[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2016/2017, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta II Jazgarzew 18 43 14 1 3 89-34 8 0 1 58-15 6 1 2 31-19
2.  Ursus II Warszawa 18 41 13 2 3 52-21 7 0 2 27-9 6 2 1 25-12
3.  KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 37 12 1 5 47-33 6 1 2 26-13 6 0 3 21-20
4.  Jedność Żabieniec 18 32 10 2 6 35-21 6 1 2 16-7 4 1 4 19-14
5.  Laura Chylice 18 31 10 1 7 63-42 7 0 2 44-18 3 1 5 19-24
6.  AMT Nowa Wieś 18 24 6 6 6 35-47 5 2 2 21-20 1 4 4 14-27
7.  MKS II Piaseczno 18 23 7 2 9 41-35 5 2 2 19-12 2 0 7 22-23
8.  Tur Jaktorów 18 22 5 7 6 36-40 3 4 2 24-19 2 3 4 12-21
9.  GLKS Nadarzyn 18 21 6 3 9 33-55 3 1 5 20-26 3 2 4 13-29
10.  Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 18 20 6 2 10 29-35 5 1 3 18-10 1 1 7 11-25
11.  UKS Siekierki (Warszawa) 18 18 5 3 10 34-51 4 2 3 25-26 1 1 7 9-25
12.  KS II Raszyn 18 17 5 2 11 35-61 5 0 4 20-27 0 2 7 15-34
13.  Grom II Warszawa 18 16 5 1 12 36-59 4 0 5 21-19 1 1 7 15-40
14.  Korona Góra Kalwaria 18 14 3 5 10 25-56 3 5 1 16-14 0 0 9 9-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta II Jazgarzew    6-0 7-0 3-5 2-1 6-1 8-2 7-4 8-1 11-1 
 2 Ursus II Warszawa0-3     0-2 3-1 9-0 5-2 2-0 2-1 2-0 4-0 
 3 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna)4-5 1-2     2-1 3-1 2-2 2-0 4-2 4-0 4-0 
 4 Jedność Żabieniec1-1 0-1     1-0 2-1 1-0 2-0 5-0 2-1 2-3 
 5 Laura Chylice4-3 1-4 2-1     7-0 4-7 9-1 6-1 8-0 3-1 
 6 AMT Nowa Wieś3-2 0-4 2-4     3-2 3-1 3-1 2-2 0-0 5-4 
 7 MKS II Piaseczno2-3 3-1 3-2 0-1 2-2     1-1 1-0 3-1 4-1 
 8 Tur Jaktorów3-3 4-4 2-3 1-2 2-2 2-1     2-2 5-2 3-0 
 9 GLKS Nadarzyn0-4 2-3 0-0 1-6     0-2 2-3 6-3 5-4 4-1 
 10 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki1-2 0-1 1-1 6-3 0-1     1-0 2-1 3-0 4-1 
 11 UKS Siekierki (Warszawa)0-5 0-5 2-1 5-2 1-3 4-4     2-2 8-4 3-0 
 12 KS II Raszyn1-6 6-2 0-6 4-1 4-3 0-3 0-3 2-1     3-2 
 13 Grom II Warszawa2-5 1-2 1-3 0-3 1-2 4-1 2-0 6-1 4-2     
 14 Korona Góra Kalwaria2-1 3-3 4-4 2-1 1-1 0-1 2-1 1-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

UKS Siekierki (Warszawa) 4-4 GLKS Nadarzyn 21 sierpnia, 11:00
na stadionie GKP Targówek
AMT Nowa Wieś 3-2 MKS II Piaseczno 20 sierpnia, 11:00
Korona Góra Kalwaria 3-3 Laura Chylice 20 sierpnia, 18:00
Tur Jaktorów 2-3 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 sierpnia, 11:00
Sparta II Jazgarzew 8-1 Grom II Warszawa 20 sierpnia, 15:00
w Wólce Kozodawskiej
Jedność Żabieniec 2-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 20 sierpnia, 10:00
Ursus II Warszawa 2-1 KS II Raszyn 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

GLKS Nadarzyn 6-3 KS II Raszyn 28 sierpnia, 16:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-1 Ursus II Warszawa 27 sierpnia, 17:00
Grom II Warszawa 0-3 Jedność Żabieniec 28 sierpnia, 13:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-5 Sparta II Jazgarzew 27 sierpnia, 17:30
Laura Chylice 9-1 Tur Jaktorów 28 sierpnia, 17:00
MKS II Piaseczno 4-1 Korona Góra Kalwaria 28 sierpnia, 13:00
UKS Siekierki (Warszawa) 5-2 AMT Nowa Wieś 27 sierpnia, 17:00
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 3 - 3-4 września

AMT Nowa Wieś 3-1 GLKS Nadarzyn 4 września, 16:30
w Pruszkowie; na stadionie MOS
Korona Góra Kalwaria 2-1 UKS Siekierki (Warszawa) 3 września, 17:00
Tur Jaktorów 2-1 MKS II Piaseczno 3 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 3-5 Laura Chylice 3 września, 14:30
w Wólce Kozodawskiej
Jedność Żabieniec 0-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3 września, 11:00
Ursus II Warszawa 2-0 Grom II Warszawa 4 września, 11:00
KS II Raszyn 2-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 3 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

GLKS Nadarzyn 0-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 10 września, 16:30
Grom II Warszawa 4-2 KS II Raszyn 10 września, 16:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Laura Chylice 2-1 Jedność Żabieniec 10 września, 11:00
MKS II Piaseczno 2-3 Sparta II Jazgarzew 10 września, 16:15
UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 Tur Jaktorów 10 września, 15:00
na stadionie GKP Targówek
AMT Nowa Wieś 5-4 Korona Góra Kalwaria 10 września, 15:45
w Pruszkowie; na stadionie MOS
Ursus II Warszawa 0-2 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 21 września, 18:30

Kolejka 5 - 17-18 września

Korona Góra Kalwaria 0-1 GLKS Nadarzyn 17 września, 17:00
Tur Jaktorów 2-2 AMT Nowa Wieś 17 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 8-2 UKS Siekierki (Warszawa) 17 września, 17:00
w Wólce Kozodawskiej
Jedność Żabieniec 1-0 MKS II Piaseczno 17 września, 16:30
Ursus II Warszawa 3-1 Laura Chylice 18 września, 16:15
KS II Raszyn 6-2 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 17 września, 16:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 3-0 Grom II Warszawa 17 września, 17:00

Kolejka 6 - 24-25 września

GLKS Nadarzyn 5-4 Grom II Warszawa 24 września, 11:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 24 września, 16:00
Laura Chylice 6-1 KS II Raszyn 24 września, 16:00
MKS II Piaseczno 3-1 Ursus II Warszawa 24 września, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 0-5 Jedność Żabieniec 24 września, 10:30
na stadionie GKP Targówek
AMT Nowa Wieś 3-2 Sparta II Jazgarzew 24 września, 15:45
w Pruszkowie; na stadionie MOS
Korona Góra Kalwaria 1-1 Tur Jaktorów 24 września, 17:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Tur Jaktorów 2-2 GLKS Nadarzyn 1 października, 11:00
Sparta II Jazgarzew 11-1 Korona Góra Kalwaria 1 października, 10:00
w Wólce Kozodawskiej
Jedność Żabieniec 2-1 AMT Nowa Wieś 1 października, 16:00
Ursus II Warszawa 2-0 UKS Siekierki (Warszawa) 2 października, 15:30
KS II Raszyn 4-3 MKS II Piaseczno 1 października, 16:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 6-3 Laura Chylice 1 października, 16:00
Grom II Warszawa 1-3 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 października, 16:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 8 - 8-9 października

GLKS Nadarzyn 0-4 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 października, 11:00
Laura Chylice 8-0 Grom II Warszawa 8 października, 13:00
MKS II Piaseczno 1-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 9 października, 13:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 KS II Raszyn 9 października, 15:30
na stadionie GKP Targówek
AMT Nowa Wieś 0-4 Ursus II Warszawa 8 października, 16:15
w Pruszkowie; na stadionie MOS
Korona Góra Kalwaria 2-1 Jedność Żabieniec 9 października, 15:00
Tur Jaktorów 3-3 Sparta II Jazgarzew 8 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Sparta II Jazgarzew 6-1 GLKS Nadarzyn 16 października, 16:00
w Wólce Kozodawskiej
Jedność Żabieniec 2-0 Tur Jaktorów 15 października, 15:30
Ursus II Warszawa 4-0 Korona Góra Kalwaria 16 października, 13:15
KS II Raszyn 4-1 AMT Nowa Wieś 15 października, 13:30
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-0 UKS Siekierki (Warszawa) 15 października, 10:00
Grom II Warszawa 4-1 MKS II Piaseczno 15 października, 14:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-1 Laura Chylice 15 października, 15:30

Kolejka 10 - 22-23 października

GLKS Nadarzyn 2-3 Laura Chylice 22 października, 11:00
MKS II Piaseczno 3-2 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 23 października, 11:00
UKS Siekierki (Warszawa) 8-4 Grom II Warszawa 23 października, 10:30
na stadionie GKP Targówek
AMT Nowa Wieś 2-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 22 października, 15:45
w Pruszkowie; na stadionie MOS
Korona Góra Kalwaria 1-1 KS II Raszyn 22 października, 15:00
Tur Jaktorów 4-4 Ursus II Warszawa 22 października, 11:00
Sparta II Jazgarzew 7-0 Jedność Żabieniec 22 października, 15:00
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 11 - 29-30 października

Jedność Żabieniec 5-0 GLKS Nadarzyn 30 października, 13:00
Ursus II Warszawa 0-3 Sparta II Jazgarzew 30 października, 12:00
KS II Raszyn 0-3 Tur Jaktorów 29 października, 13:30
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 4-1 Korona Góra Kalwaria 30 października, 11:00
Grom II Warszawa 1-2 AMT Nowa Wieś 29 października, 16:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-2 UKS Siekierki (Warszawa) 29 października, 13:30
Laura Chylice 4-7 MKS II Piaseczno 29 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

GLKS Nadarzyn 1-6 MKS II Piaseczno 5 listopada, 11:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 Laura Chylice 6 listopada, 13:30
na stadionie GKP Targówek
AMT Nowa Wieś 2-4 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6 listopada, 11:45
w Pruszkowie; na stadionie MOS
Korona Góra Kalwaria 1-1 Grom II Warszawa 5 listopada, 13:00
Tur Jaktorów 5-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 5 listopada, 13:30
Sparta II Jazgarzew 7-4 KS II Raszyn 5 listopada, 14:00
w Wólce Kozodawskiej
Jedność Żabieniec 1-1 Ursus II Warszawa 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Ursus II Warszawa 9-0 GLKS Nadarzyn 13 listopada, 12:00
KS II Raszyn 0-6 Jedność Żabieniec 12 listopada, 11:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-2 Sparta II Jazgarzew 12 listopada, 11:00
Grom II Warszawa 2-0 Tur Jaktorów 12 listopada, 16:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-0 Korona Góra Kalwaria 12 listopada, 13:00
Laura Chylice 7-0 AMT Nowa Wieś 11 listopada, 11:00
MKS II Piaseczno 3-1 UKS Siekierki (Warszawa) 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

GLKS Nadarzyn 2-3 UKS Siekierki (Warszawa) 25 marca, 14:00
MKS II Piaseczno 2-2 AMT Nowa Wieś 25 marca, 13:00
Laura Chylice 3-1 Korona Góra Kalwaria 25 marca, 13:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-2 Tur Jaktorów 25 marca, 14:00
Grom II Warszawa 2-5 Sparta II Jazgarzew 25 marca, 17:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-1 Jedność Żabieniec 26 marca, 15:00
KS II Raszyn 1-6 Ursus II Warszawa 26 marca, 11:00
w Milanówku

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

KS II Raszyn 0-3 GLKS Nadarzyn 2 kwietnia, 13:15
w Milanówku
Ursus II Warszawa 5-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2 kwietnia, 10:00
Jedność Żabieniec 2-3 Grom II Warszawa 2 kwietnia, 14:00
w Piasecznie
Sparta II Jazgarzew 6-0 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 kwietnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Tur Jaktorów 1-2 Laura Chylice 1 kwietnia, 11:00
Korona Góra Kalwaria 2-1 MKS II Piaseczno 1 kwietnia, 15:00
AMT Nowa Wieś 0-0 UKS Siekierki (Warszawa) 1 kwietnia, 14:30
w Piastowie

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

GLKS Nadarzyn 0-0 AMT Nowa Wieś 8 kwietnia, 15:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Korona Góra Kalwaria 8 kwietnia, 14:00
na stadionie GKP Targówek
MKS II Piaseczno 1-1 Tur Jaktorów 9 kwietnia, 11:00
Laura Chylice 4-3 Sparta II Jazgarzew 8 kwietnia, 15:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Jedność Żabieniec 8 kwietnia, 11:00
Grom II Warszawa 1-2 Ursus II Warszawa 8 kwietnia, 15:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-1 KS II Raszyn 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14 kwietnia

KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Ursus II Warszawa 15 kwietnia, 11:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-1 GLKS Nadarzyn 14 kwietnia, 14:00
KS II Raszyn 3-2 Grom II Warszawa 15 kwietnia, 13:00
w Milanówku
Jedność Żabieniec 1-0 Laura Chylice 15 kwietnia, 16:00
Sparta II Jazgarzew 2-1 MKS II Piaseczno 14 kwietnia, 17:00
w Wólce Kozodawskiej
Tur Jaktorów 3-0 UKS Siekierki (Warszawa) 15 kwietnia, 11:00
Korona Góra Kalwaria 4-4 AMT Nowa Wieś 15 kwietnia, 11:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

GLKS Nadarzyn 4-1 Korona Góra Kalwaria 22 kwietnia, 14:00
AMT Nowa Wieś 3-1 Tur Jaktorów 22 kwietnia, 17:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
UKS Siekierki (Warszawa) 0-5 Sparta II Jazgarzew 22 kwietnia, 17:00
na stadionie GKP Targówek
MKS II Piaseczno 0-1 Jedność Żabieniec 23 kwietnia, 12:00
Laura Chylice 1-4 Ursus II Warszawa 22 kwietnia, 15:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-0 KS II Raszyn 22 kwietnia, 11:00
Grom II Warszawa 6-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 22 kwietnia, 15:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Grom II Warszawa - GLKS Nadarzyn 30 kwietnia, 12:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 kwietnia, 14:00
KS II Raszyn - Laura Chylice 29 kwietnia, 15:00
w Milanówku
Ursus II Warszawa - MKS II Piaseczno 29 kwietnia, 18:00
Jedność Żabieniec - UKS Siekierki (Warszawa) 29 kwietnia, 17:00
w Piasecznie
Sparta II Jazgarzew - AMT Nowa Wieś 29 kwietnia, 17:00
w Wólce Kozodawskiej
Tur Jaktorów - Korona Góra Kalwaria 29 kwietnia, 11:00

REKLAMA

Kolejka 20 - 6-7 maja

GLKS Nadarzyn - Tur Jaktorów
Korona Góra Kalwaria - Sparta II Jazgarzew
AMT Nowa Wieś - Jedność Żabieniec
UKS Siekierki (Warszawa) - Ursus II Warszawa
MKS II Piaseczno - KS II Raszyn
Laura Chylice - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - Grom II Warszawa

Kolejka 21 - 13-14 maja

KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - GLKS Nadarzyn
Grom II Warszawa - Laura Chylice
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - MKS II Piaseczno
KS II Raszyn - UKS Siekierki (Warszawa)
Ursus II Warszawa - AMT Nowa Wieś
Jedność Żabieniec - Korona Góra Kalwaria
Sparta II Jazgarzew - Tur Jaktorów

Kolejka 22 - 20-21 maja

GLKS Nadarzyn - Sparta II Jazgarzew
Tur Jaktorów - Jedność Żabieniec
Korona Góra Kalwaria - Ursus II Warszawa
AMT Nowa Wieś - KS II Raszyn
UKS Siekierki (Warszawa) - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
MKS II Piaseczno - Grom II Warszawa
Laura Chylice - KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna)

Kolejka 23 - 27-28 maja

Laura Chylice - GLKS Nadarzyn
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - MKS II Piaseczno
Grom II Warszawa - UKS Siekierki (Warszawa)
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - AMT Nowa Wieś
KS II Raszyn - Korona Góra Kalwaria
Ursus II Warszawa - Tur Jaktorów
Jedność Żabieniec - Sparta II Jazgarzew

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

GLKS Nadarzyn - Jedność Żabieniec
Sparta II Jazgarzew - Ursus II Warszawa
Tur Jaktorów - KS II Raszyn
Korona Góra Kalwaria - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
AMT Nowa Wieś - Grom II Warszawa
UKS Siekierki (Warszawa) - KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
MKS II Piaseczno - Laura Chylice

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

MKS II Piaseczno - GLKS Nadarzyn
Laura Chylice - UKS Siekierki (Warszawa)
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) - AMT Nowa Wieś
Grom II Warszawa - Korona Góra Kalwaria
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki - Tur Jaktorów
KS II Raszyn - Sparta II Jazgarzew
Ursus II Warszawa - Jedność Żabieniec

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

GLKS Nadarzyn - Ursus II Warszawa
Jedność Żabieniec - KS II Raszyn
Sparta II Jazgarzew - Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Tur Jaktorów - Grom II Warszawa
Korona Góra Kalwaria - KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
AMT Nowa Wieś - Laura Chylice
UKS Siekierki (Warszawa) - MKS II Piaseczno

Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa II)

Klasa A 2016/2017 (Warszawa I)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa II)
Klasa A 2016/2017 (Warszawa IV)

Klasa B 2016/2017 (Warszawa I)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa II)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa III)
Klasa B 2016/2017 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas