[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
15 goli - Jewhen Radionow (ŁKS Łódź),
11 goli - Kamil Jackiewicz (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Martin Strach (Concordia Elbląg), Kamil Zalewski (Ruch Wysokie Mazowieckie),
10 goli - Grzegorz Domżalski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Robert Hirsz (Sokół Ostróda), Daniel Mąka (Widzew Łódź), Mateusz Michalski (Widzew Łódź), Daniel Świderski (MKS Ełk),
7 goli - Piotr Karłowicz (Huragan Morąg), Jakub Rozwandowicz (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Wiktor Żytek (Lechia Tomaszów Mazowiecki),
6 goli - Mateusz Broź (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Tomasz Chałas (Ursus Warszawa), Daniel Chiliński (Huragan Morąg), Maciej Górski (Jagiellonia II Białystok), Jurij Hłuszko (Pelikan Łowicz), Rafał Maćkowski (ŁKS 1926 Łomża), Michał Miller (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Mateusz Muszyński (Ursus Warszawa), Sebastian Pączko (Sokół Ostróda), Patryk Szczepański (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Wojciech Wojcieszyński (Pelikan Łowicz),
5 goli - Paweł Galik (Huragan Morąg), Maciej Koziara (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Sandro Kulenović (Legia II Warszawa), Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Patryk Pietrasiak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Dawid Przezak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Michał Wrzesiński (Sokół Aleksandrów Łódzki),
4 gole - Bartosz Bujalski (Pelikan Łowicz), Piotr Burski (Widzew Łódź), Dominik Dukalski (Huragan Wołomin), Michał Hryszko (MKS Ełk), Radosław Kamiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Kiełtyka (Concordia Elbląg), Maksym Kowal (ŁKS Łódź), Emil Łupiński (Jagiellonia II Białystok), Tomasz Nawotka (Legia II Warszawa), Michał Pietroń (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3, Concordia Elbląg 1), Krzysztof Pikus (Ursus Warszawa), Adam Radwański (Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3, Widzew Łódź 1), Miłosz Szczepański (Legia II Warszawa), Michał Twardowski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Stojan Vranješ (Legia II Warszawa),
3 gole - Mariusz Cichowlas (ŁKS Łódź), Patryk Czarnowski (Legia II Warszawa), Adrian Gapczyński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Artur Golański (ŁKS Łódź), Michał Jankowski (Sokół Ostróda), Damian Kostkowski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Kamil Kuczkowski (Concordia Elbląg), Radosław Lenart (Huragan Morąg), Paweł Magdoń (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Kamil Maternik (Sokół Ostróda), Michał Michałek (ŁKS Łódź 1, Sokół Aleksandrów Łódzki 2), Rafał Parobczyk (Pelikan Łowicz), Dawid Polkowski (Jagiellonia II Białystok), Adam Ryczkowski (Legia II Warszawa), Mateusz Szmydt (Concordia Elbląg), Rafał Wielądek (Huragan Wołomin), Mateusz Wieteska (Legia II Warszawa),
2 gole - Michał Ambrozik (Ursus Warszawa), Patryk Bryła (ŁKS Łódź), Adrian Budka (Widzew Łódź), Rafał Bujnowski (Concordia Elbląg), Krzysztof Cegiełka (Ursus Warszawa), Łukasz Chojecki (Sokół Aleksandrów Łódzki), Michał Danilczyk (Sokół Ostróda), Paweł Drażba (ŁKS 1926 Łomża), Michał Grochowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Damian Guzik (ŁKS Łódź), Patryk Kamiński (Ursus Warszawa), Robert Kowalczyk (Widzew Łódź), Rafał Maciejewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Miłosz Małachowski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Patryk Miarka (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Konrad Michalak (Legia II Warszawa), Daniel Mlonek (Huragan Morąg), Krzysztof Napora (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jakub Nowak (ŁKS Łódź), Przemysław Olesiński (ŁKS 1926 Łomża), Hubert Otręba (Concordia Elbląg), Konrad Perzyna (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Przemysław Przysowa (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dawid Sarafiński (ŁKS Łódź), Robert Słomka (Ursus Warszawa), Jonatan Straus (Jagiellonia II Białystok), Bartłomiej Stryjek (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Suchanek (Legia II Warszawa), Jakub Szarpak (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Damian Szymański (Jagiellonia II Białystok), Sebastian Szymański (Legia II Warszawa), Radosław Śledziewski (Huragan Wołomin), Michał Trąbka (Legia II Warszawa), Paweł Wasiulewski (ŁKS 1926 Łomża), Grzegorz Wawrzyński (Pelikan Łowicz), Bartosz Widejko (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Mariusz Zasada (Sokół Aleksandrów Łódzki), Adrian Zasuwa (Motor Lubawa),
1 gol - Michał Adamczyk (Pelikan Łowicz), Mariusz Baranowski (ŁKS 1926 Łomża), Piotr Basiuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Tomasz Bogołębski (Pelikan Łowicz), Paweł Brokowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Łukasz Buczkowski (Sokół Ostróda), Mateusz Butkiewicz (MKS Ełk), Kamil Cyran (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Mateusz Czorniej (Huragan Morąg), Krzysztof Dąbkowski (ŁKS 1926 Łomża), Karol Drwęcki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Duda (Concordia Elbląg), Edil (Concordia Elbląg), Piotr Faszczewski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Krzysztof Filipek (Sokół Ostróda), Mateusz Furman (MKS Ełk), Piotr Gawlik (Pelikan Łowicz), Bartosz Giełażyn (Jagiellonia II Białystok), Łukasz Gryko (MKS Ełk), Dawid Jabłoński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jardel (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Kamil Juraszek (ŁKS Łódź), Jakub Kabala (Ursus Warszawa), Dawid Kamiński (Widzew Łódź), Przemysław Kamiński (Concordia Elbląg), Patryk Klimala (Jagiellonia II Białystok), Sebastian Kobiera (Sokół Aleksandrów Łódzki), Patryk Koncewicz (Jagiellonia II Białystok), Łukasz Kopka (ŁKS Łódź), Jakub Kostyrka (ŁKS Łódź), Paweł Kowalczyk (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Tomasz Kowalski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Klaudiusz Król (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Kamil Kuczak (Pelikan Łowicz), Maciej Malinowski (MKS Ełk), Maciej Mąka (Ursus Warszawa), Reinaldo Melão (ŁKS 1926 Łomża), Roman Mykytyn (Sokół Ostróda), Jarosław Niezgoda (Legia II Warszawa), Cezary Nowiński (Sokół Ostróda), Sebastian Olczak (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Joachim Pabijańczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki), Joachim Pabjańczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki), Mariusz Pelc (Concordia Elbląg), Paweł Pelc (Concordia Elbląg), Adrian Pluta (Sokół Ostróda), Tomasz Porębski (MKS Ełk), Eryk Rakowski (Legia II Warszawa), Patryk Rosoliński (MKS Ełk), Michał Sadowski (ŁKS 1926 Łomża), Krystian Smolarek (Sokół Aleksandrów Łódzki), Kamil Smyt (Sokół Ostróda), Paweł Sobolewski (MKS Ełk), Łukasz Sołowiej (Jagiellonia II Białystok), Radosław Stefanowicz (Huragan Morąg), Mateusz Stępień (Sokół Aleksandrów Łódzki), Łukasz Suchocki (Sokół Ostróda), Sadam Sulley (Legia II Warszawa), Tomasz Szawara (Huragan Morąg), Aleksander Ślęzak (ŁKS Łódź), Marek Śnieżawski (Motor Lubawa), Michał Świderski (MKS Ełk), Łukasz Świgoń (Motor Lubawa), Kamil Tlaga (Widzew Łódź), Mikołaj Tokaj (Huragan Wołomin), Tomasz Tuttas (MKS Ełk), Marek Wasiluk (Jagiellonia II Białystok), Borys Wasiutyn (Motor Lubawa), Tomasz Wojcinowicz (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Waldemar Woźniak (Huragan Wołomin), Piotr Wypniewski (Motor Lubawa), Sebastian Zajączkowski (Huragan Morąg), Mariusz Zawodziński (Widzew Łódź), Sebastian Zieleniecki (Widzew Łódź).

Strzelcy według drużyn:
 
Concordia Elbląg: 11 - Martin Strach, 4 - Michał Kiełtyka, 3 - Kamil Kuczkowski, Mateusz Szmydt, 2 - Rafał Bujnowski, Hubert Otręba, 1 - Adam Duda, Edil, Przemysław Kamiński, Mariusz Pelc, Paweł Pelc, Michał Pietroń
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: 11 - Kamil Jackiewicz, 10 - Grzegorz Domżalski, 6 - Michał Miller, 5 - Maciej Koziara, 4 - Michał Twardowski, 3 - Damian Kostkowski, Michał Pietroń, 2 - Miłosz Małachowski, Jakub Szarpak, 1 - Paweł Kowalczyk, Tomasz Kowalski, Tomasz Wojcinowicz
Huragan Morąg: 7 - Piotr Karłowicz, 6 - Daniel Chiliński, 5 - Paweł Galik, 3 - Radosław Lenart, 2 - Daniel Mlonek, 1 - Mateusz Czorniej, Radosław Stefanowicz, Tomasz Szawara, Sebastian Zajączkowski
Huragan Wołomin: 4 - Dominik Dukalski, 3 - Rafał Wielądek, 2 - Radosław Śledziewski, 1 - Mikołaj Tokaj, Waldemar Woźniak
Jagiellonia II Białystok: 6 - Maciej Górski, 4 - Emil Łupiński, 3 - Dawid Polkowski, 2 - Jonatan Straus, Damian Szymański, 1 - Bartosz Giełażyn, Patryk Klimala, Patryk Koncewicz, Łukasz Sołowiej, Marek Wasiluk
Lechia Tomaszów Mazowiecki: 7 - Jakub Rozwandowicz, Wiktor Żytek, 6 - Mateusz Broź, 5 - Marcin Mirecki, 3 - Paweł Magdoń, 2 - Patryk Miarka, Bartosz Widejko, 1 - Kamil Cyran, Jardel, Klaudiusz Król
Legia II Warszawa: 5 - Sandro Kulenović, 4 - Tomasz Nawotka, Miłosz Szczepański, Stojan Vranješ, 3 - Patryk Czarnowski, Adam Ryczkowski, Mateusz Wieteska, 2 - Konrad Michalak, Michał Suchanek, Sebastian Szymański, Michał Trąbka, 1 - Jarosław Niezgoda, Eryk Rakowski, Sadam Sulley
ŁKS 1926 Łomża: 6 - Rafał Maćkowski, 2 - Paweł Drażba, Przemysław Olesiński, Paweł Wasiulewski, 1 - Mariusz Baranowski, Krzysztof Dąbkowski, Reinaldo Melão, Michał Sadowski
ŁKS Łódź: 15 - Jewhen Radionow, 4 - Maksym Kowal, 3 - Mariusz Cichowlas, Artur Golański, 2 - Patryk Bryła, Damian Guzik, Jakub Nowak, Dawid Sarafiński, 1 - Kamil Juraszek, Łukasz Kopka, Jakub Kostyrka, Michał Michałek, Aleksander Ślęzak
MKS Ełk: 10 - Daniel Świderski, 4 - Michał Hryszko, 1 - Mateusz Butkiewicz, Mateusz Furman, Łukasz Gryko, Maciej Malinowski, Tomasz Porębski, Patryk Rosoliński, Paweł Sobolewski, Michał Świderski, Tomasz Tuttas
Motor Lubawa: 2 - Adrian Zasuwa, 1 - Marek Śnieżawski, Łukasz Świgoń, Borys Wasiutyn, Piotr Wypniewski
Pelikan Łowicz: 6 - Jurij Hłuszko, Wojciech Wojcieszyński, 4 - Bartosz Bujalski, 3 - Rafał Parobczyk, 2 - Grzegorz Wawrzyński, 1 - Michał Adamczyk, Tomasz Bogołębski, Piotr Gawlik, Kamil Kuczak
Ruch Wysokie Mazowieckie: 11 - Kamil Zalewski, 2 - Michał Grochowski, 1 - Paweł Brokowski, Piotr Faszczewski
Sokół Aleksandrów Łódzki: 5 - Patryk Pietrasiak, Dawid Przezak, Michał Wrzesiński, 2 - Łukasz Chojecki, Michał Michałek, Mariusz Zasada, 1 - Sebastian Kobiera, Joachim Pabijańczyk, Joachim Pabjańczyk, Krystian Smolarek, Mateusz Stępień
Sokół Ostróda: 10 - Robert Hirsz, 6 - Sebastian Pączko, 3 - Michał Jankowski, Kamil Maternik, 2 - Michał Danilczyk, 1 - Łukasz Buczkowski, Krzysztof Filipek, Roman Mykytyn, Cezary Nowiński, Adrian Pluta, Kamil Smyt, Łukasz Suchocki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 6 - Patryk Szczepański, 4 - Radosław Kamiński, 3 - Adrian Gapczyński, Adam Radwański, 2 - Rafał Maciejewski, Krzysztof Napora, Konrad Perzyna, Przemysław Przysowa, Bartłomiej Stryjek, 1 - Piotr Basiuk, Karol Drwęcki, Dawid Jabłoński, Sebastian Olczak
Ursus Warszawa: 6 - Tomasz Chałas, Mateusz Muszyński, 4 - Krzysztof Pikus, 2 - Michał Ambrozik, Krzysztof Cegiełka, Patryk Kamiński, Robert Słomka, 1 - Jakub Kabala, Maciej Mąka
Widzew Łódź: 10 - Daniel Mąka, Mateusz Michalski, 4 - Piotr Burski, 2 - Adrian Budka, Robert Kowalczyk, 1 - Dawid Kamiński, Adam Radwański, Kamil Tlaga, Mariusz Zawodziński, Sebastian Zieleniecki

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas