[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur II Karczew 17 44 14 2 1 42-10 8 1 0 23-6 6 1 1 19-4
2.  Wisła Maciejowice 17 36 11 3 3 48-19 9 0 1 36-6 2 3 2 12-13
3.  PKS Radość (Warszawa) 17 29 9 2 6 33-23 5 2 2 13-9 4 0 4 20-14
4.  Advit Wiązowna 17 28 9 1 7 34-34 4 0 4 19-19 5 1 3 15-15
5.  Wisła Dziecinów 16 27 8 3 5 39-42 3 2 3 18-23 5 1 2 21-19
6.  Snajper Sośninka 16 22 5 7 4 30-35 4 4 1 19-14 1 3 3 11-21 2 2 0 2 0 4-4
7.  KS Puznówka 1996 17 22 6 4 7 33-39 4 2 3 17-18 2 2 4 16-21 2 2 0 2 0 4-4
8.  Victoria Zerzeń (Warszawa) 17 21 6 3 8 23-25 5 2 1 18-7 1 1 7 5-18 1 3 1 0 0 1-0
9.  Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 17 21 6 3 8 35-27 3 2 4 21-14 3 1 4 14-13 1 0 0 0 1 0-1
10.  Bór Regut 17 20 6 2 9 28-28 4 1 4 16-14 2 1 5 12-14
11.  Józefovia II Józefów 16 19 5 4 7 25-34 5 1 2 20-10 0 3 5 5-24
12.  KS Sobienie Jeziory 17 7 2 1 14 17-46 1 0 4 6-11 1 1 10 11-35
13.  Wilga II Garwolin 17 13 4 1 12 19-44 3 1 4 12-17 1 0 8 7-27
Vulcan II Wólka Mlądzka wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Wilga II Garwolin wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Mazur II Karczew    3-1 3-0 1-1 3-0 3-1 3-2 1-0 3-0 3-1 
 2 Wisła Maciejowice    2-0 3-0 6-2 1-2 5-1 3-0 3-1 7-0 4-0 2-0 
 3 PKS Radość (Warszawa)0-0     1-3 2-3 1-0 2-1 1-1 1-0 4-1 1-0 
 4 Advit Wiązowna2-4 1-2 0-6     4-0 4-1 5-3 3-1 0-2 
 5 Wisła Dziecinów0-6 2-5     3-3 4-5 0-0 2-1 3-2 4-1 
 6 Snajper Sośninka3-3 2-1     1-1 2-1 1-3 3-2 1-1 1-1 5-1 
 7 KS Puznówka 19962-1 2-3 4-2 1-3 3-3     0-4 2-1 1-1 2-0 
 8 Victoria Zerzeń (Warszawa)1-1 0-1 2-2 3-0* 2-1     5-1 2-1 3-0* 
 9 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie0-1 1-1 3-1 1-1 2-3 2-3 0-1     5-0 7-3 
 10 Bór Regut0-1 2-1 2-3 1-3 2-1 1-1     2-0 3-0 3-4 
 11 Józefovia II Józefów0-4 4-0 1-5 5-0 1-1 2-0     4-0 3-0* 
 12 KS Sobienie Jeziory0-2 1-4 1-2 1-3     3-0* 
 13 Wilga II Garwolin0-3* 0-3 4-3 3-0 1-2 0-3* 2-2 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Wisła Dziecinów.
 
Bór Regut 3-4 Wilga II Garwolin 21 sierpnia, 17:00
PKS Radość (Warszawa) 2-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 21 sierpnia, 17:15
Mazur II Karczew 3-0 KS Puznówka 1996 21 sierpnia, 13:00
Wisła Maciejowice 5-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 21 sierpnia, 17:30
Snajper Sośninka 1-1 Józefovia II Józefów 20 sierpnia, 17:00
w Sobolewie
Advit Wiązowna 0-2 KS Sobienie Jeziory 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Snajper Sośninka.
 
Wilga II Garwolin 2-2 Józefovia II Józefów 27 sierpnia, 14:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-2 Wisła Dziecinów 27 sierpnia, 14:00
KS Puznówka 1996 2-3 Wisła Maciejowice 28 sierpnia, 17:00
w Trąbkach
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-1 Mazur II Karczew 27 sierpnia, 11:00
Advit Wiązowna 0-6 PKS Radość (Warszawa) 27 sierpnia, 17:00
Bór Regut 3-0 KS Sobienie Jeziory 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Józefovia II Józefów.
 
PKS Radość (Warszawa) 1-1 Bór Regut 4 września, 17:00
Mazur II Karczew 3-0 Advit Wiązowna 4 września, 13:00
Wisła Maciejowice 3-0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4 września, 16:00
Wisła Dziecinów 4-5 KS Puznówka 1996 3 września, 17:00
Snajper Sośninka 2-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 3 września, 17:00
w Sobolewie
Wilga II Garwolin 2-1 KS Sobienie Jeziory 4 września, 13:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Wilga II Garwolin.
 
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-1 Józefovia II Józefów 10 września, 16:00
KS Puznówka 1996 3-3 Snajper Sośninka 11 września, 16:30
w Trąbkach
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-3 Wisła Dziecinów 10 września, 16:30
Advit Wiązowna 1-2 Wisła Maciejowice 10 września, 11:00
Bór Regut 0-1 Mazur II Karczew 10 września, 16:00
PKS Radość (Warszawa) 4-1 KS Sobienie Jeziory 11 września, 16:30

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Victoria Zerzeń (Warszawa).
 
PKS Radość (Warszawa) 1-0 Wilga II Garwolin 18 września, 16:00
Mazur II Karczew 3-0 KS Sobienie Jeziory 18 września, 15:00
Wisła Maciejowice 3-1 Bór Regut 18 września, 16:00
Wisła Dziecinów 2-5 Advit Wiązowna 17 września, 17:00
Snajper Sośninka 1-3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 17 września, 13:00
w Sobolewie
Józefovia II Józefów 1-1 KS Puznówka 1996 18 września, 12:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: KS Puznówka 1996.
 
Wilga II Garwolin 3-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 25 września, 14:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 5-0 Józefovia II Józefów 24 września, 16:00
Advit Wiązowna 4-1 Snajper Sośninka 24 września, 16:30
Bór Regut 1-3 Wisła Dziecinów 24 września, 16:00
PKS Radość (Warszawa) 0-0 Mazur II Karczew 24 września, 11:00
Wisła Maciejowice 4-0 KS Sobienie Jeziory 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie.
 
Mazur II Karczew 3-1 Wilga II Garwolin 2 października, 15:00
Wisła Maciejowice 2-0 PKS Radość (Warszawa) 2 października, 15:00
Wisła Dziecinów 3-2 KS Sobienie Jeziory 2 października, 16:00
Snajper Sośninka 3-2 Bór Regut 2 października, 12:00
w Sobolewie
Józefovia II Józefów 4-0 Advit Wiązowna 2 października, 13:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-1 KS Puznówka 1996 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Advit Wiązowna.
 
Wilga II Garwolin 4-3 KS Puznówka 1996 9 października, 13:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 8 października, 15:30
Bór Regut 2-0 Józefovia II Józefów 8 października, 15:30
PKS Radość (Warszawa) 2-3 Wisła Dziecinów 8 października, 15:30
Mazur II Karczew 3-1 Wisła Maciejowice 9 października, 13:00
Snajper Sośninka 1-1 KS Sobienie Jeziory 8 października, 13:00
w Sobolewie

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Bór Regut.
 
Wisła Maciejowice 2-0 Wilga II Garwolin 16 października, 14:00
Wisła Dziecinów 0-6 Mazur II Karczew 15 października, 15:30
Snajper Sośninka 2-1 PKS Radość (Warszawa) 15 października, 15:30
w Sobolewie
Józefovia II Józefów 4-0 KS Sobienie Jeziory 15 października, 15:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-1 Advit Wiązowna 16 października, 15:30
KS Puznówka 1996 0-4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 16 października, 12:30
w Trąbkach

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: KS Sobienie Jeziory.
 
Wilga II Garwolin 1-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 22 października, 12:00
Advit Wiązowna 5-3 KS Puznówka 1996 22 października, 16:00
Bór Regut 2-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 22 października, 15:00
PKS Radość (Warszawa) 1-0 Józefovia II Józefów 22 października, 14:15
Mazur II Karczew 1-1 Snajper Sośninka 23 października, 14:00
Wisła Maciejowice 6-2 Wisła Dziecinów 23 października, 13:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: PKS Radość (Warszawa).
 
Wisła Dziecinów 4-1 Wilga II Garwolin 29 października, 13:30
Snajper Sośninka 3-3 Wisła Maciejowice 29 października, 11:30
w Sobolewie
Józefovia II Józefów 0-4 Mazur II Karczew 30 października, 16:30
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-1 KS Sobienie Jeziory 30 października, 13:30
KS Puznówka 1996 2-1 Bór Regut 29 października, 11:00
w Trąbkach
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1-1 Advit Wiązowna 29 października, 13:30

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Mazur II Karczew.
 
Wilga II Garwolin 0-3 Advit Wiązowna 5 listopada, 12:00
Bór Regut 1-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 5 listopada, 13:30
PKS Radość (Warszawa) 1-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 6 listopada, 13:30
Wisła Maciejowice 7-0 Józefovia II Józefów 5 listopada, 13:00
Wisła Dziecinów 3-3 Snajper Sośninka 5 listopada, 14:00
KS Puznówka 1996 2-0 KS Sobienie Jeziory 6 listopada, 13:30
w Trąbkach

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Wisła Maciejowice.
 
Snajper Sośninka 5-1 Wilga II Garwolin 12 listopada, 13:00
Józefovia II Józefów 1-5 Wisła Dziecinów 12 listopada, 13:30
KS Puznówka 1996 4-2 PKS Radość (Warszawa) 11 listopada, 11:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7-3 KS Sobienie Jeziory 12 listopada, 13:00
Advit Wiązowna 3-1 Bór Regut 12 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 3-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Wisła Dziecinów.
 
KS Sobienie Jeziory 1-2 Advit Wiązowna 26 marca, 14:00
Wilga II Garwolin 0-3 Bór Regut
(wo)
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3-1 PKS Radość (Warszawa) 25 marca, 16:00
KS Puznówka 1996 2-1 Mazur II Karczew 26 marca, 15:00
w Trąbkach
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-1 Wisła Maciejowice 25 marca, 16:00
Józefovia II Józefów 5-0 Snajper Sośninka 25 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Snajper Sośninka.
 
Józefovia II Józefów 3-0 Wilga II Garwolin
(wo)
Wisła Dziecinów 0-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 2 kwietnia, 16:00
Wisła Maciejowice 1-2 KS Puznówka 1996 2 kwietnia, 15:00
Mazur II Karczew 3-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 kwietnia, 13:00
PKS Radość (Warszawa) 1-3 Advit Wiązowna 1 kwietnia, 11:00
KS Sobienie Jeziory 1-3 Bór Regut 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Józefovia II Józefów.
 
KS Sobienie Jeziory 3-0 Wilga II Garwolin
(wo)
Bór Regut 2-3 PKS Radość (Warszawa) 8 kwietnia, 16:00
Advit Wiązowna 2-4 Mazur II Karczew 8 kwietnia, 17:30
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1-1 Wisła Maciejowice 8 kwietnia, 16:30
KS Puznówka 1996 1-3 Wisła Dziecinów 9 kwietnia, 16:00
w Trąbkach
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-0 Snajper Sośninka 8 kwietnia, 16:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 17 - 14 kwietnia

Pauza: Wilga II Garwolin.
 
KS Sobienie Jeziory 1-4 PKS Radość (Warszawa) 15 kwietnia, 14:00
Józefovia II Józefów 2-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 14 kwietnia, 19:30
Snajper Sośninka 1-1 KS Puznówka 1996 15 kwietnia, 15:30
w Łaskarzewie
Wisła Dziecinów 2-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 15 kwietnia, 11:00
Wisła Maciejowice 3-0 Advit Wiązowna 15 kwietnia, 14:00
Mazur II Karczew 1-0 Bór Regut 13 kwietnia, 19:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Victoria Zerzeń (Warszawa).
 
Wilga II Garwolin 0-3 PKS Radość (Warszawa)
(wo)
KS Sobienie Jeziory 0-2 Mazur II Karczew 23 kwietnia, 15:00
Bór Regut 2-1 Wisła Maciejowice 22 kwietnia, 16:00
Advit Wiązowna 4-0 Wisła Dziecinów 22 kwietnia, 16:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-3 Snajper Sośninka 22 kwietnia, 17:00
KS Puznówka 1996 1-1 Józefovia II Józefów 23 kwietnia, 17:00
w Trąbkach

REKLAMA

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: KS Puznówka 1996.
 
KS Sobienie Jeziory - Wisła Maciejowice 30 kwietnia, 17:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-0 Wilga II Garwolin
(wo)
Józefovia II Józefów - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 30 kwietnia, 18:00
Snajper Sośninka - Advit Wiązowna 30 kwietnia, 15:00
w Łaskarzewie
Wisła Dziecinów - Bór Regut 30 kwietnia, 15:00
Mazur II Karczew - PKS Radość (Warszawa) 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie.
 
Wilga II Garwolin - Mazur II Karczew
PKS Radość (Warszawa) - Wisła Maciejowice
KS Sobienie Jeziory - Wisła Dziecinów
Bór Regut - Snajper Sośninka
Advit Wiązowna - Józefovia II Józefów
KS Puznówka 1996 - Victoria Zerzeń (Warszawa)

REKLAMA

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Advit Wiązowna.
 
KS Sobienie Jeziory - Snajper Sośninka
KS Puznówka 1996 - Wilga II Garwolin
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Józefovia II Józefów - Bór Regut
Wisła Dziecinów - PKS Radość (Warszawa)
Wisła Maciejowice - Mazur II Karczew

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Bór Regut.
 
Wilga II Garwolin - Wisła Maciejowice
Mazur II Karczew - Wisła Dziecinów
PKS Radość (Warszawa) - Snajper Sośninka
KS Sobienie Jeziory - Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - KS Puznówka 1996

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: KS Sobienie Jeziory.
 
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Wilga II Garwolin
KS Puznówka 1996 - Advit Wiązowna
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Bór Regut
Józefovia II Józefów - PKS Radość (Warszawa)
Snajper Sośninka - Mazur II Karczew
Wisła Dziecinów - Wisła Maciejowice

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: PKS Radość (Warszawa).
 
Wilga II Garwolin - Wisła Dziecinów
Wisła Maciejowice - Snajper Sośninka
Mazur II Karczew - Józefovia II Józefów
KS Sobienie Jeziory - Victoria Zerzeń (Warszawa)
Bór Regut - KS Puznówka 1996
Advit Wiązowna - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Mazur II Karczew.
 
KS Sobienie Jeziory - KS Puznówka 1996
Advit Wiązowna - Wilga II Garwolin
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Bór Regut
Victoria Zerzeń (Warszawa) - PKS Radość (Warszawa)
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice
Snajper Sośninka - Wisła Dziecinów

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Wisła Maciejowice.
 
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Mazur II Karczew
Wilga II Garwolin - Snajper Sośninka
Wisła Dziecinów - Józefovia II Józefów
PKS Radość (Warszawa) - KS Puznówka 1996
KS Sobienie Jeziory - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Bór Regut - Advit Wiązowna

Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa II)

Klasa A 2016/2017 (Warszawa I)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa III)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa IV)

Klasa B 2016/2017 (Warszawa I)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa II)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa III)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas