[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Jedlińsk 30 73 22 7 1 68-17 12 3 0 32-5 10 4 1 36-12
2.  Mazowsze Grójec 30 64 20 4 6 72-32 10 1 4 40-14 10 3 2 32-18
3.  Powiślanka Lipsko 30 55 16 7 7 65-36 7 3 5 32-18 9 4 2 33-18
4.  KS Warka 30 53 15 8 7 55-32 7 4 4 24-13 8 4 3 31-19
5.  Jodła Jedlnia-Letnisko 30 49 14 7 9 58-45 8 4 3 33-22 6 3 6 25-23
6.  Zamłynie Radom 30 48 14 6 10 60-46 7 4 4 32-24 7 2 6 28-22
7.  Centrum Radom 30 46 12 10 8 54-36 6 4 5 32-23 6 6 3 22-13
8.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 43 12 7 11 53-44 7 4 4 34-19 5 3 7 19-25
9.  Zawisza Sienno 30 38 10 8 12 59-60 5 3 7 31-29 5 5 5 28-31
10.  Legion Głowaczów 30 36 11 3 16 48-60 7 2 6 21-20 4 1 10 27-40
11.  Skaryszewianka Skaryszew 30 35 10 5 15 48-65 6 2 7 28-30 4 3 8 20-35
12.  Iłżanka Kazanów 30 33 9 6 15 45-71 5 1 9 24-40 4 5 6 21-31
13.  Zwolenianka Zwoleń 30 32 9 5 16 47-66 4 3 8 21-35 5 2 8 26-31
14.  KS Potworów 30 28 8 4 18 39-61 4 3 8 22-29 4 1 10 17-32
15.  Polonia Iłża 30 22 5 7 18 38-87 2 6 7 24-39 3 1 11 14-48
16.  TKKF Grójec 30 16 4 4 22 16-67 2 2 11 6-29 2 2 11 10-38
TKKF Grójec wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Jedlińsk    2-0 1-1 1-1 3-0 3-0 2-1 3-0 0-0 2-1 2-1 2-0 1-0 1-0 6-0 3-0* 
 2 Mazowsze Grójec0-0     2-1 3-0 1-2 0-3 0-1 1-2 5-1 2-0 4-0 8-1 5-2 3-1 2-0 4-0 
 3 Powiślanka Lipsko1-2 2-3     0-1 3-0 2-2 1-1 1-2 1-0 7-2 5-1 0-3 3-0 3-0 3-1 0-0 
 4 KS Warka1-0 1-2 0-1     0-2 2-1 0-0 0-0 2-0 2-3 6-1 1-1 1-0 1-1 4-1 3-0* 
 5 Jodła Jedlnia-Letnisko2-2 1-3 3-0 1-0     0-3 1-4 2-1 4-4 3-1 2-2 3-0 2-2 1-0 5-0 3-0* 
 6 Zamłynie Radom1-1 1-1 1-1 1-1 0-5     0-3 1-0 4-3 4-1 0-3 5-0 3-1 5-0 3-4 3-0* 
 7 Centrum Radom0-0 0-1 1-2 2-2 0-0 3-1     4-0 6-2 4-2 2-1 2-2 1-2 4-2 1-3 2-3 
 8 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą0-2 2-1 2-2 1-2 3-2 1-1 0-0     1-2 3-1 6-0 1-3 2-2 3-1 6-0 3-0* 
 9 Zawisza Sienno3-4 0-0 1-3 3-4 1-3 1-5 4-1 6-2     2-1 1-1 0-0 0-2 0-2 7-0 2-1 
 10 Legion Głowaczów0-3 0-1 2-3 2-2 3-1 0-3 1-0 1-0 1-1     3-1 1-0 3-0 0-2 3-1 1-2 
 11 Skaryszewianka Skaryszew0-2 2-3 1-3 1-3 2-3 1-2 2-2 0-3 1-1 3-2     3-1 3-2 4-3 2-0 3-0* 
 12 Iłżanka Kazanów2-4 1-3 2-5 1-5 1-0 2-0 0-0 2-6 1-4 4-2 0-2     2-4 1-2 1-0 4-3 
 13 Zwolenianka Zwoleń1-7 2-6 1-4 0-1 3-2 2-1 2-3 2-0 1-2 1-2 3-2 1-1     0-2 1-1 1-1 
 14 KS Potworów0-2 3-3 1-1 2-1 2-2 4-0 0-3 1-2 0-1 1-4 1-3 1-3 3-2     0-2 3-0* 
 15 Polonia Iłża0-5 1-2 0-3* 1-6 1-3 1-5 0-0 1-1 4-4 2-2 0-0 3-3 2-4 5-1     3-0* 
 16 TKKF Grójec1-2 0-3* 0-3* 0-2 0-0 0-1 0-3* 0-0 0-3* 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 1-0 4-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Iłżanka Kazanów 1-5 KS Warka 13 sierpnia, 11:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-2 LKS Jedlińsk 13 sierpnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 1-4 Powiślanka Lipsko 13 sierpnia, 17:00
TKKF Grójec 0-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 13 sierpnia, 17:00
Polonia Iłża 1-2 Mazowsze Grójec 14 sierpnia, 17:00
Zawisza Sienno 6-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 13 sierpnia, 12:00
Zamłynie Radom 4-1 Legion Głowaczów 13 sierpnia, 15:00
Centrum Radom 4-2 KS Potworów 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

KS Warka 1-1 KS Potworów 20 sierpnia, 13:00
Legion Głowaczów 1-0 Centrum Radom 20 sierpnia, 11:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Zamłynie Radom 20 sierpnia, 14:00
Mazowsze Grójec 5-1 Zawisza Sienno 20 sierpnia, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-0 Polonia Iłża 21 sierpnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 0-0 TKKF Grójec 20 sierpnia, 15:00
LKS Jedlińsk 1-0 Zwolenianka Zwoleń 20 sierpnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 0-2 Skaryszewianka Skaryszew 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Zwolenianka Zwoleń 1-1 Iłżanka Kazanów 27 sierpnia, 17:00
TKKF Grójec 1-2 LKS Jedlińsk 27 sierpnia, 16:30
Polonia Iłża 0-3 Powiślanka Lipsko 27 sierpnia, 12:30
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Zawisza Sienno 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 27 sierpnia, 12:00
Centrum Radom 4-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 27 sierpnia, 15:00
KS Potworów 1-4 Legion Głowaczów 27 sierpnia, 11:00
KS Warka 6-1 Skaryszewianka Skaryszew 27 sierpnia, 14:30
Mazowsze Grójec 0-3 Zamłynie Radom 27 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

KS Warka 2-3 Legion Głowaczów 31 sierpnia, 17:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-1 KS Potworów 31 sierpnia, 17:00
Mazowsze Grójec 0-1 Centrum Radom 31 sierpnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-3 Zamłynie Radom 31 sierpnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Zawisza Sienno 31 sierpnia, 17:00
LKS Jedlińsk 6-0 Polonia Iłża 31 sierpnia, 17:00
Iłżanka Kazanów 4-3 TKKF Grójec 31 sierpnia, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 3-2 Zwolenianka Zwoleń 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Zwolenianka Zwoleń 0-1 KS Warka 3 września, 17:00
TKKF Grójec 0-2 Skaryszewianka Skaryszew 3 września, 16:00
Polonia Iłża 3-3 Iłżanka Kazanów 3 września, 10:00
Zawisza Sienno 3-4 LKS Jedlińsk 4 września, 16:00
Zamłynie Radom 1-1 Powiślanka Lipsko 3 września, 15:00
Centrum Radom 0-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 3 września, 15:00
KS Potworów 3-3 Mazowsze Grójec 3 września, 16:00
Legion Głowaczów 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

KS Warka 0-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 10 września, 11:00
Mazowsze Grójec 2-0 Legion Głowaczów 10 września, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 KS Potworów 10 września, 9:30
Powiślanka Lipsko 1-1 Centrum Radom 11 września, 17:00
LKS Jedlińsk 3-0 Zamłynie Radom 10 września, 11:00
Iłżanka Kazanów 1-4 Zawisza Sienno 10 września, 11:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-0 Polonia Iłża 10 września, 13:00
Zwolenianka Zwoleń 1-1 TKKF Grójec 10 września, 16:30

Kolejka 7 - 17-18 września

TKKF Grójec 0-2 KS Warka 18 września, 15:30
Polonia Iłża 2-4 Zwolenianka Zwoleń 17 września, 11:00
Zawisza Sienno 1-1 Skaryszewianka Skaryszew 18 września, 16:00
Zamłynie Radom 5-0 Iłżanka Kazanów 17 września, 15:00
Centrum Radom 0-0 LKS Jedlińsk 18 września, 13:00
KS Potworów 1-1 Powiślanka Lipsko 17 września, 15:00
Legion Głowaczów 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 18 września, 15:00
Mazowsze Grójec 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 17 września, 15:00

Kolejka 8 - 24-25 września

KS Warka 1-2 Mazowsze Grójec 25 września, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 25 września, 16:00
Powiślanka Lipsko 7-2 Legion Głowaczów 25 września, 15:00
LKS Jedlińsk 1-0 KS Potworów 24 września, 11:00
Iłżanka Kazanów 0-0 Centrum Radom 25 września, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-2 Zamłynie Radom 24 września, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Zawisza Sienno 24 września, 16:00
TKKF Grójec 4-1 Polonia Iłża 25 września, 13:30

Kolejka 9 - 1-2 października

Polonia Iłża 1-6 KS Warka 2 października, 15:00
Zawisza Sienno 2-1 TKKF Grójec 1 października, 15:00
Zamłynie Radom 3-1 Zwolenianka Zwoleń 1 października, 15:00
Centrum Radom 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 2 października, 15:00
KS Potworów 1-3 Iłżanka Kazanów 1 października, 15:00
Legion Głowaczów 0-3 LKS Jedlińsk 1 października, 11:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 Powiślanka Lipsko 1 października, 13:00
Mazowsze Grójec 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 1 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 października

KS Warka 0-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 9 października, 14:00
Powiślanka Lipsko 2-3 Mazowsze Grójec 8 października, 12:00
LKS Jedlińsk 3-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 8 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 4-2 Legion Głowaczów 9 października, 14:00
Skaryszewianka Skaryszew 4-3 KS Potworów 9 października, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 2-3 Centrum Radom 8 października, 15:30
TKKF Grójec 0-1 Zamłynie Radom 8 października, 15:00
Polonia Iłża 4-4 Zawisza Sienno 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Zawisza Sienno 3-4 KS Warka 16 października, 14:00
Zamłynie Radom 3-4 Polonia Iłża 15 października, 15:00
Centrum Radom 2-3 TKKF Grójec 16 października, 18:00
KS Potworów 3-2 Zwolenianka Zwoleń 15 października, 14:00
Legion Głowaczów 3-1 Skaryszewianka Skaryszew 15 października, 11:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 Iłżanka Kazanów 16 października, 14:00
Mazowsze Grójec 0-0 LKS Jedlińsk 15 października, 13:00
Powiślanka Lipsko 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 16 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

KS Warka 0-1 Powiślanka Lipsko 22 października, 11:00
LKS Jedlińsk 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 22 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 1-3 Mazowsze Grójec 23 października, 14:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 23 października, 13:00
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Legion Głowaczów 22 października, 15:00
TKKF Grójec 1-0 KS Potworów 22 października, 14:30
Polonia Iłża 0-0 Centrum Radom 22 października, 15:00
Zawisza Sienno 1-5 Zamłynie Radom 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Zamłynie Radom 1-1 KS Warka 29 października, 13:00
Centrum Radom 6-2 Zawisza Sienno 29 października, 15:00
KS Potworów 0-2 Polonia Iłża 30 października, 14:30
Legion Głowaczów 1-2 TKKF Grójec 30 października, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 Zwolenianka Zwoleń 30 października, 14:00
Mazowsze Grójec 4-0 Skaryszewianka Skaryszew 29 października, 12:30
Powiślanka Lipsko 1-2 LKS Jedlińsk 30 października, 14:00
Iłżanka Kazanów 1-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 30 października, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

KS Warka 1-0 LKS Jedlińsk 6 listopada, 13:00
Iłżanka Kazanów 2-5 Powiślanka Lipsko 6 listopada, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 5 listopada, 10:00
Zwolenianka Zwoleń 2-6 Mazowsze Grójec 5 listopada, 13:30
TKKF Grójec 0-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 5 listopada, 14:00
Polonia Iłża 2-2 Legion Głowaczów 5 listopada, 12:00
Zawisza Sienno 0-2 KS Potworów 6 listopada, 13:00
Zamłynie Radom 0-3 Centrum Radom 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Centrum Radom 2-2 KS Warka 13 listopada, 11:00
KS Potworów 4-0 Zamłynie Radom 11 listopada, 13:30
Legion Głowaczów 1-1 Zawisza Sienno 12 listopada, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 6-0 Polonia Iłża 13 listopada, 13:00
Mazowsze Grójec 4-0 TKKF Grójec 11 listopada, 13:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Zwolenianka Zwoleń 12 listopada, 13:00
w Radomiu; na bocznym boisku stadionu MOSiR
Powiślanka Lipsko 5-1 Skaryszewianka Skaryszew 13 listopada, 13:00
LKS Jedlińsk 2-0 Iłżanka Kazanów 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18 marca

KS Warka 1-1 Iłżanka Kazanów 18 marca, 14:00
LKS Jedlińsk 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 18 marca, 15:00
Powiślanka Lipsko 3-0 Zwolenianka Zwoleń 18 marca, 12:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 TKKF Grójec
(wo)
Mazowsze Grójec 2-0 Polonia Iłża 18 marca, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Zawisza Sienno 18 marca, 15:00
Legion Głowaczów 0-3 Zamłynie Radom 19 marca, 15:00
KS Potworów 0-3 Centrum Radom 19 marca, 14:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

KS Potworów 2-1 KS Warka 25 marca, 15:30
Centrum Radom 4-2 Legion Głowaczów 26 marca, 13:00
Zamłynie Radom 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 25 marca, 15:00
Zawisza Sienno 0-0 Mazowsze Grójec 26 marca, 15:00
Polonia Iłża 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 25 marca, 15:00
TKKF Grójec 0-3 Powiślanka Lipsko
(wo)
Zwolenianka Zwoleń 1-7 LKS Jedlińsk 12 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (26 marca, 13:00) odwołany
Skaryszewianka Skaryszew 3-1 Iłżanka Kazanów 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Skaryszewianka Skaryszew 1-3 KS Warka 1 kwietnia, 10:00
Zamłynie Radom 1-1 Mazowsze Grójec 1 kwietnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 2-4 Zwolenianka Zwoleń 2 kwietnia, 14:00
LKS Jedlińsk 3-0 TKKF Grójec
(wo)
Powiślanka Lipsko 3-1 Polonia Iłża 2 kwietnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-4 Zawisza Sienno 2 kwietnia, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-0 Centrum Radom 2 kwietnia, 16:00
Legion Głowaczów 0-2 KS Potworów 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Legion Głowaczów 2-2 KS Warka 9 kwietnia, 15:00
KS Potworów 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 8 kwietnia, 16:00
Centrum Radom 0-1 Mazowsze Grójec 9 kwietnia, 17:00
Zamłynie Radom 0-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 8 kwietnia, 15:00
Zawisza Sienno 1-3 Powiślanka Lipsko 9 kwietnia, 16:00
Polonia Iłża 0-5 LKS Jedlińsk 8 kwietnia, 16:00
TKKF Grójec 0-3 Iłżanka Kazanów
(wo)
Zwolenianka Zwoleń 3-2 Skaryszewianka Skaryszew 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

KS Warka 1-0 Zwolenianka Zwoleń 14 kwietnia, 17:30
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 TKKF Grójec
(wo)
Iłżanka Kazanów 1-0 Polonia Iłża 15 kwietnia, 11:00
LKS Jedlińsk 0-0 Zawisza Sienno 15 kwietnia, 12:00
Powiślanka Lipsko 2-2 Zamłynie Radom 14 kwietnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-4 Centrum Radom 15 kwietnia, 11:00
w Radomiu; na bocznym boisku stadionu MOSiR; Jodła gospodarzem
Mazowsze Grójec 3-1 KS Potworów 15 kwietnia, 12:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-1 Legion Głowaczów 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 KS Warka 23 kwietnia, 17:00
Legion Głowaczów 0-1 Mazowsze Grójec 23 kwietnia, 15:00
KS Potworów 2-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 22 kwietnia, 13:30
Centrum Radom 1-2 Powiślanka Lipsko 22 kwietnia, 10:00
Zamłynie Radom 1-1 LKS Jedlińsk 22 kwietnia, 17:00
Zawisza Sienno 0-0 Iłżanka Kazanów 23 kwietnia, 16:00
Polonia Iłża 0-0 Skaryszewianka Skaryszew 22 kwietnia, 16:00
TKKF Grójec 0-3 Zwolenianka Zwoleń
(wo)

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 Mazowsze Grójec 29 kwietnia, 16:00
KS Warka 3-0 TKKF Grójec
(wo)
Zwolenianka Zwoleń 1-1 Polonia Iłża 10 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 12:00) odwołany
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Zawisza Sienno 30 kwietnia, 16:30
Iłżanka Kazanów 2-0 Zamłynie Radom 30 kwietnia, 15:00
LKS Jedlińsk 2-1 Centrum Radom 29 kwietnia, 13:00
Powiślanka Lipsko 3-0 KS Potworów 29 kwietnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Legion Głowaczów 30 kwietnia, 16:00
w Radomiu; na bocznym boisku stadionu MOSiR

Kolejka 23 - 6-7 maja

Mazowsze Grójec 3-0 KS Warka 6 maja, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 7 maja, 17:00
Legion Głowaczów 2-3 Powiślanka Lipsko 7 maja, 16:00
KS Potworów 0-2 LKS Jedlińsk 7 maja, 14:00
Centrum Radom 2-2 Iłżanka Kazanów 7 maja, 15:00
Zamłynie Radom 0-3 Skaryszewianka Skaryszew 6 maja, 15:00
Zawisza Sienno 0-2 Zwolenianka Zwoleń 6 maja, 16:30
Polonia Iłża 3-0 TKKF Grójec
(wo)

Kolejka 24 - 13-14 maja

KS Warka 4-1 Polonia Iłża 13 maja, 15:30
TKKF Grójec 0-3 Zawisza Sienno
(wo)
Zwolenianka Zwoleń 2-1 Zamłynie Radom 13 maja, 16:30
Skaryszewianka Skaryszew 2-2 Centrum Radom 13 maja, 11:00
Iłżanka Kazanów 1-2 KS Potworów 14 maja, 15:00
LKS Jedlińsk 2-1 Legion Głowaczów 13 maja, 17:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 14 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Mazowsze Grójec 13 maja, 15:00
w Radomiu; na bocznym boisku stadionu MOSiR

Kolejka 25 - 20-21 maja

Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 KS Warka 21 maja, 16:00
w Jedlni
Mazowsze Grójec 2-1 Powiślanka Lipsko 20 maja, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-2 LKS Jedlińsk 20 maja, 17:00
Legion Głowaczów 1-0 Iłżanka Kazanów 20 maja, 17:30
KS Potworów 1-3 Skaryszewianka Skaryszew 20 maja, 17:00
Centrum Radom 1-2 Zwolenianka Zwoleń 21 maja, 15:00
Zamłynie Radom 3-0 TKKF Grójec
(wo)
Zawisza Sienno 7-0 Polonia Iłża 20 maja, 16:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Powiślanka Lipsko 27 maja, 13:00
KS Warka 2-0 Zawisza Sienno 26 maja, 18:00
Polonia Iłża 1-5 Zamłynie Radom 31 maja, 18:00
TKKF Grójec 0-3 Centrum Radom
(wo)
Zwolenianka Zwoleń 0-2 KS Potworów 27 maja, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 3-2 Legion Głowaczów 27 maja, 11:00
Iłżanka Kazanów 2-6 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 16:00) odwołany
LKS Jedlińsk 2-0 Mazowsze Grójec 28 maja, 16:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Powiślanka Lipsko 0-1 KS Warka 3 czerwca, 11:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 LKS Jedlińsk 3 czerwca, 12:00
Mazowsze Grójec 8-1 Iłżanka Kazanów 3 czerwca, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 6-0 Skaryszewianka Skaryszew 4 czerwca, 17:00
Legion Głowaczów 3-0 Zwolenianka Zwoleń 4 czerwca, 16:00
KS Potworów 3-0 TKKF Grójec
(wo)
Centrum Radom 1-3 Polonia Iłża 3 czerwca, 15:00
Zamłynie Radom 4-3 Zawisza Sienno 3 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Iłżanka Kazanów 11 czerwca, 13:00
KS Warka 2-1 Zamłynie Radom 11 czerwca, 17:30
Zawisza Sienno 4-1 Centrum Radom 10 czerwca, 11:00
Polonia Iłża 5-1 KS Potworów 10 czerwca, 17:00
TKKF Grójec 0-3 Legion Głowaczów
(wo)
Zwolenianka Zwoleń 2-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 10 czerwca, 11:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-3 Mazowsze Grójec 11 czerwca, 13:00
LKS Jedlińsk 1-1 Powiślanka Lipsko 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

LKS Jedlińsk 1-1 KS Warka 17 czerwca, 17:00
Powiślanka Lipsko 0-3 Iłżanka Kazanów 17 czerwca, 10:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Skaryszewianka Skaryszew 17 czerwca, 16:00
Mazowsze Grójec 5-2 Zwolenianka Zwoleń 14 czerwca, 18:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 TKKF Grójec
(wo)
Legion Głowaczów 3-1 Polonia Iłża 18 czerwca, 16:00
KS Potworów 0-1 Zawisza Sienno 17 czerwca, 11:00
Centrum Radom 3-1 Zamłynie Radom 18 czerwca, 13:30
na stadionie MOSiR

REKLAMA

Kolejka 30 - 24-25 czerwca

KS Warka 0-0 Centrum Radom 24 czerwca, 15:30
Zamłynie Radom 5-0 KS Potworów 24 czerwca, 15:00
Zawisza Sienno 2-1 Legion Głowaczów 24 czerwca, 14:30
Polonia Iłża 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 24 czerwca, 17:00
TKKF Grójec 0-3 Mazowsze Grójec
(wo)
Zwolenianka Zwoleń 3-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 24 czerwca, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-3 Powiślanka Lipsko 24 czerwca, 17:00
Iłżanka Kazanów 2-4 LKS Jedlińsk 24 czerwca, 17:00

IV liga 2016/2017 (mazowiecka (południe))

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2016/2017 (Płock)
Liga okręgowa 2016/2017 (Siedlce)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa II)

Nice-Sport 2 Klasa A 2016/2017 (Radom I)
Nice-Sport 2 Klasa A 2016/2017 (Radom II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas