[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Warszawa IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sarmata Warszawa 24 64 21 1 2 71-23 11 1 0 33-9 10 0 2 38-14
2.  Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 24 53 16 5 3 56-25 8 3 1 31-15 8 2 2 25-10 2 4 1 1 0 6-3
3.  KS Blizne 24 53 17 2 5 85-33 10 0 2 47-22 7 2 3 38-11 2 1 0 1 1 3-6
4.  GKS Podolszyn 24 52 16 4 4 80-32 9 3 0 42-18 7 1 4 38-14
5.  UKS Łady 24 45 14 3 7 50-32 7 1 4 29-16 7 2 3 21-16
6.  Milan II Milanówek 24 38 12 2 10 60-47 5 1 6 24-23 7 1 4 36-24
7.  Guzovia Guzów 24 36 11 3 10 39-38 8 1 3 24-15 3 2 7 15-23
8.  Relax Radziwiłłów 24 35 11 2 11 50-41 6 2 4 26-13 5 0 7 24-28
9.  BUKS Pruszków 24 22 7 1 16 40-59 4 0 8 23-29 3 1 8 17-30
10.  Orion Cegłów 24 18 5 3 16 25-70 3 1 8 13-34 2 2 8 12-36
11.  KS II Teresin 24 17 5 2 17 37-72 2 2 8 16-37 3 0 9 21-35
12.  Sokół Budki Piaseckie 24 13 4 1 19 36-98 1 0 11 16-48 3 1 8 20-50
13.  AP II Żyrardów 24 7 2 1 21 14-73 0 0 12 0-40 2 1 9 14-33
AP II Żyrardów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sarmata Warszawa    3-1 1-0 1-0 3-2 3-1 3-1 5-2 4-0 3-0* 3-0* 2-0 2-2 
 2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki0-1     2-2 2-2 2-2 2-1 3-2 3-1 1-0 3-1 4-1 5-1 4-1 
 3 KS Blizne4-3 1-4     5-4 4-1 0-3 1-0 6-1 5-2 7-0 3-2 8-2 3-0* 
 4 GKS Podolszyn4-3 3-3 3-3     2-1 3-2 1-1 5-1 3-2 2-0 2-1 11-1 3-0* 
 5 UKS Łady1-2 0-1 2-1 1-0     1-1 4-2 1-3 4-1 7-0 4-3 1-2 3-0* 
 6 Milan II Milanówek1-4 0-1 1-2 0-6 1-2     3-1 3-0 0-1 2-2 2-1 7-1 4-2 
 7 Guzovia Guzów0-3 0-2 1-0 2-1 1-1 2-4     1-0 1-0 4-0 6-2 3-0 3-2 
 8 Relax Radziwiłłów1-2 0-0 0-1 0-3 0-1 5-1 4-0     5-1 0-0 3-1 5-3 3-0* 
 9 BUKS Pruszków0-3 1-4 0-3 0-2 2-3 4-5 1-2 0-5     3-1 5-0 4-1 3-0* 
 10 Orion Cegłów1-3 2-1 0-7 0-5 0-1 0-4 2-0 0-4 2-2     1-3 2-4 3-0* 
 11 KS II Teresin1-4 0-3* 1-6 1-6 0-2 3-5 0-0 3-1 1-3 3-2     2-2 1-3 
 12 Sokół Budki Piaseckie1-7 0-2 0-6 2-6 1-2 1-6 1-3 1-3 4-2 2-3 2-4     1-4 
 13 AP II Żyrardów0-3* 0-3* 0-7* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: KS II Teresin.
 
Sokół Budki Piaseckie 2-3 Orion Cegłów 5 września, 19:00
w Teresinie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 3-1 Relax Radziwiłłów 19 sierpnia, 17:00
Milan II Milanówek 1-2 KS Blizne 19 sierpnia, 19:30
Guzovia Guzów 2-1 GKS Podolszyn 18 sierpnia, 17:30
AP II Żyrardów 0-3 UKS Łady 19 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 1-2
BUKS Pruszków 0-3 Sarmata Warszawa 18 sierpnia, 11:00
na stadionie MOS

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Sokół Budki Piaseckie.
 
AP II Żyrardów 0-3 GKS Podolszyn 26 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 3-2
KS Blizne 1-0 Guzovia Guzów 26 sierpnia, 18:00
w Zielonkach-Parceli
Relax Radziwiłłów 5-1 Milan II Milanówek 25 sierpnia, 14:00
w Bartnikach
Orion Cegłów 2-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 25 sierpnia, 10:00
KS II Teresin 1-3 BUKS Pruszków 26 sierpnia, 11:00
Sarmata Warszawa 3-2 UKS Łady 25 sierpnia, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki.
 
Sarmata Warszawa 2-2 AP II Żyrardów 2 września, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Teresin 0-2 UKS Łady 2 września, 17:00
Sokół Budki Piaseckie 4-2 BUKS Pruszków 2 września, 11:00
w Teresinie
Milan II Milanówek 2-2 Orion Cegłów 2 września, 17:15
Guzovia Guzów 1-0 Relax Radziwiłłów 1 września, 17:00
GKS Podolszyn 3-3 KS Blizne 2 września, 17:00
w Raszynie

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Milan II Milanówek.
 
AP II Żyrardów 0-7 KS Blizne 9 września, 12:00
(wo)
na boisku 3-7
Relax Radziwiłłów 0-3 GKS Podolszyn 8 września, 11:00
w Bartnikach
Orion Cegłów 2-0 Guzovia Guzów 8 września, 16:30
BUKS Pruszków 1-4 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 8 września, 16:30
Sarmata Warszawa 3-0 KS II Teresin 8 września, 14:30
(wo)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / goście nie dojechali
Sokół Budki Piaseckie 1-2 UKS Łady 8 września, 17:00
w Teresinie

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Guzovia Guzów.
 
KS II Teresin 1-3 AP II Żyrardów 16 września, 16:30
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-2 UKS Łady 16 września, 16:00
Milan II Milanówek 0-1 BUKS Pruszków 16 września, 19:00
GKS Podolszyn 2-0 Orion Cegłów 16 września, 16:00
w Raszynie
KS Blizne 6-1 Relax Radziwiłłów 16 września, 18:00
w Zielonkach-Parceli
Sarmata Warszawa 2-0 Sokół Budki Piaseckie 2 października, 20:00
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) w Budkach Piaseckich odwołany / w drugim terminie na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: GKS Podolszyn.
 
AP II Żyrardów 0-3 Relax Radziwiłłów 26 września, 20:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 września, 12:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 6-1
Orion Cegłów 0-7 KS Blizne 22 września, 16:00
BUKS Pruszków 1-2 Guzovia Guzów 22 września, 16:00
na stadionie MOS
Sarmata Warszawa 3-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 22 września, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Teresin 2-2 Sokół Budki Piaseckie 23 września, 16:00
Milan II Milanówek 1-2 UKS Łady 23 września, 18:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: KS Blizne.
 
Sokół Budki Piaseckie 1-4 AP II Żyrardów 29 września, 16:00
w Teresinie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 4-1 KS II Teresin 30 września, 16:00
Milan II Milanówek 1-4 Sarmata Warszawa 30 września, 16:30
Guzovia Guzów 1-1 UKS Łady 29 września, 14:30
GKS Podolszyn 3-2 BUKS Pruszków 30 września, 16:30
w Raszynie
Relax Radziwiłłów 0-0 Orion Cegłów 29 września, 16:00
w Bartnikach

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Relax Radziwiłłów.
 
AP II Żyrardów 0-3 Orion Cegłów 7 października, 18:00
(wo)
na boisku 2-0
BUKS Pruszków 0-3 KS Blizne 6 października, 15:00
UKS Łady 1-0 GKS Podolszyn 6 października, 15:00
w Raszynie
Sarmata Warszawa 3-1 Guzovia Guzów 7 października, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Teresin 3-5 Milan II Milanówek 7 października, 15:30
Sokół Budki Piaseckie 0-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 6 października, 15:30
w Teresinie

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Orion Cegłów.
 
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 4-1 AP II Żyrardów 14 października, 15:30
Milan II Milanówek 7-1 Sokół Budki Piaseckie 14 października, 15:30
Guzovia Guzów 6-2 KS II Teresin 13 października, 12:00
GKS Podolszyn 4-3 Sarmata Warszawa 14 października, 15:30
w Raszynie
KS Blizne 4-1 UKS Łady 14 października, 14:00
w Zielonkach-Parceli
Relax Radziwiłłów 5-1 BUKS Pruszków 13 października, 15:30
w Bartnikach

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: AP II Żyrardów.
 
BUKS Pruszków 3-1 Orion Cegłów 20 października, 14:30
na stadionie MOS
UKS Łady 1-3 Relax Radziwiłłów 20 października, 15:00
w Raszynie
Sarmata Warszawa 1-0 KS Blizne 21 października, 16:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Teresin 1-6 GKS Podolszyn 20 października, 15:00
Sokół Budki Piaseckie 1-3 Guzovia Guzów 20 października, 18:00
w Teresinie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-1 Milan II Milanówek 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: BUKS Pruszków.
 
Milan II Milanówek 4-2 AP II Żyrardów 28 października, 18:45
Guzovia Guzów 0-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 27 października, 14:30
GKS Podolszyn 11-1 Sokół Budki Piaseckie 28 października, 13:00
w Raszynie
KS Blizne 3-2 KS II Teresin 28 października, 14:00
w Zielonkach-Parceli
Relax Radziwiłłów 1-2 Sarmata Warszawa 27 października, 13:30
w Bartnikach
Orion Cegłów 0-1 UKS Łady 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: UKS Łady.
 
AP II Żyrardów 0-3 BUKS Pruszków 4 listopada, 18:30
(wo)
na boisku 7-2
Sarmata Warszawa 3-0 Orion Cegłów 3 listopada, 13:30
(wo)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / goście nie dojechali
KS II Teresin 3-1 Relax Radziwiłłów 4 listopada, 13:30
Sokół Budki Piaseckie 0-6 KS Blizne 3 listopada, 18:00
w Teresinie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-2 GKS Podolszyn 4 listopada, 13:30
Milan II Milanówek 3-1 Guzovia Guzów 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Sarmata Warszawa.
 
Guzovia Guzów 3-2 AP II Żyrardów 10 listopada, 11:30
GKS Podolszyn 3-2 Milan II Milanówek 11 listopada, 13:00
w Raszynie
KS Blizne 1-4 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 11 listopada, 14:00
w Zielonkach-Parceli
Relax Radziwiłłów 5-3 Sokół Budki Piaseckie 10 listopada, 13:00
w Bartnikach
Orion Cegłów 1-3 KS II Teresin 10 listopada, 14:00
BUKS Pruszków 2-3 UKS Łady 10 listopada, 13:30
na stadionie MOS

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: KS II Teresin.
 
UKS Łady 3-0 AP II Żyrardów
(wo)
Sarmata Warszawa 4-0 BUKS Pruszków 23 marca, 16:00
na stadionie MBOPN
Orion Cegłów 2-4 Sokół Budki Piaseckie 24 marca, 15:00
Relax Radziwiłłów 0-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 23 marca, 15:00
w Bartnikach
KS Blizne 0-3 Milan II Milanówek 24 marca, 16:00
w Zielonkach-Parceli
GKS Podolszyn 1-1 Guzovia Guzów 24 marca, 17:00
w Raszynie

Kolejka 15 - 30-31 marca

Pauza: Sokół Budki Piaseckie.
 
BUKS Pruszków 5-0 KS II Teresin 30 marca, 11:00
UKS Łady 1-2 Sarmata Warszawa 31 marca, 16:00
w Raszynie
GKS Podolszyn 3-0 AP II Żyrardów
(wo)
Guzovia Guzów 1-0 KS Blizne 30 marca, 16:00
Milan II Milanówek 3-0 Relax Radziwiłłów 31 marca, 13:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 3-1 Orion Cegłów 31 marca, 16:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki.
 
AP II Żyrardów 0-3 Sarmata Warszawa
(wo)
UKS Łady 4-3 KS II Teresin 7 kwietnia, 16:00
w Raszynie
BUKS Pruszków 4-1 Sokół Budki Piaseckie 7 kwietnia, 16:00
Orion Cegłów 0-4 Milan II Milanówek 6 kwietnia, 16:00
Relax Radziwiłłów 4-0 Guzovia Guzów 6 kwietnia, 17:00
w Bartnikach
KS Blizne 5-4 GKS Podolszyn 7 kwietnia, 17:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pauza: Milan II Milanówek.
 
UKS Łady 1-2 Sokół Budki Piaseckie 14 kwietnia, 16:00
w Raszynie
KS Blizne 3-0 AP II Żyrardów
(wo)
GKS Podolszyn 5-1 Relax Radziwiłłów 14 kwietnia, 18:30
w Raszynie
Guzovia Guzów 4-0 Orion Cegłów 14 kwietnia, 17:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-0 BUKS Pruszków 14 kwietnia, 16:00
KS II Teresin 1-4 Sarmata Warszawa 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Pauza: Guzovia Guzów.
 
Sokół Budki Piaseckie 1-7 Sarmata Warszawa 19 kwietnia, 15:00
w Teresinie
AP II Żyrardów 0-3 KS II Teresin
(wo)
UKS Łady 0-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 20 kwietnia, 16:00
w Raszynie
BUKS Pruszków 4-5 Milan II Milanówek 20 kwietnia, 15:00
Orion Cegłów 0-5 GKS Podolszyn 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 17:00) odwołany
Relax Radziwiłłów 0-1 KS Blizne 20 kwietnia, 10:00
w Bartnikach

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Pauza: GKS Podolszyn.
 
UKS Łady 1-1 Milan II Milanówek 28 kwietnia, 16:00
w Raszynie
Relax Radziwiłłów 3-0 AP II Żyrardów
(wo)
KS Blizne 7-0 Orion Cegłów 28 kwietnia, 18:00
w Zielonkach-Parceli
Guzovia Guzów 1-0 BUKS Pruszków 27 kwietnia, 17:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-1 Sarmata Warszawa 28 kwietnia, 17:00
Sokół Budki Piaseckie 2-4 KS II Teresin 27 kwietnia, 11:00
w Brochowie

Kolejka 20 - 4-5 maja

Pauza: KS Blizne.
 
AP II Żyrardów 0-3 Sokół Budki Piaseckie
(wo)
KS II Teresin 0-3 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 4 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Sarmata Warszawa 3-1 Milan II Milanówek 7 maja, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UKS Łady 4-2 Guzovia Guzów 4 czerwca, 20:00
w Raszynie / w pierwotnym terminie (5 maja, 16:00) odwołany
BUKS Pruszków 0-2 GKS Podolszyn 5 maja, 18:00
Orion Cegłów 0-4 Relax Radziwiłłów 5 maja, 17:30

Kolejka 21 - 11-12 maja

Pauza: Relax Radziwiłłów.
 
Orion Cegłów 3-0 AP II Żyrardów
(wo)
KS Blizne 5-2 BUKS Pruszków 12 maja, 17:00
GKS Podolszyn 2-1 UKS Łady 12 maja, 17:30
Guzovia Guzów 0-3 Sarmata Warszawa 11 maja, 17:30
Milan II Milanówek 2-1 KS II Teresin 12 maja, 17:15
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 5-1 Sokół Budki Piaseckie 12 maja, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Pauza: Orion Cegłów.
 
AP II Żyrardów 0-3 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
(wo)
Sokół Budki Piaseckie 1-6 Milan II Milanówek 18 maja, 18:00
w Teresinie
KS II Teresin 0-0 Guzovia Guzów 19 maja, 18:00
Sarmata Warszawa 1-0 GKS Podolszyn 18 maja, 17:30
na stadionie MBOPN
UKS Łady 2-1 KS Blizne 19 maja, 16:00
w Raszynie
BUKS Pruszków 0-5 Relax Radziwiłłów 19 maja, 11:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Pauza: AP II Żyrardów.
 
Orion Cegłów 2-2 BUKS Pruszków 25 maja, 18:00
Relax Radziwiłłów 0-1 UKS Łady 25 maja, 18:00
w Bartnikach
KS Blizne 4-3 Sarmata Warszawa 23 maja, 20:00
w Zielonkach-Parceli
GKS Podolszyn 2-1 KS II Teresin 26 maja, 18:00
w Raszynie
Guzovia Guzów 3-0 Sokół Budki Piaseckie 26 maja, 17:30
Milan II Milanówek 0-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 26 maja, 15:15

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: BUKS Pruszków.
 
AP II Żyrardów 0-3 Milan II Milanówek
(wo)
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 3-2 Guzovia Guzów 2 czerwca, 17:00
Sokół Budki Piaseckie 2-6 GKS Podolszyn 1 czerwca, 16:00
w Teresinie
KS II Teresin 1-6 KS Blizne 2 czerwca, 18:00
Sarmata Warszawa 5-2 Relax Radziwiłłów 2 czerwca, 15:00
na stadionie MBOPN
UKS Łady 7-0 Orion Cegłów 1 czerwca, 12:00
w Raszynie

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: UKS Łady.
 
BUKS Pruszków 3-0 AP II Żyrardów
(wo)
Orion Cegłów 1-3 Sarmata Warszawa 8 czerwca, 17:00
Relax Radziwiłłów 3-1 KS II Teresin 8 czerwca, 16:00
w Bartnikach
KS Blizne 8-2 Sokół Budki Piaseckie 6 czerwca, 20:00
w Zielonkach-Parceli
GKS Podolszyn 3-3 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 9 czerwca, 19:00
w Raszynie
Guzovia Guzów 2-4 Milan II Milanówek 8 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: Sarmata Warszawa.
 
AP II Żyrardów 0-3 Guzovia Guzów
(wo)
Milan II Milanówek 0-6 GKS Podolszyn 15 czerwca, 17:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-2 KS Blizne 15 czerwca, 17:00
Sokół Budki Piaseckie 1-3 Relax Radziwiłłów 11 czerwca, 19:30
w Teresinie
KS II Teresin 3-2 Orion Cegłów 15 czerwca, 17:00
UKS Łady 4-1 BUKS Pruszków 9 czerwca, 16:00
w Raszynie

Klasa A 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa IV)

Klasa B 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas