[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Skórzec 30 72 23 3 4 111-30 13 0 2 66-14 10 3 2 45-16
2.  Hutnik Huta Czechy 30 68 21 5 4 87-38 10 3 2 52-16 11 2 2 35-22
3.  Fenix Siennica 30 61 19 4 7 60-34 10 2 3 31-17 9 2 4 29-17
4.  Zryw Sobolew 30 52 15 7 8 66-42 8 4 3 37-19 7 3 5 29-23
5.  Wilga Miastków Kościelny 30 51 16 3 11 70-60 10 1 4 45-17 6 2 7 25-43
6.  Płomień Dębe Wielkie 30 49 14 7 9 65-53 7 3 5 32-22 7 4 4 33-31
7.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 46 13 7 10 73-56 9 3 3 47-21 4 4 7 26-35 2 4 1 1 0 5-3
8.  Victoria Kałuszyn 30 46 14 4 12 55-71 8 2 5 27-28 6 2 7 28-43 2 1 0 1 1 3-5
9.  Orzeł Unin 30 38 11 5 14 50-57 5 3 7 31-28 6 2 7 19-29
10.  Wektra Zbuczyn 30 36 9 9 12 59-52 7 3 5 36-19 2 6 7 23-33 4 8 2 2 0 8-3
11.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 36 10 6 14 58-70 5 6 4 39-32 5 0 10 19-38 4 4 1 1 2 6-7
12.  Tajfun Jartypory 30 36 10 6 14 45-63 6 3 6 27-27 4 3 8 18-36 4 4 1 1 2 4-8
13.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 33 9 6 15 41-67 7 3 5 27-25 2 3 10 14-42
14.  Tygrys Huta Mińska 30 28 8 4 18 48-89 6 1 8 28-48 2 3 10 20-41
15.  Kosovia Kosów Lacki 30 21 6 3 21 39-70 3 2 10 21-28 3 1 11 18-42
16.  Tęcza Stanisławów 30 5 0 5 25 27-102 0 3 12 12-35 0 2 13 15-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Naprzód Skórzec    2-1 0-1 4-0 1-2 4-1 7-1 10-0 1-0 3-2 7-0 9-0 6-0 2-0 4-3 6-3 
 2 Hutnik Huta Czechy2-4     1-1 2-3 3-0 4-1 3-0 4-1 4-2 6-1 4-0 4-1 1-1 7-1 7-0 0-0 
 3 Fenix Siennica1-0 0-2     1-0 4-0 2-2 2-0 2-5 1-2 1-1 5-2 4-1 1-0 2-1 2-0 3-1 
 4 Zryw Sobolew1-1 0-1 4-0     0-2 0-1 1-1 3-3 3-1 3-2 3-0 2-2 4-2 5-1 3-2 5-0 
 5 Wilga Miastków Kościelny0-0 0-3 1-2 3-2     1-3 3-0 6-0 0-1 5-0 3-0* 2-1 7-1 3-0* 5-2 6-2 
 6 Płomień Dębe Wielkie0-3 2-3 0-2 2-1 4-1     3-2 2-3 6-0 1-1 0-1 2-2 2-0 2-2 2-0 4-1 
 7 Mazovia II Mińsk Mazowiecki1-2 3-0* 1-5 0-2 8-2 6-2     1-1 2-1 2-2 3-0 3-0* 4-0 2-2 5-1 6-1 
 8 Victoria Kałuszyn0-3 0-2 3-2 2-4 3-3 0-5 2-4     2-2 3-1 4-1 1-0 1-0 2-0 1-0 3-1 
 9 Orzeł Unin1-4 1-2 0-3 1-5 2-3 4-4 1-1 2-0     0-0 1-3 1-2 2-0 6-1 2-0 7-0 
 10 Wektra Zbuczyn1-3 4-5 1-0 1-1 5-0 0-0 4-1 0-1 2-3     2-0 1-1 7-1 2-0 0-3 6-0 
 11 Jabłonianka Jabłonna Lacka3-5 5-5 4-3 3-3 1-2 2-3 3-0 2-3 1-1 2-2     3-1 1-1 2-0 4-0 3-3 
 12 Tajfun Jartypory4-2 2-2 0-3 2-4 3-0 3-3 1-1 2-1 0-1 0-3 2-1     0-2 2-0 1-2 5-2 
 13 MKS Małkinia (Małkinia Górna)2-2 1-3 0-2 1-0 1-0 3-1 2-2 4-3 4-1 3-1 1-3 0-1     2-5 1-1 2-0 
 14 Tygrys Huta Mińska0-11 1-3 1-2 0-2 3-3 1-4 1-7 3-2 2-0 3-2 1-5 3-2 1-4     4-0 4-1 
 15 Kosovia Kosów Lacki0-2 0-1 1-1 1-2 2-3 0-1 1-3 1-3 1-3 1-1 1-0 1-2 4-1 0-5*     7-0 
 16 Tęcza Stanisławów0-3 1-2 0-2 0-0 3-4 1-2 1-3 1-2 0-1 0-4 1-3 0-2 1-1 2-2 1-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Naprzód Skórzec 3-2 Wektra Zbuczyn 13 sierpnia, 11:00
Zryw Sobolew 3-3 Victoria Kałuszyn 14 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 2-0 Kosovia Kosów Lacki 15 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-2 Fenix Siennica 13 sierpnia, 14:30
Wilga Miastków Kościelny 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 13 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Daniel Toczyski
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Hutnik Huta Czechy 14 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Mateusz Zawadka
Orzeł Unin 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 14 sierpnia, 16:00
Tajfun Jartypory 5-2 Tęcza Stanisławów 14 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Wektra Zbuczyn 6-0 Tęcza Stanisławów 21 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-1 Tajfun Jartypory 20 sierpnia, 11:00
Hutnik Huta Czechy 4-2 Orzeł Unin 20 sierpnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 20 sierpnia, 13:00
Fenix Siennica 4-0 Wilga Miastków Kościelny 20 sierpnia, 15:00
Kosovia Kosów Lacki 0-5 Tygrys Huta Mińska 21 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-5; w drużynie gospodarzy od 65. minuty na boisku przebywała zbyt mała liczba młodzieżowców
Victoria Kałuszyn 0-5 Płomień Dębe Wielkie 20 sierpnia, 16:00
Naprzód Skórzec 4-0 Zryw Sobolew 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Zryw Sobolew 3-2 Wektra Zbuczyn 28 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 0-3 Naprzód Skórzec 28 sierpnia, 16:00
Tygrys Huta Mińska 3-2 Victoria Kałuszyn 27 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 5-2 Kosovia Kosów Lacki 27 sierpnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-5 Fenix Siennica 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 1-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 27 sierpnia, 15:00
Tajfun Jartypory 2-2 Hutnik Huta Czechy 28 sierpnia, 14:00
Tęcza Stanisławów 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Wektra Zbuczyn 7-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 31 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 0-0 Tęcza Stanisławów 31 sierpnia, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Tajfun Jartypory 31 sierpnia, 17:00
Fenix Siennica 1-2 Orzeł Unin 31 sierpnia, 17:00
Kosovia Kosów Lacki 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 31 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 3-3 Wilga Miastków Kościelny 31 sierpnia, 17:30
Naprzód Skórzec 2-0 Tygrys Huta Mińska 31 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 0-1 Płomień Dębe Wielkie 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Płomień Dębe Wielkie 1-1 Wektra Zbuczyn 4 września, 15:00
Tygrys Huta Mińska 0-2 Zryw Sobolew 3 września, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 0-0 Naprzód Skórzec 4 września, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-1 Victoria Kałuszyn 4 września, 17:00
Orzeł Unin 2-0 Kosovia Kosów Lacki 3 września, 17:00
Tajfun Jartypory 0-3 Fenix Siennica 4 września, 12:00
Tęcza Stanisławów 1-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 września, 13:45
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-3 Hutnik Huta Czechy 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Wektra Zbuczyn 4-5 Hutnik Huta Czechy 11 września, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 10 września, 16:00
Fenix Siennica 3-1 Tęcza Stanisławów 11 września, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Tajfun Jartypory 10 września, 17:00
Victoria Kałuszyn 2-2 Orzeł Unin 10 września, 16:00
Naprzód Skórzec 7-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 10 września, 15:30
Zryw Sobolew 0-2 Wilga Miastków Kościelny 11 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Tygrys Huta Mińska 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Tygrys Huta Mińska 3-2 Wektra Zbuczyn 17 września, 16:30
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Płomień Dębe Wielkie 17 września, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-2 Zryw Sobolew 18 września, 11:00
Orzeł Unin 1-4 Naprzód Skórzec 18 września, 16:00
Tajfun Jartypory 2-1 Victoria Kałuszyn 18 września, 12:00
Tęcza Stanisławów 1-4 Kosovia Kosów Lacki 17 września, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-2 Fenix Siennica 18 września, 16:00
Hutnik Huta Czechy 4-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Wektra Zbuczyn 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 25 września, 15:00
Fenix Siennica 0-2 Hutnik Huta Czechy 25 września, 12:00
Kosovia Kosów Lacki 4-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 25 września, 16:30
Victoria Kałuszyn 3-1 Tęcza Stanisławów 25 września, 16:00
Naprzód Skórzec 9-0 Tajfun Jartypory 25 września, 16:00
Zryw Sobolew 3-1 Orzeł Unin 25 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 września, 15:00
Tygrys Huta Mińska 3-3 Wilga Miastków Kościelny 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Wilga Miastków Kościelny 5-0 Wektra Zbuczyn 1 października, 14:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Tygrys Huta Mińska 2 października, 14:00
Orzeł Unin 4-4 Płomień Dębe Wielkie 2 października, 15:00
Tajfun Jartypory 2-4 Zryw Sobolew 1 października, 11:00
Tęcza Stanisławów 0-3 Naprzód Skórzec 1 października, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-3 Victoria Kałuszyn 2 października, 15:30
Hutnik Huta Czechy 7-0 Kosovia Kosów Lacki 1 października, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-3 Fenix Siennica 2 października, 15:30

Kolejka 10 - 8-9 października

Wektra Zbuczyn 1-0 Fenix Siennica 9 października, 15:00
Kosovia Kosów Lacki 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 9 października, 15:30
Victoria Kałuszyn 0-2 Hutnik Huta Czechy 9 października, 15:00
Naprzód Skórzec 6-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 9 października, 15:00
Zryw Sobolew 5-0 Tęcza Stanisławów 9 października, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Tajfun Jartypory 9 października, 15:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 Orzeł Unin 8 października, 15:30
Wilga Miastków Kościelny 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8 października, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Wektra Zbuczyn 16 października, 14:00
Orzeł Unin 2-3 Wilga Miastków Kościelny 15 października, 15:00
Tajfun Jartypory 2-0 Tygrys Huta Mińska 15 października, 11:00
Tęcza Stanisławów 1-2 Płomień Dębe Wielkie 15 października, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Zryw Sobolew 16 października, 15:30
Hutnik Huta Czechy 2-4 Naprzód Skórzec 15 października, 15:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Victoria Kałuszyn 15 października, 15:00
Fenix Siennica 2-0 Kosovia Kosów Lacki 16 października, 13:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Wektra Zbuczyn 0-3 Kosovia Kosów Lacki 23 października, 14:00
Victoria Kałuszyn 3-2 Fenix Siennica 23 października, 14:00
Naprzód Skórzec 7-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Sobolew 0-1 Hutnik Huta Czechy 23 października, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 20 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Mińsku Mazowieckim
Tygrys Huta Mińska 4-1 Tęcza Stanisławów 22 października, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 2-1 Tajfun Jartypory 22 października, 14:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Orzeł Unin 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Orzeł Unin 0-0 Wektra Zbuczyn 30 października, 13:00
Tajfun Jartypory 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 29 października, 13:30
Tęcza Stanisławów 3-4 Wilga Miastków Kościelny 29 października, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-5 Tygrys Huta Mińska 30 października, 13:30
Hutnik Huta Czechy 4-1 Płomień Dębe Wielkie 29 października, 13:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-3 Zryw Sobolew 29 października, 13:00
Fenix Siennica 1-0 Naprzód Skórzec 30 października, 13:00
Kosovia Kosów Lacki 1-3 Victoria Kałuszyn 30 października, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Wektra Zbuczyn 0-1 Victoria Kałuszyn 6 listopada, 13:00
Naprzód Skórzec 4-3 Kosovia Kosów Lacki 6 listopada, 11:00
Zryw Sobolew 4-0 Fenix Siennica 6 listopada, 13:00
Płomień Dębe Wielkie 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 6 listopada, 13:00
Tygrys Huta Mińska 1-3 Hutnik Huta Czechy 5 listopada, 13:30
Wilga Miastków Kościelny 7-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6 listopada, 11:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6-1 Tęcza Stanisławów 6 listopada, 12:00
Orzeł Unin 1-2 Tajfun Jartypory 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Tajfun Jartypory 0-3 Wektra Zbuczyn 11 listopada, 13:00
Tęcza Stanisławów 0-1 Orzeł Unin 20 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 13 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 3-0 Wilga Miastków Kościelny 13 listopada, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-0 Tygrys Huta Mińska 12 listopada, 12:30
Fenix Siennica 2-2 Płomień Dębe Wielkie 13 listopada, 13:00
w Mińsku Mazowieckim
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Zryw Sobolew 13 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 0-3 Naprzód Skórzec 27 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 18-19 marca

Wektra Zbuczyn 1-3 Naprzód Skórzec 10 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Kałuszyn 2-4 Zryw Sobolew 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kosovia Kosów Lacki 0-1 Płomień Dębe Wielkie 19 marca, 14:30
Fenix Siennica 2-1 Tygrys Huta Mińska 18 marca, 15:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Wilga Miastków Kościelny 18 marca, 15:30
Hutnik Huta Czechy 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 18 marca, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-1 Orzeł Unin 19 marca, 15:30
Tęcza Stanisławów 0-2 Tajfun Jartypory 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Tęcza Stanisławów 0-4 Wektra Zbuczyn 26 marca, 12:00
Tajfun Jartypory 0-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 25 marca, 15:00
Orzeł Unin 1-2 Hutnik Huta Czechy 26 marca, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 marca, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Fenix Siennica 26 marca, 14:00
Tygrys Huta Mińska 4-0 Kosovia Kosów Lacki 25 marca, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Victoria Kałuszyn 26 marca, 16:00
w Józefowie
Zryw Sobolew 1-1 Naprzód Skórzec 25 marca, 16:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Wektra Zbuczyn 1-1 Zryw Sobolew 2 kwietnia, 14:00
Naprzód Skórzec 4-1 Płomień Dębe Wielkie 1 kwietnia, 15:00
Victoria Kałuszyn 2-0 Tygrys Huta Mińska 2 kwietnia, 14:00
Kosovia Kosów Lacki 2-3 Wilga Miastków Kościelny 2 kwietnia, 14:00
Fenix Siennica 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 kwietnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Orzeł Unin 1 kwietnia, 11:00
Hutnik Huta Czechy 4-1 Tajfun Jartypory 1 kwietnia, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Tęcza Stanisławów 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 Wektra Zbuczyn 9 kwietnia, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-2 Hutnik Huta Czechy 8 kwietnia, 16:00
Tajfun Jartypory 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 kwietnia, 16:30
Orzeł Unin 0-3 Fenix Siennica 9 kwietnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-1 Kosovia Kosów Lacki 9 kwietnia, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 6-0 Victoria Kałuszyn 8 kwietnia, 16:00
Tygrys Huta Mińska 0-11 Naprzód Skórzec 8 kwietnia, 16:30
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Zryw Sobolew 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Wektra Zbuczyn 0-0 Płomień Dębe Wielkie 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Sobolew 5-1 Tygrys Huta Mińska 15 kwietnia, 14:00
Naprzód Skórzec 1-2 Wilga Miastków Kościelny 15 kwietnia, 11:00
Victoria Kałuszyn 2-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 10 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kosovia Kosów Lacki 1-3 Orzeł Unin 15 kwietnia, 15:00
Fenix Siennica 4-1 Tajfun Jartypory 15 kwietnia, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-3 Tęcza Stanisławów 15 kwietnia, 11:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Hutnik Huta Czechy 6-1 Wektra Zbuczyn 22 kwietnia, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 22 kwietnia, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Fenix Siennica 22 kwietnia, 16:00
Tajfun Jartypory 1-2 Kosovia Kosów Lacki 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Unin 2-0 Victoria Kałuszyn 23 kwietnia, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 Naprzód Skórzec 23 kwietnia, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Zryw Sobolew 23 kwietnia, 14:00
Tygrys Huta Mińska 1-4 Płomień Dębe Wielkie 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Wektra Zbuczyn 2-0 Tygrys Huta Mińska 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Dębe Wielkie 4-1 Wilga Miastków Kościelny 25 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Sobolew 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Skórzec 1-0 Orzeł Unin 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Kałuszyn 1-0 Tajfun Jartypory 30 kwietnia, 13:00
Kosovia Kosów Lacki 7-0 Tęcza Stanisławów 30 kwietnia, 15:00
Fenix Siennica 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-5 Hutnik Huta Czechy 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 6-7 maja

Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 Wektra Zbuczyn 6 maja, 11:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Fenix Siennica 6 maja, 16:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Kosovia Kosów Lacki 6 maja, 14:00
Tęcza Stanisławów 1-2 Victoria Kałuszyn 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Jartypory 4-2 Naprzód Skórzec 6 maja, 17:30
Orzeł Unin 1-5 Zryw Sobolew 24 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (7 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6-2 Płomień Dębe Wielkie 7 maja, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 3-0 Tygrys Huta Mińska 31 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 24 - 13-14 maja

Wektra Zbuczyn 5-0 Wilga Miastków Kościelny 14 maja, 14:00
Tygrys Huta Mińska 1-7 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 13 maja, 17:30
Płomień Dębe Wielkie 6-0 Orzeł Unin 14 maja, 16:00
Zryw Sobolew 2-2 Tajfun Jartypory 14 maja, 17:30
Naprzód Skórzec 6-3 Tęcza Stanisławów 13 maja, 17:00
Victoria Kałuszyn 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 13 maja, 17:00
Kosovia Kosów Lacki 0-1 Hutnik Huta Czechy 14 maja, 16:00
Fenix Siennica 5-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 13 maja, 16:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Fenix Siennica 1-1 Wektra Zbuczyn 20 maja, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-0 Kosovia Kosów Lacki 20 maja, 11:00
Hutnik Huta Czechy 4-1 Victoria Kałuszyn 20 maja, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-2 Naprzód Skórzec 21 maja, 11:00
Tęcza Stanisławów 0-0 Zryw Sobolew 21 maja, 12:00
Tajfun Jartypory 3-3 Płomień Dębe Wielkie 21 maja, 12:00
Orzeł Unin 6-1 Tygrys Huta Mińska 21 maja, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8-2 Wilga Miastków Kościelny 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Wektra Zbuczyn 4-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 27 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 0-1 Orzeł Unin 28 maja, 14:00
Tygrys Huta Mińska 3-2 Tajfun Jartypory 27 maja, 17:30
Płomień Dębe Wielkie 4-1 Tęcza Stanisławów 28 maja, 17:00
Zryw Sobolew 4-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 28 maja, 18:00
Naprzód Skórzec 2-1 Hutnik Huta Czechy 28 maja, 11:00
Victoria Kałuszyn 4-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 27 maja, 18:00
Kosovia Kosów Lacki 1-1 Fenix Siennica 28 maja, 16:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Kosovia Kosów Lacki 1-1 Wektra Zbuczyn 4 czerwca, 16:00
Fenix Siennica 2-5 Victoria Kałuszyn 3 czerwca, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-5 Naprzód Skórzec 3 czerwca, 11:00
Hutnik Huta Czechy 2-3 Zryw Sobolew 3 czerwca, 12:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 Płomień Dębe Wielkie 3 czerwca, 16:00
Tęcza Stanisławów 2-2 Tygrys Huta Mińska 4 czerwca, 17:00
Tajfun Jartypory 3-0 Wilga Miastków Kościelny 3 czerwca, 18:00
Orzeł Unin 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Wektra Zbuczyn 2-3 Orzeł Unin 11 czerwca, 18:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Tajfun Jartypory 11 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Wilga Miastków Kościelny 6-2 Tęcza Stanisławów 11 czerwca, 18:00
Tygrys Huta Mińska 1-4 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 10 czerwca, 18:00
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Hutnik Huta Czechy 11 czerwca, 17:30
Zryw Sobolew 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 10 czerwca, 18:00
Naprzód Skórzec 0-1 Fenix Siennica 10 czerwca, 18:00
Victoria Kałuszyn 1-0 Kosovia Kosów Lacki 10 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

Victoria Kałuszyn 3-1 Wektra Zbuczyn 17 czerwca, 18:00
Kosovia Kosów Lacki 0-2 Naprzód Skórzec 18 czerwca, 16:00
Fenix Siennica 1-0 Zryw Sobolew 17 czerwca, 15:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Płomień Dębe Wielkie 17 czerwca, 11:00
Hutnik Huta Czechy 7-1 Tygrys Huta Mińska 17 czerwca, 18:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Wilga Miastków Kościelny 17 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17 czerwca, 17:00
Tajfun Jartypory 0-1 Orzeł Unin 17 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 24-25 czerwca

Wektra Zbuczyn 1-1 Tajfun Jartypory 24 czerwca, 17:00
Orzeł Unin 7-0 Tęcza Stanisławów 24 czerwca, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 24 czerwca, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Hutnik Huta Czechy 24 czerwca, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-5 Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 czerwca, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 0-2 Fenix Siennica 24 czerwca, 17:00
Zryw Sobolew 3-2 Kosovia Kosów Lacki 24 czerwca, 17:00
Naprzód Skórzec 10-0 Victoria Kałuszyn 24 czerwca, 17:00

IV liga 2016/2017 (mazowiecka (południe))
IV liga 2016/2017 (mazowiecka (północ))

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2016/2017 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Radom)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas