[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wicher Kobyłka 26 66 21 3 2 99-26 10 2 1 47-15 11 1 1 52-11
2.  Wisła Jabłonna 26 59 19 2 5 105-55 9 1 3 59-28 10 1 2 46-27
3.  ŁKS Łochów 26 58 18 4 4 90-40 8 3 2 40-18 10 1 2 50-22
4.  Bednarska Warszawa 26 36 11 3 12 47-56 5 1 7 23-30 6 2 5 24-26 6 10 3 1 2 9-5
5.  MKS Hutnik Warszawa 26 36 10 6 10 52-47 5 2 6 25-21 5 4 4 27-26 6 9 2 3 1 4-3
6.  Wkra Pomiechówek 26 36 10 6 10 51-57 7 1 5 25-27 3 5 5 26-30 6 8 2 2 2 6-9
7.  KS II Łomianki 26 36 11 3 12 64-53 7 1 5 39-22 4 2 7 25-31 6 5 1 2 3 7-9
8.  WKS Rząśnik 26 35 10 5 11 54-61 5 4 4 32-25 5 1 7 22-36
9.  Rządza Załubice 26 34 9 7 10 51-59 4 5 4 27-22 5 2 6 24-37
10.  AP Marcovia II Marki 26 31 9 4 13 49-67 6 0 7 24-32 3 4 6 25-35
11.  Huragan II Wołomin 26 27 8 3 15 62-75 7 1 5 46-32 1 2 10 16-43
12.  SKP Korona Warszawa 26 26 8 2 16 67-84 6 0 7 40-42 2 2 9 27-42
13.  Błyskawica Warszawa 26 23 6 5 15 44-98 3 4 6 28-45 3 1 9 16-53
14.  Legion Warszawa 26 15 4 3 19 40-97 1 3 9 19-42 3 0 10 21-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wicher Kobyłka    6-0 3-1 0-0 3-1 6-2 2-3 1-0 5-1 3-0 5-3 3-3 3-1 7-0 
 2 Wisła Jabłonna1-3     0-7 5-0 4-3 3-3 3-4 10-0 5-0 5-1 3-0 3-1 5-1 12-5 
 3 ŁKS Łochów1-2 2-3     3-3 2-0 7-0 3-0 2-1 4-2 2-2 5-1 3-3 3-1 3-0* 
 4 Bednarska Warszawa2-0 1-4 2-4     0-0 3-0 3-1 1-2 2-5 4-2 0-3 2-5 3-2 0-2 
 5 MKS Hutnik Warszawa0-3 2-5 1-2 2-0     0-2 0-0 6-2 0-2 0-1 5-0 3-2 1-1 5-1 
 6 Wkra Pomiechówek0-6 3-0 1-7 1-0 1-1     1-4 3-1 1-3 2-1 3-0 2-1 1-3 6-0 
 7 KS II Łomianki0-6 0-1 1-7 1-3 0-1 1-1     3-0 6-0 4-1 3-1 8-1 9-0 3-0* 
 8 WKS Rząśnik0-4 1-3 2-2 1-2 2-2 2-2 4-3     2-2 1-2 5-0 3-1 5-1 4-1 
 9 Rządza Załubice2-4 3-5 2-4 3-1 3-3 0-0 3-0* 0-0     1-1 0-0 2-1 1-3 7-0 
 10 AP Marcovia II Marki0-3 1-4 1-4 0-3 2-5 1-4 1-0 1-5 1-0     5-3 4-0 6-1 1-0 
 11 Huragan II Wołomin1-1 2-7 3-0 7-1 2-3 2-1 5-3 1-3 5-1 2-5     2-5 10-0 4-2 
 12 SKP Korona Warszawa2-6 2-4 4-7 1-2 4-3 3-2 2-4 5-3 1-2 5-3 3-0*     6-1 2-5 
 13 Błyskawica Warszawa1-11 4-4 0-1 1-5 2-3 2-2 2-1 2-3 4-4 2-2 3-2 4-2     1-5 
 14 Legion Warszawa1-3 0-6 2-4 1-4 1-2 0-7 2-2 1-2 1-2 4-4 3-3 3-2 0-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

WKS Rząśnik 1-2 AP Marcovia II Marki 19 sierpnia, 17:00
Bednarska Warszawa 0-0 MKS Hutnik Warszawa 20 września, 20:30
na bocznym boisku Polonii
Huragan II Wołomin 10-0 Błyskawica Warszawa 18 sierpnia, 13:30
Legion Warszawa 3-2 SKP Korona Warszawa 19 sierpnia, 20:00
na stadionie MBOPN
KS II Łomianki 0-6 Wicher Kobyłka 19 sierpnia, 18:00
Rządza Załubice 3-5 Wisła Jabłonna 18 sierpnia, 11:00
ŁKS Łochów 7-0 Wkra Pomiechówek 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

AP Marcovia II Marki 1-4 Wkra Pomiechówek 25 sierpnia, 17:00
Wisła Jabłonna 0-7 ŁKS Łochów 26 sierpnia, 17:00
Wicher Kobyłka 5-1 Rządza Załubice 26 sierpnia, 15:00
SKP Korona Warszawa 2-4 KS II Łomianki 26 sierpnia, 19:00
w Łomianki; SKP Korona gospodarzem
Błyskawica Warszawa 1-5 Legion Warszawa 26 sierpnia, 15:00
na stadionie DOSiR
MKS Hutnik Warszawa 5-0 Huragan II Wołomin 25 sierpnia, 17:00
WKS Rząśnik 1-2 Bednarska Warszawa 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Bednarska Warszawa 4-2 AP Marcovia II Marki 2 września, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Huragan II Wołomin 1-3 WKS Rząśnik 1 września, 13:30
Legion Warszawa 1-2 MKS Hutnik Warszawa 2 września, 10:00
na stadionie Junaka
KS II Łomianki 9-0 Błyskawica Warszawa 2 września, 17:00
Rządza Załubice 2-1 SKP Korona Warszawa 1 września, 12:00
ŁKS Łochów 1-2 Wicher Kobyłka 2 września, 17:00
Wkra Pomiechówek 3-0 Wisła Jabłonna 1 września, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 września

AP Marcovia II Marki 1-4 Wisła Jabłonna 8 września, 16:00
Wicher Kobyłka 6-2 Wkra Pomiechówek 8 września, 13:00
SKP Korona Warszawa 4-7 ŁKS Łochów 8 września, 11:30
na stadionie GKP Targówek
Błyskawica Warszawa 4-4 Rządza Załubice 9 września, 10:00
na stadionie DOSiR
MKS Hutnik Warszawa 0-0 KS II Łomianki 8 września, 14:00
WKS Rząśnik 4-1 Legion Warszawa 9 września, 14:00
Bednarska Warszawa 0-3 Huragan II Wołomin 9 września, 20:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 5 - 15-16 września

Huragan II Wołomin 2-5 AP Marcovia II Marki 16 września, 11:00
Legion Warszawa 1-4 Bednarska Warszawa 15 września, 20:00
na stadionie OSiR Targówek
KS II Łomianki 3-0 WKS Rząśnik 16 września, 18:30
Rządza Załubice 3-3 MKS Hutnik Warszawa 15 września, 11:00
ŁKS Łochów 3-1 Błyskawica Warszawa 16 września, 16:30
Wkra Pomiechówek 2-1 SKP Korona Warszawa 15 września, 11:00
Wisła Jabłonna 1-3 Wicher Kobyłka 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

AP Marcovia II Marki 0-3 Wicher Kobyłka 22 września, 16:00
SKP Korona Warszawa 2-4 Wisła Jabłonna 23 września, 17:00
na stadionie MBOPN
Błyskawica Warszawa 2-2 Wkra Pomiechówek 22 września, 19:30
na stadionie DOSiR
MKS Hutnik Warszawa 1-2 ŁKS Łochów 23 września, 14:00
WKS Rząśnik 2-2 Rządza Załubice 23 września, 14:00
Bednarska Warszawa 3-1 KS II Łomianki 23 września, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Huragan II Wołomin 4-2 Legion Warszawa 22 września, 13:30

Kolejka 7 - 29-30 września

Legion Warszawa 4-4 AP Marcovia II Marki 29 września, 13:00
w Markach; Legion gospodarzem
KS II Łomianki 3-1 Huragan II Wołomin 30 września, 18:30
Rządza Załubice 3-1 Bednarska Warszawa 29 września, 12:00
ŁKS Łochów 2-1 WKS Rząśnik 30 września, 16:00
Wkra Pomiechówek 1-1 MKS Hutnik Warszawa 29 września, 11:00
Wisła Jabłonna 5-1 Błyskawica Warszawa 30 września, 16:00
Wicher Kobyłka 3-3 SKP Korona Warszawa 29 września, 13:00

Kolejka 8 - 6-7 października

AP Marcovia II Marki 4-0 SKP Korona Warszawa 6 października, 16:00
Błyskawica Warszawa 1-11 Wicher Kobyłka 7 października, 15:00
na stadionie DOSiR
MKS Hutnik Warszawa 2-5 Wisła Jabłonna 6 października, 14:00
WKS Rząśnik 2-2 Wkra Pomiechówek 7 października, 16:00
Bednarska Warszawa 2-4 ŁKS Łochów 7 października, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Huragan II Wołomin 5-1 Rządza Załubice 6 października, 13:30
Legion Warszawa 2-2 KS II Łomianki 7 października, 18:00
w Łomiankach; Legion gospodarzem

Kolejka 9 - 13-14 października

KS II Łomianki 4-1 AP Marcovia II Marki 14 października, 18:30
Rządza Załubice 7-0 Legion Warszawa 13 października, 12:30
ŁKS Łochów 5-1 Huragan II Wołomin 13 października, 13:00
Wkra Pomiechówek 1-0 Bednarska Warszawa 13 października, 11:00
Wisła Jabłonna 10-0 WKS Rząśnik 14 października, 15:30
Wicher Kobyłka 3-1 MKS Hutnik Warszawa 13 października, 13:00
SKP Korona Warszawa 6-1 Błyskawica Warszawa 14 października, 20:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 10 - 20-21 października

AP Marcovia II Marki 6-1 Błyskawica Warszawa 20 października, 15:00
MKS Hutnik Warszawa 3-2 SKP Korona Warszawa 20 października, 14:00
WKS Rząśnik 0-4 Wicher Kobyłka 21 października, 14:00
Bednarska Warszawa 1-4 Wisła Jabłonna 21 października, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Huragan II Wołomin 2-1 Wkra Pomiechówek 20 października, 13:30
Legion Warszawa 2-4 ŁKS Łochów 20 października, 18:00
na stadionie OSiR Targówek
KS II Łomianki 6-0 Rządza Załubice 21 października, 18:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Rządza Załubice 1-1 AP Marcovia II Marki 27 października, 11:00
ŁKS Łochów 3-0 KS II Łomianki 28 października, 13:30
Wkra Pomiechówek 6-0 Legion Warszawa 27 października, 11:00
Wisła Jabłonna 3-0 Huragan II Wołomin 27 października, 13:30
Wicher Kobyłka 0-0 Bednarska Warszawa 27 października, 13:00
SKP Korona Warszawa 5-3 WKS Rząśnik 28 października, 20:00
na stadionie MBOPN
Błyskawica Warszawa 2-3 MKS Hutnik Warszawa 28 października, 17:00
na stadionie DOSiR

Kolejka 12 - 3-4 listopada

AP Marcovia II Marki 2-5 MKS Hutnik Warszawa 3 listopada, 13:30
WKS Rząśnik 5-1 Błyskawica Warszawa 4 listopada, 12:00
Bednarska Warszawa 2-5 SKP Korona Warszawa 4 listopada, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Huragan II Wołomin 1-1 Wicher Kobyłka 3 listopada, 13:30
Legion Warszawa 0-6 Wisła Jabłonna 2 listopada, 19:30
na stadionie OSiR Targówek
KS II Łomianki 1-1 Wkra Pomiechówek 4 listopada, 18:00
Rządza Załubice 2-4 ŁKS Łochów 3 listopada, 10:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

ŁKS Łochów 2-2 AP Marcovia II Marki 10 listopada, 13:00
Wkra Pomiechówek 1-3 Rządza Załubice 10 listopada, 11:00
Wisła Jabłonna 3-4 KS II Łomianki 10 listopada, 12:00
Wicher Kobyłka 7-0 Legion Warszawa 10 listopada, 13:00
SKP Korona Warszawa 3-0 Huragan II Wołomin 11 listopada, 20:00
(wo)
na stadionie MBOPN / na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błyskawica Warszawa 1-5 Bednarska Warszawa 11 listopada, 15:00
na stadionie DOSiR
MKS Hutnik Warszawa 6-2 WKS Rząśnik 10 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

AP Marcovia II Marki 1-5 WKS Rząśnik 24 marca, 16:00
MKS Hutnik Warszawa 2-0 Bednarska Warszawa 23 marca, 14:00
Błyskawica Warszawa 3-2 Huragan II Wołomin 24 marca, 15:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 2-5 Legion Warszawa 24 marca, 13:15
na stadionie MBOPN
Wicher Kobyłka 2-3 KS II Łomianki 23 marca, 11:00
Wisła Jabłonna 5-0 Rządza Załubice 24 marca, 15:00
Wkra Pomiechówek 1-7 ŁKS Łochów 23 marca, 11:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Wkra Pomiechówek 2-1 AP Marcovia II Marki 30 marca, 15:00
ŁKS Łochów 2-3 Wisła Jabłonna 31 marca, 16:00
Rządza Załubice 2-4 Wicher Kobyłka 30 marca, 11:00
KS II Łomianki 8-1 SKP Korona Warszawa 31 marca, 16:30
Legion Warszawa 0-1 Błyskawica Warszawa 31 marca, 12:30
na stadionie OSiR Targówek
Huragan II Wołomin 2-3 MKS Hutnik Warszawa 30 marca, 11:00
Bednarska Warszawa 1-2 WKS Rząśnik 31 marca, 18:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

AP Marcovia II Marki 0-3 Bednarska Warszawa 6 kwietnia, 16:00
WKS Rząśnik 5-0 Huragan II Wołomin 6 kwietnia, 12:00
MKS Hutnik Warszawa 5-1 Legion Warszawa 6 kwietnia, 11:00
Błyskawica Warszawa 2-1 KS II Łomianki 7 kwietnia, 17:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 1-2 Rządza Załubice 6 kwietnia, 11:00
na stadionie MBOPN
Wicher Kobyłka 3-1 ŁKS Łochów 6 kwietnia, 13:00
Wisła Jabłonna 3-3 Wkra Pomiechówek 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Wisła Jabłonna 5-1 AP Marcovia II Marki 14 kwietnia, 16:30
Wkra Pomiechówek 0-6 Wicher Kobyłka 13 kwietnia, 11:00
ŁKS Łochów 3-3 SKP Korona Warszawa 14 kwietnia, 16:30
Rządza Załubice 1-3 Błyskawica Warszawa 13 kwietnia, 11:00
KS II Łomianki 0-1 MKS Hutnik Warszawa 14 kwietnia, 16:30
Legion Warszawa 1-2 WKS Rząśnik 13 kwietnia, 17:00
na stadionie OSiR Targówek
Huragan II Wołomin 7-1 Bednarska Warszawa 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 20 kwietnia

AP Marcovia II Marki 5-3 Huragan II Wołomin 20 kwietnia, 10:00
Bednarska Warszawa 0-2 Legion Warszawa 16 kwietnia, 20:30
na bocznym boisku Polonii
WKS Rząśnik 4-3 KS II Łomianki 20 kwietnia, 11:00
MKS Hutnik Warszawa 0-2 Rządza Załubice 20 kwietnia, 11:00
Błyskawica Warszawa 0-1 ŁKS Łochów 19 kwietnia, 19:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 3-2 Wkra Pomiechówek 20 kwietnia, 11:00
na stadionie MBOPN
Wicher Kobyłka 6-0 Wisła Jabłonna 20 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Wicher Kobyłka 3-0 AP Marcovia II Marki 27 kwietnia, 11:00
Wisła Jabłonna 3-1 SKP Korona Warszawa 28 kwietnia, 17:00
Wkra Pomiechówek 1-3 Błyskawica Warszawa 27 kwietnia, 11:00
ŁKS Łochów 2-0 MKS Hutnik Warszawa 28 kwietnia, 17:00
Rządza Załubice 0-0 WKS Rząśnik 27 kwietnia, 11:00
KS II Łomianki 1-3 Bednarska Warszawa 28 kwietnia, 14:30
Legion Warszawa 3-3 Huragan II Wołomin 27 kwietnia, 15:00
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 20 - 4-5 maja

AP Marcovia II Marki 1-0 Legion Warszawa 5 maja, 16:00
Huragan II Wołomin 5-3 KS II Łomianki 5 maja, 11:00
Bednarska Warszawa 2-5 Rządza Załubice 5 maja, 18:00
na bocznym boisku Polonii
WKS Rząśnik 2-2 ŁKS Łochów 5 maja, 17:00
MKS Hutnik Warszawa 0-2 Wkra Pomiechówek 1 maja, 16:00
Błyskawica Warszawa 4-4 Wisła Jabłonna 5 maja, 14:30
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 2-6 Wicher Kobyłka 5 maja, 18:15
na stadionie MBOPN

Kolejka 21 - 11-12 maja

SKP Korona Warszawa 5-3 AP Marcovia II Marki 12 maja, 18:45
na stadionie MBOPN
Wicher Kobyłka 3-1 Błyskawica Warszawa 11 maja, 16:00
Wisła Jabłonna 4-3 MKS Hutnik Warszawa 12 maja, 17:30
Wkra Pomiechówek 3-1 WKS Rząśnik 11 maja, 11:00
ŁKS Łochów 3-3 Bednarska Warszawa 12 maja, 18:00
Rządza Załubice 0-0 Huragan II Wołomin 11 maja, 11:00
KS II Łomianki 3-0 Legion Warszawa 12 maja, 16:30
(wo)
nie odbył się

Kolejka 22 - 18-19 maja

AP Marcovia II Marki 1-0 KS II Łomianki 18 maja, 18:00
Legion Warszawa 1-2 Rządza Załubice 18 maja, 12:00
na stadionie OSiR Targówek
Huragan II Wołomin 3-0 ŁKS Łochów 18 maja, 17:00
Bednarska Warszawa 3-0 Wkra Pomiechówek 16 maja, 20:30
na bocznym boisku Polonii / w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany
WKS Rząśnik 1-3 Wisła Jabłonna 19 maja, 18:00
MKS Hutnik Warszawa 0-3 Wicher Kobyłka 18 maja, 14:00
Błyskawica Warszawa 4-2 SKP Korona Warszawa 19 maja, 15:00
na stadionie DOSiR

Kolejka 23 - 25-26 maja

Błyskawica Warszawa 2-2 AP Marcovia II Marki 26 maja, 15:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 4-3 MKS Hutnik Warszawa 26 maja, 17:15
na stadionie MBOPN
Wicher Kobyłka 1-0 WKS Rząśnik 25 maja, 16:00
Wisła Jabłonna 5-0 Bednarska Warszawa 26 maja, 18:00
Wkra Pomiechówek 3-0 Huragan II Wołomin 25 maja, 11:00
ŁKS Łochów 3-0 Legion Warszawa 26 maja, 18:00
(wo)
nie odbył się
Rządza Załubice 3-0 KS II Łomianki 25 maja, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

AP Marcovia II Marki 1-0 Rządza Załubice 2 czerwca, 12:00
KS II Łomianki 1-7 ŁKS Łochów 2 czerwca, 18:30
Legion Warszawa 0-7 Wkra Pomiechówek 1 czerwca, 15:00
na stadionie OSiR Targówek / przerwany po I połowie przy stanie 0-7 - gospodarze zrezygnowali z gry; utrzymano wynik z boiska
Huragan II Wołomin 2-7 Wisła Jabłonna 1 czerwca, 14:00
Bednarska Warszawa 2-0 Wicher Kobyłka 2 czerwca, 18:00
na bocznym boisku Polonii
WKS Rząśnik 3-1 SKP Korona Warszawa 2 czerwca, 17:00
MKS Hutnik Warszawa 1-1 Błyskawica Warszawa 1 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

MKS Hutnik Warszawa 0-1 AP Marcovia II Marki 8 czerwca, 11:00
Błyskawica Warszawa 2-3 WKS Rząśnik 9 czerwca, 15:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 1-2 Bednarska Warszawa 8 czerwca, 19:00
na stadionie MBOPN
Wicher Kobyłka 5-3 Huragan II Wołomin 8 czerwca, 14:00
Wisła Jabłonna 12-5 Legion Warszawa 9 czerwca, 18:00
Wkra Pomiechówek 1-4 KS II Łomianki 8 czerwca, 11:00
ŁKS Łochów 4-2 Rządza Załubice 9 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

AP Marcovia II Marki 1-4 ŁKS Łochów 16 czerwca, 12:00
Rządza Załubice 0-0 Wkra Pomiechówek 16 czerwca, 12:00
KS II Łomianki 0-1 Wisła Jabłonna 16 czerwca, 12:00
Legion Warszawa 1-3 Wicher Kobyłka 15 czerwca, 15:00
w Kobyłce; Legion gospodarzem
Huragan II Wołomin 2-5 SKP Korona Warszawa 12 czerwca, 20:30
w pierwotnym terminie (16 czerwca, 12:00) odwołany
Bednarska Warszawa 3-2 Błyskawica Warszawa 15 czerwca, 17:00
na bocznym boisku Polonii
WKS Rząśnik 2-2 MKS Hutnik Warszawa 16 czerwca, 12:00

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Warszawa)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa II)

Klasa A 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa IV)

Klasa B 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas