[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia II Skierniewice 26 68 22 2 2 106-21 11 1 1 65-9 11 1 1 41-12
2.  Pelikan II Łowicz 26 60 18 6 2 91-22 10 2 1 44-7 8 4 1 47-15
3.  Widok Skierniewice 26 52 16 4 6 65-41 8 3 2 35-15 8 1 4 30-26
4.  Jutrzenka Drzewce 26 45 14 3 9 77-58 6 1 6 45-42 8 2 3 32-16
5.  Orzeł Nieborów 26 43 13 4 9 46-37 8 3 2 25-12 5 1 7 21-25
6.  Białka Biała Rawska 26 41 12 5 9 46-43 7 2 4 19-18 5 3 5 27-25
7.  Laktoza Łyszkowice 26 34 11 1 14 43-50 6 1 6 22-24 5 0 8 21-26 2 6 2 0 0 5-0
8.  Czarni Bednary 26 34 11 1 14 49-78 7 0 6 27-30 4 1 8 22-48 2 0 0 0 2 0-5
9.  Astra Zduny 26 30 9 3 14 52-65 3 2 8 26-39 6 1 6 26-26
10.  GKS Głuchów 26 28 8 4 14 46-78 5 2 6 25-25 3 2 8 21-53 2 3 1 0 1 7-5
11.  Pogoń Bełchów 26 28 8 4 14 51-73 6 1 6 33-35 2 3 8 18-38 2 3 1 0 1 5-7
12.  Macovia Maków 26 27 8 3 15 44-50 4 1 8 22-23 4 2 7 22-27
13.  Orlęta Cielądz 26 21 6 3 17 43-84 3 1 9 23-42 3 2 8 20-42
14.  Sokół Regnów 26 12 3 3 20 26-85 1 3 9 16-37 2 0 11 10-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unia II Skierniewice    4-2 4-1 2-0 2-2 6-0 2-0 11-0 6-0 9-0 1-3 7-1 8-0 3-0* 
 2 Pelikan II Łowicz1-1     5-0 1-1 3-0 5-0 3-1 4-0 3-1 11-0 2-0 0-3* 3-0* 3-0* 
 3 Widok Skierniewice0-1 1-1     3-2 3-1 0-3 3-1 6-0 0-0 8-1 2-0 5-3 2-2 2-0 
 4 Jutrzenka Drzewce0-8 1-9 2-4     1-3 3-2 5-1 7-4 4-3 2-3 6-1 1-1 2-3 11-0 
 5 Orzeł Nieborów0-4 0-0 4-1 3-2     0-0 2-0 3-0 5-3 3-0 0-0 0-1 4-1 1-0 
 6 Białka Biała Rawska0-1 1-1 0-6 0-2 0-3     3-1 3-0 2-1 1-1 3-1 3-1 2-0 1-0 
 7 Laktoza Łyszkowice1-3 0-5 3-1 0-2 1-2 0-5     3-0 0-2 4-1 3-2 3-0 0-0 4-1 
 8 Czarni Bednary3-0 0-4 1-2 0-6 1-0 4-3 0-2     2-4 3-0 3-4 2-1 3-2 5-2 
 9 Astra Zduny0-4 1-5 1-4 2-2 4-3 1-4 1-3 2-3     2-4 5-2 2-2 5-2 0-1 
 10 GKS Głuchów1-4 0-3 1-1 1-3 0-3 3-2 3-1 0-0 0-3     4-0 1-3 6-1 5-1 
 11 Pogoń Bełchów2-6 2-5 1-2 2-4 1-3 1-1 2-1 5-2 2-1 5-3     2-1 5-2 3-4 
 12 Macovia Maków1-2 1-5 1-2 1-2 2-0 1-1 0-1 2-3 0-3 3-2 4-0     1-2 5-0 
 13 Orlęta Cielądz2-5 2-5 2-4 1-3 5-1 0-3 1-7 1-4 1-3 0-4 2-2 1-0     5-1 
 14 Sokół Regnów1-2 2-2 1-2 0-3 2-0 1-3 1-2 1-6 1-2 2-2 3-3 0-5 1-5     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Jutrzenka Drzewce 6-1 Pogoń Bełchów 20 sierpnia, 16:00
Białka Biała Rawska 0-6 Widok Skierniewice 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Nieborów 0-1 Macovia Maków 19 sierpnia, 16:00
Orlęta Cielądz 1-4 Czarni Bednary 20 sierpnia, 14:00
GKS Głuchów 3-1 Laktoza Łyszkowice 20 sierpnia, 11:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Sokół Regnów 19 sierpnia, 16:00
(wo)
Unia II Skierniewice 6-0 Astra Zduny 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-27 sierpnia

Pogoń Bełchów 2-1 Astra Zduny 27 sierpnia, 11:00
Sokół Regnów 1-2 Unia II Skierniewice 27 sierpnia, 16:00
Laktoza Łyszkowice 0-5 Pelikan II Łowicz 26 sierpnia, 16:00
Czarni Bednary 3-0 GKS Głuchów 25 sierpnia, 17:30
Macovia Maków 1-2 Orlęta Cielądz 27 sierpnia, 11:00
Widok Skierniewice 3-1 Orzeł Nieborów 26 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce 3-2 Białka Biała Rawska 20 września, 16:30

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Białka Biała Rawska 3-1 Pogoń Bełchów 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Nieborów 3-2 Jutrzenka Drzewce 30 sierpnia, 17:00
Orlęta Cielądz 2-4 Widok Skierniewice 30 sierpnia, 17:00
GKS Głuchów 1-3 Macovia Maków 6 września, 17:00
Pelikan II Łowicz 4-0 Czarni Bednary 29 sierpnia, 17:00
w Bednarach
Unia II Skierniewice 2-0 Laktoza Łyszkowice 30 sierpnia, 17:00
Astra Zduny 0-1 Sokół Regnów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Pogoń Bełchów 3-4 Sokół Regnów 3 września, 11:00
Laktoza Łyszkowice 0-2 Astra Zduny 2 września, 17:00
Czarni Bednary 3-0 Unia II Skierniewice 3 września, 16:00
Macovia Maków 1-5 Pelikan II Łowicz 3 września, 11:00
Widok Skierniewice 8-1 GKS Głuchów 2 września, 16:00
Jutrzenka Drzewce 2-3 Orlęta Cielądz 12 listopada, 11:00
Białka Biała Rawska 0-3 Orzeł Nieborów 3 września, 11:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Orzeł Nieborów 0-0 Pogoń Bełchów 10 września, 16:00
Orlęta Cielądz 0-3 Białka Biała Rawska 10 września, 14:00
GKS Głuchów 1-3 Jutrzenka Drzewce 10 września, 11:00
Pelikan II Łowicz 5-0 Widok Skierniewice 10 września, 16:00
Unia II Skierniewice 7-1 Macovia Maków 10 września, 11:00
Astra Zduny 2-3 Czarni Bednary 9 września, 16:00
Sokół Regnów 1-2 Laktoza Łyszkowice 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Pogoń Bełchów 2-1 Laktoza Łyszkowice 17 września, 11:00
Czarni Bednary 5-2 Sokół Regnów 17 września, 16:00
Macovia Maków 0-3 Astra Zduny 17 września, 11:00
Widok Skierniewice 0-1 Unia II Skierniewice 16 września, 16:00
Jutrzenka Drzewce 1-9 Pelikan II Łowicz 17 września, 16:00
Białka Biała Rawska 1-1 GKS Głuchów 17 września, 11:00
Orzeł Nieborów 4-1 Orlęta Cielądz 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-24 września

Orlęta Cielądz 2-2 Pogoń Bełchów 24 września, 14:00
GKS Głuchów 0-3 Orzeł Nieborów 24 września, 11:00
Pelikan II Łowicz 5-0 Białka Biała Rawska 24 września, 16:00
Unia II Skierniewice 2-0 Jutrzenka Drzewce 24 września, 11:00
Astra Zduny 1-4 Widok Skierniewice 23 września, 16:00
Sokół Regnów 0-5 Macovia Maków 24 września, 15:00
Laktoza Łyszkowice 3-0 Czarni Bednary 22 września, 17:00
w Bednarach, Laktoza gospodarzem

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Pogoń Bełchów 5-2 Czarni Bednary 11 listopada, 11:00
Macovia Maków 0-1 Laktoza Łyszkowice 11 listopada, 11:00
Widok Skierniewice 2-0 Sokół Regnów 30 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 4-3 Astra Zduny 1 października, 15:00
Białka Biała Rawska 0-1 Unia II Skierniewice 1 października, 11:00
Orzeł Nieborów 0-0 Pelikan II Łowicz 1 października, 15:00
Orlęta Cielądz 0-4 GKS Głuchów 1 października, 14:00

Kolejka 9 - 7-8 października

GKS Głuchów 4-0 Pogoń Bełchów 8 października, 11:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Orlęta Cielądz 8 października, 15:00
(wo)
Unia II Skierniewice 2-2 Orzeł Nieborów 8 października, 11:00
Astra Zduny 1-4 Białka Biała Rawska 7 października, 15:00
Sokół Regnów 0-3 Jutrzenka Drzewce 8 października, 15:00
Czarni Bednary 2-1 Macovia Maków 8 października, 15:00
Widok Skierniewice 3-1 Laktoza Łyszkowice 7 października, 15:00
zmiana gospodarza

Kolejka 10 - 14-15 października

Pogoń Bełchów 2-1 Macovia Maków 15 października, 11:00
Widok Skierniewice 6-0 Czarni Bednary 14 października, 15:00
Jutrzenka Drzewce 5-1 Laktoza Łyszkowice 15 października, 11:00
Białka Biała Rawska 1-0 Sokół Regnów 15 października, 11:00
Orzeł Nieborów 5-3 Astra Zduny 15 października, 15:00
Orlęta Cielądz 2-5 Unia II Skierniewice 15 października, 14:00
GKS Głuchów 0-3 Pelikan II Łowicz 15 października, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Pelikan II Łowicz 2-0 Pogoń Bełchów 22 października, 15:00
Unia II Skierniewice 9-0 GKS Głuchów 22 października, 11:00
Astra Zduny 5-2 Orlęta Cielądz 21 października, 15:00
Sokół Regnów 2-0 Orzeł Nieborów 22 października, 15:00
Laktoza Łyszkowice 0-5 Białka Biała Rawska 21 października, 15:00
w Łowiczu
Czarni Bednary 0-6 Jutrzenka Drzewce 22 października, 13:00
Macovia Maków 1-2 Widok Skierniewice 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 29 października

Pogoń Bełchów 1-2 Widok Skierniewice 29 października, 11:00
Jutrzenka Drzewce 1-1 Macovia Maków 29 października, 14:00
Białka Biała Rawska 3-0 Czarni Bednary 29 października, 14:00
Orzeł Nieborów 2-0 Laktoza Łyszkowice 29 października, 14:00
Orlęta Cielądz 5-1 Sokół Regnów 29 października, 14:00
GKS Głuchów 0-3 Astra Zduny 29 października, 11:00
Pelikan II Łowicz 1-1 Unia II Skierniewice 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Unia II Skierniewice 1-3 Pogoń Bełchów 5 listopada, 11:00
Astra Zduny 1-5 Pelikan II Łowicz 4 listopada, 14:00
Sokół Regnów 2-2 GKS Głuchów 5 listopada, 14:00
Laktoza Łyszkowice 0-0 Orlęta Cielądz 4 listopada, 14:00
Czarni Bednary 1-0 Orzeł Nieborów 5 listopada, 14:00
Macovia Maków 1-1 Białka Biała Rawska 5 listopada, 11:00
Widok Skierniewice 3-2 Jutrzenka Drzewce 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Pogoń Bełchów 2-4 Jutrzenka Drzewce 25 marca, 11:00
Widok Skierniewice 0-3 Białka Biała Rawska 24 marca, 16:00
Macovia Maków 2-0 Orzeł Nieborów 25 marca, 11:00
Czarni Bednary 3-2 Orlęta Cielądz 25 marca, 15:00
Laktoza Łyszkowice 4-1 GKS Głuchów 24 marca, 16:00
Sokół Regnów 2-2 Pelikan II Łowicz 25 marca, 15:00
Astra Zduny 0-4 Unia II Skierniewice 24 marca, 16:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Astra Zduny 5-2 Pogoń Bełchów 31 marca, 16:00
Unia II Skierniewice 3-0 Sokół Regnów 31 marca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Pelikan II Łowicz 3-1 Laktoza Łyszkowice 1 kwietnia, 16:00
GKS Głuchów 0-0 Czarni Bednary 1 kwietnia, 11:00
Orlęta Cielądz 1-0 Macovia Maków 1 kwietnia, 14:00
Orzeł Nieborów 4-1 Widok Skierniewice 1 kwietnia, 15:00
Białka Biała Rawska 0-2 Jutrzenka Drzewce 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Pogoń Bełchów 1-1 Białka Biała Rawska 15 kwietnia, 11:00
Jutrzenka Drzewce 1-3 Orzeł Nieborów 15 kwietnia, 16:00
Widok Skierniewice 2-2 Orlęta Cielądz 14 kwietnia, 16:00
Macovia Maków 3-2 GKS Głuchów 15 kwietnia, 11:00
Czarni Bednary 0-4 Pelikan II Łowicz 13 kwietnia, 17:30
w Bełchowie
Laktoza Łyszkowice 1-3 Unia II Skierniewice 14 kwietnia, 16:00
Sokół Regnów 1-2 Astra Zduny 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Sokół Regnów 3-3 Pogoń Bełchów 22 kwietnia, 15:00
Astra Zduny 1-3 Laktoza Łyszkowice 21 kwietnia, 16:00
Unia II Skierniewice 11-0 Czarni Bednary 21 kwietnia, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-3 Macovia Maków 22 kwietnia, 16:00
(wo)
W Pelikanie II grał zawodnik, który powinien pauzować po 4. żółtej kartce. Na boisku 5-0.
GKS Głuchów 1-1 Widok Skierniewice 22 kwietnia, 11:00
Orlęta Cielądz 1-3 Jutrzenka Drzewce 22 kwietnia, 11:00
Orzeł Nieborów 0-0 Białka Biała Rawska 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Pogoń Bełchów 1-3 Orzeł Nieborów 29 kwietnia, 11:00
Białka Biała Rawska 2-0 Orlęta Cielądz 29 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 2-3 GKS Głuchów 29 kwietnia, 16:00
Widok Skierniewice 1-1 Pelikan II Łowicz 28 kwietnia, 16:00
Macovia Maków 1-2 Unia II Skierniewice 28 kwietnia, 16:00
Czarni Bednary 2-4 Astra Zduny 29 kwietnia, 16:00
Laktoza Łyszkowice 4-1 Sokół Regnów 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Laktoza Łyszkowice 3-2 Pogoń Bełchów 1 maja, 17:00
Sokół Regnów 1-6 Czarni Bednary 1 maja, 17:00
Astra Zduny 2-2 Macovia Maków 1 maja, 17:00
Unia II Skierniewice 4-1 Widok Skierniewice 1 maja, 17:00
Pelikan II Łowicz 1-1 Jutrzenka Drzewce 1 maja, 17:00
GKS Głuchów 3-2 Białka Biała Rawska 1 maja, 17:00
Orlęta Cielądz 5-1 Orzeł Nieborów 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pogoń Bełchów 5-2 Orlęta Cielądz 6 maja, 11:00
Orzeł Nieborów 3-0 GKS Głuchów 5 maja, 17:00
Białka Biała Rawska 1-1 Pelikan II Łowicz 6 maja, 15:00
Jutrzenka Drzewce 0-8 Unia II Skierniewice 6 maja, 16:00
Widok Skierniewice 0-0 Astra Zduny 5 maja, 17:00
Macovia Maków 5-0 Sokół Regnów 6 maja, 11:00
Czarni Bednary 0-2 Laktoza Łyszkowice 5 maja, 17:00
w Łyszkowicach

Kolejka 21 - 12-13 maja

Czarni Bednary 3-4 Pogoń Bełchów 6 czerwca, 18:00
w Bełchowie
Laktoza Łyszkowice 3-0 Macovia Maków 12 maja, 17:00
Sokół Regnów 1-2 Widok Skierniewice 13 maja, 16:00
Astra Zduny 2-2 Jutrzenka Drzewce 12 maja, 17:00
Unia II Skierniewice 6-0 Białka Biała Rawska 12 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Orzeł Nieborów 11 maja, 17:00
GKS Głuchów 6-1 Orlęta Cielądz 13 maja, 11:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Laktoza Łyszkowice 3-1 Widok Skierniewice 19 maja, 17:00
Pogoń Bełchów 5-3 GKS Głuchów 20 maja, 11:00
Orlęta Cielądz 2-5 Pelikan II Łowicz 20 maja, 15:00
Orzeł Nieborów 0-4 Unia II Skierniewice 19 maja, 17:30
Białka Biała Rawska 2-1 Astra Zduny 19 maja, 17:00
Jutrzenka Drzewce 11-0 Sokół Regnów 20 maja, 16:00
Macovia Maków 2-3 Czarni Bednary 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Macovia Maków 4-0 Pogoń Bełchów 27 maja, 11:00
Czarni Bednary 1-2 Widok Skierniewice 26 maja, 17:00
w Nieborowie
Laktoza Łyszkowice 0-2 Jutrzenka Drzewce 6 czerwca, 18:00
Sokół Regnów 1-3 Białka Biała Rawska 6 czerwca, 17:00
Astra Zduny 4-3 Orzeł Nieborów 26 maja, 17:00
Unia II Skierniewice 8-0 Orlęta Cielądz 26 maja, 17:00
Pelikan II Łowicz 11-0 GKS Głuchów 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pogoń Bełchów 2-5 Pelikan II Łowicz 3 czerwca, 11:00
GKS Głuchów 1-4 Unia II Skierniewice 3 czerwca, 11:00
Orlęta Cielądz 1-3 Astra Zduny 3 czerwca, 14:00
Orzeł Nieborów 1-0 Sokół Regnów 31 maja, 17:30
Białka Biała Rawska 3-1 Laktoza Łyszkowice 3 czerwca, 15:00
Jutrzenka Drzewce 7-4 Czarni Bednary 2 czerwca, 17:00
Widok Skierniewice 5-3 Macovia Maków 2 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Widok Skierniewice 2-0 Pogoń Bełchów 10 czerwca, 11:00
Macovia Maków 1-2 Jutrzenka Drzewce 10 czerwca, 11:00
Czarni Bednary 4-3 Białka Biała Rawska 10 czerwca, 11:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Orzeł Nieborów 10 czerwca, 11:00
Sokół Regnów 1-5 Orlęta Cielądz 10 czerwca, 11:00
Astra Zduny 2-4 GKS Głuchów 10 czerwca, 11:00
Unia II Skierniewice 4-2 Pelikan II Łowicz 10 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pogoń Bełchów 2-6 Unia II Skierniewice 17 czerwca, 16:00
Pelikan II Łowicz 3-1 Astra Zduny 16 czerwca, 16:00
GKS Głuchów 5-1 Sokół Regnów 17 czerwca, 16:00
Orlęta Cielądz 1-7 Laktoza Łyszkowice 17 czerwca, 16:00
w Łyszkowicach.
Orzeł Nieborów 3-0 Czarni Bednary 14 czerwca, 18:30
mecz zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Białka Biała Rawska 3-1 Macovia Maków 17 czerwca, 16:00
Jutrzenka Drzewce 2-4 Widok Skierniewice 17 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Skierniewice)

IV liga 2006/2007 (łódzka)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Łódź)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Sieradz)

Klasa A 2006/2007 (Skierniewice)

Autor: Paweł Doliński
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas