[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Ostrołęka 30 74 23 5 2 84-18 13 2 0 47-4 10 3 2 37-14
2.  Wkra Żuromin 30 65 20 5 5 95-33 10 3 2 53-14 10 2 3 42-19
3.  Wkra Bieżuń 30 59 18 5 7 71-29 12 1 2 46-16 6 4 5 25-13
4.  Nadnarwianka Pułtusk 30 58 18 4 8 61-37 12 1 2 42-19 6 3 6 19-18
5.  Żbik Nasielsk 30 56 18 2 10 50-40 12 1 2 26-10 6 1 8 24-30
6.  Makowianka Maków Mazowiecki 30 52 15 7 8 73-41 9 4 2 35-14 6 3 6 38-27
7.  Sona Nowe Miasto 30 46 13 7 10 69-52 8 3 4 45-28 5 4 6 24-24 2 4 1 1 0 6-4
8.  Iskra Krasne 30 46 14 4 12 71-55 9 3 3 41-23 5 1 9 30-32 2 1 0 1 1 4-6
9.  Orzyc Chorzele 30 42 13 3 14 51-70 9 1 5 29-26 4 2 9 22-44
10.  KS CK Troszyn 30 41 12 5 13 59-56 9 2 4 41-21 3 3 9 18-35
11.  Korona Szydłowo 30 38 10 8 12 47-43 6 3 6 23-19 4 5 6 24-24 2 3 1 0 1 4-3
12.  Tęcza Ojrzeń 30 38 11 5 14 50-69 5 3 7 28-34 6 2 7 22-35 2 3 1 0 1 3-4
13.  Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 23 6 5 19 27-79 3 3 9 16-43 3 2 10 11-36
14.  GKS Strzegowo 30 21 5 6 19 32-84 3 5 7 17-33 2 1 12 15-51
15.  Wkra Sochocin 30 14 4 2 24 18-82 4 0 11 12-32 0 2 13 6-50
16.  Boruta Kuczbork 30 9 2 3 25 21-91 2 3 10 13-29 0 0 15 8-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Korona Ostrołęka    3-0 0-0 2-0 1-0 2-1 2-0 1-0 2-1 5-1 1-1 6-0 3-0 7-0 7-0 5-0 
 2 Wkra Żuromin1-4     0-1 3-0 2-0 2-2 4-2 2-0 6-0 2-2 1-1 7-0 9-0 7-1 1-0 6-1 
 3 Wkra Bieżuń1-2 2-4     1-0 5-4 2-2 1-0 3-1 4-0 3-0 3-2 4-1 2-0 4-0 5-0 6-0 
 4 Nadnarwianka Pułtusk2-1 2-5 2-1     3-1 4-2 0-2 2-1 5-1 6-2 0-0 3-0 3-0* 4-2 3-1 3-0 
 5 Żbik Nasielsk0-1 1-2 2-1 1-0     2-1 0-0 3-2 4-1 2-1 4-0 1-0 3-1 1-0 1-0 1-0 
 6 Makowianka Maków Mazowiecki0-0 1-1 2-2 3-1 1-2     4-1 2-2 2-0 3-0 0-3* 2-1 6-0 4-1 3-0 2-0 
 7 Sona Nowe Miasto0-6 3-7 0-1 0-2 5-1 1-0     5-3 3-3 4-0 3-1 2-2 3-0 1-1 7-0 8-1 
 8 Iskra Krasne0-1 2-2 1-0 2-3 1-0 1-4 1-1     9-3 0-0 5-3 3-0 2-1 4-2 7-2 3-1 
 9 Orzyc Chorzele0-2 2-1 2-1 2-5 4-3 2-1 1-3 3-2     3-1 2-1 0-1 0-3 3-2 0-0 5-0 
 10 KS CK Troszyn2-2 1-3 1-0 0-3 4-2 3-0* 7-1 2-1 2-3     2-2 1-2 1-0 5-1 5-1 5-0 
 11 Korona Szydłowo2-4 0-1 0-0 1-0 1-2 1-3 1-1 1-2 2-0 2-0     2-3 1-1 2-1 3-0 4-1 
 12 Tęcza Ojrzeń1-3 0-2 0-4 1-2 1-1 2-9 2-2 5-4 1-2 1-1 0-2     2-0 4-0 3-1 5-1 
 13 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna2-4 0-5 1-7 0-0 0-3 1-5 1-0 1-3 0-0 2-5 0-5 0-3     4-0 1-1 3-2 
 14 GKS Strzegowo2-1 0-5 1-5 1-1 0-1 2-2 0-4 1-3 1-2 0-3 2-2 2-2 1-1     1-0 3-1 
 15 Wkra Sochocin0-5 0-3 0-1 0-1 1-2 1-3 0-2 1-5 2-1 2-1 1-0 1-3 0-3* 0-2     3-0 
 16 Boruta Kuczbork1-1 2-1 1-1 1-1 1-2 1-3 0-5 0-1 1-5 0-1 0-1 1-4 0-1 1-2 3-0*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Korona Szydłowo 1-1 Sona Nowe Miasto 14 sierpnia, 12:00
GKS Strzegowo 0-3 KS CK Troszyn 14 sierpnia, 16:00
Orzyc Chorzele 3-2 Iskra Krasne 14 sierpnia, 15:00
Wkra Bieżuń 1-2 Korona Ostrołęka 14 sierpnia, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-3 Żbik Nasielsk 12 sierpnia, 17:30
Tęcza Ojrzeń 1-2 Nadnarwianka Pułtusk 15 sierpnia, 16:00
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 16:00) odwołany
Boruta Kuczbork 1-3 Makowianka Maków Mazowiecki 14 sierpnia, 17:00
Wkra Żuromin 1-0 Wkra Sochocin 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Sona Nowe Miasto 7-0 Wkra Sochocin 20 sierpnia, 14:30
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Wkra Żuromin 20 sierpnia, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Boruta Kuczbork 20 sierpnia, 11:00
Żbik Nasielsk 1-0 Tęcza Ojrzeń 24 sierpnia, 17:30
Korona Ostrołęka 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 20 sierpnia, 17:00
Iskra Krasne 1-0 Wkra Bieżuń 20 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 2-3 Orzyc Chorzele 20 sierpnia, 17:30
Korona Szydłowo 2-1 GKS Strzegowo 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

GKS Strzegowo 0-4 Sona Nowe Miasto 27 sierpnia, 16:00
Orzyc Chorzele 2-1 Korona Szydłowo 27 sierpnia, 12:00
Wkra Bieżuń 3-0 KS CK Troszyn 27 sierpnia, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-3 Iskra Krasne 28 sierpnia, 17:00
Tęcza Ojrzeń 1-3 Korona Ostrołęka 27 sierpnia, 17:00
Boruta Kuczbork 1-2 Żbik Nasielsk 27 sierpnia, 11:00
Wkra Żuromin 3-0 Nadnarwianka Pułtusk 27 sierpnia, 11:00
Wkra Sochocin 1-3 Makowianka Maków Mazowiecki 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Sona Nowe Miasto 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki 31 sierpnia, 17:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-1 Wkra Sochocin 31 sierpnia, 17:00
Żbik Nasielsk 1-2 Wkra Żuromin 31 sierpnia, 17:00
Korona Ostrołęka 5-0 Boruta Kuczbork 31 sierpnia, 17:00
Iskra Krasne 3-0 Tęcza Ojrzeń 31 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 1-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 sierpnia, 17:00
Korona Szydłowo 0-0 Wkra Bieżuń 31 sierpnia, 17:00
GKS Strzegowo 1-2 Orzyc Chorzele 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Orzyc Chorzele 1-3 Sona Nowe Miasto 3 września, 16:00
Wkra Bieżuń 4-0 GKS Strzegowo 3 września, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-5 Korona Szydłowo 3 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 KS CK Troszyn 3 września, 16:00
Boruta Kuczbork 0-1 Iskra Krasne 3 września, 11:00
Wkra Żuromin 1-4 Korona Ostrołęka 3 września, 16:00
Wkra Sochocin 1-2 Żbik Nasielsk 4 września, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 4-2 Makowianka Maków Mazowiecki 3 września, 15:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Sona Nowe Miasto 0-2 Nadnarwianka Pułtusk 10 września, 13:30
Żbik Nasielsk 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 10 września, 16:30
Korona Ostrołęka 7-0 Wkra Sochocin 10 września, 16:00
Iskra Krasne 2-2 Wkra Żuromin 10 września, 16:00
KS CK Troszyn 5-0 Boruta Kuczbork 11 września, 16:00
Korona Szydłowo 2-3 Tęcza Ojrzeń 10 września, 16:00
GKS Strzegowo 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 10 września, 16:00
Orzyc Chorzele 2-1 Wkra Bieżuń 10 września, 12:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Wkra Bieżuń 1-0 Sona Nowe Miasto 17 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-0 Orzyc Chorzele 17 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 4-0 GKS Strzegowo 17 września, 16:00
Boruta Kuczbork 0-1 Korona Szydłowo 18 września, 11:00
Wkra Żuromin 2-2 KS CK Troszyn 17 września, 16:00
Wkra Sochocin 1-5 Iskra Krasne 18 września, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-1 Żbik Nasielsk 17 września, 11:00
Korona Ostrołęka 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 16 września, 17:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Sona Nowe Miasto 5-1 Żbik Nasielsk 25 września, 16:00
Korona Ostrołęka 2-0 Nadnarwianka Pułtusk 24 września, 16:00
Iskra Krasne 1-4 Makowianka Maków Mazowiecki 24 września, 16:00
KS CK Troszyn 5-1 Wkra Sochocin 24 września, 16:00
Korona Szydłowo 0-1 Wkra Żuromin 24 września, 16:00
GKS Strzegowo 3-1 Boruta Kuczbork 24 września, 15:00
Orzyc Chorzele 0-1 Tęcza Ojrzeń 24 września, 16:00
Wkra Bieżuń 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-0 Sona Nowe Miasto 1 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 0-4 Wkra Bieżuń 1 października, 15:00
Boruta Kuczbork 1-5 Orzyc Chorzele 1 października, 11:00
Wkra Żuromin 7-1 GKS Strzegowo 1 października, 11:00
Wkra Sochocin 1-0 Korona Szydłowo 2 października, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 KS CK Troszyn 1 października, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-1 Iskra Krasne 1 października, 11:00
Żbik Nasielsk 0-1 Korona Ostrołęka 1 października, 13:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Sona Nowe Miasto 0-6 Korona Ostrołęka 9 października, 15:00
Iskra Krasne 1-0 Żbik Nasielsk 8 października, 15:00
KS CK Troszyn 0-3 Nadnarwianka Pułtusk 8 października, 15:30
Korona Szydłowo 1-3 Makowianka Maków Mazowiecki 9 października, 14:00
GKS Strzegowo 1-0 Wkra Sochocin 8 października, 15:00
Orzyc Chorzele 2-1 Wkra Żuromin 8 października, 15:00
Wkra Bieżuń 6-0 Boruta Kuczbork 8 października, 13:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-3 Tęcza Ojrzeń 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Tęcza Ojrzeń 2-2 Sona Nowe Miasto 15 października, 11:00
Boruta Kuczbork 0-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 15 października, 11:00
Wkra Żuromin 0-1 Wkra Bieżuń 15 października, 15:00
Wkra Sochocin 2-1 Orzyc Chorzele 16 października, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 4-1 GKS Strzegowo 15 października, 14:00
Nadnarwianka Pułtusk 0-0 Korona Szydłowo 15 października, 11:00
Żbik Nasielsk 2-1 KS CK Troszyn 15 października, 15:00
Korona Ostrołęka 1-0 Iskra Krasne 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Sona Nowe Miasto 5-3 Iskra Krasne 22 października, 11:00
KS CK Troszyn 2-2 Korona Ostrołęka 22 października, 15:00
Korona Szydłowo 1-2 Żbik Nasielsk 22 października, 15:00
GKS Strzegowo 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 22 października, 15:00
Orzyc Chorzele 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 22 października, 14:00
Wkra Bieżuń 5-0 Wkra Sochocin 22 października, 13:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-5 Wkra Żuromin 22 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 5-1 Boruta Kuczbork 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Boruta Kuczbork 0-5 Sona Nowe Miasto 29 października, 11:00
Wkra Żuromin 7-0 Tęcza Ojrzeń 29 października, 13:00
Wkra Sochocin 0-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 października, 13:00
(wo)
na boisku 2-1
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Wkra Bieżuń 29 października, 14:00
Nadnarwianka Pułtusk 5-1 Orzyc Chorzele 29 października, 11:00
Żbik Nasielsk 1-0 GKS Strzegowo 29 października, 12:00
Korona Ostrołęka 1-1 Korona Szydłowo 29 października, 14:00
Iskra Krasne 0-0 KS CK Troszyn 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Sona Nowe Miasto 4-0 KS CK Troszyn 6 listopada, 13:30
Korona Szydłowo 1-2 Iskra Krasne 5 listopada, 13:00
GKS Strzegowo 2-1 Korona Ostrołęka 5 listopada, 14:00
Orzyc Chorzele 4-3 Żbik Nasielsk 5 listopada, 13:00
Wkra Bieżuń 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 5 listopada, 13:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-5 Makowianka Maków Mazowiecki 6 listopada, 11:00
Tęcza Ojrzeń 3-1 Wkra Sochocin 5 listopada, 13:00
Boruta Kuczbork 2-1 Wkra Żuromin 5 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Wkra Żuromin 4-2 Sona Nowe Miasto 12 listopada, 13:00
Wkra Sochocin 3-0 Boruta Kuczbork 13 listopada, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-1 Tęcza Ojrzeń 12 listopada, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 12 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Żbik Nasielsk 2-1 Wkra Bieżuń 12 listopada, 11:00
Korona Ostrołęka 2-1 Orzyc Chorzele 12 listopada, 12:00
Iskra Krasne 4-2 GKS Strzegowo 12 listopada, 13:00
KS CK Troszyn 2-2 Korona Szydłowo 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Sona Nowe Miasto 3-1 Korona Szydłowo 18 marca, 15:00
KS CK Troszyn 5-1 GKS Strzegowo 18 marca, 15:00
Iskra Krasne 9-3 Orzyc Chorzele 18 marca, 15:00
Korona Ostrołęka 0-0 Wkra Bieżuń 18 marca, 12:00
Żbik Nasielsk 3-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 18 marca, 11:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Tęcza Ojrzeń 18 marca, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Boruta Kuczbork 18 marca, 15:00
Wkra Sochocin 0-3 Wkra Żuromin 19 marca, 14:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Wkra Sochocin 0-2 Sona Nowe Miasto 26 marca, 15:00
Wkra Żuromin 2-2 Makowianka Maków Mazowiecki 25 marca, 14:00
Boruta Kuczbork 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 26 marca, 15:30
Tęcza Ojrzeń 1-1 Żbik Nasielsk 25 marca, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-4 Korona Ostrołęka 25 marca, 15:00
Wkra Bieżuń 3-1 Iskra Krasne 25 marca, 15:00
Orzyc Chorzele 3-1 KS CK Troszyn 25 marca, 15:00
GKS Strzegowo 2-2 Korona Szydłowo 25 marca, 14:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Sona Nowe Miasto 1-1 GKS Strzegowo 1 kwietnia, 14:30
Korona Szydłowo 2-0 Orzyc Chorzele 1 kwietnia, 13:00
KS CK Troszyn 1-0 Wkra Bieżuń 1 kwietnia, 15:00
Iskra Krasne 2-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1 kwietnia, 16:00
Korona Ostrołęka 6-0 Tęcza Ojrzeń 1 kwietnia, 12:00
Żbik Nasielsk 1-0 Boruta Kuczbork 1 kwietnia, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-5 Wkra Żuromin 1 kwietnia, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Wkra Sochocin 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Makowianka Maków Mazowiecki 4-1 Sona Nowe Miasto 8 kwietnia, 15:00
Wkra Sochocin 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 9 kwietnia, 14:00
Wkra Żuromin 2-0 Żbik Nasielsk 8 kwietnia, 15:00
Boruta Kuczbork 1-1 Korona Ostrołęka 8 kwietnia, 13:00
Tęcza Ojrzeń 5-4 Iskra Krasne 8 kwietnia, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-5 KS CK Troszyn 8 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 3-2 Korona Szydłowo 8 kwietnia, 16:00
Orzyc Chorzele 3-2 GKS Strzegowo 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Nadnarwianka Pułtusk 13 kwietnia, 17:00
Sona Nowe Miasto 3-3 Orzyc Chorzele 15 kwietnia, 11:00
GKS Strzegowo 1-5 Wkra Bieżuń 14 kwietnia, 16:00
Korona Szydłowo 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 15 kwietnia, 11:00
KS CK Troszyn 1-2 Tęcza Ojrzeń 14 kwietnia, 16:00
w Baranowie
Iskra Krasne 3-1 Boruta Kuczbork 15 kwietnia, 14:00
Korona Ostrołęka 3-0 Wkra Żuromin 14 kwietnia, 16:30
Żbik Nasielsk 1-0 Wkra Sochocin 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Nadnarwianka Pułtusk 0-2 Sona Nowe Miasto 23 kwietnia, 14:00
w Nowym Mieście; Nadnarwianka gospodarzem
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Żbik Nasielsk 22 kwietnia, 15:00
Wkra Sochocin 0-5 Korona Ostrołęka 23 kwietnia, 14:00
Wkra Żuromin 2-0 Iskra Krasne 22 kwietnia, 14:00
Boruta Kuczbork 0-1 KS CK Troszyn 22 kwietnia, 13:00
Tęcza Ojrzeń 0-2 Korona Szydłowo 22 kwietnia, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4-0 GKS Strzegowo 22 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 4-0 Orzyc Chorzele 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Makowianka Maków Mazowiecki 0-0 Korona Ostrołęka 29 kwietnia, 16:00
Sona Nowe Miasto 0-1 Wkra Bieżuń 29 kwietnia, 16:00
Orzyc Chorzele 0-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 29 kwietnia, 16:00
GKS Strzegowo 2-2 Tęcza Ojrzeń 29 kwietnia, 13:00
Korona Szydłowo 4-1 Boruta Kuczbork 29 kwietnia, 15:00
KS CK Troszyn 1-3 Wkra Żuromin 29 kwietnia, 15:00
Iskra Krasne 7-2 Wkra Sochocin 29 kwietnia, 14:00
Żbik Nasielsk 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Żbik Nasielsk 0-0 Sona Nowe Miasto 7 maja, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-1 Korona Ostrołęka 6 maja, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Iskra Krasne 6 maja, 16:00
Wkra Sochocin 2-1 KS CK Troszyn 7 maja, 14:00
Wkra Żuromin 1-1 Korona Szydłowo 6 maja, 16:00
Boruta Kuczbork 1-2 GKS Strzegowo 6 maja, 12:00
Tęcza Ojrzeń 1-2 Orzyc Chorzele 6 maja, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-7 Wkra Bieżuń 6 maja, 11:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Sona Nowe Miasto 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 13 maja, 13:00
Wkra Bieżuń 4-1 Tęcza Ojrzeń 13 maja, 17:00
Orzyc Chorzele 5-0 Boruta Kuczbork 13 maja, 16:00
GKS Strzegowo 0-5 Wkra Żuromin 13 maja, 16:00
Korona Szydłowo 3-0 Wkra Sochocin 13 maja, 15:00
KS CK Troszyn 3-0 Makowianka Maków Mazowiecki 13 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-0
Iskra Krasne 2-3 Nadnarwianka Pułtusk 13 maja, 15:30
Korona Ostrołęka 1-0 Żbik Nasielsk 13 maja, 16:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Korona Ostrołęka 2-0 Sona Nowe Miasto 20 maja, 13:00
Żbik Nasielsk 3-2 Iskra Krasne 20 maja, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 6-2 KS CK Troszyn 20 maja, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-3 Korona Szydłowo 20 maja, 16:00
(wo)
na boisku 5-2
Wkra Sochocin 0-2 GKS Strzegowo 21 maja, 17:00
Wkra Żuromin 6-0 Orzyc Chorzele 20 maja, 17:00
Boruta Kuczbork 1-1 Wkra Bieżuń 21 maja, 17:00
Tęcza Ojrzeń 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 20 maja, 16:00

Kolejka 26 - 24 maja

Sona Nowe Miasto 2-2 Tęcza Ojrzeń 24 maja, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-2 Boruta Kuczbork 24 maja, 17:00
Wkra Bieżuń 2-4 Wkra Żuromin 24 maja, 17:00
Orzyc Chorzele 0-0 Wkra Sochocin 24 maja, 17:00
GKS Strzegowo 2-2 Makowianka Maków Mazowiecki 24 maja, 17:00
Korona Szydłowo 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 23 maja, 17:00
KS CK Troszyn 4-2 Żbik Nasielsk 24 maja, 17:00
Iskra Krasne 0-1 Korona Ostrołęka 24 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Iskra Krasne 1-1 Sona Nowe Miasto 27 maja, 17:00
Korona Ostrołęka 5-1 KS CK Troszyn 27 maja, 16:00
Żbik Nasielsk 4-0 Korona Szydłowo 27 maja, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 4-2 GKS Strzegowo 27 maja, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Orzyc Chorzele 27 maja, 16:00
Wkra Sochocin 0-1 Wkra Bieżuń 27 maja, 16:00
Wkra Żuromin 9-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 27 maja, 11:00
Boruta Kuczbork 1-4 Tęcza Ojrzeń 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Sona Nowe Miasto 8-1 Boruta Kuczbork 3 czerwca, 15:00
Tęcza Ojrzeń 0-2 Wkra Żuromin 3 czerwca, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Wkra Sochocin 3 czerwca, 17:00
Wkra Bieżuń 2-2 Makowianka Maków Mazowiecki 3 czerwca, 18:00
Orzyc Chorzele 2-5 Nadnarwianka Pułtusk 3 czerwca, 16:00
GKS Strzegowo 0-1 Żbik Nasielsk 3 czerwca, 16:00
Korona Szydłowo 2-4 Korona Ostrołęka 3 czerwca, 15:00
KS CK Troszyn 2-1 Iskra Krasne 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

KS CK Troszyn 7-1 Sona Nowe Miasto 10 czerwca, 17:30
Iskra Krasne 5-3 Korona Szydłowo 10 czerwca, 15:00
Korona Ostrołęka 7-0 GKS Strzegowo 10 czerwca, 17:30
Żbik Nasielsk 4-1 Orzyc Chorzele 10 czerwca, 17:30
Nadnarwianka Pułtusk 2-1 Wkra Bieżuń 10 czerwca, 17:30
Makowianka Maków Mazowiecki 6-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 10 czerwca, 17:30
Wkra Sochocin 1-3 Tęcza Ojrzeń 10 czerwca, 17:30
Wkra Żuromin 6-1 Boruta Kuczbork 10 czerwca, 12:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Sona Nowe Miasto 3-7 Wkra Żuromin 17 czerwca, 17:30
Boruta Kuczbork 3-0 Wkra Sochocin 17 czerwca, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tęcza Ojrzeń 2-9 Makowianka Maków Mazowiecki 17 czerwca, 17:30
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 16 czerwca, 18:30
Wkra Bieżuń 5-4 Żbik Nasielsk 17 czerwca, 17:30
Orzyc Chorzele 0-2 Korona Ostrołęka 17 czerwca, 16:00
GKS Strzegowo 1-3 Iskra Krasne 17 czerwca, 15:00
Korona Szydłowo 2-0 KS CK Troszyn 17 czerwca, 15:00

IV liga 2016/2017 (mazowiecka (południe))
IV liga 2016/2017 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2016/2017 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Radom)
Liga okręgowa 2016/2017 (Siedlce)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Warszawa II)

Klasa A 2016/2017 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas