[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: warmińsko-mazurska

I runda - 24 czerwca
(Losowanie - 17 czerwca 2019 - siedziba WMZPN)
Zwycięzca meczu pomiędzy 12. zespołami obu grup klasy okręgowej wywalczył utrzymanie w lidze, a przegrany przechodzi do następnej rundy.
Zwycięzca meczu pomiędzy 14. zespołami obu grup klasy okręgowej przechodzi do następnej rundy, a przegrany spada do klasy A.

Vęgoria Węgorzewo 1-0 Ewingi Zalewo 24 czerwca, 17:00
Daniel Maliszewski 86
Radomniak Radomno 2-3 SKS Szczytno 24 czerwca, 17:00
pd.
Paweł Orzepowski 14, 26 - Kamil Świercz 16, Maciej Balcerzak 59, 93

Finał - 27 czerwca, 30 czerwca
(Losowanie - 17 czerwca 2019 - siedziba WMZPN)

Ewingi Zalewo 5-0 KS Wojciechy 27 czerwca, 17:00
Paweł Kamiński 12, 16, 61, 83, 90
Błękitni Pasym 0-1 Kłobuk Mikołajki 27 czerwca, 17:00
Paweł Krupiński 41
Gmina Kozłowo 2-1 Grunwald Gierzwałd 27 czerwca, 17:00
Mateusz Zieliński 24, Szymon Kuczyński 85 - Sebastian Hnida 18
SKS Szczytno 6-3 Pomowiec Gronowo Elbląskie 27 czerwca, 17:00
Grzegorz Kozicki 22, Filip Brzeziński 42, Arkadiusz Wnuk 47, 72, Maciej Ochtera 66, Jakub Sosnowski 88 - Marcin Trochowski 12, Wojciech Liszewski 15, 70

KS Wojciechy 3-1 Ewingi Zalewo 30 czerwca, 17:00
Dominik Sófczyński 8, 62, Bartłomiej Mićko 80 (s) - Przemysław Michlewicz 90
Kłobuk Mikołajki 3-2 Błękitni Pasym 30 czerwca, 17:00
Kacper Serowik 7, 72, Artur Kropiewnicki 54 - Patryk Kowalewski 6, Arkadiusz Foruś 44 (k)
Grunwald Gierzwałd 3-1 Gmina Kozłowo 30 czerwca, 17:00
Sebastian Hnida 9, Krystian Kołakowski 19 (k), Patryk Komorowski 53 - Mateusz Zieliński 23
we Frygnowie
Pomowiec Gronowo Elbląskie 2-3 SKS Szczytno 30 czerwca, 17:00
Maciej Zając 49, Marcin Trochowski 72 - Jakub Kulesik 20, Arkadiusz Wnuk 54, Maciej Ochtera 74

Baraże uzupełniające o udział w klasie okręgowej (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (warmińsko-mazurska I)
Klasa okręgowa 2018/2019 (warmińsko-mazurska II)

Klasa A 2018/2019 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2018/2019 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2018/2019 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2018/2019 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas