maków Mazowiecki 15 września, 12:00

Kolejka 8 - 22-23 września

KS CK Troszyn 0-4 Makowianka Maków Mazowiecki 22 września, 11:00
Wkra Bieżuń 3-0 Mazowsze Jednorożec 22 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GKS Strzegowo 0-6 Nadnarwianka Pułtusk 22 września, 16:00
Żbik Nasielsk 1-0 Orzyc Chorzele 22 września, 15:00
Korona Szydłowo 3-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 22 września, 16:00
PAF Płońsk 1-1 Iskra Krasne 22 września, 16:00
Kryształ Glinojeck 2-0 Sona Nowe Miasto 22 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-1 Wkra Sochocin 22 września, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Wkra Sochocin 0-0 KS CK Troszyn 29 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 3-3 Tęcza Ojrzeń 30 września, 16:00
Iskra Krasne 2-0 Kryształ Glinojeck 29 września, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-1 PAF Płońsk 29 września, 11:00
Orzyc Chorzele 4-7 Korona Szydłowo 29 września, 11:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Żbik Nasielsk 29 września, 11:00
Mazowsze Jednorożec 0-0 GKS Strzegowo 30 września, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Wkra Bieżuń 29 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

KS CK Troszyn 6-5 Wkra Bieżuń 6 października, 15:00
GKS Strzegowo 0-5 Makowianka Maków Mazowiecki 6 października, 11:00
Żbik Nasielsk 1-2 Mazowsze Jednorożec 6 października, 15:00
Korona Szydłowo 4-1 Nadnarwianka Pułtusk 6 października, 15:00
PAF Płońsk 3-1 Orzyc Chorzele 6 października, 15:30
Kryształ Glinojeck 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 3-4 Iskra Krasne 6 października, 15:00
Wkra Sochocin 0-4 Sona Nowe Miasto 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Sona Nowe Miasto 0-5 KS CK Troszyn 13 października, 15:30
Iskra Krasne 4-0 Wkra Sochocin 13 października, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 Tęcza Ojrzeń 13 października, 14:30
Orzyc Chorzele 1-3 Kryształ Glinojeck 13 października, 14:30
Nadnarwianka Pułtusk 4-0 PAF Płońsk 13 października, 11:00
Mazowsze Jednorożec 1-3 Korona Szydłowo 14 października, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Żbik Nasielsk 13 października, 14:00
Wkra Bieżuń 5-0 GKS Strzegowo 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

KS CK Troszyn 2-2 GKS Strzegowo 20 października, 15:00
Żbik Nasielsk 4-5 Wkra Bieżuń 20 października, 14:00
Korona Szydłowo 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 20 października, 15:00
PAF Płońsk 7-0 Mazowsze Jednorożec 20 października, 15:00
Kryształ Glinojeck 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 20 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 2-1 Orzyc Chorzele 20 października, 15:00
Wkra Sochocin 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 20 października, 15:00
Sona Nowe Miasto 1-2 Iskra Krasne 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Iskra Krasne 2-5 KS CK Troszyn 27 października, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Sona Nowe Miasto 27 października, 14:30
Orzyc Chorzele 3-2 Wkra Sochocin 27 października, 14:00
Nadnarwianka Pułtusk 5-0 Tęcza Ojrzeń 27 października, 11:00
Mazowsze Jednorożec 0-2 Kryształ Glinojeck 28 października, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 5-2 PAF Płońsk 27 października, 14:30
Wkra Bieżuń 4-1 Korona Szydłowo 27 października, 15:00
GKS Strzegowo 1-1 Żbik Nasielsk 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

KS CK Troszyn 0-4 Żbik Nasielsk 3 listopada, 13:00
Korona Szydłowo 4-1 GKS Strzegowo 3 listopada, 13:00
PAF Płońsk 2-3 Wkra Bieżuń 3 listopada, 13:30
Kryształ Glinojeck 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 3 listopada, 14:00
Tęcza Ojrzeń 3-0 Mazowsze Jednorożec 3 listopada, 13:00
Wkra Sochocin 2-5 Nadnarwianka Pułtusk 3 listopada, 14:00
Sona Nowe Miasto 3-1 Orzyc Chorzele 3 listopada, 11:00
Iskra Krasne 2-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 KS CK Troszyn 10 listopada, 13:00
Orzyc Chorzele 2-0 Iskra Krasne 10 listopada, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-1 Sona Nowe Miasto 10 listopada, 11:00
Mazowsze Jednorożec 2-1 Wkra Sochocin 11 listopada, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Tęcza Ojrzeń 10 listopada, 13:00
Wkra Bieżuń 0-1 Kryształ Glinojeck 10 listopada, 11:00
GKS Strzegowo 1-2 PAF Płońsk 10 listopada, 13:00
Żbik Nasielsk 5-2 Korona Szydłowo 10 listopada, 13:00

Kolejka 16

KS CK Troszyn - Korona Szydłowo
Żbik Nasielsk - PAF Płońsk
GKS Strzegowo - Kryształ Glinojeck
Wkra Bieżuń - Tęcza Ojrzeń
Makowianka Maków Mazowiecki - Wkra Sochocin
Mazowsze Jednorożec - Sona Nowe Miasto
Nadnarwianka Pułtusk - Iskra Krasne
Orzyc Chorzele - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 17

Orzyc Chorzele - KS CK Troszyn
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Nadnarwianka Pułtusk
Iskra Krasne - Mazowsze Jednorożec
Sona Nowe Miasto - Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Sochocin - Wkra Bieżuń
Tęcza Ojrzeń - GKS Strzegowo
Kryształ Glinojeck - Żbik Nasielsk
PAF Płońsk - Korona Szydłowo

Kolejka 18

KS CK Troszyn - PAF Płońsk
Korona Szydłowo - Kryształ Glinojeck
Żbik Nasielsk - Tęcza Ojrzeń
GKS Strzegowo - Wkra Sochocin
Wkra Bieżuń - Sona Nowe Miasto
Makowianka Maków Mazowiecki - Iskra Krasne
Mazowsze Jednorożec - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Nadnarwianka Pułtusk - Orzyc Chorzele

Kolejka 19

Nadnarwianka Pułtusk - KS CK Troszyn
Orzyc Chorzele - Mazowsze Jednorożec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Makowianka Maków Mazowiecki
Iskra Krasne - Wkra Bieżuń
Sona Nowe Miasto - GKS Strzegowo
Wkra Sochocin - Żbik Nasielsk
Tęcza Ojrzeń - Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck - PAF Płońsk

Kolejka 20

KS CK Troszyn - Kryształ Glinojeck
PAF Płońsk - Tęcza Ojrzeń
Korona Szydłowo - Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk - Sona Nowe Miasto
GKS Strzegowo - Iskra Krasne
Wkra Bieżuń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Makowianka Maków Mazowiecki - Orzyc Chorzele
Mazowsze Jednorożec - Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 21

Mazowsze Jednorożec - KS CK Troszyn
Nadnarwianka Pułtusk - Makowianka Maków Mazowiecki
Orzyc Chorzele - Wkra Bieżuń
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - GKS Strzegowo
Iskra Krasne - Żbik Nasielsk
Sona Nowe Miasto - Korona Szydłowo
Wkra Sochocin - PAF Płońsk
Tęcza Ojrzeń - Kryształ Glinojeck

Kolejka 22

KS CK Troszyn - Tęcza Ojrzeń
Kryształ Glinojeck - Wkra Sochocin
PAF Płońsk - Sona Nowe Miasto
Korona Szydłowo - Iskra Krasne
Żbik Nasielsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
GKS Strzegowo - Orzyc Chorzele
Wkra Bieżuń - Nadnarwianka Pułtusk
Makowianka Maków Mazowiecki - Mazowsze Jednorożec

Kolejka 23

Makowianka Maków Mazowiecki - KS CK Troszyn
Mazowsze Jednorożec - Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk - GKS Strzegowo
Orzyc Chorzele - Żbik Nasielsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Szydłowo
Iskra Krasne - PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto - Kryształ Glinojeck
Wkra Sochocin - Tęcza Ojrzeń

Kolejka 24

KS CK Troszyn - Wkra Sochocin
Tęcza Ojrzeń - Sona Nowe Miasto
Kryształ Glinojeck - Iskra Krasne
PAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Korona Szydłowo - Orzyc Chorzele
Żbik Nasielsk - Nadnarwianka Pułtusk
GKS Strzegowo - Mazowsze Jednorożec
Wkra Bieżuń - Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 25

Wkra Bieżuń - KS CK Troszyn
Makowianka Maków Mazowiecki - GKS Strzegowo
Mazowsze Jednorożec - Żbik Nasielsk
Nadnarwianka Pułtusk - Korona Szydłowo
Orzyc Chorzele - PAF Płońsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Kryształ Glinojeck
Iskra Krasne - Tęcza Ojrzeń
Sona Nowe Miasto - Wkra Sochocin

Kolejka 26

KS CK Troszyn - Sona Nowe Miasto
Wkra Sochocin - Iskra Krasne
Tęcza Ojrzeń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kryształ Glinojeck - Orzyc Chorzele
PAF Płońsk - Nadnarwianka Pułtusk
Korona Szydłowo - Mazowsze Jednorożec
Żbik Nasielsk - Makowianka Maków Mazowiecki
GKS Strzegowo - Wkra Bieżuń

Kolejka 27

GKS Strzegowo - KS CK Troszyn
Wkra Bieżuń - Żbik Nasielsk
Makowianka Maków Mazowiecki - Korona Szydłowo
Mazowsze Jednorożec - PAF Płońsk
Nadnarwianka Pułtusk - Kryształ Glinojeck
Orzyc Chorzele - Tęcza Ojrzeń
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wkra Sochocin
Iskra Krasne - Sona Nowe Miasto

Kolejka 28

KS CK Troszyn - Iskra Krasne
Sona Nowe Miasto - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wkra Sochocin - Orzyc Chorzele
Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk
Kryształ Glinojeck - Mazowsze Jednorożec
PAF Płońsk - Makowianka Maków Mazowiecki
Korona Szydłowo - Wkra Bieżuń
Żbik Nasielsk - GKS Strzegowo

Kolejka 29

Żbik Nasielsk - KS CK Troszyn
GKS Strzegowo - Korona Szydłowo
Wkra Bieżuń - PAF Płońsk
Makowianka Maków Mazowiecki - Kryształ Glinojeck
Mazowsze Jednorożec - Tęcza Ojrzeń
Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Sochocin
Orzyc Chorzele - Sona Nowe Miasto
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Iskra Krasne

Kolejka 30

KS CK Troszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Iskra Krasne - Orzyc Chorzele
Sona Nowe Miasto - Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Sochocin - Mazowsze Jednorożec
Tęcza Ojrzeń - Makowianka Maków Mazowiecki
Kryształ Glinojeck - Wkra Bieżuń
PAF Płońsk - GKS Strzegowo
Korona Szydłowo - Żbik Nasielsk

IV liga 2018/2019 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2018/2019 (Płock)
Liga okręgowa 2018/2019 (Siedlce)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa II)

Klasa A 2018/2019 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas