[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Pineks Klasa A 2018/2019, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Królewscy Jedlnia 26 67 21 4 1 94-21 10 2 1 54-9 11 2 0 40-12
2.  Zwolenianka Zwoleń 26 62 20 2 4 85-38 11 0 2 44-15 9 2 2 41-23
3.  Polonia Iłża 26 54 17 3 6 88-35 9 2 2 47-16 8 1 4 41-19
4.  Iskra Gózd 26 47 15 2 9 48-43 8 2 3 29-22 7 0 6 19-21
5.  Akcja I Jastrzębia 26 46 15 1 10 84-53 8 1 4 44-23 7 0 6 40-30
6.  Plon Garbatka-Letnisko 26 45 14 3 9 63-45 5 2 6 24-27 9 1 3 39-18
7.  Gracja Tczów 26 43 13 4 9 65-46 8 1 4 33-22 5 3 5 32-24
8.  Energia II Kozienice 26 40 13 1 12 67-61 7 1 5 37-28 6 0 7 30-33
9.  Gryfia Mirów 26 31 10 1 15 65-69 8 0 5 42-22 2 1 10 23-47
10.  WKS Ruda Wielka 26 25 7 4 15 47-87 4 1 8 26-50 3 3 7 21-37
11.  KS Magnuszew 26 22 6 4 16 52-81 3 2 8 30-40 3 2 8 22-41
12.  KS Chomentów 26 21 5 6 15 39-81 4 4 5 23-35 1 2 10 16-46
13.  Zorza Kowala 26 17 5 2 19 46-88 2 0 11 21-48 3 2 8 25-40
14.  Megawat Świerże Górne 26 6 1 3 22 24-119 0 2 11 11-45 1 1 11 13-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Królewscy Jedlnia    0-0 1-0 1-0 6-2 2-1 0-1 3-2 6-0 6-0 10-0 4-0 3-3 12-0 
 2 Zwolenianka Zwoleń0-3     1-0 1-0 5-1 1-4 2-1 2-1 5-1 7-0 4-1 5-0 8-3 3-0* 
 3 Polonia Iłża0-2 3-4     3-1 2-0 2-0 3-2 8-0 3-1 1-1 5-1 1-1 3-2 13-1 
 4 Iskra Gózd1-1 2-2 0-4     2-0 2-5 2-1 4-1 3-2 2-1 5-3 2-0 0-1 4-1 
 5 Akcja I Jastrzębia0-3 1-2 3-4 4-1     1-1 3-1 4-5 6-1 4-2 3-0 5-2 3-1 7-0 
 6 Plon Garbatka-Letnisko0-2 4-1 2-2 1-2 1-7     2-4 0-3 2-1 1-3 5-0 1-1 3-0 2-1 
 7 Gracja Tczów0-3* 1-3 3-1 3-1 1-5 1-2     4-2 5-0 2-1 1-1 3-1 2-1 7-1 
 8 Energia II Kozienice1-3 7-2 4-2 0-1 2-5 2-0 2-2     4-3 2-1 3-4 6-1 3-1 1-3 
 9 Gryfia Mirów0-1 0-3 1-6 3-0 6-1 1-3 1-3 4-3     5-1 1-0 7-0 3-1 10-0 
 10 WKS Ruda Wielka4-8 0-5 1-4 3-4 0-4 1-8 1-1 0-7 3-2     1-0 4-2 1-3 7-2 
 11 KS Magnuszew2-4 3-4 1-7 0-1 1-3 1-4 2-4 0-1 3-3 2-2     4-3 8-2 3-2 
 12 KS Chomentów2-4 1-5 0-6 0-3 3-1 2-7 4-2 2-0 5-3 1-1 1-1     1-1 1-1 
 13 Zorza Kowala1-5 1-5 1-2 1-2 0-4 1-2 1-9 1-2 1-3 4-6 1-4 4-3     4-1 
 14 Megawat Świerże Górne1-1 0-5 1-3 1-3 1-7 1-2 1-1 1-3 1-3 0-2 1-7 0-2 2-6     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

KS Magnuszew 3-4 Zwolenianka Zwoleń 19 sierpnia, 17:00
Energia II Kozienice 4-2 Polonia Iłża 19 sierpnia, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-4 Gracja Tczów 19 sierpnia, 17:00
Akcja I Jastrzębia 5-2 KS Chomentów 18 sierpnia, 18:00
WKS Ruda Wielka 3-4 Iskra Gózd 19 sierpnia, 16:00
Megawat Świerże Górne 1-1 Królewscy Jedlnia 19 sierpnia, 18:00
Gryfia Mirów 3-1 Zorza Kowala 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Zwolenianka Zwoleń 8-3 Zorza Kowala 24 sierpnia, 18:00
Królewscy Jedlnia 6-0 Gryfia Mirów 26 sierpnia, 17:00
Iskra Gózd 4-1 Megawat Świerże Górne 25 sierpnia, 16:00
w Kuczkach Kolonii
KS Chomentów 1-1 WKS Ruda Wielka 25 sierpnia, 15:00
Gracja Tczów 1-5 Akcja I Jastrzębia 26 sierpnia, 16:00
Polonia Iłża 2-0 Plon Garbatka-Letnisko 25 sierpnia, 11:00
KS Magnuszew 0-1 Energia II Kozienice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Energia II Kozienice 7-2 Zwolenianka Zwoleń 2 września, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 5-0 KS Magnuszew 2 września, 16:00
Akcja I Jastrzębia 3-4 Polonia Iłża 1 września, 17:00
WKS Ruda Wielka 1-1 Gracja Tczów 2 września, 11:00
w Orońsku
Megawat Świerże Górne 0-2 KS Chomentów 2 września, 16:00
Gryfia Mirów 3-0 Iskra Gózd 2 września, 17:00
Zorza Kowala 1-5 Królewscy Jedlnia 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Zwolenianka Zwoleń 0-3 Królewscy Jedlnia 9 września, 16:00
Iskra Gózd 0-1 Zorza Kowala 8 września, 10:30
w Kuczkach Kolonii
KS Chomentów 5-3 Gryfia Mirów 8 września, 11:00
Gracja Tczów 7-1 Megawat Świerże Górne 8 września, 11:00
Polonia Iłża 1-1 WKS Ruda Wielka 8 września, 13:30
KS Magnuszew 1-3 Akcja I Jastrzębia 9 września, 16:00
Energia II Kozienice 2-0 Plon Garbatka-Letnisko 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Plon Garbatka-Letnisko 4-1 Zwolenianka Zwoleń 16 września, 16:00
Akcja I Jastrzębia 4-5 Energia II Kozienice 16 września, 14:00
WKS Ruda Wielka 1-0 KS Magnuszew 16 września, 11:00
w Orońsku
Megawat Świerże Górne 1-3 Polonia Iłża 16 września, 16:00
Gryfia Mirów 1-3 Gracja Tczów 16 września, 16:00
Zorza Kowala 4-3 KS Chomentów 15 września, 17:00
Królewscy Jedlnia 1-0 Iskra Gózd 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Zwolenianka Zwoleń 1-0 Iskra Gózd 22 września, 16:00
KS Chomentów 2-4 Królewscy Jedlnia 23 września, 14:00
Gracja Tczów 2-1 Zorza Kowala 23 września, 14:00
Polonia Iłża 3-1 Gryfia Mirów 22 września, 11:00
KS Magnuszew 3-2 Megawat Świerże Górne 22 września, 16:00
Energia II Kozienice 2-1 WKS Ruda Wielka 23 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-7 Akcja I Jastrzębia 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Akcja I Jastrzębia 1-2 Zwolenianka Zwoleń 29 września, 13:00
WKS Ruda Wielka 1-8 Plon Garbatka-Letnisko 29 września, 12:00
w Garbatce-Letnisku; WKS gospodarzem
Megawat Świerże Górne 1-3 Energia II Kozienice 30 września, 16:00
Gryfia Mirów 1-0 KS Magnuszew 30 września, 15:00
Zorza Kowala 1-2 Polonia Iłża 30 września, 11:00
Królewscy Jedlnia 0-1 Gracja Tczów 30 września, 14:00
Iskra Gózd 2-0 KS Chomentów 30 września, 15:00
w Kuczkach Kolonii

Kolejka 8 - 6-7 października

Zwolenianka Zwoleń 5-0 KS Chomentów 6 października, 15:00
Gracja Tczów 3-1 Iskra Gózd 6 października, 15:00
Polonia Iłża 0-2 Królewscy Jedlnia 7 października, 15:00
KS Magnuszew 8-2 Zorza Kowala 7 października, 16:00
Energia II Kozienice 4-3 Gryfia Mirów 7 października, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Megawat Świerże Górne 7 października, 14:30
Akcja I Jastrzębia 4-2 WKS Ruda Wielka 6 października, 13:00

Kolejka 9 - 13-14 października

WKS Ruda Wielka 0-5 Zwolenianka Zwoleń 14 października, 11:00
w Orońsku
Megawat Świerże Górne 1-7 Akcja I Jastrzębia 14 października, 15:00
Gryfia Mirów 1-3 Plon Garbatka-Letnisko 14 października, 14:00
Zorza Kowala 1-2 Energia II Kozienice 13 października, 13:00
Królewscy Jedlnia 10-0 KS Magnuszew 14 października, 14:00
Iskra Gózd 0-4 Polonia Iłża 14 października, 15:00
w Kuczkach Kolonii
KS Chomentów 4-2 Gracja Tczów 13 października, 13:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Zwolenianka Zwoleń 2-1 Gracja Tczów 20 października, 15:00
Polonia Iłża 1-1 KS Chomentów 21 października, 14:00
KS Magnuszew 0-1 Iskra Gózd 21 października, 14:00
Energia II Kozienice 1-3 Królewscy Jedlnia 21 października, 14:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Zorza Kowala 21 października, 14:00
Akcja I Jastrzębia 6-1 Gryfia Mirów 20 października, 14:00
WKS Ruda Wielka 7-2 Megawat Świerże Górne 21 października, 14:00
w Orońsku

Kolejka 11 - 27-28 października

Megawat Świerże Górne 0-5 Zwolenianka Zwoleń 28 października, 14:00
Gryfia Mirów 5-1 WKS Ruda Wielka 28 października, 13:00
Zorza Kowala 0-4 Akcja I Jastrzębia 28 października, 11:00
Królewscy Jedlnia 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 28 października, 14:00
Iskra Gózd 4-1 Energia II Kozienice 27 października, 14:00
w Kuczkach Kolonii
KS Chomentów 1-1 KS Magnuszew 27 października, 13:00
Gracja Tczów 3-1 Polonia Iłża 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Zwolenianka Zwoleń 1-0 Polonia Iłża 3 listopada, 11:00
KS Magnuszew 2-4 Gracja Tczów 4 listopada, 13:00
Energia II Kozienice 6-1 KS Chomentów 3 listopada, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Iskra Gózd 4 listopada, 13:00
Akcja I Jastrzębia 0-3 Królewscy Jedlnia 3 listopada, 13:00
WKS Ruda Wielka 1-3 Zorza Kowala 4 listopada, 14:00
w Kowali
Megawat Świerże Górne 1-3 Gryfia Mirów 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Gryfia Mirów 0-3 Zwolenianka Zwoleń 11 listopada, 13:00
Zorza Kowala 4-1 Megawat Świerże Górne 10 listopada, 13:00
Królewscy Jedlnia 6-0 WKS Ruda Wielka 11 listopada, 13:30
Iskra Gózd 2-0 Akcja I Jastrzębia 10 listopada, 14:00
w Kuczkach Kolonii
KS Chomentów 2-7 Plon Garbatka-Letnisko 10 listopada, 13:00
Gracja Tczów 4-2 Energia II Kozienice 10 listopada, 13:00
Polonia Iłża 5-1 KS Magnuszew 10 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 16-17 marca

Zwolenianka Zwoleń 4-1 KS Magnuszew 16 marca, 15:00
Polonia Iłża 8-0 Energia II Kozienice 17 marca, 14:00
Gracja Tczów 1-2 Plon Garbatka-Letnisko 16 marca, 14:00
KS Chomentów 3-1 Akcja I Jastrzębia 17 marca, 14:00
Iskra Gózd 2-1 WKS Ruda Wielka 17 marca, 14:00
w Kuczkach Kolonii
Królewscy Jedlnia 12-0 Megawat Świerże Górne 17 marca, 15:00
Zorza Kowala 1-3 Gryfia Mirów 17 marca, 11:00

Kolejka 15 - 23-24 marca

Zorza Kowala 1-5 Zwolenianka Zwoleń 24 marca, 11:00
Gryfia Mirów 0-1 Królewscy Jedlnia 24 marca, 13:00
Megawat Świerże Górne 1-3 Iskra Gózd 24 marca, 14:00
WKS Ruda Wielka 4-2 KS Chomentów 24 marca, 14:00
w Chomentowie; WKS gospodarzem
Akcja I Jastrzębia 3-1 Gracja Tczów 23 marca, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-2 Polonia Iłża 24 marca, 15:00
Energia II Kozienice 3-4 KS Magnuszew 24 marca, 15:00

Kolejka 16 - 30-31 marca

Zwolenianka Zwoleń 2-1 Energia II Kozienice 30 marca, 11:00
KS Magnuszew 1-4 Plon Garbatka-Letnisko 31 marca, 15:00
Polonia Iłża 2-0 Akcja I Jastrzębia 30 marca, 16:00
Gracja Tczów 2-1 WKS Ruda Wielka 30 marca, 15:00
KS Chomentów 1-1 Megawat Świerże Górne 31 marca, 15:00
Iskra Gózd 3-2 Gryfia Mirów 31 marca, 15:00
w Kuczkach Kolonii
Królewscy Jedlnia 3-3 Zorza Kowala 31 marca, 15:00

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Królewscy Jedlnia 0-0 Zwolenianka Zwoleń 7 kwietnia, 15:00
Zorza Kowala 1-2 Iskra Gózd 7 kwietnia, 10:00
Gryfia Mirów 7-0 KS Chomentów 7 kwietnia, 16:00
Megawat Świerże Górne 1-1 Gracja Tczów 7 kwietnia, 15:00
WKS Ruda Wielka 1-4 Polonia Iłża 6 kwietnia, 16:00
w Iłży; WKS gospodarzem
Akcja I Jastrzębia 3-0 KS Magnuszew 6 kwietnia, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-3 Energia II Kozienice 6 kwietnia, 11:30

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Zwolenianka Zwoleń 1-4 Plon Garbatka-Letnisko 13 kwietnia, 15:00
Energia II Kozienice 2-5 Akcja I Jastrzębia 14 kwietnia, 17:00
KS Magnuszew 2-2 WKS Ruda Wielka 13 kwietnia, 15:00
Polonia Iłża 13-1 Megawat Świerże Górne 13 kwietnia, 16:00
Gracja Tczów 5-0 Gryfia Mirów 14 kwietnia, 14:00
KS Chomentów 1-1 Zorza Kowala 13 kwietnia, 15:30
Iskra Gózd 1-1 Królewscy Jedlnia 14 kwietnia, 15:00
w Kuczkach Kolonii

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Iskra Gózd 2-2 Zwolenianka Zwoleń 27 kwietnia, 16:00
w Kuczkach Kolonii
Królewscy Jedlnia 4-0 KS Chomentów 28 kwietnia, 16:00
Zorza Kowala 1-9 Gracja Tczów 28 kwietnia, 11:00
Gryfia Mirów 1-6 Polonia Iłża 27 kwietnia, 17:00
Megawat Świerże Górne 1-7 KS Magnuszew 20 kwietnia, 15:00
WKS Ruda Wielka 0-7 Energia II Kozienice 28 kwietnia, 15:00
w Wierzbicy
Akcja I Jastrzębia 1-1 Plon Garbatka-Letnisko 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Zwolenianka Zwoleń 5-1 Akcja I Jastrzębia 4 maja, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-3 WKS Ruda Wielka 5 maja, 17:00
Energia II Kozienice 1-3 Megawat Świerże Górne 1 maja, 16:00
KS Magnuszew 3-3 Gryfia Mirów 5 maja, 17:00
Polonia Iłża 3-2 Zorza Kowala 3 maja, 17:00
Gracja Tczów 0-3 Królewscy Jedlnia 4 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Chomentów 0-3 Iskra Gózd 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 21 - 11-12 maja

KS Chomentów 1-5 Zwolenianka Zwoleń 12 maja, 15:00
Iskra Gózd 2-1 Gracja Tczów 11 maja, 11:00
w Kuczkach Kolonii
Królewscy Jedlnia 1-0 Polonia Iłża 12 maja, 16:00
Zorza Kowala 1-4 KS Magnuszew 12 maja, 17:30
Gryfia Mirów 4-3 Energia II Kozienice 12 maja, 17:00
Megawat Świerże Górne 1-2 Plon Garbatka-Letnisko 12 maja, 17:00
WKS Ruda Wielka 0-4 Akcja I Jastrzębia 12 maja, 15:00
w Jastrzębi; WKS gospodarzem

Kolejka 22 - 18-19 maja

Zwolenianka Zwoleń 7-0 WKS Ruda Wielka 18 maja, 16:30
Akcja I Jastrzębia 7-0 Megawat Świerże Górne 18 maja, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Gryfia Mirów 19 maja, 17:00
Energia II Kozienice 3-1 Zorza Kowala 19 maja, 17:00
KS Magnuszew 2-4 Królewscy Jedlnia 19 maja, 15:00
Polonia Iłża 3-1 Iskra Gózd 18 maja, 11:00
Gracja Tczów 3-1 KS Chomentów 18 maja, 16:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Gracja Tczów 1-3 Zwolenianka Zwoleń 26 maja, 15:00
KS Chomentów 0-6 Polonia Iłża 25 maja, 17:00
Iskra Gózd 5-3 KS Magnuszew 26 maja, 18:00
w Kuczkach Kolonii
Królewscy Jedlnia 3-2 Energia II Kozienice 26 maja, 16:00
Zorza Kowala 1-2 Plon Garbatka-Letnisko 26 maja, 11:00
Gryfia Mirów 6-1 Akcja I Jastrzębia 26 maja, 16:00
Megawat Świerże Górne 0-2 WKS Ruda Wielka 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Zwolenianka Zwoleń 3-0 Megawat Świerże Górne 2 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
WKS Ruda Wielka 3-2 Gryfia Mirów 2 czerwca, 15:00
w Bieszkowie Dolnym
Akcja I Jastrzębia 3-1 Zorza Kowala 1 czerwca, 12:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-2 Królewscy Jedlnia 1 czerwca, 10:30
Energia II Kozienice 0-1 Iskra Gózd 2 czerwca, 17:00
KS Magnuszew 4-3 KS Chomentów 2 czerwca, 17:00
Polonia Iłża 3-2 Gracja Tczów 1 czerwca, 15:30

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Polonia Iłża 3-4 Zwolenianka Zwoleń 12 czerwca, 19:00
przerwany w 73. minucie przy stanie 2-3 z powodu zalania boiska / w drugim terminie dokończony
Gracja Tczów 1-1 KS Magnuszew 8 czerwca, 17:00
KS Chomentów 2-0 Energia II Kozienice 8 czerwca, 17:00
Iskra Gózd 2-5 Plon Garbatka-Letnisko 9 czerwca, 11:00
w Kuczkach Kolonii
Królewscy Jedlnia 6-2 Akcja I Jastrzębia 8 czerwca, 15:00
Zorza Kowala 4-6 WKS Ruda Wielka 9 czerwca, 11:00
Gryfia Mirów 10-0 Megawat Świerże Górne 9 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Zwolenianka Zwoleń 5-1 Gryfia Mirów 16 czerwca, 17:00
Megawat Świerże Górne 2-6 Zorza Kowala 16 czerwca, 17:00
WKS Ruda Wielka 4-8 Królewscy Jedlnia 15 czerwca, 15:00
w Poświętnem
Akcja I Jastrzębia 4-1 Iskra Gózd 15 czerwca, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 KS Chomentów 15 czerwca, 15:00
Energia II Kozienice 2-2 Gracja Tczów 16 czerwca, 17:00
KS Magnuszew 1-7 Polonia Iłża 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)
Baraże o udział w klasie A (Radom)

Campeon.pl Liga okręgowa 2018/2019 (Radom)

Pineks Klasa A 2018/2019 (Radom II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas