[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Keeza 2020/2021, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Skórzec 18 47 15 2 1 72-12 8 0 1 41-5 7 2 0 31-7
2.  Płomień Dębe Wielkie 18 38 12 2 4 44-22 7 0 2 21-10 5 2 2 23-12 1 3 1 0 0 3-1
3.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 18 38 12 2 4 64-20 6 1 2 36-8 6 1 2 28-12 1 0 0 0 1 1-3
4.  Orzeł Unin 18 37 11 4 3 56-31 5 4 0 30-15 6 0 3 26-16
5.  Watra Mrozy 18 35 11 2 5 30-18 6 1 2 15-7 5 1 3 15-11
6.  Jastrząb Żeliszew 17 32 9 5 3 49-29 6 2 1 32-12 3 3 2 17-17
7.  Zryw Sobolew 18 31 10 1 7 36-37 7 0 2 19-12 3 1 5 17-25
8.  Fenix Siennica 18 30 9 3 6 31-30 5 2 2 17-10 4 1 4 14-20
9.  Wektra Zbuczyn 18 27 8 3 7 26-25 4 0 5 12-14 4 3 2 14-11 1 3 1 0 0 3-1
10.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 27 8 3 7 35-40 4 2 3 20-21 4 1 4 15-19 1 0 0 0 1 1-3
11.  Wilga Miastków Kościelny 18 19 5 4 9 33-43 3 1 5 19-28 2 3 4 14-15 1 3 1 0 0 1-0
12.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 18 19 5 4 9 26-40 3 3 3 16-15 2 1 6 10-25 1 0 0 0 1 0-1
13.  Czarni Węgrów 17 18 5 3 9 27-39 3 2 3 15-10 2 1 6 12-29
14.  Polonez Mordy 18 14 4 2 12 17-45 3 0 6 11-25 1 2 6 6-20 1 1 0 1 0 2-2
15.  Kolektyw Oleśnica 18 14 4 2 12 27-52 3 2 4 15-21 1 0 8 12-31 1 1 0 1 0 2-2
16.  Victoria Kałuszyn 18 13 4 1 13 20-49 3 1 5 13-20 1 0 8 7-29
17.  LKS Ostrówek 18 11 3 2 13 24-48 3 2 4 17-18 0 0 9 7-30
18.  Miedzanka Miedzna 18 10 3 1 14 28-65 1 0 8 12-33 2 1 6 16-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Naprzód Skórzec    1-3 4-1 3-0 6-0 4-0 10-1 3-0 4-0 6-0 
 2 Płomień Dębe Wielkie1-3     1-0 3-0 3-2 0-2 2-1 5-0 3-1 3-1 
 3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki1-1 1-3     5-0 0-2 2-1 8-0 5-1 4-0 10-0 
 4 Orzeł Unin2-2 1-1 4-1     3-3 7-3 1-1 1-0 8-2 3-2 
 5 Watra Mrozy0-2 2-1 2-1     2-0 1-2 0-0 3-0 2-0 3-1 
 6 Jastrząb Żeliszew0-3 6-3     7-0 1-1 5-2 4-0 3-0 3-0* 3-3 
 7 Zryw Sobolew1-5 2-1     2-3 1-0 1-0 2-1 2-1 2-0 6-1 
 8 Fenix Siennica0-3 2-0 1-3 1-1     0-0 6-2 3-0 2-0 2-1 
 9 Wektra Zbuczyn0-4 2-3 0-1 2-1     0-1 3-0 2-0 1-0 2-4 
 10 Jabłonianka Jabłonna Lacka3-3 1-1 0-5 2-4 3-1 1-3     3-1 3-2 4-1 
 11 Wilga Miastków Kościelny0-5 1-4 2-3 3-5 2-2 2-4     3-1 3-2 3-2 
 12 MKS Małkinia (Małkinia Górna)1-3 0-2 1-1 0-1     3-3 1-1 5-3 2-0 3-1 
 13 Czarni Węgrów1-4 0-2 0-0 0-1 1-1     4-1 4-1 5-0 
 14 Polonez Mordy0-6 0-5 3-4 0-2 2-0 0-2 3-2     2-0 1-4 
 15 Kolektyw Oleśnica2-1 1-5 2-1 2-2 1-2 1-2 0-6 2-2     4-0 
 16 Victoria Kałuszyn2-3 0-5 5-2 0-4 2-3 1-0 1-1 0-1     2-1 
 17 LKS Ostrówek1-4 1-2 2-1 1-1 3-2 3-3 0-1 5-2     1-2 
 18 Miedzanka Miedzna2-6 0-3 3-4 1-2 1-4 0-3 0-6 3-4 2-1     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Orzeł Unin 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 sierpnia, 11:00
Naprzód Skórzec 3-0 Wektra Zbuczyn 2 sierpnia, 17:00
Polonez Mordy 2-0 Fenix Siennica 2 sierpnia, 16:00
Miedzanka Miedzna 3-4 Zryw Sobolew 1 sierpnia, 17:30
Victoria Kałuszyn 1-1 Wilga Miastków Kościelny 2 sierpnia, 18:00
LKS Ostrówek 3-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1 sierpnia, 17:00
Kolektyw Oleśnica 1-5 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 sierpnia, 17:30
Jastrząb Żeliszew 3-0 Czarni Węgrów 2 sierpnia, 17:00
Watra Mrozy 0-2 Płomień Dębe Wielkie 2 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-3 Płomień Dębe Wielkie 9 sierpnia, 16:00
w Sokołowie Podlaskim
Czarni Węgrów 0-0 Watra Mrozy 8 sierpnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-0 Jastrząb Żeliszew 9 sierpnia, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5-3 Kolektyw Oleśnica 9 sierpnia, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 3-2 LKS Ostrówek 8 sierpnia, 15:00
Zryw Sobolew 2-0 Victoria Kałuszyn 8 sierpnia, 16:00
Fenix Siennica 2-1 Miedzanka Miedzna 8 sierpnia, 17:00
Wektra Zbuczyn 2-0 Polonez Mordy 8 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 2-2 Naprzód Skórzec 9 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 12 sierpnia

Naprzód Skórzec 6-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 19 sierpnia, 17:00
Polonez Mordy 3-4 Orzeł Unin 12 sierpnia, 17:00
Miedzanka Miedzna 1-2 Wektra Zbuczyn 12 sierpnia, 17:30
Victoria Kałuszyn 2-3 Fenix Siennica 12 sierpnia, 17:30
LKS Ostrówek 2-1 Zryw Sobolew 12 sierpnia, 17:30
Kolektyw Oleśnica 0-6 Wilga Miastków Kościelny 12 sierpnia, 17:30
Jastrząb Żeliszew 4-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 12 sierpnia, 17:30
Watra Mrozy 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 12 sierpnia, 17:30
Płomień Dębe Wielkie 5-0 Czarni Węgrów 12 sierpnia, 17:30
w Rudzie

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Czarni Węgrów 16 sierpnia, 16:00
w Sokołowie Podlaskim
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-3 Płomień Dębe Wielkie 16 sierpnia, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-2 Watra Mrozy 16 sierpnia, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 3-5 Jastrząb Żeliszew 16 sierpnia, 16:30
Zryw Sobolew 2-1 Kolektyw Oleśnica 16 sierpnia, 16:00
Fenix Siennica 2-0 LKS Ostrówek 15 sierpnia, 17:00
Wektra Zbuczyn 2-4 Victoria Kałuszyn 15 sierpnia, 14:00
Orzeł Unin 3-2 Miedzanka Miedzna 15 sierpnia, 10:00
Naprzód Skórzec 3-0 Polonez Mordy 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Polonez Mordy 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 22 sierpnia, 10:30
Miedzanka Miedzna 2-6 Naprzód Skórzec 26 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 5-2 Orzeł Unin 23 sierpnia, 17:00
LKS Ostrówek 1-1 Wektra Zbuczyn 22 sierpnia, 11:00
Kolektyw Oleśnica 1-2 Fenix Siennica 23 sierpnia, 17:00
Jastrząb Żeliszew 7-0 Zryw Sobolew 23 sierpnia, 17:00
Watra Mrozy 0-0 Wilga Miastków Kościelny 23 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 23 sierpnia, 16:00
w Rudzie
Czarni Węgrów 1-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 29 sierpnia, 15:00
w Sokołowie Podlaskim
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-3 Czarni Węgrów 30 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 1-4 Płomień Dębe Wielkie 29 sierpnia, 15:00
Zryw Sobolew 2-1 Watra Mrozy 30 sierpnia, 16:00
Fenix Siennica 1-1 Jastrząb Żeliszew 29 sierpnia, 13:00
Wektra Zbuczyn 1-0 Kolektyw Oleśnica 29 sierpnia, 17:30
Orzeł Unin 8-2 LKS Ostrówek 30 sierpnia, 16:00
Naprzód Skórzec 6-0 Victoria Kałuszyn 29 sierpnia, 11:00
Polonez Mordy 1-4 Miedzanka Miedzna 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Miedzanka Miedzna 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 września, 16:00
Victoria Kałuszyn 0-1 Polonez Mordy 6 września, 16:30
LKS Ostrówek 1-4 Naprzód Skórzec 6 września, 16:30
Kolektyw Oleśnica 2-1 Orzeł Unin 6 września, 16:30
Jastrząb Żeliszew 1-1 Wektra Zbuczyn 6 września, 16:30
Watra Mrozy 2-0 Fenix Siennica 6 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Zryw Sobolew 6 września, 16:00
w Rudzie
Czarni Węgrów 1-1 Wilga Miastków Kościelny 5 września, 16:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5 września, 16:30

Kolejka 8 - 12-13 września

Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 12 września, 16:00
w Sokołowie Podlaskim
Wilga Miastków Kościelny 2-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 12 września, 12:00
Zryw Sobolew 1-0 Czarni Węgrów 12 września, 16:00
Fenix Siennica 2-0 Płomień Dębe Wielkie 12 września, 12:00
Wektra Zbuczyn 0-1 Watra Mrozy 13 września, 16:00
Orzeł Unin 3-3 Jastrząb Żeliszew 13 września, 11:00
Naprzód Skórzec 4-0 Kolektyw Oleśnica 13 września, 16:00
Polonez Mordy 2-0 LKS Ostrówek 13 września, 16:30
Miedzanka Miedzna 2-1 Victoria Kałuszyn 12 września, 14:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Victoria Kałuszyn 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 20 września, 16:00
LKS Ostrówek 1-2 Miedzanka Miedzna 20 września, 16:00
Kolektyw Oleśnica 2-2 Polonez Mordy 20 września, 16:00
Jastrząb Żeliszew 0-3 Naprzód Skórzec 20 września, 16:00
Watra Mrozy 2-1 Orzeł Unin 20 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 0-2 Wektra Zbuczyn 20 września, 16:00
w Rudzie
Czarni Węgrów 0-1 Fenix Siennica 19 września, 11:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-2 Zryw Sobolew 20 września, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-1 Wilga Miastków Kościelny 19 września, 16:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Wilga Miastków Kościelny 27 września, 12:00
w Sokołowie Podlaskim
Zryw Sobolew 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 27 września, 16:00
Fenix Siennica 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 26 września, 14:00
Wektra Zbuczyn 3-0 Czarni Węgrów 27 września, 14:00
Orzeł Unin 1-1 Płomień Dębe Wielkie 26 września, 16:00
Naprzód Skórzec 1-3 Watra Mrozy 26 września, 11:00
Polonez Mordy 0-2 Jastrząb Żeliszew 27 września, 16:00
Miedzanka Miedzna 3-4 Kolektyw Oleśnica 26 września, 16:00
Victoria Kałuszyn 2-1 LKS Ostrówek 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

LKS Ostrówek 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 października, 15:00
Kolektyw Oleśnica 4-0 Victoria Kałuszyn 4 października, 15:30
Jastrząb Żeliszew 3-3 Miedzanka Miedzna 4 października, 16:00
Watra Mrozy 3-0 Polonez Mordy 3 października, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Naprzód Skórzec 4 października, 15:00
w Rudzie
Czarni Węgrów 0-2 Orzeł Unin 3 października, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Wektra Zbuczyn 4 października, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Fenix Siennica 4 października, 15:30
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Zryw Sobolew 3 października, 11:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-4 Zryw Sobolew 10 października, 15:30
w Sokołowie Podlaskim
Fenix Siennica 6-2 Wilga Miastków Kościelny 10 października, 12:00
Wektra Zbuczyn 0-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (11 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Unin 4-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 10 października, 15:00
Naprzód Skórzec 10-1 Czarni Węgrów 11 października, 15:00
Polonez Mordy 0-6 Płomień Dębe Wielkie 11 października, 13:30
Miedzanka Miedzna 0-3 Watra Mrozy 10 października, 11:00
Victoria Kałuszyn 0-4 Jastrząb Żeliszew 11 października, 15:30
LKS Ostrówek 5-2 Kolektyw Oleśnica 11 października, 14:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Kolektyw Oleśnica 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 października, 15:00
Jastrząb Żeliszew 3-0 LKS Ostrówek 18 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Watra Mrozy 3-1 Victoria Kałuszyn 18 października, 14:00
Płomień Dębe Wielkie 3-1 Miedzanka Miedzna 18 października, 14:30
w Rudzie
Czarni Węgrów 4-1 Polonez Mordy 17 października, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-1 Naprzód Skórzec 18 października, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-3 Orzeł Unin 18 października, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 2-4 Wektra Zbuczyn 17 października, 11:00
Zryw Sobolew 2-3 Fenix Siennica 18 października, 15:00

Kolejka 14 - 24-25 października

Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Fenix Siennica 24 października, 13:30
w Sokołowie Podlaskim
Wektra Zbuczyn 2-1 Zryw Sobolew 25 października, 13:30
Orzeł Unin 1-0 Wilga Miastków Kościelny 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (24 października, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Skórzec 4-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 24 października, 11:00
Polonez Mordy 0-5 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 października, 13:30
Miedzanka Miedzna 0-6 Czarni Węgrów 24 października, 13:30
Victoria Kałuszyn 2-3 Płomień Dębe Wielkie 25 października, 13:30
LKS Ostrówek 1-2 Watra Mrozy 25 października, 13:30
Kolektyw Oleśnica 2-2 Jastrząb Żeliszew 25 października, 13:30

Kolejka 15 - 31 października

Jastrząb Żeliszew 5-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
Watra Mrozy 2-0 Kolektyw Oleśnica 31 października, 13:30
Płomień Dębe Wielkie 3-1 LKS Ostrówek 31 października, 13:20
w Rudzie / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Czarni Węgrów 5-0 Victoria Kałuszyn 31 października, 13:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 10-0 Miedzanka Miedzna 21 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (31 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Polonez Mordy 31 października, 13:30
Wilga Miastków Kościelny 0-5 Naprzód Skórzec 31 października, 13:00
Zryw Sobolew 1-5 Orzeł Unin 31 października, 13:30
Fenix Siennica 0-0 Wektra Zbuczyn 31 października, 13:30

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Wektra Zbuczyn 8 listopada, 13:00
w Sokołowie Podlaskim
Orzeł Unin 7-3 Fenix Siennica 7 listopada, 13:00
Naprzód Skórzec 4-1 Zryw Sobolew 8 listopada, 13:00
Polonez Mordy 3-2 Wilga Miastków Kościelny 8 listopada, 13:00
Miedzanka Miedzna 0-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 7 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 0-5 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7 listopada, 12:34
LKS Ostrówek 0-1 Czarni Węgrów 8 listopada, 13:00
Kolektyw Oleśnica 2-1 Płomień Dębe Wielkie 8 listopada, 13:00
Jastrząb Żeliszew 6-3 Watra Mrozy 8 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Watra Mrozy 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 14 listopada, 13:00
Płomień Dębe Wielkie 3-0 Jastrząb Żeliszew 15 listopada, 13:00
w Rudzie
Czarni Węgrów 4-1 Kolektyw Oleśnica 14 listopada, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-0 LKS Ostrówek 15 listopada, 12:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Victoria Kałuszyn 15 listopada, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Miedzanka Miedzna 15 listopada, 12:00
Zryw Sobolew 2-1 Polonez Mordy 14 listopada, 13:00
Fenix Siennica 0-3 Naprzód Skórzec 14 listopada, 12:00
Wektra Zbuczyn 2-3 Orzeł Unin 15 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-5 Orzeł Unin 13 marca, 19:00
w Mińsku Mazowieckim
Wektra Zbuczyn 0-4 Naprzód Skórzec 14 marca, 13:00
Fenix Siennica 3-0 Polonez Mordy 14 marca, 18:00
w Mińsku Mazowieckim
Zryw Sobolew 6-1 Miedzanka Miedzna 13 marca, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 3-1 Victoria Kałuszyn 13 marca, 13:00
w Mińsku Mazowieckim
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 LKS Ostrówek 14 marca, 15:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-1 Kolektyw Oleśnica 14 marca, 11:00
Czarni Węgrów - Jastrząb Żeliszew
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płomień Dębe Wielkie 1-0 Watra Mrozy 14 marca, 14:30
w Karczewie

Kolejka 19 - 20-21 marca

Płomień Dębe Wielkie - Jabłonianka Jabłonna Lacka 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Watra Mrozy - Czarni Węgrów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 18:50) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jastrząb Żeliszew - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kolektyw Oleśnica - MKS Małkinia (Małkinia Górna) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Ostrówek - Wilga Miastków Kościelny 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Kałuszyn - Zryw Sobolew 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedzanka Miedzna - Fenix Siennica 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonez Mordy - Wektra Zbuczyn 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Skórzec - Orzeł Unin 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 27-28 marca

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Naprzód Skórzec
Orzeł Unin - Polonez Mordy 5 maja, 17:30
Wektra Zbuczyn - Miedzanka Miedzna 5 maja, 17:00
Fenix Siennica - Victoria Kałuszyn
Zryw Sobolew - LKS Ostrówek
Wilga Miastków Kościelny - Kolektyw Oleśnica 5 maja, 17:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Jastrząb Żeliszew 5 maja, 18:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Watra Mrozy
Czarni Węgrów - Płomień Dębe Wielkie 5 maja, 17:30

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płomień Dębe Wielkie - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Watra Mrozy - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Jastrząb Żeliszew - Wilga Miastków Kościelny
Kolektyw Oleśnica - Zryw Sobolew
LKS Ostrówek - Fenix Siennica
Victoria Kałuszyn - Wektra Zbuczyn
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:01) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Miedzanka Miedzna - Orzeł Unin
Polonez Mordy - Naprzód Skórzec

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Polonez Mordy
Naprzód Skórzec - Miedzanka Miedzna
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Unin - Victoria Kałuszyn
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wektra Zbuczyn - LKS Ostrówek
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Fenix Siennica - Kolektyw Oleśnica
Zryw Sobolew - Jastrząb Żeliszew
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wilga Miastków Kościelny - Watra Mrozy
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Płomień Dębe Wielkie
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Czarni Węgrów

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Czarni Węgrów - MKS Małkinia (Małkinia Górna) 17 kwietnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie - Wilga Miastków Kościelny 18 kwietnia, 14:00
Watra Mrozy - Zryw Sobolew
Jastrząb Żeliszew - Fenix Siennica
Kolektyw Oleśnica - Wektra Zbuczyn
LKS Ostrówek - Orzeł Unin
Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec 17 kwietnia, 17:01
Miedzanka Miedzna - Polonez Mordy

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Miedzanka Miedzna 24 kwietnia, 15:00
Polonez Mordy - Victoria Kałuszyn 25 kwietnia, 13:00
Naprzód Skórzec - LKS Ostrówek 25 kwietnia, 17:00
Orzeł Unin - Kolektyw Oleśnica 24 kwietnia, 16:00
Wektra Zbuczyn - Jastrząb Żeliszew 25 kwietnia, 16:00
Fenix Siennica - Watra Mrozy
Zryw Sobolew - Płomień Dębe Wielkie 25 kwietnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny - Czarni Węgrów 24 kwietnia, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 1-2 maja

MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Wilga Miastków Kościelny
Czarni Węgrów - Zryw Sobolew
Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica
Watra Mrozy - Wektra Zbuczyn
Jastrząb Żeliszew - Orzeł Unin
Kolektyw Oleśnica - Naprzód Skórzec
LKS Ostrówek - Polonez Mordy
Victoria Kałuszyn - Miedzanka Miedzna

Kolejka 26 - 8-9 maja

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Victoria Kałuszyn
Miedzanka Miedzna - LKS Ostrówek
Polonez Mordy - Kolektyw Oleśnica
Naprzód Skórzec - Jastrząb Żeliszew
Orzeł Unin - Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn - Płomień Dębe Wielkie
Fenix Siennica - Czarni Węgrów
Zryw Sobolew - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Wilga Miastków Kościelny - MKS Małkinia (Małkinia Górna)

Kolejka 27 - 12 maja

Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Zryw Sobolew
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Fenix Siennica
Czarni Węgrów - Wektra Zbuczyn
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin
Watra Mrozy - Naprzód Skórzec
Jastrząb Żeliszew - Polonez Mordy
Kolektyw Oleśnica - Miedzanka Miedzna
LKS Ostrówek - Victoria Kałuszyn

Kolejka 28 - 15-16 maja

Jabłonianka Jabłonna Lacka - LKS Ostrówek
Victoria Kałuszyn - Kolektyw Oleśnica
Miedzanka Miedzna - Jastrząb Żeliszew
Polonez Mordy - Watra Mrozy
Naprzód Skórzec - Płomień Dębe Wielkie
Orzeł Unin - Czarni Węgrów
Wektra Zbuczyn - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Fenix Siennica - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Zryw Sobolew - Wilga Miastków Kościelny

Kolejka 29 - 22-23 maja

Zryw Sobolew - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wilga Miastków Kościelny - Fenix Siennica
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Wektra Zbuczyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Orzeł Unin
Czarni Węgrów - Naprzód Skórzec
Płomień Dębe Wielkie - Polonez Mordy
Watra Mrozy - Miedzanka Miedzna
Jastrząb Żeliszew - Victoria Kałuszyn
Kolektyw Oleśnica - LKS Ostrówek

Kolejka 30 - 26 maja

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Kolektyw Oleśnica
LKS Ostrówek - Jastrząb Żeliszew
Victoria Kałuszyn - Watra Mrozy
Miedzanka Miedzna - Płomień Dębe Wielkie
Polonez Mordy - Czarni Węgrów
Naprzód Skórzec - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Wektra Zbuczyn - Wilga Miastków Kościelny
Fenix Siennica - Zryw Sobolew

Kolejka 31 - 29-30 maja

Fenix Siennica - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn
Wilga Miastków Kościelny - Orzeł Unin
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Naprzód Skórzec
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Polonez Mordy
Czarni Węgrów - Miedzanka Miedzna
Płomień Dębe Wielkie - Victoria Kałuszyn
Watra Mrozy - LKS Ostrówek
Jastrząb Żeliszew - Kolektyw Oleśnica

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Jastrząb Żeliszew
Kolektyw Oleśnica - Watra Mrozy
LKS Ostrówek - Płomień Dębe Wielkie
Victoria Kałuszyn - Czarni Węgrów
Miedzanka Miedzna - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Polonez Mordy - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Naprzód Skórzec - Wilga Miastków Kościelny
Orzeł Unin - Zryw Sobolew
Wektra Zbuczyn - Fenix Siennica

Kolejka 33 - 12-13 czerwca

Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Fenix Siennica - Orzeł Unin
Zryw Sobolew - Naprzód Skórzec
Wilga Miastków Kościelny - Polonez Mordy
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Miedzanka Miedzna
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Victoria Kałuszyn
Czarni Węgrów - LKS Ostrówek
Płomień Dębe Wielkie - Kolektyw Oleśnica
Watra Mrozy - Jastrząb Żeliszew

Kolejka 34 - 19-20 czerwca

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Watra Mrozy
Jastrząb Żeliszew - Płomień Dębe Wielkie
Kolektyw Oleśnica - Czarni Węgrów
LKS Ostrówek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Miedzanka Miedzna - Wilga Miastków Kościelny
Polonez Mordy - Zryw Sobolew
Naprzód Skórzec - Fenix Siennica
Orzeł Unin - Wektra Zbuczyn

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Radom, Siedlce))

Klasa okręgowa Tymex 2020/2021 (Radom)

Klasa A Keeza 2020/2021 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas