[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
19 goli - Wojciech Caniboł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
17 goli - Damian Celuch (Piast Żmigród), Daniel Szczepan (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
14 goli - Dawid Hanzel (Unia Turza Śląska),
13 goli - Michał Bednarski (KS Polkowice), Grzegorz Mazurek (Piast Żmigród),
11 goli - Michał Chyrek (Falubaz Zielona Góra), Maciej Firlej (Ślęza Wrocław), Mateusz Kluzek (Ślęza Wrocław),
10 goli - Mateusz Baszak (Olimpia Kowary), Michał Bojdys (Rekord Bielsko-Biała), Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice), Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów), Marcin Nowacki (Stal Brzeg), Damian Nowak (Skra Częstochowa), Dawid Ogrocki (Rekord Bielsko-Biała),
9 goli - Krzysztof Gancarczyk (Stal Brzeg), Daniel Łuczak (Śląsk II Wrocław), Mateusz Marzec (Ruch Zdzieszowice), Andrzej Trubeha (Górnik II Zabrze), Łukasz Żegleń (Stal Brzeg),
8 goli - Marcin Czaicki (BKS Stal Bielsko-Biała), Dawid Hałat (Rekord Bielsko-Biała), Bartosz Semeniuk (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Szatkowski (Ruch Zdzieszowice), Mariusz Szuszkiewicz (KS Polkowice), Dariusz Zapotoczny (Ruch Zdzieszowice),
7 goli - Michał Bachor (Ruch Zdzieszowice), Krystian Jajko (Piast Żmigród), Jakub Jakóbczyk (Ślęza Wrocław), Łukasz Kowalczyk (Skra Częstochowa), Dawid Lipiński (Stal Brzeg), Patryk Mularczyk (Skra Częstochowa), Dariusz Pawlusiński (Unia Turza Śląska), Artur Pląskowski (BKS Stal Bielsko-Biała), Michał Szczyrba (Pniówek Pawłowice Śląskie), Łukasz Szędzielarz (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Szymura (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Lucjan Zieliński (Miedź II Legnica),
6 goli - Jakub Babij (Falubaz Zielona Góra), Łukasz Chodyga (Miedź II Legnica), Łukasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Daniel Gałach (Olimpia Kowary), Rafał Karmelita (KS Polkowice), Mateusz Majsner (Pniówek Pawłowice Śląskie), Marcin Sobczak (Pniówek Pawłowice Śląskie),
5 goli - Mateusz Cieślik (Miedź II Legnica), Kamil Jadach (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Artur Łuczkiewicz (Śląsk II Wrocław), Dawid Nagi (Rekord Bielsko-Biała), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Daniel Rumin (Skra Częstochowa), Karol Stachowiak (Piast Żmigród), Damian Szczęsny (BKS Stal Bielsko-Biała), Dawid Wacławczyk (KS Polkowice), Damian Zajączkowski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Zatwarnicki (Miedź II Legnica),
4 gole - Farid Ali (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Paweł Boczarski (Stal Brzeg), Albert Cipior (Falubaz Zielona Góra), Jurij Furta (Piast Żmigród), Tomasz Gajda (Stal Brzeg), Damian Hilbrycht (Rekord Bielsko-Biała), Filip Karbowy (Miedź II Legnica), Kamil Karcz (BKS Stal Bielsko-Biała), Jevgēņijs Kosmačovs (Olimpia Kowary), Adam Krakowski (Pniówek Pawłowice Śląskie), Dominik Lasik (Górnik II Zabrze), Maciej Matusik (Śląsk II Wrocław), Dawid Molski (Ślęza Wrocław), Marcin Morawski (Górnik Wałbrzych), Dawid Niedbała (Skra Częstochowa), Dariusz Pawłowski (Górnik II Zabrze), Bartosz Pikul (Górnik II Zabrze), Paweł Polak (Unia Turza Śląska), Arkadiusz Przybyła (Pniówek Pawłowice Śląskie), Kamil Sadowski (Górnik Wałbrzych), Mateusz Sitnik (Unia Turza Śląska), Marek Sobik (Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Surożyński (KS Polkowice), Dominik Szczęch (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Hubert Tylec (Skra Częstochowa), Adrian Woźniczka (Miedź II Legnica), Kamil Żołna (Rekord Bielsko-Biała),
3 gole - Piotr Andrzejczak (Falubaz Zielona Góra), Maciej Bancewicz (KS Polkowice), Patryk Bobkiewicz (Piast Żmigród), Marcin Buryło (Lechia Dzierżoniów), Aleksander Chmielewski (BKS Stal Bielsko-Biała), Krzysztof Chrapek (BKS Stal Bielsko-Biała), Jakub Czajkowski (Ruch Zdzieszowice), Maciej Felsch (BKS Stal Bielsko-Biała), Jakub Giełda (Miedź II Legnica), Wiktor Kobiela (KS Polkowice), Wojciech Konefał (KS Polkowice), Kamil Kuczok (Unia Turza Śląska), Marcin Mazur (Stal Brzeg), Przemysław Mycan (Falubaz Zielona Góra), Adrian Niewiadomski (Ślęza Wrocław), Filip Olejniczak (Ślęza Wrocław), Bartosz Tomkiewicz (Lechia Dzierżoniów), Jarosław Wieczorek (Ruch Zdzieszowice), Tomasz Wojciechowski (KS Polkowice), Adrian Wójcik (Miedź II Legnica), Kamil Zieliński (Miedź II Legnica), Adam Żak (Pniówek Pawłowice Śląskie), Tomasz Żyliński (Miedź II Legnica),
2 gole - Filip Barski (Lechia Dzierżoniów), Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław), Kamil Biliński (Śląsk II Wrocław), Damian Bogacz (Górnik Wałbrzych), Jakub Bohdanowicz (Ślęza Wrocław), Grzegorz Borowy (Lechia Dzierżoniów), Mateusz Borys (Falubaz Zielona Góra), Dominik Bronisławski (Górnik Wałbrzych), Seweryn Caputa (BKS Stal Bielsko-Biała), Martins Ekwueme (Falubaz Zielona Góra), Damian Furczyk (BKS Stal Bielsko-Biała), Wojciech Galas (KS Polkowice), Szymon Gałecki (Unia Turza Śląska), Karol Gardzielewicz (Miedź II Legnica), Kamil Glenc (Pniówek Pawłowice Śląskie), Maciej Górecki (Falubaz Zielona Góra), Mateusz Jaros (Olimpia Kowary), Tomasz Jaworski (Stal Brzeg), Konrad Kareta (BKS Stal Bielsko-Biała), Krzysztof Kiklaisz (Górnik II Zabrze), Dominik Konieczny (Górnik II Zabrze), Adrian Kopacz (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Konrad Kostrzycki (Ruch Zdzieszowice), Miłosz Kubacki (Śląsk II Wrocław), Bartłomiej Kulczycki (Stal Brzeg), Paweł Kulczyk (Unia Turza Śląska), Mateusz Miazga (Miedź II Legnica), Grzegorz Michalak (Górnik Wałbrzych), Damian Migalski (Górnik Wałbrzych), Dawid Mikołajec (Unia Turza Śląska), Eryk Moryson (Piast Żmigród), Adrian Musiał (Skra Częstochowa), Tomasz Musioł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Adrian Nowacki (KS Polkowice), Patryk Paszkowski (Lechia Dzierżoniów), Dawid Plizga (Górnik II Zabrze), Patryk Poręba (Miedź II Legnica), Jan Rytko (Górnik Wałbrzych), Bartłomiej Sikorski (Unia Turza Śląska), Michał Sikorski (Stal Brzeg), Paweł Słonecki (Lechia Dzierżoniów), Mariusz Sobala (BKS Stal Bielsko-Biała), Mateusz Stempin (Śląsk II Wrocław), Patryk Szczebelski (Ślęza Wrocław), Damian Szydziak (Lechia Dzierżoniów), Kornel Traczyk (Ślęza Wrocław), Dawid Weis (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Przemysław Wiśniewski (Górnik II Zabrze), Bartosz Włodarczyk (Skra Częstochowa), Łukasz Wolsztyński (Górnik II Zabrze), Rafał Wolsztyński (Górnik II Zabrze), Kamil Zawadzki (KS Polkowice), Adrian Zieliński (Olimpia Kowary), Adrian Zyla (Ruch Zdzieszowice), Filip Żagiel (Górnik II Zabrze),
1 gol - Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice Śląskie), Alvarinho (Śląsk II Wrocław), Maciej Ambrosiewicz (Górnik II Zabrze), Sandi Arčon (Górnik II Zabrze), Piotr Azikiewicz (KS Polkowice), Kamil Bezak (BKS Stal Bielsko-Biała), Patryk Bębenek (Olimpia Kowary), Adrian Błaszkiewicz (Skra Częstochowa), Ireneusz Brożyna (Miedź II Legnica), Armin Ćerimagić (Górnik II Zabrze), Denis Dec (Górnik Wałbrzych), Jonatan Domin (Unia Turza Śląska), Adrian Droszczak (Falubaz Zielona Góra), Krystian Dudała (Unia Turza Śląska), Patryk Dudziński (Unia Turza Śląska), Jakub Dyląg (Górnik II Zabrze), Ariel Famulski (KS Polkowice), Tomasz Franusik (Rekord Bielsko-Biała), Karol Fryzowicz (KS Polkowice), Maciej Gaszka (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Gaudyn (Rekord Bielsko-Biała), Karol Goik (Pniówek Pawłowice Śląskie), Erik Grendel (Górnik II Zabrze), Radosław Gruszka (Górnik II Zabrze), Mariusz Holik (Skra Częstochowa), Mariusz Idzik (Śląsk II Wrocław), Bartosz Iskrzycki (BKS Stal Bielsko-Biała), Patryk Joachim (Górnik II Zabrze), Mariusz Kaczmarczyk (Falubaz Zielona Góra), Piotr Kasiński (KS Polkowice), Mirosław Kaźmierczak (Miedź II Legnica), Filip Kendzia (Piast Żmigród), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Jakub Kloczkowski (Olimpia Kowary), Szymon Kobusiński (Falubaz Zielona Góra), Damian Korkuś (Lechia Dzierżoniów), Andrzej Korytek (Ślęza Wrocław), Kamil Kostecki (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mikołaj Kotfas (Śląsk II Wrocław), Marcin Krupa (Olimpia Kowary), Jakub Księżniakiewicz (Miedź II Legnica), Paweł Kucharczyk (Ślęza Wrocław), Dominik Kulawiak (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Aleksander Kwiek (Górnik II Zabrze), Arkadiusz Lalko (Pniówek Pawłowice Śląskie), Kacper Lewicki (Falubaz Zielona Góra), Adrian Łyszczarz (Śląsk II Wrocław), Łukasz Maciejewski (Lechia Dzierżoniów), Łukasz Madej (Śląsk II Wrocław), Michał Maj (Stal Brzeg), Dominik Marek (Skra Częstochowa), Piotr Mastalerz (Skra Częstochowa), Andrzej Maślorz (Rekord Bielsko-Biała), Szymon Matuszek (Górnik II Zabrze), Dariusz Michalak (Górnik Wałbrzych), Kamil Młodziński (Górnik Wałbrzych), Piotr Niewieściuk (Piast Żmigród), Konrad Nowak (Górnik II Zabrze), Adam Olejnik (Skra Częstochowa), Rafał Ostrowski (Falubaz Zielona Góra), Piotr Pacholski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Pawlusiński (Unia Turza Śląska), Michał Polak (Skra Częstochowa), Konrad Poprawa (Śląsk II Wrocław), Tomasz Pryszcz (BKS Stal Bielsko-Biała), Marcin Przybylski (Śląsk II Wrocław), Adrian Repski (Śląsk II Wrocław), Maciej Rybak (Falubaz Zielona Góra), Mathieu Scalet (Śląsk II Wrocław), Bartosz Siebert (Falubaz Zielona Góra), Szymon Skrzypczak (Górnik II Zabrze), Mateusz Sobiesierski (Górnik Wałbrzych), Patryk Sowiński (Stal Brzeg), Paweł Staniczek (Unia Turza Śląska), Krzysztof Suchecki (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Sebastian Surmaj (Górnik Wałbrzych), Michał Szczurek (Unia Turza Śląska), Piotr Szymiczek (Unia Turza Śląska), Michał Teichman (Górnik II Zabrze), Paweł Tobiasz (Górnik Wałbrzych), Karol Tomczyk (Skra Częstochowa), Marcin Urynowicz (Górnik II Zabrze), Raivis Vītolnieks (Olimpia Kowary), Jakub Vojtuš (Miedź II Legnica), Daniel Wałęga (Piast Żmigród), Marcin Wdowiak (Ślęza Wrocław), Łukasz Wiech (Śląsk II Wrocław), Tymoteusz Wojdanowski (Górnik II Zabrze), Kamil Zalewski (Stal Brzeg), Marcin Zarychta (Unia Turza Śląska), Damian Zdolski (BKS Stal Bielsko-Biała), Łukasz Ziętek (Falubaz Zielona Góra).

Strzelcy według drużyn:
 
BKS Stal Bielsko-Biała: 8 - Marcin Czaicki, 7 - Artur Pląskowski, 5 - Damian Szczęsny, 4 - Kamil Karcz, 3 - Aleksander Chmielewski, Krzysztof Chrapek, Maciej Felsch, 2 - Seweryn Caputa, Damian Furczyk, Konrad Kareta, Mariusz Sobala, 1 - Kamil Bezak, Bartosz Iskrzycki, Tomasz Pryszcz, Damian Zdolski
Falubaz Zielona Góra: 11 - Michał Chyrek, 6 - Jakub Babij, 4 - Albert Cipior, 3 - Piotr Andrzejczak, Przemysław Mycan, 2 - Mateusz Borys, Martins Ekwueme, Maciej Górecki, 1 - Adrian Droszczak, Mariusz Kaczmarczyk, Szymon Kobusiński, Kacper Lewicki, Rafał Ostrowski, Maciej Rybak, Bartosz Siebert, Łukasz Ziętek
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 19 - Wojciech Caniboł, 17 - Daniel Szczepan, 7 - Kamil Szymura, 5 - Kamil Jadach, Damian Zajączkowski, 4 - Farid Ali, Dominik Szczęch, 2 - Adrian Kopacz, Tomasz Musioł, Dawid Weis, 1 - Maciej Gaszka, Dominik Kulawiak, Piotr Pacholski, Krzysztof Suchecki
Górnik II Zabrze: 9 - Andrzej Trubeha, 4 - Dominik Lasik, Dariusz Pawłowski, Bartosz Pikul, 2 - Krzysztof Kiklaisz, Dominik Konieczny, Dawid Plizga, Przemysław Wiśniewski, Łukasz Wolsztyński, Rafał Wolsztyński, Filip Żagiel, 1 - Maciej Ambrosiewicz, Sandi Arčon, Armin Ćerimagić, Jakub Dyląg, Erik Grendel, Radosław Gruszka, Patryk Joachim, Aleksander Kwiek, Szymon Matuszek, Konrad Nowak, Szymon Skrzypczak, Michał Teichman, Marcin Urynowicz, Tymoteusz Wojdanowski
Górnik Wałbrzych: 4 - Marcin Morawski, Kamil Sadowski, 2 - Damian Bogacz, Dominik Bronisławski, Grzegorz Michalak, Damian Migalski, Jan Rytko, 1 - Denis Dec, Dariusz Michalak, Kamil Młodziński, Mateusz Sobiesierski, Sebastian Surmaj, Paweł Tobiasz
KS Polkowice: 13 - Michał Bednarski, 8 - Mariusz Szuszkiewicz, 6 - Rafał Karmelita, 5 - Dawid Wacławczyk, 4 - Mateusz Surożyński, 3 - Maciej Bancewicz, Wiktor Kobiela, Wojciech Konefał, Tomasz Wojciechowski, 2 - Wojciech Galas, Adrian Nowacki, Kamil Zawadzki, 1 - Piotr Azikiewicz, Ariel Famulski, Karol Fryzowicz, Piotr Kasiński
Lechia Dzierżoniów: 10 - Damian Niedojad, 3 - Marcin Buryło, Bartosz Tomkiewicz, 2 - Filip Barski, Grzegorz Borowy, Patryk Paszkowski, Paweł Słonecki, Damian Szydziak, 1 - Damian Korkuś, Łukasz Maciejewski
Miedź II Legnica: 7 - Lucjan Zieliński, 6 - Łukasz Chodyga, 5 - Mateusz Cieślik, Mateusz Zatwarnicki, 4 - Filip Karbowy, Adrian Woźniczka, 3 - Jakub Giełda, Adrian Wójcik, Kamil Zieliński, Tomasz Żyliński, 2 - Karol Gardzielewicz, Mateusz Miazga, Patryk Poręba, 1 - Ireneusz Brożyna, Mirosław Kaźmierczak, Jakub Księżniakiewicz, Jakub Vojtuš
Olimpia Kowary: 10 - Mateusz Baszak, 6 - Daniel Gałach, 4 - Jevgēņijs Kosmačovs, 2 - Mateusz Jaros, Adrian Zieliński, 1 - Patryk Bębenek, Jakub Kloczkowski, Marcin Krupa, Raivis Vītolnieks
Piast Żmigród: 17 - Damian Celuch, 13 - Grzegorz Mazurek, 7 - Krystian Jajko, 5 - Karol Stachowiak, 4 - Jurij Furta, 3 - Patryk Bobkiewicz, 2 - Eryk Moryson, 1 - Filip Kendzia, Piotr Niewieściuk, Daniel Wałęga
Pniówek Pawłowice Śląskie: 8 - Bartosz Semeniuk, 7 - Michał Szczyrba, 6 - Mateusz Majsner, Marcin Sobczak, 4 - Adam Krakowski, Arkadiusz Przybyła, 3 - Adam Żak, 2 - Kamil Glenc, 1 - Rafał Adamek, Karol Goik, Kamil Kostecki, Arkadiusz Lalko
Rekord Bielsko-Biała: 10 - Michał Bojdys, Dawid Ogrocki, 8 - Dawid Hałat, 7 - Łukasz Szędzielarz, 5 - Dawid Nagi, 4 - Damian Hilbrycht, Marek Sobik, Kamil Żołna, 1 - Tomasz Franusik, Mateusz Gaudyn, Andrzej Maślorz
Ruch Zdzieszowice: 10 - Dawid Czapliński, 9 - Mateusz Marzec, 8 - Mateusz Szatkowski, Dariusz Zapotoczny, 7 - Michał Bachor, 6 - Łukasz Damrat, 3 - Jakub Czajkowski, Jarosław Wieczorek, 2 - Konrad Kostrzycki, Adrian Zyla, 1 - Dawid Kiliński
Skra Częstochowa: 10 - Damian Nowak, 7 - Łukasz Kowalczyk, Patryk Mularczyk, 5 - Piotr Nocoń, Daniel Rumin, 4 - Dawid Niedbała, Hubert Tylec, 2 - Adrian Musiał, Bartosz Włodarczyk, 1 - Adrian Błaszkiewicz, Mariusz Holik, Dominik Marek, Piotr Mastalerz, Adam Olejnik, Michał Polak, Karol Tomczyk
Stal Brzeg: 10 - Marcin Nowacki, 9 - Krzysztof Gancarczyk, Łukasz Żegleń, 7 - Dawid Lipiński, 4 - Paweł Boczarski, Tomasz Gajda, 3 - Marcin Mazur, 2 - Tomasz Jaworski, Bartłomiej Kulczycki, Michał Sikorski, 1 - Michał Maj, Patryk Sowiński, Kamil Zalewski
Śląsk II Wrocław: 9 - Daniel Łuczak, 5 - Artur Łuczkiewicz, 4 - Maciej Matusik, 2 - Sebastian Bergier, Kamil Biliński, Miłosz Kubacki, Mateusz Stempin, 1 - Alvarinho, Mariusz Idzik, Mikołaj Kotfas, Adrian Łyszczarz, Łukasz Madej, Konrad Poprawa, Marcin Przybylski, Adrian Repski, Mathieu Scalet, Łukasz Wiech
Ślęza Wrocław: 11 - Maciej Firlej, Mateusz Kluzek, 7 - Jakub Jakóbczyk, 4 - Dawid Molski, 3 - Adrian Niewiadomski, Filip Olejniczak, 2 - Jakub Bohdanowicz, Patryk Szczebelski, Kornel Traczyk, 1 - Andrzej Korytek, Paweł Kucharczyk, Marcin Wdowiak
Unia Turza Śląska: 14 - Dawid Hanzel, 7 - Dariusz Pawlusiński, 4 - Paweł Polak, Mateusz Sitnik, 3 - Kamil Kuczok, 2 - Szymon Gałecki, Paweł Kulczyk, Dawid Mikołajec, Bartłomiej Sikorski, 1 - Jonatan Domin, Krystian Dudała, Patryk Dudziński, Dawid Pawlusiński, Paweł Staniczek, Michał Szczurek, Piotr Szymiczek, Marcin Zarychta

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas