[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Zelów 26 59 18 5 3 64-24 10 2 1 32-11 8 3 2 32-13
2.  LKS Mierzyn 26 55 16 7 3 52-18 11 2 0 34-5 5 5 3 18-13
3.  Błysk Aleksandrów 26 54 17 3 6 66-24 11 1 1 42-8 6 2 5 24-16
4.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 52 16 4 6 72-33 10 2 1 44-11 6 2 5 28-22
5.  Zjednoczeni Bełchatów 26 45 13 6 7 43-27 9 1 3 28-9 4 5 4 15-18 2 2 0 2 0 1-1
6.  Skalnik Sulejów 26 45 12 9 5 39-26 6 7 0 21-11 6 2 5 18-15 2 2 0 2 0 1-1
7.  GUKS Gorzkowice 26 40 11 7 8 40-38 7 3 3 18-14 4 4 5 22-24
8.  Włókniarz Moszczenica 26 33 9 6 11 53-54 7 3 3 34-20 2 3 8 19-34
9.  Świt Kamieńsk 26 31 9 4 13 36-52 4 2 7 20-26 5 2 6 16-26
10.  LKS Wola Krzysztoporska 26 27 7 6 13 25-35 5 3 5 12-14 2 3 8 13-21
11.  Omega II Kleszczów 26 26 7 5 14 38-47 5 2 6 29-25 2 3 8 9-22
12.  LKS Żarnów 26 21 6 3 17 38-67 5 3 5 23-21 1 0 12 15-46
13.  Sparta Ostrów 26 19 6 1 19 33-86 4 1 8 21-40 2 0 11 12-46
14.  LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 26 5 1 2 23 7-75 1 2 10 4-29 0 0 13 3-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Włókniarz Zelów    1-2 1-0 3-1 3-1 0-0 1-1 5-1 2-1 2-0 1-0 5-2 5-1 3-1 
 2 LKS Mierzyn1-1     2-1 2-0 0-0 2-0 3-0 2-1 6-0 2-0 2-0 4-2 2-0 6-0 
 3 Błysk Aleksandrów0-0 1-0     3-0 3-0 1-3 2-1 4-1 2-0 3-1 4-0 3-2 9-0 7-0 
 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki1-3 2-1 2-0     2-1 3-2 3-0 3-3 0-0 2-1 2-0 6-0 12-0 6-0 
 5 Zjednoczeni Bełchatów2-0 0-2 0-2 4-2     0-0 0-1 4-1 3-0* 2-0 3-0* 6-1 2-0 2-0 
 6 Skalnik Sulejów2-2 1-1 2-1 3-3 1-1     1-1 2-0 0-0 2-0 1-1 2-1 2-0 2-0 
 7 GUKS Gorzkowice1-4 0-0 0-3 3-0 1-1 1-0     1-1 0-1 2-1 3-1 3-1 2-1 1-0 
 8 Włókniarz Moszczenica0-6 4-0 1-2 1-2 4-0 5-0 2-2     2-1 3-3 2-2 3-0 5-2 2-0 
 9 Świt Kamieńsk1-3 1-1 0-4 0-2 1-2 2-1 0-4 2-3     1-1 2-1 2-3 3-1 5-0* 
 10 LKS Wola Krzysztoporska1-0 0-0 0-0 2-4 0-1 0-2 2-1 2-0 2-3     0-0 2-0 0-3* 1-0 
 11 Omega II Kleszczów2-6 2-3 2-2 0-3 1-1 1-3 5-0 1-2 2-3 1-0     5-1 1-0 6-1 
 12 LKS Żarnów0-1 1-1 3-2 0-2 1-1 0-4 2-2 3-2 7-2 0-3 0-1     3-0* 3-0* 
 13 Sparta Ostrów2-4 0-2 3-5 1-9 1-3 0-2 2-4 3-2 0-4 1-1 2-1 4-2     2-1 
 14 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)0-2 0-5 0-2 0-0 0-3 0-1 1-5 2-2 0-1 0-2 0-2 1-0 0-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Włókniarz Moszczenica 3-0 LKS Żarnów 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-2 LKS Mierzyn 15 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 1-3 Włókniarz Zelów 15 sierpnia, 17:00
Sparta Ostrów 1-1 LKS Wola Krzysztoporska 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Sulejów 2-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 15 sierpnia, 17:00
Błysk Aleksandrów 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 5-0 GUKS Gorzkowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

LKS Żarnów 2-2 GUKS Gorzkowice 20 sierpnia, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-2 Błysk Aleksandrów 20 sierpnia, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-2 Skalnik Sulejów 19 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 5-1 Sparta Ostrów 19 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 6-0 Świt Kamieńsk 19 sierpnia, 13:00
Włókniarz Moszczenica 4-0 Zjednoczeni Bełchatów 20 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Zjednoczeni Bełchatów 6-1 LKS Żarnów 27 sierpnia, 16:00
Świt Kamieńsk 2-3 Włókniarz Moszczenica 26 sierpnia, 17:00
Sparta Ostrów 0-2 LKS Mierzyn 27 sierpnia, 17:00
Skalnik Sulejów 2-2 Włókniarz Zelów 26 sierpnia, 17:00
Błysk Aleksandrów 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 27 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 6-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 26 sierpnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

LKS Żarnów 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 września, 16:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-5 GUKS Gorzkowice 3 września, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-0 Omega II Kleszczów 2 września, 17:00
Włókniarz Zelów 1-0 Błysk Aleksandrów 2 września, 17:00
LKS Mierzyn 2-0 Skalnik Sulejów 3 września, 17:00
Włókniarz Moszczenica 5-2 Sparta Ostrów 3 września, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Świt Kamieńsk
(wo)
goście nie stawili się na mecz

Kolejka 5 - 9-10 września

Sparta Ostrów 1-3 Zjednoczeni Bełchatów 10 września, 16:00
Skalnik Sulejów 2-0 Włókniarz Moszczenica 9 września, 17:00
Błysk Aleksandrów 1-0 LKS Mierzyn 10 września, 17:00
Omega II Kleszczów 2-6 Włókniarz Zelów 10 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 9 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 9 września, 16:00
LKS Żarnów 7-2 Świt Kamieńsk 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

LKS Żarnów 3-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 17 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Wola Krzysztoporska 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 września, 16:00
Włókniarz Zelów 1-1 GUKS Gorzkowice 16 września, 17:00
LKS Mierzyn 2-0 Omega II Kleszczów 17 września, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-2 Błysk Aleksandrów 17 września, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-0 Skalnik Sulejów 16 września, 17:00
Świt Kamieńsk 3-1 Sparta Ostrów 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Sparta Ostrów 4-2 LKS Żarnów 24 września, 16:00
Skalnik Sulejów 0-0 Świt Kamieńsk 23 września, 16:00
Błysk Aleksandrów 3-0 Zjednoczeni Bełchatów 24 września, 16:00
Omega II Kleszczów 1-2 Włókniarz Moszczenica 23 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 0-0 LKS Mierzyn 23 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 Włókniarz Zelów 23 września, 15:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-2 LKS Wola Krzysztoporska 24 września, 14:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

LKS Żarnów 0-3 LKS Wola Krzysztoporska 1 października, 15:00
Włókniarz Zelów 3-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 30 września, 16:00
LKS Mierzyn 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 października, 14:00
Włókniarz Moszczenica 2-2 GUKS Gorzkowice 1 października, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Omega II Kleszczów 30 września, 15:30
(wo)
na boisku 2-2, w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Świt Kamieńsk 0-4 Błysk Aleksandrów 30 września, 16:00
Sparta Ostrów 0-2 Skalnik Sulejów 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Skalnik Sulejów 2-1 LKS Żarnów 7 października, 16:00
Błysk Aleksandrów 9-0 Sparta Ostrów 8 października, 15:00
Omega II Kleszczów 2-3 Świt Kamieńsk 8 października, 16:00
GUKS Gorzkowice 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 7 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-3 Włókniarz Moszczenica 7 października, 15:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-5 LKS Mierzyn 8 października, 13:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-0 Włókniarz Zelów 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

LKS Żarnów 0-1 Włókniarz Zelów 15 października, 15:00
LKS Mierzyn 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 15 października, 16:00
Włókniarz Moszczenica 2-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 15 października, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 października, 15:30
Świt Kamieńsk 0-4 GUKS Gorzkowice 14 października, 16:00
Sparta Ostrów 2-1 Omega II Kleszczów 24 marca, 15:00
Skalnik Sulejów 2-1 Błysk Aleksandrów 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Błysk Aleksandrów 3-2 LKS Żarnów 22 października, 15:00
Omega II Kleszczów 1-3 Skalnik Sulejów 22 października, 14:00
GUKS Gorzkowice 2-1 Sparta Ostrów 21 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Świt Kamieńsk 21 października, 14:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-3 Zjednoczeni Bełchatów 22 października, 12:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-0 Włókniarz Moszczenica 21 października, 15:00
Włókniarz Zelów 1-2 LKS Mierzyn 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

LKS Żarnów 1-1 LKS Mierzyn 29 października, 14:00
Włókniarz Moszczenica 0-6 Włókniarz Zelów 29 października, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 28 października, 15:00
Świt Kamieńsk 5-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 28 października, 15:00
(wo)
na boisku 5:2, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Ostrów 1-9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 października, 14:00
Skalnik Sulejów 1-1 GUKS Gorzkowice 28 października, 15:00
Błysk Aleksandrów 4-0 Omega II Kleszczów 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Omega II Kleszczów 5-1 LKS Żarnów 5 listopada, 14:00
GUKS Gorzkowice 0-3 Błysk Aleksandrów 4 listopada, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 Skalnik Sulejów 4 listopada, 13:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-4 Sparta Ostrów 5 listopada, 11:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-3 Świt Kamieńsk 4 listopada, 14:00
Włókniarz Zelów 3-1 Zjednoczeni Bełchatów 4 listopada, 14:00
LKS Mierzyn 2-1 Włókniarz Moszczenica 5 listopada, 15:00

Kolejka 14 - 11 listopada

LKS Żarnów 3-2 Włókniarz Moszczenica 11 listopada, 13:00
LKS Mierzyn 0-0 Zjednoczeni Bełchatów 11 listopada, 13:00
Włókniarz Zelów 2-1 Świt Kamieńsk 11 listopada, 13:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-3 Sparta Ostrów 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie gospodarzy wystąpiło za mało zawodników młodzieżowych
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-1 Skalnik Sulejów 11 listopada, 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Błysk Aleksandrów 11 listopada, 13:00
GUKS Gorzkowice 3-1 Omega II Kleszczów 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Omega II Kleszczów 31 marca, 17:00
GUKS Gorzkowice 3-1 LKS Żarnów 31 marca, 17:00
Błysk Aleksandrów 7-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1 kwietnia, 17:00
Skalnik Sulejów 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 31 marca, 16:00
Sparta Ostrów 2-4 Włókniarz Zelów 31 marca, 15:00
Świt Kamieńsk 1-1 LKS Mierzyn 31 marca, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-1 Włókniarz Moszczenica 31 marca, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

LKS Żarnów 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 7 kwietnia, 14:00
Włókniarz Moszczenica 2-1 Świt Kamieńsk 7 kwietnia, 15:00
LKS Mierzyn 2-0 Sparta Ostrów 7 kwietnia
Włókniarz Zelów 0-0 Skalnik Sulejów 7 kwietnia, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-0 Błysk Aleksandrów 7 kwietnia, 16:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-2 Omega II Kleszczów 7 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 GUKS Gorzkowice 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-0 LKS Żarnów 14 kwietnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 14 kwietnia, 17:00
Omega II Kleszczów 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 15 kwietnia, 15:00
Błysk Aleksandrów 0-0 Włókniarz Zelów 15 kwietnia, 17:00
Skalnik Sulejów 1-1 LKS Mierzyn 14 kwietnia, 17:00
Sparta Ostrów 3-2 Włókniarz Moszczenica 14 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Świt Kamieńsk 2-3 LKS Żarnów 22 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 Sparta Ostrów 22 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 5-0 Skalnik Sulejów 21 kwietnia, 17:00
LKS Mierzyn 2-1 Błysk Aleksandrów 22 kwietnia, 16:00
Włókniarz Zelów 1-0 Omega II Kleszczów 21 kwietnia, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-1 GUKS Gorzkowice 21 kwietnia, 16:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-0 LKS Żarnów 28 kwietnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 28 kwietnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-4 Włókniarz Zelów 28 kwietnia, 17:00
Omega II Kleszczów 2-3 LKS Mierzyn 28 kwietnia, 16:00
Błysk Aleksandrów 4-1 Włókniarz Moszczenica 29 kwietnia, 17:00
Skalnik Sulejów 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 28 kwietnia, 17:00
Sparta Ostrów 0-4 Świt Kamieńsk 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

LKS Żarnów 3-0 Sparta Ostrów 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2:2, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Świt Kamieńsk 2-1 Skalnik Sulejów 5 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-2 Błysk Aleksandrów 5 maja, 15:00
Włókniarz Moszczenica 2-2 Omega II Kleszczów 5 maja, 17:00
LKS Mierzyn 3-0 GUKS Gorzkowice 6 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

LKS Wola Krzysztoporska 2-0 LKS Żarnów 12 maja, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-2 Włókniarz Zelów 12 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 LKS Mierzyn 12 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-1 Włókniarz Moszczenica 12 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 13 maja, 15:00
Błysk Aleksandrów 2-0 Świt Kamieńsk 13 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 2-0 Sparta Ostrów 12 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

LKS Żarnów 0-4 Skalnik Sulejów 20 maja, 17:00
Sparta Ostrów 3-5 Błysk Aleksandrów 19 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 2-1 Omega II Kleszczów 19 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-1 GUKS Gorzkowice 19 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 maja, 17:00
LKS Mierzyn 6-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 19 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Włókniarz Zelów 5-2 LKS Żarnów 26 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-0 LKS Mierzyn 26 maja, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-2 Włókniarz Moszczenica 26 maja, 17:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Zjednoczeni Bełchatów 26 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-1 Świt Kamieńsk 26 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 1-0 Sparta Ostrów 26 maja, 17:00
Błysk Aleksandrów 1-3 Skalnik Sulejów 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

LKS Żarnów 3-2 Błysk Aleksandrów 3 czerwca, 17:00
Skalnik Sulejów 1-1 Omega II Kleszczów 2 czerwca, 17:00
Sparta Ostrów 2-4 GUKS Gorzkowice 2 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2 czerwca, 17:00
Włókniarz Moszczenica 3-3 LKS Wola Krzysztoporska 2 czerwca, 17:00
LKS Mierzyn 1-1 Włókniarz Zelów 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

LKS Mierzyn 4-2 LKS Żarnów 7 czerwca, 17:00
Włókniarz Zelów 5-1 Włókniarz Moszczenica 7 czerwca, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 7 czerwca, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-1 Świt Kamieńsk 7 czerwca, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 12-0 Sparta Ostrów 7 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-0 Skalnik Sulejów 7 czerwca, 17:00
Omega II Kleszczów 2-2 Błysk Aleksandrów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

LKS Żarnów 0-1 Omega II Kleszczów 10 czerwca, 17:00
Błysk Aleksandrów 2-1 GUKS Gorzkowice 10 czerwca, 17:00
Skalnik Sulejów 3-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 czerwca, 17:00
Sparta Ostrów 2-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 10 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 1-1 LKS Wola Krzysztoporska 10 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 Włókniarz Zelów 10 czerwca, 17:00
Włókniarz Moszczenica 4-0 LKS Mierzyn 10 czerwca, 17:00

IV liga 2006/2007 (łódzka)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Łódź)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Skierniewice)

Klasa A 2006/2007 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2006/2007 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas