[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Piotrków Trybunalski II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Astoria Szczerców 22 45 14 3 5 54-23 9 0 2 38-8 5 3 3 16-15
2.  Polonia Gorzędów 22 44 13 5 4 64-25 7 2 2 39-13 6 3 2 25-12
3.  Hetman Rusiec 22 43 14 1 7 54-39 9 1 1 37-16 5 0 6 17-23
4.  Czarni Rozprza 22 39 12 3 7 41-40 9 1 1 29-14 3 2 6 12-26
5.  Start Niechcice 22 38 11 5 6 45-27 8 2 1 28-8 3 3 5 17-19
6.  Start Lgota Wielka 22 32 10 2 10 30-31 7 2 2 17-7 3 0 8 13-24
7.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 30 9 3 10 41-44 8 2 1 31-12 1 1 9 10-32
8.  KS Grocholice (Bełchatów) 22 29 8 5 9 31-36 6 2 3 20-13 2 3 6 11-23 2 3 1 0 1 5-5
9.  Victoria Żytno 22 29 9 2 11 37-45 6 2 3 20-14 3 0 8 17-31 2 3 1 0 1 5-5
10.  VIS Gidle 22 21 6 3 13 25-41 5 1 5 19-14 1 2 8 6-27
11.  Warta Pławno 22 17 5 2 15 14-46 5 1 5 10-19 0 1 10 4-27
12.  Motor Bujniczki 22 11 3 2 17 26-65 2 2 7 13-23 1 0 10 13-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Astoria Szczerców    1-2 3-0 6-0 0-2 6-0 4-1 4-1 1-0 3-0 4-1 6-1 
 2 Polonia Gorzędów0-1     1-2 2-1 2-2 3-1 7-0 3-3 5-0 5-0 5-2 6-1 
 3 Hetman Rusiec5-1 1-3     2-2 5-2 3-2 5-2 4-0 4-3 1-0 5-0 2-1 
 4 Czarni Rozprza3-0 2-1 2-1     2-1 1-2 1-1 1-0 5-3 5-1 2-1 5-3 
 5 Start Niechcice1-2 0-0 4-2 3-1     2-1 4-1 4-0 4-1 0-0 2-0 4-0 
 6 Start Lgota Wielka0-0 3-1 1-2 2-1 3-1     2-0 0-0 0-1 2-0 1-0 3-1 
 7 Piotrcovia Piotrków Trybunalski1-1 0-1 2-1 5-0 3-3 3-1     2-1 3-2 5-1 2-0 5-1 
 8 KS Grocholice (Bełchatów)2-1 1-1 2-3 1-3 1-0 3-1 1-0     2-3 4-0 0-0 3-1 
 9 Victoria Żytno0-0 1-2 2-1 1-1 0-3* 2-1 3-2 2-3     2-0 2-0 5-1 
 10 VIS Gidle0-2 2-2 6-1 4-1 0-2 0-2 1-0 0-2 4-0     1-0 1-2 
 11 Warta Pławno0-4 0-7 0-2 0-1 2-0 1-0 1-3 2-0 2-1 0-0     2-1 
 12 Motor Bujniczki3-4 1-5 0-2 0-1 1-1 0-2 3-0 1-1 1-3 0-4 3-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Hetman Rusiec 1-0 VIS Gidle
KS Grocholice (Bełchatów) 1-1 Polonia Gorzędów
Motor Bujniczki 0-2 Start Lgota Wielka
Warta Pławno 1-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza 5-3 Victoria Żytno
Astoria Szczerców 0-2 Start Niechcice

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

VIS Gidle 0-2 Start Niechcice
Victoria Żytno 0-0 Astoria Szczerców
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5-0 Czarni Rozprza
Start Lgota Wielka 1-0 Warta Pławno
Polonia Gorzędów 6-1 Motor Bujniczki
Hetman Rusiec 4-0 KS Grocholice (Bełchatów)

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

KS Grocholice (Bełchatów) 4-0 VIS Gidle 6 września
Motor Bujniczki 0-2 Hetman Rusiec
Warta Pławno 0-7 Polonia Gorzędów
Czarni Rozprza 1-2 Start Lgota Wielka
Astoria Szczerców 4-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Start Niechcice 4-1 Victoria Żytno

Kolejka 4 - 2-3 września

VIS Gidle 4-0 Victoria Żytno
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-3 Start Niechcice
Start Lgota Wielka 0-0 Astoria Szczerców
Polonia Gorzędów 2-1 Czarni Rozprza
Hetman Rusiec 5-0 Warta Pławno
KS Grocholice (Bełchatów) 3-1 Motor Bujniczki

Kolejka 5 - 9-10 września

Motor Bujniczki 0-4 VIS Gidle
Warta Pławno 2-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Czarni Rozprza 2-1 Hetman Rusiec
Astoria Szczerców 1-2 Polonia Gorzędów
Start Niechcice 2-1 Start Lgota Wielka
Victoria Żytno 3-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 6 - 16-17 września

VIS Gidle 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Start Lgota Wielka 0-1 Victoria Żytno
Polonia Gorzędów 2-2 Start Niechcice
Hetman Rusiec 5-1 Astoria Szczerców
KS Grocholice (Bełchatów) 1-3 Czarni Rozprza
Motor Bujniczki 3-0 Warta Pławno

Kolejka 7 - 23-24 września

Warta Pławno 0-0 VIS Gidle
Czarni Rozprza 5-3 Motor Bujniczki
Astoria Szczerców 4-1 KS Grocholice (Bełchatów)
Start Niechcice 4-2 Hetman Rusiec
Victoria Żytno 1-2 Polonia Gorzędów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-1 Start Lgota Wielka

Kolejka 8 - 30 września-1 października

VIS Gidle 0-2 Start Lgota Wielka
Polonia Gorzędów 7-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Hetman Rusiec 4-3 Victoria Żytno
KS Grocholice (Bełchatów) 1-0 Start Niechcice
Motor Bujniczki 3-4 Astoria Szczerców
Warta Pławno 0-1 Czarni Rozprza

Kolejka 9 - 7-8 października

Czarni Rozprza 5-1 VIS Gidle
Astoria Szczerców 4-1 Warta Pławno
Start Niechcice 4-0 Motor Bujniczki
Victoria Żytno 2-3 KS Grocholice (Bełchatów)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 Hetman Rusiec
Start Lgota Wielka 3-1 Polonia Gorzędów

Kolejka 10 - 14-15 października

VIS Gidle 2-2 Polonia Gorzędów
Hetman Rusiec 3-2 Start Lgota Wielka
KS Grocholice (Bełchatów) 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Motor Bujniczki 1-3 Victoria Żytno
Warta Pławno 2-0 Start Niechcice
Czarni Rozprza 3-0 Astoria Szczerców

Kolejka 11 - 21-22 października

Astoria Szczerców 3-0 VIS Gidle
Start Niechcice 3-1 Czarni Rozprza
Victoria Żytno 2-0 Warta Pławno
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5-1 Motor Bujniczki
Start Lgota Wielka 0-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Polonia Gorzędów 1-2 Hetman Rusiec

Kolejka 12 - 1 kwietnia

VIS Gidle 6-1 Hetman Rusiec
Polonia Gorzędów 3-3 KS Grocholice (Bełchatów)
Start Lgota Wielka 3-1 Motor Bujniczki
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 Warta Pławno
Victoria Żytno 1-1 Czarni Rozprza
Start Niechcice 1-2 Astoria Szczerców

Kolejka 13 - 7-8 kwietnia

Start Niechcice 0-0 VIS Gidle
Astoria Szczerców 1-0 Victoria Żytno
Czarni Rozprza 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Warta Pławno 1-0 Start Lgota Wielka
Motor Bujniczki 1-5 Polonia Gorzędów
KS Grocholice (Bełchatów) 2-3 Hetman Rusiec

Kolejka 14 - 15 kwietnia

VIS Gidle 0-2 KS Grocholice (Bełchatów)
Hetman Rusiec 2-1 Motor Bujniczki
Polonia Gorzędów 5-2 Warta Pławno
Start Lgota Wielka 2-1 Czarni Rozprza
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-1 Astoria Szczerców
Victoria Żytno 0-3 Start Niechcice
(wo)
Na boisku 1:0. W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 15 - 22 kwietnia

Victoria Żytno 2-0 VIS Gidle
Start Niechcice 4-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Astoria Szczerców 6-0 Start Lgota Wielka
Czarni Rozprza 2-1 Polonia Gorzędów
Warta Pławno 0-2 Hetman Rusiec
Motor Bujniczki 1-1 KS Grocholice (Bełchatów)

Kolejka 16 - 29 kwietnia

VIS Gidle 1-2 Motor Bujniczki
KS Grocholice (Bełchatów) 0-0 Warta Pławno
Hetman Rusiec 2-2 Czarni Rozprza
Polonia Gorzędów 0-1 Astoria Szczerców
Start Lgota Wielka 3-1 Start Niechcice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-2 Victoria Żytno

Kolejka 17 - 3 maja

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5-1 VIS Gidle
Victoria Żytno 2-1 Start Lgota Wielka
Start Niechcice 0-0 Polonia Gorzędów 23 maja
Astoria Szczerców 3-0 Hetman Rusiec
Czarni Rozprza 1-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Warta Pławno 2-1 Motor Bujniczki

Kolejka 18 - 6 maja

VIS Gidle 1-0 Warta Pławno
Motor Bujniczki 0-1 Czarni Rozprza
KS Grocholice (Bełchatów) 2-1 Astoria Szczerców
Hetman Rusiec 5-2 Start Niechcice
Polonia Gorzędów 5-0 Victoria Żytno
Start Lgota Wielka 2-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 19 - 13 maja

Start Lgota Wielka 2-0 VIS Gidle
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-1 Polonia Gorzędów
Victoria Żytno 2-1 Hetman Rusiec
Start Niechcice 4-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Astoria Szczerców 6-1 Motor Bujniczki
Czarni Rozprza 2-1 Warta Pławno

Kolejka 20 - 20 maja

VIS Gidle 4-1 Czarni Rozprza
Warta Pławno 0-4 Astoria Szczerców
Motor Bujniczki 1-1 Start Niechcice
KS Grocholice (Bełchatów) 2-3 Victoria Żytno
Hetman Rusiec 5-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Polonia Gorzędów 3-1 Start Lgota Wielka

Kolejka 21 - 27 maja

Polonia Gorzędów 5-0 VIS Gidle
Start Lgota Wielka 1-2 Hetman Rusiec
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 KS Grocholice (Bełchatów)
Victoria Żytno 5-1 Motor Bujniczki
Start Niechcice 2-0 Warta Pławno
Astoria Szczerców 6-0 Czarni Rozprza

Kolejka 22 - 3 czerwca

VIS Gidle 0-2 Astoria Szczerców
Czarni Rozprza 2-1 Start Niechcice
Warta Pławno 2-1 Victoria Żytno
Motor Bujniczki 3-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
KS Grocholice (Bełchatów) 3-1 Start Lgota Wielka
Hetman Rusiec 1-3 Polonia Gorzędów

Klasa okręgowa 2006/2007 (Piotrków Trybunalski)

Klasa A 2006/2007 (Piotrków Trybunalski I)

Klasa B 2006/2007 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa B 2006/2007 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas