[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zły Warszawa 20 53 17 2 1 90-17 9 0 1 45-8 8 2 0 45-9
2.  GKS Dąbrówka 20 46 15 1 4 61-33 7 0 3 33-19 8 1 1 28-14
3.  Kamionek Warszawa 20 38 11 5 4 70-44 6 3 1 38-21 5 2 3 32-23
4.  Wicher II Kobyłka 19 36 11 3 5 50-39 5 2 2 22-15 6 1 3 28-24
5.  Korona Jadów 20 34 11 1 8 60-57 6 0 4 35-27 5 1 4 25-30
6.  Orły Zielonka 20 30 9 3 8 61-49 7 0 3 37-19 2 3 5 24-30
7.  Dąb II Wieliszew 20 22 6 4 10 58-55 4 3 3 35-22 2 1 7 23-33
8.  Mazur II Radzymin 20 20 6 2 12 44-56 4 2 4 22-22 2 0 8 22-34
9.  Wisła Zakroczym 20 19 6 1 13 66-73 4 1 5 42-29 2 0 8 24-44
10.  Sokół II Serock 19 11 3 2 14 42-69 3 1 6 27-27 0 1 8 15-42
11.  Farmacja Tarchomin (Warszawa) 20 5 1 2 17 23-133 1 1 8 12-68 0 1 9 11-65
Pogoń Józefów została wycofana z rozgrywek po 10. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Zły Warszawa    0-1 5-1 7-1 7-0 6-2 7-1 2-1 3-0* 6-0 2-1 
 2 GKS Dąbrówka1-3     4-5 0-1 5-1 5-2 3-2 3-2 5-3 3-0* 4-0 
 3 Kamionek Warszawa0-6 2-2     4-1 8-1 3-2 4-4 5-1 7-1 2-0 3-3 
 4 Wicher II Kobyłka1-1 1-2 4-4     1-3 1-0 3-2 3-1 4-1 4-1 
 5 Korona Jadów3-5 2-3 2-1 1-4     2-5 3-1 4-1 4-2 7-3 7-2 
 6 Orły Zielonka2-3 4-2 2-3 1-3 1-0     2-1 3-2 6-1 5-4 11-0 
 7 Dąb II Wieliszew0-0 0-2 1-4 1-1 2-4 3-3     5-2 6-1 7-2 10-3 
 8 Mazur II Radzymin0-4 1-4 1-1 0-4 1-2 2-2 3-0     5-3 6-2 3-0* 
 9 Wisła Zakroczym0-8 2-3 0-2 8-1 4-4 6-2 3-4 3-4     3-1 13-0 
 10 Sokół II Serock2-5 1-2 4-1 1-2 1-3 1-1 4-2 3-6 2-4     8-1 
 11 Farmacja Tarchomin (Warszawa)0-10 1-7 0-10 1-10 0-7 1-5 1-6 3-2 2-8 3-3     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pogoń Józefów - Zły Warszawa 1 września, 18:30
w Ząbkach, było 0-16, anulowany
Orły Zielonka 11-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1 września, 17:00
Kamionek Warszawa 2-2 GKS Dąbrówka 2 września, 16:00
na stadionie Drukarza
Mazur II Radzymin 1-2 Korona Jadów 2 września, 17:00
Wicher II Kobyłka 3-2 Dąb II Wieliszew 1 września, 14:30
Wisła Zakroczym 3-1 Sokół II Serock 1 września, 16:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Zły Warszawa 6-0 Sokół II Serock 9 września, 19:30
na stadionie DOSiR
Dąb II Wieliszew 6-1 Wisła Zakroczym 9 września, 15:00
Korona Jadów 1-4 Wicher II Kobyłka 8 września, 16:30
GKS Dąbrówka 3-2 Mazur II Radzymin 8 września, 12:00
w Ząbkach
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-10 Kamionek Warszawa 9 września, 20:00
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
Orły Zielonka - Pogoń Józefów 7 września, 20:30
było 8-1, anulowany

Kolejka 3 - 15-16 września

Orły Zielonka 2-3 Zły Warszawa 15 września, 18:00
Kamionek Warszawa - Pogoń Józefów 16 września, 16:00
na stadionie Drukarza / goście nie zebrali składu
Mazur II Radzymin 3-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 15 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Wicher II Kobyłka 1-2 GKS Dąbrówka 15 września, 13:00
Wisła Zakroczym 4-4 Korona Jadów 15 września, 17:00
Sokół II Serock 4-2 Dąb II Wieliszew 15 września, 16:30

Kolejka 4 - 22-23 września

Zły Warszawa 7-1 Dąb II Wieliszew 22 września, 14:00
na stadionie DOSiR
Korona Jadów 7-3 Sokół II Serock 22 września, 17:00
GKS Dąbrówka 5-3 Wisła Zakroczym 20 września, 16:30
w Zakroczymiu; GKS Dąbrówka gospodarzem
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-10 Wicher II Kobyłka 21 września, 19:45
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV / mecz pierwotnie zaplanowany na 19:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Orły Zielonka 2-3 Kamionek Warszawa 22 września, 17:30
Mazur II Radzymin - Pogoń Józefów 22 września, 12:00
było 25-0, anulowany

Kolejka 5 - 29-30 września

Kamionek Warszawa 0-6 Zły Warszawa 30 września, 16:00
na stadionie DOSiR
Mazur II Radzymin 2-2 Orły Zielonka 29 września, 11:00
Wicher II Kobyłka - Pogoń Józefów 29 września, 16:00
było 9-0, anulowany
Wisła Zakroczym 13-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 29 września, 16:00
Sokół II Serock 1-2 GKS Dąbrówka 29 września, 16:30
Dąb II Wieliszew 2-4 Korona Jadów 29 września, 13:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Zły Warszawa 7-0 Korona Jadów 6 października, 17:30
na stadionie DOSiR
GKS Dąbrówka 3-2 Dąb II Wieliszew 7 października, 14:00
w Ząbkach
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-3 Sokół II Serock 7 października, 12:00
na stadionie GKP Targówek
Pogoń Józefów - Wisła Zakroczym 6 października, 15:30
w Zakroczymiu; Pogoń gospodarzem, było 2-4, anulowany
Orły Zielonka 1-3 Wicher II Kobyłka 6 października, 16:30
Kamionek Warszawa 5-1 Mazur II Radzymin 7 października, 14:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 7 - 13-14 października

Mazur II Radzymin 0-4 Zły Warszawa 13 października, 11:00
Wicher II Kobyłka 4-4 Kamionek Warszawa 13 października, 16:00
Wisła Zakroczym 6-2 Orły Zielonka 13 października, 15:30
Sokół II Serock - Pogoń Józefów 14 października, 16:30
było 8-0, anulowany
Dąb II Wieliszew 10-3 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 14 października, 15:00
Korona Jadów 2-3 GKS Dąbrówka 13 października, 17:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Zły Warszawa 0-1 GKS Dąbrówka 21 października, 18:00
na stadionie DOSiR
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-7 Korona Jadów 20 października, 19:30
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
Orły Zielonka 5-4 Sokół II Serock 20 października, 16:30
Kamionek Warszawa 7-1 Wisła Zakroczym 21 października, 16:00
na stadionie Drukarza
Mazur II Radzymin 0-4 Wicher II Kobyłka 21 października, 11:00
Dąb II Wieliszew - Pogoń Józefów 22 października, 19:45
było 9-0, anulowany

Kolejka 9 - 27-28 października

Wicher II Kobyłka 1-1 Zły Warszawa 26 października, 20:00
Wisła Zakroczym 3-4 Mazur II Radzymin 27 października, 13:30
Sokół II Serock 4-1 Kamionek Warszawa 27 października, 16:30
Dąb II Wieliszew 3-3 Orły Zielonka 28 października, 13:30
Korona Jadów - Pogoń Józefów 27 października, 17:00
nie odbył się
GKS Dąbrówka 4-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 28 października, 16:00
w Ząbkach

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Zły Warszawa 2-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3 listopada, 14:30
na stadionie DOSiR
Pogoń Józefów - GKS Dąbrówka
gospodarze nie ustalili terminu meczu
Orły Zielonka 1-0 Korona Jadów 4 listopada, 16:30
Kamionek Warszawa 4-4 Dąb II Wieliszew 4 listopada, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
Mazur II Radzymin 6-2 Sokół II Serock 4 listopada, 11:00
Wicher II Kobyłka 4-1 Wisła Zakroczym 3 listopada, 16:30

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pauza: Farmacja Tarchomin (Warszawa).
 
Wisła Zakroczym 0-8 Zły Warszawa 10 listopada, 13:00
Sokół II Serock 1-2 Wicher II Kobyłka 10 listopada, 16:30
Dąb II Wieliszew 5-2 Mazur II Radzymin 9 listopada, 19:30
Korona Jadów 2-1 Kamionek Warszawa 10 listopada, 17:00
GKS Dąbrówka 5-2 Orły Zielonka 10 listopada, 13:15
w Ząbkach

Kolejka 12 - 30-31 marca

Pauza: Zły Warszawa.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-5 Orły Zielonka 30 marca, 21:20
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV / mecz pierwotnie zaplanowany na 21:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
GKS Dąbrówka 4-5 Kamionek Warszawa 31 marca, 10:00
w Ząbkach
Korona Jadów 4-1 Mazur II Radzymin 30 marca, 17:00
Dąb II Wieliszew 1-1 Wicher II Kobyłka 30 marca, 15:30
Sokół II Serock 2-4 Wisła Zakroczym 30 marca, 12:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Pauza: Orły Zielonka.
 
Sokół II Serock 2-5 Zły Warszawa 6 kwietnia, 16:30
Wisła Zakroczym 3-4 Dąb II Wieliszew 6 kwietnia, 14:00
Wicher II Kobyłka 1-3 Korona Jadów 6 kwietnia, 16:00
Mazur II Radzymin 1-4 GKS Dąbrówka 7 kwietnia, 11:00
Kamionek Warszawa 3-3 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 7 kwietnia, 16:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Pauza: Kamionek Warszawa.
 
Zły Warszawa 6-2 Orły Zielonka 13 kwietnia, 17:30
na stadionie DOSiR
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-2 Mazur II Radzymin 14 kwietnia, 20:00
GKS Dąbrówka 0-1 Wicher II Kobyłka 13 kwietnia, 13:30
w Ząbkach
Korona Jadów 4-2 Wisła Zakroczym 13 kwietnia, 16:30
Dąb II Wieliszew 7-2 Sokół II Serock 13 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Dąb II Wieliszew 0-0 Zły Warszawa 28 kwietnia, 15:30
Sokół II Serock 1-3 Korona Jadów 27 kwietnia, 16:30
Wisła Zakroczym 2-3 GKS Dąbrówka 27 kwietnia, 14:00
Wicher II Kobyłka 4-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 27 kwietnia, 15:00
Kamionek Warszawa 3-2 Orły Zielonka 28 kwietnia, 18:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Wicher II Kobyłka.
 
Zły Warszawa 5-1 Kamionek Warszawa 5 maja, 17:00
na stadionie DOSiR
Orły Zielonka 3-2 Mazur II Radzymin 17 kwietnia, 19:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 2-8 Wisła Zakroczym 4 maja, 13:00
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
GKS Dąbrówka 3-0 Sokół II Serock 4 maja, 14:00
(wo)
w Ząbkach / nie odbył się
Korona Jadów 3-1 Dąb II Wieliszew 4 maja, 12:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Korona Jadów 3-5 Zły Warszawa 11 maja, 17:00
Dąb II Wieliszew 0-2 GKS Dąbrówka 12 maja, 15:30
Sokół II Serock 8-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 15 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (11 maja, 14:30) odwołany
Wicher II Kobyłka 1-0 Orły Zielonka 11 maja, 13:00
Mazur II Radzymin 1-1 Kamionek Warszawa 12 maja, 11:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Sokół II Serock.
 
Zły Warszawa 2-1 Mazur II Radzymin 18 maja, 15:30
na stadioie DOSiR
Kamionek Warszawa 4-1 Wicher II Kobyłka 19 maja, 14:00
na stadionie Drukarza
Orły Zielonka 6-1 Wisła Zakroczym 18 maja, 10:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-6 Dąb II Wieliszew 18 maja, 20:45
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
GKS Dąbrówka 5-1 Korona Jadów 19 maja, 14:00
w Ząbkach

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Dąb II Wieliszew.
 
GKS Dąbrówka 1-3 Zły Warszawa 25 maja, 12:00
w Ząbkach
Korona Jadów 7-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 25 maja, 13:00
Sokół II Serock 1-1 Orły Zielonka 25 maja, 10:00
Wisła Zakroczym 0-2 Kamionek Warszawa 25 maja, 14:00
Wicher II Kobyłka 3-1 Mazur II Radzymin 25 maja, 13:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Korona Jadów.
 
Zły Warszawa 7-1 Wicher II Kobyłka 2 czerwca, 17:00
na stadionie DOSiR
Mazur II Radzymin 5-3 Wisła Zakroczym 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 11:00) odwołany
Kamionek Warszawa 2-0 Sokół II Serock 1 czerwca, 18:00
na stadionie Drukarza
Orły Zielonka 2-1 Dąb II Wieliszew 31 maja, 20:15
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-7 GKS Dąbrówka 1 czerwca, 17:00
w Ząbkach

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: GKS Dąbrówka.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-10 Zły Warszawa 8 czerwca, 20:30
na boisku Centrum Piłkarskiego FCBEV
Korona Jadów 2-5 Orły Zielonka 9 czerwca, 18:30
Dąb II Wieliszew 1-4 Kamionek Warszawa 9 czerwca, 15:00
Sokół II Serock 3-6 Mazur II Radzymin 8 czerwca, 14:30
Wisła Zakroczym 8-1 Wicher II Kobyłka 8 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Farmacja Tarchomin (Warszawa).
 
Zły Warszawa 3-0 Wisła Zakroczym 15 czerwca, 14:30
(wo)
na stadionie DOSiR / przerwany po I połowie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Wicher II Kobyłka - Sokół II Serock 16 czerwca, 15:00
Mazur II Radzymin 3-0 Dąb II Wieliszew 16 czerwca, 11:00
Kamionek Warszawa 8-1 Korona Jadów 16 czerwca, 15:00
w Sulejówku
Orły Zielonka 4-2 GKS Dąbrówka 16 czerwca, 15:00

Klasa A 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa IV)

Klasa B 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa B 2018/2019 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas