[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśnik Nowe Ramuki 12 30 10 0 2 39-22 4 0 2 17-11 6 0 0 22-11
2.  Naki Olsztyn 12 27 9 0 3 32-12 5 0 1 13-5 4 0 2 19-7
3.  Granica Bezledy 12 26 7 5 0 28-13 4 2 0 15-6 3 3 0 13-7
4.  KS Wojciechy 12 25 8 1 3 30-25 5 1 0 19-8 3 0 3 11-17
5.  GKS Gietrzwałd/Unieszewo 12 20 5 5 2 24-24 3 2 1 13-10 2 3 1 11-14
6.  Burza Słupy 12 18 6 0 6 23-21 5 0 1 16-7 1 0 5 7-14
7.  Jastrząb Ględy 12 14 4 2 6 26-30 2 1 3 14-15 2 1 3 12-15
8.  Reduta Bisztynek 12 13 3 4 5 27-32 3 1 2 14-11 0 3 3 13-21 2 4 1 1 0 8-6
9.  GLKS Jonkowo 12 13 4 1 7 23-35 1 1 4 10-20 3 0 3 13-15 2 3 1 0 1 8-8
10.  KS 2010 Wrzesina 12 13 3 4 5 35-35 2 2 2 20-21 1 2 3 15-14 2 1 0 1 1 8-10
11.  Tempo Ramsowo/Wipsowo 12 10 3 1 8 27-28 3 0 3 19-11 0 1 5 8-17
12.  FC Dajtki (Olsztyn) 12 9 3 0 9 18-34 1 0 5 9-17 2 0 4 9-17
13.  Orzeł Czerwonka 12 3 0 3 9 10-31 0 3 3 5-16 0 0 6 5-15

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Leśnik Nowe Ramuki    0-4 2-3 4-2 3-1 4-0 4-1 
 2 Naki Olsztyn    0-1 1-0 5-1 2-1 4-2 1-0 
 3 Granica Bezledy    3-2 3-3 2-0 1-1 2-0 4-0 
 4 KS Wojciechy4-2 1-1     2-0 5-3 3-1 4-1 
 5 GKS Gietrzwałd/Unieszewo3-4 2-1 2-2 3-1     2-2 1-0 
 6 Burza Słupy0-2     3-1 2-1 3-1 3-1 5-1 
 7 Jastrząb Ględy3-5 1-2 1-5 5-0     2-2 2-1 
 8 Reduta Bisztynek0-3 0-1 1-1 5-1     4-2 4-3 
 9 GLKS Jonkowo2-4 0-5 3-4 2-2 0-3     3-2 
 10 KS 2010 Wrzesina3-3 5-3 4-4 4-6     4-3 0-2 
 11 Tempo Ramsowo/Wipsowo0-1 8-1 2-5 5-2 1-2     3-0 
 12 FC Dajtki (Olsztyn)3-5 0-5 2-3 0-2 3-0 1-2     
 13 Orzeł Czerwonka1-1 0-1 2-2 0-8 1-1 1-3     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Pauza: Orzeł Czerwonka.
 
FC Dajtki (Olsztyn) 1-2 GLKS Jonkowo 1 sierpnia, 16:00
Naki Olsztyn 0-1 Granica Bezledy 2 sierpnia, 17:00
Reduta Bisztynek 1-1 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 1 sierpnia, 17:00
KS Wojciechy 5-3 KS 2010 Wrzesina 1 sierpnia, 16:00
Tempo Ramsowo/Wipsowo 2-5 Jastrząb Ględy 2 sierpnia, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 3-1 Burza Słupy 1 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Pauza: Burza Słupy.
 
Jastrząb Ględy 3-5 Leśnik Nowe Ramuki 8 sierpnia, 18:00
KS 2010 Wrzesina 4-3 Tempo Ramsowo/Wipsowo 8 sierpnia, 16:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 3-1 KS Wojciechy 9 sierpnia, 16:00
Granica Bezledy 3-3 Reduta Bisztynek 8 sierpnia, 17:00
GLKS Jonkowo 0-5 Naki Olsztyn 8 sierpnia, 16:00
Orzeł Czerwonka 1-3 FC Dajtki (Olsztyn) 8 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Pauza: FC Dajtki (Olsztyn).
 
Naki Olsztyn 1-0 Orzeł Czerwonka 15 sierpnia, 16:30
Reduta Bisztynek 4-2 GLKS Jonkowo 15 sierpnia, 17:00
KS Wojciechy 1-1 Granica Bezledy 16 sierpnia, 17:00
Tempo Ramsowo/Wipsowo 8-1 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 15 sierpnia, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 4-0 KS 2010 Wrzesina 14 sierpnia, 18:00
Burza Słupy 3-1 Jastrząb Ględy 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pauza: Jastrząb Ględy.
 
KS 2010 Wrzesina 5-3 Burza Słupy 22 sierpnia, 16:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 3-4 Leśnik Nowe Ramuki 23 sierpnia, 16:00
Granica Bezledy 2-0 Tempo Ramsowo/Wipsowo 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GLKS Jonkowo 3-4 KS Wojciechy 22 sierpnia, 16:00
Orzeł Czerwonka 2-2 Reduta Bisztynek 22 sierpnia, 15:00
FC Dajtki (Olsztyn) 0-5 Naki Olsztyn 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pauza: Naki Olsztyn.
 
Reduta Bisztynek 4-3 FC Dajtki (Olsztyn) 29 sierpnia, 17:00
KS Wojciechy 4-1 Orzeł Czerwonka 9 września, 16:30
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Ramsowo/Wipsowo 1-2 GLKS Jonkowo 29 sierpnia, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 2-3 Granica Bezledy 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Burza Słupy 0-2 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 29 sierpnia, 16:00
Jastrząb Ględy 2-2 KS 2010 Wrzesina 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: KS 2010 Wrzesina.
 
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2-2 Jastrząb Ględy 6 września, 16:00
Granica Bezledy 3-2 Burza Słupy 5 września, 16:30
GLKS Jonkowo 2-4 Leśnik Nowe Ramuki 5 września, 16:00
Orzeł Czerwonka 1-1 Tempo Ramsowo/Wipsowo 5 września, 15:00
FC Dajtki (Olsztyn) 2-3 KS Wojciechy 6 września, 16:00
Naki Olsztyn 5-1 Reduta Bisztynek 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Reduta Bisztynek.
 
KS Wojciechy 4-2 Naki Olsztyn 12 września, 16:00
Tempo Ramsowo/Wipsowo 3-0 FC Dajtki (Olsztyn) 12 września, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 4-1 Orzeł Czerwonka 12 września, 16:30
Burza Słupy 3-1 GLKS Jonkowo 12 września, 16:00
Jastrząb Ględy 1-5 Granica Bezledy 12 września, 16:30
KS 2010 Wrzesina 3-3 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 12 września, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: GKS Gietrzwałd/Unieszewo.
 
Granica Bezledy 1-1 KS 2010 Wrzesina 19 września, 16:00
GLKS Jonkowo 0-3 Jastrząb Ględy 19 września, 16:00
Orzeł Czerwonka 0-1 Burza Słupy 19 września, 15:00
FC Dajtki (Olsztyn) 3-5 Leśnik Nowe Ramuki 20 września, 16:00
Naki Olsztyn 4-2 Tempo Ramsowo/Wipsowo 20 września, 14:00
Reduta Bisztynek 0-1 KS Wojciechy 19 września, 14:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: KS Wojciechy.
 
Tempo Ramsowo/Wipsowo 5-2 Reduta Bisztynek 26 września, 16:00
Leśnik Nowe Ramuki 0-4 Naki Olsztyn 26 września, 16:00
Burza Słupy 5-1 FC Dajtki (Olsztyn) 26 września, 12:30
Jastrząb Ględy 2-1 Orzeł Czerwonka 26 września, 16:00
KS 2010 Wrzesina 4-6 GLKS Jonkowo 26 września, 16:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2-2 Granica Bezledy 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: Granica Bezledy.
 
GLKS Jonkowo 2-2 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 3 października, 15:30
Orzeł Czerwonka 0-8 KS 2010 Wrzesina 3 października, 15:00
FC Dajtki (Olsztyn) 3-0 Jastrząb Ględy 4 października, 16:00
Naki Olsztyn 1-0 Burza Słupy 13 października, 19:30
w pierwotnym terminie (3 października, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Reduta Bisztynek 0-3 Leśnik Nowe Ramuki 3 października, 15:30
KS Wojciechy 3-1 Tempo Ramsowo/Wipsowo 4 października, 14:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: Tempo Ramsowo/Wipsowo.
 
Leśnik Nowe Ramuki 4-2 KS Wojciechy 10 października, 15:00
Burza Słupy 2-1 Reduta Bisztynek 10 października, 15:30
Jastrząb Ględy 1-2 Naki Olsztyn 10 października, 15:30
KS 2010 Wrzesina 0-2 FC Dajtki (Olsztyn) 10 października, 15:30
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 1-0 Orzeł Czerwonka 11 października, 15:30
Granica Bezledy 2-0 GLKS Jonkowo 11 października, 14:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Pauza: GLKS Jonkowo.
 
Orzeł Czerwonka 1-1 Granica Bezledy 17 października, 15:00
FC Dajtki (Olsztyn) 0-2 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 18 października, 15:00
Naki Olsztyn 2-1 KS 2010 Wrzesina 17 października, 15:00
Reduta Bisztynek 5-1 Jastrząb Ględy 17 października, 15:00
KS Wojciechy 2-0 Burza Słupy 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Ramsowo/Wipsowo 0-1 Leśnik Nowe Ramuki 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: Leśnik Nowe Ramuki.
 
Burza Słupy 3-1 Tempo Ramsowo/Wipsowo 24 października, 15:00
Jastrząb Ględy 5-0 KS Wojciechy 25 października, 13:00
KS 2010 Wrzesina 4-4 Reduta Bisztynek 24 października, 15:00
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2-1 Naki Olsztyn 25 października, 13:30
Granica Bezledy 4-0 FC Dajtki (Olsztyn) 24 października, 15:00
GLKS Jonkowo 3-2 Orzeł Czerwonka 24 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 marca

Pauza: Orzeł Czerwonka.
 
GLKS Jonkowo - FC Dajtki (Olsztyn)
Granica Bezledy - Naki Olsztyn
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Reduta Bisztynek
KS 2010 Wrzesina - KS Wojciechy
Jastrząb Ględy - Tempo Ramsowo/Wipsowo
Burza Słupy - Leśnik Nowe Ramuki

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Pauza: Burza Słupy.
 
Leśnik Nowe Ramuki - Jastrząb Ględy
Tempo Ramsowo/Wipsowo - KS 2010 Wrzesina
KS Wojciechy - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
Reduta Bisztynek - Granica Bezledy
Naki Olsztyn - GLKS Jonkowo
FC Dajtki (Olsztyn) - Orzeł Czerwonka

Kolejka 16 - 10-11 kwietnia

Pauza: FC Dajtki (Olsztyn).
 
Orzeł Czerwonka - Naki Olsztyn
GLKS Jonkowo - Reduta Bisztynek
Granica Bezledy - KS Wojciechy
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Tempo Ramsowo/Wipsowo
KS 2010 Wrzesina - Leśnik Nowe Ramuki
Jastrząb Ględy - Burza Słupy

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Pauza: Jastrząb Ględy.
 
Burza Słupy - KS 2010 Wrzesina
Leśnik Nowe Ramuki - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
Tempo Ramsowo/Wipsowo - Granica Bezledy
KS Wojciechy - GLKS Jonkowo
Reduta Bisztynek - Orzeł Czerwonka
Naki Olsztyn - FC Dajtki (Olsztyn)

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Pauza: Naki Olsztyn.
 
FC Dajtki (Olsztyn) - Reduta Bisztynek
Orzeł Czerwonka - KS Wojciechy
GLKS Jonkowo - Tempo Ramsowo/Wipsowo
Granica Bezledy - Leśnik Nowe Ramuki
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - Burza Słupy
KS 2010 Wrzesina - Jastrząb Ględy

Kolejka 19 - 1-2 maja

Pauza: KS 2010 Wrzesina.
 
Jastrząb Ględy - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
Burza Słupy - Granica Bezledy
Leśnik Nowe Ramuki - GLKS Jonkowo
Tempo Ramsowo/Wipsowo - Orzeł Czerwonka
KS Wojciechy - FC Dajtki (Olsztyn)
Reduta Bisztynek - Naki Olsztyn

Kolejka 20 - 8-9 maja

Pauza: Reduta Bisztynek.
 
Naki Olsztyn - KS Wojciechy
FC Dajtki (Olsztyn) - Tempo Ramsowo/Wipsowo
Orzeł Czerwonka - Leśnik Nowe Ramuki
GLKS Jonkowo - Burza Słupy
Granica Bezledy - Jastrząb Ględy
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - KS 2010 Wrzesina

Kolejka 21 - 15-16 maja

Pauza: GKS Gietrzwałd/Unieszewo.
 
KS 2010 Wrzesina - Granica Bezledy
Jastrząb Ględy - GLKS Jonkowo
Burza Słupy - Orzeł Czerwonka
Leśnik Nowe Ramuki - FC Dajtki (Olsztyn)
Tempo Ramsowo/Wipsowo - Naki Olsztyn
KS Wojciechy - Reduta Bisztynek

Kolejka 22 - 22-23 maja

Pauza: KS Wojciechy.
 
Reduta Bisztynek - Tempo Ramsowo/Wipsowo
Naki Olsztyn - Leśnik Nowe Ramuki
FC Dajtki (Olsztyn) - Burza Słupy
Orzeł Czerwonka - Jastrząb Ględy
GLKS Jonkowo - KS 2010 Wrzesina
Granica Bezledy - GKS Gietrzwałd/Unieszewo

Kolejka 23 - 29-30 maja

Pauza: Granica Bezledy.
 
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - GLKS Jonkowo
KS 2010 Wrzesina - Orzeł Czerwonka
Jastrząb Ględy - FC Dajtki (Olsztyn)
Burza Słupy - Naki Olsztyn
Leśnik Nowe Ramuki - Reduta Bisztynek
Tempo Ramsowo/Wipsowo - KS Wojciechy

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Pauza: Tempo Ramsowo/Wipsowo.
 
KS Wojciechy - Leśnik Nowe Ramuki
Reduta Bisztynek - Burza Słupy
Naki Olsztyn - Jastrząb Ględy
FC Dajtki (Olsztyn) - KS 2010 Wrzesina
Orzeł Czerwonka - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
GLKS Jonkowo - Granica Bezledy

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Pauza: GLKS Jonkowo.
 
Granica Bezledy - Orzeł Czerwonka
GKS Gietrzwałd/Unieszewo - FC Dajtki (Olsztyn)
KS 2010 Wrzesina - Naki Olsztyn
Jastrząb Ględy - Reduta Bisztynek
Burza Słupy - KS Wojciechy
Leśnik Nowe Ramuki - Tempo Ramsowo/Wipsowo

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Pauza: Leśnik Nowe Ramuki.
 
Tempo Ramsowo/Wipsowo - Burza Słupy
KS Wojciechy - Jastrząb Ględy
Reduta Bisztynek - KS 2010 Wrzesina
Naki Olsztyn - GKS Gietrzwałd/Unieszewo
FC Dajtki (Olsztyn) - Granica Bezledy
Orzeł Czerwonka - GLKS Jonkowo

Klasa okręgowa 2020/2021 (warmińsko-mazurska I)

Klasa A 2020/2021 (warmińsko-mazurska I)

Klasa B 2020/2021 (warmińsko-mazurska I)
Klasa B 2020/2021 (warmińsko-mazurska II)
Klasa B 2020/2021 (warmińsko-mazurska III)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas