[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Stowarzyszenie Sportowe Gminy Purda Leśnik Nowe Ramuki
Rok założenia: 1967
Barwy:
Adres: Zgniłocha 13, 10-687 Purda
telefon: (602) 496-012
WWW: http://lesniknoweramuki.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - 103 m x 65 m
Prezes: Waldemar Paszkiewicz
Trener: Mariusz Stolarczyk


Sukcesy

 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Jarosław Kaszuba, Bartosz Macoch, Piotr Wobolewicz.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska III
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska III
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska III
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - Liga okręgowa 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska I
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska I
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska I
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska III
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej, grupa: warmińsko-mazurska
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska III
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska III
   2015/16 - Baraże o udział w klasie A, grupa: warmińsko-mazurski
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska III
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska III
   2017/18 - Baraże o udział w klasie A, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska III
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas