[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Campeon.pl Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Warka 30 69 22 3 5 82-29 10 2 3 35-10 12 1 2 47-19
2.  Proch Pionki 30 67 22 1 7 72-32 11 0 4 40-14 11 1 3 32-18
3.  Mazowsze Grójec 30 64 20 4 6 78-41 12 2 1 45-16 8 2 5 33-25
4.  Centrum Radom 30 58 18 4 8 61-34 10 2 3 34-16 8 2 5 27-18
5.  Orzeł Wierzbica 30 52 16 4 10 62-40 9 2 4 32-18 7 2 6 30-22
6.  Powiślanka Lipsko 30 47 14 5 11 53-44 11 1 3 35-20 3 4 8 18-24 2 4 1 1 0 3-1
7.  Zamłynie Radom 30 47 12 11 7 65-46 7 6 2 38-23 5 5 5 27-23 2 1 0 1 1 1-3
8.  Gryf Policzna 30 46 14 4 12 49-48 8 2 5 25-22 6 2 7 24-26
9.  Jodła Jedlnia-Letnisko 30 34 9 7 14 53-66 5 5 5 26-25 4 2 9 27-41 2 4 1 1 0 5-1
10.  Szydłowianka Szydłowiec 30 34 10 4 16 45-64 7 2 6 23-24 3 2 10 22-40 2 1 0 1 1 1-5
11.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 32 10 2 18 45-63 8 1 6 31-29 2 1 12 14-34
12.  Iłżanka Kazanów 30 30 9 3 18 46-76 6 2 7 28-34 3 1 11 18-42
13.  Zawisza Sienno 30 29 8 5 17 37-67 8 1 6 29-27 0 4 11 8-40
14.  KS Potworów 30 26 7 5 18 40-74 4 3 8 25-36 3 2 10 15-38 2 6 2 0 0 5-1
15.  Legion Głowaczów 30 26 7 5 18 34-61 6 2 7 23-25 1 3 11 11-36 2 0 0 0 2 1-5
16.  Skaryszewianka Skaryszew 30 23 6 5 19 35-72 4 3 8 19-30 2 2 11 16-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Warka    2-0 0-1 2-0 1-2 0-3 1-1 0-0 2-0 2-1 2-0 6-1 3-0 6-1 3-0 5-0 
 2 Proch Pionki1-2     1-4 0-2 1-2 4-1 2-1 5-1 2-0 4-1 5-0 2-0 4-0 3-0 3-0 3-0 
 3 Mazowsze Grójec2-2 0-1     3-2 6-0 3-1 2-2 3-1 5-0 3-2 4-2 5-1 2-0 2-0 3-1 2-1 
 4 Centrum Radom1-3 0-1 2-0     2-1 1-0 2-2 3-1 3-1 3-1 2-4 5-0 4-0 3-1 1-1 2-0 
 5 Orzeł Wierzbica2-1 1-2 2-5 0-3     0-0 3-1 1-0 5-2 1-3 2-0 3-0 2-0 1-1 6-0 3-0 
 6 Powiślanka Lipsko4-3 0-2 2-3 1-0 1-0     2-0 0-1 5-2 5-2 3-2 3-0 2-0 3-2 2-1 2-2 
 7 Zamłynie Radom1-3 4-4 3-3 1-1 0-0 1-1     3-4 1-1 4-2 3-2 3-1 4-1 4-0 1-0 5-0 
 8 Gryf Policzna1-4 1-2 1-3 1-1 1-4 2-1 1-0     4-2 1-1 1-0 4-1 2-0 2-1 0-1 3-1 
 9 Jodła Jedlnia-Letnisko3-6 1-4 3-1 2-3 0-0 3-0 1-1 1-3     1-1 1-0 2-1 5-1 2-3 0-0 1-1 
 10 Szydłowianka Szydłowiec1-2 1-0 2-1 0-3 1-0 2-2 2-3 2-0 0-4     1-0 2-3 2-2 3-0 2-1 2-3 
 11 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą2-3 2-1 1-0 1-2 0-9 0-3 1-2 2-5 1-1 4-0     2-0 3-0 4-0 3-1 5-2 
 12 Iłżanka Kazanów0-2 1-2 2-4 0-3 2-4 3-2 2-1 0-4 3-0 5-3 2-1     2-2 1-2 3-3 2-1 
 13 Zawisza Sienno0-6 1-2 0-2 2-3 2-0 1-0 1-1 2-1 4-1 6-1 4-0 1-6     2-1 2-0 1-3 
 14 KS Potworów0-5 1-5 2-2 0-1 3-1 0-3 0-3 3-1 3-4 0-3 1-1 2-3 2-2     4-1 4-1 
 15 Legion Głowaczów1-2 2-3 3-0 3-2 1-3 3-0* 2-5 1-1 3-5 1-0 0-2 1-0 0-0 0-1     2-1 
 16 Skaryszewianka Skaryszew0-3 1-3 1-4 2-1 1-4 1-1 1-4 0-1 0-4 0-1 3-0 1-1 3-0 2-2 3-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Iłżanka Kazanów 2-4 Mazowsze Grójec 11 sierpnia, 18:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 Proch Pionki 11 sierpnia, 17:00
w Mogielnicy
Centrum Radom 2-1 Orzeł Wierzbica 12 sierpnia, 17:00
Zawisza Sienno 1-0 Powiślanka Lipsko 11 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 12 sierpnia, 17:00
Legion Głowaczów 2-5 Zamłynie Radom 11 sierpnia, 11:00
KS Warka 5-0 Skaryszewianka Skaryszew 11 sierpnia, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-3 KS Potworów 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Skaryszewianka Skaryszew 0-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 15 sierpnia, 11:00
Zamłynie Radom 1-3 KS Warka 15 sierpnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Legion Głowaczów 15 sierpnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 0-1 Gryf Policzna 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Wierzbica 2-0 Zawisza Sienno 15 sierpnia, 11:00
Proch Pionki 0-2 Centrum Radom 15 sierpnia, 17:30
Iłżanka Kazanów 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 15 sierpnia, 17:00
KS Potworów 2-2 Mazowsze Grójec 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-0 Mazowsze Grójec 19 sierpnia, 17:00
w Mogielnicy
Centrum Radom 5-0 Iłżanka Kazanów 19 sierpnia, 16:00
Zawisza Sienno 1-2 Proch Pionki 19 sierpnia, 15:00
Gryf Policzna 1-4 Orzeł Wierzbica 19 sierpnia, 17:00
Legion Głowaczów 3-0 Powiślanka Lipsko 19 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-5
KS Warka 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 18 sierpnia, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Zamłynie Radom 19 sierpnia, 17:00
KS Potworów 4-1 Skaryszewianka Skaryszew 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Mazowsze Grójec 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 26 sierpnia, 11:00
Zamłynie Radom 4-0 KS Potworów 26 sierpnia, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 25 sierpnia, 11:00
Powiślanka Lipsko 4-3 KS Warka 25 sierpnia, 11:30
Orzeł Wierzbica 6-0 Legion Głowaczów 25 sierpnia, 15:00
Proch Pionki 5-1 Gryf Policzna 25 sierpnia, 17:00
Iłżanka Kazanów 2-2 Zawisza Sienno 25 sierpnia, 11:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Centrum Radom 26 sierpnia, 17:00
w Mogielnicy

Kolejka 5 - 1-2 września

Centrum Radom 2-0 Mazowsze Grójec 2 września, 13:00
Zawisza Sienno 4-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2 września, 17:00
Gryf Policzna 4-1 Iłżanka Kazanów 2 września, 17:00
Legion Głowaczów 2-3 Proch Pionki 2 września, 16:00
KS Warka 1-2 Orzeł Wierzbica 2 września, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Powiślanka Lipsko 2 września, 16:30
KS Potworów 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 1 września, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-4 Zamłynie Radom 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 6 - 8-9 września

Mazowsze Grójec 2-2 Zamłynie Radom 8 września, 16:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-3 Skaryszewianka Skaryszew 8 września, 11:00
Powiślanka Lipsko 3-2 KS Potworów 9 września, 15:00
Orzeł Wierzbica 5-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 8 września, 15:00
Proch Pionki 1-2 KS Warka 8 września, 15:00
Iłżanka Kazanów 3-3 Legion Głowaczów 8 września, 10:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-5 Gryf Policzna 8 września, 15:00
w Mogielnicy
Centrum Radom 4-0 Zawisza Sienno 8 września, 19:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Zawisza Sienno 0-2 Mazowsze Grójec 16 września, 16:00
Gryf Policzna 1-1 Centrum Radom 16 września, 16:00
Legion Głowaczów 0-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 15 września, 11:00
KS Warka 6-1 Iłżanka Kazanów 15 września, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-4 Proch Pionki 16 września, 16:00
KS Potworów 3-1 Orzeł Wierzbica 15 września, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Powiślanka Lipsko 15 września, 11:00
Zamłynie Radom 4-2 Szydłowianka Szydłowiec 16 września, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Mazowsze Grójec 3-2 Szydłowianka Szydłowiec 22 września, 16:00
Powiślanka Lipsko 2-0 Zamłynie Radom 23 września, 15:00
Orzeł Wierzbica 3-0 Skaryszewianka Skaryszew 22 września, 16:00
Proch Pionki 3-0 KS Potworów 22 września, 16:00
Iłżanka Kazanów 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 23 września, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-3 KS Warka 23 września, 16:00
w Mogielnicy
Centrum Radom 1-1 Legion Głowaczów 22 września, 12:00
Zawisza Sienno 2-1 Gryf Policzna 22 września, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Gryf Policzna 1-3 Mazowsze Grójec 30 września, 15:00
Legion Głowaczów 0-0 Zawisza Sienno 29 września, 11:00
KS Warka 2-0 Centrum Radom 29 września, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 września, 15:00
KS Potworów 2-3 Iłżanka Kazanów 29 września, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-3 Proch Pionki 29 września, 11:00
Zamłynie Radom 0-0 Orzeł Wierzbica 29 września, 14:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-2 Powiślanka Lipsko 29 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Mazowsze Grójec 3-1 Powiślanka Lipsko 6 października, 15:00
Orzeł Wierzbica 1-3 Szydłowianka Szydłowiec 6 października, 11:00
Proch Pionki 2-1 Zamłynie Radom 6 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 7 października, 15:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-0 KS Potworów 7 października, 15:00
w Mogielnicy
Centrum Radom 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 7 października, 14:00
Zawisza Sienno 0-6 KS Warka 6 października, 15:00
Gryf Policzna 0-1 Legion Głowaczów 7 października, 14:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Legion Głowaczów 3-0 Mazowsze Grójec 13 października, 14:00
KS Warka 0-0 Gryf Policzna 13 października, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-1 Zawisza Sienno 14 października, 15:00
KS Potworów 0-1 Centrum Radom 13 października, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 13 października, 11:00
Zamłynie Radom 3-1 Iłżanka Kazanów 13 października, 14:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Proch Pionki 13 października, 11:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Orzeł Wierzbica 14 października, 15:15

Kolejka 12 - 20-21 października

Mazowsze Grójec 6-0 Orzeł Wierzbica 20 października, 15:00
Proch Pionki 4-1 Powiślanka Lipsko 20 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 5-3 Szydłowianka Szydłowiec 20 października, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Zamłynie Radom 20 października, 15:00
w Mogielnicy
Centrum Radom 2-0 Skaryszewianka Skaryszew 21 października, 14:30
Zawisza Sienno 2-1 KS Potworów 20 października, 14:00
Gryf Policzna 4-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 20 października, 11:00
Legion Głowaczów 1-2 KS Warka 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

KS Warka 0-1 Mazowsze Grójec 28 października, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-0 Legion Głowaczów 28 października, 14:00
KS Potworów 3-1 Gryf Policzna 28 października, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 Zawisza Sienno 27 października, 11:00
Zamłynie Radom 1-1 Centrum Radom 28 października, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 27 października, 11:00
Powiślanka Lipsko 3-0 Iłżanka Kazanów 27 października, 11:00
Orzeł Wierzbica 1-2 Proch Pionki 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Mazowsze Grójec 0-1 Proch Pionki 3 listopada, 13:00
Iłżanka Kazanów 2-4 Orzeł Wierzbica 4 listopada, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-3 Powiślanka Lipsko 3 listopada, 13:00
w Mogielnicy
Centrum Radom 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 3 listopada, 15:00
Zawisza Sienno 1-1 Zamłynie Radom 4 listopada, 14:00
Gryf Policzna 3-1 Skaryszewianka Skaryszew 4 listopada, 14:00
Legion Głowaczów 0-1 KS Potworów 3 listopada, 13:30
KS Warka 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Mazowsze Grójec 10 listopada, 13:00
KS Potworów 0-5 KS Warka 11 listopada, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 3-1 Legion Głowaczów 10 listopada, 11:00
Zamłynie Radom 3-4 Gryf Policzna 10 listopada, 14:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-2 Zawisza Sienno 10 listopada, 11:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Centrum Radom 10 listopada, 13:00
Orzeł Wierzbica 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 10 listopada, 13:00
Proch Pionki 2-0 Iłżanka Kazanów 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Mazowsze Grójec 5-1 Iłżanka Kazanów 16 marca, 15:00
Proch Pionki 5-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 16 marca, 15:00
Orzeł Wierzbica 0-3 Centrum Radom 16 marca, 14:00
Powiślanka Lipsko 2-0 Zawisza Sienno 17 marca, 15:15
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Gryf Policzna 17 marca, 15:00
Zamłynie Radom 1-0 Legion Głowaczów 16 marca, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-3 KS Warka 16 marca, 14:00
KS Potworów 3-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 16 marca, 15:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Mazowsze Grójec 2-0 KS Potworów 23 marca, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Skaryszewianka Skaryszew 24 marca, 15:00
KS Warka 1-1 Zamłynie Radom 23 marca, 15:00
Legion Głowaczów 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 23 marca, 15:00
Gryf Policzna 2-1 Powiślanka Lipsko 24 marca, 15:00
Zawisza Sienno 2-0 Orzeł Wierzbica 24 marca, 15:00
Centrum Radom 0-1 Proch Pionki 24 marca, 16:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-0 Iłżanka Kazanów 23 marca, 15:00
w Mogielnicy

Kolejka 18 - 30-31 marca

Mazowsze Grójec 4-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 marca, 16:00
Iłżanka Kazanów 0-3 Centrum Radom 30 marca, 15:00
Proch Pionki 4-0 Zawisza Sienno 30 marca, 16:00
Orzeł Wierzbica 1-0 Gryf Policzna 30 marca, 14:30
Powiślanka Lipsko 2-1 Legion Głowaczów 30 marca, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-2 KS Warka 31 marca, 15:00
Zamłynie Radom 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 30 marca, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-2 KS Potworów 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Skaryszewianka Skaryszew 1-4 Mazowsze Grójec 7 kwietnia, 14:00
KS Potworów 0-3 Zamłynie Radom 7 kwietnia, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 7 kwietnia, 16:00
KS Warka 0-3 Powiślanka Lipsko 6 kwietnia, 16:00
Legion Głowaczów 1-3 Orzeł Wierzbica 6 kwietnia, 16:00
Gryf Policzna 1-2 Proch Pionki 7 kwietnia, 16:30
Zawisza Sienno 1-6 Iłżanka Kazanów 7 kwietnia, 13:00
Centrum Radom 2-4 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Mazowsze Grójec 3-2 Centrum Radom 13 kwietnia, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 Zawisza Sienno 14 kwietnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 0-4 Gryf Policzna 14 kwietnia, 16:00
Proch Pionki 3-0 Legion Głowaczów 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Wierzbica 2-1 KS Warka 13 kwietnia, 15:00
Powiślanka Lipsko 5-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 13 kwietnia, 16:00
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 KS Potworów 14 kwietnia, 16:00
Zamłynie Radom 5-0 Skaryszewianka Skaryszew 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Zamłynie Radom 3-3 Mazowsze Grójec 20 kwietnia, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 20 kwietnia, 11:00
KS Potworów 0-3 Powiślanka Lipsko 19 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:30) odwołany
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-0 Orzeł Wierzbica 20 kwietnia, 11:00
KS Warka 2-0 Proch Pionki 20 kwietnia, 14:00
Legion Głowaczów 1-0 Iłżanka Kazanów 20 kwietnia, 11:00
Gryf Policzna 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 kwietnia, 17:00
Zawisza Sienno 2-3 Centrum Radom 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Mazowsze Grójec 2-0 Zawisza Sienno 27 kwietnia, 17:00
Centrum Radom 3-1 Gryf Policzna 28 kwietnia, 18:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-1 Legion Głowaczów 28 kwietnia, 17:00
Iłżanka Kazanów 0-2 KS Warka 28 kwietnia, 11:00
Proch Pionki 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Wierzbica 1-1 KS Potworów 26 kwietnia, 18:00
Powiślanka Lipsko 2-2 Skaryszewianka Skaryszew 27 kwietnia, 16:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-3 Zamłynie Radom 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 1 maja

Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Mazowsze Grójec 1 maja, 17:00
Zamłynie Radom 1-1 Powiślanka Lipsko 1 maja, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-4 Orzeł Wierzbica 1 maja, 11:00
KS Potworów 1-5 Proch Pionki 1 maja, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Iłżanka Kazanów 1 maja, 11:00
KS Warka 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1 maja, 13:00
Legion Głowaczów 3-2 Centrum Radom 1 maja, 16:00
Gryf Policzna 2-0 Zawisza Sienno 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Mazowsze Grójec 3-1 Gryf Policzna 4 maja, 16:00
Zawisza Sienno 2-0 Legion Głowaczów 4 maja, 11:00
Centrum Radom 1-3 KS Warka 5 maja, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 4 maja, 15:00
Iłżanka Kazanów 1-2 KS Potworów 5 maja, 15:00
Proch Pionki 3-0 Skaryszewianka Skaryszew 4 maja, 17:00
Orzeł Wierzbica 3-1 Zamłynie Radom 4 maja, 11:00
Powiślanka Lipsko 5-2 Szydłowianka Szydłowiec 5 maja, 17:30

Kolejka 25 - 11-12 maja

Powiślanka Lipsko 2-3 Mazowsze Grójec 11 maja, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Orzeł Wierzbica 11 maja, 14:30
Zamłynie Radom 4-4 Proch Pionki 11 maja, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Iłżanka Kazanów 11 maja, 11:00
KS Potworów 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 12 maja, 12:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-3 Centrum Radom 12 maja, 16:00
KS Warka 3-0 Zawisza Sienno 11 maja, 13:00
Legion Głowaczów 1-1 Gryf Policzna 12 maja, 10:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Mazowsze Grójec 3-1 Legion Głowaczów 18 maja, 11:00
Gryf Policzna 1-4 KS Warka 19 maja, 16:00
Zawisza Sienno 4-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 maja, 18:00
Centrum Radom 3-1 KS Potworów 19 maja, 18:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 5-2 Skaryszewianka Skaryszew 18 maja, 15:00
Iłżanka Kazanów 2-1 Zamłynie Radom 18 maja, 15:00
Proch Pionki 4-1 Szydłowianka Szydłowiec 18 maja, 17:00
Orzeł Wierzbica 0-0 Powiślanka Lipsko 18 maja, 10:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Orzeł Wierzbica 2-5 Mazowsze Grójec 25 maja, 14:00
Powiślanka Lipsko 0-2 Proch Pionki 25 maja, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-3 Iłżanka Kazanów 26 maja, 17:00
Zamłynie Radom 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 25 maja, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-1 Centrum Radom 25 maja, 11:00
KS Potworów 2-2 Zawisza Sienno 26 maja, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Gryf Policzna 26 maja, 16:00
KS Warka 3-0 Legion Głowaczów 25 maja, 15:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Mazowsze Grójec 2-2 KS Warka 1 czerwca, 16:00
Legion Głowaczów 3-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 1 czerwca, 11:00
Gryf Policzna 2-1 KS Potworów 1 czerwca, 11:00
Zawisza Sienno 1-3 Skaryszewianka Skaryszew 1 czerwca, 11:00
Centrum Radom 2-2 Zamłynie Radom 1 czerwca, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-0 Szydłowianka Szydłowiec 2 czerwca, 16:00
Iłżanka Kazanów 3-2 Powiślanka Lipsko 1 czerwca, 12:00
Proch Pionki 1-2 Orzeł Wierzbica 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Proch Pionki 1-4 Mazowsze Grójec 8 czerwca, 17:00
Orzeł Wierzbica 3-0 Iłżanka Kazanów 8 czerwca, 16:00
Powiślanka Lipsko 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 8 czerwca, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-3 Centrum Radom 9 czerwca, 17:00
Zamłynie Radom 4-1 Zawisza Sienno 8 czerwca, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-1 Gryf Policzna 7 czerwca, 17:00
KS Potworów 4-1 Legion Głowaczów 9 czerwca, 12:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-6 KS Warka 8 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Mazowsze Grójec 5-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 15 czerwca, 17:00
KS Warka 6-1 KS Potworów 15 czerwca, 17:00
Legion Głowaczów 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 15 czerwca, 17:00
Gryf Policzna 1-0 Zamłynie Radom 15 czerwca, 17:00
Zawisza Sienno 6-1 Szydłowianka Szydłowiec 15 czerwca, 17:00
Centrum Radom 1-0 Powiślanka Lipsko 15 czerwca, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-9 Orzeł Wierzbica 15 czerwca, 16:00
Iłżanka Kazanów 1-2 Proch Pionki 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)

IV liga 2018/2019 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2018/2019 (Płock)
Liga okręgowa 2018/2019 (Siedlce)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa II)

Pineks Klasa A 2018/2019 (Radom I)
Pineks Klasa A 2018/2019 (Radom II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas