[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Perła Złotokłos 30 68 22 2 6 74-28 13 0 2 39-14 9 2 4 35-14
2.  Piast Piastów 30 56 17 5 8 56-35 10 2 3 26-14 7 3 5 30-21
3.  LKS Chlebnia 30 55 17 4 9 70-57 8 3 4 38-31 9 1 5 32-26
4.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 50 15 5 10 73-48 9 3 3 40-21 6 2 7 33-27
5.  Józefovia Józefów 30 48 14 6 10 47-32 8 2 5 31-19 6 4 5 16-13
6.  Naprzód Brwinów 30 47 14 5 11 58-49 8 2 5 27-19 6 3 6 31-30 2 4 1 1 0 2-0
7.  Żyrardowianka Żyrardów 30 47 14 5 11 57-41 6 3 6 28-18 8 2 5 29-23 2 1 0 1 1 0-2
8.  KS Teresin 30 43 12 7 11 41-41 6 4 5 20-16 6 3 6 21-25
9.  SEMP Ursynów (Warszawa) 30 41 12 5 13 50-46 9 2 4 33-18 3 3 9 17-28 2 3 1 0 1 5-5
10.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 41 13 2 15 59-57 9 1 5 34-23 4 1 10 25-34 2 3 1 0 1 5-5
11.  Promyk Nowa Sucha 30 36 11 3 16 44-67 8 3 4 25-25 3 0 12 19-42
12.  Milan Milanówek 30 35 10 5 15 46-59 6 3 6 22-25 4 2 9 24-34
13.  Ryś Laski 30 30 9 3 18 37-80 5 3 7 21-47 4 0 11 16-33
14.  FC Lesznowola 30 29 8 5 17 42-70 6 3 6 26-32 2 2 11 16-38 2 6 2 0 0 6-3
15.  Okęcie Warszawa 30 29 7 8 15 30-42 3 3 9 12-24 4 5 6 18-18 2 0 0 0 2 3-6
16.  Świt Warszawa 30 28 8 4 18 34-66 6 0 9 19-31 2 4 9 15-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Perła Złotokłos    2-1 5-0 2-1 0-1 2-0 4-2 2-0 2-0 4-1 4-3 5-2 2-0 2-1 0-2 3-0 
 2 Piast Piastów2-1     0-2 1-0 3-0* 0-1 5-0 1-0 1-1 1-2 2-1 3-2 1-0 3-2 2-2 1-0 
 3 LKS Chlebnia1-5 1-3     3-2 2-0 1-1 1-3 1-1 3-4 4-3 4-1 2-2 4-3 5-0 3-2 3-1 
 4 Przyszłość Włochy (Warszawa)3-0 3-3 2-5     0-2 6-1 1-1 4-0 1-2 4-2 3-2 5-1 2-1 2-1 0-0 4-0 
 5 Józefovia Józefów0-0 3-0 2-3 0-1     4-2 1-1 1-3 1-0 1-4 7-0 0-3* 2-1 4-1 1-0 4-0 
 6 Naprzód Brwinów1-3 1-0 3-1 4-3 2-0     2-0 0-2 2-0 3-0 1-3 1-2 4-1 1-1 1-1 1-2 
 7 Żyrardowianka Żyrardów3-1 2-0 0-2 7-2 0-0 0-0     2-2 0-1 5-1 2-3 3-1 1-2 0-1 0-2 3-0 
 8 KS Teresin0-3 1-1 1-2 3-1 1-1 3-0 2-3     3-0 2-0 1-0 0-1 0-3 2-0 0-0 1-1 
 9 SEMP Ursynów (Warszawa)1-0 2-3 4-1 0-1 1-1 0-5 2-0 0-1     3-2 5-0 3-2 6-0 2-2 1-0 3-0 
 10 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki1-3 0-1 4-2 2-2 1-0 6-1 0-1 3-0 3-2     1-4 2-1 4-0 3-1 0-3 4-2 
 11 Promyk Nowa Sucha1-5 1-1 2-1 0-5 0-0 2-1 0-1 1-2 2-2 3-2     2-1 2-0 3-1 3-1 3-2 
 12 Milan Milanówek0-3 3-2 1-3 3-0 1-4 0-2 1-3 0-4 3-1 0-0 2-0     2-1 4-0 0-0 2-2 
 13 Ryś Laski0-0 0-7 1-3 0-10 0-3 2-6 1-6 3-0 2-1 0-4 1-0 4-4     2-0 3-1 2-2 
 14 FC Lesznowola1-5 0-4 0-5 1-1 1-2 1-1 2-3 2-3 2-1 3-2 5-1 1-0 2-1     4-2 1-1 
 15 Okęcie Warszawa0-4 1-2 0-0 1-2 1-0 2-5 1-0 2-2 1-1 0-2 2-0 0-1 0-1 1-2     0-2 
 16 Świt Warszawa0-2 1-2 1-2 0-2 0-2 1-5 0-5 3-1 2-1 1-0 2-1 3-1 1-2 4-3 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Świt Warszawa 1-5 Naprzód Brwinów 13 sierpnia, 11:00
Milan Milanówek 1-4 Józefovia Józefów 15 sierpnia, 17:30
LKS Chlebnia 4-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 13 sierpnia, 11:00
Piast Piastów 3-2 FC Lesznowola 13 sierpnia, 11:00
Ryś Laski 3-1 Okęcie Warszawa 13 sierpnia, 16:00
Perła Złotokłos 2-0 KS Teresin 13 sierpnia, 15:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 21 września, 16:00
Promyk Nowa Sucha 0-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Naprzód Brwinów 4-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 20 sierpnia, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 5-0 Promyk Nowa Sucha 21 sierpnia, 13:30
na stadionie KS Ursus
KS Teresin 2-3 Żyrardowianka Żyrardów 20 sierpnia, 16:00
Okęcie Warszawa 0-4 Perła Złotokłos 20 sierpnia, 11:00
FC Lesznowola 2-1 Ryś Laski 21 sierpnia, 17:30
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-1 Piast Piastów 20 sierpnia, 15:00
Józefovia Józefów 2-3 LKS Chlebnia 20 sierpnia, 11:00
Świt Warszawa 3-1 Milan Milanówek 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Milan Milanówek 0-2 Naprzód Brwinów 27 sierpnia, 14:45
LKS Chlebnia 3-1 Świt Warszawa 28 sierpnia, 11:00
Piast Piastów 3-0 Józefovia Józefów 27 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Ryś Laski 0-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 27 sierpnia, 16:00
Perła Złotokłos 2-1 FC Lesznowola 27 sierpnia, 14:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-2 Okęcie Warszawa 28 sierpnia, 11:00
Promyk Nowa Sucha 1-2 KS Teresin 27 sierpnia, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Naprzód Brwinów 2-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 31 sierpnia, 17:30
KS Teresin 3-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 31 sierpnia, 17:30
Okęcie Warszawa 2-0 Promyk Nowa Sucha 31 sierpnia, 17:30
FC Lesznowola 2-3 Żyrardowianka Żyrardów 31 sierpnia, 17:00
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-3 Perła Złotokłos 30 sierpnia, 17:00
Józefovia Józefów 2-1 Ryś Laski 31 sierpnia, 17:00
Świt Warszawa 1-2 Piast Piastów 31 sierpnia, 17:00
Milan Milanówek 1-3 LKS Chlebnia 31 sierpnia, 17:15

Kolejka 5 - 3-4 września

LKS Chlebnia 1-1 Naprzód Brwinów 3 września, 11:00
Piast Piastów 3-2 Milan Milanówek 3 września, 11:00
Ryś Laski 2-2 Świt Warszawa 3 września, 16:00
Perła Złotokłos 0-1 Józefovia Józefów 3 września, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 5-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3 września, 11:00
Promyk Nowa Sucha 3-1 FC Lesznowola 3 września, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-0 Okęcie Warszawa 3 września, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-1 KS Teresin 4 września, 17:00
na stadionie KS Ursus

Kolejka 6 - 10-11 września

Naprzód Brwinów 0-2 KS Teresin 10 września, 11:00
Okęcie Warszawa 1-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 10 września, 11:00
FC Lesznowola 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 10 września, 14:00
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-4 Promyk Nowa Sucha 10 września, 12:00
Józefovia Józefów 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 11 września, 16:30
Świt Warszawa 0-2 Perła Złotokłos 10 września, 11:00
Milan Milanówek 2-1 Ryś Laski 9 września, 19:00
LKS Chlebnia 1-3 Piast Piastów 10 września, 11:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Piast Piastów 0-1 Naprzód Brwinów 17 września, 15:00
Ryś Laski 1-3 LKS Chlebnia 17 września, 16:00
Perła Złotokłos 5-2 Milan Milanówek 17 września, 16:30
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 Świt Warszawa 18 września, 11:00
Promyk Nowa Sucha 0-0 Józefovia Józefów 17 września, 12:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 17 września, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-2 FC Lesznowola 18 września, 18:30
na stadionie KS Ursus
KS Teresin 0-0 Okęcie Warszawa 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Naprzód Brwinów 1-1 Okęcie Warszawa 24 września, 13:00
FC Lesznowola 2-3 KS Teresin 24 września, 16:00
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 24 września, 11:00
Józefovia Józefów 0-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 września, 12:30
Świt Warszawa 2-1 Promyk Nowa Sucha 24 września, 11:00
Milan Milanówek 1-3 Żyrardowianka Żyrardów 24 września, 15:30
LKS Chlebnia 1-5 Perła Złotokłos 24 września, 11:00
Piast Piastów 1-0 Ryś Laski 24 września, 11:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Ryś Laski 2-6 Naprzód Brwinów 1 października, 16:00
Perła Złotokłos 2-1 Piast Piastów 1 października, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-2 LKS Chlebnia 1 października, 11:00
Promyk Nowa Sucha 2-1 Milan Milanówek 1 października, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-0 Świt Warszawa 1 października, 11:00
KS Teresin 2-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1 października, 16:00
Okęcie Warszawa 1-2 FC Lesznowola 1 października, 11:00
Józefovia Józefów 1-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 1 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Naprzód Brwinów 1-1 FC Lesznowola 8 października, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-3 Okęcie Warszawa 8 października, 11:00
Józefovia Józefów 1-3 KS Teresin 8 października, 14:00
Świt Warszawa 2-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 8 października, 11:00
Milan Milanówek 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 8 października, 15:30
LKS Chlebnia 4-1 Promyk Nowa Sucha 8 października, 11:00
Piast Piastów 5-0 Żyrardowianka Żyrardów 8 października, 10:00
Ryś Laski 0-0 Perła Złotokłos 8 października, 15:30

Kolejka 11 - 15-16 października

Perła Złotokłos 2-0 Naprzód Brwinów 15 października, 15:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-2 Ryś Laski 15 października, 11:00
Promyk Nowa Sucha 1-1 Piast Piastów 16 października, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-5 LKS Chlebnia 15 października, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-2 Milan Milanówek 16 października, 15:30
na stadionie KS Ursus
KS Teresin 1-1 Świt Warszawa 15 października, 15:00
Okęcie Warszawa 1-0 Józefovia Józefów 15 października, 11:00
FC Lesznowola 3-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 15 października, 15:30
w Nowej Woli

Kolejka 12 - 22-23 października

Naprzód Brwinów 3-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 22 października, 11:00
Józefovia Józefów 4-1 FC Lesznowola 22 października, 14:00
Świt Warszawa 0-2 Okęcie Warszawa 22 października, 11:00
Milan Milanówek 0-4 KS Teresin 22 października, 14:45
LKS Chlebnia 3-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie w Milanówku
Piast Piastów 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 października, 11:00
Ryś Laski 1-0 Promyk Nowa Sucha 22 października, 15:00
Perła Złotokłos 4-2 Żyrardowianka Żyrardów 19 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie w Piasecznie

Kolejka 13 - 29-30 października

Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Naprzód Brwinów 30 października, 13:00
Promyk Nowa Sucha 1-5 Perła Złotokłos 29 października, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 Ryś Laski 29 października, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-3 Piast Piastów 30 października, 17:00
na stadionie KS Ursus
KS Teresin 1-2 LKS Chlebnia 29 października, 15:00
Okęcie Warszawa 0-1 Milan Milanówek 29 października, 11:00
FC Lesznowola 1-1 Świt Warszawa 29 października, 13:30
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-0 Józefovia Józefów 30 października, 12:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Naprzód Brwinów 2-0 Józefovia Józefów 6 listopada, 13:30
Świt Warszawa 1-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5 listopada, 11:00
Milan Milanówek 4-0 FC Lesznowola 5 listopada, 13:45
LKS Chlebnia 3-2 Okęcie Warszawa 5 listopada, 10:00
w Milanówku
Piast Piastów 1-0 KS Teresin 5 listopada, 11:00
Ryś Laski 2-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 6 listopada, 11:00
Perła Złotokłos 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 listopada, 13:30
Żyrardowianka Żyrardów 2-3 Promyk Nowa Sucha 6 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Promyk Nowa Sucha 2-1 Naprzód Brwinów 11 listopada, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 11 listopada, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-0 Perła Złotokłos 12 listopada, 16:00
KS Teresin 0-3 Ryś Laski 12 listopada, 13:30
Okęcie Warszawa 1-2 Piast Piastów 12 listopada, 11:00
FC Lesznowola 0-5 LKS Chlebnia 13 listopada, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Milan Milanówek 13 listopada, 12:00
Józefovia Józefów 4-0 Świt Warszawa 12 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Naprzód Brwinów 1-2 Świt Warszawa 18 marca, 13:00
Józefovia Józefów 0-3 Milan Milanówek 18 marca, 13:00
(wo)
na boisku 4-1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-2 LKS Chlebnia 19 marca, 15:30
FC Lesznowola 0-4 Piast Piastów 18 marca, 18:30
w Milanówku
Okęcie Warszawa 0-1 Ryś Laski 18 marca, 11:00
KS Teresin 0-3 Perła Złotokłos 18 marca, 15:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-0 Żyrardowianka Żyrardów 18 marca, 19:30
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-2 Promyk Nowa Sucha 18 marca, 11:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-1 Naprzód Brwinów 25 marca, 11:00
Promyk Nowa Sucha 2-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 26 marca, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-2 KS Teresin 25 marca, 15:00
Perła Złotokłos 0-2 Okęcie Warszawa 25 marca, 16:00
Ryś Laski 2-0 FC Lesznowola 25 marca, 16:00
Piast Piastów 1-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 25 marca, 11:00
LKS Chlebnia 2-0 Józefovia Józefów 25 marca, 11:00
Milan Milanówek 2-2 Świt Warszawa 25 marca, 15:30

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Naprzód Brwinów 1-2 Milan Milanówek 1 kwietnia, 13:00
Świt Warszawa 1-2 LKS Chlebnia 1 kwietnia, 11:00
Józefovia Józefów 3-0 Piast Piastów 1 kwietnia, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-0 Ryś Laski 2 kwietnia, 16:00
FC Lesznowola 1-5 Perła Złotokłos 1 kwietnia, 16:00
w Nowej Woli
Okęcie Warszawa 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 1 kwietnia, 11:00
KS Teresin 1-0 Promyk Nowa Sucha 1 kwietnia, 16:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 1 kwietnia, 20:00
na stadionie KS Ursus

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

SEMP Ursynów (Warszawa) 0-5 Naprzód Brwinów 8 kwietnia, 16:30
w Sulejówku
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-0 KS Teresin 8 kwietnia, 11:00
Promyk Nowa Sucha 3-1 Okęcie Warszawa 9 kwietnia, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 FC Lesznowola 8 kwietnia, 16:00
Perła Złotokłos 4-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 8 kwietnia, 16:00
Ryś Laski 0-3 Józefovia Józefów 8 kwietnia, 16:00
Piast Piastów 1-0 Świt Warszawa 8 kwietnia, 11:00
LKS Chlebnia 2-2 Milan Milanówek 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Naprzód Brwinów 3-1 LKS Chlebnia 14 kwietnia, 17:00
Milan Milanówek 3-2 Piast Piastów 14 kwietnia, 17:15
Świt Warszawa 1-2 Ryś Laski 14 kwietnia, 16:30
Józefovia Józefów 0-0 Perła Złotokłos 14 kwietnia, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-1 Żyrardowianka Żyrardów 15 kwietnia, 11:00
FC Lesznowola 5-1 Promyk Nowa Sucha 15 kwietnia, 14:00
w Nowej Woli
Okęcie Warszawa 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 14 kwietnia, 16:30
KS Teresin 3-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

KS Teresin 3-0 Naprzód Brwinów 23 kwietnia, 16:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-0 Okęcie Warszawa 23 kwietnia, 13:30
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 FC Lesznowola 22 kwietnia, 11:00
Promyk Nowa Sucha 3-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 22 kwietnia, 12:30
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Józefovia Józefów 22 kwietnia, 16:00
Perła Złotokłos 3-0 Świt Warszawa 22 kwietnia, 16:00
Ryś Laski 4-4 Milan Milanówek 22 kwietnia, 16:00
Piast Piastów 0-2 LKS Chlebnia 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Naprzód Brwinów 1-0 Piast Piastów 29 kwietnia, 11:00
LKS Chlebnia 4-3 Ryś Laski 29 kwietnia, 11:00
w Milanówku
Milan Milanówek 0-3 Perła Złotokłos 28 kwietnia, 18:00
Świt Warszawa 0-5 Żyrardowianka Żyrardów 29 kwietnia, 11:00
Józefovia Józefów 7-0 Promyk Nowa Sucha 30 kwietnia, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 kwietnia, 17:30
FC Lesznowola 2-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 10 maja, 18:00
w Nowej Woli / w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 10:00) odwołany
Okęcie Warszawa 2-2 KS Teresin 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Okęcie Warszawa 2-5 Naprzód Brwinów 6 maja, 11:00
KS Teresin 2-0 FC Lesznowola 6 maja, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7 maja, 20:00
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-2 Józefovia Józefów 6 maja, 11:00
Promyk Nowa Sucha 3-2 Świt Warszawa 7 maja, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 3-1 Milan Milanówek 6 maja, 16:00
Perła Złotokłos 5-0 LKS Chlebnia 6 maja, 16:00
Ryś Laski 0-7 Piast Piastów 6 maja, 16:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

SEMP Ursynów (Warszawa) 1-1 Józefovia Józefów 14 maja, 18:00
na stadionie KS Ursus
Naprzód Brwinów 4-1 Ryś Laski 13 maja, 14:00
Piast Piastów 2-1 Perła Złotokłos 13 maja, 11:00
LKS Chlebnia 1-3 Żyrardowianka Żyrardów 13 maja, 11:00
Milan Milanówek 2-0 Promyk Nowa Sucha 13 maja, 14:30
Świt Warszawa 0-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 KS Teresin 14 maja, 17:30
FC Lesznowola 4-2 Okęcie Warszawa 13 maja, 16:00
w Nowej Woli

Kolejka 25 - 20-21 maja

FC Lesznowola 1-1 Naprzód Brwinów 20 maja, 16:00
w Nowej Woli
Okęcie Warszawa 0-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 20 maja, 11:00
KS Teresin 1-1 Józefovia Józefów 20 maja, 17:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-0 Świt Warszawa 21 maja, 18:00
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 5-1 Milan Milanówek 20 maja, 11:00
Promyk Nowa Sucha 2-1 LKS Chlebnia 21 maja, 18:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Piast Piastów 20 maja, 18:00
Perła Złotokłos 2-0 Ryś Laski 20 maja, 16:00

Kolejka 26 - 24 maja

Naprzód Brwinów 1-3 Perła Złotokłos 24 maja, 18:00
Ryś Laski 1-6 Żyrardowianka Żyrardów 24 maja, 16:00
Piast Piastów 2-1 Promyk Nowa Sucha 24 maja, 18:00
LKS Chlebnia 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 maja, 18:00
Milan Milanówek 3-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 24 maja, 18:15
Świt Warszawa 3-1 KS Teresin 24 maja, 18:00
Józefovia Józefów 1-0 Okęcie Warszawa 24 maja, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-1 FC Lesznowola 24 maja, 18:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 6-1 Naprzód Brwinów 28 maja, 18:00
FC Lesznowola 1-2 Józefovia Józefów 27 maja, 16:00
w Nowej Woli
Okęcie Warszawa 0-2 Świt Warszawa 27 maja, 11:00
KS Teresin 0-1 Milan Milanówek 27 maja, 16:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-1 LKS Chlebnia 27 maja, 19:30
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-3 Piast Piastów 27 maja, 11:00
Promyk Nowa Sucha 2-0 Ryś Laski 28 maja, 18:00
Żyrardowianka Żyrardów 3-1 Perła Złotokłos 26 maja, 18:30

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Naprzód Brwinów 2-0 Żyrardowianka Żyrardów 3 czerwca, 14:00
Perła Złotokłos 4-3 Promyk Nowa Sucha 3 czerwca, 16:00
Ryś Laski 0-10 Przyszłość Włochy (Warszawa) 3 czerwca, 17:00
Piast Piastów 1-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 2 czerwca, 18:30
LKS Chlebnia 1-1 KS Teresin 3 czerwca, 11:00
Milan Milanówek 0-0 Okęcie Warszawa 3 czerwca, 16:00
Świt Warszawa 4-3 FC Lesznowola 3 czerwca, 11:00
Józefovia Józefów 1-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3 czerwca, 12:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Józefovia Józefów 4-2 Naprzód Brwinów 10 czerwca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-2 Świt Warszawa 10 czerwca, 11:00
FC Lesznowola 1-0 Milan Milanówek 10 czerwca, 11:00
w Nowej Woli
Okęcie Warszawa 0-0 LKS Chlebnia 10 czerwca, 11:00
KS Teresin 1-1 Piast Piastów 10 czerwca, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 6-0 Ryś Laski 10 czerwca, 11:00
na stadionie KS Ursus
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 Perła Złotokłos 10 czerwca, 11:00
Promyk Nowa Sucha 0-1 Żyrardowianka Żyrardów 10 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Naprzód Brwinów 1-3 Promyk Nowa Sucha 15 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (17 czerwca, 11:00) odwołany
Żyrardowianka Żyrardów 7-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 14 czerwca, 18:30
Perła Złotokłos 2-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 17 czerwca, 11:00
Ryś Laski 3-0 KS Teresin 17 czerwca, 11:00
Piast Piastów 2-2 Okęcie Warszawa 14 czerwca, 18:30
LKS Chlebnia 5-0 FC Lesznowola 14 czerwca, 18:30
Milan Milanówek 0-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 17 czerwca, 11:00
Świt Warszawa 0-2 Józefovia Józefów 14 czerwca, 18:30

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Warszawa)

IV liga 2016/2017 (mazowiecka (południe))
IV liga 2016/2017 (mazowiecka (północ))

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2016/2017 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Radom)
Liga okręgowa 2016/2017 (Siedlce)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa I)

Klasa A 2016/2017 (Warszawa I)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa II)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa III)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas