[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
9 goli - Wojciech Caniboł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Damian Celuch (Piast Żmigród),
8 goli - Mateusz Kluzek (Ślęza Wrocław),
7 goli - Mateusz Baszak (Olimpia Kowary), Daniel Szczepan (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Łukasz Żegleń (Stal Brzeg),
6 goli - Krzysztof Gancarczyk (Stal Brzeg), Dawid Hanzel (Unia Turza Śląska), Grzegorz Mazurek (Piast Żmigród), Damian Nowak (Skra Częstochowa), Dawid Ogrocki (Rekord Bielsko-Biała), Marcin Sobczak (Pniówek Pawłowice Śląskie), Andrzej Trubeha (Górnik II Zabrze), Lucjan Zieliński (Miedź II Legnica),
5 goli - Michał Bachor (Ruch Zdzieszowice), Michał Bojdys (Rekord Bielsko-Biała), Michał Chyrek (Falubaz Zielona Góra), Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice), Dawid Hałat (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Jadach (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Daniel Łuczak (Śląsk II Wrocław), Mateusz Majsner (Pniówek Pawłowice Śląskie), Bartosz Semeniuk (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mariusz Szuszkiewicz (KS Polkowice),
4 gole - Paweł Boczarski (Stal Brzeg), Łukasz Chodyga (Miedź II Legnica), Mateusz Cieślik (Miedź II Legnica), Marcin Czaicki (BKS Stal Bielsko-Biała), Łukasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Jurij Furta (Piast Żmigród), Jakub Jakóbczyk (Ślęza Wrocław), Dawid Molski (Ślęza Wrocław), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Artur Pląskowski (BKS Stal Bielsko-Biała), Mateusz Surożyński (KS Polkowice), Damian Szczęsny (BKS Stal Bielsko-Biała), Michał Szczyrba (Pniówek Pawłowice Śląskie), Łukasz Szędzielarz (Rekord Bielsko-Biała), Hubert Tylec (Skra Częstochowa), Dariusz Zapotoczny (Ruch Zdzieszowice), Kamil Żołna (Rekord Bielsko-Biała),
3 gole - Piotr Andrzejczak (Falubaz Zielona Góra), Albert Cipior (Falubaz Zielona Góra), Maciej Felsch (BKS Stal Bielsko-Biała), Tomasz Gajda (Stal Brzeg), Daniel Gałach (Olimpia Kowary), Kamil Karcz (BKS Stal Bielsko-Biała), Wiktor Kobiela (KS Polkowice), Łukasz Kowalczyk (Skra Częstochowa), Paweł Kulczyk (Unia Turza Śląska), Maciej Matusik (Śląsk II Wrocław), Marcin Morawski (Górnik Wałbrzych), Dawid Nagi (Rekord Bielsko-Biała), Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów), Marcin Nowacki (Stal Brzeg), Dariusz Pawłowski (Górnik II Zabrze), Arkadiusz Przybyła (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Sitnik (Unia Turza Śląska), Dawid Wacławczyk (KS Polkowice), Adrian Woźniczka (Miedź II Legnica), Damian Zajączkowski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Zatwarnicki (Miedź II Legnica),
2 gole - Kamil Biliński (Śląsk II Wrocław), Mateusz Borys (Falubaz Zielona Góra), Seweryn Caputa (BKS Stal Bielsko-Biała), Krzysztof Chrapek (BKS Stal Bielsko-Biała), Maciej Firlej (Ślęza Wrocław), Damian Furczyk (BKS Stal Bielsko-Biała), Szymon Gałecki (Unia Turza Śląska), Kamil Glenc (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Jaros (Olimpia Kowary), Tomasz Jaworski (Stal Brzeg), Krzysztof Kiklaisz (Górnik II Zabrze), Jevgēņijs Kosmačovs (Olimpia Kowary), Bartłomiej Kulczycki (Stal Brzeg), Artur Łuczkiewicz (Śląsk II Wrocław), Marcin Mazur (Stal Brzeg), Grzegorz Michalak (Górnik Wałbrzych), Adrian Niewiadomski (Ślęza Wrocław), Dariusz Pawlusiński (Unia Turza Śląska), Patryk Poręba (Miedź II Legnica), Bartłomiej Sikorski (Unia Turza Śląska), Patryk Szczebelski (Ślęza Wrocław), Dominik Szczęch (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Tomkiewicz (Lechia Dzierżoniów), Kornel Traczyk (Ślęza Wrocław), Jarosław Wieczorek (Ruch Zdzieszowice), Bartosz Włodarczyk (Skra Częstochowa), Łukasz Wolsztyński (Górnik II Zabrze), Adrian Wójcik (Miedź II Legnica), Adrian Zieliński (Olimpia Kowary), Adrian Zyla (Ruch Zdzieszowice),
1 gol - Piotr Azikiewicz (KS Polkowice), Filip Barski (Lechia Dzierżoniów), Kamil Bezak (BKS Stal Bielsko-Biała), Patryk Bębenek (Olimpia Kowary), Patryk Bobkiewicz (Piast Żmigród), Jakub Bohdanowicz (Ślęza Wrocław), Marcin Buryło (Lechia Dzierżoniów), Jakub Czajkowski (Ruch Zdzieszowice), Armin Ćerimagić (Górnik II Zabrze), Denis Dec (Górnik Wałbrzych), Adrian Droszczak (Falubaz Zielona Góra), Tomasz Franusik (Rekord Bielsko-Biała), Karol Fryzowicz (KS Polkowice), Wojciech Galas (KS Polkowice), Mateusz Gaudyn (Rekord Bielsko-Biała), Karol Goik (Pniówek Pawłowice Śląskie), Maciej Górecki (Falubaz Zielona Góra), Erik Grendel (Górnik II Zabrze), Radosław Gruszka (Górnik II Zabrze), Damian Hilbrycht (Rekord Bielsko-Biała), Mariusz Holik (Skra Częstochowa), Mariusz Idzik (Śląsk II Wrocław), Bartosz Iskrzycki (BKS Stal Bielsko-Biała), Patryk Joachim (Górnik II Zabrze), Mariusz Kaczmarczyk (Falubaz Zielona Góra), Rafał Karmelita (KS Polkowice), Piotr Kasiński (KS Polkowice), Mirosław Kaźmierczak (Miedź II Legnica), Filip Kendzia (Piast Żmigród), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Jakub Kloczkowski (Olimpia Kowary), Szymon Kobusiński (Falubaz Zielona Góra), Wojciech Konefał (KS Polkowice), Dominik Konieczny (Górnik II Zabrze), Adrian Kopacz (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Damian Korkuś (Lechia Dzierżoniów), Andrzej Korytek (Ślęza Wrocław), Kamil Kostecki (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mikołaj Kotfas (Śląsk II Wrocław), Adam Krakowski (Pniówek Pawłowice Śląskie), Marcin Krupa (Olimpia Kowary), Miłosz Kubacki (Śląsk II Wrocław), Kamil Kuczok (Unia Turza Śląska), Aleksander Kwiek (Górnik II Zabrze), Arkadiusz Lalko (Pniówek Pawłowice Śląskie), Dominik Lasik (Górnik II Zabrze), Kacper Lewicki (Falubaz Zielona Góra), Adrian Łyszczarz (Śląsk II Wrocław), Łukasz Maciejewski (Lechia Dzierżoniów), Łukasz Madej (Śląsk II Wrocław), Michał Maj (Stal Brzeg), Piotr Mastalerz (Skra Częstochowa), Szymon Matuszek (Górnik II Zabrze), Dariusz Michalak (Górnik Wałbrzych), Damian Migalski (Górnik Wałbrzych), Adrian Musiał (Skra Częstochowa), Tomasz Musioł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Niedbała (Skra Częstochowa), Piotr Niewieściuk (Piast Żmigród), Filip Olejniczak (Ślęza Wrocław), Rafał Ostrowski (Falubaz Zielona Góra), Piotr Pacholski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Patryk Paszkowski (Lechia Dzierżoniów), Dawid Pawlusiński (Unia Turza Śląska), Bartosz Pikul (Górnik II Zabrze), Michał Polak (Skra Częstochowa), Tomasz Pryszcz (BKS Stal Bielsko-Biała), Marcin Przybylski (Śląsk II Wrocław), Adrian Repski (Śląsk II Wrocław), Szymon Skrzypczak (Górnik II Zabrze), Paweł Słonecki (Lechia Dzierżoniów), Mariusz Sobala (BKS Stal Bielsko-Biała), Mateusz Sobiesierski (Górnik Wałbrzych), Karol Stachowiak (Piast Żmigród), Mateusz Szatkowski (Ruch Zdzieszowice), Kamil Szymura (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Michał Teichman (Górnik II Zabrze), Paweł Tobiasz (Górnik Wałbrzych), Karol Tomczyk (Skra Częstochowa), Marcin Urynowicz (Górnik II Zabrze), Raivis Vītolnieks (Olimpia Kowary), Daniel Wałęga (Piast Żmigród), Marcin Wdowiak (Ślęza Wrocław), Dawid Weis (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Wojciechowski (KS Polkowice), Kamil Zawadzki (KS Polkowice), Łukasz Ziętek (Falubaz Zielona Góra), Filip Żagiel (Górnik II Zabrze).

Strzelcy według drużyn:
 
BKS Stal Bielsko-Biała: 4 - Marcin Czaicki, Artur Pląskowski, Damian Szczęsny, 3 - Maciej Felsch, Kamil Karcz, 2 - Seweryn Caputa, Krzysztof Chrapek, Damian Furczyk, 1 - Kamil Bezak, Bartosz Iskrzycki, Tomasz Pryszcz, Mariusz Sobala
Falubaz Zielona Góra: 5 - Michał Chyrek, 3 - Piotr Andrzejczak, Albert Cipior, 2 - Mateusz Borys, 1 - Adrian Droszczak, Maciej Górecki, Mariusz Kaczmarczyk, Szymon Kobusiński, Kacper Lewicki, Rafał Ostrowski, Łukasz Ziętek
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 9 - Wojciech Caniboł, 7 - Daniel Szczepan, 5 - Kamil Jadach, 3 - Damian Zajączkowski, 2 - Dominik Szczęch, 1 - Adrian Kopacz, Tomasz Musioł, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dawid Weis
Górnik II Zabrze: 6 - Andrzej Trubeha, 3 - Dariusz Pawłowski, 2 - Krzysztof Kiklaisz, Łukasz Wolsztyński, 1 - Armin Ćerimagić, Erik Grendel, Radosław Gruszka, Patryk Joachim, Dominik Konieczny, Aleksander Kwiek, Dominik Lasik, Szymon Matuszek, Bartosz Pikul, Szymon Skrzypczak, Michał Teichman, Marcin Urynowicz, Filip Żagiel
Górnik Wałbrzych: 3 - Marcin Morawski, 2 - Grzegorz Michalak, 1 - Denis Dec, Dariusz Michalak, Damian Migalski, Mateusz Sobiesierski, Paweł Tobiasz
KS Polkowice: 5 - Mariusz Szuszkiewicz, 4 - Mateusz Surożyński, 3 - Wiktor Kobiela, Dawid Wacławczyk, 1 - Piotr Azikiewicz, Karol Fryzowicz, Wojciech Galas, Rafał Karmelita, Piotr Kasiński, Wojciech Konefał, Tomasz Wojciechowski, Kamil Zawadzki
Lechia Dzierżoniów: 3 - Damian Niedojad, 2 - Bartosz Tomkiewicz, 1 - Filip Barski, Marcin Buryło, Damian Korkuś, Łukasz Maciejewski, Patryk Paszkowski, Paweł Słonecki
Miedź II Legnica: 6 - Lucjan Zieliński, 4 - Łukasz Chodyga, Mateusz Cieślik, 3 - Adrian Woźniczka, Mateusz Zatwarnicki, 2 - Patryk Poręba, Adrian Wójcik, 1 - Mirosław Kaźmierczak
Olimpia Kowary: 7 - Mateusz Baszak, 3 - Daniel Gałach, 2 - Mateusz Jaros, Jevgēņijs Kosmačovs, Adrian Zieliński, 1 - Patryk Bębenek, Jakub Kloczkowski, Marcin Krupa, Raivis Vītolnieks
Piast Żmigród: 9 - Damian Celuch, 6 - Grzegorz Mazurek, 4 - Jurij Furta, 1 - Patryk Bobkiewicz, Filip Kendzia, Piotr Niewieściuk, Karol Stachowiak, Daniel Wałęga
Pniówek Pawłowice Śląskie: 6 - Marcin Sobczak, 5 - Mateusz Majsner, Bartosz Semeniuk, 4 - Michał Szczyrba, 3 - Arkadiusz Przybyła, 2 - Kamil Glenc, 1 - Karol Goik, Kamil Kostecki, Adam Krakowski, Arkadiusz Lalko
Rekord Bielsko-Biała: 6 - Dawid Ogrocki, 5 - Michał Bojdys, Dawid Hałat, 4 - Łukasz Szędzielarz, Kamil Żołna, 3 - Dawid Nagi, 1 - Tomasz Franusik, Mateusz Gaudyn, Damian Hilbrycht
Ruch Zdzieszowice: 5 - Michał Bachor, Dawid Czapliński, 4 - Łukasz Damrat, Dariusz Zapotoczny, 2 - Jarosław Wieczorek, Adrian Zyla, 1 - Jakub Czajkowski, Dawid Kiliński, Mateusz Szatkowski
Skra Częstochowa: 6 - Damian Nowak, 4 - Piotr Nocoń, Hubert Tylec, 3 - Łukasz Kowalczyk, 2 - Bartosz Włodarczyk, 1 - Mariusz Holik, Piotr Mastalerz, Adrian Musiał, Dawid Niedbała, Michał Polak, Karol Tomczyk
Stal Brzeg: 7 - Łukasz Żegleń, 6 - Krzysztof Gancarczyk, 4 - Paweł Boczarski, 3 - Tomasz Gajda, Marcin Nowacki, 2 - Tomasz Jaworski, Bartłomiej Kulczycki, Marcin Mazur, 1 - Michał Maj
Śląsk II Wrocław: 5 - Daniel Łuczak, 3 - Maciej Matusik, 2 - Kamil Biliński, Artur Łuczkiewicz, 1 - Mariusz Idzik, Mikołaj Kotfas, Miłosz Kubacki, Adrian Łyszczarz, Łukasz Madej, Marcin Przybylski, Adrian Repski
Ślęza Wrocław: 8 - Mateusz Kluzek, 4 - Jakub Jakóbczyk, Dawid Molski, 2 - Maciej Firlej, Adrian Niewiadomski, Patryk Szczebelski, Kornel Traczyk, 1 - Jakub Bohdanowicz, Andrzej Korytek, Filip Olejniczak, Marcin Wdowiak
Unia Turza Śląska: 6 - Dawid Hanzel, 3 - Paweł Kulczyk, Mateusz Sitnik, 2 - Szymon Gałecki, Dariusz Pawlusiński, Bartłomiej Sikorski, 1 - Kamil Kuczok, Dawid Pawlusiński

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas