[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Rominta Gołdap Miejski Klub Sportowy Rominta Gołdap
Rok założenia: 1948
Barwy: zielono-biało-zielone
Adres: Stadionowa 5a, 19-500 Gołdap
telefon/faks: (87) 615-06-41
WWW: http://mksrominta.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski OSiR w Gołdapi
pojemność - 3 000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Zdzisław Galiński
Trener: Przemysław Kołłątaj (od 7 czerwca 2015)


Sukcesy

Puchar Polski - OZPN Suwałki - 1986/87
Puchar Polski - Warmińsko-Mazurski ZPN - 2015/16
Najwyższy poziom ligowy - III liga
 
Kadra


Bramkarze: Damian Suszczewicz (07.11.93), Kamil Wołos (13.12.88).
Obrońcy: Iwan Duran (14.10.89, UKR), Dawid Korotkiewicz (21.08.96, 183/69), Patryk Kostrzanowski (03.01.97, J), Patryk Koszycki (07.09.94, 170/61), Kamil Kowalewicz (27.12.97), Hubert Molski (08.02.91), Konrad Piwko (26.06.91, W, MKS Ełk), Bartłomiej Rynkowski (25.11.97), Sewak Safarjan (16.11.87, ARM), Janusz Stankiewicz (06.05.86, J -> Warmia Grajewo), Jakub Waszkiewicz (20.08.95, 178/71, W, Hutnik Warszawa), Krystian Zajączkowski (08.09.96).
Pomocnicy: Dawid Dorochowicz (02.02.96, W, brak klubu), Mateusz Dyniszuk (27.06.89), Tomasz Kamiński (01.09.97), Daiji Kimura (26.08.94, 180/76, J -> Broń Radom), Mateusz Kułak (16.11.97), Mariusz Łapiński (27.06.87, 178/70, J -> Znicz Biała Piska), Dawid Paszkowski (19.12.89), Aleksandr Popławskij (07.05.91, BLR, J -> Biebrza Goniądz), Krystian Przyborowski (31.05.95, 182/70, J -> Hutnik Warszawa), Damian Roksela (15.06.90, 170/63), Patryk Rynkiewicz (28.03.95, 182/77, J), Marcin Trzaskalski (19.06.82, 180/74, J -> Polonia Raczki).
Napastnicy: Marcin Kruczyk (27.02.95, 183/78, J -> MKS Ciechanów), Michał Mościński (24.09.87, 183/75), Bartłomiej Wierzbicki (26.09.85, 181/82, W, MKS Ełk).
 
Uwagi

• Nazwy: (1948) Cresovia Gołdap -> (1975) Rominta Gołdap
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska I
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska I
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - forBET IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - Baraże o udział w forBET IV lidze, grupa: warmińsko-mazurska
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas