[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Sulejówek 26 66 21 3 2 86-16 12 1 0 60-8 9 2 2 26-8
2.  Broń Radom 27 62 19 5 3 69-27 10 2 2 39-19 9 3 1 30-8
3.  Mszczonowianka Mszczonów 27 57 17 6 4 72-45 11 2 1 37-17 6 4 3 35-28
4.  Mazur Karczew 27 49 15 4 8 42-28 6 3 4 17-12 9 1 4 25-16
5.  Oskar Przysucha 26 45 14 3 9 55-44 8 0 5 33-23 6 3 4 22-21
6.  Pilica Białobrzegi 27 44 12 8 7 48-36 7 3 3 27-19 5 5 4 21-17
7.  MKS Piaseczno 27 41 12 5 10 45-37 6 3 5 25-18 6 2 5 20-19
8.  Sparta Jazgarzew 26 40 12 4 10 44-34 8 1 4 21-13 4 3 6 23-21
9.  Błonianka Błonie 26 39 12 3 11 43-43 4 3 5 14-15 8 0 6 29-28 1 3 1 0 0 1-0
10.  Energia Kozienice 27 39 11 6 10 46-39 5 3 5 25-16 6 3 5 21-23 1 0 0 0 1 0-1
11.  Znicz II Pruszków 27 36 11 3 13 62-57 6 1 6 32-21 5 2 7 30-36
12.  Wilga Garwolin 26 34 9 7 10 42-44 5 3 5 26-22 4 4 5 16-22
13.  Szydłowianka Szydłowiec 25 32 10 2 13 42-50 6 2 5 25-26 4 0 8 17-24
14.  LKS Promna 26 30 9 3 14 33-46 6 0 7 20-26 3 3 7 13-20
15.  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 27 29 8 5 14 37-50 5 4 6 20-24 3 1 8 17-26
16.  Grom Warszawa 25 24 7 3 15 24-60 4 2 7 13-25 3 1 8 11-35
17.  KS Raszyn 27 18 5 3 19 36-83 2 2 9 16-39 3 1 10 20-44
18.  Orzeł Wierzbica 26 15 4 3 19 31-84 3 2 8 18-33 1 1 11 13-51
19.  Proch Pionki 25 11 3 2 20 20-54 3 2 7 13-20 0 0 13 7-34
Start Otwock wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Victoria Sulejówek    1-0 5-0 1-1 4-0 6-1 11-2 6-0 3-1 4-0 5-0 5-1 6-1 3-1 
 2 Broń Radom1-1     4-2 1-2 2-4 1-0 3-2 2-2 2-1 4-1 3-2 5-0 4-0 4-1 3-1 
 3 Mszczonowianka Mszczonów2-1 1-1     2-0 4-1 3-2 1-3 2-1 4-0 2-2 4-2 2-1 3-1 5-1 2-1 
 4 Mazur Karczew0-1 3-1     1-1 1-1 1-0 2-1 0-2 2-0 2-0 1-2 2-2 0-1 2-0 
 5 Oskar Przysucha0-4 2-0     0-4 1-3 3-2 6-1 3-0 4-1 0-2 4-0 5-2 2-4 3-0 
 6 Pilica Białobrzegi3-1 2-3 1-3 1-1     4-0 1-1 2-4 2-1 3-2 0-0 3-2 2-0 3-1 
 7 MKS Piaseczno0-1 2-2 1-0 1-2     0-0 1-3 0-0 3-2 3-0 0-3 5-0 3-1 1-2 5-2 
 8 Sparta Jazgarzew0-1 1-1 1-4 1-0 2-1     1-2 2-0 3-1 0-1 1-0 1-0 3-2 5-0 
 9 Błonianka Błonie1-3 1-2 2-5 0-1 0-0 1-1     1-0 2-0 1-1 2-1 0-1 3-0 
 10 Energia Kozienice0-3 0-0 0-2 2-3 1-2 3-0* 0-0     3-1 1-1 0-1 9-1 4-1 2-1 
 11 Znicz II Pruszków0-3 0-3 0-1 3-2 3-1 2-3 1-1     1-2 2-1 1-3 6-0 7-1 6-0 
 12 Wilga Garwolin0-1 2-4 2-2 1-2 0-0 2-5 3-1 3-1     0-1 2-1 2-2 7-1 2-1 
 13 Szydłowianka Szydłowiec2-1 0-3 4-1 2-2 0-3 2-4 1-4 2-5 3-1     1-1 3-1 4-0 1-0 
 14 LKS Promna0-5 1-3 2-0 2-3 2-1 0-3 3-4 1-0 0-2     2-4 3-0 3-1 1-0 
 15 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)1-1 0-1 3-3 3-2 0-0 0-3 0-3 2-0 3-3 0-4 0-2 1-0     1-2 1-0 5-0 
 16 Grom Warszawa0-1 0-5 2-2 0-1 2-3 1-5 1-4 0-2 0-0 1-0     3-1 2-1 1-0 
 17 KS Raszyn0-5 4-4 0-2 0-3 2-3 1-5 1-5 1-2 0-3* 0-3 2-0     3-3 2-1 
 18 Orzeł Wierzbica1-6 1-2 0-3 2-2 0-1 0-2 1-2 2-5 2-2 3-1 2-1 4-2 0-4     
 19 Proch Pionki0-1 0-2 3-5 0-1 1-0 0-2 0-1 1-1 2-1 0-3 2-2 4-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

MKS Piaseczno 1-3 Błonianka Błonie 6 sierpnia, 17:00 (200)
Wilga Garwolin - Start Otwock 7 sierpnia, 17:00 (250)
było 6-1, anulowany
Victoria Sulejówek 5-1 KS Raszyn 7 września, 19:30 (180)
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 20:00) odwołany
Proch Pionki 0-1 Energia Kozienice 7 sierpnia, 17:00 (700)
Szydłowianka Szydłowiec 2-2 Pilica Białobrzegi 6 sierpnia, 17:00 (130)
Grom Warszawa 1-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 sierpnia, 14:00 (150)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Orzeł Wierzbica 2-5 Znicz II Pruszków 6 sierpnia, 17:00 (50)
Oskar Przysucha 0-4 Broń Radom 6 sierpnia, 16:00 (170)
Sparta Jazgarzew 1-4 Mazur Karczew 6 sierpnia, 11:00 (100)
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 6 sierpnia, 11:00 (200)
w Falęcicach

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Błonianka Błonie 2-5 Mszczonowianka Mszczonów 10 sierpnia, 17:30 (100)
Mazur Karczew 1-2 LKS Promna 10 sierpnia, 17:30 (70)
Broń Radom 2-2 Sparta Jazgarzew 10 sierpnia, 18:00 (150)
Znicz II Pruszków 3-2 Oskar Przysucha 10 sierpnia, 18:00 (70)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-0 Orzeł Wierzbica 10 sierpnia, 17:30 (80)
Energia Kozienice 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 10 sierpnia, 17:30 (150)
KS Raszyn 2-1 Proch Pionki 14 września, 16:30 (50)
Start Otwock - Victoria Sulejówek 10 sierpnia, 17:00 (100)
było 1-5, anulowany
MKS Piaseczno 3-2 Wilga Garwolin 10 sierpnia, 18:00 (120)
Grom Warszawa 0-1 Pilica Białobrzegi 10 sierpnia, 19:00 (50)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Wilga Garwolin 3-1 Błonianka Błonie 13 sierpnia, 17:00 (100)
Victoria Sulejówek 4-0 MKS Piaseczno 13 sierpnia, 18:00 (120)
Proch Pionki - Start Otwock 14 sierpnia, 16:00 (400)
było 5-1, anulowany
Szydłowianka Szydłowiec 4-0 KS Raszyn 13 sierpnia, 16:00 (70)
Grom Warszawa 0-2 Energia Kozienice 13 sierpnia, 11:00 (70)
Orzeł Wierzbica 2-2 Pilica Białobrzegi 13 sierpnia, 15:00 (300)
Oskar Przysucha 4-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 13 sierpnia, 14:00 (130)
Sparta Jazgarzew 3-1 Znicz II Pruszków 13 sierpnia, 17:30 (120)
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 0-5 Broń Radom 13 sierpnia, 17:00 (150)
w Falęcicach
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Mazur Karczew 13 sierpnia, 11:00 (150)

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Błonianka Błonie 0-1 Mazur Karczew 20 sierpnia, 11:00 (150)
Broń Radom 4-2 Mszczonowianka Mszczonów 20 sierpnia, 17:00 (200)
Znicz II Pruszków 2-1 LKS Promna 20 sierpnia, 11:00 (100)
na bocznym boisku
Pilica Białobrzegi 1-1 Oskar Przysucha 14 września, 16:30 (150)
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany
Energia Kozienice 4-1 Orzeł Wierzbica 20 sierpnia, 16:00 (300)
KS Raszyn 2-0 Grom Warszawa 20 sierpnia, 14:00 (50)
Start Otwock - Szydłowianka Szydłowiec 20 sierpnia, 13:20 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości, było 0-6, anulowany
MKS Piaseczno 5-2 Proch Pionki 20 sierpnia, 17:00 (250)
Wilga Garwolin 0-1 Victoria Sulejówek 21 sierpnia, 17:00 (90)
Sparta Jazgarzew 1-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 sierpnia, 11:00 (100)
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 5 - 24 sierpnia

Victoria Sulejówek 6-1 Błonianka Błonie 24 sierpnia, 20:00 (150)
Proch Pionki 1-1 Wilga Garwolin 24 sierpnia, 17:00 (250)
Szydłowianka Szydłowiec 0-3 MKS Piaseczno 24 sierpnia, 17:00 (80)
Grom Warszawa - Start Otwock 24 sierpnia, 19:00 (20)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego, było 3-0, anulowany
Orzeł Wierzbica 0-4 KS Raszyn 24 sierpnia, 17:00 (50)
Oskar Przysucha 3-0 Energia Kozienice 24 sierpnia, 17:00 (180)
Sparta Jazgarzew 1-0 Pilica Białobrzegi 24 sierpnia, 17:00 (60)
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 2-4 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 24 sierpnia, 17:00 (100)
w Falęcicach
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 Znicz II Pruszków 24 sierpnia, 17:30 (200)
Mazur Karczew 0-1 Broń Radom 24 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

Błonianka Błonie 1-2 Broń Radom 27 sierpnia, 11:00 (150)
Znicz II Pruszków 0-1 Mazur Karczew 28 sierpnia, 11:00 (100)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-3 Mszczonowianka Mszczonów 27 sierpnia, 14:30 (200)
Pilica Białobrzegi 0-0 LKS Promna 27 sierpnia, 17:00 (400)
Energia Kozienice 0-0 Sparta Jazgarzew 27 sierpnia, 11:00 (300)
KS Raszyn 0-3 Oskar Przysucha 27 sierpnia, 11:00 (50)
MKS Piaseczno 5-0 Grom Warszawa 27 sierpnia, 17:00 (200)
Wilga Garwolin 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 27 sierpnia, 17:00 (70)
Victoria Sulejówek 3-1 Proch Pionki 27 sierpnia, 19:00 (200)
Orzeł Wierzbica - Start Otwock 27 sierpnia, 15:00 (50)
było 1-0, anulowany

Kolejka 7 - 31 sierpnia

Proch Pionki 0-2 Błonianka Błonie 31 sierpnia, 17:00 (200)
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Victoria Sulejówek 31 sierpnia, 17:00 (150)
Grom Warszawa 0-0 Wilga Garwolin 31 sierpnia, 19:00 (50)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Orzeł Wierzbica 0-1 MKS Piaseczno 31 sierpnia, 17:30 (100)
Oskar Przysucha - Start Otwock 31 sierpnia, 17:00 (230)
było 4-2, anulowany
Sparta Jazgarzew 3-2 KS Raszyn 31 sierpnia, 17:00 (80)
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 3-4 Energia Kozienice 31 sierpnia, 17:00 (50)
w Falęcicach
Mszczonowianka Mszczonów 4-1 Pilica Białobrzegi 31 sierpnia, 17:00 (150)
Mazur Karczew 2-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 września, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany
Broń Radom 4-1 Znicz II Pruszków 31 sierpnia, 18:00 (150)

Kolejka 8 - 3-4 września

Błonianka Błonie 2-0 Znicz II Pruszków 3 września, 11:00 (150)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-1 Broń Radom 3 września, 17:00 (230)
Pilica Białobrzegi 1-3 Mazur Karczew 3 września, 17:00 (150)
Energia Kozienice 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 3 września, 16:00 (250)
KS Raszyn 0-3 LKS Promna 3 września, 11:00 (50)
MKS Piaseczno 1-0 Oskar Przysucha 3 września, 17:00 (250)
Wilga Garwolin 7-1 Orzeł Wierzbica 4 września, 17:00 (70)
Victoria Sulejówek 5-0 Grom Warszawa 3 września, 19:00 (200)
Proch Pionki 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 4 września, 16:00 (250)
Sparta Jazgarzew - Start Otwock 3 września, 11:00 (50)
w Wólce Kozodawskiej, było 7-0, anulowany

Kolejka 9 - 10-11 września

Szydłowianka Szydłowiec 2-4 Błonianka Błonie 10 września, 16:00 (100)
Grom Warszawa 1-0 Proch Pionki 10 września, 13:00 (20)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Orzeł Wierzbica 1-6 Victoria Sulejówek 10 września, 13:00 (70)
Oskar Przysucha 0-2 Wilga Garwolin 10 września, 15:30 (170)
Sparta Jazgarzew 2-1 MKS Piaseczno 10 września, 16:00 (300)
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna - Start Otwock 11 września, 16:00 (100)
w Falęcicach / było 0-2, anulowany
Mszczonowianka Mszczonów 5-1 KS Raszyn 10 września, 11:00 (150)
Mazur Karczew 0-2 Energia Kozienice 10 września, 16:00 (150)
Broń Radom 1-0 Pilica Białobrzegi 10 września, 17:00 (400)
Znicz II Pruszków 1-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 września, 11:00 (70)

Kolejka 10 - 17-18 września

Błonianka Błonie 2-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 17 września, 11:00 (100)
Pilica Białobrzegi 2-4 Znicz II Pruszków 17 września, 16:00 (80)
Energia Kozienice 0-0 Broń Radom 17 września, 16:00 (300)
KS Raszyn 0-2 Mazur Karczew 17 września, 14:00 (70)
Start Otwock - Mszczonowianka Mszczonów 17 września, 13:00 (50)
było 0-3, anulowany
MKS Piaseczno 0-3 LKS Promna 17 września, 16:30 (50)
Wilga Garwolin 2-5 Sparta Jazgarzew 18 września, 16:00 (300)
Victoria Sulejówek 5-0 Oskar Przysucha 17 września, 19:00 (200)
Proch Pionki 4-1 Orzeł Wierzbica 18 września, 16:00 (200)
Szydłowianka Szydłowiec 3-1 Grom Warszawa 17 września, 13:00 (70)

Kolejka 11 - 24-25 września

Grom Warszawa 1-4 Błonianka Błonie 24 września, 15:00 (80)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Orzeł Wierzbica 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 24 września, 13:00 (120)
Oskar Przysucha 3-0 Proch Pionki 24 września, 15:00 (150)
Sparta Jazgarzew 0-1 Victoria Sulejówek 24 września, 11:00 (100)
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 0-2 Wilga Garwolin 24 września, 16:00 (50)
w Falęcicach
Mszczonowianka Mszczonów 3-2 MKS Piaseczno 24 września, 11:00 (100)
Mazur Karczew - Start Otwock 24 września, 13:00 (350)
było 6-0, anulowany
Broń Radom 4-1 KS Raszyn 24 września, 17:00 (250)
Znicz II Pruszków 1-1 Energia Kozienice 25 września, 11:00 (160)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Pilica Białobrzegi 24 września, 13:00 (100)

Kolejka 12 - 1-2 października

Błonianka Błonie 0-0 Pilica Białobrzegi 1 października, 11:00 (100)
KS Raszyn 1-5 Znicz II Pruszków 1 października, 14:00 (100)
Start Otwock - Broń Radom 1 października, 13:00 (50)
było 1-2, anulowany
MKS Piaseczno 2-2 Mazur Karczew 1 października, 13:45 (120)
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Wilga Garwolin 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 2 października, 16:00 (130)
Victoria Sulejówek 4-0 LKS Promna 1 października, 19:30 (100)
Proch Pionki 1-0 Sparta Jazgarzew 2 października, 15:00 (170)
Szydłowianka Szydłowiec 4-1 Oskar Przysucha 1 października, 15:00 (150)
Grom Warszawa 2-1 Orzeł Wierzbica 30 września, 19:00 (50)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-3 Energia Kozienice 1 października, 10:55 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 10:30 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 13 - 8-9 października

Orzeł Wierzbica 0-2 Błonianka Błonie 8 października, 13:00 (50)
Oskar Przysucha 5-2 Grom Warszawa 8 października, 14:30 (120)
Sparta Jazgarzew 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 8 października, 11:00 (50)
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 1-0 Proch Pionki 9 października, 13:00 (80)
w Falęcicach
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Victoria Sulejówek 8 października, 15:00 (200)
Mazur Karczew 2-0 Wilga Garwolin 8 października, 15:00 (130)
Broń Radom 3-2 MKS Piaseczno 8 października, 17:00 (150)
Znicz II Pruszków - Start Otwock 8 października, 10:00 (50)
było 7-0, anulowany
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 KS Raszyn 8 października, 15:30 (100)
Pilica Białobrzegi 1-1 Energia Kozienice 8 października, 15:00 (100)

Kolejka 14 - 15-16 października

Błonianka Błonie 1-0 Energia Kozienice 15 października, 11:00 (70)
KS Raszyn 2-3 Pilica Białobrzegi 15 października, 11:00 (50)
Start Otwock - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 października, 13:00 (60)
było 1-5, anulowany
MKS Piaseczno 0-0 Znicz II Pruszków 15 października, 15:30 (100)
Wilga Garwolin 2-4 Broń Radom 16 października, 15:00 (150)
Victoria Sulejówek 1-0 Mazur Karczew 16 października, 11:00 (100)
Proch Pionki 3-5 Mszczonowianka Mszczonów 16 października, 15:00 (150)
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 LKS Promna 15 października, 14:00 (100)
Grom Warszawa 1-5 Sparta Jazgarzew 15 października, 11:00 (30)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Orzeł Wierzbica 0-3 Oskar Przysucha 15 października, 13:00 (80)

Kolejka 15 - 22-23 października

Oskar Przysucha 6-1 Błonianka Błonie 22 października, 14:00 (80)
Sparta Jazgarzew 5-0 Orzeł Wierzbica 22 października, 11:00 (50)
LKS Promna 3-0 Grom Warszawa 23 października, 11:15 (50)
w Falęcicach / mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Mszczonowianka Mszczonów 4-2 Szydłowianka Szydłowiec 22 października, 11:00 (50)
Mazur Karczew 2-0 Proch Pionki 22 października, 15:00 (70)
Broń Radom 1-1 Victoria Sulejówek 22 października, 16:00 (750)
Znicz II Pruszków 1-2 Wilga Garwolin 22 października, 12:30 (60)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 MKS Piaseczno 22 października, 11:00 (100)
Pilica Białobrzegi - Start Otwock 22 października, 15:00 (100)
było 6-0, anulowany
Energia Kozienice 9-1 KS Raszyn 22 października, 11:00 (100)

Kolejka 16 - 29-30 października

Błonianka Błonie 0-1 KS Raszyn 29 października, 11:00 (70)
Start Otwock - Energia Kozienice 29 października, 11:00 (10)
było 0-7, anulowany
MKS Piaseczno 1-2 Pilica Białobrzegi 29 października, 11:00 (60)
Wilga Garwolin 2-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 29 października, 11:00 (50)
Victoria Sulejówek 11-2 Znicz II Pruszków 29 października, 13:30 (70)
Proch Pionki 0-2 Broń Radom 30 października, 13:00 (650)
Szydłowianka Szydłowiec 0-3 Mazur Karczew 29 października, 13:00 (40)
Grom Warszawa 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 29 października, 13:00 (20)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Orzeł Wierzbica 2-1 LKS Promna 29 października, 13:00 (30)
Oskar Przysucha 3-2 Sparta Jazgarzew 29 października, 13:00 (80)

Kolejka 17 - 5-6 listopada

Sparta Jazgarzew 1-2 Błonianka Błonie 5 listopada, 11:00 (70)
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 2-3 Oskar Przysucha 5 listopada, 12:00 (30)
w Falęcicach
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Orzeł Wierzbica 5 listopada, 13:00 (20)
Mazur Karczew 0-1 Grom Warszawa 5 listopada, 13:30 (120)
Broń Radom 3-2 Szydłowianka Szydłowiec 5 listopada, 16:00 (500)
Znicz II Pruszków 6-0 Proch Pionki 5 listopada, 14:30 (20)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 Victoria Sulejówek 5 listopada, 13:30 (200)
Pilica Białobrzegi 2-1 Wilga Garwolin 6 listopada, 13:00 (100)
Energia Kozienice 3-0 MKS Piaseczno 5 listopada, 13:00 (200)
(wo)
na boisku 1-2
KS Raszyn - Start Otwock 5 listopada, 11:00 (30)
było 4-0, anulowany

Kolejka 18 - 12-13 listopada

Błonianka Błonie - Start Otwock 11 listopada, 12:00
goście zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
MKS Piaseczno 3-1 KS Raszyn 12 listopada, 11:00 (80)
Wilga Garwolin 3-1 Energia Kozienice 11 listopada, 12:00 (70)
Victoria Sulejówek 1-1 Pilica Białobrzegi 12 listopada, 13:00 (80)
Proch Pionki 0-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 13 listopada, 12:00 (120)
Szydłowianka Szydłowiec 2-5 Znicz II Pruszków 12 listopada, 13:00 (40)
Grom Warszawa 0-5 Broń Radom 12 listopada, 13:00 (40)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Orzeł Wierzbica 1-2 Mazur Karczew 12 listopada, 13:00 (10)
Oskar Przysucha 2-0 Mszczonowianka Mszczonów 12 listopada, 13:00 (80)
Sparta Jazgarzew 1-0 LKS Promna 12 listopada, 11:00 (50)
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 19 - 19-20 listopada

LKS Promna 0-3 Błonianka Błonie 20 listopada, 12:00 (50)
w Falęcicach
Mszczonowianka Mszczonów 1-3 Sparta Jazgarzew 19 listopada, 13:00 (20)
Mazur Karczew 1-1 Oskar Przysucha 19 listopada, 13:00 (100)
Broń Radom 3-1 Orzeł Wierzbica 20 listopada, 12:00 (350)
Znicz II Pruszków 6-0 Grom Warszawa 20 listopada, 12:00 (20)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-2 Szydłowianka Szydłowiec 19 listopada, 11:00 (100)
Pilica Białobrzegi 3-1 Proch Pionki 20 listopada, 13:00 (100)
Energia Kozienice 0-3 Victoria Sulejówek 19 listopada, 13:00 (120)
KS Raszyn 1-2 Wilga Garwolin 19 listopada, 11:00 (40)
Start Otwock - MKS Piaseczno 19 listopada, 13:00 (50)
było 1-6, anulowany

Kolejka 20 - 4-5 marca

Pauza: Wilga Garwolin.
 
Błonianka Błonie 1-1 MKS Piaseczno 4 marca, 12:00
w Piasecznie; Błonianka gospodarzem
KS Raszyn 0-5 Victoria Sulejówek 5 marca, 12:30
w Warszawie; na stadionie MBOPN
Energia Kozienice 2-1 Proch Pionki 5 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (4 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pilica Białobrzegi 3-2 Szydłowianka Szydłowiec 4 marca, 15:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Grom Warszawa 4 marca, 11:00
Znicz II Pruszków 7-1 Orzeł Wierzbica 5 marca, 12:00
Broń Radom 2-4 Oskar Przysucha 4 marca, 16:00
Mazur Karczew 1-0 Sparta Jazgarzew 4 marca, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 LKS Promna 4 marca, 12:30

Kolejka 21 - 11-12 marca

Pauza: Victoria Sulejówek.
 
Pilica Białobrzegi 3-2 Grom Warszawa 11 marca, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Błonianka Błonie 11 marca, 12:30
LKS Promna 2-0 Mazur Karczew 11 marca, 13:00
w Falęcicach
Sparta Jazgarzew 1-1 Broń Radom 11 marca, 15:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 4-1 Znicz II Pruszków 11 marca, 14:00
Orzeł Wierzbica 4-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 marca, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-4 Energia Kozienice 11 marca, 15:00
Proch Pionki 2-2 KS Raszyn 12 marca, 15:00
Wilga Garwolin 0-0 MKS Piaseczno 12 marca, 15:00

Kolejka 22 - 18-19 marca

Pauza: Proch Pionki.
 
Błonianka Błonie 1-1 Wilga Garwolin 18 marca, 11:00
MKS Piaseczno 0-1 Victoria Sulejówek 18 marca, 15:00
KS Raszyn 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 18 marca, 12:30
(wo)
w Warszawie; na stadionie MBOPN / na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy przeprowadzono nieprawidłową liczbę zmian
Energia Kozienice 0-1 Grom Warszawa 18 marca, 12:00
Pilica Białobrzegi 2-0 Orzeł Wierzbica 18 marca, 15:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-0 Oskar Przysucha 18 marca, 11:00
Znicz II Pruszków 3-1 Sparta Jazgarzew 19 marca, 11:00
na bocznym boisku
Broń Radom 5-0 LKS Promna 18 marca, 16:00
Mazur Karczew 3-1 Mszczonowianka Mszczonów 18 marca, 15:30

Kolejka 23 - 25-26 marca

Pauza: Szydłowianka Szydłowiec.
 
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Sparta Jazgarzew 25 marca, 11:00
Mazur Karczew 2-1 Błonianka Błonie 25 marca, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Broń Radom 25 marca, 12:30
LKS Promna 1-0 Znicz II Pruszków 25 marca, 15:00
w Falęcicach
Oskar Przysucha 0-4 Pilica Białobrzegi 25 marca, 15:00
Orzeł Wierzbica 1-2 Energia Kozienice 25 marca, 17:00
w Radomiu; na stadionie MOSiR
Grom Warszawa 3-1 KS Raszyn 25 marca, 15:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Proch Pionki 0-1 MKS Piaseczno 26 marca, 15:00
Victoria Sulejówek 6-0 Wilga Garwolin 24 marca, 19:30

Kolejka 24 - 1-2 kwietnia

Pauza: Grom Warszawa.
 
Błonianka Błonie 1-3 Victoria Sulejówek 1 kwietnia, 11:00
Wilga Garwolin 2-1 Proch Pionki 2 kwietnia, 15:00
MKS Piaseczno 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 1 kwietnia, 16:00
KS Raszyn 3-3 Orzeł Wierzbica 1 kwietnia, 12:30
w Warszawie; na stadionie MBOPN
Energia Kozienice 1-2 Oskar Przysucha 1 kwietnia, 11:00
Pilica Białobrzegi 4-0 Sparta Jazgarzew 1 kwietnia, 16:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 LKS Promna 1 kwietnia, 11:00
Znicz II Pruszków 0-3 Mszczonowianka Mszczonów 2 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
Broń Radom 1-2 Mazur Karczew 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 kwietnia

Pauza: Orzeł Wierzbica.
 
Broń Radom 2-1 Błonianka Błonie 8 kwietnia, 17:00
Mazur Karczew 2-0 Znicz II Pruszków 8 kwietnia, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 kwietnia, 12:30
LKS Promna 2-1 Pilica Białobrzegi 9 kwietnia, 17:00
w Falęcicach
Sparta Jazgarzew 2-0 Energia Kozienice 8 kwietnia, 13:00
w Wólce Kozodawskiej / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Oskar Przysucha 2-4 KS Raszyn 8 kwietnia, 16:00
Grom Warszawa 2-3 MKS Piaseczno 8 kwietnia, 12:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Szydłowianka Szydłowiec 3-1 Wilga Garwolin 8 kwietnia, 16:00
Proch Pionki 0-1 Victoria Sulejówek 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 14-15 kwietnia

Pauza: Oskar Przysucha.
 
Błonianka Błonie 3-0 Proch Pionki 14 kwietnia, 16:30
Victoria Sulejówek 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 14 kwietnia, 19:30
Wilga Garwolin 2-2 Grom Warszawa 15 kwietnia, 11:00
MKS Piaseczno 1-2 Orzeł Wierzbica 14 kwietnia, 16:30
KS Raszyn 1-5 Sparta Jazgarzew 15 kwietnia, 12:30
Energia Kozienice 1-1 LKS Promna 14 kwietnia, 17:00
Pilica Białobrzegi 2-3 Mszczonowianka Mszczonów 14 kwietnia, 16:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-2 Mazur Karczew 14 kwietnia, 16:30
Znicz II Pruszków 0-3 Broń Radom 15 kwietnia, 18:30

Kolejka 27 - 22-23 kwietnia

Pauza: Sparta Jazgarzew.
 
Znicz II Pruszków 2-3 Błonianka Błonie 22 kwietnia, 12:00
Broń Radom 4-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 kwietnia, 17:00
Mazur Karczew 1-1 Pilica Białobrzegi 22 kwietnia, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 4-0 Energia Kozienice 22 kwietnia, 12:30
LKS Promna 3-1 KS Raszyn 22 kwietnia, 16:00
Oskar Przysucha 1-3 MKS Piaseczno 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Wierzbica 2-2 Wilga Garwolin 22 kwietnia, 16:00
Grom Warszawa 0-1 Victoria Sulejówek 22 kwietnia, 12:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Proch Pionki 22 kwietnia, 16:00

REKLAMA

Kolejka 28 - 29-30 kwietnia

Pauza: LKS Promna.
 
Błonianka Błonie - Szydłowianka Szydłowiec 10 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proch Pionki - Grom Warszawa 30 kwietnia, 17:00
Victoria Sulejówek 6-1 Orzeł Wierzbica 28 kwietnia, 20:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:30 rozpoczął się z 75-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Wilga Garwolin 1-2 Oskar Przysucha 30 kwietnia, 16:00
MKS Piaseczno 0-0 Sparta Jazgarzew 29 kwietnia, 11:00
KS Raszyn 4-4 Mszczonowianka Mszczonów 28 kwietnia, 20:00
Energia Kozienice 2-3 Mazur Karczew 29 kwietnia, 11:00
Pilica Białobrzegi 3-1 Broń Radom 29 kwietnia, 17:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-4 Znicz II Pruszków 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 29 - 3 maja

Pauza: Mszczonowianka Mszczonów.
 
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Błonianka Błonie 3 maja, 17:00
Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 3 maja, 11:00
Broń Radom - Energia Kozienice 3 maja, 18:00
Mazur Karczew - KS Raszyn 3 maja, 15:00
LKS Promna - MKS Piaseczno 3 maja, 17:00
Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 3 maja, 17:00
Oskar Przysucha - Victoria Sulejówek 3 maja, 15:00
Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 3 maja, 16:00
Grom Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 3 maja, 15:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

REKLAMA

Kolejka 30 - 6-7 maja

Pauza: Mazur Karczew.
 
Błonianka Błonie - Grom Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica
Proch Pionki - Oskar Przysucha
Victoria Sulejówek - Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin - LKS Promna
MKS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn - Broń Radom
Energia Kozienice - Znicz II Pruszków
Pilica Białobrzegi - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)

Kolejka 31 - 13-14 maja

Pauza: Broń Radom.
 
Energia Kozienice - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków - KS Raszyn
Mazur Karczew - MKS Piaseczno
Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin
LKS Promna - Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew - Proch Pionki
Oskar Przysucha - Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica - Grom Warszawa

Kolejka 32 - 17 maja

Pauza: Znicz II Pruszków.
 
Błonianka Błonie - Orzeł Wierzbica
Grom Warszawa - Oskar Przysucha
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Szydłowianka Szydłowiec - Sparta Jazgarzew
Proch Pionki - LKS Promna
Victoria Sulejówek - Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin - Mazur Karczew
MKS Piaseczno - Broń Radom
KS Raszyn - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi

Kolejka 33 - 20-21 maja

Pauza: KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
Energia Kozienice - Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi - KS Raszyn
Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno
Broń Radom - Wilga Garwolin 20 maja, 17:00
Mazur Karczew - Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów - Proch Pionki
LKS Promna - Szydłowianka Szydłowiec
Sparta Jazgarzew - Grom Warszawa
Oskar Przysucha - Orzeł Wierzbica

Kolejka 34 - 27-28 maja

Pauza: Pilica Białobrzegi.
 
Błonianka Błonie - Oskar Przysucha
Orzeł Wierzbica - Sparta Jazgarzew
Grom Warszawa - LKS Promna
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Szydłowianka Szydłowiec - Mszczonowianka Mszczonów
Proch Pionki - Mazur Karczew
Victoria Sulejówek - Broń Radom
Wilga Garwolin - Znicz II Pruszków
MKS Piaseczno - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
KS Raszyn - Energia Kozienice

Kolejka 35 - 31 maja

Pauza: Energia Kozienice.
 
KS Raszyn - Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków - Victoria Sulejówek
Broń Radom - Proch Pionki 31 maja, 17:00
Mazur Karczew - Szydłowianka Szydłowiec
Mszczonowianka Mszczonów - Grom Warszawa
LKS Promna - Orzeł Wierzbica
Sparta Jazgarzew - Oskar Przysucha

Kolejka 36 - 3-4 czerwca

Pauza: KS Raszyn.
 
Błonianka Błonie - Sparta Jazgarzew
Oskar Przysucha - LKS Promna
Orzeł Wierzbica - Mszczonowianka Mszczonów
Grom Warszawa - Mazur Karczew
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Szydłowianka Szydłowiec - Broń Radom
Proch Pionki - Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Wilga Garwolin - Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno - Energia Kozienice

Kolejka 37 - 11-12 czerwca

Pauza: Błonianka Błonie.
 
KS Raszyn - MKS Piaseczno
Energia Kozienice - Wilga Garwolin
Pilica Białobrzegi - Victoria Sulejówek
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Proch Pionki
Znicz II Pruszków - Szydłowianka Szydłowiec
Broń Radom - Grom Warszawa 10 czerwca, 17:00
Mazur Karczew - Orzeł Wierzbica
Mszczonowianka Mszczonów - Oskar Przysucha
LKS Promna - Sparta Jazgarzew

Kolejka 38 - 17-18 czerwca

Pauza: MKS Piaseczno.
 
Błonianka Błonie - LKS Promna
Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha - Mazur Karczew
Orzeł Wierzbica - Broń Radom
Grom Warszawa - Znicz II Pruszków
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Szydłowianka Szydłowiec - KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
Proch Pionki - Pilica Białobrzegi
Victoria Sulejówek - Energia Kozienice
Wilga Garwolin - KS Raszyn

Baraże o udział w III lidze (I)

III liga 2016/2017 (I)

IV liga 2016/2017 (łódzka)
IV liga 2016/2017 (mazowiecka (północ))
IV liga 2016/2017 (podlaska)
IV liga 2016/2017 (warmińsko-mazurska)

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2016/2017 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Radom)
Liga okręgowa 2016/2017 (Siedlce)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas