[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwardia Warszawa 22 55 18 1 3 97-26 10 0 1 68-12 8 1 2 29-14
2.  Rozwój Warszawa 22 50 16 2 4 85-22 8 1 2 50-11 8 1 2 35-11 2 3 1 0 1 5-5
3.  Jeziorka Prażmów 22 50 16 2 4 83-34 9 2 0 45-14 7 0 4 38-20 2 3 1 0 1 5-5
4.  Marymont 1911 Warszawa 22 45 14 3 5 64-27 8 1 2 41-15 6 2 3 23-12
5.  Walka Kosów 22 39 12 3 7 48-32 7 2 2 22-11 5 1 5 26-21
6.  Orzeł Baniocha 22 37 12 1 9 59-34 7 0 4 27-16 5 1 5 32-18
7.  FC II Lesznowola 22 29 9 2 11 41-60 6 0 5 25-25 3 2 6 16-35
8.  UKS Łady 22 21 6 3 13 34-59 3 2 6 18-27 3 1 7 16-32
9.  UKS Tarczyn 22 20 6 2 14 37-57 3 0 8 22-25 3 2 6 15-32
10.  Milan II Milanówek 22 12 3 3 16 27-74 2 3 6 17-26 1 0 10 10-48
11.  Grom Prace Małe 22 10 3 1 18 22-137 2 1 8 15-50 1 0 10 7-87
12.  Perła II Złotokłos 22 16 5 1 16 26-61 2 0 9 10-31 3 1 7 16-30
Perła II Złotokłos wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gwardia Warszawa    1-0 7-1 2-4 3-2 4-2 5-1 5-0 6-1 8-1 24-0 3-0* 
 2 Rozwój Warszawa0-2     3-1 0-3* 1-0 3-0* 5-2 4-1 5-0 2-0 25-0 2-2 
 3 Jeziorka Prażmów2-2 4-2     1-1 3-2 3-2 2-0 5-0 9-2 6-1 7-2 3-0* 
 4 Marymont 1911 Warszawa0-1 1-5 2-1     1-1 3-1 1-0 5-1 6-2 8-0 7-0 7-3 
 5 Walka Kosów1-0 2-2 0-6 2-1     0-0 8-0 2-0 0-1 2-1 2-0 3-0* 
 6 Orzeł Baniocha1-4 1-2 2-1 0-3 2-1     9-0 0-3* 2-1 4-0 3-1 3-0* 
 7 FC II Lesznowola2-3 0-5 0-7 1-0 4-1 1-0     2-1 1-3 2-4 9-0 3-1 
 8 UKS Łady3-4 0-5 2-6 1-0 2-3 2-4 1-1     1-1 3-1 3-0* 0-2 
 9 UKS Tarczyn0-3 1-2 1-2 1-2 0-3 0-2 0-3 6-2     6-0 4-1 3-5 
 10 Milan II Milanówek0-3 1-3 2-4 2-2 1-5 0-2 3-3 1-3 1-1     3-0* 3-0* 
 11 Grom Prace Małe2-5 0-6 0-6 2-4 2-5 0-14 1-3 2-2 1-0 5-2     0-3 
 12 Perła II Złotokłos3-2 0-3* 1-3 0-3* 2-3 2-5 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Gwardia Warszawa 1-0 Rozwój Warszawa 20 sierpnia, 14:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Grom Prace Małe 1-3 FC II Lesznowola 21 sierpnia, 11:00
Walka Kosów 0-6 Jeziorka Prażmów 20 sierpnia, 16:00
UKS Tarczyn 1-2 Marymont 1911 Warszawa 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 15:00) odwołany
Orzeł Baniocha 4-0 Milan II Milanówek 20 sierpnia, 17:00
UKS Łady 0-2 Perła II Złotokłos 20 sierpnia, 17:00
w Raszynie

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Rozwój Warszawa 2-2 Perła II Złotokłos 28 sierpnia, 19:00
na stadionie MBOPN
Milan II Milanówek 1-3 UKS Łady 27 sierpnia, 17:15
Marymont 1911 Warszawa 3-1 Orzeł Baniocha 27 sierpnia, 14:00
Jeziorka Prażmów 9-2 UKS Tarczyn 27 sierpnia, 16:00
FC II Lesznowola 4-1 Walka Kosów 28 sierpnia, 17:00
w Nowej Woli
Grom Prace Małe 2-5 Gwardia Warszawa 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Grom Prace Małe 0-6 Rozwój Warszawa 4 września, 11:00
Walka Kosów 1-0 Gwardia Warszawa 4 września, 16:00
UKS Tarczyn 0-3 FC II Lesznowola 3 września, 15:00
Orzeł Baniocha 2-1 Jeziorka Prażmów 3 września, 16:00
UKS Łady 1-0 Marymont 1911 Warszawa 4 września, 11:00
w Raszynie
Perła II Złotokłos 2-0 Milan II Milanówek 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Marymont 1911 Warszawa 7-3 Perła II Złotokłos 10 września, 16:30
Jeziorka Prażmów 5-0 UKS Łady 10 września, 16:00
FC II Lesznowola 1-0 Orzeł Baniocha 11 września, 11:00
w Nowej Woli
Gwardia Warszawa 6-1 UKS Tarczyn 11 września, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Grom Prace Małe 2-5 Walka Kosów 11 września, 11:00
Milan II Milanówek 1-3 Rozwój Warszawa 11 września, 20:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Walka Kosów 2-2 Rozwój Warszawa 18 września, 16:00
UKS Tarczyn 4-1 Grom Prace Małe 17 września, 13:00
Orzeł Baniocha 1-4 Gwardia Warszawa 17 września, 16:00
UKS Łady 1-1 FC II Lesznowola 18 września, 16:30
w Raszynie
Perła II Złotokłos 1-3 Jeziorka Prażmów 18 września, 11:00
Milan II Milanówek 2-2 Marymont 1911 Warszawa 18 września, 17:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Rozwój Warszawa 0-3 Marymont 1911 Warszawa 25 września, 20:00
(wo)
na stadionie MBOPN / na boisku 3-3
Jeziorka Prażmów 6-1 Milan II Milanówek 24 września, 16:00
FC II Lesznowola 3-1 Perła II Złotokłos 25 września, 16:00
w Nowej Woli
Grom Prace Małe 0-14 Orzeł Baniocha 25 września, 11:00
Walka Kosów 0-1 UKS Tarczyn 24 września, 16:00
UKS Łady 3-4 Gwardia Warszawa 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

UKS Tarczyn 1-2 Rozwój Warszawa 2 października, 12:00
Orzeł Baniocha 2-1 Walka Kosów 1 października, 16:00
UKS Łady 3-0 Grom Prace Małe 2 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Perła II Złotokłos 3-2 Gwardia Warszawa 2 października, 13:00
Milan II Milanówek 3-3 FC II Lesznowola 2 października, 14:00
Jeziorka Prażmów 1-1 Marymont 1911 Warszawa 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Rozwój Warszawa 3-1 Jeziorka Prażmów 9 października, 20:00
na stadionie MBOPN
FC II Lesznowola 1-0 Marymont 1911 Warszawa 9 października, 13:00
w Nowej Woli
Gwardia Warszawa 8-1 Milan II Milanówek 8 października, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Grom Prace Małe 0-3 Perła II Złotokłos 9 października, 11:00
Walka Kosów 2-0 UKS Łady 9 października, 15:00
UKS Tarczyn 0-2 Orzeł Baniocha 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Orzeł Baniocha 1-2 Rozwój Warszawa 15 października, 15:00
UKS Łady 1-1 UKS Tarczyn 16 października, 15:30
w Raszynie
Perła II Złotokłos 2-3 Walka Kosów 16 października, 11:00
Milan II Milanówek 3-0 Grom Prace Małe 16 października, 18:30
(wo)
nie odbył się
Marymont 1911 Warszawa 0-1 Gwardia Warszawa 16 października, 11:00
Jeziorka Prażmów 2-0 FC II Lesznowola 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Rozwój Warszawa 5-2 FC II Lesznowola 23 października, 20:00
na stadionie MBOPN
Gwardia Warszawa 7-1 Jeziorka Prażmów 23 października, 15:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Grom Prace Małe 2-4 Marymont 1911 Warszawa 23 października, 11:00
Walka Kosów 2-1 Milan II Milanówek 23 października, 15:00
UKS Tarczyn 3-5 Perła II Złotokłos 22 października, 15:00
Orzeł Baniocha 0-3 UKS Łady 22 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-0

Kolejka 11 - 29-30 października

UKS Łady 0-5 Rozwój Warszawa 30 października, 11:00
w Raszynie
Perła II Złotokłos 2-5 Orzeł Baniocha 30 października, 13:30
Milan II Milanówek 1-1 UKS Tarczyn 29 października, 14:30
Marymont 1911 Warszawa 1-1 Walka Kosów 29 października, 11:00
Jeziorka Prażmów 7-2 Grom Prace Małe 29 października, 13:30
FC II Lesznowola 2-3 Gwardia Warszawa 30 października, 13:30
w Nowej Woli

Kolejka 12 - 25-26 marca

Rozwój Warszawa 0-2 Gwardia Warszawa 26 marca, 20:00
na stadionie MBOPN
FC II Lesznowola 9-0 Grom Prace Małe 26 marca, 14:00
w Nowej Woli
Jeziorka Prażmów 3-2 Walka Kosów 26 marca, 14:00
Marymont 1911 Warszawa 6-2 UKS Tarczyn 25 marca, 11:00
Milan II Milanówek 0-2 Orzeł Baniocha 25 marca, 18:00
Perła II Złotokłos 0-3 UKS Łady
(wo)

Kolejka 13 - 1-2 kwietnia

Gwardia Warszawa 24-0 Grom Prace Małe 1 kwietnia, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Perła II Złotokłos 0-3 Rozwój Warszawa
(wo)
UKS Łady 3-1 Milan II Milanówek 1 kwietnia, 15:45
w Milanówku
Orzeł Baniocha 0-3 Marymont 1911 Warszawa 1 kwietnia, 17:00
UKS Tarczyn 1-2 Jeziorka Prażmów 1 kwietnia, 15:30
Walka Kosów 8-0 FC II Lesznowola 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 8-9 kwietnia

Rozwój Warszawa 25-0 Grom Prace Małe 9 kwietnia, 20:00
na stadionie MBOPN
Gwardia Warszawa 3-2 Walka Kosów 9 kwietnia, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
FC II Lesznowola 1-3 UKS Tarczyn 9 kwietnia, 16:00
w Nowej Woli
Jeziorka Prażmów 3-2 Orzeł Baniocha 8 kwietnia, 16:00
Marymont 1911 Warszawa 5-1 UKS Łady 8 kwietnia, 11:00
Milan II Milanówek 3-0 Perła II Złotokłos
(wo)

Kolejka 15 - 22-23 kwietnia

Rozwój Warszawa 2-0 Milan II Milanówek 23 kwietnia, 20:00
na stadionie MBOPN
Perła II Złotokłos 0-3 Marymont 1911 Warszawa
(wo)
UKS Łady 2-6 Jeziorka Prażmów 22 kwietnia, 16:00
w Prażmowie
Orzeł Baniocha 9-0 FC II Lesznowola 22 kwietnia, 17:00
UKS Tarczyn 0-3 Gwardia Warszawa 22 kwietnia, 16:30
Walka Kosów 2-0 Grom Prace Małe 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Rozwój Warszawa 1-0 Walka Kosów 7 maja, 20:00
na stadionie MBOPN
Grom Prace Małe 1-0 UKS Tarczyn 7 maja, 13:00
Gwardia Warszawa 4-2 Orzeł Baniocha 7 maja, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
FC II Lesznowola 2-1 UKS Łady 7 czerwca, 19:00
w Nowej Woli / w pierwotnym terminie (7 maja, 16:00) odwołany
Jeziorka Prażmów 3-0 Perła II Złotokłos
(wo)
Marymont 1911 Warszawa 8-0 Milan II Milanówek 6 maja, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Gwardia Warszawa 5-0 UKS Łady 13 maja, 15:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Marymont 1911 Warszawa 1-5 Rozwój Warszawa 13 maja, 11:00
Milan II Milanówek 2-4 Jeziorka Prażmów 13 maja, 17:00
Perła II Złotokłos 0-3 FC II Lesznowola
(wo)
Orzeł Baniocha 3-1 Grom Prace Małe 13 maja, 18:00
UKS Tarczyn 0-3 Walka Kosów 13 maja, 15:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

Marymont 1911 Warszawa 2-1 Jeziorka Prażmów 21 maja, 11:00
Rozwój Warszawa 5-0 UKS Tarczyn 21 maja, 20:00
na stadionie MBOPN
Walka Kosów 0-0 Orzeł Baniocha 21 maja, 16:00
Grom Prace Małe 2-2 UKS Łady 21 maja, 13:00
Gwardia Warszawa 3-0 Perła II Złotokłos
(wo)
FC II Lesznowola 2-4 Milan II Milanówek 21 maja, 16:00
w Nowej Woli

Kolejka 19 - 27-28 maja

Jeziorka Prażmów 4-2 Rozwój Warszawa 28 maja, 16:00
Marymont 1911 Warszawa 1-0 FC II Lesznowola 27 maja, 11:00
Milan II Milanówek 0-3 Gwardia Warszawa 28 maja, 12:00
Perła II Złotokłos 0-3 Grom Prace Małe
(wo)
UKS Łady 2-3 Walka Kosów 28 maja, 14:00
w Wólce Kosowskiej
Orzeł Baniocha 2-1 UKS Tarczyn 27 maja, 18:30

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Rozwój Warszawa 3-0 Orzeł Baniocha 4 czerwca, 20:00
(wo)
na stadionie MBOPN / goście nie dojechali
UKS Tarczyn 6-2 UKS Łady 3 czerwca, 16:30
Walka Kosów 3-0 Perła II Złotokłos
(wo)
Grom Prace Małe 5-2 Milan II Milanówek 4 czerwca, 13:00
Gwardia Warszawa 2-4 Marymont 1911 Warszawa 4 czerwca, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
FC II Lesznowola 0-7 Jeziorka Prażmów 4 czerwca, 16:00
w Nowej Woli

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

FC II Lesznowola 0-5 Rozwój Warszawa 10 czerwca, 17:00
w Nowej Woli
Jeziorka Prażmów 2-2 Gwardia Warszawa 11 czerwca, 16:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem
Marymont 1911 Warszawa 7-0 Grom Prace Małe 10 czerwca, 11:00
Milan II Milanówek 1-5 Walka Kosów 10 czerwca, 15:00
Perła II Złotokłos 0-3 UKS Tarczyn
(wo)
UKS Łady 2-4 Orzeł Baniocha 11 czerwca, 17:30
w Milanówku

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

Rozwój Warszawa 4-1 UKS Łady 17 czerwca, 17:00
na stadionie MBOPN
Orzeł Baniocha 3-0 Perła II Złotokłos
(wo)
UKS Tarczyn 6-0 Milan II Milanówek 13 czerwca, 18:00
Walka Kosów 2-1 Marymont 1911 Warszawa 17 czerwca, 17:00
Grom Prace Małe 0-6 Jeziorka Prażmów 17 czerwca, 17:00
Gwardia Warszawa 5-1 FC II Lesznowola 13 czerwca, 19:00
na stadionie GKP Targówek / w pierwotnym terminie (17 czerwca, 17:00) odwołany

Klasa A 2016/2017 (Warszawa I)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa II)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa III)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa IV)

Klasa B 2016/2017 (Warszawa I)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa II)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas