[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Motor Lubawa Klub Sportowy Motor Lubawa
Rok założenia: 1968
Barwy: zółto-niebiesko-czarne
Adres: Łąkowa 8, 14-260 Lubawa
telefon: (503) 117-233 (prezes)
WWW: https://www.facebook.com/mlksmotorlubawa/ (oficj.)
http://motorlubawa.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 1 200 miejsc (1 160 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 60 m
Prezes: Marek Olejniczak (od 8 lipca 2015)
Trener: Arkadiusz Matz (od 2014), Krzysztof Malinowski (od 27 września 2016)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Bartosz Dzikowski (03.07.95, 190/bd, Huragan Morąg, J -> Huragan Morąg), Adrian Kasprzycki (21.07.98, 185/90), Michał Przyborowski (16.07.95, 186/84, Tęcza Biskupiec, J -> Tęcza Biskupiec), Damian Suszczewicz (07.11.93, 189/85, W, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie).
Obrońcy: Andrzej Burchart (03.06.94, 184/82, Sokół Ostróda), Przemysław Józefowicz (10.05.90, 178/74), Paweł Kolcz (31.05.96, 183/80, W, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Dawid Ksiuk (30.12.92, 187/75), Łukasz Laskowski (05.01.89, 180/77), Łukasz Lewalski (21.08.95, J -> Czarni Rudzienice), Adrian Linkner (07.02.98, 176/70), Daniel Malinowski (01.09.89, 175/70), Borys Wasiutyn (05.06.93, UKR, 186/79, Elana Toruń), Patryk Wodzicki (29.12.87, 172/73).
Pomocnicy: Paweł Ewertowski (21.09.99, 188/81), Damian Gerka (23.02.98), Łukasz Goździejewski (08.10.96, 184/80, W, Sokół Ostróda), Zbigniew Marchlewski (31.01.92, 180/73), Łukasz Margalski (23.03.98), Artur Modrzewski (25.01.99, Jordan Kazanice), Miłosz Olejniczak (13.03.99, 180/64), Piotr Rykaczewski (12.06.00), Igor Szczepański (29.11.99, juniorzy), Roman Śnieżawski (18.09.87, 184/82), Łukasz Świgoń (16.03.92, 176/69, J -> Płomień Turznica), Paweł Tomkiewicz (21.12.94, 183/77, W, Stomil II Olsztyn), Piotr Wypniewski (01.01.95, 176/70, Stomil Olsztyn), Grzegorz Żak (24.04.91, 176/71).
Napastnicy: Arkadiusz Konicz (02.01.93, 184/77, W, GSZS Rybno), Szymon Łątkowski (23.04.99, juniorzy), Marcin Ogrodowczyk (19.11.84, 170/65, Start Działdowo), Marek Śnieżawski (30.07.84, 187/98), Tomasz Śnieżawski (04.09.91, 195/82), Łukasz Wietecha (24.08.94, 177/67, W), Adrian Zasuwa (01.05.98, 172/58).
 
Dane z sezonu: 2016/17
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: warmińsko-mazurska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas