[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Nice-Sport 2 Klasa A 2016/2017, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mogielanka Mogielnica 24 60 19 3 2 72-17 11 0 1 41-6 8 3 1 31-11
2.  Sadownik Błędów 24 48 16 0 8 55-35 8 0 4 31-18 8 0 4 24-17
3.  Młodzik 18 Radom 24 47 14 5 5 61-34 8 2 2 30-11 6 3 3 31-23
4.  KS Błotnica Stara 24 45 13 6 5 64-34 6 3 3 38-19 7 3 2 26-15
5.  Chojniak Wieniawa 24 41 11 8 5 51-36 6 3 3 24-15 5 5 2 27-21
6.  Zodiak Sucha 24 39 12 3 9 48-39 7 3 2 28-13 5 0 7 20-26
7.  Powała Taczów 24 38 12 2 10 53-43 8 2 2 34-18 4 0 8 19-25
8.  Sokół Przytyk 24 33 10 3 11 29-27 7 0 5 18-13 3 3 6 11-14
9.  MKS Wyśmierzyce 24 30 9 3 12 65-59 5 2 5 29-22 4 1 7 36-37
10.  Orzeł Gielniów 24 22 6 4 14 40-63 5 3 4 30-27 1 1 10 10-36
11.  LKS Potworów 24 16 5 1 18 28-75 0 1 11 12-43 5 0 7 16-32
12.  Kraska Jasieniec 24 14 4 2 18 28-74 2 0 10 11-38 2 2 8 17-36 2 3 1 0 1 6-1
13.  Jaguar Wolanów 24 14 4 2 18 26-84 1 2 9 13-38 3 0 9 13-46 2 3 1 0 1 1-6
Sokół Sokolniki wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Mogielanka Mogielnica    0-1 3-2 4-0 2-0 2-0 4-0 2-0 7-3 3-0 5-0 6-0 3-0* 
 2 Sadownik Błędów1-3     1-2 4-3 1-2 1-0 4-0 1-0 5-2 3-1 2-4 5-1 3-0* 
 3 Młodzik 18 Radom2-1 2-3     0-1 2-2 5-0 1-0 1-1 2-1 6-1 4-1 2-0 3-0 
 4 KS Błotnica Stara1-1 3-1 2-3     5-2 0-2 1-3 1-1 4-1 4-2 3-0* 2-2 12-1 
 5 Chojniak Wieniawa1-4 1-0 1-1 2-2     3-0 7-3 1-0 2-2 2-0 1-2 0-1 3-0 
 6 Zodiak Sucha0-0 0-2 2-2 0-1 2-2     2-0 3-1 4-3 7-0 2-0 1-0 5-2 
 7 Powała Taczów0-1 1-3 4-1 1-1 2-2 2-1     3-0 5-2 4-1 3-1 5-2 4-3 
 8 Sokół Przytyk1-3 0-3 2-0 0-2 0-3* 5-1 2-0     2-0 1-0 0-1 2-0 3-0 
 9 MKS Wyśmierzyce2-2 1-2 2-2 0-3* 3-4 1-3 1-0 0-4     3-1 3-0* 5-1 8-0 
 10 Orzeł Gielniów0-5 3-2 2-6 1-1 1-1 3-1 2-0 1-1 2-3     7-2 6-2 2-3 
 11 LKS Potworów2-3 0-1 2-3 3-4 0-4 0-4 0-4 0-2 2-10 1-3     2-2 0-3 
 12 Kraska Jasieniec0-5 2-5 2-4 0-5 2-4 0-2 1-5 1-0 1-5 1-0 1-2     0-1 
 13 Jaguar Wolanów1-3 4-1 0-5 0-3 1-1 4-6 0-4 0-1 1-4 1-1 1-3 0-6     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

KS Błotnica Stara - Sokół Sokolniki (k. Radomia) 13 sierpnia, 13:00
goście nie dojechali
Powała Taczów 2-1 Zodiak Sucha 13 sierpnia, 16:00
MKS Wyśmierzyce 0-4 Sokół Przytyk 14 sierpnia, 16:00
Młodzik 18 Radom 2-0 Kraska Jasieniec 14 sierpnia, 17:00
Sadownik Błędów 1-3 Mogielanka Mogielnica 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Gielniów 7-2 LKS Potworów 13 sierpnia, 17:00
Chojniak Wieniawa 3-0 Jaguar Wolanów 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Sokół Sokolniki (k. Radomia) - Jaguar Wolanów
gospodarze nie wyznaczyli terminu meczu
LKS Potworów 0-4 Chojniak Wieniawa 21 sierpnia, 16:00
Mogielanka Mogielnica 3-0 Orzeł Gielniów 20 sierpnia, 17:00
Kraska Jasieniec 2-5 Sadownik Błędów 21 sierpnia, 16:00
Sokół Przytyk 2-0 Młodzik 18 Radom 20 sierpnia, 10:00
Zodiak Sucha 4-3 MKS Wyśmierzyce 21 sierpnia, 16:00
KS Błotnica Stara 1-3 Powała Taczów 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Powała Taczów.
 
MKS Wyśmierzyce 0-3 KS Błotnica Stara 28 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-3
Młodzik 18 Radom 5-0 Zodiak Sucha 28 sierpnia, 17:00
Sadownik Błędów 1-0 Sokół Przytyk 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Gielniów 6-2 Kraska Jasieniec 27 sierpnia, 14:00
Chojniak Wieniawa 1-4 Mogielanka Mogielnica 28 sierpnia, 15:00
Jaguar Wolanów 1-3 LKS Potworów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: LKS Potworów.
 
Mogielanka Mogielnica 3-0 Jaguar Wolanów 4 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Kraska Jasieniec 2-4 Chojniak Wieniawa 4 września, 15:00
Sokół Przytyk 1-0 Orzeł Gielniów 3 września, 12:00
Zodiak Sucha 0-2 Sadownik Błędów 4 września, 16:00
KS Błotnica Stara 2-3 Młodzik 18 Radom 4 września, 16:00
Powała Taczów 5-2 MKS Wyśmierzyce 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: MKS Wyśmierzyce.
 
Młodzik 18 Radom 1-0 Powała Taczów 10 września, 11:00
Sadownik Błędów 4-3 KS Błotnica Stara 11 września, 17:00
Orzeł Gielniów 3-1 Zodiak Sucha 11 września, 16:00
Chojniak Wieniawa 1-0 Sokół Przytyk 11 września, 16:00
Jaguar Wolanów 0-6 Kraska Jasieniec 10 września, 16:30
LKS Potworów 2-3 Mogielanka Mogielnica 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Mogielanka Mogielnica.
 
Kraska Jasieniec 1-2 LKS Potworów 18 września, 15:30
Sokół Przytyk 3-0 Jaguar Wolanów 18 września, 15:00
Zodiak Sucha 2-2 Chojniak Wieniawa 18 września, 15:00
KS Błotnica Stara 4-2 Orzeł Gielniów 18 września, 15:00
Powała Taczów 1-3 Sadownik Błędów 17 września, 15:00
MKS Wyśmierzyce 2-2 Młodzik 18 Radom 18 września, 15:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Młodzik 18 Radom.
 
Sadownik Błędów 5-2 MKS Wyśmierzyce 25 września, 16:00
Orzeł Gielniów 2-0 Powała Taczów 25 września, 16:00
Chojniak Wieniawa 2-2 KS Błotnica Stara 25 września, 16:00
Jaguar Wolanów 4-6 Zodiak Sucha 25 września, 16:00
LKS Potworów 0-2 Sokół Przytyk 25 września, 16:00
Mogielanka Mogielnica 6-0 Kraska Jasieniec 24 września, 14:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Kraska Jasieniec.
 
Sokół Przytyk 1-3 Mogielanka Mogielnica 1 października, 15:00
Zodiak Sucha 2-0 LKS Potworów 2 października, 15:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
KS Błotnica Stara 12-1 Jaguar Wolanów 2 października, 15:00
Powała Taczów 2-2 Chojniak Wieniawa 1 października, 15:00
MKS Wyśmierzyce 3-1 Orzeł Gielniów 2 października, 15:00
Młodzik 18 Radom 2-3 Sadownik Błędów 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Sadownik Błędów.
 
Orzeł Gielniów 2-6 Młodzik 18 Radom 9 października, 15:00
Chojniak Wieniawa 2-2 MKS Wyśmierzyce 9 października, 14:00
Jaguar Wolanów 0-4 Powała Taczów 9 października, 15:00
LKS Potworów 3-4 KS Błotnica Stara 9 października, 15:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 Zodiak Sucha 9 października, 14:00
Kraska Jasieniec 1-0 Sokół Przytyk 9 października, 13:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Sokół Przytyk.
 
Zodiak Sucha 1-0 Kraska Jasieniec 16 października, 15:00
KS Błotnica Stara 1-1 Mogielanka Mogielnica 16 października, 15:00
Powała Taczów 3-1 LKS Potworów 15 października, 15:00
MKS Wyśmierzyce 8-0 Jaguar Wolanów 16 października, 15:00
Młodzik 18 Radom 2-2 Chojniak Wieniawa 16 października, 14:00
Sadownik Błędów 3-1 Orzeł Gielniów 16 października, 15:45

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Orzeł Gielniów.
 
Chojniak Wieniawa 1-0 Sadownik Błędów 23 października, 14:00
Jaguar Wolanów 0-5 Młodzik 18 Radom 23 października, 14:00
LKS Potworów 2-10 MKS Wyśmierzyce 23 października, 15:00
Mogielanka Mogielnica 4-0 Powała Taczów 22 października, 14:00
Kraska Jasieniec 0-5 KS Błotnica Stara 23 października, 12:00
Sokół Przytyk 5-1 Zodiak Sucha 22 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Zodiak Sucha.
 
KS Błotnica Stara 1-1 Sokół Przytyk 30 października, 14:00
Powała Taczów 5-2 Kraska Jasieniec 29 października, 14:30
MKS Wyśmierzyce 2-2 Mogielanka Mogielnica 30 października, 13:00
Młodzik 18 Radom 4-1 LKS Potworów 30 października, 14:00
Sadownik Błędów 3-0 Jaguar Wolanów 30 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Gielniów 1-1 Chojniak Wieniawa 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Chojniak Wieniawa.
 
Jaguar Wolanów 1-1 Orzeł Gielniów 6 listopada, 13:00
LKS Potworów 0-1 Sadownik Błędów 5 listopada, 14:00
Mogielanka Mogielnica 3-2 Młodzik 18 Radom 6 listopada, 13:00
Kraska Jasieniec 1-5 MKS Wyśmierzyce 6 listopada, 13:30
Sokół Przytyk 2-0 Powała Taczów 6 listopada, 14:00
Zodiak Sucha 0-1 KS Błotnica Stara 6 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: KS Błotnica Stara.
 
Zodiak Sucha 2-0 Powała Taczów 26 marca, 15:00
Sokół Przytyk 2-0 MKS Wyśmierzyce 26 marca, 14:00
Kraska Jasieniec 2-4 Młodzik 18 Radom 26 marca, 15:00
Mogielanka Mogielnica 0-1 Sadownik Błędów 26 marca, 14:00
LKS Potworów 1-3 Orzeł Gielniów 26 marca, 13:00
Jaguar Wolanów 1-1 Chojniak Wieniawa 25 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Jaguar Wolanów.
 
Chojniak Wieniawa 1-2 LKS Potworów 2 kwietnia, 14:00
Orzeł Gielniów 0-5 Mogielanka Mogielnica 2 kwietnia, 16:00
Sadownik Błędów 5-1 Kraska Jasieniec 2 kwietnia, 17:00
Młodzik 18 Radom 1-1 Sokół Przytyk 2 kwietnia, 15:00
MKS Wyśmierzyce 1-3 Zodiak Sucha 2 kwietnia, 15:00
Powała Taczów 1-1 KS Błotnica Stara 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Powała Taczów.
 
KS Błotnica Stara 4-1 MKS Wyśmierzyce 8 kwietnia, 16:00
Zodiak Sucha 2-2 Młodzik 18 Radom 9 kwietnia, 15:00
Sokół Przytyk 0-3 Sadownik Błędów 9 kwietnia, 14:00
Kraska Jasieniec 1-0 Orzeł Gielniów 8 kwietnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 Chojniak Wieniawa 9 kwietnia, 16:00
LKS Potworów 0-3 Jaguar Wolanów 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: LKS Potworów.
 
Jaguar Wolanów 1-3 Mogielanka Mogielnica 22 kwietnia, 16:00
Chojniak Wieniawa 0-1 Kraska Jasieniec 23 kwietnia, 15:00
Orzeł Gielniów 1-1 Sokół Przytyk 23 kwietnia, 16:00
Sadownik Błędów 1-0 Zodiak Sucha 22 kwietnia, 17:00
Młodzik 18 Radom 0-1 KS Błotnica Stara 23 kwietnia, 15:00
MKS Wyśmierzyce 1-0 Powała Taczów 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: MKS Wyśmierzyce.
 
Powała Taczów 4-1 Młodzik 18 Radom 26 kwietnia, 18:00
KS Błotnica Stara 3-1 Sadownik Błędów 30 kwietnia, 15:00
Zodiak Sucha 7-0 Orzeł Gielniów 29 kwietnia, 17:00
Sokół Przytyk 0-3 Chojniak Wieniawa 30 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
Kraska Jasieniec 0-1 Jaguar Wolanów 30 kwietnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 5-0 LKS Potworów 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Pauza: Mogielanka Mogielnica.
 
LKS Potworów 2-2 Kraska Jasieniec 6 maja, 14:00
Jaguar Wolanów 0-1 Sokół Przytyk 6 maja, 16:00
Chojniak Wieniawa 3-0 Zodiak Sucha 6 maja, 18:00
Orzeł Gielniów 1-1 KS Błotnica Stara 7 maja, 17:00
Sadownik Błędów 4-0 Powała Taczów 7 maja, 17:00
Młodzik 18 Radom 2-1 MKS Wyśmierzyce 7 maja, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Pauza: Młodzik 18 Radom.
 
MKS Wyśmierzyce 1-2 Sadownik Błędów 13 maja, 17:00
Powała Taczów 4-1 Orzeł Gielniów 14 maja, 17:00
KS Błotnica Stara 5-2 Chojniak Wieniawa 14 maja, 16:00
Zodiak Sucha 5-2 Jaguar Wolanów 14 maja, 16:00
Sokół Przytyk 0-1 LKS Potworów 14 maja, 13:00
Kraska Jasieniec 0-5 Mogielanka Mogielnica 13 maja, 17:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Pauza: Kraska Jasieniec.
 
Mogielanka Mogielnica 2-0 Sokół Przytyk 20 maja, 14:00
LKS Potworów 0-4 Zodiak Sucha 20 maja, 13:00
Jaguar Wolanów 0-3 KS Błotnica Stara 20 maja, 16:00
Chojniak Wieniawa 7-3 Powała Taczów 21 maja, 16:00
Orzeł Gielniów 2-3 MKS Wyśmierzyce 20 maja, 17:00
Sadownik Błędów 1-2 Młodzik 18 Radom 20 maja, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Pauza: Sadownik Błędów.
 
Młodzik 18 Radom 6-1 Orzeł Gielniów 28 maja, 17:00
MKS Wyśmierzyce 3-4 Chojniak Wieniawa 27 maja, 18:00
Powała Taczów 4-3 Jaguar Wolanów 27 maja, 16:00
KS Błotnica Stara 3-0 LKS Potworów 27 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zodiak Sucha 0-0 Mogielanka Mogielnica 27 maja, 17:00
Sokół Przytyk 2-0 Kraska Jasieniec 28 maja, 14:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Pauza: Sokół Przytyk.
 
Kraska Jasieniec 0-2 Zodiak Sucha 3 czerwca, 17:00
Mogielanka Mogielnica 4-0 KS Błotnica Stara 4 czerwca, 13:00
LKS Potworów 0-4 Powała Taczów 4 czerwca, 14:00
Jaguar Wolanów 1-4 MKS Wyśmierzyce 3 czerwca, 16:00
Chojniak Wieniawa 1-1 Młodzik 18 Radom 3 czerwca, 18:00
Orzeł Gielniów 3-2 Sadownik Błędów 3 czerwca, 17:30

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Pauza: Orzeł Gielniów.
 
Sadownik Błędów 1-2 Chojniak Wieniawa 11 czerwca, 17:00
Młodzik 18 Radom 3-0 Jaguar Wolanów 11 czerwca, 18:00
MKS Wyśmierzyce 3-0 LKS Potworów 11 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 3-3
Powała Taczów 0-1 Mogielanka Mogielnica 11 czerwca, 18:00
KS Błotnica Stara 2-2 Kraska Jasieniec 11 czerwca, 16:00
Zodiak Sucha 3-1 Sokół Przytyk 11 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 17-18 czerwca

Pauza: Zodiak Sucha.
 
Sokół Przytyk 0-2 KS Błotnica Stara 16 czerwca, 18:30
Kraska Jasieniec 1-5 Powała Taczów 18 czerwca, 17:00
Mogielanka Mogielnica 7-3 MKS Wyśmierzyce 18 czerwca, 14:00
LKS Potworów 2-3 Młodzik 18 Radom 18 czerwca, 14:00
Jaguar Wolanów 4-1 Sadownik Błędów 17 czerwca, 16:00
Chojniak Wieniawa 2-0 Orzeł Gielniów 18 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Pauza: Chojniak Wieniawa.
 
Orzeł Gielniów 2-3 Jaguar Wolanów 25 czerwca, 16:00
Sadownik Błędów 2-4 LKS Potworów 25 czerwca, 16:00
Młodzik 18 Radom 2-1 Mogielanka Mogielnica 24 czerwca, 16:00
MKS Wyśmierzyce 5-1 Kraska Jasieniec 25 czerwca, 16:00
Powała Taczów 3-0 Sokół Przytyk 23 czerwca, 19:00
KS Błotnica Stara 0-2 Zodiak Sucha 24 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Radom)

Campeon.pl Liga okręgowa 2016/2017 (Radom)

Nice-Sport 2 Klasa A 2016/2017 (Radom I)

Tomadex Klasa B 2016/2017 (Radom II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas