[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pojezierze Prostki 11 30 10 0 1 41-8 5 0 1 20-5 5 0 0 21-3
2.  Rona 03 Ełk 11 27 9 0 2 35-15 4 0 1 20-7 5 0 1 15-8
3.  Mazur Wydminy 11 25 8 1 2 38-21 4 0 1 18-9 4 1 1 20-12
4.  Mazur Pisz 11 24 8 0 3 38-25 5 0 0 23-7 3 0 3 15-18
5.  MKS Ruciane-Nida 11 18 6 0 5 29-21 4 0 3 18-12 2 0 2 11-9
6.  GKS Dźwierzuty 11 16 5 1 5 22-20 3 1 2 18-10 2 0 3 4-10 1 3 1 0 0 2-1
7.  GKS Szczytno 11 16 5 1 5 29-23 3 1 2 15-10 2 0 3 14-13 1 0 0 0 1 1-2
8.  Olimpia Miłki 11 12 4 0 7 22-33 4 0 2 16-12 0 0 5 6-21
9.  Pogoń Banie Mazurskie 11 11 3 2 6 24-23 3 0 2 15-7 0 2 4 9-16
10.  Fala Warpuny 11 8 2 2 7 16-39 1 2 3 12-24 1 0 4 4-15
11.  Start Kruklanki 11 7 2 1 8 11-35 0 0 6 3-20 2 1 2 8-15
12.  Wałpusza 07 Jesionowiec 11 0 0 0 11 8-50 0 0 3 2-10 0 0 8 6-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Pojezierze Prostki    4-1 0-1 6-1 2-0 4-2 4-0 
 2 Rona 03 Ełk    1-5 4-0 3-2 1-0 11-0 
 3 Mazur Wydminy    5-2 3-0 1-3 6-2 3-2 
 4 Mazur Pisz    4-1 6-5 5-1 4-0 4-0 
 5 MKS Ruciane-Nida0-3 0-2 6-3 1-2     2-1 5-0 4-1 
 6 GKS Dźwierzuty1-3 2-3     4-2 1-1 4-0 6-1 
 7 GKS Szczytno2-4 1-2     2-1 1-1 5-0 4-2 
 8 Olimpia Miłki0-1 3-2     4-3 3-1 2-5 4-0 
 9 Pogoń Banie Mazurskie2-4 2-0     2-3 6-0 3-0 
 10 Fala Warpuny0-7 3-3 2-5 2-6     1-1 4-2 
 11 Start Kruklanki1-2 1-4 1-5 0-5 0-1 0-3     
 12 Wałpusza 07 Jesionowiec0-5 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pojezierze Prostki 4-1 Rona 03 Ełk 15 sierpnia, 16:00
Olimpia Miłki 4-3 Pogoń Banie Mazurskie 15 sierpnia, 16:00
Start Kruklanki 1-5 Mazur Wydminy 16 sierpnia, 16:00
GKS Dźwierzuty 6-1 Wałpusza 07 Jesionowiec 15 sierpnia, 16:00
MKS Ruciane-Nida 1-2 Mazur Pisz 15 sierpnia, 17:00
GKS Szczytno 5-0 Fala Warpuny 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Rona 03 Ełk 1-0 Fala Warpuny 23 sierpnia, 15:30
Mazur Pisz 6-5 GKS Szczytno 23 sierpnia, 14:00
Mazur Wydminy 3-0 GKS Dźwierzuty 22 sierpnia, 16:00
Pogoń Banie Mazurskie 6-0 Start Kruklanki 22 sierpnia, 16:00
Pojezierze Prostki 4-0 Olimpia Miłki 23 sierpnia, 16:00
MKS Ruciane-Nida 4-1 Wałpusza 07 Jesionowiec 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Olimpia Miłki 0-1 Rona 03 Ełk 29 sierpnia, 16:00
Start Kruklanki 1-2 Pojezierze Prostki 30 sierpnia, 16:00
GKS Dźwierzuty 1-1 Pogoń Banie Mazurskie 29 sierpnia, 16:00
MKS Ruciane-Nida 6-3 Mazur Wydminy 29 sierpnia, 17:00
GKS Szczytno 4-2 Wałpusza 07 Jesionowiec 28 sierpnia, 17:00
Fala Warpuny 2-5 Mazur Pisz 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Rona 03 Ełk 4-0 Mazur Pisz 6 września, 15:30
Mazur Wydminy 1-3 GKS Szczytno 6 września, 16:00
Pogoń Banie Mazurskie 2-0 MKS Ruciane-Nida 6 września, 16:00
Pojezierze Prostki 2-0 GKS Dźwierzuty 6 września, 15:00
Olimpia Miłki 2-5 Start Kruklanki 5 września, 16:00
Fala Warpuny 4-2 Wałpusza 07 Jesionowiec 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Start Kruklanki 1-4 Rona 03 Ełk 13 września, 16:00
GKS Dźwierzuty 4-2 Olimpia Miłki 12 września, 16:00
MKS Ruciane-Nida 0-3 Pojezierze Prostki 12 września, 16:30
GKS Szczytno 1-1 Pogoń Banie Mazurskie 13 września, 14:00
Fala Warpuny 3-3 Mazur Wydminy 12 września, 16:00
Mazur Pisz 4-0 Wałpusza 07 Jesionowiec 13 września, 14:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Rona 03 Ełk 11-0 Wałpusza 07 Jesionowiec 20 września, 15:30
Mazur Wydminy 5-2 Mazur Pisz 19 września, 16:00
Pogoń Banie Mazurskie 2-3 Fala Warpuny 19 września, 16:00
Pojezierze Prostki 4-2 GKS Szczytno 19 września, 16:00
Olimpia Miłki 3-2 MKS Ruciane-Nida 19 września, 16:00
Start Kruklanki 0-1 GKS Dźwierzuty 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

GKS Dźwierzuty 1-3 Rona 03 Ełk 26 września, 16:00
MKS Ruciane-Nida 5-0 Start Kruklanki 26 września, 16:00
GKS Szczytno 2-1 Olimpia Miłki 26 września, 16:00
Fala Warpuny 0-7 Pojezierze Prostki 26 września, 16:00
Mazur Pisz 4-0 Pogoń Banie Mazurskie 27 września, 14:00
Wałpusza 07 Jesionowiec 1-3 Mazur Wydminy 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Rona 03 Ełk 1-5 Mazur Wydminy 4 października, 15:30
Pogoń Banie Mazurskie 3-0 Wałpusza 07 Jesionowiec 3 października, 15:30
Pojezierze Prostki 6-1 Mazur Pisz 4 października, 15:00
Olimpia Miłki 3-1 Fala Warpuny 3 października, 15:30
Start Kruklanki 0-3 GKS Szczytno 4 października, 15:30
GKS Dźwierzuty 2-3 MKS Ruciane-Nida 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

MKS Ruciane-Nida 0-2 Rona 03 Ełk 10 października, 15:30
GKS Szczytno 1-2 GKS Dźwierzuty 10 października, 15:30
Fala Warpuny 1-1 Start Kruklanki 10 października, 15:30
Mazur Pisz 5-1 Olimpia Miłki 11 października, 14:00
Wałpusza 07 Jesionowiec 0-5 Pojezierze Prostki 10 października, 15:30
Mazur Wydminy 3-2 Pogoń Banie Mazurskie 10 października, 15:30

Kolejka 10 - 17-18 października

Rona 03 Ełk 3-2 Pogoń Banie Mazurskie 18 października, 15:00
Pojezierze Prostki 0-1 Mazur Wydminy 18 października, 15:00
Olimpia Miłki 4-0 Wałpusza 07 Jesionowiec 17 października, 15:00
Start Kruklanki 0-5 Mazur Pisz 18 października, 15:00
GKS Dźwierzuty 4-0 Fala Warpuny 17 października, 15:00
MKS Ruciane-Nida 2-1 GKS Szczytno 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

GKS Szczytno 2-4 Rona 03 Ełk 24 października, 15:00
Fala Warpuny 2-6 MKS Ruciane-Nida 24 października, 15:00
Mazur Pisz 4-1 GKS Dźwierzuty 25 października, 13:30
Wałpusza 07 Jesionowiec 1-2 Start Kruklanki 24 października, 15:00
Mazur Wydminy 6-2 Olimpia Miłki 24 października, 15:00
Pogoń Banie Mazurskie 2-4 Pojezierze Prostki 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 10-11 kwietnia

Rona 03 Ełk - Pojezierze Prostki
Pogoń Banie Mazurskie - Olimpia Miłki
Mazur Wydminy - Start Kruklanki
Wałpusza 07 Jesionowiec - GKS Dźwierzuty
Mazur Pisz - MKS Ruciane-Nida
Fala Warpuny - GKS Szczytno

Kolejka 13 - 17-18 kwietnia

Wałpusza 07 Jesionowiec - MKS Ruciane-Nida
Fala Warpuny - Rona 03 Ełk
GKS Szczytno - Mazur Pisz
GKS Dźwierzuty - Mazur Wydminy
Start Kruklanki - Pogoń Banie Mazurskie
Olimpia Miłki - Pojezierze Prostki

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Rona 03 Ełk - Olimpia Miłki
Pojezierze Prostki - Start Kruklanki
Pogoń Banie Mazurskie - GKS Dźwierzuty
Mazur Wydminy - MKS Ruciane-Nida
Wałpusza 07 Jesionowiec - GKS Szczytno
Mazur Pisz - Fala Warpuny

Kolejka 15 - 1-2 maja

Wałpusza 07 Jesionowiec - Fala Warpuny
Mazur Pisz - Rona 03 Ełk
GKS Szczytno - Mazur Wydminy
MKS Ruciane-Nida - Pogoń Banie Mazurskie
GKS Dźwierzuty - Pojezierze Prostki
Start Kruklanki - Olimpia Miłki

Kolejka 16 - 8-9 maja

Rona 03 Ełk - Start Kruklanki
Olimpia Miłki - GKS Dźwierzuty
Pojezierze Prostki - MKS Ruciane-Nida
Pogoń Banie Mazurskie - GKS Szczytno
Mazur Wydminy - Fala Warpuny
Wałpusza 07 Jesionowiec - Mazur Pisz

Kolejka 17 - 15-16 maja

Wałpusza 07 Jesionowiec - Rona 03 Ełk
Mazur Pisz - Mazur Wydminy
Fala Warpuny - Pogoń Banie Mazurskie
GKS Szczytno - Pojezierze Prostki
MKS Ruciane-Nida - Olimpia Miłki
GKS Dźwierzuty - Start Kruklanki

Kolejka 18 - 22-23 maja

Rona 03 Ełk - GKS Dźwierzuty
Start Kruklanki - MKS Ruciane-Nida
Olimpia Miłki - GKS Szczytno
Pojezierze Prostki - Fala Warpuny
Pogoń Banie Mazurskie - Mazur Pisz
Mazur Wydminy - Wałpusza 07 Jesionowiec

Kolejka 19 - 29-30 maja

Mazur Wydminy - Rona 03 Ełk
Wałpusza 07 Jesionowiec - Pogoń Banie Mazurskie
Mazur Pisz - Pojezierze Prostki
Fala Warpuny - Olimpia Miłki
GKS Szczytno - Start Kruklanki
MKS Ruciane-Nida - GKS Dźwierzuty

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Rona 03 Ełk - MKS Ruciane-Nida
GKS Dźwierzuty - GKS Szczytno
Start Kruklanki - Fala Warpuny
Olimpia Miłki - Mazur Pisz
Pojezierze Prostki - Wałpusza 07 Jesionowiec
Pogoń Banie Mazurskie - Mazur Wydminy

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Pogoń Banie Mazurskie - Rona 03 Ełk
Mazur Wydminy - Pojezierze Prostki
Wałpusza 07 Jesionowiec - Olimpia Miłki
Mazur Pisz - Start Kruklanki
Fala Warpuny - GKS Dźwierzuty
GKS Szczytno - MKS Ruciane-Nida

Kolejka 22 - 19-20 czerwca

Rona 03 Ełk - GKS Szczytno
MKS Ruciane-Nida - Fala Warpuny
GKS Dźwierzuty - Mazur Pisz
Start Kruklanki - Wałpusza 07 Jesionowiec
Olimpia Miłki - Mazur Wydminy
Pojezierze Prostki - Pogoń Banie Mazurskie

Klasa okręgowa 2020/2021 (warmińsko-mazurska I)

Klasa A 2020/2021 (warmińsko-mazurska III)

Klasa B 2020/2021 (warmińsko-mazurska I)
Klasa B 2020/2021 (warmińsko-mazurska II)
Klasa B 2020/2021 (warmińsko-mazurska III)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas