[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Góra Kalwaria 14 35 11 2 1 55-12 4 2 1 23-9 7 0 0 32-3
2.  SF Wilanów (Warszawa) 14 33 11 0 3 52-21 6 0 1 31-11 5 0 2 21-10
3.  KS Glinianka 14 28 9 1 4 36-20 5 1 1 21-6 4 0 3 15-14
4.  UKS Tarczyn 13 27 8 3 2 37-18 5 0 1 18-5 3 3 1 19-13
5.  Perła II Złotokłos 14 25 8 1 5 35-38 5 0 2 19-15 3 1 3 16-23
6.  City Wilanów (Warszawa) 14 18 5 3 6 31-28 4 0 3 22-11 1 3 3 9-17 2 4 1 1 0 8-2
7.  Snajper Sośninka 14 18 5 3 6 43-43 4 1 2 28-20 1 2 4 15-23 2 1 0 1 1 2-8
8.  SRS Zamienie 14 17 5 2 7 25-30 3 2 2 16-14 2 0 5 9-16
9.  Sokół Kołbiel 14 11 3 2 9 22-41 1 2 4 11-23 2 0 5 11-18
10.  KS Sobienie Jeziory 13 10 3 1 9 15-35 2 1 4 11-14 1 0 5 4-21 1 3 1 0 0 6-0
11.  Grom Prace Małe 14 10 3 1 10 18-54 2 1 4 12-21 1 0 6 6-33 1 0 0 0 1 0-6
12.  Orzeł Parysów 14 7 2 1 11 19-48 1 0 6 7-20 1 1 5 12-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Korona Góra Kalwaria    4-0 3-3 1-2 2-0 3-3 6-1 4-0 
 2 SF Wilanów (Warszawa)0-4     9-3 5-2 3-0* 3-0* 5-0 6-2 
 3 KS Glinianka3-1     1-1 4-3 3-0 0-1 7-0 3-0* 
 4 UKS Tarczyn1-0 2-3     5-0 3-0 3-2 4-0 
 5 Perła II Złotokłos1-6 1-3 5-2 4-2     2-1 4-1 2-0 
 6 City Wilanów (Warszawa)0-3 1-3 0-1     7-1 3-1 5-1 6-1 
 7 Snajper Sośninka0-6 2-3 6-3 1-1     4-2 10-3 5-2 
 8 SRS Zamienie0-3 2-1 2-2 1-1     3-2 0-2 8-3 
 9 Sokół Kołbiel1-9 1-3 2-2 1-3 2-2     2-3 2-1 
 10 KS Sobienie Jeziory0-4 2-3 2-5 0-2 1-0     6-0 0-0 
 11 Grom Prace Małe1-6 0-3 3-4 2-2 2-1 3-2     1-3 
 12 Orzeł Parysów1-3 0-2 0-3* 2-5 2-1 1-2 1-4     

Kolejka 1 - 1-2 września

Grom Prace Małe 2-2 City Wilanów (Warszawa) 1 września, 17:00
UKS Tarczyn 2-3 KS Glinianka 1 września, 17:00
SRS Zamienie 8-3 Orzeł Parysów 1 września, 12:00
w Nowej Woli
Sokół Kołbiel 2-3 KS Sobienie Jeziory 2 września, 14:00
SF Wilanów (Warszawa) 9-3 Perła II Złotokłos 2 września, 17:00
w Baniosze
Korona Góra Kalwaria 3-3 Snajper Sośninka 1 września, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Perła II Złotokłos 1-6 Korona Góra Kalwaria 9 września, 10:00
KS Sobienie Jeziory 2-3 SF Wilanów (Warszawa) 9 września, 11:00
Orzeł Parysów 1-4 Sokół Kołbiel 9 września, 14:00
KS Glinianka 3-0 SRS Zamienie 8 września, 15:00
w Lipowie
Grom Prace Małe 0-3 UKS Tarczyn 9 września, 13:00
Snajper Sośninka 1-1 City Wilanów (Warszawa) 8 września, 11:00
w Osiedlu Wildze

Kolejka 3 - 15-16 września

UKS Tarczyn 5-0 City Wilanów (Warszawa) 15 września, 17:00
SRS Zamienie 0-2 Grom Prace Małe 16 września, 14:00
w Nowej Woli
Sokół Kołbiel 1-3 KS Glinianka 16 września, 14:00
SF Wilanów (Warszawa) 6-2 Orzeł Parysów 16 września, 14:00
w Baniosze
Korona Góra Kalwaria 4-0 KS Sobienie Jeziory 15 września, 14:00
Snajper Sośninka 6-3 Perła II Złotokłos 15 września, 17:00
w Wildze

Kolejka 4 - 22-23 września

City Wilanów (Warszawa) 0-1 Perła II Złotokłos 23 września, 13:00
w Złotokłosie; City gospodarzem
KS Sobienie Jeziory 2-5 Snajper Sośninka 23 września, 15:00
Orzeł Parysów 1-3 Korona Góra Kalwaria 23 września, 15:00
KS Glinianka 3-1 SF Wilanów (Warszawa) 22 września, 16:00
w Lipowie
Grom Prace Małe 3-2 Sokół Kołbiel 23 września, 13:00
UKS Tarczyn 3-2 SRS Zamienie 22 września, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 września

SRS Zamienie 1-1 City Wilanów (Warszawa) 30 września, 14:00
w Nowej Woli
Sokół Kołbiel 2-2 UKS Tarczyn 30 września, 14:00
SF Wilanów (Warszawa) 5-0 Grom Prace Małe 29 września, 17:00
w Baniosze
Korona Góra Kalwaria 4-0 KS Glinianka 30 września, 16:00
Snajper Sośninka 5-2 Orzeł Parysów 29 września, 15:00
w Sobolewie
Perła II Złotokłos 2-0 KS Sobienie Jeziory 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

City Wilanów (Warszawa) 3-1 KS Sobienie Jeziory 7 października, 10:00
w Sobieniach Jeziorach; City gospodarzem
Orzeł Parysów 2-1 Perła II Złotokłos 7 października, 15:00
KS Glinianka 4-3 Snajper Sośninka 6 października, 15:30
w Lipowie
Grom Prace Małe 1-6 Korona Góra Kalwaria 7 października, 13:00
UKS Tarczyn 1-0 SF Wilanów (Warszawa) 6 października, 16:00
SRS Zamienie 3-2 Sokół Kołbiel 7 października, 14:00
w Nowej Woli

Kolejka 7 - 13-14 października

Sokół Kołbiel 1-3 City Wilanów (Warszawa) 14 października, 14:00
SF Wilanów (Warszawa) 3-0 SRS Zamienie 13 października, 15:00
(wo)
w Baniosze / goście nie dojechali
Korona Góra Kalwaria 3-3 UKS Tarczyn 14 października, 15:00
Snajper Sośninka 10-3 Grom Prace Małe 13 października, 15:00
w Sobolewie
Perła II Złotokłos 5-2 KS Glinianka 14 października, 10:00
KS Sobienie Jeziory 0-0 Orzeł Parysów 14 października, 12:00

Kolejka 8 - 20-21 października

City Wilanów (Warszawa) 6-1 Orzeł Parysów 20 października, 13:00
w Parysowie; City gospodarzem
KS Glinianka 7-0 KS Sobienie Jeziory 20 października, 15:00
w Lipowie
Grom Prace Małe 3-4 Perła II Złotokłos 20 października, 14:30
UKS Tarczyn 3-0 Snajper Sośninka 20 października, 15:30
SRS Zamienie 0-3 Korona Góra Kalwaria 21 października, 14:00
w Nowej Woli
Sokół Kołbiel 1-9 SF Wilanów (Warszawa) 20 października, 11:00

Kolejka 9 - 27-28 października

SF Wilanów (Warszawa) 5-2 City Wilanów (Warszawa) 27 października, 18:45
w Milanówku
Korona Góra Kalwaria 6-1 Sokół Kołbiel 28 października, 14:00
Snajper Sośninka 4-2 SRS Zamienie 27 października, 14:00
w Sobolewie
Perła II Złotokłos 4-2 UKS Tarczyn 28 października, 10:00
KS Sobienie Jeziory 6-0 Grom Prace Małe 28 października, 15:30
Orzeł Parysów 0-3 KS Glinianka 28 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 10 - 3-4 listopada

City Wilanów (Warszawa) 0-3 KS Glinianka 4 listopada, 10:00
w Lipowie
Grom Prace Małe 1-3 Orzeł Parysów 4 listopada, 13:00
UKS Tarczyn - KS Sobienie Jeziory 3 listopada, 15:00
przerwany w 75. minucie przy stanie 2-0 z powodu braku oświetlenia
SRS Zamienie 2-2 Perła II Złotokłos 4 listopada, 14:00
w Nowej Woli
Sokół Kołbiel 2-2 Snajper Sośninka 4 listopada, 14:00
SF Wilanów (Warszawa) 0-4 Korona Góra Kalwaria 3 listopada, 11:00
w Milanówku

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Korona Góra Kalwaria 2-0 City Wilanów (Warszawa) 10 listopada, 13:30
Snajper Sośninka 2-3 SF Wilanów (Warszawa) 11 listopada, 11:00
w Wildze
Perła II Złotokłos 4-1 Sokół Kołbiel 11 listopada, 10:00
KS Sobienie Jeziory 0-2 SRS Zamienie 11 listopada, 13:00
Orzeł Parysów 2-5 UKS Tarczyn 11 listopada, 12:00
KS Glinianka 3-0 Grom Prace Małe 10 listopada, 13:00
(wo)
w Lipowie / goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 12 - 30-31 marca

City Wilanów (Warszawa) 5-1 Grom Prace Małe 31 marca, 15:00
na stadionie DOSiR
KS Glinianka 1-1 UKS Tarczyn 30 marca, 11:00
w Lipowie
Orzeł Parysów 1-2 SRS Zamienie 31 marca, 13:00
KS Sobienie Jeziory 1-0 Sokół Kołbiel 31 marca, 15:00
Perła II Złotokłos 1-3 SF Wilanów (Warszawa) 31 marca, 11:00
Snajper Sośninka 0-6 Korona Góra Kalwaria 30 marca, 15:00
w Sobolewie

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

City Wilanów (Warszawa) 7-1 Snajper Sośninka 6 kwietnia, 10:00
na stadionie DOSiR
Korona Góra Kalwaria 1-2 Perła II Złotokłos 7 kwietnia, 15:00
SF Wilanów (Warszawa) 3-0 KS Sobienie Jeziory 7 kwietnia, 10:00
(wo)
w Baniosze / na boisku 1-2
Sokół Kołbiel 2-1 Orzeł Parysów 6 kwietnia, 16:00
SRS Zamienie 2-1 KS Glinianka 6 kwietnia, 16:00
w Nowej Woli
UKS Tarczyn 4-0 Grom Prace Małe 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

City Wilanów (Warszawa) 1-3 UKS Tarczyn 13 kwietnia, 10:00
w Sulejówku
Grom Prace Małe 2-1 SRS Zamienie 14 kwietnia, 13:00
KS Glinianka 0-1 Sokół Kołbiel 13 kwietnia, 16:00
w Lipowie
Orzeł Parysów 0-2 SF Wilanów (Warszawa) 14 kwietnia, 13:00
KS Sobienie Jeziory 0-4 Korona Góra Kalwaria 14 kwietnia, 14:00
Perła II Złotokłos 2-1 Snajper Sośninka 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Perła II Złotokłos - City Wilanów (Warszawa) 28 kwietnia, 11:00
Snajper Sośninka - KS Sobienie Jeziory 27 kwietnia, 17:00
Korona Góra Kalwaria - Orzeł Parysów 28 kwietnia, 15:00
SF Wilanów (Warszawa) - KS Glinianka 28 kwietnia, 10:00
Sokół Kołbiel - Grom Prace Małe 27 kwietnia, 15:00
SRS Zamienie - UKS Tarczyn 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

City Wilanów (Warszawa) - SRS Zamienie
UKS Tarczyn - Sokół Kołbiel
Grom Prace Małe - SF Wilanów (Warszawa)
KS Glinianka - Korona Góra Kalwaria
Orzeł Parysów - Snajper Sośninka
KS Sobienie Jeziory - Perła II Złotokłos

Kolejka 17 - 11-12 maja

KS Sobienie Jeziory - City Wilanów (Warszawa)
Perła II Złotokłos - Orzeł Parysów
Snajper Sośninka - KS Glinianka
Korona Góra Kalwaria - Grom Prace Małe
SF Wilanów (Warszawa) - UKS Tarczyn
Sokół Kołbiel - SRS Zamienie

Kolejka 18 - 18-19 maja

City Wilanów (Warszawa) - Sokół Kołbiel
SRS Zamienie - SF Wilanów (Warszawa)
UKS Tarczyn - Korona Góra Kalwaria
Grom Prace Małe - Snajper Sośninka
KS Glinianka - Perła II Złotokłos
Orzeł Parysów - KS Sobienie Jeziory

Kolejka 19 - 25-26 maja

Orzeł Parysów - City Wilanów (Warszawa)
KS Sobienie Jeziory - KS Glinianka
Perła II Złotokłos - Grom Prace Małe
Snajper Sośninka - UKS Tarczyn
Korona Góra Kalwaria - SRS Zamienie
SF Wilanów (Warszawa) - Sokół Kołbiel

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

City Wilanów (Warszawa) - SF Wilanów (Warszawa)
Sokół Kołbiel - Korona Góra Kalwaria
SRS Zamienie - Snajper Sośninka
UKS Tarczyn - Perła II Złotokłos
Grom Prace Małe - KS Sobienie Jeziory
KS Glinianka - Orzeł Parysów

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

KS Glinianka - City Wilanów (Warszawa)
Orzeł Parysów - Grom Prace Małe
KS Sobienie Jeziory - UKS Tarczyn
Perła II Złotokłos - SRS Zamienie
Snajper Sośninka - Sokół Kołbiel
Korona Góra Kalwaria - SF Wilanów (Warszawa)

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

City Wilanów (Warszawa) - Korona Góra Kalwaria
SF Wilanów (Warszawa) - Snajper Sośninka
Sokół Kołbiel - Perła II Złotokłos
SRS Zamienie - KS Sobienie Jeziory
UKS Tarczyn - Orzeł Parysów
Grom Prace Małe - KS Glinianka

Klasa A 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa IV)

Klasa B 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas