[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
17 goli - Wojciech Caniboł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
15 goli - Damian Celuch (Piast Żmigród),
12 goli - Grzegorz Mazurek (Piast Żmigród), Daniel Szczepan (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
11 goli - Dawid Hanzel (Unia Turza Śląska), Mateusz Kluzek (Ślęza Wrocław),
10 goli - Mateusz Baszak (Olimpia Kowary), Michał Bednarski (KS Polkowice), Michał Chyrek (Falubaz Zielona Góra), Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów),
9 goli - Michał Bojdys (Rekord Bielsko-Biała), Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice), Maciej Firlej (Ślęza Wrocław), Damian Nowak (Skra Częstochowa), Dawid Ogrocki (Rekord Bielsko-Biała), Andrzej Trubeha (Górnik II Zabrze),
8 goli - Dawid Hałat (Rekord Bielsko-Biała), Łukasz Żegleń (Stal Brzeg),
7 goli - Michał Bachor (Ruch Zdzieszowice), Marcin Czaicki (BKS Stal Bielsko-Biała), Krzysztof Gancarczyk (Stal Brzeg), Jakub Jakóbczyk (Ślęza Wrocław), Daniel Łuczak (Śląsk II Wrocław), Mateusz Marzec (Ruch Zdzieszowice), Marcin Nowacki (Stal Brzeg), Łukasz Szędzielarz (Rekord Bielsko-Biała), Mariusz Szuszkiewicz (KS Polkowice), Lucjan Zieliński (Miedź II Legnica),
6 goli - Krystian Jajko (Piast Żmigród), Rafał Karmelita (KS Polkowice), Łukasz Kowalczyk (Skra Częstochowa), Mateusz Majsner (Pniówek Pawłowice Śląskie), Dariusz Pawlusiński (Unia Turza Śląska), Artur Pląskowski (BKS Stal Bielsko-Biała), Bartosz Semeniuk (Pniówek Pawłowice Śląskie), Marcin Sobczak (Pniówek Pawłowice Śląskie), Michał Szczyrba (Pniówek Pawłowice Śląskie), Dariusz Zapotoczny (Ruch Zdzieszowice),
5 goli - Łukasz Chodyga (Miedź II Legnica), Łukasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Daniel Gałach (Olimpia Kowary), Kamil Jadach (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Artur Łuczkiewicz (Śląsk II Wrocław), Dawid Nagi (Rekord Bielsko-Biała), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Damian Szczęsny (BKS Stal Bielsko-Biała), Kamil Szymura (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Wacławczyk (KS Polkowice), Mateusz Zatwarnicki (Miedź II Legnica),
4 gole - Farid Ali (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jakub Babij (Falubaz Zielona Góra), Paweł Boczarski (Stal Brzeg), Mateusz Cieślik (Miedź II Legnica), Albert Cipior (Falubaz Zielona Góra), Jurij Furta (Piast Żmigród), Filip Karbowy (Miedź II Legnica), Kamil Karcz (BKS Stal Bielsko-Biała), Jevgēņijs Kosmačovs (Olimpia Kowary), Adam Krakowski (Pniówek Pawłowice Śląskie), Maciej Matusik (Śląsk II Wrocław), Dawid Molski (Ślęza Wrocław), Marcin Morawski (Górnik Wałbrzych), Dariusz Pawłowski (Górnik II Zabrze), Arkadiusz Przybyła (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Sitnik (Unia Turza Śląska), Marek Sobik (Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Surożyński (KS Polkowice), Hubert Tylec (Skra Częstochowa), Adrian Woźniczka (Miedź II Legnica), Kamil Żołna (Rekord Bielsko-Biała),
3 gole - Piotr Andrzejczak (Falubaz Zielona Góra), Marcin Buryło (Lechia Dzierżoniów), Aleksander Chmielewski (BKS Stal Bielsko-Biała), Krzysztof Chrapek (BKS Stal Bielsko-Biała), Jakub Czajkowski (Ruch Zdzieszowice), Maciej Felsch (BKS Stal Bielsko-Biała), Tomasz Gajda (Stal Brzeg), Wiktor Kobiela (KS Polkowice), Dominik Lasik (Górnik II Zabrze), Dawid Lipiński (Stal Brzeg), Przemysław Mycan (Falubaz Zielona Góra), Dawid Niedbała (Skra Częstochowa), Adrian Niewiadomski (Ślęza Wrocław), Bartosz Pikul (Górnik II Zabrze), Karol Stachowiak (Piast Żmigród), Mateusz Szatkowski (Ruch Zdzieszowice), Bartosz Tomkiewicz (Lechia Dzierżoniów), Jarosław Wieczorek (Ruch Zdzieszowice), Damian Zajączkowski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
2 gole - Maciej Bancewicz (KS Polkowice), Kamil Biliński (Śląsk II Wrocław), Patryk Bobkiewicz (Piast Żmigród), Jakub Bohdanowicz (Ślęza Wrocław), Mateusz Borys (Falubaz Zielona Góra), Dominik Bronisławski (Górnik Wałbrzych), Seweryn Caputa (BKS Stal Bielsko-Biała), Martins Ekwueme (Falubaz Zielona Góra), Damian Furczyk (BKS Stal Bielsko-Biała), Wojciech Galas (KS Polkowice), Szymon Gałecki (Unia Turza Śląska), Karol Gardzielewicz (Miedź II Legnica), Jakub Giełda (Miedź II Legnica), Kamil Glenc (Pniówek Pawłowice Śląskie), Maciej Górecki (Falubaz Zielona Góra), Mateusz Jaros (Olimpia Kowary), Tomasz Jaworski (Stal Brzeg), Krzysztof Kiklaisz (Górnik II Zabrze), Wojciech Konefał (KS Polkowice), Konrad Kostrzycki (Ruch Zdzieszowice), Kamil Kuczok (Unia Turza Śląska), Bartłomiej Kulczycki (Stal Brzeg), Paweł Kulczyk (Unia Turza Śląska), Marcin Mazur (Stal Brzeg), Mateusz Miazga (Miedź II Legnica), Grzegorz Michalak (Górnik Wałbrzych), Eryk Moryson (Piast Żmigród), Adrian Musiał (Skra Częstochowa), Adrian Nowacki (KS Polkowice), Filip Olejniczak (Ślęza Wrocław), Dawid Plizga (Górnik II Zabrze), Paweł Polak (Unia Turza Śląska), Patryk Poręba (Miedź II Legnica), Jan Rytko (Górnik Wałbrzych), Bartłomiej Sikorski (Unia Turza Śląska), Michał Sikorski (Stal Brzeg), Paweł Słonecki (Lechia Dzierżoniów), Mariusz Sobala (BKS Stal Bielsko-Biała), Mateusz Stempin (Śląsk II Wrocław), Patryk Szczebelski (Ślęza Wrocław), Dominik Szczęch (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Damian Szydziak (Lechia Dzierżoniów), Kornel Traczyk (Ślęza Wrocław), Dawid Weis (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Włodarczyk (Skra Częstochowa), Tomasz Wojciechowski (KS Polkowice), Łukasz Wolsztyński (Górnik II Zabrze), Adrian Wójcik (Miedź II Legnica), Adrian Zieliński (Olimpia Kowary), Kamil Zieliński (Miedź II Legnica), Adrian Zyla (Ruch Zdzieszowice), Adam Żak (Pniówek Pawłowice Śląskie), Tomasz Żyliński (Miedź II Legnica),
1 gol - Alvarinho (Śląsk II Wrocław), Maciej Ambrosiewicz (Górnik II Zabrze), Sandi Arčon (Górnik II Zabrze), Piotr Azikiewicz (KS Polkowice), Filip Barski (Lechia Dzierżoniów), Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław), Kamil Bezak (BKS Stal Bielsko-Biała), Patryk Bębenek (Olimpia Kowary), Adrian Błaszkiewicz (Skra Częstochowa), Damian Bogacz (Górnik Wałbrzych), Grzegorz Borowy (Lechia Dzierżoniów), Ireneusz Brożyna (Miedź II Legnica), Armin Ćerimagić (Górnik II Zabrze), Denis Dec (Górnik Wałbrzych), Jonatan Domin (Unia Turza Śląska), Adrian Droszczak (Falubaz Zielona Góra), Krystian Dudała (Unia Turza Śląska), Patryk Dudziński (Unia Turza Śląska), Ariel Famulski (KS Polkowice), Tomasz Franusik (Rekord Bielsko-Biała), Karol Fryzowicz (KS Polkowice), Mateusz Gaudyn (Rekord Bielsko-Biała), Karol Goik (Pniówek Pawłowice Śląskie), Erik Grendel (Górnik II Zabrze), Radosław Gruszka (Górnik II Zabrze), Damian Hilbrycht (Rekord Bielsko-Biała), Mariusz Holik (Skra Częstochowa), Mariusz Idzik (Śląsk II Wrocław), Bartosz Iskrzycki (BKS Stal Bielsko-Biała), Patryk Joachim (Górnik II Zabrze), Mariusz Kaczmarczyk (Falubaz Zielona Góra), Konrad Kareta (BKS Stal Bielsko-Biała), Piotr Kasiński (KS Polkowice), Mirosław Kaźmierczak (Miedź II Legnica), Filip Kendzia (Piast Żmigród), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Jakub Kloczkowski (Olimpia Kowary), Szymon Kobusiński (Falubaz Zielona Góra), Dominik Konieczny (Górnik II Zabrze), Adrian Kopacz (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Damian Korkuś (Lechia Dzierżoniów), Andrzej Korytek (Ślęza Wrocław), Kamil Kostecki (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mikołaj Kotfas (Śląsk II Wrocław), Marcin Krupa (Olimpia Kowary), Krzysztof Gancarczyk (Stal Brzeg), Miłosz Kubacki (Śląsk II Wrocław), Paweł Kucharczyk (Ślęza Wrocław), Aleksander Kwiek (Górnik II Zabrze), Arkadiusz Lalko (Pniówek Pawłowice Śląskie), Kacper Lewicki (Falubaz Zielona Góra), Adrian Łyszczarz (Śląsk II Wrocław), Łukasz Maciejewski (Lechia Dzierżoniów), Łukasz Madej (Śląsk II Wrocław), Michał Maj (Stal Brzeg), Piotr Mastalerz (Skra Częstochowa), Szymon Matuszek (Górnik II Zabrze), Dariusz Michalak (Górnik Wałbrzych), Damian Migalski (Górnik Wałbrzych), Dawid Mikołajec (Unia Turza Śląska), Patryk Mularczyk (Skra Częstochowa), Tomasz Musioł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Piotr Niewieściuk (Piast Żmigród), Konrad Nowak (Górnik II Zabrze), Rafał Ostrowski (Falubaz Zielona Góra), Piotr Pacholski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Patryk Paszkowski (Lechia Dzierżoniów), Dawid Pawlusiński (Unia Turza Śląska), Michał Polak (Skra Częstochowa), Tomasz Pryszcz (BKS Stal Bielsko-Biała), Marcin Przybylski (Śląsk II Wrocław), Adrian Repski (Śląsk II Wrocław), Maciej Rybak (Falubaz Zielona Góra), Kamil Sadowski (Górnik Wałbrzych), Szymon Skrzypczak (Górnik II Zabrze), Mateusz Sobiesierski (Górnik Wałbrzych), Patryk Sowiński (Stal Brzeg), Krzysztof Suchecki (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Sebastian Surmaj (Górnik Wałbrzych), Michał Szczurek (Unia Turza Śląska), Piotr Szymiczek (Unia Turza Śląska), Michał Teichman (Górnik II Zabrze), Paweł Tobiasz (Górnik Wałbrzych), Karol Tomczyk (Skra Częstochowa), Marcin Urynowicz (Górnik II Zabrze), Raivis Vītolnieks (Olimpia Kowary), Jakub Vojtuš (Miedź II Legnica), Daniel Wałęga (Piast Żmigród), Marcin Wdowiak (Ślęza Wrocław), Łukasz Wiech (Śląsk II Wrocław), Przemysław Wiśniewski (Górnik II Zabrze), Rafał Wolsztyński (Górnik II Zabrze), Kamil Zalewski (Stal Brzeg), Marcin Zarychta (Unia Turza Śląska), Kamil Zawadzki (KS Polkowice), Damian Zdolski (BKS Stal Bielsko-Biała), Łukasz Ziętek (Falubaz Zielona Góra), Filip Żagiel (Górnik II Zabrze).

Strzelcy według drużyn:
 
BKS Stal Bielsko-Biała: 7 - Marcin Czaicki, 6 - Artur Pląskowski, 5 - Damian Szczęsny, 4 - Kamil Karcz, 3 - Aleksander Chmielewski, Krzysztof Chrapek, Maciej Felsch, 2 - Seweryn Caputa, Damian Furczyk, Mariusz Sobala, 1 - Kamil Bezak, Bartosz Iskrzycki, Konrad Kareta, Tomasz Pryszcz, Damian Zdolski
Falubaz Zielona Góra: 10 - Michał Chyrek, 4 - Jakub Babij, Albert Cipior, 3 - Piotr Andrzejczak, Przemysław Mycan, 2 - Mateusz Borys, Martins Ekwueme, Maciej Górecki, 1 - Adrian Droszczak, Mariusz Kaczmarczyk, Szymon Kobusiński, Kacper Lewicki, Rafał Ostrowski, Maciej Rybak, Łukasz Ziętek
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 17 - Wojciech Caniboł, 12 - Daniel Szczepan, 5 - Kamil Jadach, Kamil Szymura, 4 - Farid Ali, 3 - Damian Zajączkowski, 2 - Dominik Szczęch, Dawid Weis, 1 - Adrian Kopacz, Tomasz Musioł, Piotr Pacholski, Krzysztof Suchecki
Górnik II Zabrze: 9 - Andrzej Trubeha, 4 - Dariusz Pawłowski, 3 - Dominik Lasik, Bartosz Pikul, 2 - Krzysztof Kiklaisz, Dawid Plizga, Łukasz Wolsztyński, 1 - Maciej Ambrosiewicz, Sandi Arčon, Armin Ćerimagić, Erik Grendel, Radosław Gruszka, Patryk Joachim, Dominik Konieczny, Aleksander Kwiek, Szymon Matuszek, Konrad Nowak, Szymon Skrzypczak, Michał Teichman, Marcin Urynowicz, Przemysław Wiśniewski, Rafał Wolsztyński, Filip Żagiel
Górnik Wałbrzych: 4 - Marcin Morawski, 2 - Dominik Bronisławski, Grzegorz Michalak, Jan Rytko, 1 - Damian Bogacz, Denis Dec, Dariusz Michalak, Damian Migalski, Kamil Sadowski, Mateusz Sobiesierski, Sebastian Surmaj, Paweł Tobiasz
KS Polkowice: 10 - Michał Bednarski, 7 - Mariusz Szuszkiewicz, 6 - Rafał Karmelita, 5 - Dawid Wacławczyk, 4 - Mateusz Surożyński, 3 - Wiktor Kobiela, 2 - Maciej Bancewicz, Wojciech Galas, Wojciech Konefał, Adrian Nowacki, Tomasz Wojciechowski, 1 - Piotr Azikiewicz, Ariel Famulski, Karol Fryzowicz, Piotr Kasiński, Kamil Zawadzki
Lechia Dzierżoniów: 10 - Damian Niedojad, 3 - Marcin Buryło, Bartosz Tomkiewicz, 2 - Paweł Słonecki, Damian Szydziak, 1 - Filip Barski, Grzegorz Borowy, Damian Korkuś, Łukasz Maciejewski, Patryk Paszkowski
Miedź II Legnica: 7 - Lucjan Zieliński, 5 - Łukasz Chodyga, Mateusz Zatwarnicki, 4 - Mateusz Cieślik, Filip Karbowy, Adrian Woźniczka, 2 - Karol Gardzielewicz, Jakub Giełda, Mateusz Miazga, Patryk Poręba, Adrian Wójcik, Kamil Zieliński, Tomasz Żyliński, 1 - Ireneusz Brożyna, Mirosław Kaźmierczak, Jakub Vojtuš
Olimpia Kowary: 10 - Mateusz Baszak, 5 - Daniel Gałach, 4 - Jevgēņijs Kosmačovs, 2 - Mateusz Jaros, Adrian Zieliński, 1 - Patryk Bębenek, Jakub Kloczkowski, Marcin Krupa, Raivis Vītolnieks
Piast Żmigród: 15 - Damian Celuch, 12 - Grzegorz Mazurek, 6 - Krystian Jajko, 4 - Jurij Furta, 3 - Karol Stachowiak, 2 - Patryk Bobkiewicz, Eryk Moryson, 1 - Filip Kendzia, Piotr Niewieściuk, Daniel Wałęga
Pniówek Pawłowice Śląskie: 6 - Mateusz Majsner, Bartosz Semeniuk, Marcin Sobczak, Michał Szczyrba, 4 - Adam Krakowski, Arkadiusz Przybyła, 2 - Kamil Glenc, Adam Żak, 1 - Karol Goik, Kamil Kostecki, Arkadiusz Lalko
Rekord Bielsko-Biała: 9 - Michał Bojdys, Dawid Ogrocki, 8 - Dawid Hałat, 7 - Łukasz Szędzielarz, 5 - Dawid Nagi, 4 - Marek Sobik, Kamil Żołna, 1 - Tomasz Franusik, Mateusz Gaudyn, Damian Hilbrycht
Ruch Zdzieszowice: 9 - Dawid Czapliński, 7 - Michał Bachor, Mateusz Marzec, 6 - Dariusz Zapotoczny, 5 - Łukasz Damrat, 3 - Jakub Czajkowski, Mateusz Szatkowski, Jarosław Wieczorek, 2 - Konrad Kostrzycki, Adrian Zyla, 1 - Dawid Kiliński
Skra Częstochowa: 9 - Damian Nowak, 6 - Łukasz Kowalczyk, 5 - Piotr Nocoń, 4 - Hubert Tylec, 3 - Dawid Niedbała, 2 - Adrian Musiał, Bartosz Włodarczyk, 1 - Adrian Błaszkiewicz, Mariusz Holik, Piotr Mastalerz, Patryk Mularczyk, Michał Polak, Karol Tomczyk
Stal Brzeg: 8 - Łukasz Żegleń, 7 - Krzysztof Gancarczyk, Marcin Nowacki, 4 - Paweł Boczarski, 3 - Tomasz Gajda, Dawid Lipiński, 2 - Tomasz Jaworski, Bartłomiej Kulczycki, Marcin Mazur, Michał Sikorski, 1 - Krzysztof Gancarczyk, Michał Maj, Patryk Sowiński, Kamil Zalewski
Śląsk II Wrocław: 7 - Daniel Łuczak, 5 - Artur Łuczkiewicz, 4 - Maciej Matusik, 2 - Kamil Biliński, Mateusz Stempin, 1 - Alvarinho, Sebastian Bergier, Mariusz Idzik, Mikołaj Kotfas, Miłosz Kubacki, Adrian Łyszczarz, Łukasz Madej, Marcin Przybylski, Adrian Repski, Łukasz Wiech
Ślęza Wrocław: 11 - Mateusz Kluzek, 9 - Maciej Firlej, 7 - Jakub Jakóbczyk, 4 - Dawid Molski, 3 - Adrian Niewiadomski, 2 - Jakub Bohdanowicz, Filip Olejniczak, Patryk Szczebelski, Kornel Traczyk, 1 - Andrzej Korytek, Paweł Kucharczyk, Marcin Wdowiak
Unia Turza Śląska: 11 - Dawid Hanzel, 6 - Dariusz Pawlusiński, 4 - Mateusz Sitnik, 2 - Szymon Gałecki, Kamil Kuczok, Paweł Kulczyk, Paweł Polak, Bartłomiej Sikorski, 1 - Jonatan Domin, Krystian Dudała, Patryk Dudziński, Dawid Mikołajec, Dawid Pawlusiński, Michał Szczurek, Piotr Szymiczek, Marcin Zarychta

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas