[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 31 lipca
(Losowanie - 13 lipca 2016)

Emik Brudaki 2-4 LKS Będków 31 lipca, 17:00
Klub Sejf Piotrków Trybunalski 3-1 Czarni Rozprza 31 lipca, 17:00
LZS Wygoda 3-4 KS Grocholice (Bełchatów) 30 lipca
WS Piotrków Trybunalski 6-3 Meteor Łęki Szlacheckie 31 lipca, 17:00
GKS Bełchatów (jm) 7-2 Victoria Woźniki 31 lipca, 17:00
Włókniarz Moszczenica (juniorzy) 1-4 Motor Bujniczki 31 lipca, 17:00
EBE SPN Bełchatów 3-2 Astoria II Szczerców 31 lipca, 17:00
LKS Dobryszyce 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 31 lipca, 17:00
LUKS Mroczków-Dzielna 6-1 LKS Januszewice 31 lipca, 17:00
Sparta Ostrów 3-4 Błysk Aleksandrów 31 lipca, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-4 Polonia Rokiciny 31 lipca, 17:00
LUKS Gomunice 1-0 Victoria Żytno 31 lipca, 17:00
Polonia Gorzędów 1-7 Omega II Kleszczów 31 lipca, 17:00

II runda - 6-7 sierpnia

LKS Będków 3-1 Stal Niewiadów 7 sierpnia, 17:00
KS Grocholice (Bełchatów) 0-4 Start Lgota Wielka 7 sierpnia, 17:00
WS Piotrków Trybunalski 1-9 Włókniarz Moszczenica 7 sierpnia, 17:00
GKS Bełchatów (jm) 3-1 GUKS Gorzkowice 7 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 2-1 Motor Bujniczki 6 sierpnia, 17:00
EBE SPN Bełchatów 1-3 Świt Kamieńsk 7 sierpnia, 17:00
LKS Dobryszyce 0-2 Omega II Kleszczów 7 sierpnia, 17:00
LUKS Mroczków-Dzielna 1-3 RKS Rzeczyca 7 sierpnia, 17:00
Błysk Aleksandrów 1-3 KS Mniszków 7 sierpnia, 17:00
Polonia Rokiciny 1-3 LKS Lubochnia 7 sierpnia, 17:00
LUKS Gomunice 3-4 Zapał Krzętów 7 sierpnia, 17:00
pd.
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 0-2 Gerlach Drzewica 7 sierpnia, 17:00
Klub Sejf Piotrków Trybunalski 2-1 Grabka Grabica 10 sierpnia, 17:00

III runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 11 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Piotrków Trybunalski)

RKS Rzeczyca 3-1 Gerlach Drzewica 17 sierpnia, 17:00
KS Mniszków 2-1 Ceramika Opoczno 17 sierpnia, 17:00
LKS Będków 1-7 LKS Lubochnia 17 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-4 Włókniarz Zelów 17 sierpnia, 17:00
Klub Sejf Piotrków Trybunalski 6-4 Szczerbiec Wolbórz 17 sierpnia, 17:00
GKS Bełchatów (jm) 1-4 Start Lgota Wielka 17 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 1-0 GKS Bełchatów (j) 17 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 2-1 Zapał Krzętów 17 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 0-4 Mechanik Radomsko 17 sierpnia, 17:00

IV runda - 31 sierpnia

Klub Sejf Piotrków Trybunalski 7-2 KS Mniszków 31 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 2-0 Zjednoczeni Bełchatów 31 sierpnia, 17:00
RKS Rzeczyca 0-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 1-3 KS Paradyż 31 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 5-3 Mechanik Radomsko 31 sierpnia, 17:00
Start Lgota Wielka 2-0 Omega Kleszczów 31 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 7-0 Polonia Piotrków Trybunalski 31 sierpnia, 17:00
Pilica Przedbórz 3-2 GKS II Bełchatów 31 sierpnia, 17:00

1/4 finału - 14 września
(Losowanie - 1 września 2016 - siedziba OZPN Piotrków Trybunalski)

Klub Sejf Piotrków Trybunalski 0-3 KS Paradyż 13 września, 16:00
(wo)
Zbigniew Suski 65, Jarosław Soszyński 77, 83 - Mateusz Śliwka 43 (k)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Lgota Wielka 0-6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 września, 16:00
Mateusz Broź 17, Marcin Mirecki 28, Krzysztof Łazowski 37, 82, Wiktor Żytek 50, Paweł Wolski 71
Astoria Szczerców 3-1 Pilica Przedbórz 14 września, 16:00
Świt Kamieńsk 1-2 Włókniarz Zelów 14 września, 16:00
pd.

1/2 finału - 28 września
(Losowanie - 15 września 2016 - siedziba OZPN Piotrków Trybunalski)

Astoria Szczerców 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 września, 15:30
Jakub Rozwandowicz 48, Paweł Szutenberg 70
KS Paradyż 1-2 Włókniarz Zelów 4 marca, 14:00
Mariusz Koćmin 48 - Błażej Kaliski 18, Hubert Muszyński 43 (k)
w pierwotnym terminie (28 września, 15:30) odwołany

Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas