[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Escola Varsovia Warszawa 28 68 22 2 4 114-23 12 1 1 52-10 10 1 3 62-13
2.  Bug II Wyszków 28 66 21 3 4 92-45 11 1 2 40-14 10 2 2 52-31
3.  Mazur Radzymin 27 59 18 5 4 102-43 11 3 0 58-19 7 2 4 44-24
4.  Huragan II Wołomin 28 53 17 2 9 89-61 8 2 4 40-34 9 0 5 49-27
5.  MKS Hutnik Warszawa 28 48 14 6 8 60-48 8 2 4 28-24 6 4 4 32-24
6.  Wkra Pomiechówek 28 43 11 10 7 62-46 8 3 3 38-19 3 7 4 24-27
7.  ŁKS Łochów 28 42 13 3 12 67-77 8 0 6 35-35 5 3 6 32-42
8.  SRT Halinów 28 38 11 5 12 62-67 6 2 6 34-30 5 3 6 28-37
9.  Wicher Kobyłka 28 37 11 4 13 63-50 7 2 5 40-23 4 2 8 23-27 2 3 1 0 1 4-4
10.  AON Rembertów (Warszawa) 28 37 11 4 13 74-53 6 3 5 39-22 5 1 8 35-31 2 3 1 0 1 4-4
11.  SKP Korona Warszawa 28 29 8 5 15 69-102 5 4 5 40-48 3 1 10 29-54 2 3 1 0 1 6-6
12.  WKS Rząśnik 28 29 9 2 17 45-85 6 0 8 31-41 3 2 9 14-44 2 3 1 0 1 6-6
13.  KS II Łomianki 27 26 7 5 15 42-80 4 3 6 24-45 3 2 9 18-35
14.  Kamionek Warszawa 28 12 4 0 24 45-126 3 0 11 27-63 1 0 13 18-63
15.  Korona Jadów 28 10 2 4 22 26-106 1 4 9 15-44 1 0 13 11-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Escola Varsovia Warszawa    2-2 0-2 3-0 2-1 4-0 6-1 2-0 3-0 4-1 8-1 9-0 3-0 3-1 3-1 
 2 Bug II Wyszków1-0     3-1 5-0 2-3 2-2 1-2 3-0 4-2 3-2 3-0* 2-0 4-0 5-1 2-1 
 3 Mazur Radzymin3-2 4-1     3-2 1-1 3-3 7-3 4-0 1-1 5-0 4-3 9-2 4-1 3-0* 7-0 
 4 Huragan II Wołomin2-10 1-5 0-2     0-5 2-0 4-4 4-0 3-2 3-0 5-3 1-1 3-0* 3-2 9-0 
 5 MKS Hutnik Warszawa1-0 4-1 2-0 1-7     1-1 4-1 1-4 1-0 2-1 3-4 1-0 1-1 1-4 5-0 
 6 Wkra Pomiechówek0-2 3-4 2-1 0-2 2-2     3-1 0-0 2-1 2-1 2-1 1-1 3-2 7-1 11-0 
 7 ŁKS Łochów0-4 2-4 1-8 5-2 2-1 2-3     2-3 2-0 0-6 5-1 3-2 3-0 5-1 3-0 
 8 SRT Halinów2-4 3-6 3-3 3-0 0-1 0-0 1-2     0-3 1-0 7-4 1-3 1-0 3-2 9-2 
 9 Wicher Kobyłka1-1 4-5 3-5 1-2 5-1 2-1 6-1 2-2     1-2 2-0 1-2 3-0 7-1 2-0 
 10 AON Rembertów (Warszawa)2-4 1-3 4-1 0-3 1-1 1-1 2-1 9-1 2-3     0-1 4-1 2-2 8-0 3-0* 
 11 SKP Korona Warszawa0-7 1-4 3-3 2-10 1-5 5-5 3-3 4-1 2-1 2-2     3-0 2-4 8-0* 4-3 
 12 WKS Rząśnik1-2 2-7 2-6 1-2 1-5 1-3 0-3 1-3 3-2 4-2 6-3     2-1 5-2 2-0 
 13 KS II Łomianki0-11 1-4 2-4 5-3 2-1 1-1 2-2 1-1 1-9 3-4 4-1     2-1 0-3* 
 14 Kamionek Warszawa0-10 0-3* 1-8 1-7 1-2 2-4 2-6 2-5 2-5 3-7 3-1 5-0 3-4     2-1 
 15 Korona Jadów0-5 3-3 0-4 0-8 1-1 0-0 2-3 1-7 1-2 0-2 3-3 0-1 1-3 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Wicher Kobyłka.
 
Escola Varsovia Warszawa 4-1 AON Rembertów (Warszawa) 21 sierpnia, 11:00
na stadionie Polfy
Bug II Wyszków 5-1 Kamionek Warszawa 20 sierpnia, 17:00
Mazur Radzymin 3-2 Huragan II Wołomin 20 sierpnia, 15:00
Korona Jadów 0-1 WKS Rząśnik 21 sierpnia, 14:00
SKP Korona Warszawa 2-4 KS II Łomianki 20 sierpnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
MKS Hutnik Warszawa 1-1 Wkra Pomiechówek 20 sierpnia, 14:30
SRT Halinów 1-2 ŁKS Łochów 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: ŁKS Łochów.
 
Wkra Pomiechówek 0-0 SRT Halinów 27 sierpnia, 11:00
KS II Łomianki 5-3 MKS Hutnik Warszawa 27 sierpnia, 15:00
WKS Rząśnik 6-3 SKP Korona Warszawa 27 sierpnia, 12:00
Huragan II Wołomin 9-0 Korona Jadów 27 sierpnia, 17:30
Kamionek Warszawa 1-8 Mazur Radzymin 27 sierpnia, 13:30
na stadionie AON Rembertów
AON Rembertów (Warszawa) 1-3 Bug II Wyszków 28 sierpnia, 16:00
Wicher Kobyłka 1-1 Escola Varsovia Warszawa 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Escola Varsovia Warszawa.
 
Bug II Wyszków 4-2 Wicher Kobyłka 31 sierpnia, 17:30
Mazur Radzymin 5-0 AON Rembertów (Warszawa) 31 sierpnia, 16:30
Korona Jadów 3-2 Kamionek Warszawa 31 sierpnia, 17:00
SKP Korona Warszawa 2-10 Huragan II Wołomin 31 sierpnia, 17:30
na stadionie GKP Targówek
MKS Hutnik Warszawa 1-0 WKS Rząśnik 31 sierpnia, 17:30
SRT Halinów 1-0 KS II Łomianki 31 sierpnia, 17:30
w Długiej Kościelnej
ŁKS Łochów 2-3 Wkra Pomiechówek 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Wkra Pomiechówek.
 
KS II Łomianki 1-1 ŁKS Łochów 3 września, 15:00
WKS Rząśnik 1-3 SRT Halinów 4 września, 17:00
Huragan II Wołomin 0-5 MKS Hutnik Warszawa 4 września, 11:00
Kamionek Warszawa 3-1 SKP Korona Warszawa 3 września, 13:00
na stadionie AON Rembertów
AON Rembertów (Warszawa) 3-0 Korona Jadów 4 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Wicher Kobyłka 3-5 Mazur Radzymin 3 września, 17:00
Escola Varsovia Warszawa 2-2 Bug II Wyszków 4 września, 11:00
na stadionie Polfy

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Bug II Wyszków.
 
Mazur Radzymin 3-2 Escola Varsovia Warszawa 10 września, 11:00
Korona Jadów 1-2 Wicher Kobyłka 11 września, 14:00
SKP Korona Warszawa 2-2 AON Rembertów (Warszawa) 10 września, 11:00
na stadionie GKP Targówek
MKS Hutnik Warszawa 1-4 Kamionek Warszawa 10 września, 11:00
SRT Halinów 3-0 Huragan II Wołomin 10 września, 17:00
w Długiej Kościelnej
ŁKS Łochów 3-2 WKS Rząśnik 10 września, 16:00
Wkra Pomiechówek 3-2 KS II Łomianki 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: KS II Łomianki.
 
WKS Rząśnik 1-3 Wkra Pomiechówek 18 września, 14:00
Huragan II Wołomin 4-4 ŁKS Łochów 18 września, 17:00
Kamionek Warszawa 2-5 SRT Halinów 17 września, 13:00
na stadionie AON Rembertów
AON Rembertów (Warszawa) 1-1 MKS Hutnik Warszawa 18 września, 16:00
Wicher Kobyłka 2-0 SKP Korona Warszawa 17 września, 16:30
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Korona Jadów 18 września, 11:00
na stadionie Polfy
Bug II Wyszków 3-1 Mazur Radzymin 17 września, 15:30 (180)

Kolejka 7 - 21 września

Pauza: Mazur Radzymin.
 
Korona Jadów 3-3 Bug II Wyszków 21 września, 16:30
SKP Korona Warszawa 0-7 Escola Varsovia Warszawa 21 września, 16:30
MKS Hutnik Warszawa 1-0 Wicher Kobyłka 21 września, 16:30
SRT Halinów 1-0 AON Rembertów (Warszawa) 21 września, 17:00
ŁKS Łochów 5-1 Kamionek Warszawa 21 września, 17:00
Wkra Pomiechówek 0-2 Huragan II Wołomin 21 września, 17:00
KS II Łomianki 4-1 WKS Rząśnik 21 września, 16:30

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: WKS Rząśnik.
 
Huragan II Wołomin 3-0 KS II Łomianki 25 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Kamionek Warszawa 2-4 Wkra Pomiechówek 24 września, 11:00
na stadionie AON Rembertów
AON Rembertów (Warszawa) 2-1 ŁKS Łochów 25 września, 16:00
Wicher Kobyłka 2-2 SRT Halinów 24 września, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 2-1 MKS Hutnik Warszawa 25 września, 11:00
na stadionie Polfy
Bug II Wyszków 3-0 SKP Korona Warszawa 24 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Mazur Radzymin 7-0 Korona Jadów 24 września, 11:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Korona Jadów.
 
SKP Korona Warszawa 3-3 Mazur Radzymin 1 października, 14:00
na stadionie GKP Targówek
MKS Hutnik Warszawa 4-1 Bug II Wyszków 1 października, 14:30
SRT Halinów 2-4 Escola Varsovia Warszawa 2 października, 16:00
w Długiej Kościelnej
ŁKS Łochów 2-0 Wicher Kobyłka 2 października, 15:00
Wkra Pomiechówek 2-1 AON Rembertów (Warszawa) 1 października, 11:00
KS II Łomianki 2-1 Kamionek Warszawa 2 października, 11:00
WKS Rząśnik 1-2 Huragan II Wołomin 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Huragan II Wołomin.
 
Kamionek Warszawa 5-0 WKS Rząśnik 8 października, 11:00
na stadionie AON Rembertów
AON Rembertów (Warszawa) 2-2 KS II Łomianki 9 października, 15:30
Wicher Kobyłka 2-1 Wkra Pomiechówek 8 października, 15:30
Escola Varsovia Warszawa 6-1 ŁKS Łochów 9 października, 11:00
na stadionie Polfy
Bug II Wyszków 3-0 SRT Halinów 8 października, 15:30
Mazur Radzymin 1-1 MKS Hutnik Warszawa 8 października, 11:00
Korona Jadów 3-3 SKP Korona Warszawa 9 października, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: SKP Korona Warszawa.
 
MKS Hutnik Warszawa 5-0 Korona Jadów 15 października, 11:00
SRT Halinów 3-3 Mazur Radzymin 16 października, 16:00
w Długiej Kościelnej
ŁKS Łochów 2-4 Bug II Wyszków 15 października, 15:00
Wkra Pomiechówek 0-2 Escola Varsovia Warszawa 15 października, 11:00
KS II Łomianki 1-1 Wicher Kobyłka 16 października, 11:00
WKS Rząśnik 4-2 AON Rembertów (Warszawa) 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (16 października, 14:00) odwołany
Huragan II Wołomin 3-2 Kamionek Warszawa 16 października, 16:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: Kamionek Warszawa.
 
AON Rembertów (Warszawa) 0-3 Huragan II Wołomin 23 października, 15:00
Wicher Kobyłka 1-2 WKS Rząśnik 22 października, 15:00
Escola Varsovia Warszawa 3-0 KS II Łomianki 22 października, 11:00
na stadionie Polfy
Bug II Wyszków 2-2 Wkra Pomiechówek 22 października, 15:00
Mazur Radzymin 7-3 ŁKS Łochów 22 października, 11:00
Korona Jadów 1-7 SRT Halinów 23 października, 14:00
SKP Korona Warszawa 1-5 MKS Hutnik Warszawa 23 października, 15:00
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: MKS Hutnik Warszawa.
 
SRT Halinów 7-4 SKP Korona Warszawa 29 października, 14:00
w Długiej Kościelnej
ŁKS Łochów 3-0 Korona Jadów 30 października, 14:00
Wkra Pomiechówek 2-1 Mazur Radzymin 29 października, 11:00
KS II Łomianki 1-4 Bug II Wyszków 29 października, 10:30
WKS Rząśnik 1-2 Escola Varsovia Warszawa 30 października, 14:00
Huragan II Wołomin 3-2 Wicher Kobyłka 30 października, 11:00
Kamionek Warszawa 3-7 AON Rembertów (Warszawa) 29 października, 13:00
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: AON Rembertów (Warszawa).
 
Wicher Kobyłka 7-1 Kamionek Warszawa 5 listopada, 13:30
Escola Varsovia Warszawa 3-0 Huragan II Wołomin 5 listopada, 13:00
na stadionie Polfy
Mazur Radzymin 4-1 KS II Łomianki 5 listopada, 11:00
SKP Korona Warszawa 3-3 ŁKS Łochów 5 listopada, 13:30
na stadionie GKP Targówek
MKS Hutnik Warszawa 1-4 SRT Halinów 6 listopada, 12:00
WKS Rząśnik 2-7 Bug II Wyszków 6 listopada, 12:00
Wkra Pomiechówek 11-0 Korona Jadów 5 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Pauza: SRT Halinów.
 
ŁKS Łochów 2-1 MKS Hutnik Warszawa 11 listopada, 13:00
Wkra Pomiechówek 2-1 SKP Korona Warszawa 12 listopada, 11:00
KS II Łomianki 0-3 Korona Jadów 12 listopada, 11:00
(wo)
nie odbył się z powodu złego stanu boiska
WKS Rząśnik 2-6 Mazur Radzymin 13 listopada, 12:00
Huragan II Wołomin 1-5 Bug II Wyszków 12 listopada, 11:00
Kamionek Warszawa 0-10 Escola Varsovia Warszawa 12 listopada, 13:00
AON Rembertów (Warszawa) 2-3 Wicher Kobyłka 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Pauza: Wicher Kobyłka.
 
AON Rembertów (Warszawa) 2-4 Escola Varsovia Warszawa 18 marca, 15:30
Kamionek Warszawa 0-3 Bug II Wyszków 19 marca, 14:00
(wo)
na stadionie Drukarza / na boisku 5-0
Huragan II Wołomin 0-2 Mazur Radzymin 18 marca, 16:00
WKS Rząśnik 2-0 Korona Jadów 19 marca, 14:00
KS II Łomianki 3-4 SKP Korona Warszawa 18 marca, 15:00
Wkra Pomiechówek 2-2 MKS Hutnik Warszawa 18 marca, 11:00
ŁKS Łochów 2-3 SRT Halinów 19 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 25-26 marca

Pauza: ŁKS Łochów.
 
SRT Halinów 0-0 Wkra Pomiechówek 26 marca, 16:00
w Długiej Kościelnej
MKS Hutnik Warszawa 1-1 KS II Łomianki 25 marca, 11:00
SKP Korona Warszawa 3-0 WKS Rząśnik 26 marca, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Korona Jadów 0-8 Huragan II Wołomin 25 marca, 15:00
w Łochowie
Mazur Radzymin 3-0 Kamionek Warszawa 25 marca, 11:00
(wo)
na boisku 1-4
Bug II Wyszków 3-2 AON Rembertów (Warszawa) 26 marca, 14:30 (90)
Escola Varsovia Warszawa 3-0 Wicher Kobyłka 26 marca, 11:00
na stadionie Polfy

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Pauza: Escola Varsovia Warszawa.
 
Wicher Kobyłka 4-5 Bug II Wyszków 1 kwietnia, 15:00
AON Rembertów (Warszawa) 4-1 Mazur Radzymin 1 kwietnia, 16:00
Kamionek Warszawa 2-1 Korona Jadów 2 kwietnia, 16:30
na stadionie AON Rembertów
Huragan II Wołomin 5-3 SKP Korona Warszawa 1 kwietnia, 14:00
WKS Rząśnik 1-5 MKS Hutnik Warszawa 1 kwietnia, 16:00
KS II Łomianki 2-2 SRT Halinów 1 kwietnia, 15:00
Wkra Pomiechówek 3-1 ŁKS Łochów 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pauza: Wkra Pomiechówek.
 
ŁKS Łochów 3-0 KS II Łomianki 8 kwietnia, 15:00
SRT Halinów 1-3 WKS Rząśnik 8 kwietnia, 17:00
w Długiej Kościelnej
MKS Hutnik Warszawa 1-7 Huragan II Wołomin 8 kwietnia, 14:00
SKP Korona Warszawa 8-0 Kamionek Warszawa 9 kwietnia, 11:00
(wo)
na stadionie GKP Targówek / na boisku 8-1
Korona Jadów 0-2 AON Rembertów (Warszawa) 8 kwietnia, 16:00
w Łochowie
Mazur Radzymin 1-1 Wicher Kobyłka 8 kwietnia, 11:00
Bug II Wyszków 1-0 Escola Varsovia Warszawa 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Pauza: Bug II Wyszków.
 
Escola Varsovia Warszawa 0-2 Mazur Radzymin 14 kwietnia, 15:00
na stadionie Polfy
Wicher Kobyłka 2-0 Korona Jadów 15 kwietnia, 11:00
AON Rembertów (Warszawa) 0-1 SKP Korona Warszawa 14 kwietnia, 16:30
Kamionek Warszawa 1-2 MKS Hutnik Warszawa 15 kwietnia, 10:00
na stadionie AON Rembertów
Huragan II Wołomin 4-0 SRT Halinów 15 kwietnia, 11:00
WKS Rząśnik 0-3 ŁKS Łochów 15 kwietnia, 14:00
KS II Łomianki 2-1 Wkra Pomiechówek 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: KS II Łomianki.
 
Wkra Pomiechówek 1-1 WKS Rząśnik 22 kwietnia, 11:00
ŁKS Łochów 5-2 Huragan II Wołomin 22 kwietnia, 17:00
SRT Halinów 3-2 Kamionek Warszawa 22 kwietnia, 13:00
MKS Hutnik Warszawa 2-1 AON Rembertów (Warszawa) 22 kwietnia, 11:00
SKP Korona Warszawa 2-1 Wicher Kobyłka 22 kwietnia, 18:30
w Kobyłce; SKP Korona gospodarzem
Korona Jadów 0-5 Escola Varsovia Warszawa 23 kwietnia, 14:00
w Łochowie
Mazur Radzymin 4-1 Bug II Wyszków 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pauza: Mazur Radzymin.
 
Bug II Wyszków 2-1 Korona Jadów 30 kwietnia, 14:00
Escola Varsovia Warszawa 8-1 SKP Korona Warszawa 28 kwietnia, 21:00
na stadionie Polfy
Wicher Kobyłka 5-1 MKS Hutnik Warszawa 29 kwietnia, 13:00
AON Rembertów (Warszawa) 9-1 SRT Halinów 29 kwietnia, 11:00
Kamionek Warszawa 2-6 ŁKS Łochów 30 kwietnia, 16:00
w Kobyłce
Huragan II Wołomin 2-0 Wkra Pomiechówek 29 kwietnia, 14:00
WKS Rząśnik 2-1 KS II Łomianki 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Pauza: WKS Rząśnik.
 
KS II Łomianki 2-4 Huragan II Wołomin 6 maja, 14:30
Wkra Pomiechówek 7-1 Kamionek Warszawa 6 maja, 11:00
ŁKS Łochów 0-6 AON Rembertów (Warszawa) 6 maja, 17:00
w Warszawie; na stadionie AON Rembertów; Łochów gospodarzem
SRT Halinów 0-3 Wicher Kobyłka 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 17:00) w Dolnej Kościelnej odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Hutnik Warszawa 1-0 Escola Varsovia Warszawa 6 maja, 14:30
SKP Korona Warszawa 1-4 Bug II Wyszków 7 maja, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Korona Jadów 0-4 Mazur Radzymin 7 maja, 14:00
w Radzyminie; Korona gospodarzem

Kolejka 24 - 13-14 maja

Pauza: Korona Jadów.
 
Mazur Radzymin 4-3 SKP Korona Warszawa 13 maja, 11:00
Bug II Wyszków 2-3 MKS Hutnik Warszawa 14 maja, 17:00
Escola Varsovia Warszawa 2-0 SRT Halinów 13 maja, 16:00
na stadionie Polfy
Wicher Kobyłka 6-1 ŁKS Łochów 14 maja, 16:00
AON Rembertów (Warszawa) 1-1 Wkra Pomiechówek 13 maja, 14:30
Kamionek Warszawa 3-4 KS II Łomianki 14 maja, 16:00
na stadionie AON Rembertów
Huragan II Wołomin 1-1 WKS Rząśnik 13 maja, 13:30

Kolejka 25 - 17 maja

Pauza: Huragan II Wołomin.
 
WKS Rząśnik 5-2 Kamionek Warszawa 17 maja, 17:00
KS II Łomianki 1-9 AON Rembertów (Warszawa) 17 maja, 17:30
Wkra Pomiechówek 2-1 Wicher Kobyłka 17 maja, 17:30
ŁKS Łochów 0-4 Escola Varsovia Warszawa 17 maja, 17:30
SRT Halinów 3-6 Bug II Wyszków 17 maja, 17:00
w Długiej Kościelnej
MKS Hutnik Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 17 maja, 15:00
SKP Korona Warszawa 4-3 Korona Jadów 17 maja, 17:30
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 26 - 20-21 maja

Pauza: SKP Korona Warszawa.
 
Korona Jadów 1-1 MKS Hutnik Warszawa 21 maja, 14:00
w Łochowie
Mazur Radzymin 4-0 SRT Halinów 20 maja, 11:00
Bug II Wyszków 1-2 ŁKS Łochów 20 maja, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 4-0 Wkra Pomiechówek 21 maja, 11:00
na stadionie Polfy
Wicher Kobyłka 3-0 KS II Łomianki 20 maja, 11:45
AON Rembertów (Warszawa) 4-1 WKS Rząśnik 20 maja, 17:00
Kamionek Warszawa 1-7 Huragan II Wołomin 21 maja, 16:00
na stadionie AON Rembertów

Kolejka 27 - 27-28 maja

Pauza: Kamionek Warszawa.
 
Huragan II Wołomin 3-0 AON Rembertów (Warszawa) 27 maja, 18:00
WKS Rząśnik 3-2 Wicher Kobyłka 28 maja, 16:00
KS II Łomianki 0-11 Escola Varsovia Warszawa 28 maja, 11:00
Wkra Pomiechówek 3-4 Bug II Wyszków 27 maja, 16:00
ŁKS Łochów 1-8 Mazur Radzymin 27 maja, 17:00
SRT Halinów 9-2 Korona Jadów 28 maja, 17:00
w Długiej Kościelnej
MKS Hutnik Warszawa 3-4 SKP Korona Warszawa 27 maja, 11:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Pauza: MKS Hutnik Warszawa.
 
SKP Korona Warszawa 4-1 SRT Halinów 4 czerwca, 11:00
na stadionie GKP Targówek
Korona Jadów 2-3 ŁKS Łochów 3 czerwca, 18:30
w Łochowie; Korona gospodarzem
Mazur Radzymin 3-3 Wkra Pomiechówek 3 czerwca, 11:00
Bug II Wyszków 4-0 KS II Łomianki 4 czerwca, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 9-0 WKS Rząśnik 4 czerwca, 11:00
na stadionie Polfy
Wicher Kobyłka 1-2 Huragan II Wołomin 4 czerwca, 10:00
AON Rembertów (Warszawa) 8-0 Kamionek Warszawa 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Pauza: AON Rembertów (Warszawa).
 
Bug II Wyszków 2-0 WKS Rząśnik 11 czerwca, 18:00
Korona Jadów 0-0 Wkra Pomiechówek 11 czerwca, 15:00
w Łochowie
Kamionek Warszawa 2-5 Wicher Kobyłka 11 czerwca, 18:00
w Kobyłce; Kamionek gospodarzem
Huragan II Wołomin 2-10 Escola Varsovia Warszawa 11 czerwca, 11:00
KS II Łomianki - Mazur Radzymin 11 czerwca, 11:00
ŁKS Łochów 5-1 SKP Korona Warszawa 10 czerwca, 16:00
SRT Halinów 0-1 MKS Hutnik Warszawa 11 czerwca, 18:00
w Długiej Kościelnej

REKLAMA

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Pauza: SRT Halinów.
 
MKS Hutnik Warszawa 4-1 ŁKS Łochów 15 czerwca, 11:00
SKP Korona Warszawa 5-5 Wkra Pomiechówek 18 czerwca, 12:00
na stadionie GKP Targówek
Korona Jadów 1-3 KS II Łomianki 18 czerwca, 12:00
w Łochowie
Mazur Radzymin 9-2 WKS Rząśnik 18 czerwca, 12:00
Bug II Wyszków 5-0 Huragan II Wołomin 18 czerwca, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Kamionek Warszawa 18 czerwca, 12:00
na stadionie Polfy
Wicher Kobyłka 1-2 AON Rembertów (Warszawa) 16 czerwca, 19:30

Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa II)

Klasa A 2016/2017 (Warszawa II)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa III)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa IV)

Klasa B 2016/2017 (Warszawa I)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa II)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa III)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas