[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Łask Kolumna 30 76 24 4 2 112-28 13 1 1 65-13 11 3 1 47-15
2.  Warta Działoszyn 30 74 23 5 2 103-25 13 2 0 54-11 10 3 2 49-14
3.  Jutrzenka Warta 30 57 17 6 7 55-42 9 3 3 29-20 8 3 4 26-22
4.  WKS Wieluń 30 54 17 3 10 77-40 11 2 2 54-18 6 1 8 23-22
5.  Mabudo Suchoczasy 30 52 16 4 10 65-41 9 2 4 36-21 7 2 6 29-20
6.  Orkan Buczek 30 48 14 6 10 65-46 9 4 2 40-10 5 2 8 25-36
7.  LGKS Charłupia Mała 30 45 13 6 11 48-46 10 1 4 32-21 3 5 7 16-25
8.  Zawisza Pajęczno 30 43 13 4 13 61-56 10 3 2 42-20 3 1 11 19-36 2 3 1 0 1 4-3
9.  LKS Kwiatkowice 30 43 12 7 11 51-49 7 2 6 29-26 5 5 5 22-23 2 3 1 0 1 3-4
10.  Warta Osjaków 30 41 13 2 15 52-56 9 1 5 32-19 4 1 10 20-37
11.  Korab Łask 30 36 10 6 14 41-56 7 2 6 23-26 3 4 8 18-30
12.  Czarni Rząśnia 30 32 8 8 14 42-58 4 5 6 21-29 4 3 8 21-29
13.  Piast Błaszki 30 28 6 10 14 39-77 4 7 4 26-30 2 3 10 13-47
14.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 30 27 7 6 17 31-66 5 4 6 13-17 2 2 11 18-49
15.  Złoczevia Złoczew 30 10 3 1 26 40-134 2 1 12 23-60 1 0 14 17-74
16.  Rokita Rokitnica 30 13 3 4 23 13-75 3 1 11 5-30 0 3 12 8-45
Rokita Rokitnica wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Łask Kolumna    5-0 0-2 2-1 4-1 7-1 3-1 5-0 1-1 6-2 4-0 4-1 8-0 6-0 7-2 3-1 
 2 Warta Działoszyn1-1     5-1 1-1 3-2 5-2 3-1 3-0 4-0 8-1 3-2 3-0* 7-0 2-0 3-0* 3-0* 
 3 Jutrzenka Warta1-6 2-2     2-1 2-1 2-0 2-1 2-1 0-0 1-2 1-1 3-0* 1-3 4-2 3-0 3-0* 
 4 WKS Wieluń5-1 0-2 2-2     0-1 2-1 3-1 5-3 2-2 3-0 7-1 3-2 5-1 5-0 9-1 3-0* 
 5 Mabudo Suchoczasy1-6 1-2 2-0 0-3     1-2 0-0 4-1 1-0 2-1 1-0 1-1 7-1 7-2 5-2 3-0* 
 6 Orkan Buczek2-2 0-0 0-1 3-0 1-0     1-1 4-0 0-1 5-1 2-1 3-0 4-0 1-1 11-2 3-0 
 7 LGKS Charłupia Mała0-4 1-4 3-0 1-0 2-0 5-1     2-1 1-3 1-0 3-0 0-3 2-0 3-2 6-1 2-2 
 8 Zawisza Pajęczno1-1 1-1 3-1 2-5 2-2 5-3 0-1     3-1 4-1 2-1 4-0 3-1 4-2 5-0 3-0* 
 9 LKS Kwiatkowice2-4 1-3 0-0 1-4 1-5 0-1 2-0 2-1     0-2 2-2 3-2 2-1 6-1 4-0 3-0* 
 10 Warta Osjaków0-1 0-5 0-1 3-1 3-4 1-1 6-2 2-0 4-2     1-0 1-2 1-0 5-0 3-0 2-0 
 11 Korab Łask0-1 1-6 0-2 1-0 0-4 2-1 1-1 0-5 1-1 2-0     0-4 4-0 2-0 4-0 5-1 
 12 Czarni Rząśnia0-4 0-4 2-4 0-1 0-4 2-1 2-2 1-1 1-2 1-0 2-2     1-1 1-1 5-2 3-0* 
 13 Piast Błaszki2-3 1-4 2-5 1-0 1-1 1-1 1-1 2-1 2-2 1-1 1-3 1-1     2-1 6-4 2-2 
 14 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)0-4 0-4 1-1 0-1 0-1 1-2 1-0 0-1 2-0 1-0 1-1 2-1 1-1     3-0 0-0 
 15 Złoczevia Złoczew0-6 0-12 1-3 3-5 0-3* 2-5 0-1 4-2 1-6 2-6 0-1 1-4 1-1 1-3     7-2 
 16 Rokita Rokitnica0-3* 1-0 1-3 2-0 1-0 0-3* 0-3* 0-2 0-1 0-3* 0-3* 0-0 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-4 Warta Działoszyn 12 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 2-1 LGKS Charłupia Mała 12 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 4-0 Złoczevia Złoczew 12 sierpnia, 17:00
Rokita Rokitnica 1-0 Mabudo Suchoczasy 12 sierpnia, 17:00
WKS Wieluń 3-0 Warta Osjaków 12 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 0-4 Pogoń Łask Kolumna 12 sierpnia, 17:00
Orkan Buczek 4-0 Piast Błaszki 12 sierpnia, 17:00
Korab Łask 0-5 Zawisza Pajęczno 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Warta Osjaków 2-0 Rokita Rokitnica 15 sierpnia, 17:00
Mabudo Suchoczasy 2-0 Jutrzenka Warta 15 sierpnia, 17:00
LGKS Charłupia Mała 3-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 15 sierpnia, 15:00
Warta Działoszyn 4-0 LKS Kwiatkowice 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 4-0 Czarni Rząśnia 15 sierpnia, 17:00
Złoczevia Złoczew 0-1 Korab Łask 15 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 1-0 WKS Wieluń 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 7-1 Orkan Buczek 15 sierpnia, 17:00
lub o 16:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

LGKS Charłupia Mała 1-4 Warta Działoszyn 20 sierpnia, 15:00
LKS Kwiatkowice 2-4 Pogoń Łask Kolumna 20 sierpnia, 17:00
Orkan Buczek 3-0 Rokita Rokitnica 20 sierpnia, 17:00
Korab Łask 4-0 Piast Błaszki 20 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 3-0 Złoczevia Złoczew 20 sierpnia, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 Zawisza Pajęczno 20 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 1-0 Warta Osjaków 20 sierpnia, 17:00
WKS Wieluń 0-1 Mabudo Suchoczasy 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Zawisza Pajęczno 3-1 LKS Kwiatkowice 26 sierpnia, 17:00
Mabudo Suchoczasy 0-0 LGKS Charłupia Mała 26 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 5-1 Jutrzenka Warta 26 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 1-1 Czarni Rząśnia 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 4-0 Korab Łask 26 sierpnia, 17:00
Rokita Rokitnica 2-0 WKS Wieluń 27 sierpnia, 17:00
Warta Osjaków 1-1 Orkan Buczek 27 sierpnia, 17:00
Złoczevia Złoczew 1-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

LGKS Charłupia Mała 2-1 Zawisza Pajęczno 3 września, 15:00
LKS Kwiatkowice 0-2 Warta Osjaków 3 września, 17:00
Orkan Buczek 1-0 Mabudo Suchoczasy 3 września, 17:00
Korab Łask 5-1 Rokita Rokitnica 3 września, 17:00
Jutrzenka Warta 1-6 Pogoń Łask Kolumna 3 września, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 Piast Błaszki 3 września, 14:00
Czarni Rząśnia 0-1 WKS Wieluń 2 września, 17:00
Warta Działoszyn 3-0 Złoczevia Złoczew 2 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 6 - 9-10 września

Piast Błaszki 2-2 LKS Kwiatkowice 10 września, 16:30
Mabudo Suchoczasy 1-2 Warta Działoszyn 9 września, 16:30
WKS Wieluń 2-1 Orkan Buczek 9 września, 16:30
Złoczevia Złoczew 0-1 LGKS Charłupia Mała 10 września, 16:30
Zawisza Pajęczno 3-1 Jutrzenka Warta 9 września, 16:30
Rokita Rokitnica 0-0 Czarni Rząśnia 10 września, 16:30
Warta Osjaków 1-0 Korab Łask 10 września, 16:30
Pogoń Łask Kolumna 6-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 16-17 września

LGKS Charłupia Mała 2-0 Piast Błaszki 17 września, 15:00
Złoczevia Złoczew 4-2 Zawisza Pajęczno 17 września, 16:00
LKS Kwiatkowice 1-4 WKS Wieluń 17 września, 16:00
Korab Łask 2-1 Orkan Buczek 17 września, 16:00
Jutrzenka Warta 1-2 Warta Osjaków 17 września, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-0 Rokita Rokitnica 17 września, 16:00
Warta Działoszyn 1-1 Pogoń Łask Kolumna 16 września, 16:00
Czarni Rząśnia 0-4 Mabudo Suchoczasy 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Rokita Rokitnica 0-1 LKS Kwiatkowice 24 września, 16:00
Zawisza Pajęczno 1-1 Warta Działoszyn 23 września, 16:00
Mabudo Suchoczasy 5-2 Złoczevia Złoczew 23 września, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 3-1 LGKS Charłupia Mała 23 września, 16:00
Piast Błaszki 2-5 Jutrzenka Warta 24 września, 16:00
Orkan Buczek 3-0 Czarni Rząśnia 24 września, 16:00
WKS Wieluń 7-1 Korab Łask 23 września
Warta Osjaków 5-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Warta Działoszyn 8-1 Warta Osjaków 30 września, 16:00
LGKS Charłupia Mała 2-2 Rokita Rokitnica 1 października, 16:00
LKS Kwiatkowice 3-2 Czarni Rząśnia 1 października, 16:00
Korab Łask 0-4 Mabudo Suchoczasy 1 października, 16:00
Jutrzenka Warta 2-1 WKS Wieluń 1 października, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-2 Orkan Buczek 1 października, 16:00
Zawisza Pajęczno 1-1 Pogoń Łask Kolumna 30 września, 16:00
Złoczevia Złoczew 1-1 Piast Błaszki 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Orkan Buczek 0-1 LKS Kwiatkowice 8 października, 15:30
Czarni Rząśnia 2-2 Korab Łask 7 października, 15:30
Warta Osjaków 6-2 LGKS Charłupia Mała 8 października, 15:30
Piast Błaszki 1-4 Warta Działoszyn 8 października, 15:30
Mabudo Suchoczasy 4-1 Zawisza Pajęczno 8 października, 15:30
Rokita Rokitnica 1-3 Jutrzenka Warta 8 października, 15:30
Pogoń Łask Kolumna 7-2 Złoczevia Złoczew 7 października, 15:30
WKS Wieluń 5-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 8 października, 15:30

Kolejka 11 - 14-15 października

LKS Kwiatkowice 1-5 Mabudo Suchoczasy 15 października, 15:30
Warta Działoszyn 1-1 WKS Wieluń 14 października, 15:30
LGKS Charłupia Mała 5-1 Orkan Buczek 15 października, 15:30
Pogoń Łask Kolumna 8-0 Piast Błaszki 14 października, 15:30
Jutrzenka Warta 3-0 Czarni Rząśnia 15 października, 15:30
(wo)
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 Korab Łask 15 października, 15:30
Zawisza Pajęczno 4-1 Warta Osjaków 14 października, 15:30
Złoczevia Złoczew 7-2 Rokita Rokitnica 15 października, 15:30

Kolejka 12 - 21-22 października

Mabudo Suchoczasy 1-6 Pogoń Łask Kolumna 22 października, 11:00
Korab Łask 1-1 LKS Kwiatkowice 22 października, 15:00
WKS Wieluń 3-1 LGKS Charłupia Mała 22 października, 15:00
Rokita Rokitnica 1-0 Warta Działoszyn 22 października, 15:00
Piast Błaszki 2-1 Zawisza Pajęczno 22 października, 15:00
Orkan Buczek 0-1 Jutrzenka Warta 22 października, 15:00
Warta Osjaków 3-0 Złoczevia Złoczew 22 października, 15:00
Czarni Rząśnia 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 Mabudo Suchoczasy 29 października, 14:00
Warta Działoszyn 3-0 Czarni Rząśnia 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-1, w zespole Czarnych wystąpił nieuprawniony zawodnik
LGKS Charłupia Mała 3-0 Korab Łask 29 października, 14:00
Jutrzenka Warta 0-0 LKS Kwiatkowice 29 października, 14:00
Zawisza Pajęczno 2-5 WKS Wieluń 28 października, 14:00
Złoczevia Złoczew 2-5 Orkan Buczek 29 października, 14:00
Piast Błaszki 1-1 Warta Osjaków 29 października, 14:00
Pogoń Łask Kolumna 3-1 Rokita Rokitnica 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

LKS Kwiatkowice 6-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5 listopada, 14:00
Czarni Rząśnia 2-2 LGKS Charłupia Mała 5 listopada, 14:00
Orkan Buczek 0-0 Warta Działoszyn 5 listopada, 14:00
Mabudo Suchoczasy 7-1 Piast Błaszki 5 listopada, 14:00
Rokita Rokitnica 0-2 Zawisza Pajęczno 5 listopada, 14:00
Korab Łask 0-2 Jutrzenka Warta 18 listopada
w pierwotnym terminie (5 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Osjaków 0-1 Pogoń Łask Kolumna 5 listopada, 14:00
WKS Wieluń 9-1 Złoczevia Złoczew 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pogoń Łask Kolumna 2-1 WKS Wieluń 11 listopada, 14:00
Złoczevia Złoczew 1-4 Czarni Rząśnia 12 listopada, 14:00
Warta Działoszyn 3-2 Korab Łask 12 listopada, 14:00
Piast Błaszki 2-2 Rokita Rokitnica 12 listopada, 14:00
Zawisza Pajęczno 5-3 Orkan Buczek 12 listopada, 14:00
LGKS Charłupia Mała 1-3 LKS Kwiatkowice 12 listopada, 14:00
Warta Osjaków 3-4 Mabudo Suchoczasy 12 listopada, 14:00
Jutrzenka Warta 4-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 12 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Warta Osjaków 3-1 WKS Wieluń 18 marca, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 4-1 Czarni Rząśnia 4 kwietnia
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Błaszki 1-1 Orkan Buczek 18 marca, 16:00
Zawisza Pajęczno 2-1 Korab Łask 17 marca, 16:00
Warta Działoszyn 2-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 17 marca, 16:00
LGKS Charłupia Mała 3-0 Jutrzenka Warta 18 marca, 15:00
Złoczevia Złoczew 1-6 LKS Kwiatkowice 18 marca, 16:00
w Kwiatkowicach
Mabudo Suchoczasy 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)

Kolejka 17 - 24-25 marca

Czarni Rząśnia 1-1 Zawisza Pajęczno 24 marca, 16:00
Korab Łask 4-0 Złoczevia Złoczew 7 kwietnia
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
WKS Wieluń 5-1 Piast Błaszki 7 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Buczek 2-2 Pogoń Łask Kolumna 11 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rokita Rokitnica 0-3 Warta Osjaków
(wo)
Jutrzenka Warta 2-1 Mabudo Suchoczasy 25 marca, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-0 LGKS Charłupia Mała 25 marca, 16:00
LKS Kwiatkowice 1-3 Warta Działoszyn 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Rokita Rokitnica 0-3 Orkan Buczek
(wo)
Piast Błaszki 1-3 Korab Łask 1 kwietnia, 16:00
Złoczevia Złoczew 1-3 Jutrzenka Warta 1 kwietnia, 16:00
Zawisza Pajęczno 4-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 31 marca, 16:00
Warta Osjaków 1-2 Czarni Rząśnia 1 kwietnia, 16:00
Mabudo Suchoczasy 0-3 WKS Wieluń 31 marca, 16:00
Warta Działoszyn 3-1 LGKS Charłupia Mała 31 marca, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 1-1 LKS Kwiatkowice 31 marca, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Czarni Rząśnia 1-1 Piast Błaszki 14 kwietnia, 16:30
Korab Łask 0-1 Pogoń Łask Kolumna 15 kwietnia, 16:30
WKS Wieluń 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
Orkan Buczek 5-1 Warta Osjaków 15 kwietnia, 16:30
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-0 Złoczevia Złoczew 15 kwietnia, 16:30
LKS Kwiatkowice 2-1 Zawisza Pajęczno 15 kwietnia, 16:30
LGKS Charłupia Mała 2-0 Mabudo Suchoczasy 15 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Warta 2-2 Warta Działoszyn 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Rokita Rokitnica 0-3 Korab Łask
(wo)
Pogoń Łask Kolumna 0-2 Jutrzenka Warta 21 kwietnia, 16:30
Piast Błaszki 2-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 22 kwietnia, 16:30
WKS Wieluń 3-2 Czarni Rząśnia 21 kwietnia, 16:30
Złoczevia Złoczew 0-12 Warta Działoszyn 22 kwietnia, 16:30
Zawisza Pajęczno 0-1 LGKS Charłupia Mała 21 kwietnia, 16:30
Warta Osjaków 4-2 LKS Kwiatkowice 22 kwietnia, 16:30
Mabudo Suchoczasy 1-2 Orkan Buczek 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Jutrzenka Warta 2-1 Zawisza Pajęczno 29 kwietnia, 16:30
Czarni Rząśnia 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
Korab Łask 2-0 Warta Osjaków 29 kwietnia, 16:30
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-4 Pogoń Łask Kolumna 29 kwietnia, 16:30
LKS Kwiatkowice 2-1 Piast Błaszki 29 kwietnia, 16:30
Warta Działoszyn 3-2 Mabudo Suchoczasy 28 kwietnia, 16:30
Orkan Buczek 3-0 WKS Wieluń 29 kwietnia, 16:30
LGKS Charłupia Mała 6-1 Złoczevia Złoczew 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 3 maja

Orkan Buczek 2-1 Korab Łask 3 maja, 17:00
Warta Osjaków 0-1 Jutrzenka Warta 3 maja, 17:00
Rokita Rokitnica 0-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
(wo)
Pogoń Łask Kolumna 5-0 Warta Działoszyn 3 maja, 14:00
Mabudo Suchoczasy 1-1 Czarni Rząśnia 3 maja, 14:00
Piast Błaszki 1-1 LGKS Charłupia Mała 3 maja, 17:00
Zawisza Pajęczno 5-0 Złoczevia Złoczew 3 maja, 17:00
WKS Wieluń 2-2 LKS Kwiatkowice 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Jutrzenka Warta 1-3 Piast Błaszki 6 maja, 17:00
Czarni Rząśnia 2-1 Orkan Buczek 6 maja, 13:30
Korab Łask 1-0 WKS Wieluń 6 maja, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-0 Warta Osjaków 6 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
Warta Działoszyn 3-0 Zawisza Pajęczno 5 maja, 17:00
Złoczevia Złoczew 0-3 Mabudo Suchoczasy 6 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 18. minucie przy wyniku 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
LGKS Charłupia Mała 0-4 Pogoń Łask Kolumna 6 maja, 15:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

WKS Wieluń 2-2 Jutrzenka Warta 12 maja, 17:00
Orkan Buczek 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 13 maja, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 5-0 Zawisza Pajęczno 12 maja, 17:00
Piast Błaszki 6-4 Złoczevia Złoczew 13 maja, 17:00
Warta Osjaków 0-5 Warta Działoszyn 13 maja, 17:00
Rokita Rokitnica 0-3 LGKS Charłupia Mała
(wo)
Czarni Rząśnia 1-2 LKS Kwiatkowice 13 maja, 17:00
Mabudo Suchoczasy 1-0 Korab Łask 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Zawisza Pajęczno 2-2 Mabudo Suchoczasy 18 maja, 17:00
Jutrzenka Warta 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
Złoczevia Złoczew 0-6 Pogoń Łask Kolumna 20 maja, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 WKS Wieluń 20 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 0-1 Orkan Buczek 20 maja, 17:00
Korab Łask 0-4 Czarni Rząśnia 20 maja, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-0 Warta Osjaków 20 maja, 15:00
Warta Działoszyn 7-0 Piast Błaszki 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Czarni Rząśnia 2-4 Jutrzenka Warta 27 maja, 17:00
Korab Łask 2-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 27 maja, 17:00
Warta Osjaków 2-0 Zawisza Pajęczno 27 maja, 17:00
Rokita Rokitnica 0-3 Złoczevia Złoczew
(wo)
Mabudo Suchoczasy 1-0 LKS Kwiatkowice 24 maja, 18:00
WKS Wieluń 0-2 Warta Działoszyn 26 maja, 17:00
Orkan Buczek 1-1 LGKS Charłupia Mała 27 maja, 17:00
Piast Błaszki 2-3 Pogoń Łask Kolumna 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Zawisza Pajęczno 3-1 Piast Błaszki 2 czerwca, 17:00
Jutrzenka Warta 2-0 Orkan Buczek 3 czerwca, 17:00
Złoczevia Złoczew 2-6 Warta Osjaków 3 czerwca, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-1 Czarni Rząśnia 3 czerwca, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 4-1 Mabudo Suchoczasy 2 czerwca, 15:30
LKS Kwiatkowice 2-2 Korab Łask 3 czerwca, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-0 WKS Wieluń 3 czerwca, 15:00
Warta Działoszyn 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)

Kolejka 28 - 7 czerwca

WKS Wieluń 5-3 Zawisza Pajęczno 6 czerwca
Orkan Buczek 11-2 Złoczevia Złoczew 7 czerwca, 17:00
Warta Osjaków 1-0 Piast Błaszki 7 czerwca, 17:00
Rokita Rokitnica 0-3 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
Mabudo Suchoczasy 7-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 7 czerwca, 17:00
Czarni Rząśnia 0-4 Warta Działoszyn 7 czerwca, 17:00
Korab Łask 1-1 LGKS Charłupia Mała 7 czerwca, 17:00
LKS Kwiatkowice 0-0 Jutrzenka Warta 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

Warta Działoszyn 5-2 Orkan Buczek 10 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 1-1 Mabudo Suchoczasy 10 czerwca, 17:00
Zawisza Pajęczno 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
Jutrzenka Warta 1-1 Korab Łask 10 czerwca, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 6-2 Warta Osjaków 10 czerwca, 17:00
Złoczevia Złoczew 3-5 WKS Wieluń 10 czerwca, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-0 LKS Kwiatkowice 10 czerwca, 17:00
LGKS Charłupia Mała 0-3 Czarni Rząśnia 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Mabudo Suchoczasy 2-1 Warta Osjaków 17 czerwca, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 Jutrzenka Warta 17 czerwca, 17:00
WKS Wieluń 5-1 Pogoń Łask Kolumna 17 czerwca, 17:00
Czarni Rząśnia 5-2 Złoczevia Złoczew 17 czerwca, 17:00
Korab Łask 1-6 Warta Działoszyn 17 czerwca, 17:00
Rokita Rokitnica 0-3 Piast Błaszki
(wo)
Orkan Buczek 4-0 Zawisza Pajęczno 17 czerwca, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-0 LGKS Charłupia Mała 17 czerwca, 17:00

IV liga 2006/2007 (łódzka)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Łódź)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Skierniewice)

Klasa A 2006/2007 (Sieradz I)
Klasa A 2006/2007 (Sieradz II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas