[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Piotrków Trybunalski I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Radomsko 20 54 18 0 2 89-11 9 0 1 51-4 9 0 1 38-7
2.  Polonia Piotrków Trybunalski 20 53 17 2 1 60-11 8 1 1 30-4 9 1 0 30-7
3.  Zapał Krzętów 20 40 12 4 4 42-24 7 1 2 28-14 5 3 2 14-10
4.  Grabka Grabica 20 33 9 6 5 41-31 6 2 2 29-17 3 4 3 12-14
5.  Luciążanka Przygłów 20 29 8 5 7 44-37 5 3 2 24-16 3 2 5 20-21
6.  Ruch Chrzanowice 20 24 6 6 8 39-47 3 4 3 18-19 3 2 5 21-28
7.  Orzeł Wola Wiązowa 20 23 7 2 11 31-52 5 0 5 20-24 2 2 6 11-28
8.  Unia Dobryszyce 20 19 5 4 11 24-48 3 2 5 10-16 2 2 6 14-32
9.  Mechanik Radomsko 20 16 4 4 12 30-53 2 2 6 18-30 2 2 6 12-23
10.  Pionier Baby 20 7 2 1 17 28-71 1 1 8 11-27 1 0 9 17-44
11.  Protektor Jeżów 20 14 4 2 14 14-57 2 2 6 7-25 2 0 8 7-32
Protektor Jeżów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Czarni Radomsko    0-1 3-0 3-1 4-1 5-0 8-0 9-0 1-0 15-1 3-0* 
 2 Polonia Piotrków Trybunalski0-3     1-0 4-0 0-0 5-0 4-0 4-1 3-0* 3-0 6-0 
 3 Zapał Krzętów2-5 1-2     1-1 2-1 4-0 4-2 3-1 4-0 3-0 4-2 
 4 Grabka Grabica3-0* 2-3 2-2     4-6 3-2 1-0 1-1 5-2 5-1 3-0* 
 5 Luciążanka Przygłów2-6 1-1 1-1 1-2     1-1 1-0 5-1 4-1 3-2 5-1 
 6 Ruch Chrzanowice0-3 0-4 1-1 0-0 2-1     3-3 5-1 2-2 3-1 2-3 
 7 Orzeł Wola Wiązowa0-3 1-5 0-2 2-1 4-3 2-6     0-2 2-1 6-1 3-0* 
 8 Unia Dobryszyce0-5 0-3 0-1 1-2 0-0 2-1 0-0     1-2 3-2 3-0* 
 9 Mechanik Radomsko0-3 2-3 1-2 1-1 3-2 3-3 3-4 4-3     1-8 0-1 
 10 Pionier Baby0-3 0-5 1-2 0-3 2-3 3-5 0-1 1-4 1-1     3-0* 
 11 Protektor Jeżów0-7 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 4-1 0-0 0-3* 2-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Mechanik Radomsko.
 
Unia Dobryszyce 1-2 Grabka Grabica
Ruch Chrzanowice 0-4 Polonia Piotrków Trybunalski
Czarni Radomsko 15-1 Pionier Baby
Zapał Krzętów 2-1 Luciążanka Przygłów
Protektor Jeżów 4-1 Orzeł Wola Wiązowa

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Orzeł Wola Wiązowa.
 
Luciążanka Przygłów 5-1 Protektor Jeżów
Pionier Baby 1-2 Zapał Krzętów
Polonia Piotrków Trybunalski 0-3 Czarni Radomsko
Grabka Grabica 3-2 Ruch Chrzanowice
Mechanik Radomsko 4-3 Unia Dobryszyce

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Unia Dobryszyce.
 
Ruch Chrzanowice 2-2 Mechanik Radomsko
Czarni Radomsko 3-1 Grabka Grabica 20 września
przełożony
Zapał Krzętów 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski
Protektor Jeżów 2-1 Pionier Baby
Orzeł Wola Wiązowa 4-3 Luciążanka Przygłów

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Luciążanka Przygłów.
 
Pionier Baby 0-1 Orzeł Wola Wiązowa
Polonia Piotrków Trybunalski 6-0 Protektor Jeżów
Grabka Grabica 2-2 Zapał Krzętów
Mechanik Radomsko 0-3 Czarni Radomsko
Unia Dobryszyce 2-1 Ruch Chrzanowice

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Ruch Chrzanowice.
 
Czarni Radomsko 9-0 Unia Dobryszyce
Zapał Krzętów 4-0 Mechanik Radomsko
Protektor Jeżów 1-1 Grabka Grabica
Orzeł Wola Wiązowa 1-5 Polonia Piotrków Trybunalski
Luciążanka Przygłów 3-2 Pionier Baby

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: Pionier Baby.
 
Polonia Piotrków Trybunalski 0-0 Luciążanka Przygłów
Grabka Grabica 1-0 Orzeł Wola Wiązowa
Mechanik Radomsko 0-1 Protektor Jeżów
Unia Dobryszyce 0-1 Zapał Krzętów
Ruch Chrzanowice 0-3 Czarni Radomsko

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Czarni Radomsko.
 
Zapał Krzętów 4-0 Ruch Chrzanowice
Protektor Jeżów 0-0 Unia Dobryszyce
Orzeł Wola Wiązowa 2-1 Mechanik Radomsko
Luciążanka Przygłów 1-2 Grabka Grabica
Pionier Baby 0-5 Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Polonia Piotrków Trybunalski.
 
Grabka Grabica 5-1 Pionier Baby
Mechanik Radomsko 3-2 Luciążanka Przygłów
Unia Dobryszyce 0-0 Orzeł Wola Wiązowa
Ruch Chrzanowice 2-3 Protektor Jeżów
Czarni Radomsko 3-0 Zapał Krzętów

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Zapał Krzętów.
 
Protektor Jeżów 0-7 Czarni Radomsko
Orzeł Wola Wiązowa 2-6 Ruch Chrzanowice
Luciążanka Przygłów 5-1 Unia Dobryszyce
Pionier Baby 1-1 Mechanik Radomsko
Polonia Piotrków Trybunalski 4-0 Grabka Grabica

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Grabka Grabica.
 
Mechanik Radomsko 2-3 Polonia Piotrków Trybunalski
Unia Dobryszyce 3-2 Pionier Baby
Ruch Chrzanowice 2-1 Luciążanka Przygłów
Czarni Radomsko 8-0 Orzeł Wola Wiązowa
Zapał Krzętów 4-2 Protektor Jeżów

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Protektor Jeżów.
 
Orzeł Wola Wiązowa 0-2 Zapał Krzętów
Luciążanka Przygłów 2-6 Czarni Radomsko
Pionier Baby 3-5 Ruch Chrzanowice
Polonia Piotrków Trybunalski 4-1 Unia Dobryszyce
Grabka Grabica 5-2 Mechanik Radomsko

Kolejka 12 - 1 kwietnia

Pauza: Mechanik Radomsko.
 
Grabka Grabica 1-1 Unia Dobryszyce
Polonia Piotrków Trybunalski 5-0 Ruch Chrzanowice
Pionier Baby 0-3 Czarni Radomsko
Luciążanka Przygłów 1-1 Zapał Krzętów
Orzeł Wola Wiązowa 3-0 Protektor Jeżów
(wo)

Kolejka 13 - 8 kwietnia

Pauza: Orzeł Wola Wiązowa.
 
Protektor Jeżów 0-3 Luciążanka Przygłów
(wo)
Zapał Krzętów 3-0 Pionier Baby
Czarni Radomsko 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski
Ruch Chrzanowice 0-0 Grabka Grabica
przełożony na 29.04.2007
Unia Dobryszyce 1-2 Mechanik Radomsko

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: Unia Dobryszyce.
 
Mechanik Radomsko 3-3 Ruch Chrzanowice
Grabka Grabica 3-0 Czarni Radomsko
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Zapał Krzętów
Pionier Baby 3-0 Protektor Jeżów
(wo)
Luciążanka Przygłów 1-0 Orzeł Wola Wiązowa

Kolejka 15 - 22 kwietnia

Pauza: Luciążanka Przygłów.
 
Orzeł Wola Wiązowa 6-1 Pionier Baby
Protektor Jeżów 0-3 Polonia Piotrków Trybunalski
(wo)
Zapał Krzętów 1-1 Grabka Grabica
Czarni Radomsko 1-0 Mechanik Radomsko
Ruch Chrzanowice 5-1 Unia Dobryszyce

Kolejka 16 - 29 kwietnia

Pauza: Ruch Chrzanowice.
 
Unia Dobryszyce 0-5 Czarni Radomsko
Mechanik Radomsko 1-2 Zapał Krzętów
Grabka Grabica 3-0 Protektor Jeżów
(wo)
Polonia Piotrków Trybunalski 4-0 Orzeł Wola Wiązowa
Pionier Baby 2-3 Luciążanka Przygłów

Kolejka 17 - 3 maja

Pauza: Pionier Baby.
 
Luciążanka Przygłów 1-1 Polonia Piotrków Trybunalski
Orzeł Wola Wiązowa 2-1 Grabka Grabica
Protektor Jeżów 0-3 Mechanik Radomsko
(wo)
Zapał Krzętów 3-1 Unia Dobryszyce
Czarni Radomsko 5-0 Ruch Chrzanowice

Kolejka 18 - 6 maja

Pauza: Czarni Radomsko.
 
Ruch Chrzanowice 1-1 Zapał Krzętów
Unia Dobryszyce 3-0 Protektor Jeżów
(wo)
Mechanik Radomsko 3-4 Orzeł Wola Wiązowa
Grabka Grabica 4-6 Luciążanka Przygłów
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Pionier Baby

Kolejka 19 - 13 maja

Pauza: Polonia Piotrków Trybunalski.
 
Pionier Baby 0-3 Grabka Grabica
Luciążanka Przygłów 4-1 Mechanik Radomsko
Orzeł Wola Wiązowa 0-2 Unia Dobryszyce
Protektor Jeżów 0-3 Ruch Chrzanowice
(wo)
Zapał Krzętów 2-5 Czarni Radomsko

Kolejka 20 - 20 maja

Pauza: Zapał Krzętów.
 
Czarni Radomsko 3-0 Protektor Jeżów
(wo)
Ruch Chrzanowice 3-3 Orzeł Wola Wiązowa
Unia Dobryszyce 0-0 Luciążanka Przygłów
Mechanik Radomsko 1-8 Pionier Baby
Grabka Grabica 2-3 Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 21 - 27 maja

Pauza: Grabka Grabica.
 
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Mechanik Radomsko
(wo)
goście nie dojechali
Pionier Baby 1-4 Unia Dobryszyce
Luciążanka Przygłów 1-1 Ruch Chrzanowice
Orzeł Wola Wiązowa 0-3 Czarni Radomsko
Protektor Jeżów 0-3 Zapał Krzętów
(wo)

Kolejka 22 - 3 czerwca

Pauza: Protektor Jeżów.
 
Zapał Krzętów 4-2 Orzeł Wola Wiązowa
Czarni Radomsko 4-1 Luciążanka Przygłów
Ruch Chrzanowice 3-1 Pionier Baby
Unia Dobryszyce 0-3 Polonia Piotrków Trybunalski
Mechanik Radomsko 1-1 Grabka Grabica

Klasa A 2006/2007 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2006/2007 (Piotrków Trybunalski II)

Klasa B 2006/2007 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas