[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice

I runda - 13-14 sierpnia
Pelikan Łowicz, Unia Skierniewice - wolny los

Laktoza Łyszkowice 0-3 Orzeł Nieborów 6 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sobpol Konopnica 3-2 Pogoń Bełchów 7 sierpnia, 15:00
Muskador Wola Pękoszewska 1-4 Pelikan II Łowicz 13 sierpnia, 17:00
nieznany 67 - Szymon Panek 58, Tomasz Szufliński 64, 70, Dawid Feliga 90
Manchatan Nowy Kawęczyn 2-5 Jutrzenka Drzewce 13 sierpnia, 17:00
KS Ostrowiec 0-3 Widok Skierniewice 14 sierpnia, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Sokół Regnów 0-3 Orlęta Cielądz 14 sierpnia, 11:00
GKS Głuchów 1-2 Zryw Wygoda 7 sierpnia, 11:00
Adrian Kordala 77 - Bartłomiej Miazek 27, Kamil Słoma 38
Korona Wejsce 6-1 Macovia Maków 14 sierpnia, 11:00
Start Złaków Borowy 1-4 GLKS Wołucza 14 sierpnia, 14:00
Victoria Zabostów Duży 0-9 Olimpia Chąśno 14 sierpnia, 14:00
Victoria Chrząszczew 0-6 Astra Zduny 14 sierpnia, 15:00
All Stars Boguszyce 2-1 Vagat Domaniewice 14 sierpnia, 15:00
Victoria Bielawy 4-0 Juvenia Wysokienice 14 sierpnia, 15:00
Fenix Boczki 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 13 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

II runda - 24 sierpnia

All Stars Boguszyce 0-8 Pelikan II Łowicz 24 sierpnia, 17:00
w Wołuczy
Orzeł Nieborów 3-2 Orlęta Cielądz 1 września, 18:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 18:00) odwołany
Sobpol Konopnica 0-5 Victoria Bielawy 24 sierpnia, 17:30
Widok Skierniewice 1-0 Jutrzenka Drzewce 24 sierpnia, 17:00
Krzysztof Supera 50 (s)
Fenix Boczki 4-4 Astra Zduny 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Wiktor Kolos 12, 120, Paweł Janus 22, Tomasz Janus 55 - Jakub Płóciennik 67, 83, Michał Dylik 90, Maciej Grzegory 110
GLKS Wołucza 1-4 Pelikan Łowicz 31 sierpnia, 17:00
Mateusz Stankiewicz 19 - Bartosz Broniarek 41, Tomasz Bogołębski 54, Fabian Fałowski 78 (k), 83
Zryw Wygoda 1-7 Unia Skierniewice 30 sierpnia, 17:30
w Niedźwiadzie
Korona Wejsce 0-3 Olimpia Chąśno 24 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

III runda - 7 września

Astra Zduny 1-7 Pelikan II Łowicz 7 września, 16:30
Victoria Bielawy 0-9 Pelikan Łowicz 7 września, 16:30
Widok Skierniewice 1-0 Olimpia Chąśno 6 września, 16:30
Paweł Krawczyk 90
Orzeł Nieborów 1-4 Unia Skierniewice 14 września, 17:00
nieznany ? - Krystian Szambelan ?, ?, Konrad Kowalczyk ?, Wojciech Borowiec ?

IV runda - 21 września

Pelikan II Łowicz 1-9 Pelikan Łowicz 11 października, 15:00
Jewgienij Riabczuk ? - Jurij Hłuszko 12, 18, Kamil Kuczak 25, Krzysztof Bodziony 28, 62, 64, 69, Rafał Parobczyk 86, 90
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany
Widok Skierniewice 0-7 Unia Skierniewice 21 września, 16:00
Łukasz Stangreciak 1, Szymon Kiwała 18, Rafał Kowalczyk 21, Wojciech Borowiec 37, Maciej Wyszogrodzki 48, Krystian Szambelan 67, Łukasz Markowski 79

Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN - Sieradz)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas