[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Józefovia Józefów 30 75 25 0 5 98-36 13 0 2 58-15 12 0 3 40-21
2.  AP Żyrardów 30 70 22 4 4 98-40 11 1 3 50-19 11 3 1 48-21
3.  KS Teresin 30 55 17 4 9 74-51 8 2 5 38-26 9 2 4 36-25 2 6 2 0 0 7-1
4.  Ursus II Warszawa 30 55 18 1 11 94-54 12 1 2 60-24 6 0 9 34-30 2 0 0 0 2 1-7
5.  Laura Chylice 30 54 17 3 10 78-56 9 1 5 41-26 8 2 5 37-30
6.  Grom Warszawa 30 46 14 4 12 80-62 5 2 8 48-37 9 2 4 32-25
7.  Milan Milanówek 30 45 14 3 13 46-51 9 2 4 25-18 5 1 9 21-33
8.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 43 13 4 13 52-55 9 3 3 29-19 4 1 10 23-36
9.  SEMP Ursynów (Warszawa) 30 42 12 6 12 72-60 7 4 4 44-26 5 2 8 28-34
10.  LKS Chlebnia 30 41 12 5 13 64-60 8 1 6 37-32 4 4 7 27-28
11.  Piast Piastów 30 37 11 4 15 61-60 7 2 6 42-24 4 2 9 19-36
12.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 34 10 4 16 49-80 6 3 6 30-31 4 1 10 19-49
13.  Naprzód Stare Babice 30 33 10 3 17 60-78 4 0 11 26-42 6 3 6 34-36
14.  MKS II Piaseczno 30 32 9 5 16 41-55 7 3 5 26-16 2 2 11 15-39
15.  LKS Osuchów 30 16 4 4 22 26-103 3 2 10 16-39 1 2 12 10-64
16.  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 15 5 0 25 34-126 3 0 12 17-46 2 0 13 17-80

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Józefovia Józefów    2-0 3-1 4-3 3-1 1-2 6-0 2-1 6-1 3-0 4-1 2-0 2-4 7-0 8-0 5-1 
 2 AP Żyrardów3-2     1-2 7-0 1-2 2-0 3-0 2-6 1-0 3-3 4-1 4-1 2-1 3-0* 7-0 7-1 
 3 KS Teresin1-3 2-3     2-0 4-5 4-2 2-1 2-1 3-0 1-0 2-3 3-3 3-3 3-1 6-0 0-1 
 4 Ursus II Warszawa2-3 1-1 1-5     6-4 5-0 2-1 5-2 6-2 1-0 2-1 3-0 6-1 5-0 7-1 8-3 
 5 Laura Chylice1-3 1-3 1-3 5-2     0-1 2-1 5-0 4-2 1-0 3-1 8-1 2-5 3-2 2-2 3-0 
 6 Grom Warszawa2-5 2-8 2-2 3-2 2-2     0-2 3-1 1-2 0-6 5-0 1-3 1-2 1-2 5-0 20-0 
 7 Milan Milanówek0-1 2-2 1-0 1-4 1-2 2-0     1-0 0-5 0-0 2-0 5-2 2-1 1-0 2-1 5-0 
 8 Przyszłość Włochy (Warszawa)2-0 1-4 2-1 1-0 3-2 0-1 2-0     1-1 3-3 2-1 4-0 1-2 3-2 1-1 3-1 
 9 SEMP Ursynów (Warszawa)3-4 1-2 1-1 1-2 4-4 3-3 3-2 6-0     3-3 1-2 4-0 4-1 4-1 3-1 3-0 
 10 LKS Chlebnia2-3 1-3 3-2 0-5 1-5 0-4 4-1 1-0 3-1     1-3 3-0 3-3 1-0 7-0 7-2 
 11 Piast Piastów1-3 3-4 2-3 3-1 0-2 1-2 7-1 1-5 0-0 3-0     6-0 2-1 2-2 2-0 9-0 
 12 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki0-2 0-6 4-5 1-0 2-1 2-2 0-0 5-1 1-6 1-2 2-3     3-1 1-1 7-1 1-0 
 13 Naprzód Stare Babice0-2 2-3 2-3 1-4 0-3 1-4 1-3 1-2 1-3 2-6 4-1 4-2     0-1 3-2 4-3 
 14 MKS II Piaseczno4-2 1-2 0-3 1-0 2-0 0-1 0-3* 1-1 2-0 5-0 1-1 0-2 1-1     4-0 4-0 
 15 LKS Osuchów0-1 1-1 1-2 0-6 0-2 2-4 1-5 0-3 2-1 2-0 1-1 1-2 2-5 2-1     1-5 
 16 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)0-6 1-6 1-3 0-5 1-2 2-6 0-1 1-0 3-4 0-4 2-0 1-3 2-3 3-2 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 AP Żyrardów 12 sierpnia, 18:30
na stadionie KS Ursus
Milan Milanówek 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 11 sierpnia, 13:00
MKS II Piaseczno 0-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 12 sierpnia, 17:00
Piast Piastów 1-2 Grom Warszawa 29 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:30) odwołany
LKS Chlebnia 0-5 Ursus II Warszawa 11 sierpnia, 10:30
w Milanówku
Laura Chylice 1-3 Józefovia Józefów 11 sierpnia, 11:00
KS Teresin 3-3 Naprzód Stare Babice 29 sierpnia, 18:30
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 19:00) przerwany w 62. minucie przy stanie 1-2 z powodu zapadających ciemności / w drugim terminie dokończony
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-1 LKS Osuchów 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Józefovia Józefów 3-1 KS Teresin 15 sierpnia, 11:00
Ursus II Warszawa 6-4 Laura Chylice 15 sierpnia, 15:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-4 LKS Chlebnia 15 sierpnia, 11:00
Grom Warszawa 5-0 LKS Osuchów 15 sierpnia, 19:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-3 Piast Piastów 15 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-2 MKS II Piaseczno 15 sierpnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 2-3 AP Żyrardów 15 sierpnia, 18:00
w Zielonkach-Parceli
Milan Milanówek 0-5 SEMP Ursynów (Warszawa) 29 sierpnia, 20:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Milan Milanówek 2-2 AP Żyrardów 19 sierpnia, 17:15
MKS II Piaseczno 2-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 19 sierpnia, 17:00
Piast Piastów 1-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 18 sierpnia, 11:00
LKS Osuchów 1-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 18 sierpnia, 11:00
LKS Chlebnia 0-4 Grom Warszawa 18 sierpnia, 10:30
w Milanówku
Laura Chylice 3-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 29 sierpnia, 18:30
KS Teresin 2-0 Ursus II Warszawa 18 sierpnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 0-2 Józefovia Józefów 18 sierpnia, 17:30
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

AP Żyrardów 3-2 Józefovia Józefów 25 sierpnia, 17:00
Ursus II Warszawa 6-1 Naprzód Stare Babice 26 sierpnia, 11:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-3 KS Teresin 25 sierpnia, 11:00
Grom Warszawa 2-2 Laura Chylice 25 sierpnia, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-2 LKS Chlebnia 25 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 LKS Osuchów 25 sierpnia, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 Piast Piastów 26 sierpnia, 19:30
na stadionie KS Ursus
Milan Milanówek 1-0 MKS II Piaseczno 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 1-2 września

MKS II Piaseczno 1-2 AP Żyrardów 1 września, 14:00
Piast Piastów 7-1 Milan Milanówek 1 września, 11:00
LKS Osuchów 2-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 1 września, 11:00
LKS Chlebnia 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 1 września, 17:00
Laura Chylice 8-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1 września, 11:00
KS Teresin 4-2 Grom Warszawa 1 września, 13:00
Naprzód Stare Babice 4-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 września, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Józefovia Józefów 4-3 Ursus II Warszawa 2 września, 12:00

Kolejka 6 - 8-9 września

AP Żyrardów 7-0 Ursus II Warszawa 8 września, 17:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-6 Józefovia Józefów 8 września, 11:00
Grom Warszawa 1-2 Naprzód Stare Babice 8 września, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-5 KS Teresin 8 września, 17:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-3 LKS Chlebnia 9 września, 20:00
na stadionie KS Ursus
Milan Milanówek 2-1 LKS Osuchów 8 września, 14:30
MKS II Piaseczno 1-1 Piast Piastów 8 września, 17:00
Laura Chylice 5-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Piast Piastów 3-4 AP Żyrardów 15 września, 11:00
LKS Osuchów 2-1 MKS II Piaseczno 15 września, 11:00
LKS Chlebnia 4-1 Milan Milanówek 15 września, 11:00
Laura Chylice 4-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 15 września, 11:00
KS Teresin 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 września, 13:00
Naprzód Stare Babice 4-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 14 września, 19:00
w Zielonkach-Parceli
Józefovia Józefów 1-2 Grom Warszawa 15 września, 12:00
Ursus II Warszawa 8-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 września

AP Żyrardów 7-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 września, 16:00
Grom Warszawa 3-2 Ursus II Warszawa 22 września, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-2 Józefovia Józefów 22 września, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-2 Naprzód Stare Babice 22 września, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-1 KS Teresin 22 września, 19:30
na stadionie KS Ursus
Milan Milanówek 1-2 Laura Chylice 22 września, 14:30
MKS II Piaseczno 5-0 LKS Chlebnia 23 września, 17:00
Piast Piastów 2-0 LKS Osuchów 22 września, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 września

LKS Osuchów 1-1 AP Żyrardów 29 września, 11:00
LKS Chlebnia 1-3 Piast Piastów 29 września, 11:00
Laura Chylice 3-2 MKS II Piaseczno 29 września, 11:00
KS Teresin 2-1 Milan Milanówek 29 września, 13:00
Naprzód Stare Babice 1-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 28 września, 19:00
w Zielonkach-Parceli
Józefovia Józefów 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 września, 12:00
Ursus II Warszawa 3-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 września, 13:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-6 Grom Warszawa 29 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

AP Żyrardów 2-0 Grom Warszawa 6 października, 15:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6 października, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Ursus II Warszawa 6 października, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-4 Józefovia Józefów 7 października, 13:30
na bocznym boisku Polonii
Milan Milanówek 2-1 Naprzód Stare Babice 6 października, 14:30
MKS II Piaseczno 0-3 KS Teresin 7 października, 16:30
Piast Piastów 0-2 Laura Chylice 6 października, 11:00
LKS Osuchów 2-0 LKS Chlebnia 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

LKS Chlebnia 1-3 AP Żyrardów 13 października, 11:00
Laura Chylice 2-2 LKS Osuchów 13 października, 11:00
KS Teresin 2-3 Piast Piastów 13 października, 11:00
Naprzód Stare Babice 0-1 MKS II Piaseczno 24 października, 19:00
w Zielonkach-Parceli / w pierwotnym terminie (12 października, 19:00) odwołany
Józefovia Józefów 6-0 Milan Milanówek 13 października, 12:00
Ursus II Warszawa 6-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 14 października, 11:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 października, 11:00
Grom Warszawa 1-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 13 października, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 12 - 20-21 października

AP Żyrardów 4-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 20 października, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-1 Grom Warszawa 20 października, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 października, 20:00
na bocznym boisku stadionu KS Ursus
Milan Milanówek 1-4 Ursus II Warszawa 20 października, 15:15
MKS II Piaseczno 4-2 Józefovia Józefów 20 października, 17:00
Piast Piastów 2-1 Naprzód Stare Babice 20 października, 11:00
LKS Osuchów 1-2 KS Teresin 20 października, 11:00
LKS Chlebnia 1-5 Laura Chylice 20 października, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Laura Chylice 1-3 AP Żyrardów 26 października, 20:00
KS Teresin 1-0 LKS Chlebnia 27 października, 11:00
Naprzód Stare Babice 3-2 LKS Osuchów 28 października, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Józefovia Józefów 4-1 Piast Piastów 27 października, 12:00
Ursus II Warszawa 5-0 MKS II Piaseczno 28 października, 11:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-1 Milan Milanówek 27 października, 11:00
Grom Warszawa 1-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 27 października, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 października, 11:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

AP Żyrardów 2-6 Przyszłość Włochy (Warszawa) 3 listopada, 13:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4 listopada, 20:00
na bocznym boisku stadionu KS Ursus
Milan Milanówek 2-0 Grom Warszawa 4 listopada, 13:30
MKS II Piaseczno 4-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 listopada, 16:30
Piast Piastów 3-1 Ursus II Warszawa 3 listopada, 11:00
LKS Osuchów 0-1 Józefovia Józefów 3 listopada, 11:00
LKS Chlebnia 3-3 Naprzód Stare Babice 3 listopada, 11:00
Laura Chylice 1-3 KS Teresin 3 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

KS Teresin 2-3 AP Żyrardów 10 listopada, 11:00
Naprzód Stare Babice 0-3 Laura Chylice 9 listopada, 19:00
w Zielonkach-Parceli
Józefovia Józefów 3-0 LKS Chlebnia 10 listopada, 12:00
Ursus II Warszawa 7-1 LKS Osuchów 11 listopada, 11:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Piast Piastów 10 listopada, 11:00
Grom Warszawa 1-2 MKS II Piaseczno 10 listopada, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-0 Milan Milanówek 11 listopada, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 10 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

LKS Osuchów 1-5 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 17 listopada, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-5; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
AP Żyrardów 1-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 17 listopada, 13:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-0 Milan Milanówek 18 listopada, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 MKS II Piaseczno 18 listopada, 12:00
Grom Warszawa 5-0 Piast Piastów 17 listopada, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Ursus II Warszawa 1-0 LKS Chlebnia 17 listopada, 16:00
Józefovia Józefów 3-1 Laura Chylice 17 listopada, 11:00
Naprzód Stare Babice 2-3 KS Teresin 15 listopada, 19:30
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 17 - 23-24 marca

AP Żyrardów 2-1 Naprzód Stare Babice 23 marca, 15:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-2 Milan Milanówek 23 marca, 11:00
na stadionie KS Ursus
KS Teresin 1-3 Józefovia Józefów 24 marca, 16:00
Laura Chylice 5-2 Ursus II Warszawa 23 marca, 11:00
LKS Chlebnia 7-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 23 marca, 11:00
LKS Osuchów 2-4 Grom Warszawa 24 marca, 11:00
Piast Piastów 6-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 24 marca, 11:00
MKS II Piaseczno 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 marca, 11:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

AP Żyrardów 3-0 Milan Milanówek 30 marca, 16:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-1 MKS II Piaseczno 31 marca, 19:30
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 Piast Piastów 30 marca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7-1 LKS Osuchów 31 marca, 11:00
Grom Warszawa 0-6 LKS Chlebnia 30 marca, 10:00
na stadionie Strefy Sportu
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Laura Chylice 30 marca, 11:00
Ursus II Warszawa 1-5 KS Teresin 31 marca, 11:00
Józefovia Józefów 2-4 Naprzód Stare Babice 30 marca, 11:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Józefovia Józefów 2-0 AP Żyrardów 6 kwietnia, 12:00
Naprzód Stare Babice 1-4 Ursus II Warszawa 5 kwietnia, 19:00
w Zielonkach-Parceli
KS Teresin 0-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 kwietnia, 16:30
Laura Chylice 0-1 Grom Warszawa 6 kwietnia, 11:00
LKS Chlebnia 3-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 6 kwietnia, 11:00
LKS Osuchów 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 6 kwietnia, 13:00
Piast Piastów 0-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 6 kwietnia, 11:00
MKS II Piaseczno 0-3 Milan Milanówek 7 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

AP Żyrardów 3-0 MKS II Piaseczno 13 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Milan Milanówek 2-0 Piast Piastów 13 kwietnia, 15:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-1 LKS Osuchów 13 kwietnia, 20:00
na bocznym boisku Polonii
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-3 LKS Chlebnia 13 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Laura Chylice 14 kwietnia, 12:00
Grom Warszawa 2-2 KS Teresin 13 kwietnia, 16:30
na stadionie Strefy Sportu
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-3 Naprzód Stare Babice 13 kwietnia, 11:00
Ursus II Warszawa 2-3 Józefovia Józefów 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-2 Laura Chylice 19 kwietnia, 17:30
Ursus II Warszawa 1-1 AP Żyrardów 19 kwietnia, 19:00
Józefovia Józefów 5-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 kwietnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 1-4 Grom Warszawa 19 kwietnia, 19:00
w Zielonkach-Parceli
KS Teresin 3-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 20 kwietnia, 12:30
LKS Chlebnia 3-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 20 kwietnia, 11:00
LKS Osuchów 1-5 Milan Milanówek 19 kwietnia, 17:00
Piast Piastów 2-2 MKS II Piaseczno 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

AP Żyrardów 4-1 Piast Piastów 27 kwietnia, 16:00
MKS II Piaseczno 4-0 LKS Osuchów 28 kwietnia, 11:00
Milan Milanówek 0-0 LKS Chlebnia 27 kwietnia, 15:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-4 Laura Chylice 28 kwietnia, 15:00
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 KS Teresin 27 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-1 Naprzód Stare Babice 28 kwietnia, 11:00
Grom Warszawa 2-5 Józefovia Józefów 26 kwietnia, 17:30
na stadionie Strefy Sportu
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-5 Ursus II Warszawa 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-6 AP Żyrardów 4 maja, 11:00
Ursus II Warszawa 5-0 Grom Warszawa 5 maja, 11:00
Józefovia Józefów 2-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4 maja, 12:00
Naprzód Stare Babice 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 8 maja, 18:30
w Zielonkach-Parceli
KS Teresin 3-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 1 maja, 11:00
Laura Chylice 2-1 Milan Milanówek 24 kwietnia, 17:30
LKS Chlebnia 1-0 MKS II Piaseczno 1 maja, 12:00
LKS Osuchów 1-1 Piast Piastów 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

AP Żyrardów 7-0 LKS Osuchów 11 maja, 11:00
Piast Piastów 3-0 LKS Chlebnia 11 maja, 11:00
MKS II Piaseczno 2-0 Laura Chylice 12 maja, 18:30
Milan Milanówek 1-0 KS Teresin 11 maja, 12:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-1 Naprzód Stare Babice 11 maja, 19:00
na bocznym boisku stadionu KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-0 Józefovia Józefów 11 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-0 Ursus II Warszawa 12 maja, 11:00
Grom Warszawa 20-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 maja, 13:00
na stadionie Strefy Sportu

Kolejka 25 - 18-19 maja

Grom Warszawa 2-8 AP Żyrardów 18 maja, 17:30
na stadionie Strefy Sportu
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 18 maja, 11:00
Ursus II Warszawa 5-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 19 maja, 15:00
Józefovia Józefów 6-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 18 maja, 12:00
Naprzód Stare Babice 1-3 Milan Milanówek 17 maja, 18:00
w Zielonkach-Parceli
KS Teresin 3-1 MKS II Piaseczno 18 maja, 11:00
Laura Chylice 3-1 Piast Piastów 17 maja, 18:30
LKS Chlebnia 7-0 LKS Osuchów 18 maja, 11:00

Kolejka 26 - 22 maja

AP Żyrardów 3-3 LKS Chlebnia 22 maja, 18:00
LKS Osuchów 0-2 Laura Chylice 22 maja, 17:00
Piast Piastów 2-3 KS Teresin 21 maja, 18:00
MKS II Piaseczno 1-1 Naprzód Stare Babice 22 maja, 18:30
Milan Milanówek 0-1 Józefovia Józefów 22 maja, 18:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 Ursus II Warszawa 22 maja, 20:00
na bocznym boisku stadionu KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 maja, 18:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Grom Warszawa 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-6 AP Żyrardów 26 maja, 12:00
Grom Warszawa 3-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 25 maja, 12:00
na stadionie Strefy Sportu
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 25 maja, 11:00
Ursus II Warszawa 2-1 Milan Milanówek 26 maja, 11:00
Józefovia Józefów 7-0 MKS II Piaseczno 25 maja, 12:00
Naprzód Stare Babice 4-1 Piast Piastów 24 maja, 19:00
w Zielonkach-Parceli
KS Teresin 6-0 LKS Osuchów 25 maja, 11:00
Laura Chylice 1-0 LKS Chlebnia 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

AP Żyrardów 1-2 Laura Chylice 1 czerwca, 18:00
LKS Chlebnia 3-2 KS Teresin 1 czerwca, 11:00
LKS Osuchów 2-5 Naprzód Stare Babice 1 czerwca, 11:00
Piast Piastów 1-3 Józefovia Józefów 31 maja, 18:30
MKS II Piaseczno 1-0 Ursus II Warszawa 1 czerwca, 16:00
Milan Milanówek 5-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 czerwca, 15:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-3 Grom Warszawa 2 czerwca, 17:30
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-4 AP Żyrardów 8 czerwca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-6 SEMP Ursynów (Warszawa) 8 czerwca, 11:00
Grom Warszawa 0-2 Milan Milanówek 8 czerwca, 11:00
na stadionie Strefy Sportu
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-2 MKS II Piaseczno 8 czerwca, 11:00
Ursus II Warszawa 2-1 Piast Piastów 8 czerwca, 11:00
Józefovia Józefów 8-0 LKS Osuchów 8 czerwca, 11:00
Naprzód Stare Babice 2-6 LKS Chlebnia 8 czerwca, 11:00
w Zielonkach-Parceli
KS Teresin 4-5 Laura Chylice 7 czerwca, 19:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

AP Żyrardów 1-2 KS Teresin 15 czerwca, 11:00
Laura Chylice 2-5 Naprzód Stare Babice 12 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (15 czerwca, 11:00) odwołany
LKS Chlebnia 2-3 Józefovia Józefów 15 czerwca, 11:00
LKS Osuchów 0-6 Ursus II Warszawa 15 czerwca, 11:00
Piast Piastów 9-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 czerwca, 11:00
MKS II Piaseczno 0-1 Grom Warszawa 15 czerwca, 11:00
Milan Milanówek 5-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 15 czerwca, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 6-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 czerwca, 20:00
na bocznym boisku stadionu KS Ursus

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2018/2019 (mazowiecka (południe))
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (północ))

Campeon.pl Klasa okręgowa 2018/2019 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2018/2019 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2018/2019 (Radom)
Liga okręgowa 2018/2019 (Siedlce)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa I)

Klasa A 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas