[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KTS Weszło Warszawa 10 28 9 1 0 46-9 5 1 0 19-6 4 0 0 27-3
2.  GKP Targówek (Warszawa) 10 25 8 1 1 34-7 5 0 0 22-2 3 1 1 12-5
3.  KS Wesoła (Warszawa) 10 22 7 1 2 33-13 5 0 0 22-6 2 1 2 11-7
4.  AP Brychczy Warszawa 10 19 6 1 3 26-18 3 0 1 11-7 3 1 2 15-11
5.  Inter Warszawa 10 15 4 3 3 16-19 2 2 1 8-11 2 1 2 8-8
6.  Marymont 1911 Warszawa 10 13 4 1 5 20-23 3 1 2 15-9 1 0 3 5-14
7.  Amigos Warszawa 10 12 3 3 4 22-15 2 2 1 15-4 1 1 3 7-11
8.  Coco Jambo Warszawa 10 10 3 1 6 32-43 2 0 2 17-17 1 1 4 15-26
9.  AON Rembertów (Warszawa) 10 9 3 0 7 19-37 1 0 4 6-15 2 0 3 13-22
10.  UKS GOSiR Stare Babice 10 4 1 1 8 12-43 1 0 4 10-22 0 1 4 2-21
11.  Jedność Warszawa 10 1 0 1 9 13-46 0 1 4 9-20 0 0 5 4-26
GLKS II Nadarzyn został wycofany z rozgrywek po 10. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 KTS Weszło Warszawa    1-0 3-1 2-1 2-2 7-1 4-1 
 2 GKP Targówek (Warszawa)    3-1 2-1 4-0 5-0 8-0 
 3 KS Wesoła (Warszawa)    5-1 3-1 4-1 6-3 4-0 
 4 AP Brychczy Warszawa0-4     2-0 6-1 3-2 
 5 Inter Warszawa0-6 1-1     2-1 3-3 2-0 
 6 Marymont 1911 Warszawa0-4 2-2 1-3     1-0 6-0 5-0 
 7 Amigos Warszawa1-3 0-0 0-0     8-0 6-1 
 8 Coco Jambo Warszawa3-13 6-0 2-3     6-1 
 9 AON Rembertów (Warszawa)1-3 0-5 0-2 1-3 4-2     
 10 UKS GOSiR Stare Babice0-4 2-7 2-3 5-3 1-5     
 11 Jedność Warszawa1-4 2-3 2-5 2-6 2-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

UKS GOSiR Stare Babice 2-7 AP Brychczy Warszawa 1 września, 16:00
w Borzęcinie Dużym
AON Rembertów (Warszawa) 4-2 Amigos Warszawa 2 września, 15:00
Inter Warszawa 3-3 Coco Jambo Warszawa 2 września, 19:00
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 1-0 GKP Targówek (Warszawa) 2 września, 15:00
na stadionie Marymontu
KS Wesoła (Warszawa) - GLKS II Nadarzyn 1 września, 10:00
było 12-0, anulowany
Marymont 1911 Warszawa 5-0 Jedność Warszawa 1 września, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 września

AP Brychczy Warszawa 3-2 Jedność Warszawa 9 września, 16:30
w Sulejówku
GLKS II Nadarzyn - Marymont 1911 Warszawa 9 września, 19:00
było 0-3, anulowany
GKP Targówek (Warszawa) 3-1 KS Wesoła (Warszawa) 9 września, 16:30
Coco Jambo Warszawa 3-13 KTS Weszło Warszawa 9 września, 15:00
na stadionie DOSiR
Amigos Warszawa 0-0 Inter Warszawa 9 września, 13:15
w Sulejówku
UKS GOSiR Stare Babice 1-5 AON Rembertów (Warszawa) 8 września, 16:30
w Borzęcinie Dużym

Kolejka 3 - 15-16 września

AON Rembertów (Warszawa) 0-2 AP Brychczy Warszawa 15 września, 14:00
Inter Warszawa 2-0 UKS GOSiR Stare Babice 16 września, 19:00
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 2-2 Amigos Warszawa 15 września, 15:40
na stadionie Marymontu / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki medycznej
KS Wesoła (Warszawa) 6-3 Coco Jambo Warszawa 16 września, 20:30
Marymont 1911 Warszawa 2-2 GKP Targówek (Warszawa) 15 września, 11:00
Jedność Warszawa - GLKS II Nadarzyn 15 września, 16:00
na stadionie Drukarza / goście zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 4 - 22-23 września

AP Brychczy Warszawa - GLKS II Nadarzyn 23 września, 16:00
w Sulejówku, było 7-0, anulowany
GKP Targówek (Warszawa) 8-0 Jedność Warszawa 23 września, 16:00
Coco Jambo Warszawa 6-0 Marymont 1911 Warszawa 22 września, 16:30
na stadionie DOSiR
Amigos Warszawa 0-0 KS Wesoła (Warszawa) 22 września, 16:00
w Sulejówku
UKS GOSiR Stare Babice 0-4 KTS Weszło Warszawa 22 września, 15:00
w Borzęcinie Dużym
AON Rembertów (Warszawa) 1-3 Inter Warszawa 22 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Inter Warszawa 1-1 AP Brychczy Warszawa 29 września, 19:00
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 7-1 AON Rembertów (Warszawa) 29 września, 15:00
na stadionie Marymontu
KS Wesoła (Warszawa) 4-0 UKS GOSiR Stare Babice 30 września, 16:00
Marymont 1911 Warszawa 1-0 Amigos Warszawa 29 września, 11:00
Jedność Warszawa 2-5 Coco Jambo Warszawa 29 września, 16:00
na stadionie Drukarza
GLKS II Nadarzyn - GKP Targówek (Warszawa) 30 września, 16:00
było 2-4, anulowany

Kolejka 6 - 6-7 października

AP Brychczy Warszawa 0-4 GKP Targówek (Warszawa) 7 października, 19:30
w Sulejówku
Coco Jambo Warszawa - GLKS II Nadarzyn 7 października, 19:30
na stadionie DOSiR, było 8-1, anulowany
Amigos Warszawa 6-1 Jedność Warszawa 6 października, 10:00
w Sulejówku
UKS GOSiR Stare Babice 2-3 Marymont 1911 Warszawa 6 października, 11:30
w Borzęcinie Dużym
AON Rembertów (Warszawa) 0-5 KS Wesoła (Warszawa) 6 października, 12:00
Inter Warszawa 0-6 KTS Weszło Warszawa 7 października, 19:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 7 - 13-14 października

KTS Weszło Warszawa 2-1 AP Brychczy Warszawa 14 października, 11:00
na stadionie Marymontu
KS Wesoła (Warszawa) 3-1 Inter Warszawa 14 października, 15:30
Marymont 1911 Warszawa 6-0 AON Rembertów (Warszawa) 13 października, 11:00
Jedność Warszawa 2-2 UKS GOSiR Stare Babice 14 października, 16:00
na stadionie Drukarza
GLKS II Nadarzyn - Amigos Warszawa 13 października, 14:30
było 1-5, anulowany
GKP Targówek (Warszawa) 4-0 Coco Jambo Warszawa 14 października, 15:30

Kolejka 8 - 20-21 października

AP Brychczy Warszawa 6-1 Coco Jambo Warszawa 21 października, 15:00
w Sulejówku
Amigos Warszawa 1-3 GKP Targówek (Warszawa) 21 października, 12:30
w Sulejówku
UKS GOSiR Stare Babice - GLKS II Nadarzyn 20 października, 15:00
w Borzęcinie Dużym / nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Inter Warszawa 2-1 Marymont 1911 Warszawa 21 października, 19:00
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 3-1 KS Wesoła (Warszawa) 21 października, 11:00
na stadionie Marymontu
Jedność Warszawa 2-6 AON Rembertów (Warszawa) 20 października, 20:00
na bocznym boisku Drukarza

Kolejka 9 - 27-28 października

KS Wesoła (Warszawa) 5-1 AP Brychczy Warszawa 27 października, 14:00
Marymont 1911 Warszawa 0-4 KTS Weszło Warszawa 27 października, 11:00
Jedność Warszawa 2-3 Inter Warszawa 28 października, 14:00
na stadionie Drukarza
GLKS II Nadarzyn - AON Rembertów (Warszawa) 27 października, 14:30
było 1-7, anulowany
GKP Targówek (Warszawa) 5-0 UKS GOSiR Stare Babice 28 października, 13:30
Coco Jambo Warszawa 2-3 Amigos Warszawa 28 października, 19:30
na stadionie DOSiR

Kolejka 10 - 3-4 listopada

AP Brychczy Warszawa 2-0 Amigos Warszawa 4 listopada, 19:00
w Sulejówku
UKS GOSiR Stare Babice 5-3 Coco Jambo Warszawa 3 listopada, 15:00
w Borzęcinie Dużym
AON Rembertów (Warszawa) 1-3 GKP Targówek (Warszawa) 3 listopada, 14:00
Inter Warszawa - GLKS II Nadarzyn 4 listopada, 19:00
na stadionie MBOPN / goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
KTS Weszło Warszawa 4-1 Jedność Warszawa 4 listopada, 11:00
na stadionie Marymontu
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 Marymont 1911 Warszawa 4 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pauza: KTS Weszło Warszawa.
 
Marymont 1911 Warszawa 1-3 AP Brychczy Warszawa 10 listopada, 11:00
Jedność Warszawa 1-4 KS Wesoła (Warszawa) 11 listopada, 10:00
na stadionie DOSiR
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Inter Warszawa 11 listopada, 11:00
Coco Jambo Warszawa 6-1 AON Rembertów (Warszawa) 10 listopada, 17:00
na stadionie DOSiR
Amigos Warszawa 8-0 UKS GOSiR Stare Babice 10 listopada, 12:00
w Sulejówku

Kolejka 12

Pauza: KS Wesoła (Warszawa).
 
AP Brychczy Warszawa - UKS GOSiR Stare Babice
Amigos Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Coco Jambo Warszawa - Inter Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - KTS Weszło Warszawa
Jedność Warszawa - Marymont 1911 Warszawa

Kolejka 13

Pauza: Marymont 1911 Warszawa.
 
Jedność Warszawa - AP Brychczy Warszawa
KS Wesoła (Warszawa) - GKP Targówek (Warszawa)
KTS Weszło Warszawa - Coco Jambo Warszawa
Inter Warszawa - Amigos Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - UKS GOSiR Stare Babice

Kolejka 14

Pauza: Jedność Warszawa.
 
AP Brychczy Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
UKS GOSiR Stare Babice - Inter Warszawa
Amigos Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Coco Jambo Warszawa - KS Wesoła (Warszawa)
GKP Targówek (Warszawa) - Marymont 1911 Warszawa

Kolejka 15

Pauza: AP Brychczy Warszawa.
 
Jedność Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
Marymont 1911 Warszawa - Coco Jambo Warszawa
KS Wesoła (Warszawa) - Amigos Warszawa
KTS Weszło Warszawa - UKS GOSiR Stare Babice
Inter Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 16

Pauza: GKP Targówek (Warszawa).
 
AP Brychczy Warszawa - Inter Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - KTS Weszło Warszawa
UKS GOSiR Stare Babice - KS Wesoła (Warszawa)
Amigos Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
Coco Jambo Warszawa - Jedność Warszawa

Kolejka 17

Pauza: Coco Jambo Warszawa.
 
GKP Targówek (Warszawa) - AP Brychczy Warszawa
Jedność Warszawa - Amigos Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - UKS GOSiR Stare Babice
KS Wesoła (Warszawa) - AON Rembertów (Warszawa)
KTS Weszło Warszawa - Inter Warszawa

Kolejka 18

Pauza: Amigos Warszawa.
 
AP Brychczy Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Inter Warszawa - KS Wesoła (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) - Marymont 1911 Warszawa
UKS GOSiR Stare Babice - Jedność Warszawa
Coco Jambo Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)

Kolejka 19

Pauza: UKS GOSiR Stare Babice.
 
AON Rembertów (Warszawa) - Jedność Warszawa
Coco Jambo Warszawa - AP Brychczy Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - Amigos Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - Inter Warszawa
KS Wesoła (Warszawa) - KTS Weszło Warszawa

Kolejka 20

Pauza: AON Rembertów (Warszawa).
 
AP Brychczy Warszawa - KS Wesoła (Warszawa)
KTS Weszło Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
Inter Warszawa - Jedność Warszawa
UKS GOSiR Stare Babice - GKP Targówek (Warszawa)
Amigos Warszawa - Coco Jambo Warszawa

Kolejka 21

Pauza: Inter Warszawa.
 
Amigos Warszawa - AP Brychczy Warszawa
Coco Jambo Warszawa - UKS GOSiR Stare Babice
GKP Targówek (Warszawa) - AON Rembertów (Warszawa)
Jedność Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Marymont 1911 Warszawa - KS Wesoła (Warszawa)

Kolejka 22

Pauza: KTS Weszło Warszawa.
 
AP Brychczy Warszawa - Marymont 1911 Warszawa
KS Wesoła (Warszawa) - Jedność Warszawa
Inter Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) - Coco Jambo Warszawa
UKS GOSiR Stare Babice - Amigos Warszawa

Klasa A 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa IV)

Klasa B 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas