[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Tęcza Biskupiec Biskupiecki Klub Sportowy Tęcza Biskupiec
Rok założenia: 1946
Barwy: zielono-niebieskie
Adres: Wiosenna 1A, 11-300 Biskupiec
telefon/faks: (89) 715-22-34
WWW: http://www.teczabiskupiec.pl (oficj.)
https://www.facebook.com/BKS-T%C4%99cza-Biskupiec-266727680104382/ (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski (otwarty w 1952 roku)
pojemność - 1 700 miejsc (500 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 106 m x 70 m
Prezes: Adam Świokło
Trener: Wojciech Jałoszewski


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Michał Przyborowski (16.07.95), Piotr Sznar (11.04.90), Piotr Dzikowski (12.12.01), Dawid Bałdyga (25.07.00).
Obrońcy: Adrian Chabera (04.11.91), Adam Łoszkowski (08.04.91), Grzegorz Kulpaka (02.01.83), Maciej Waląg (17.02.85), Kacper Brunkal (07.04. 02, J), Kamil Orzoł (04.12.00), Konrad Rosiński (05.10. 01, J), Cezary Sirojc (20.02.90).
Pomocnicy: Sebastian Szypulski (15.01.98), Kamil Chyczewski (04.04.84), Rafał Ocias (27.01.92), Przemysław Rybkiewicz (12.04.98), Bartłomiej Bogdaniuk (20.12.83), Jakub Ciuńczyk (04.03.94), Piotr Andruszkiewicz (17.08.91), Szymon Chrzanowski (19.01.2000 J), Sławomir Rybkiewicz (02.08.88), Wiktor Misior (27.05.01).
Napastnicy: Rafał Dzierbicki (17.08.93), Mateusz Różowicz (19.06.90), Jarosław Rogoziński (21.03.82).
 
Uwagi

• Nazwy: (1946) [Spółdzielczy Klub Sportowy] SKS Tęcza Biskupiec -> (1972) [Ludowy Klub Sportowy] LKS Zjednoczenie Biskupiec -> (1982) Międzyzakładowy KS Tęcza Biskupiec -> (?) Biskupiecki KS Tęcza Biskupiec
 
Dane z sezonu: 2018/19
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2019/20 2020/21 2021/22
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - forBET IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - forBET IV liga 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2020/21 - forBET IV liga 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2021/22 - Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: warmińsko-mazurska I
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas