[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Prusice 26 69 22 3 1 130-37 11 1 1 71-19 11 2 0 59-18
2.  KS II Łozina 26 59 19 2 5 63-29 9 2 2 34-10 10 0 3 29-19
3.  Widawa Kiełczów 26 44 14 2 10 64-68 6 2 5 26-26 8 0 5 38-42
4.  Bór Oborniki Śląskie 26 40 12 4 10 56-48 5 2 6 26-22 7 2 4 30-26 2 3 1 0 1 5-2
5.  Lotnik Twardogóra 26 40 12 4 10 69-54 7 2 4 34-20 5 2 6 35-34 2 3 1 0 1 2-5
6.  Plon Gądkowice 26 37 11 4 11 69-68 7 3 3 42-30 4 1 8 27-38 2 2 0 2 0 4-4
7.  Barycz Milicz 26 37 11 4 11 50-55 5 2 6 33-29 6 2 5 17-26 2 2 0 2 0 4-4
8.  Iskra Pasikurowice 26 34 11 1 14 56-59 5 0 8 27-28 6 1 6 29-31
9.  Orla Korzeńsko 26 32 9 5 12 54-65 6 2 5 31-27 3 3 7 23-38
10.  Zorza Pęgów 26 29 8 5 13 44-68 6 4 3 27-22 2 1 10 17-46 4 9 3 0 1 11-11
11.  Błysk Kuźniczysko 26 29 8 5 13 51-74 4 3 6 32-35 4 2 7 19-39 4 6 2 0 2 13-11
12.  Burza Godzieszowa 26 29 9 2 15 70-77 8 0 5 47-27 1 2 10 23-50 4 3 1 0 3 13-15
13.  Victoria Zawonia 26 27 8 3 15 46-62 6 1 6 31-27 2 2 9 15-35
14.  Różanka Wrocław 26 15 3 6 17 36-94 2 1 10 21-54 1 5 7 15-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Prusice    2-1 14-3 6-2 6-1 4-2 5-0 1-2 7-1 5-0 2-2 8-1 4-2 7-2 
 2 KS II Łozina0-0     4-1 0-1 2-0 4-1 1-2 4-1 2-2 4-0 5-0 2-0 2-1 4-1 
 3 Widawa Kiełczów1-5 0-2     3-3 0-6 3-1 2-3 2-0 4-1 1-0 5-0 3-2 1-1 1-2 
 4 Bór Oborniki Śląskie1-7 0-3 0-1     4-0 1-3 1-0 7-0 2-3 0-1 2-0 3-3 4-0 1-1 
 5 Lotnik Twardogóra0-1 0-2 0-3* 2-1     5-4 0-2 5-1 0-0 6-2 6-1 2-2 4-0 4-1 
 6 Plon Gądkowice2-2 7-2 4-1 5-5 4-8     0-0 0-2 5-1 4-2 1-2 4-3 2-1 4-1 
 7 Barycz Milicz1-4 0-1 1-2 3-0 2-6 4-4     2-4 4-1 4-0 2-3 3-2 6-1 1-1 
 8 Iskra Pasikurowice0-6 1-2 1-4 1-3 0-3* 1-2 2-1     1-3 5-1 1-2 6-0 3-0* 5-1 
 9 Orla Korzeńsko0-3* 0-3 5-4 0-1 3-2 2-3 1-4 2-2     3-3 3-1 6-1 3-0* 3-0 
 10 Zorza Pęgów2-5 3-4 4-3 0-1 0-0 2-1 4-1 2-1 4-4     3-1 3-1 0-0 0-0 
 11 Błysk Kuźniczysko4-6 1-2 2-3 0-4 4-4 3-0 1-1 1-6 4-2 5-0     5-3 1-3 1-1 
 12 Burza Godzieszowa2-6 1-2 1-4 2-4 3-0 5-0 9-0 3-2 2-1 4-5 5-2     4-0 6-1 
 13 Victoria Zawonia3-5 3-0* 2-3 3-1 3-5 3-2 0-1 1-2 3-0 2-1 1-2 4-2     3-3 
 14 Różanka Wrocław2-9 1-5 4-6 1-4 3-0* 1-4 0-2 1-6 0-4 3-2 3-3 1-3 1-6     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Różanka Wrocław 2-9 Orzeł Prusice 21 sierpnia, 13:00
Orla Korzeńsko 3-0 Victoria Zawonia 21 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Błysk Kuźniczysko 0-4 Bór Oborniki Śląskie 21 sierpnia, 14:00
Barycz Milicz 3-2 Burza Godzieszowa 21 sierpnia, 15:00
Plon Gądkowice 0-2 Iskra Pasikurowice 21 sierpnia, 11:00
Zorza Pęgów 3-4 KS II Łozina 21 sierpnia, 15:00
Widawa Kiełczów 0-6 Lotnik Twardogóra 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Orzeł Prusice 6-1 Lotnik Twardogóra 28 sierpnia, 11:00
KS II Łozina 4-1 Widawa Kiełczów 28 sierpnia, 11:00
Iskra Pasikurowice 5-1 Zorza Pęgów 28 sierpnia, 17:00
Burza Godzieszowa 5-0 Plon Gądkowice 28 sierpnia, 17:00
Bór Oborniki Śląskie 1-0 Barycz Milicz 28 sierpnia, 13:00
Victoria Zawonia 1-2 Błysk Kuźniczysko 27 sierpnia, 16:00
Różanka Wrocław 0-4 Orla Korzeńsko 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Orla Korzeńsko 0-3 Orzeł Prusice 4 września, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Błysk Kuźniczysko 1-1 Różanka Wrocław 4 września, 14:00
Barycz Milicz 6-1 Victoria Zawonia 4 września, 15:00
Plon Gądkowice 5-5 Bór Oborniki Śląskie 4 września, 11:00
Zorza Pęgów 3-1 Burza Godzieszowa 4 września, 11:00
Widawa Kiełczów 2-0 Iskra Pasikurowice 4 września, 11:00
Lotnik Twardogóra 0-2 KS II Łozina 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Orzeł Prusice 2-1 KS II Łozina 11 września, 11:00
Iskra Pasikurowice 0-3 Lotnik Twardogóra 11 września, 11:00
(wo)
na boisku 2-3
Burza Godzieszowa 1-4 Widawa Kiełczów 11 września, 11:00
Bór Oborniki Śląskie 0-1 Zorza Pęgów 10 września, 16:00
Victoria Zawonia 3-2 Plon Gądkowice 11 września, 11:00
Różanka Wrocław 0-2 Barycz Milicz 11 września, 13:30
Orla Korzeńsko 3-1 Błysk Kuźniczysko 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Błysk Kuźniczysko 4-6 Orzeł Prusice 18 września, 14:00
Barycz Milicz 4-1 Orla Korzeńsko 18 września, 15:00
Plon Gądkowice 4-1 Różanka Wrocław 18 września, 15:00
Zorza Pęgów 0-0 Victoria Zawonia 17 września, 16:00
Widawa Kiełczów 3-3 Bór Oborniki Śląskie 18 września, 11:00
Lotnik Twardogóra 2-2 Burza Godzieszowa 18 września, 16:00
KS II Łozina 4-1 Iskra Pasikurowice 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Orzeł Prusice 1-2 Iskra Pasikurowice 25 września, 11:00
Burza Godzieszowa 1-2 KS II Łozina 25 września, 11:00
Bór Oborniki Śląskie 4-0 Lotnik Twardogóra 25 września, 11:00
Victoria Zawonia 2-3 Widawa Kiełczów 25 września, 11:00
Różanka Wrocław 3-2 Zorza Pęgów 25 września, 13:30
Orla Korzeńsko 2-3 Plon Gądkowice 25 września, 11:00
Błysk Kuźniczysko 1-1 Barycz Milicz 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Barycz Milicz 1-4 Orzeł Prusice 2 października, 14:00
Plon Gądkowice 1-2 Błysk Kuźniczysko 2 października, 11:00
Zorza Pęgów 4-4 Orla Korzeńsko 2 października, 15:00
Widawa Kiełczów 1-2 Różanka Wrocław 2 października, 11:00
Lotnik Twardogóra 4-0 Victoria Zawonia 2 października, 16:00
KS II Łozina 0-1 Bór Oborniki Śląskie 1 października, 15:00
Iskra Pasikurowice 6-0 Burza Godzieszowa 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Orzeł Prusice 8-1 Burza Godzieszowa 9 października, 11:00
Bór Oborniki Śląskie 7-0 Iskra Pasikurowice 9 października, 14:00
Victoria Zawonia 3-0 KS II Łozina 9 października, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
Różanka Wrocław 3-0 Lotnik Twardogóra 9 października, 12:30
(wo)
na boisku 1-4
Orla Korzeńsko 5-4 Widawa Kiełczów 9 października, 11:00
Błysk Kuźniczysko 5-0 Zorza Pęgów 9 października, 14:00
Barycz Milicz 4-4 Plon Gądkowice 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Plon Gądkowice 2-2 Orzeł Prusice 16 października, 11:00
Zorza Pęgów 4-1 Barycz Milicz 16 października, 14:00
Widawa Kiełczów 5-0 Błysk Kuźniczysko 16 października, 11:00
Lotnik Twardogóra 0-0 Orla Korzeńsko 16 października, 15:00
KS II Łozina 4-1 Różanka Wrocław 16 października, 11:00
Iskra Pasikurowice 3-0 Victoria Zawonia 15 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Burza Godzieszowa 2-4 Bór Oborniki Śląskie 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Orzeł Prusice 6-2 Bór Oborniki Śląskie 23 października, 11:00
Victoria Zawonia 4-2 Burza Godzieszowa 23 października, 14:00
Różanka Wrocław 1-6 Iskra Pasikurowice 23 października, 12:30
Orla Korzeńsko 0-3 KS II Łozina 23 października, 11:00
Błysk Kuźniczysko 4-4 Lotnik Twardogóra 23 października, 14:00
Barycz Milicz 1-2 Widawa Kiełczów 23 października, 14:00
Plon Gądkowice 4-2 Zorza Pęgów 23 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Zorza Pęgów 2-5 Orzeł Prusice 6 listopada, 14:00
Widawa Kiełczów 3-1 Plon Gądkowice 6 listopada, 11:00
Lotnik Twardogóra 0-2 Barycz Milicz 6 listopada, 14:00
KS II Łozina 5-0 Błysk Kuźniczysko 6 listopada, 14:00
Iskra Pasikurowice 1-3 Orla Korzeńsko 6 listopada, 11:00
Burza Godzieszowa 6-1 Różanka Wrocław 6 listopada, 11:00
Bór Oborniki Śląskie 4-0 Victoria Zawonia 6 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Orzeł Prusice 4-2 Victoria Zawonia 13 listopada, 11:00
Różanka Wrocław 1-4 Bór Oborniki Śląskie 13 listopada, 11:30
Orla Korzeńsko 6-1 Burza Godzieszowa 13 listopada, 11:00
Błysk Kuźniczysko 1-6 Iskra Pasikurowice 13 listopada, 14:00
Barycz Milicz 0-1 KS II Łozina 13 listopada, 14:00
Plon Gądkowice 4-8 Lotnik Twardogóra 13 listopada, 11:00
Zorza Pęgów 4-3 Widawa Kiełczów 13 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Widawa Kiełczów 1-5 Orzeł Prusice 20 listopada, 11:00
Lotnik Twardogóra 6-2 Zorza Pęgów 20 listopada, 14:00
KS II Łozina 4-1 Plon Gądkowice 20 listopada, 11:00
Iskra Pasikurowice 2-1 Barycz Milicz 20 listopada, 11:00
Burza Godzieszowa 5-2 Błysk Kuźniczysko 30 października, 11:00
Bór Oborniki Śląskie 2-3 Orla Korzeńsko 19 listopada, 13:00
Victoria Zawonia 3-3 Różanka Wrocław 20 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Orzeł Prusice 7-2 Różanka Wrocław 19 marca, 14:00
w Wiszni Małej
Victoria Zawonia 3-0 Orla Korzeńsko 19 marca, 11:00
w Sędzicach
Bór Oborniki Śląskie 2-0 Błysk Kuźniczysko 19 marca, 14:00
Burza Godzieszowa 9-0 Barycz Milicz 19 marca, 11:00
Iskra Pasikurowice 1-2 Plon Gądkowice 19 marca, 12:00
KS II Łozina 4-0 Zorza Pęgów 19 marca, 14:00
Lotnik Twardogóra 0-3 Widawa Kiełczów 19 marca, 11:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 1-0 z powodu uderzenia zawodnika gości przez kibica gospodarzy

Kolejka 15 - 25-26 marca

Lotnik Twardogóra 0-1 Orzeł Prusice 26 marca, 11:00
Widawa Kiełczów 0-2 KS II Łozina 26 marca, 11:00
Zorza Pęgów 2-1 Iskra Pasikurowice 26 marca, 14:00
Plon Gądkowice 4-3 Burza Godzieszowa 26 marca, 11:00
Barycz Milicz 3-0 Bór Oborniki Śląskie 26 marca, 14:00
Błysk Kuźniczysko 1-3 Victoria Zawonia 26 marca, 11:00
Orla Korzeńsko 3-0 Różanka Wrocław 26 marca, 14:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Orzeł Prusice 7-1 Orla Korzeńsko 2 kwietnia, 11:00
Różanka Wrocław 3-3 Błysk Kuźniczysko 1 kwietnia, 16:00
Victoria Zawonia 0-1 Barycz Milicz 2 kwietnia, 11:00
Bór Oborniki Śląskie 1-3 Plon Gądkowice 2 kwietnia, 16:00
Burza Godzieszowa 4-5 Zorza Pęgów 2 kwietnia, 11:00
Iskra Pasikurowice 1-4 Widawa Kiełczów 2 kwietnia, 15:00
KS II Łozina 2-0 Lotnik Twardogóra 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

KS II Łozina 0-0 Orzeł Prusice 9 kwietnia, 14:00
Lotnik Twardogóra 5-1 Iskra Pasikurowice 9 kwietnia, 16:00
Widawa Kiełczów 3-2 Burza Godzieszowa 9 kwietnia, 11:00
Zorza Pęgów 0-1 Bór Oborniki Śląskie 9 kwietnia, 14:00
Plon Gądkowice 2-1 Victoria Zawonia 9 kwietnia, 11:00
Barycz Milicz 1-1 Różanka Wrocław 9 kwietnia, 14:00
Błysk Kuźniczysko 4-2 Orla Korzeńsko 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Orzeł Prusice 2-2 Błysk Kuźniczysko 23 kwietnia, 11:00
Orla Korzeńsko 1-4 Barycz Milicz 23 kwietnia, 14:00
Różanka Wrocław 1-4 Plon Gądkowice 22 kwietnia, 16:00
Victoria Zawonia 2-1 Zorza Pęgów 22 kwietnia, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 0-1 Widawa Kiełczów 23 kwietnia, 12:00
Burza Godzieszowa 3-0 Lotnik Twardogóra 23 kwietnia, 11:00
Iskra Pasikurowice 1-2 KS II Łozina 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Iskra Pasikurowice 0-6 Orzeł Prusice 29 kwietnia, 17:00
KS II Łozina 2-0 Burza Godzieszowa 30 kwietnia, 11:00
Lotnik Twardogóra 2-1 Bór Oborniki Śląskie 30 kwietnia, 14:00
Widawa Kiełczów 1-1 Victoria Zawonia 30 kwietnia, 11:00
Zorza Pęgów 0-0 Różanka Wrocław 29 kwietnia, 17:00
Plon Gądkowice 5-1 Orla Korzeńsko 30 kwietnia, 11:00
Barycz Milicz 2-3 Błysk Kuźniczysko 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Orzeł Prusice 5-0 Barycz Milicz 7 maja, 16:00
Błysk Kuźniczysko 3-0 Plon Gądkowice 7 maja, 14:00
Orla Korzeńsko 3-3 Zorza Pęgów 7 maja, 14:00
Różanka Wrocław 4-6 Widawa Kiełczów 7 maja, 11:00
Victoria Zawonia 3-5 Lotnik Twardogóra 6 maja, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 0-3 KS II Łozina 7 maja, 16:30
Burza Godzieszowa 3-2 Iskra Pasikurowice 5 maja, 18:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Burza Godzieszowa 2-6 Orzeł Prusice 14 maja, 11:00
Iskra Pasikurowice 1-3 Bór Oborniki Śląskie 14 maja, 11:00
KS II Łozina 2-1 Victoria Zawonia 14 maja, 11:00
Lotnik Twardogóra 4-1 Różanka Wrocław 14 maja, 16:00
Widawa Kiełczów 4-1 Orla Korzeńsko 14 maja, 11:00
Zorza Pęgów 3-1 Błysk Kuźniczysko 14 maja, 16:00
Plon Gądkowice 0-0 Barycz Milicz 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Orzeł Prusice 4-2 Plon Gądkowice 20 maja, 16:00
Barycz Milicz 4-0 Zorza Pęgów 21 maja, 14:00
Błysk Kuźniczysko 2-3 Widawa Kiełczów 20 maja, 16:00
Orla Korzeńsko 3-2 Lotnik Twardogóra 20 maja, 17:00
Różanka Wrocław 1-5 KS II Łozina 20 maja, 17:00
Victoria Zawonia 1-2 Iskra Pasikurowice 20 maja, 17:00
Bór Oborniki Śląskie 3-3 Burza Godzieszowa 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Bór Oborniki Śląskie 1-7 Orzeł Prusice 27 maja, 15:00
Burza Godzieszowa 4-0 Victoria Zawonia 27 maja, 17:00
Iskra Pasikurowice 5-1 Różanka Wrocław 28 maja, 11:00
KS II Łozina 2-2 Orla Korzeńsko 28 maja, 15:00
Lotnik Twardogóra 6-1 Błysk Kuźniczysko 28 maja, 16:00
Widawa Kiełczów 2-3 Barycz Milicz 28 maja, 11:00
Zorza Pęgów 2-1 Plon Gądkowice 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Orzeł Prusice 5-0 Zorza Pęgów 4 czerwca, 17:00
Plon Gądkowice 4-1 Widawa Kiełczów 4 czerwca, 11:00
Barycz Milicz 2-6 Lotnik Twardogóra 4 czerwca, 14:00
Błysk Kuźniczysko 1-2 KS II Łozina 4 czerwca, 14:00
Orla Korzeńsko 2-2 Iskra Pasikurowice 4 czerwca, 14:00
Różanka Wrocław 1-3 Burza Godzieszowa 4 czerwca, 11:00
Victoria Zawonia 3-1 Bór Oborniki Śląskie 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Victoria Zawonia 3-5 Orzeł Prusice 10 czerwca, 17:00
Bór Oborniki Śląskie 1-1 Różanka Wrocław 10 czerwca, 17:00
Burza Godzieszowa 2-1 Orla Korzeńsko 10 czerwca, 17:00
Iskra Pasikurowice 1-2 Błysk Kuźniczysko 10 czerwca, 17:00
KS II Łozina 1-2 Barycz Milicz 10 czerwca, 17:00
Lotnik Twardogóra 5-4 Plon Gądkowice 10 czerwca, 17:00
Widawa Kiełczów 1-0 Zorza Pęgów 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Orzeł Prusice 14-3 Widawa Kiełczów 17 czerwca, 17:00
Zorza Pęgów 0-0 Lotnik Twardogóra 17 czerwca, 17:00
Plon Gądkowice 7-2 KS II Łozina 17 czerwca, 17:00
Barycz Milicz 2-4 Iskra Pasikurowice 17 czerwca, 17:00
Błysk Kuźniczysko 5-3 Burza Godzieszowa 17 czerwca, 17:00
Orla Korzeńsko 0-1 Bór Oborniki Śląskie 17 czerwca, 17:00
Różanka Wrocław 1-6 Victoria Zawonia 17 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Wrocław)

Klasa A 2016/2017 (Wrocław I)
Klasa A 2016/2017 (Wrocław III)
Klasa A 2016/2017 (Wrocław IV)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas