[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Nice-Sport 2 Klasa A 2016/2017, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gracja Tczów 26 63 20 3 3 93-27 11 1 1 53-13 9 2 2 40-14
2.  Gryf Policzna 26 61 19 4 3 75-33 10 2 1 40-14 9 2 2 35-19 2 4 1 1 0 3-1
3.  Oronka Orońsko 26 61 19 4 3 71-19 9 3 1 40-10 10 1 2 31-9 2 1 0 1 1 1-3
4.  Królewscy Jedlnia 26 48 15 3 8 61-48 7 1 5 34-30 8 2 3 27-18
5.  KS Chomentów 26 46 15 1 10 56-58 7 0 6 26-29 8 1 4 30-29
6.  Energia II Kozienice 26 41 12 5 9 66-47 7 2 4 39-17 5 3 5 27-30
7.  Iskra Gózd 26 33 11 0 15 49-58 6 0 7 24-24 5 0 8 25-34
8.  Plon Garbatka-Letnisko 26 29 9 2 15 46-58 5 1 7 22-32 4 1 8 24-26
9.  Gryfia Mirów 26 27 8 3 15 53-87 4 0 9 18-38 4 3 6 35-49
10.  KP Stanisławice 26 26 6 8 12 54-67 3 5 5 30-35 3 3 7 24-32
11.  Strażak Wielogóra 26 24 6 6 14 47-73 4 3 6 28-36 2 3 8 19-37 4 10 3 1 0 12-5
12.  Zorza Kowala 26 24 7 3 16 42-69 5 2 6 27-28 2 1 10 15-41 4 4 1 1 2 7-13
13.  Akcja I Jastrzębia 26 24 7 3 16 44-68 2 2 9 21-31 5 1 7 23-37 4 3 1 0 3 9-10
14.  Megawat Świerże Górne 26 15 4 3 19 44-89 2 2 9 23-39 2 1 10 21-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gracja Tczów    4-1 2-1 1-1 5-1 3-0 2-1 2-1 8-1 6-0 6-2 4-0 1-2 9-2 
 2 Gryf Policzna1-1     2-0 0-3 2-0 3-3 5-0 1-0 8-1 4-2 5-0 3-2 5-2 1-0 
 3 Oronka Orońsko2-4 1-1     0-0 5-0 1-1 4-1 2-1 1-0 1-0 3-0 8-0 4-1 8-1 
 4 Królewscy Jedlnia3-1 1-2 1-4     1-2 5-1 5-3 4-2 3-4 4-4 2-1 2-0 0-4 3-2 
 5 KS Chomentów0-3 1-2 0-4 1-3     1-2 3-0* 3-2 7-5 3-2 0-3 2-0 3-2 2-1 
 6 Energia II Kozienice1-0 1-2 1-4 5-0 0-2     3-1 2-2 1-2 3-0 6-1 2-2 10-0 4-1 
 7 Iskra Gózd1-5 1-0 0-2 0-3 1-2 1-2     2-3 2-1 3-4 2-1 3-0 3-0 5-1 
 8 Plon Garbatka-Letnisko0-3 0-4 0-3* 2-4 1-5 1-3 4-0     5-5 2-0 2-1 2-1 0-1 3-2 
 9 Gryfia Mirów1-7 1-6 0-3* 1-4 1-2 2-1 2-3 2-1     1-0 3-1 1-3 1-4 2-3 
 10 KP Stanisławice1-5 2-2 0-2 0-2 2-4 4-4 1-3 3-2 5-2     2-2 4-1 2-2 4-4 
 11 Strażak Wielogóra2-2 1-3 1-3 4-2 3-3 1-4 0-5 1-4 4-4 1-4     5-0 2-1 3-1 
 12 Zorza Kowala1-2 1-5 0-2 3-0 2-4 3-1 1-3 3-1 2-6 1-1 2-2     4-1 4-0 
 13 Akcja I Jastrzębia1-6 2-3 1-2 1-2 0-3 2-3 2-1 0-1 1-1 2-2 2-3 5-1     2-3 
 14 Megawat Świerże Górne0-1 3-4 1-1 0-3 6-2 3-2 2-4 1-4 2-3 1-5 2-2 0-5 2-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Gracja Tczów 9-2 Megawat Świerże Górne 14 sierpnia, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-4 Gryf Policzna 14 sierpnia, 16:30
Królewscy Jedlnia 1-4 Oronka Orońsko 14 sierpnia, 16:00
KS Chomentów 0-3 Strażak Wielogóra 13 sierpnia, 17:00
Energia II Kozienice 1-2 Gryfia Mirów 13 sierpnia, 17:00
Akcja I Jastrzębia 2-2 KP Stanisławice 13 sierpnia, 17:00
Zorza Kowala 1-3 Iskra Gózd 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Megawat Świerże Górne 2-4 Iskra Gózd 21 sierpnia, 17:00
KP Stanisławice 4-1 Zorza Kowala 20 sierpnia, 13:00
Gryfia Mirów 1-4 Akcja I Jastrzębia 21 sierpnia, 16:00
Strażak Wielogóra 1-4 Energia II Kozienice 20 sierpnia, 17:00
Oronka Orońsko 5-0 KS Chomentów 20 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 0-3 Królewscy Jedlnia 20 sierpnia, 17:00
Gracja Tczów 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Plon Garbatka-Letnisko 3-2 Megawat Świerże Górne 28 sierpnia, 16:30
Królewscy Jedlnia 3-1 Gracja Tczów 28 sierpnia, 17:00
KS Chomentów 1-2 Gryf Policzna 27 sierpnia, 17:00
Energia II Kozienice 1-4 Oronka Orońsko 28 sierpnia, 17:00
Akcja I Jastrzębia 2-3 Strażak Wielogóra 27 sierpnia, 16:00
Zorza Kowala 2-6 Gryfia Mirów 28 sierpnia, 16:00
Iskra Gózd 3-4 KP Stanisławice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Megawat Świerże Górne 1-5 KP Stanisławice 4 września, 17:00
Gryfia Mirów 2-3 Iskra Gózd 4 września, 16:00
Strażak Wielogóra 5-0 Zorza Kowala 3 września, 16:00
Oronka Orońsko 4-1 Akcja I Jastrzębia 3 września, 11:00
Gryf Policzna 3-3 Energia II Kozienice 3 września, 17:00
Gracja Tczów 5-1 KS Chomentów 4 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-4 Królewscy Jedlnia 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Królewscy Jedlnia 3-2 Megawat Świerże Górne 11 września, 16:00
KS Chomentów 3-2 Plon Garbatka-Letnisko 10 września, 17:00
Energia II Kozienice 1-0 Gracja Tczów 11 września, 17:00
Akcja I Jastrzębia 2-3 Gryf Policzna 10 września, 16:00
Iskra Gózd 2-1 Strażak Wielogóra 10 września, 17:00
KP Stanisławice 5-2 Gryfia Mirów 10 września, 16:00
Oronka Orońsko 8-0 Zorza Kowala 10 września, 15:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Megawat Świerże Górne 2-3 Gryfia Mirów 18 września, 16:00
Strażak Wielogóra 1-4 KP Stanisławice 17 września, 16:00
Oronka Orońsko 4-1 Iskra Gózd 18 września, 16:00
Gryf Policzna 3-2 Zorza Kowala 17 września, 16:00
Gracja Tczów 1-2 Akcja I Jastrzębia 18 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-3 Energia II Kozienice 17 września, 16:00
Królewscy Jedlnia 1-2 KS Chomentów 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

KS Chomentów 2-1 Megawat Świerże Górne 24 września, 16:00
Energia II Kozienice 5-0 Królewscy Jedlnia 25 września, 17:00
Akcja I Jastrzębia 0-1 Plon Garbatka-Letnisko 24 września, 16:00
Zorza Kowala 1-2 Gracja Tczów 25 września, 16:00
Iskra Gózd 1-0 Gryf Policzna 24 września, 16:00
KP Stanisławice 0-2 Oronka Orońsko 24 września, 15:00
Gryfia Mirów 3-1 Strażak Wielogóra 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Megawat Świerże Górne 2-2 Strażak Wielogóra 2 października, 16:00
Oronka Orońsko 1-0 Gryfia Mirów 2 października, 16:00
Gryf Policzna 4-2 KP Stanisławice 1 października, 15:00
Gracja Tczów 2-1 Iskra Gózd 2 października, 14:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Zorza Kowala 2 października, 15:00
Królewscy Jedlnia 0-4 Akcja I Jastrzębia 2 października, 15:00
KS Chomentów 1-2 Energia II Kozienice 2 października, 11:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Energia II Kozienice 4-1 Megawat Świerże Górne 9 października, 16:00
Akcja I Jastrzębia 0-3 KS Chomentów 8 października, 16:00
Zorza Kowala 3-0 Królewscy Jedlnia 9 października, 15:00
Iskra Gózd 2-3 Plon Garbatka-Letnisko 8 października, 15:00
KP Stanisławice 1-5 Gracja Tczów 8 października, 11:00
Gryfia Mirów 1-6 Gryf Policzna 9 października, 16:00
Strażak Wielogóra 1-3 Oronka Orońsko 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Megawat Świerże Górne 1-1 Oronka Orońsko 16 października, 15:00
Gryf Policzna 5-0 Strażak Wielogóra 15 października, 15:00
Gracja Tczów 8-1 Gryfia Mirów 16 października, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-0 KP Stanisławice 16 października, 15:00
Królewscy Jedlnia 5-3 Iskra Gózd 16 października, 15:00
KS Chomentów 2-0 Zorza Kowala 15 października, 15:00
Energia II Kozienice 10-0 Akcja I Jastrzębia 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Akcja I Jastrzębia 2-3 Megawat Świerże Górne 22 października, 15:00
Zorza Kowala 3-1 Energia II Kozienice 22 października, 15:00
Iskra Gózd 1-2 KS Chomentów 22 października, 15:00
KP Stanisławice 0-2 Królewscy Jedlnia 22 października, 15:00
Gryfia Mirów 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 23 października, 14:00
Strażak Wielogóra 2-2 Gracja Tczów 22 października, 15:00
Oronka Orońsko 1-1 Gryf Policzna 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Megawat Świerże Górne 3-4 Gryf Policzna 30 października, 14:00
Gracja Tczów 2-1 Oronka Orońsko 30 października, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Strażak Wielogóra 29 października, 14:00
Królewscy Jedlnia 3-4 Gryfia Mirów 30 października, 14:00
KS Chomentów 3-2 KP Stanisławice 29 października, 14:00
Energia II Kozienice 3-1 Iskra Gózd 30 października, 13:00
Akcja I Jastrzębia 5-1 Zorza Kowala 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Zorza Kowala 4-0 Megawat Świerże Górne 5 listopada, 13:00
Iskra Gózd 3-0 Akcja I Jastrzębia 5 listopada, 13:00
KP Stanisławice 4-4 Energia II Kozienice 5 listopada, 13:00
Gryfia Mirów 1-2 KS Chomentów 5 listopada, 13:00
Strażak Wielogóra 4-2 Królewscy Jedlnia 5 listopada, 14:00
Oronka Orońsko 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 5 listopada, 13:00
Gryf Policzna 1-1 Gracja Tczów 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Megawat Świerże Górne 0-1 Gracja Tczów 26 marca, 14:00
Gryf Policzna 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 25 marca, 15:00
Oronka Orońsko 0-0 Królewscy Jedlnia 25 marca, 16:00
Strażak Wielogóra 3-3 KS Chomentów 25 marca, 14:00
Gryfia Mirów 2-1 Energia II Kozienice 26 marca, 15:00
KP Stanisławice 2-2 Akcja I Jastrzębia 25 marca, 15:00
Iskra Gózd 3-0 Zorza Kowala 25 marca, 16:00
w Kuczkach Kolonii

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Iskra Gózd 5-1 Megawat Świerże Górne 1 kwietnia, 16:00
Zorza Kowala 1-1 KP Stanisławice 2 kwietnia, 16:00
Akcja I Jastrzębia 1-1 Gryfia Mirów 1 kwietnia, 15:30
Energia II Kozienice 6-1 Strażak Wielogóra 2 kwietnia, 15:00
KS Chomentów 0-4 Oronka Orońsko 2 kwietnia, 14:00
Królewscy Jedlnia 1-2 Gryf Policzna 2 kwietnia, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-3 Gracja Tczów 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Megawat Świerże Górne 1-4 Plon Garbatka-Letnisko 9 kwietnia, 16:00
Gracja Tczów 1-1 Królewscy Jedlnia 9 kwietnia, 15:00
Gryf Policzna 2-0 KS Chomentów 8 kwietnia, 16:00
Oronka Orońsko 1-1 Energia II Kozienice 8 kwietnia, 16:30
Strażak Wielogóra 2-1 Akcja I Jastrzębia 8 kwietnia, 15:00
Gryfia Mirów 1-3 Zorza Kowala 9 kwietnia, 15:00
KP Stanisławice 1-3 Iskra Gózd 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

KP Stanisławice 4-4 Megawat Świerże Górne 22 kwietnia, 16:00
Iskra Gózd 2-1 Gryfia Mirów 22 kwietnia, 17:00
Zorza Kowala 2-2 Strażak Wielogóra 23 kwietnia, 15:00
Akcja I Jastrzębia 1-2 Oronka Orońsko 22 kwietnia, 16:00
Energia II Kozienice 1-2 Gryf Policzna 23 kwietnia, 16:00
KS Chomentów 0-3 Gracja Tczów 22 kwietnia, 17:00
Królewscy Jedlnia 4-2 Plon Garbatka-Letnisko 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Zorza Kowala 0-2 Oronka Orońsko 29 kwietnia, 17:00
Megawat Świerże Górne 0-3 Królewscy Jedlnia 30 kwietnia, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-5 KS Chomentów 30 kwietnia, 17:00
Gracja Tczów 3-0 Energia II Kozienice 29 kwietnia, 11:00
Gryf Policzna 5-2 Akcja I Jastrzębia 29 kwietnia, 16:00
Strażak Wielogóra 0-5 Iskra Gózd 29 kwietnia, 17:00
w Radomiu; na bocznym boisku Radomiaka
Gryfia Mirów 1-0 KP Stanisławice 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Gryfia Mirów 2-3 Megawat Świerże Górne 7 maja, 17:00
KP Stanisławice 2-2 Strażak Wielogóra 6 maja, 16:00
Iskra Gózd 0-2 Oronka Orońsko 6 maja, 16:00
Zorza Kowala 1-5 Gryf Policzna 7 maja, 15:00
Akcja I Jastrzębia 1-6 Gracja Tczów 6 maja, 17:00
Energia II Kozienice 2-2 Plon Garbatka-Letnisko 7 maja, 16:00
KS Chomentów 1-3 Królewscy Jedlnia 6 maja, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Megawat Świerże Górne 6-2 KS Chomentów 14 maja, 17:00
Królewscy Jedlnia 5-1 Energia II Kozienice 14 maja, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Akcja I Jastrzębia 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:00) odwołany na wniosek gości
Gracja Tczów 4-0 Zorza Kowala 14 maja, 16:00
Gryf Policzna 5-0 Iskra Gózd 13 maja, 14:00
Oronka Orońsko 1-0 KP Stanisławice 13 maja, 17:00
Strażak Wielogóra 4-4 Gryfia Mirów 13 maja, 18:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Strażak Wielogóra 3-1 Megawat Świerże Górne 20 maja, 18:00
Gryfia Mirów 0-3 Oronka Orońsko 21 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
KP Stanisławice 2-2 Gryf Policzna 20 maja, 16:00
Iskra Gózd 1-5 Gracja Tczów 20 maja, 15:00
Zorza Kowala 3-1 Plon Garbatka-Letnisko 21 maja, 15:00
Akcja I Jastrzębia 1-2 Królewscy Jedlnia 20 maja, 17:00
Energia II Kozienice 0-2 KS Chomentów 20 maja, 18:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Megawat Świerże Górne 3-2 Energia II Kozienice 14 czerwca, 18:00
KS Chomentów 3-2 Akcja I Jastrzębia 27 maja, 17:00
Królewscy Jedlnia 2-0 Zorza Kowala 28 maja, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 4-0 Iskra Gózd 28 maja, 17:00
Gracja Tczów 6-0 KP Stanisławice 28 maja, 16:00
Gryf Policzna 8-1 Gryfia Mirów 27 maja, 14:00
Oronka Orońsko 3-0 Strażak Wielogóra 28 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Oronka Orońsko 8-1 Megawat Świerże Górne 3 czerwca, 13:00
Strażak Wielogóra 1-3 Gryf Policzna 3 czerwca, 18:00
Gryfia Mirów 1-7 Gracja Tczów 4 czerwca, 16:00
KP Stanisławice 3-2 Plon Garbatka-Letnisko 4 czerwca, 15:00
Iskra Gózd 0-3 Królewscy Jedlnia 4 czerwca, 16:00
Zorza Kowala 2-4 KS Chomentów 4 czerwca, 16:00
Akcja I Jastrzębia 2-3 Energia II Kozienice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Megawat Świerże Górne 2-3 Akcja I Jastrzębia 11 czerwca, 17:00
Energia II Kozienice 2-2 Zorza Kowala 11 czerwca, 17:00
KS Chomentów 3-0 Iskra Gózd 9 czerwca, 18:30
(wo)
nie odbył się
Królewscy Jedlnia 4-4 KP Stanisławice 11 czerwca, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 5-5 Gryfia Mirów 11 czerwca, 17:00
Gracja Tczów 6-2 Strażak Wielogóra 11 czerwca, 16:00
Gryf Policzna 2-0 Oronka Orońsko 10 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Gryf Policzna 1-0 Megawat Świerże Górne 17 czerwca, 12:00
Oronka Orońsko 2-4 Gracja Tczów 17 czerwca, 17:00
Strażak Wielogóra 1-4 Plon Garbatka-Letnisko 17 czerwca, 18:00
Gryfia Mirów 1-4 Królewscy Jedlnia 18 czerwca, 16:00
KP Stanisławice 2-4 KS Chomentów 18 czerwca, 17:00
Iskra Gózd 1-2 Energia II Kozienice 17 czerwca, 16:00
Zorza Kowala 4-1 Akcja I Jastrzębia 18 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Megawat Świerże Górne 0-5 Zorza Kowala 25 czerwca, 16:00
Akcja I Jastrzębia 2-1 Iskra Gózd 25 czerwca, 16:00
Energia II Kozienice 3-0 KP Stanisławice 25 czerwca, 16:00
KS Chomentów 7-5 Gryfia Mirów 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 czerwca, 16:00) odwołany
Królewscy Jedlnia 2-1 Strażak Wielogóra 25 czerwca, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-3 Oronka Orońsko 24 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Gracja Tczów 4-1 Gryf Policzna 24 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Radom)

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Radom)

Nice-Sport 2 Klasa A 2016/2017 (Radom II)

Tomadex Klasa B 2016/2017 (Radom I)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas