[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Lidzbark Warmiński 30 77 24 5 1 100-29 13 1 1 58-15 11 4 0 42-14
2.  Pisa Barczewo 30 65 20 5 5 94-37 12 1 2 62-18 8 4 3 32-19 2 3 1 0 1 3-2
3.  Śniardwy Orzysz 30 65 19 8 3 68-21 9 5 1 37-9 10 3 2 31-12 2 3 1 0 1 2-3
4.  Orlęta Reszel 30 56 16 8 6 71-30 9 4 2 43-14 7 4 4 28-16
5.  DKS Dobre Miasto 30 44 13 5 12 56-50 7 3 5 35-25 6 2 7 21-25
6.  LKS Różnowo 30 42 12 6 12 51-59 5 3 7 22-26 7 3 5 29-33 2 3 1 0 1 4-2
7.  Omulew Wielbark 30 42 11 9 10 53-46 6 3 6 29-24 5 6 4 24-22 2 3 1 0 1 2-4
8.  Łyna Sępopol 30 41 13 2 15 65-65 10 1 4 41-21 3 1 11 24-44
9.  Victoria Bartoszyce 30 40 11 7 12 44-44 7 3 5 23-16 4 4 7 21-28
10.  Wilczek Wilkowo 30 33 10 3 17 56-76 5 1 9 29-37 5 2 8 27-39 2 6 2 0 0 7-3
11.  Cresovia Górowo Iławeckie 30 33 9 6 15 56-69 6 2 7 34-28 3 4 8 22-41 2 0 0 0 2 3-7
12.  Vęgoria Węgorzewo 30 32 9 5 16 41-62 3 3 9 23-29 6 2 7 18-33 2 4 1 1 0 2-1
13.  Błękitni Pasym 30 32 7 11 12 37-51 2 8 5 17-17 5 3 7 20-34 2 1 0 1 1 1-2
14.  SKS Szczytno 30 27 8 3 19 43-99 4 2 9 16-36 4 1 10 27-63
15.  Pojezierze Prostki 30 23 6 5 19 40-78 5 4 6 29-30 1 1 13 11-48 2 6 2 0 0 5-2
16.  Mazur Wydminy 30 23 7 2 21 39-98 5 1 9 27-44 2 1 12 12-54 2 0 0 0 2 2-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Lidzbark Warmiński    2-2 1-2 2-1 5-2 5-1 2-1 2-1 5-2 5-0 3-1 5-2 5-0 8-0 6-0 2-0 
 2 Pisa Barczewo2-2     2-0 1-2 2-1 4-2 4-1 3-0 3-1 2-3 7-3 9-0 6-0 8-1 5-1 4-1 
 3 Śniardwy Orzysz0-0 2-1     1-0 1-1 1-1 1-1 4-2 0-3 5-0 6-0 0-0 1-0 6-0 1-0 8-0 
 4 Orlęta Reszel1-1 1-1 1-0     3-0 1-3 1-1 7-0 2-3 4-2 1-1 4-1 4-0 5-1 2-0 6-0 
 5 DKS Dobre Miasto2-2 1-2 0-1 1-2     1-3 3-3 5-1 1-2 4-1 4-2 2-0 2-2 3-1 3-2 3-1 
 6 LKS Różnowo1-3 2-1 0-4 0-1 2-3     0-2 2-1 1-1 0-5 1-1 1-1 4-1 5-0 2-0 1-2 
 7 Omulew Wielbark1-2 2-0 1-1 1-1 2-1 0-4     0-4 1-1 0-1 2-1 1-3 4-0 1-2 7-2 6-1 
 8 Łyna Sępopol1-3 0-2 3-4 4-1 1-0 3-1 1-1     3-2 3-0 5-1 3-1 2-0 2-3 3-2 7-0 
 9 Victoria Bartoszyce0-2 0-2 0-3* 0-0 0-0 6-1 0-3* 1-1     2-1 3-0 2-0 0-1 3-1 2-0 4-1 
 10 Wilczek Wilkowo1-4 2-2 0-1 2-4 1-3 2-4 1-3 1-4 2-1     3-2 0-2 2-4 4-1 3-0 5-2 
 11 Cresovia Górowo Iławeckie0-2 0-3 2-2 2-1 1-2 2-4 0-0 5-1 4-1 1-4     1-2 1-2 6-4 6-0 3-0* 
 12 Vęgoria Węgorzewo1-3 1-4 1-2 1-1 1-2 1-2 1-2 2-0 2-1 6-2 2-4     1-1 2-3 0-0 1-2 
 13 Błękitni Pasym0-1 2-2 0-0 1-1 0-2 0-1 2-2 2-1 0-0 2-2 0-1 0-1     2-2 5-0 1-1 
 14 SKS Szczytno1-7 2-3 0-3 0-5 1-3 1-1 1-3 3-1 0-1 2-1 1-1 1-2 0-4     1-0 2-1 
 15 Pojezierze Prostki2-3 0-3 0-3 0-2 3-1 5-0 2-0 3-6 1-1 2-2 1-1 3-0 2-2 4-6     1-0 
 16 Mazur Wydminy1-7 2-4 1-5 0-6 2-0 1-1 3-1 4-1 3-1 1-3 2-3 1-3 0-3 4-2 2-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

SKS Szczytno 1-2 Vęgoria Węgorzewo 11 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 3-0 DKS Dobre Miasto 11 sierpnia, 17:00
LKS Różnowo 0-4 Śniardwy Orzysz 11 sierpnia, 16:00
Omulew Wielbark 0-4 Łyna Sępopol 12 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5-0 Wilczek Wilkowo 11 sierpnia, 18:00
Cresovia Górowo Iławeckie 4-1 Victoria Bartoszyce 12 sierpnia, 16:00
Błękitni Pasym 5-0 Pojezierze Prostki 11 sierpnia, 16:00
Mazur Wydminy 2-4 Pisa Barczewo 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Vęgoria Węgorzewo 1-2 Mazur Wydminy 14 sierpnia, 18:30
Victoria Bartoszyce 0-2 Pisa Barczewo 15 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 3-2 Cresovia Górowo Iławeckie 15 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 2-2 Omulew Wielbark 15 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 1-0 Pojezierze Prostki 15 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 1-3 LKS Różnowo 15 sierpnia, 16:00
SKS Szczytno 0-5 Orlęta Reszel 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Orlęta Reszel 4-1 Vęgoria Węgorzewo 18 sierpnia, 17:00
LKS Różnowo 5-0 SKS Szczytno 18 sierpnia, 16:00
Omulew Wielbark 1-1 Śniardwy Orzysz 19 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5-0 Błękitni Pasym 18 sierpnia, 18:00
Cresovia Górowo Iławeckie 5-1 Łyna Sępopol 19 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 2-3 Wilczek Wilkowo 18 sierpnia, 14:00
Mazur Wydminy 3-1 Victoria Bartoszyce 18 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 3-2 Pojezierze Prostki 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Vęgoria Węgorzewo 2-1 Victoria Bartoszyce 25 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 5-2 Mazur Wydminy 25 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 0-2 Pisa Barczewo 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 0-1 Cresovia Górowo Iławeckie 25 sierpnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 0-0 Polonia Lidzbark Warmiński 25 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 3-3 Omulew Wielbark 25 sierpnia, 16:00
SKS Szczytno 1-0 Pojezierze Prostki 25 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 1-3 LKS Różnowo 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Vęgoria Węgorzewo 6-2 Wilczek Wilkowo 8 września, 16:00
Łyna Sępopol 3-2 Victoria Bartoszyce 8 września, 17:00
Błękitni Pasym 1-1 Mazur Wydminy 8 września, 16:00
Śniardwy Orzysz 2-1 Pisa Barczewo 8 września, 17:00
DKS Dobre Miasto 4-2 Cresovia Górowo Iławeckie 8 września, 16:00
SKS Szczytno 1-7 Polonia Lidzbark Warmiński 31 października, 18:00
w pierwotnym terminie (8 września, 17:00) odwołany
Orlęta Reszel 1-1 Omulew Wielbark 8 września, 16:00
LKS Różnowo 2-0 Pojezierze Prostki 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 września

LKS Różnowo 1-1 Vęgoria Węgorzewo 1 września, 16:00
Pojezierze Prostki 0-2 Orlęta Reszel 1 września, 17:00
Omulew Wielbark 1-2 SKS Szczytno 2 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5-2 DKS Dobre Miasto 31 sierpnia, 19:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-2 Śniardwy Orzysz 2 września, 16:00
Pisa Barczewo 6-0 Błękitni Pasym 2 września, 16:00
Mazur Wydminy 4-1 Łyna Sępopol 1 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Wilczek Wilkowo 1 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Pojezierze Prostki 3-0 Vęgoria Węgorzewo 15 września, 16:00
Omulew Wielbark 0-4 LKS Różnowo 16 września, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 6-4 SKS Szczytno 16 września, 16:00
Pisa Barczewo 2-1 DKS Dobre Miasto 15 września, 16:00
Mazur Wydminy 1-5 Śniardwy Orzysz 15 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Błękitni Pasym 15 września, 16:30
Wilczek Wilkowo 1-4 Łyna Sępopol 15 września, 16:30
Orlęta Reszel 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Vęgoria Węgorzewo 2-0 Łyna Sępopol 22 września, 16:00
Błękitni Pasym 2-2 Wilczek Wilkowo 22 września, 16:00
Śniardwy Orzysz 0-3 Victoria Bartoszyce 22 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-1 Mazur Wydminy 22 września, 16:00
SKS Szczytno 2-3 Pisa Barczewo 22 września, 16:30
Orlęta Reszel 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie 23 września, 16:00
LKS Różnowo 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński 22 września, 16:00
Pojezierze Prostki 2-0 Omulew Wielbark 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Omulew Wielbark 1-3 Vęgoria Węgorzewo 29 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 6-0 Pojezierze Prostki 29 września, 19:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-4 LKS Różnowo 30 września, 16:00
Pisa Barczewo 1-2 Orlęta Reszel 30 września, 16:00
Mazur Wydminy 4-2 SKS Szczytno 29 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-0 DKS Dobre Miasto 29 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 0-1 Śniardwy Orzysz 29 września, 16:00
Łyna Sępopol 2-0 Błękitni Pasym 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Vęgoria Węgorzewo 1-1 Błękitni Pasym 6 października, 12:00
Śniardwy Orzysz 4-2 Łyna Sępopol 6 października, 14:00
DKS Dobre Miasto 4-1 Wilczek Wilkowo 6 października, 16:00
SKS Szczytno 0-1 Victoria Bartoszyce 6 października, 16:00
Orlęta Reszel 6-0 Mazur Wydminy 6 października, 15:30
LKS Różnowo 2-1 Pisa Barczewo 6 października, 15:30
Pojezierze Prostki 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie 6 października, 16:00
Omulew Wielbark 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Polonia Lidzbark Warmiński 5-2 Vęgoria Węgorzewo 12 października, 19:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-0 Omulew Wielbark 14 października, 15:00
Pisa Barczewo 5-1 Pojezierze Prostki 13 października, 15:00
Mazur Wydminy 1-1 LKS Różnowo 13 października, 15:30
Victoria Bartoszyce 0-0 Orlęta Reszel 13 października, 15:30
Wilczek Wilkowo 4-1 SKS Szczytno 13 października, 15:30
Łyna Sępopol 1-0 DKS Dobre Miasto 13 października, 15:30
Błękitni Pasym 0-0 Śniardwy Orzysz 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Vęgoria Węgorzewo 1-2 Śniardwy Orzysz 20 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 2-2 Błękitni Pasym 20 października, 15:00
SKS Szczytno 3-1 Łyna Sępopol 20 października, 15:00
Orlęta Reszel 4-2 Wilczek Wilkowo 20 października, 15:00
LKS Różnowo 1-1 Victoria Bartoszyce 20 października, 15:00
Pojezierze Prostki 1-0 Mazur Wydminy 20 października, 15:00
Omulew Wielbark 2-0 Pisa Barczewo 21 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-1 Cresovia Górowo Iławeckie 20 października, 18:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 Vęgoria Węgorzewo 28 października, 14:00
Pisa Barczewo 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 27 października, 15:00
Mazur Wydminy 3-1 Omulew Wielbark 27 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 2-0 Pojezierze Prostki 27 października, 15:00
Wilczek Wilkowo 2-4 LKS Różnowo 27 października, 15:00
Łyna Sępopol 4-1 Orlęta Reszel 27 października, 15:00
Błękitni Pasym 2-2 SKS Szczytno 27 października, 15:00
Śniardwy Orzysz 1-1 DKS Dobre Miasto 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Vęgoria Węgorzewo 1-2 DKS Dobre Miasto 3 listopada, 13:30
SKS Szczytno 0-3 Śniardwy Orzysz 3 listopada, 13:30
Orlęta Reszel 4-0 Błękitni Pasym 3 listopada, 13:30
LKS Różnowo 2-1 Łyna Sępopol 4 listopada, 13:00
Pojezierze Prostki 2-2 Wilczek Wilkowo 4 listopada, 13:30
Omulew Wielbark 1-1 Victoria Bartoszyce 4 listopada, 13:30
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Mazur Wydminy 3 listopada, 13:30
Cresovia Górowo Iławeckie 0-3 Pisa Barczewo 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pisa Barczewo 9-0 Vęgoria Węgorzewo 10 listopada, 13:30
Mazur Wydminy 2-3 Cresovia Górowo Iławeckie 10 listopada, 13:30
Victoria Bartoszyce 0-2 Polonia Lidzbark Warmiński 10 listopada, 13:30
Wilczek Wilkowo 1-3 Omulew Wielbark 10 listopada, 13:30
Łyna Sępopol 3-2 Pojezierze Prostki 10 listopada, 13:30
Błękitni Pasym 0-1 LKS Różnowo 10 listopada, 13:30
Śniardwy Orzysz 1-0 Orlęta Reszel 10 listopada, 13:30
DKS Dobre Miasto 3-1 SKS Szczytno 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Pojezierze Prostki 2-2 Błękitni Pasym 18 listopada, 13:00
Pisa Barczewo 4-1 Mazur Wydminy 17 listopada, 13:00
Vęgoria Węgorzewo 2-3 SKS Szczytno 17 listopada, 13:00
DKS Dobre Miasto 1-2 Orlęta Reszel 17 listopada, 13:00
Śniardwy Orzysz 1-1 LKS Różnowo 17 listopada, 13:00
Łyna Sępopol 1-1 Omulew Wielbark 17 listopada, 13:00
Wilczek Wilkowo 1-4 Polonia Lidzbark Warmiński 17 listopada, 13:00
Victoria Bartoszyce 3-0 Cresovia Górowo Iławeckie 17 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Mazur Wydminy 1-3 Vęgoria Węgorzewo 24 listopada, 13:00
Pisa Barczewo 3-1 Victoria Bartoszyce 24 listopada, 13:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-4 Wilczek Wilkowo 24 listopada, 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Łyna Sępopol 24 listopada, 13:00
Omulew Wielbark 4-0 Błękitni Pasym 25 listopada, 13:00
Pojezierze Prostki 0-3 Śniardwy Orzysz 25 listopada, 13:00
LKS Różnowo 2-3 DKS Dobre Miasto 24 listopada, 13:00
Orlęta Reszel 5-1 SKS Szczytno 24 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Pojezierze Prostki 3-1 DKS Dobre Miasto 30 marca, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Orlęta Reszel 31 marca, 15:30
SKS Szczytno 1-1 LKS Różnowo 31 marca, 14:00
Śniardwy Orzysz 1-1 Omulew Wielbark 30 marca, 16:00
Błękitni Pasym 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 30 marca, 16:00
Łyna Sępopol 5-1 Cresovia Górowo Iławeckie 30 marca, 16:00
Wilczek Wilkowo 2-2 Pisa Barczewo 31 marca, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-1 Mazur Wydminy 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Victoria Bartoszyce 2-0 Vęgoria Węgorzewo 6 kwietnia, 16:30
Mazur Wydminy 1-3 Wilczek Wilkowo 6 kwietnia, 17:00
Pisa Barczewo 3-0 Łyna Sępopol 6 kwietnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 Błękitni Pasym 7 kwietnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Śniardwy Orzysz 6 kwietnia, 19:00
Omulew Wielbark 2-1 DKS Dobre Miasto 6 kwietnia, 16:00
Pojezierze Prostki 4-6 SKS Szczytno 6 kwietnia, 16:00
LKS Różnowo 0-1 Orlęta Reszel 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Vęgoria Węgorzewo 1-2 LKS Różnowo 13 kwietnia, 17:00
Orlęta Reszel 2-0 Pojezierze Prostki 13 kwietnia, 16:00
SKS Szczytno 1-3 Omulew Wielbark 14 kwietnia, 13:00
DKS Dobre Miasto 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 13 kwietnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 6-0 Cresovia Górowo Iławeckie 14 kwietnia, 15:00
Błękitni Pasym 2-2 Pisa Barczewo 13 kwietnia, 16:00
Łyna Sępopol 7-0 Mazur Wydminy 13 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 2-1 Victoria Bartoszyce 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Wilczek Wilkowo 0-2 Vęgoria Węgorzewo 20 kwietnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Łyna Sępopol 20 kwietnia, 17:00
Mazur Wydminy 0-3 Błękitni Pasym 20 kwietnia, 17:00
Pisa Barczewo 2-0 Śniardwy Orzysz 20 kwietnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 DKS Dobre Miasto 5 czerwca, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 8-0 SKS Szczytno 20 kwietnia, 17:00
Omulew Wielbark 1-1 Orlęta Reszel 20 kwietnia, 16:00
Pojezierze Prostki 5-0 LKS Różnowo 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Orlęta Reszel 27 kwietnia, 19:00
Vęgoria Węgorzewo 0-0 Pojezierze Prostki 27 kwietnia, 17:00
LKS Różnowo 0-2 Omulew Wielbark 28 kwietnia, 15:00
SKS Szczytno 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie 28 kwietnia, 14:00
DKS Dobre Miasto 1-2 Pisa Barczewo 27 kwietnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 8-0 Mazur Wydminy 27 kwietnia, 17:00
Błękitni Pasym 0-0 Victoria Bartoszyce 27 kwietnia, 16:00
Łyna Sępopol 3-0 Wilczek Wilkowo 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Łyna Sępopol 3-1 Vęgoria Węgorzewo 4 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 2-4 Błękitni Pasym 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) odwołany
Victoria Bartoszyce 0-3 Śniardwy Orzysz 4 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Przemysław Mikulak
Mazur Wydminy 2-0 DKS Dobre Miasto 4 maja, 17:00
Pisa Barczewo 8-1 SKS Szczytno 4 maja, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 Orlęta Reszel 5 maja, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5-1 LKS Różnowo 3 maja, 15:00
Omulew Wielbark 7-2 Pojezierze Prostki 4 maja, 16:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Vęgoria Węgorzewo 1-2 Omulew Wielbark 11 maja, 17:00
Pojezierze Prostki 2-3 Polonia Lidzbark Warmiński 11 maja, 16:00
LKS Różnowo 1-1 Cresovia Górowo Iławeckie 11 maja, 16:00
Orlęta Reszel 1-1 Pisa Barczewo 11 maja, 16:00
SKS Szczytno 2-1 Mazur Wydminy 12 maja, 15:00
DKS Dobre Miasto 1-2 Victoria Bartoszyce 11 maja, 16:00
Śniardwy Orzysz 5-0 Wilczek Wilkowo 11 maja, 17:00
Błękitni Pasym 2-1 Łyna Sępopol 11 maja, 16:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Błękitni Pasym 0-1 Vęgoria Węgorzewo 18 maja, 16:00
Łyna Sępopol 3-4 Śniardwy Orzysz 18 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-3 DKS Dobre Miasto 19 maja, 17:00
Victoria Bartoszyce 3-1 SKS Szczytno 18 maja, 17:00
Mazur Wydminy 0-6 Orlęta Reszel 18 maja, 17:00
Pisa Barczewo 4-2 LKS Różnowo 18 maja, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 6-0 Pojezierze Prostki 18 maja, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Omulew Wielbark 18 maja, 14:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Vęgoria Węgorzewo 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński 25 maja, 17:00
Omulew Wielbark 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 25 maja, 16:00
Pojezierze Prostki 0-3 Pisa Barczewo 25 maja, 16:00
LKS Różnowo 1-2 Mazur Wydminy 25 maja, 16:00
Orlęta Reszel 2-3 Victoria Bartoszyce 25 maja, 17:00
SKS Szczytno 2-1 Wilczek Wilkowo 26 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 5-1 Łyna Sępopol 25 maja, 16:00
Śniardwy Orzysz 1-0 Błękitni Pasym 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29 maja

Śniardwy Orzysz 0-0 Vęgoria Węgorzewo 29 maja, 18:00
Błękitni Pasym 0-2 DKS Dobre Miasto 29 maja, 17:00
Łyna Sępopol 2-3 SKS Szczytno 29 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 2-4 Orlęta Reszel 29 maja, 17:00
Victoria Bartoszyce 6-1 LKS Różnowo 29 maja, 17:00
Mazur Wydminy 2-4 Pojezierze Prostki 22 maja, 17:00
Pisa Barczewo 4-1 Omulew Wielbark 29 maja, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-2 Polonia Lidzbark Warmiński 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Vęgoria Węgorzewo 2-4 Cresovia Górowo Iławeckie 1 czerwca, 17:30
Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 Pisa Barczewo 1 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 6-1 Mazur Wydminy 1 czerwca, 16:00
Pojezierze Prostki 1-1 Victoria Bartoszyce 1 czerwca, 17:00
LKS Różnowo 0-5 Wilczek Wilkowo 1 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 7-0 Łyna Sępopol 1 czerwca, 17:00
SKS Szczytno 0-4 Błękitni Pasym 2 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Śniardwy Orzysz 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

DKS Dobre Miasto 2-0 Vęgoria Węgorzewo 8 czerwca, 16:00
Śniardwy Orzysz 6-0 SKS Szczytno 8 czerwca, 17:00
Błękitni Pasym 1-1 Orlęta Reszel 12 czerwca, 18:00
Łyna Sępopol 3-1 LKS Różnowo 8 czerwca, 17:00
Wilczek Wilkowo 3-0 Pojezierze Prostki 8 czerwca, 17:00
Victoria Bartoszyce 0-3 Omulew Wielbark 8 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Mazur Wydminy 1-7 Polonia Lidzbark Warmiński 8 czerwca, 17:00
Pisa Barczewo 7-3 Cresovia Górowo Iławeckie 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Vęgoria Węgorzewo 1-4 Pisa Barczewo 15 czerwca, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 Mazur Wydminy 15 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Lidzbark Warmiński 5-2 Victoria Bartoszyce 15 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 0-1 Wilczek Wilkowo 15 czerwca, 17:00
Pojezierze Prostki 3-6 Łyna Sępopol 15 czerwca, 17:00
LKS Różnowo 4-1 Błękitni Pasym 15 czerwca, 17:00
Orlęta Reszel 1-0 Śniardwy Orzysz 15 czerwca, 17:00
SKS Szczytno 1-3 DKS Dobre Miasto 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w forBET IV lidze (warmińsko-mazurska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (warmińsko-mazurska)
Baraże uzupełniające o udział w klasie okręgowej (warmińsko-mazurska)

forBET IV liga 2018/2019 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (warmińsko-mazurska II)

Klasa A 2018/2019 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2018/2019 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2018/2019 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2018/2019 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas