[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazowsze Jednorożec 26 63 20 3 3 91-34 11 1 1 54-19 9 2 2 37-15
2.  Orzeł Sypniewo 26 61 19 4 3 74-38 12 1 0 37-13 7 3 3 37-25
3.  PAF Płońsk 26 55 17 4 5 89-35 8 3 2 49-17 9 1 3 40-18
4.  Kryształ Glinojeck 26 47 14 5 7 62-35 8 4 1 33-13 6 1 6 29-22
5.  Rzekunianka Rzekuń 26 44 14 2 10 74-57 7 1 5 45-25 7 1 5 29-32 2 4 1 1 0 5-4
6.  Kurpik Kadzidło 26 44 13 5 8 62-54 9 1 3 36-18 4 4 5 26-36 2 1 0 1 1 4-5
7.  Konopianka Konopki 26 41 13 2 11 55-49 7 2 4 28-19 6 0 7 27-30
8.  Korona Karolinowo 26 31 9 4 13 52-65 5 2 6 32-34 4 2 7 20-31
9.  KS Wąsewo 26 30 8 6 12 47-52 5 2 6 29-34 3 4 6 18-18
10.  Żak Szreńsk 26 29 8 5 13 35-64 6 2 5 21-24 2 3 8 14-40
11.  Świt Baranowo 26 26 7 5 14 43-54 5 2 6 27-26 2 3 8 16-28
12.  Jutrzenka Unieck 26 24 6 6 14 40-58 3 3 7 21-30 3 3 7 19-28
13.  Gryf Kownaty Żędowe 26 23 7 2 17 53-80 5 2 6 28-30 2 0 11 25-50
14.  Pełta Karniewo 26 1 0 1 25 14-116 0 1 12 5-44 0 0 13 9-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mazowsze Jednorożec    4-1 3-2 4-2 5-1 1-2 3-0 2-2 3-1 3-0 4-1 6-2 7-4 9-1 
 2 Orzeł Sypniewo3-2     2-1 2-1 5-0 5-2 3-0 3-2 2-2 3-0* 1-0 2-0 3-2 3-1 
 3 PAF Płońsk1-2 3-4     2-2 6-1 7-0 2-1 4-1 2-2 4-1 1-1 3-1 2-1 12-0 
 4 Kryształ Glinojeck4-0 4-0 1-3     5-3 3-1 3-1 1-1 0-0 3-3 3-0 0-0 4-1 2-0 
 5 Rzekunianka Rzekuń0-1 0-2 4-5 0-3     3-3 2-3 6-1 2-1 5-0 3-2 5-3 4-1 11-0 
 6 Kurpik Kadzidło1-3 2-2 3-2 1-0 1-2     2-3 5-1 2-0 3-1 4-1 5-2 6-1 1-0 
 7 Konopianka Konopki1-1 0-5 0-0 1-2 0-4 4-1     4-1 2-0 3-1 5-2 0-1 3-0 5-1 
 8 Korona Karolinowo1-5 2-4 2-3 0-4 1-2 3-3 4-3     0-2 3-0 4-4 2-1 6-2 4-1 
 9 KS Wąsewo0-3 2-5 0-5 5-3 1-3 2-3 2-5 3-1     3-3 2-1 1-1 4-1 4-0 
 10 Żak Szreńsk0-5 1-1 1-3 2-1 0-3 0-0 0-2 1-0 2-1     1-0 1-4 8-3 4-1 
 11 Świt Baranowo1-1 2-2 1-5 2-0 1-2 1-4 0-1 1-5 0-3 7-0     3-2 2-0 6-1 
 12 Jutrzenka Unieck1-2 1-6 0-2 1-3 3-3 3-1 5-1 0-2 1-1 2-2 0-2     1-4 3-1 
 13 Gryf Kownaty Żędowe1-8 3-1 0-3 1-3 4-2 4-4 4-1 0-1 2-1 1-2 0-2 0-0     8-2 
 14 Pełta Karniewo1-4 1-4 1-6 1-5 0-3 0-2 0-6 1-2 0-4 0-1 0-0 0-2 0-5     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Żak Szreńsk 0-0 Kurpik Kadzidło 21 sierpnia, 14:00
Świt Baranowo 2-0 Gryf Kownaty Żędowe 20 sierpnia, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 5-3 Jutrzenka Unieck 21 sierpnia, 16:00
PAF Płońsk 4-1 Korona Karolinowo 20 sierpnia, 17:00
Pełta Karniewo 1-5 Kryształ Glinojeck 21 sierpnia, 15:00
Konopianka Konopki 0-5 Orzeł Sypniewo 21 sierpnia, 15:00
Mazowsze Jednorożec 3-1 KS Wąsewo 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Kurpik Kadzidło 2-0 KS Wąsewo 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Sypniewo 3-2 Mazowsze Jednorożec 28 sierpnia, 15:30
Kryształ Glinojeck 3-1 Konopianka Konopki 27 sierpnia, 16:00
Korona Karolinowo 4-1 Pełta Karniewo 28 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Unieck 0-2 PAF Płońsk 27 sierpnia, 16:00
Gryf Kownaty Żędowe 4-2 Rzekunianka Rzekuń 27 sierpnia, 11:00
Żak Szreńsk 1-0 Świt Baranowo 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Świt Baranowo 1-4 Kurpik Kadzidło 3 września, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 5-0 Żak Szreńsk 3 września, 14:00
PAF Płońsk 2-1 Gryf Kownaty Żędowe 3 września, 16:30
Pełta Karniewo 0-2 Jutrzenka Unieck 4 września, 15:00
Konopianka Konopki 4-1 Korona Karolinowo 3 września, 11:00
Mazowsze Jednorożec 4-2 Kryształ Glinojeck 4 września, 14:00
KS Wąsewo 2-5 Orzeł Sypniewo 4 września, 15:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Kurpik Kadzidło 2-2 Orzeł Sypniewo 11 września, 16:00
Kryształ Glinojeck 0-0 KS Wąsewo 10 września, 15:00
Korona Karolinowo 1-5 Mazowsze Jednorożec 10 września, 13:00
Jutrzenka Unieck 5-1 Konopianka Konopki 10 września, 14:30
Gryf Kownaty Żędowe 8-2 Pełta Karniewo 10 września, 15:30
Żak Szreńsk 1-3 PAF Płońsk 11 września, 14:00
Świt Baranowo 1-2 Rzekunianka Rzekuń 10 września, 12:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Rzekunianka Rzekuń 3-3 Kurpik Kadzidło 18 września, 14:00
PAF Płońsk 1-1 Świt Baranowo 17 września, 16:30
Pełta Karniewo 0-1 Żak Szreńsk 18 września, 15:00
Konopianka Konopki 3-0 Gryf Kownaty Żędowe 16 września, 19:00
Mazowsze Jednorożec 6-2 Jutrzenka Unieck 18 września, 14:00
KS Wąsewo 3-1 Korona Karolinowo 17 września, 13:00
Orzeł Sypniewo 2-1 Kryształ Glinojeck 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 21 września

Kurpik Kadzidło 1-0 Kryształ Glinojeck 21 września, 17:00
Korona Karolinowo 2-4 Orzeł Sypniewo 21 września, 17:00
Jutrzenka Unieck 1-1 KS Wąsewo 21 września, 16:30
Gryf Kownaty Żędowe 1-8 Mazowsze Jednorożec 21 września, 17:00
Żak Szreńsk 0-2 Konopianka Konopki 21 września, 16:30
Świt Baranowo 6-1 Pełta Karniewo 21 września, 16:30
Rzekunianka Rzekuń 4-5 PAF Płońsk 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

PAF Płońsk 7-0 Kurpik Kadzidło 24 września, 16:00
Pełta Karniewo 0-3 Rzekunianka Rzekuń 25 września, 15:00
Konopianka Konopki 5-2 Świt Baranowo 24 września, 16:00
Mazowsze Jednorożec 3-0 Żak Szreńsk 25 września, 14:00
KS Wąsewo 4-1 Gryf Kownaty Żędowe 25 września, 16:00
Orzeł Sypniewo 2-0 Jutrzenka Unieck 25 września, 15:00
Kryształ Glinojeck 1-1 Korona Karolinowo 24 września, 13:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Kurpik Kadzidło 5-1 Korona Karolinowo 2 października, 12:30
Jutrzenka Unieck 1-3 Kryształ Glinojeck 1 października, 14:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-1 Orzeł Sypniewo 1 października, 14:30
Żak Szreńsk 2-1 KS Wąsewo 2 października, 14:00
Świt Baranowo 1-1 Mazowsze Jednorożec 2 października, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 2-3 Konopianka Konopki 1 października, 15:00
PAF Płońsk 12-0 Pełta Karniewo 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pełta Karniewo 0-2 Kurpik Kadzidło 9 października, 15:00
Konopianka Konopki 0-0 PAF Płońsk 8 października, 15:00
Mazowsze Jednorożec 5-1 Rzekunianka Rzekuń 9 października, 14:00
KS Wąsewo 2-1 Świt Baranowo 9 października, 15:00
Orzeł Sypniewo 3-0 Żak Szreńsk 8 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Kryształ Glinojeck 4-1 Gryf Kownaty Żędowe 8 października, 14:00
Korona Karolinowo 2-1 Jutrzenka Unieck 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Kurpik Kadzidło 5-2 Jutrzenka Unieck 16 października, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 0-1 Korona Karolinowo 15 października, 15:00
Żak Szreńsk 2-1 Kryształ Glinojeck 16 października, 14:00
Świt Baranowo 2-2 Orzeł Sypniewo 16 października, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 2-1 KS Wąsewo 15 października, 14:00
PAF Płońsk 1-2 Mazowsze Jednorożec 15 października, 15:30
Pełta Karniewo 0-6 Konopianka Konopki 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Konopianka Konopki 4-1 Kurpik Kadzidło 22 października, 15:00
Mazowsze Jednorożec 9-1 Pełta Karniewo 23 października, 14:00
KS Wąsewo 0-5 PAF Płońsk 23 października, 15:00
Orzeł Sypniewo 5-0 Rzekunianka Rzekuń 22 października, 14:00
Kryształ Glinojeck 3-0 Świt Baranowo 22 października, 14:00
Korona Karolinowo 3-0 Żak Szreńsk 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Unieck 1-4 Gryf Kownaty Żędowe 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Kurpik Kadzidło 6-1 Gryf Kownaty Żędowe 30 października, 14:00
Żak Szreńsk 1-4 Jutrzenka Unieck 30 października, 13:00
Świt Baranowo 1-5 Korona Karolinowo 30 października, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 0-3 Kryształ Glinojeck 29 października, 14:00
PAF Płońsk 3-4 Orzeł Sypniewo 29 października, 13:30
Pełta Karniewo 0-4 KS Wąsewo 30 października, 14:00
Konopianka Konopki 1-1 Mazowsze Jednorożec 29 października, 16:30

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Mazowsze Jednorożec 1-2 Kurpik Kadzidło 6 listopada, 14:00
KS Wąsewo 2-5 Konopianka Konopki 5 listopada, 14:00
Orzeł Sypniewo 3-1 Pełta Karniewo 5 listopada, 13:00
Kryształ Glinojeck 1-3 PAF Płońsk 5 listopada, 14:00
Korona Karolinowo 1-2 Rzekunianka Rzekuń 5 listopada, 13:00
Jutrzenka Unieck 0-2 Świt Baranowo 6 listopada, 13:00
Gryf Kownaty Żędowe 1-2 Żak Szreńsk 5 listopada, 14:30

Kolejka 14 - 25-26 marca

Kurpik Kadzidło 3-1 Żak Szreńsk 26 marca, 16:00
Gryf Kownaty Żędowe 0-2 Świt Baranowo 25 marca, 14:00
Jutrzenka Unieck 3-3 Rzekunianka Rzekuń 26 marca, 13:00
Korona Karolinowo 2-3 PAF Płońsk 25 marca, 14:00
Kryształ Glinojeck 2-0 Pełta Karniewo 26 marca, 15:00
Orzeł Sypniewo 3-0 Konopianka Konopki 25 marca, 15:00
KS Wąsewo 0-3 Mazowsze Jednorożec 25 marca, 14:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

KS Wąsewo 2-3 Kurpik Kadzidło 1 kwietnia, 14:00
Mazowsze Jednorożec 4-1 Orzeł Sypniewo 1 kwietnia, 14:00
Konopianka Konopki 1-2 Kryształ Glinojeck 2 kwietnia, 17:00
Pełta Karniewo 1-2 Korona Karolinowo 2 kwietnia, 16:00
PAF Płońsk 3-1 Jutrzenka Unieck 1 kwietnia, 15:30
Rzekunianka Rzekuń 4-1 Gryf Kownaty Żędowe 1 kwietnia, 11:00
Świt Baranowo 7-0 Żak Szreńsk 1 kwietnia, 17:30

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Kurpik Kadzidło 4-1 Świt Baranowo 9 kwietnia, 17:00
Żak Szreńsk 0-3 Rzekunianka Rzekuń 9 kwietnia, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 0-3 PAF Płońsk 9 kwietnia, 15:30
Jutrzenka Unieck 3-1 Pełta Karniewo 9 kwietnia, 12:00
Korona Karolinowo 4-3 Konopianka Konopki 8 kwietnia, 15:00
Kryształ Glinojeck 4-0 Mazowsze Jednorożec 8 kwietnia, 15:00
Orzeł Sypniewo 2-2 KS Wąsewo 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Orzeł Sypniewo 5-2 Kurpik Kadzidło 22 kwietnia, 12:00
KS Wąsewo 5-3 Kryształ Glinojeck 23 kwietnia, 16:00
Mazowsze Jednorożec 2-2 Korona Karolinowo 23 kwietnia, 13:00
Konopianka Konopki 0-1 Jutrzenka Unieck 23 kwietnia, 18:00
w Ciechanowie
Pełta Karniewo 0-5 Gryf Kownaty Żędowe 22 kwietnia, 12:00
PAF Płońsk 4-1 Żak Szreńsk 22 kwietnia, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 3-2 Świt Baranowo 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Kurpik Kadzidło 1-2 Rzekunianka Rzekuń 30 kwietnia, 17:00
Świt Baranowo 1-5 PAF Płońsk 29 kwietnia, 17:00
Żak Szreńsk 4-1 Pełta Karniewo 29 kwietnia, 16:00
Gryf Kownaty Żędowe 4-1 Konopianka Konopki 29 kwietnia, 11:00
Jutrzenka Unieck 1-2 Mazowsze Jednorożec 29 kwietnia, 11:00
Korona Karolinowo 0-2 KS Wąsewo 29 kwietnia, 13:00
Kryształ Glinojeck 4-0 Orzeł Sypniewo 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 3 maja

Kryształ Glinojeck 3-1 Kurpik Kadzidło 3 maja, 17:00
Orzeł Sypniewo 3-2 Korona Karolinowo 3 maja, 16:30
KS Wąsewo 1-1 Jutrzenka Unieck 3 maja, 17:00
Mazowsze Jednorożec 7-4 Gryf Kownaty Żędowe 3 maja, 17:00
Konopianka Konopki 3-1 Żak Szreńsk 3 maja, 11:00
Pełta Karniewo 0-0 Świt Baranowo 3 maja, 17:00
PAF Płońsk 6-1 Rzekunianka Rzekuń 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Kurpik Kadzidło 3-2 PAF Płońsk 7 maja, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 11-0 Pełta Karniewo 6 maja, 15:00
Świt Baranowo 0-1 Konopianka Konopki 7 maja, 16:30
Żak Szreńsk 0-5 Mazowsze Jednorożec 7 maja, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 2-1 KS Wąsewo 6 maja, 14:00
Jutrzenka Unieck 1-6 Orzeł Sypniewo 6 maja, 11:00
Korona Karolinowo 0-4 Kryształ Glinojeck 6 maja, 12:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Korona Karolinowo 3-3 Kurpik Kadzidło 13 maja, 16:00
Kryształ Glinojeck 0-0 Jutrzenka Unieck 13 maja, 15:00
Orzeł Sypniewo 3-2 Gryf Kownaty Żędowe 13 maja, 12:00
KS Wąsewo 3-3 Żak Szreńsk 13 maja, 15:00
Mazowsze Jednorożec 4-1 Świt Baranowo 13 maja, 14:00
Konopianka Konopki 0-4 Rzekunianka Rzekuń 14 maja, 11:00
w Ostrołęce
Pełta Karniewo 1-6 PAF Płońsk 14 maja, 14:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Kurpik Kadzidło 1-0 Pełta Karniewo 21 maja, 17:00
PAF Płońsk 2-1 Konopianka Konopki 20 maja, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 0-1 Mazowsze Jednorożec 20 maja, 15:00
Świt Baranowo 0-3 KS Wąsewo 21 maja, 16:30
Żak Szreńsk 1-1 Orzeł Sypniewo 21 maja, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 1-3 Kryształ Glinojeck 20 maja, 15:00
Jutrzenka Unieck 0-2 Korona Karolinowo 20 maja, 13:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Jutrzenka Unieck 3-1 Kurpik Kadzidło 27 maja, 15:00
Korona Karolinowo 6-2 Gryf Kownaty Żędowe 27 maja, 16:00
Kryształ Glinojeck 3-3 Żak Szreńsk 27 maja, 16:00
Orzeł Sypniewo 1-0 Świt Baranowo 27 maja, 15:00
KS Wąsewo 1-3 Rzekunianka Rzekuń 28 maja, 15:00
Mazowsze Jednorożec 3-2 PAF Płońsk 28 maja, 13:00
Konopianka Konopki 5-1 Pełta Karniewo 27 maja, 17:00
w Ciechanowie

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Kurpik Kadzidło 2-3 Konopianka Konopki 4 czerwca, 17:00
Pełta Karniewo 1-4 Mazowsze Jednorożec 4 czerwca, 14:00
PAF Płońsk 2-2 KS Wąsewo 3 czerwca, 14:30
Rzekunianka Rzekuń 0-2 Orzeł Sypniewo 3 czerwca, 15:00
Świt Baranowo 2-0 Kryształ Glinojeck 4 czerwca, 16:30
Żak Szreńsk 1-0 Korona Karolinowo 4 czerwca, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 0-0 Jutrzenka Unieck 3 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Gryf Kownaty Żędowe 4-4 Kurpik Kadzidło 11 czerwca, 14:00
Jutrzenka Unieck 2-2 Żak Szreńsk 11 czerwca, 14:00
Korona Karolinowo 4-4 Świt Baranowo 10 czerwca, 17:00
Kryształ Glinojeck 5-3 Rzekunianka Rzekuń 10 czerwca, 16:00
Orzeł Sypniewo 2-1 PAF Płońsk 11 czerwca, 16:00
KS Wąsewo 4-0 Pełta Karniewo 10 czerwca, 15:00
Mazowsze Jednorożec 3-0 Konopianka Konopki 8 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Kurpik Kadzidło 1-3 Mazowsze Jednorożec 18 czerwca, 14:00
Konopianka Konopki 2-0 KS Wąsewo 18 czerwca, 11:00
Pełta Karniewo 1-4 Orzeł Sypniewo 18 czerwca, 14:00
PAF Płońsk 2-2 Kryształ Glinojeck 18 czerwca, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 6-1 Korona Karolinowo 17 czerwca, 15:00
Świt Baranowo 3-2 Jutrzenka Unieck 18 czerwca, 14:00
Żak Szreńsk 8-3 Gryf Kownaty Żędowe 18 czerwca, 14:00

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2016/2017 (Ciechanów)
Klasa B 2016/2017 (Ostrołęka)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas