[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

Runda wstępna - 31 lipca

Husaria Rzgów 1-3 Hetman Łódź 31 lipca, 17:00
Sławomir Makiewicz 20 - Mikołaj Nowik 76, 90, Sebastian Kubiak 83
w Rąbieniu
Błękitni Ciosny 0-5 Sokół Popów 31 lipca, 17:00
Grom Powodów 1-3 Krośniewianka Krośniewice 31 lipca, 17:00
Orzeł Kazimierz 6-1 MKS Mianów 31 lipca, 17:00
KS II Kutno 0-3 Malina Piątek 31 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Zamek Skotniki 3-1 Powstaniec Dobra 31 lipca, 17:00
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 6-3 Dąbrowianka Dąbrowice 31 lipca, 17:00

I runda - 6 sierpnia

Hetman Łódź 2-6 LKS Gałkówek 6 sierpnia, 17:00
Sokół Popów 0-2 Huragan Swędów 7 sierpnia, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 3-3 Kotan Ozorków 6 sierpnia, 17:00
wynik rzutów karnych nieznany - awans Krośniewianki
Orzeł Kazimierz 1-4 Iskra Dobroń 6 sierpnia, 17:00
Malina Piątek 5-1 Witonianka Witonia 6 sierpnia, 17:00
Zamek Skotniki 2-1 Bzura Młogoszyn 6 sierpnia, 17:00
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 0-3 KS Dąbrowice 7 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-12 Burza Pawlikowice 6 sierpnia, 17:00

II runda - 17 sierpnia

Zamek Skotniki 0-22 Boruta Zgierz 13 sierpnia, 17:00
Iskra Dobroń 1-5 Włókniarz Pabianice 13 sierpnia, 17:00
Burza Pawlikowice 0-4 PTC Pabianice 17 sierpnia, 17:30
Huragan Swędów 0-10 Stal Głowno 16 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 17:00) odwołany
KS Dąbrowice 0-1 GKS Bedlno 14 sierpnia, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 0-4 Górnik Łęczyca 17 sierpnia, 18:00
Zawisza II Rzgów 3-0 Start Brzeziny 14 sierpnia, 11:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
LKS Gałkówek 0-10 Widzew Łódź 17 sierpnia, 17:30
Patryk Strus 21, 58, Mateusz Michalski 37, Krzysztof Możdżonek 40, 74, Piotr Burski 49, 55, Kamil Sabiłło 64, 82, 83
Malina Piątek 2-6 KS Kutno 17 sierpnia, 17:30
Termy Uniejów 0-3 ŁKS Łódź 17 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
GLKS Dłutów 0-5 Zawisza Rzgów 17 sierpnia, 17:30
UKS SMS Łódź 0-3 Zjednoczeni Stryków 17 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 sierpnia, 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Ner Poddębice 17 sierpnia, 17:30
LKS Rosanów 0-7 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 sierpnia, 17:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 Orzeł Parzęczew 13 sierpnia, 15:30

III runda - 14 września

Górnik Łęczyca 2-1 ŁKS Łódź 14 września, 17:00
Mateusz Krysiński 15, 27 - Michał Michałek 34
Stal Głowno 1-5 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 września, 17:00
Damian Mospinek 90 - Michał Wrzesiński 49, Patryk Pietrasiak 67, Mateusz Stępień 80, Michał Lech 84 (s), Marcin Pękała 88
Zawisza II Rzgów 0-3 Zjednoczeni Stryków 14 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
PTC Pabianice 4-6 KS Kutno 14 września, 17:00
Boruta Zgierz 0-1 Widzew Łódź 21 września, 16:30
Kamil Bartosiewicz 47
Włókniarz Pabianice 1-1 Zawisza Rzgów 21 września, 16:00
pd.
nieznany 82 - nieznany 31
wynik rzutów karnych nieznany; awans Zawisza
Orzeł Parzęczew 1-4 Andrespolia Wiśniowa Góra 21 września, 16:00
GKS Bedlno 4-3 Ner Poddębice 20 września, 16:00

IV runda - 12 października
(Losowanie - 26 września 2016, 16:15 - siedziba Łódzkiego ZPN)

KS Kutno 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 października, 15:30
pd. k. 5-4
Bartosz Kaczor 87 (k), 90 - Mariusz Zasada 16, Patryk Pietrasiak 62
GKS Bedlno 1-4 Zjednoczeni Stryków 12 października, 15:30
Michał Wiśniewski ? - Karol Chmielewski ?, ?, Konrad Bełdziński ?, Kamil Zawodziński ?
Zawisza Rzgów 0-6 Widzew Łódź 12 października, 15:30
Patryk Strus 13, 65, Kamil Sabiłło 58, 88, Grzegorz Brochocki 64, Mariusz Zawodziński 80
Górnik Łęczyca 1-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 12 października, 15:30
Mateusz Spychalski ? - Sebastian Radzio ?, Michał Pietras ?

1/2 finału - 26 października
(Losowanie - 17 października 2016, 16:00 - siedziba Łódzkiego ZPN)

Zjednoczeni Stryków 1-2 Widzew Łódź 26 października, 14:30
Robert Król 77 - Piotr Burski 50, Daniel Mąka 75
KS Kutno 1-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 26 października, 14:30
Bartosz Kaczor 64 - Sebastian Radzio 27, Igor Świątkiewicz 73

Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas