[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Kutno 30 76 24 4 2 89-29 13 2 0 53-10 11 2 2 36-19 2 2 0 2 0 2-2
2.  Zawisza Rzgów 30 76 24 4 2 81-13 12 2 1 48-8 12 2 1 33-5 2 2 0 2 0 2-2
3.  Start Brzeziny 30 63 20 3 7 67-31 12 1 2 40-9 8 2 5 27-22
4.  Kolejarz Łódź 30 57 17 6 7 74-29 9 2 4 45-14 8 4 3 29-15
5.  UKS SMS Łódź 30 45 13 6 11 60-56 8 2 5 38-23 5 4 6 22-33
6.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 42 12 6 12 44-52 8 4 3 27-18 4 2 9 17-34
7.  LKS Rosanów 30 41 12 5 13 45-50 6 3 6 26-21 6 2 7 19-29
8.  Start Łódź 30 38 11 5 14 40-44 8 0 7 24-19 3 5 7 16-25 2 4 1 1 0 5-3
9.  LKS Różyca 30 38 10 8 12 57-64 5 6 4 35-34 5 2 8 22-30 2 1 0 1 1 3-5
10.  Ner Poddębice 30 36 10 6 14 37-54 7 3 5 18-17 3 3 9 19-37
11.  MKS 2000 Tuszyn 30 35 11 2 17 56-76 7 0 8 32-33 4 2 9 24-43
12.  PTC Pabianice 30 33 9 6 15 48-60 8 3 4 32-17 1 3 11 16-43
13.  Orzeł Łódź 30 30 7 9 14 35-57 5 4 6 18-21 2 5 8 17-36
14.  Malina Piątek 30 28 7 7 16 36-55 4 6 5 22-21 3 1 11 14-34
15.  GKS Ksawerów 30 26 6 8 16 40-58 4 4 7 21-30 2 4 9 19-28
16.  GKS Bedlno 30 13 4 1 25 27-108 3 1 11 16-46 1 0 14 11-62
W związku z wycofaniem LZS Justynów w lidze utrzymał się Orzeł Łódź.
HAS Wartkowice połączył się z Górnikiem II Łęczyca i występuje pod tą drugą nazwą. Później wycofał się z rozgrywek, a jego miejsce zajął LKS Rosanów.
GKS Bedlno rozgrywał swoje jesienne mecze w Dobrzelinie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Kutno    0-0 2-0 4-0 5-1 7-0 1-1 3-2 3-0 1-0 5-3 7-1 6-2 5-0 2-0 2-0 
 2 Zawisza Rzgów2-2     1-2 1-1 5-0 2-0 4-1 1-0 4-0 7-0 5-1 3-0 3-0 4-0 3-1 3-0* 
 3 Start Brzeziny1-3 0-0     2-1 2-3 6-0 3-0 1-0 2-0 2-0 7-0 1-0 2-1 4-0 3-1 4-0 
 4 Kolejarz Łódź2-3 0-1 1-2     4-0 2-0 2-2 3-0 5-0 6-0 3-4 5-0 5-0 1-1 2-0 4-1 
 5 UKS SMS Łódź2-3 2-0 2-0 1-2     2-0 1-2 1-2 1-2 3-2 4-3 3-2 2-2 3-0 3-3 8-0 
 6 Sokół II Aleksandrów Łódzki0-2 0-1 2-1 2-3 1-1     3-1 1-1 2-1 1-1 0-0 5-1 4-2 2-1 2-1 2-1 
 7 LKS Rosanów1-3 0-1 1-2 0-3 1-0 2-2     5-0 3-1 2-2 5-1 2-0 0-2 1-0 2-2 1-2 
 8 Start Łódź0-1 0-2 1-0 0-3 1-3 0-2 0-1     4-2 1-2 2-0 1-0 2-0 3-1 2-1 7-1 
 9 LKS Różyca0-5 0-3 1-3 2-2 1-1 4-3 1-3 1-1     2-2 2-2 5-5 5-1 4-3 1-0 6-0 
 10 Ner Poddębice1-0 0-2 2-3 2-1 2-3 1-0 2-1 0-0 2-2     0-2 2-0 0-0 0-1 3-2 1-0 
 11 MKS 2000 Tuszyn4-1 0-4 2-1 1-4 4-1 3-1 4-1 2-3 0-2 4-2     2-3 1-2 0-2 1-3 4-3 
 12 PTC Pabianice2-3 1-3 3-3 0-1 2-2 1-2 5-1 2-0 1-0 2-1 2-1     0-0 2-0 1-0 8-0 
 13 Orzeł Łódź1-4 1-4 1-2 0-0 0-2 0-1 2-0 0-0 1-4 3-0 3-1 1-1     2-1 1-1 2-0 
 14 Malina Piątek0-0 1-3 1-1 0-0 1-1 3-0 0-1 2-2 0-2 0-3 2-3 3-1 3-2     1-1 5-1 
 15 GKS Ksawerów2-3 0-4 0-2 0-4 2-0 0-0 0-2 2-1 2-2 2-4 1-2 2-2 1-1 2-1     5-2 
 16 GKS Bedlno1-3 0-5 2-5 0-4 2-4 1-6 1-2 1-4 0-4 1-0 2-1 1-0 2-2 1-3 1-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

MKS 2000 Tuszyn 1-3 GKS Ksawerów 20 sierpnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 MKS Kutno 20 sierpnia, 11:00 (150)
LKS Różyca 1-1 Start Łódź 20 sierpnia, 15:00
UKS SMS Łódź 1-2 LKS Rosanów 6 września, 17:00
przełożony
Malina Piątek 0-0 Kolejarz Łódź 21 sierpnia, 17:00 (200)
Orzeł Łódź 1-2 Start Brzeziny 20 sierpnia, 16:30
GKS Bedlno 1-0 Ner Poddębice 21 sierpnia, 17:00 (150)
PTC Pabianice 1-3 Zawisza Rzgów 20 sierpnia, 16:00 (170)

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

GKS Ksawerów 0-4 Zawisza Rzgów 27 sierpnia, 11:15 (120)
Ner Poddębice 2-0 PTC Pabianice 26 sierpnia, 17:00 (150)
Start Brzeziny 4-0 GKS Bedlno 26 sierpnia, 17:00
Kolejarz Łódź 5-0 Orzeł Łódź 26 sierpnia, 15:00 (50)
na stadionie Orła
LKS Rosanów 1-0 Malina Piątek 26 sierpnia, 17:00 (40)
w II połowie mecz przerwany na 40 minut z powodu groźnej kontuzji zawodnika gości
Start Łódź 1-3 UKS SMS Łódź 26 sierpnia, 16:00
MKS Kutno 3-0 LKS Różyca 26 sierpnia, 17:00 (650)
MKS 2000 Tuszyn 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 GKS Ksawerów 30 sierpnia, 17:00
LKS Różyca 2-2 MKS 2000 Tuszyn 30 sierpnia, 17:00
UKS SMS Łódź 2-3 MKS Kutno 30 sierpnia, 17:00 (100)
Malina Piątek 2-2 Start Łódź 30 sierpnia, 17:00 (220)
Orzeł Łódź 2-0 LKS Rosanów 30 sierpnia, 17:00
GKS Bedlno 0-4 Kolejarz Łódź 30 sierpnia, 17:30
PTC Pabianice 3-3 Start Brzeziny 30 sierpnia, 17:00
Zawisza Rzgów 7-0 Ner Poddębice 30 sierpnia, 17:30 (100)

Kolejka 4 - 2-3 września

GKS Ksawerów 2-4 Ner Poddębice 3 września, 11:15
Start Brzeziny 0-0 Zawisza Rzgów 2 września, 17:00 (300)
Kolejarz Łódź 5-0 PTC Pabianice 2 września, 15:00
LKS Rosanów 1-2 GKS Bedlno 2 września, 16:00
Start Łódź 2-0 Orzeł Łódź 2 września, 16:00
MKS Kutno 5-0 Malina Piątek 2 września, 17:00 (800)
MKS 2000 Tuszyn 4-1 UKS SMS Łódź 2 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 LKS Różyca 3 września, 11:00

Kolejka 5 - 9-10 września

LKS Różyca 1-0 GKS Ksawerów 9 września, 15:00
UKS SMS Łódź 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 10 września, 11:00
Malina Piątek 2-3 MKS 2000 Tuszyn 10 września, 16:00
Orzeł Łódź 1-4 MKS Kutno 9 września, 15:00 (50)
GKS Bedlno 1-4 Start Łódź 10 września, 17:00
PTC Pabianice 5-1 LKS Rosanów 9 września, 17:00
Zawisza Rzgów 1-1 Kolejarz Łódź 9 września, 16:30 (130)
Ner Poddębice 2-3 Start Brzeziny 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

GKS Ksawerów 0-2 Start Brzeziny 13 września, 17:00
Kolejarz Łódź 6-0 Ner Poddębice 13 września, 17:00
LKS Rosanów 0-1 Zawisza Rzgów 13 września, 17:00 (25)
Start Łódź 1-0 PTC Pabianice 13 września, 17:00
MKS Kutno 2-0 GKS Bedlno 13 września, 17:00 (1000)
MKS 2000 Tuszyn 1-2 Orzeł Łódź 13 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 Malina Piątek 14 września, 17:00
LKS Różyca 1-1 UKS SMS Łódź 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

UKS SMS Łódź 3-3 GKS Ksawerów 17 września, 11:00
Malina Piątek 0-2 LKS Różyca 17 września, 16:00
Orzeł Łódź 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 16 września, 15:00
GKS Bedlno 2-1 MKS 2000 Tuszyn 17 września, 15:00
PTC Pabianice 2-3 MKS Kutno 16 września, 16:00 (200)
Zawisza Rzgów 1-0 Start Łódź 16 września, 16:00 (160)
Ner Poddębice 2-1 LKS Rosanów 16 września, 16:00
Start Brzeziny 2-1 Kolejarz Łódź 16 września, 17:00

Kolejka 8 - 23-24 września

GKS Ksawerów 0-4 Kolejarz Łódź 24 września, 11:15
LKS Rosanów 1-2 Start Brzeziny 23 września, 15:00
Start Łódź 1-2 Ner Poddębice 23 września, 16:00
MKS Kutno 0-0 Zawisza Rzgów 24 września, 16:00 (1800)
MKS 2000 Tuszyn 2-3 PTC Pabianice 23 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 GKS Bedlno 24 września, 11:00
LKS Różyca 5-1 Orzeł Łódź 23 września, 14:30
UKS SMS Łódź 3-0 Malina Piątek 23 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Malina Piątek 1-1 GKS Ksawerów 1 października, 15:00
Orzeł Łódź 0-2 UKS SMS Łódź 30 września, 15:00
GKS Bedlno 0-4 LKS Różyca 1 października, 15:00
PTC Pabianice 1-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 września, 16:00
Zawisza Rzgów 5-1 MKS 2000 Tuszyn 30 września, 16:00 (180)
Ner Poddębice 1-0 MKS Kutno 30 września, 16:00 (200)
Start Brzeziny 1-0 Start Łódź 30 września, 16:30
Kolejarz Łódź 2-2 LKS Rosanów 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 października

GKS Ksawerów 0-2 LKS Rosanów 8 października, 11:15
Start Łódź 0-3 Kolejarz Łódź 7 października, 15:00
MKS Kutno 2-0 Start Brzeziny 7 października, 15:30 (1000)
MKS 2000 Tuszyn 4-2 Ner Poddębice 7 października, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 Zawisza Rzgów 8 października, 11:00 (150)
LKS Różyca 5-5 PTC Pabianice 7 października, 14:30
UKS SMS Łódź 8-0 GKS Bedlno 8 października, 11:00
Malina Piątek 3-2 Orzeł Łódź 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Orzeł Łódź 1-1 GKS Ksawerów 14 października, 15:00
GKS Bedlno 1-3 Malina Piątek 15 października, 14:00
PTC Pabianice 2-2 UKS SMS Łódź 14 października, 15:30
Zawisza Rzgów 4-0 LKS Różyca 14 października, 15:30 (100)
Ner Poddębice 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 października, 15:00
Start Brzeziny 7-0 MKS 2000 Tuszyn 14 października, 16:00
Kolejarz Łódź 2-3 MKS Kutno 14 października, 15:00 (150)
LKS Rosanów 5-0 Start Łódź 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

GKS Ksawerów 2-1 Start Łódź 22 października, 11:15
MKS Kutno 1-1 LKS Rosanów 21 października, 15:00 (700)
MKS 2000 Tuszyn 1-4 Kolejarz Łódź 21 października, 14:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 Start Brzeziny 22 października, 11:00
LKS Różyca 2-2 Ner Poddębice 21 października, 14:00
UKS SMS Łódź 2-0 Zawisza Rzgów 21 października, 15:00 (80)
Malina Piątek 3-1 PTC Pabianice 22 października, 14:00
Orzeł Łódź 2-0 GKS Bedlno 21 października, 14:30

Kolejka 13 - 28-29 października

GKS Bedlno 1-3 GKS Ksawerów 29 października, 14:00
PTC Pabianice 0-0 Orzeł Łódź 28 października, 15:00
Zawisza Rzgów 4-0 Malina Piątek 28 października, 15:00 (150)
Ner Poddębice 2-3 UKS SMS Łódź 28 października, 15:00
Start Brzeziny 2-0 LKS Różyca 28 października, 15:00
Kolejarz Łódź 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 października, 15:00
LKS Rosanów 5-1 MKS 2000 Tuszyn 28 października, 15:00
Start Łódź 0-1 MKS Kutno 28 października, 15:00 (150)

Kolejka 14 - 4-5 listopada

GKS Ksawerów 2-3 MKS Kutno 5 listopada, 11:15 (150)
MKS 2000 Tuszyn 2-3 Start Łódź 5 listopada, 11:14
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-1 LKS Rosanów 5 listopada, 11:00
LKS Różyca 2-2 Kolejarz Łódź 4 listopada, 14:00
UKS SMS Łódź 2-0 Start Brzeziny 5 listopada, 11:00
Malina Piątek 0-3 Ner Poddębice 5 listopada, 13:30
Orzeł Łódź 1-4 Zawisza Rzgów 4 listopada, 14:15 (30)
mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu braku kolorowej piłki do gry na śniegu; gospodarze nie wyszli na drugą połowę meczu
GKS Bedlno 1-0 PTC Pabianice 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

PTC Pabianice 1-0 GKS Ksawerów 11 listopada, 14:00
Zawisza Rzgów 3-0 GKS Bedlno 11 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Ner Poddębice 0-0 Orzeł Łódź 11 listopada, 13:00
Start Brzeziny 4-0 Malina Piątek 11 listopada, 14:00 (250)
Kolejarz Łódź 4-0 UKS SMS Łódź 12 listopada, 11:00
LKS Rosanów 3-1 LKS Różyca 11 listopada, 15:00
Start Łódź 0-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 11 listopada, 15:00
MKS Kutno 5-3 MKS 2000 Tuszyn 11 listopada, 12:00 (650)

Kolejka 16 - 24-25 marca

GKS Ksawerów 1-2 MKS 2000 Tuszyn 24 marca, 15:00 (90)
MKS Kutno 7-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 24 marca, 15:00 (1300)
Start Łódź 4-2 LKS Różyca 24 marca, 15:00 (60)
LKS Rosanów 1-0 UKS SMS Łódź 23 marca, 16:00 (40)
Kolejarz Łódź 1-1 Malina Piątek 24 marca, 15:00 (70)
Start Brzeziny 2-1 Orzeł Łódź 25 marca, 12:00 (180)
Ner Poddębice 1-0 GKS Bedlno 24 marca, 15:00 (150)
Zawisza Rzgów 3-0 PTC Pabianice 24 marca, 16:00 (170)

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Zawisza Rzgów 3-1 GKS Ksawerów 31 marca, 16:00 (200)
PTC Pabianice 2-1 Ner Poddębice 31 marca, 16:00 (250)
GKS Bedlno 2-5 Start Brzeziny 1 kwietnia, 15:00 (150)
Orzeł Łódź 0-0 Kolejarz Łódź 31 marca, 15:00 (50)
na boisku Kolejarza
Malina Piątek 0-1 LKS Rosanów 1 kwietnia, 16:00 (220)
UKS SMS Łódź 1-2 Start Łódź 1 kwietnia, 11:00 (150)
LKS Różyca 0-5 MKS Kutno 31 marca, 15:30 (150)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-0 MKS 2000 Tuszyn 1 kwietnia, 11:00 (200)

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

GKS Ksawerów 0-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 6 kwietnia, 16:00 (50)
MKS 2000 Tuszyn 0-2 LKS Różyca 6 kwietnia, 17:00 (100)
MKS Kutno 5-1 UKS SMS Łódź 6 kwietnia, 17:00 (950)
Start Łódź 3-1 Malina Piątek 6 kwietnia, 16:00 (50)
LKS Rosanów 0-2 Orzeł Łódź 6 kwietnia, 16:00 (30)
Kolejarz Łódź 4-1 GKS Bedlno 7 kwietnia, 15:00 (100)
Start Brzeziny 1-0 PTC Pabianice 7 kwietnia, 15:00 (300)
Ner Poddębice 0-2 Zawisza Rzgów 7 kwietnia, 16:00 (120)

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Ner Poddębice 3-2 GKS Ksawerów 14 kwietnia, 16:00 (100)
Zawisza Rzgów 1-2 Start Brzeziny 14 kwietnia, 16:00 (300)
PTC Pabianice 0-1 Kolejarz Łódź 14 kwietnia, 16:00 (200)
GKS Bedlno 1-2 LKS Rosanów 15 kwietnia, 15:00 (200)
Orzeł Łódź 0-0 Start Łódź 14 kwietnia, 15:00 (50)
Malina Piątek 0-0 MKS Kutno 15 kwietnia, 16:00 (300)
UKS SMS Łódź 4-3 MKS 2000 Tuszyn 15 kwietnia, 11:00 (100)
LKS Różyca 4-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 kwietnia, 15:30 (75)

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

GKS Ksawerów 2-2 LKS Różyca 21 kwietnia, 16:00 (60)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 UKS SMS Łódź 22 kwietnia, 11:00 (125)
MKS 2000 Tuszyn 0-2 Malina Piątek 21 kwietnia, 16:30 (150)
MKS Kutno 6-2 Orzeł Łódź 21 kwietnia, 17:00 (1000)
Start Łódź 7-1 GKS Bedlno 21 kwietnia, 16:00 (40)
LKS Rosanów 2-0 PTC Pabianice 21 kwietnia, 16:00 (40)
Kolejarz Łódź 0-1 Zawisza Rzgów 21 kwietnia, 15:00 (90)
Start Brzeziny 2-0 Ner Poddębice 21 kwietnia, 15:00 (100)

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Start Brzeziny 3-1 GKS Ksawerów 28 kwietnia, 16:00 (150)
Ner Poddębice 2-1 Kolejarz Łódź 28 kwietnia, 16:00 (100)
Zawisza Rzgów 4-1 LKS Rosanów 28 kwietnia, 16:00 (150)
PTC Pabianice 2-0 Start Łódź 28 kwietnia, 16:00 (100)
GKS Bedlno 1-3 MKS Kutno 29 kwietnia, 15:00 (300)
Orzeł Łódź 3-1 MKS 2000 Tuszyn 28 kwietnia, 15:00 (30)
Malina Piątek 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 kwietnia, 17:00 (80)
UKS SMS Łódź 1-2 LKS Różyca 29 kwietnia, 11:00 (40)

Kolejka 22 - 5-6 maja

GKS Ksawerów 2-0 UKS SMS Łódź 6 maja, 15:00 (40)
LKS Różyca 4-3 Malina Piątek 5 maja, 15:30 (150)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-2 Orzeł Łódź 6 maja, 11:00 (150)
MKS 2000 Tuszyn 4-3 GKS Bedlno 5 maja, 17:00 (130)
MKS Kutno 7-1 PTC Pabianice 5 maja, 17:00 (1000)
Start Łódź 0-2 Zawisza Rzgów 4 maja, 18:00 (70)
LKS Rosanów 2-2 Ner Poddębice 5 maja, 16:25 (60)
Kolejarz Łódź 1-2 Start Brzeziny 5 maja, 15:00 (90)

Kolejka 23 - 9 maja

Kolejarz Łódź 2-0 GKS Ksawerów 9 maja, 16:00 (50)
Start Brzeziny 3-0 LKS Rosanów 9 maja, 16:00 (150)
Ner Poddębice 0-0 Start Łódź 9 maja, 17:00 (50)
Zawisza Rzgów 2-2 MKS Kutno 9 maja, 16:00 (350)
PTC Pabianice 2-1 MKS 2000 Tuszyn 9 maja, 17:00 (150)
GKS Bedlno 1-6 Sokół II Aleksandrów Łódzki 9 maja, 17:00 (30)
Orzeł Łódź 1-4 LKS Różyca 9 maja, 18:00 (30)
Malina Piątek 1-1 UKS SMS Łódź 9 maja, 17:00 (200)

Kolejka 24 - 12-13 maja

GKS Ksawerów 2-1 Malina Piątek 12 maja, 16:00 (80)
UKS SMS Łódź 2-2 Orzeł Łódź 13 maja, 11:00 (40)
LKS Różyca 6-0 GKS Bedlno 12 maja, 15:30 (50)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 5-1 PTC Pabianice 13 maja, 11:00 (100)
MKS 2000 Tuszyn 0-4 Zawisza Rzgów 12 maja, 17:00 (130)
MKS Kutno 1-0 Ner Poddębice 12 maja, 17:00 (750)
Start Łódź 1-0 Start Brzeziny 13 maja, 11:00 (190)
LKS Rosanów 0-3 Kolejarz Łódź 12 maja, 16:00 (30)

Kolejka 25 - 19-20 maja

LKS Rosanów 2-2 GKS Ksawerów 19 maja, 16:00 (40)
Kolejarz Łódź 3-0 Start Łódź 19 maja, 15:00 (45)
Start Brzeziny 1-3 MKS Kutno 19 maja, 16:00 (400)
Ner Poddębice 0-2 MKS 2000 Tuszyn 19 maja, 17:00 (100)
Zawisza Rzgów 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 19 maja, 16:00 (80)
PTC Pabianice 1-0 LKS Różyca 19 maja, 17:00 (150)
GKS Bedlno 2-4 UKS SMS Łódź 20 maja, 16:00 (50)
Orzeł Łódź 2-1 Malina Piątek 19 maja, 15:00 (70)

Kolejka 26 - 26-27 maja

GKS Ksawerów 1-1 Orzeł Łódź 26 maja, 16:00 (80)
Malina Piątek 5-1 GKS Bedlno 27 maja, 17:00 (50)
UKS SMS Łódź 3-2 PTC Pabianice 27 maja, 11:00 (40)
LKS Różyca 0-3 Zawisza Rzgów 26 maja, 15:50 (60)
Mecz rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem.Gospodarze zagrali w 9-osobowym składzie.
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 Ner Poddębice 27 maja, 11:00 (100)
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Start Brzeziny 26 maja, 17:00 (120)
MKS Kutno 4-0 Kolejarz Łódź 26 maja, 17:00 (800)
Start Łódź 0-1 LKS Rosanów 26 maja, 16:00 (35)

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Start Łódź 2-1 GKS Ksawerów 2 czerwca, 17:00 (25)
LKS Rosanów 1-3 MKS Kutno 2 czerwca, 16:00 (100)
Kolejarz Łódź 3-4 MKS 2000 Tuszyn 2 czerwca, 15:00 (30)
Start Brzeziny 6-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 2 czerwca, 17:00 (40)
Ner Poddębice 2-2 LKS Różyca 2 czerwca, 17:00 (50)
Zawisza Rzgów 5-0 UKS SMS Łódź 2 czerwca, 17:00 (50)
PTC Pabianice 2-0 Malina Piątek 2 czerwca, 17:00 (50)
GKS Bedlno 2-2 Orzeł Łódź 3 czerwca, 16:00 (40)

Kolejka 28 - 6 czerwca

GKS Ksawerów 5-2 GKS Bedlno 6 czerwca, 17:00 (40)
Orzeł Łódź 1-1 PTC Pabianice 6 czerwca, 15:30 (30)
Malina Piątek 1-3 Zawisza Rzgów 6 czerwca, 17:00 (40)
UKS SMS Łódź 3-2 Ner Poddębice 6 czerwca, 17:00 (50)
LKS Różyca 1-3 Start Brzeziny 6 czerwca, 17:00 (50)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-3 Kolejarz Łódź 6 czerwca, 17:00 (50)
MKS 2000 Tuszyn 4-1 LKS Rosanów 6 czerwca, 17:30
MKS Kutno 3-2 Start Łódź 6 czerwca, 15:30 (700)

Kolejka 29 - 9 czerwca

MKS Kutno 2-0 GKS Ksawerów 9 czerwca, 17:00 (1100)
Start Łódź 2-0 MKS 2000 Tuszyn 9 czerwca, 17:00 (50)
LKS Rosanów 2-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 9 czerwca, 17:00
Kolejarz Łódź 5-0 LKS Różyca 9 czerwca, 17:00
Start Brzeziny 2-3 UKS SMS Łódź 9 czerwca, 17:00
Ner Poddębice 0-1 Malina Piątek 9 czerwca, 17:00 (150)
Zawisza Rzgów 3-0 Orzeł Łódź 9 czerwca, 17:00 (120)
Mecz przerwany w 53 minucie z powodu silnych opadów deszczu.
PTC Pabianice 8-0 GKS Bedlno 9 czerwca, 17:00 (100)

Kolejka 30 - 16 czerwca

GKS Ksawerów 2-2 PTC Pabianice 16 czerwca, 17:00 (200)
GKS Bedlno 0-5 Zawisza Rzgów 16 czerwca, 17:00 (100)
mecz przerwany w 18. minucie przy wyniku 0-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Orzeł Łódź 3-0 Ner Poddębice 16 czerwca, 17:00 (100)
Malina Piątek 1-1 Start Brzeziny 16 czerwca, 17:00 (250)
UKS SMS Łódź 1-2 Kolejarz Łódź 16 czerwca, 17:00
LKS Różyca 1-3 LKS Rosanów 16 czerwca, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 Start Łódź 16 czerwca, 17:00 (80)
MKS 2000 Tuszyn 4-1 MKS Kutno 16 czerwca, 17:00 (250)
w Rzgowie

Baraże o udział w klasie okręgowej (Łódź)

IV liga 2006/2007 (łódzka)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Skierniewice)

Klasa A 2006/2007 (Łódź I)
Klasa A 2006/2007 (Łódź II)
Klasa A 2006/2007 (Łódź III)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas