[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Concordia Elbląg Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
Rok założenia: 1986
Barwy: pomarańczowo-czarne
Adres: Krakusa 25, 82-300 Elbląg
telefon: (55) 235-40-99
WWW: http://www.concordia.elblag.pl (oficj.)
Stadion: MOSiR
pojemność - 300 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Mirosław Pelc
Trener: Adam Boros (od 27 grudnia 2019), Mateusz Bogdanowicz (od 27 sierpnia 2020), Krzysztof Machiński (od października 2020)


Sukcesy

17. miejsce w II lidze - (2x) - 2012/13, 2013/14
 
Kadra


Bramkarze: Hubert Banach (15.01.01, 185/76, J -> ŁKS Łagów), Kacper Leszczyński (12.03.99, W, Huragan Morąg), Michał Leszczyński (04.01.94, 185/77, Stomil Olsztyn, J -> Stomil Olsztyn), Michał Nowak (16.09.97, 186/79, W, AKS Strzegom), Nikodem Skowroński (12.11.03, brak klubu, J -> Piast Żmigród), Kamil Szawaryn (24.01.00, J -> Polonia-Stal Świdnica).
Obrońcy: Michał Błaszczyk (16.09.02), Marcin Kurs (06.04.00, 180/70, Gwardia Koszalin, J -> Chojniczanka Chojnice), Aleks Łęcki (25.04.03, FASE Szczecin (juniorzy)), Rafał Maciążek (19.01.96, 194/84), Paweł Pelc (29.06.98), Hubert Piech (30.08.02), Tomasz Szawara (18.01.87, 180/70).
Pomocnicy: Radosław Bukacki (29.09.97, 176/69), Patryk Burzyński (01.06.94, 183/78, J -> Olimpia Elbląg), Bartosz Danowski (28.03.97, 180/72, FC Sydvest 05 Tønder), Szymon Drewek (02.07.02), Daniel Jatczak (03.03.01, W, Górnik Konin), Łukasz Kopka (03.01.96, 177/67), Samuel Lewandowski (07.01.02, juniorzy, J -> Sokół Zblewo), Norbert Nestorowicz (14.08.01, W, Cuiavia Inowrocław), Hubert Otręba (27.07.94, 184/74, J -> GKS Wikielec), Dominik Pawłowski (28.07.98, 177/69), Mariusz Pelc (20.02.97, 183/72), Kuba Rękawek (01.09.03), Iwo Rudziński (16.03.04, juniorzy), Mateusz Szmydt (06.01.92, 181/67), Victor van der Linde (01.01.99, NED, 197/89, W, OFC (Oostzaan)), Niels Willems (09.09.98, NED, W, VV DOVO).
Napastnicy: Jakub Bojas (11.04.91, 186/81, Radunia Stężyca), Anton Kołosow (05.07.86, UKR, 182/79, J -> Huragan Morąg), Igor Kucharzewski (16.01.04, juniorzy, J -> Olimpia II Elbląg), Radosław Lenart (26.12.93, 175/73, J -> Polonia Pasłęk), Szymon Ratajczyk (31.05.03).
 
Uwagi

• Klub powstał w maju 1986 roku.
 
Dane z sezonu: 2020/21
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - II liga 2012/2013, grupa: wschodnia
   2013/14 - II liga 2013/2014, grupa: wschodnia
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - forBET IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - Totolotek Puchar Polski 2019/2020
   2020/21 - III liga 2020/2021, grupa: I
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas