[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Oleśnica 34 80 24 8 2 99-30 10 5 2 43-12 14 3 0 56-18
2.  Wiwa Goszcz 34 71 21 8 5 86-41 13 2 2 50-21 8 6 3 36-20
3.  KS Łozina 34 70 20 10 4 72-37 11 4 2 41-20 9 6 2 31-17
4.  Wratislavia Wrocław 34 68 21 5 8 76-43 11 1 5 39-22 10 4 3 37-21
5.  Polonia Środa Śląska 34 48 12 12 10 45-51 6 9 2 22-18 6 3 8 23-33
6.  Orzeł Sadków 34 47 14 5 15 64-73 8 3 6 37-38 6 2 9 27-35 2 6 2 0 0 6-2
7.  Czarni Kondratowice 34 47 13 8 13 41-49 9 3 5 29-26 4 5 8 12-23 2 0 0 0 2 2-6
8.  Burza Chwalibożyce 34 45 13 6 15 60-61 8 3 6 33-26 5 3 9 27-35 2 4 1 1 0 5-3
9.  Strzelinianka Strzelin 34 45 12 9 13 40-56 8 4 5 23-21 4 5 8 17-35 2 1 0 1 1 3-5
10.  GKS Mirków/Długołęka 34 44 11 11 12 60-46 8 4 5 40-23 3 7 7 20-23
11.  Sokół Marcinkowice 34 43 12 7 15 40-61 8 3 6 18-20 4 4 9 22-41
12.  Zjednoczeni Łowęcice 34 42 11 9 14 54-54 6 5 6 29-25 5 4 8 25-29
13.  Piast Żerniki (Wrocław) 34 41 12 5 17 49-62 8 2 7 26-26 4 3 10 23-36 2 3 1 0 1 3-3
14.  Polonia Jaszowice 34 41 12 5 17 55-73 7 4 6 27-29 5 1 11 28-44 2 3 1 0 1 3-3
15.  Dolpasz Skokowa 34 35 10 5 19 45-70 6 2 9 24-30 4 3 10 21-40
16.  Bór Oborniki Śląskie 34 33 9 6 19 48-61 7 4 6 37-26 2 2 13 11-35
17.  Falko Rzeplin 34 32 7 11 16 62-75 5 6 6 40-38 2 5 10 22-37
18.  Orzeł Pawłowice (Wrocław) 34 19 5 4 25 33-86 2 3 12 16-34 3 1 13 17-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Pogoń Oleśnica    0-0 1-1 3-3 3-0 4-0 1-1 0-1 2-0 1-0 7-0 3-0 3-1 4-0 1-2 2-1 2-2 6-0 
 2 Wiwa Goszcz1-1     0-2 1-2 5-1 3-0* 2-0 3-1 3-1 1-0 4-4 2-1 2-1 3-1 4-1 5-0 5-4 6-1 
 3 KS Łozina0-2 3-3     2-1 4-1 2-1 1-1 3-3 3-0 1-0 7-1 0-3 2-1 6-1 3-1 2-0 0-0 2-1 
 4 Wratislavia Wrocław0-6 2-1 2-0     4-2 4-0 3-0* 1-0 3-0 2-2 0-1 2-3 2-0 2-5 4-1 0-1 2-0 6-0 
 5 Polonia Środa Śląska3-5 0-0 0-0 1-0     1-1 0-0 1-0 2-2 1-1 1-1 3-1 0-2 4-3 0-0 1-0 2-2 2-0 
 6 Orzeł Sadków2-7 1-4 2-2 1-4 2-0     2-0 5-0 0-0 2-2 1-0 0-5 4-1 3-5 2-3 3-2 3-2 4-1 
 7 Czarni Kondratowice0-3 1-1 1-3 2-2 0-1 2-4     3-2 1-1 3-2 2-1 3-1 1-4 2-0 1-0 3-0 3-1 1-0 
 8 Burza Chwalibożyce1-4 1-4 0-1 0-1 1-1 6-2 2-1     2-2 1-1 1-2 3-1 0-2 3-2 1-0 4-1 3-0* 4-1 
 9 Strzelinianka Strzelin0-1 1-1 0-4 3-1 0-0 2-0 0-0 1-3     2-3 3-2 1-1 2-1 2-1 1-0 1-0 2-0 2-3 
 10 GKS Mirków/Długołęka1-2 2-0 3-4 1-2 5-1 1-1 1-1 3-1 6-0     0-0 0-1 6-2 4-1 0-4 4-1 3-2 0-0 
 11 Sokół Marcinkowice1-3 1-0 0-2 1-1 2-1 0-3 2-0 1-3 1-0 1-0     2-2 0-0 1-2 1-0 1-0 0-3 3-0 
 12 Zjednoczeni Łowęcice3-3 1-2 0-1 1-3 3-1 0-1 1-2 2-1 1-2 1-1 2-1     1-1 0-0 2-2 4-0 2-1 5-3 
 13 Piast Żerniki (Wrocław)1-1 0-6 2-0 0-1 1-2 1-0 0-1 3-1 1-2 0-2 3-1 1-0     2-1 5-6 2-1 1-1 3-0 
 14 Polonia Jaszowice0-2 0-2 1-1 0-5 1-4 1-3 5-3 2-2 1-2 3-2 2-0 1-1 2-1     3-0 0-0 3-0 2-1 
 15 Dolpasz Skokowa1-5 1-4 0-0 0-2 1-4 2-1 0-1 0-1 4-1 2-1 4-5 1-3 2-0 0-1     1-1 3-0* 2-0 
 16 Bór Oborniki Śląskie1-2 1-2 3-3 2-3 0-2 5-4 2-0 5-3 1-2 0-0 2-0 1-1 5-0 2-1 5-0     1-1 1-2 
 17 Falko Rzeplin1-4 3-3 1-4 2-2 1-1 1-4 1-0 2-2 3-1 2-3 2-2 4-1 4-4 4-1 6-0 0-2     3-4 
 18 Orzeł Pawłowice (Wrocław)2-5 2-3 1-3 1-4 0-1 0-2 0-1 0-3 1-1 0-0 0-1 2-0 0-2 2-3 1-1 2-1 2-3     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Dolpasz Skokowa 2-1 Orzeł Sadków 20 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 4-0 Bór Oborniki Śląskie 16 sierpnia, 15:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-3 Wiwa Goszcz 17 sierpnia, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 3-4 KS Łozina 16 sierpnia, 17:00
Burza Chwalibożyce 1-2 Sokół Marcinkowice 16 sierpnia, 17:00
Czarni Kondratowice 3-1 Falko Rzeplin 16 sierpnia, 16:00
Polonia Jaszowice 1-4 Polonia Środa Śląska 17 sierpnia, 17:00
Pogoń Oleśnica 2-0 Strzelinianka Strzelin 16 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-1 Wratislavia Wrocław 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Orzeł Sadków 1-4 Wratislavia Wrocław 24 sierpnia, 11:00
Strzelinianka Strzelin 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 23 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Śląska 3-5 Pogoń Oleśnica 23 sierpnia, 17:00
Falko Rzeplin 4-1 Polonia Jaszowice 23 sierpnia, 17:00
KS Łozina 3-3 Burza Chwalibożyce 23 sierpnia, 17:00
Wiwa Goszcz 1-0 GKS Mirków/Długołęka 23 sierpnia, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 1-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 23 sierpnia, 16:00
Dolpasz Skokowa 1-3 Zjednoczeni Łowęcice 24 sierpnia, 16:00
Czarni Kondratowice 2-1 Sokół Marcinkowice 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Zjednoczeni Łowęcice 0-1 Orzeł Sadków 31 sierpnia, 11:00
we Wrocławiu; na Stadionie Piłkarskim Leśnica
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-1 Dolpasz Skokowa 30 sierpnia, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 4-1 Bór Oborniki Śląskie 30 sierpnia, 17:00
Burza Chwalibożyce 1-4 Wiwa Goszcz 31 sierpnia, 16:00
Czarni Kondratowice 1-3 KS Łozina 30 sierpnia, 16:30
Polonia Jaszowice 2-0 Sokół Marcinkowice 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Oleśnica 2-2 Falko Rzeplin 30 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 Polonia Środa Śląska 30 sierpnia, 17:00
Wratislavia Wrocław 3-0 Strzelinianka Strzelin 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3 września

Orzeł Sadków 0-0 Strzelinianka Strzelin 3 września, 17:00
Polonia Środa Śląska 1-0 Wratislavia Wrocław 3 września, 17:00
Falko Rzeplin 4-4 Piast Żerniki (Wrocław) 3 września, 17:00
Sokół Marcinkowice 1-3 Pogoń Oleśnica 3 września, 18:00
KS Łozina 6-1 Polonia Jaszowice 3 września, 17:00
Wiwa Goszcz 2-0 Czarni Kondratowice 3 września, 17:00
Bór Oborniki Śląskie 5-3 Burza Chwalibożyce 3 września, 17:00
Dolpasz Skokowa 2-1 GKS Mirków/Długołęka 3 września, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 5-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3 września, 17:30

Kolejka 5 - 6-7 września

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-2 Orzeł Sadków 6 września, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 0-1 Zjednoczeni Łowęcice 6 września, 17:00
Burza Chwalibożyce 1-0 Dolpasz Skokowa 6 września, 17:00
Czarni Kondratowice 3-0 Bór Oborniki Śląskie 7 września, 16:00
Polonia Jaszowice 0-2 Wiwa Goszcz 6 września, 17:00
Pogoń Oleśnica 1-1 KS Łozina 7 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-1 Sokół Marcinkowice 6 września, 17:00
Wratislavia Wrocław 2-0 Falko Rzeplin 6 września, 17:00
Strzelinianka Strzelin 0-0 Polonia Środa Śląska 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Orzeł Sadków 2-0 Polonia Środa Śląska 13 września, 16:00
Falko Rzeplin 3-1 Strzelinianka Strzelin 13 września, 16:00
Sokół Marcinkowice 1-1 Wratislavia Wrocław 13 września, 16:00
KS Łozina 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 13 września, 15:00
Wiwa Goszcz 1-1 Pogoń Oleśnica 13 września, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 2-1 Polonia Jaszowice 14 września, 12:00
Dolpasz Skokowa 0-1 Czarni Kondratowice 14 września, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-1 Burza Chwalibożyce 14 września, 13:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-0 GKS Mirków/Długołęka 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

GKS Mirków/Długołęka 1-1 Orzeł Sadków 20 września, 16:00
Burza Chwalibożyce 4-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 21 września, 16:00
Czarni Kondratowice 3-1 Zjednoczeni Łowęcice 20 września, 16:00
Polonia Jaszowice 3-0 Dolpasz Skokowa 19 września, 17:00
Pogoń Oleśnica 2-1 Bór Oborniki Śląskie 20 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-6 Wiwa Goszcz 20 września, 16:00
Wratislavia Wrocław 2-0 KS Łozina 20 września, 16:00
Strzelinianka Strzelin 3-2 Sokół Marcinkowice 20 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 2-2 Falko Rzeplin 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Orzeł Sadków 3-2 Falko Rzeplin 27 września, 16:00
Sokół Marcinkowice 2-1 Polonia Środa Śląska 27 września, 16:00
KS Łozina 3-0 Strzelinianka Strzelin 27 września, 16:00
Wiwa Goszcz 1-2 Wratislavia Wrocław 27 września, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 5-0 Piast Żerniki (Wrocław) 28 września, 12:00
Dolpasz Skokowa 1-5 Pogoń Oleśnica 28 września, 16:00
Zjednoczeni Łowęcice 0-0 Polonia Jaszowice 28 września, 13:00
we Wrocławiu; na Stadionie Piłkarskim Leśnica
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-1 Czarni Kondratowice 27 września, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 3-1 Burza Chwalibożyce 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 1 października

Burza Chwalibożyce 6-2 Orzeł Sadków 1 października, 16:00
Czarni Kondratowice 3-2 GKS Mirków/Długołęka 1 października, 16:00
Polonia Jaszowice 2-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1 października, 16:00
Pogoń Oleśnica 3-0 Zjednoczeni Łowęcice 1 października, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 5-6 Dolpasz Skokowa 1 października, 16:00
Wratislavia Wrocław 0-1 Bór Oborniki Śląskie 1 października, 16:00
Strzelinianka Strzelin 1-1 Wiwa Goszcz 1 października, 16:00
Polonia Środa Śląska 0-0 KS Łozina 1 października, 16:00
Falko Rzeplin 2-2 Sokół Marcinkowice 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Orzeł Sadków 1-0 Sokół Marcinkowice 4 października, 15:00
KS Łozina 0-0 Falko Rzeplin 4 października, 15:00
Wiwa Goszcz 5-1 Polonia Środa Śląska 4 października, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 1-2 Strzelinianka Strzelin 4 października, 15:00
Dolpasz Skokowa 0-2 Wratislavia Wrocław 5 października, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 5 października, 13:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-5 Pogoń Oleśnica 4 października, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 4-1 Polonia Jaszowice 4 października, 15:00
Burza Chwalibożyce 2-1 Czarni Kondratowice 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Czarni Kondratowice 2-4 Orzeł Sadków 12 października, 15:00
Polonia Jaszowice 2-2 Burza Chwalibożyce 11 października, 15:00
Pogoń Oleśnica 1-0 GKS Mirków/Długołęka 11 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 12 października, 13:00
Wratislavia Wrocław 2-3 Zjednoczeni Łowęcice 11 października, 15:00
Strzelinianka Strzelin 1-0 Dolpasz Skokowa 11 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 1-0 Bór Oborniki Śląskie 11 października, 15:00
Falko Rzeplin 3-3 Wiwa Goszcz 11 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 0-2 KS Łozina 11 października, 15:00
w Gaci

Kolejka 12 - 18-19 października

Orzeł Sadków 2-2 KS Łozina 18 października, 15:00
Wiwa Goszcz 4-4 Sokół Marcinkowice 18 października, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 1-1 Falko Rzeplin 18 października, 15:00
Dolpasz Skokowa 1-4 Polonia Środa Śląska 19 października, 14:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 Strzelinianka Strzelin 19 października, 13:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-4 Wratislavia Wrocław 18 października, 15:30
GKS Mirków/Długołęka 6-2 Piast Żerniki (Wrocław) 18 października, 15:00
Burza Chwalibożyce 1-4 Pogoń Oleśnica 18 października, 15:00
Czarni Kondratowice 2-0 Polonia Jaszowice 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Polonia Jaszowice 1-3 Orzeł Sadków 26 października, 15:00
Pogoń Oleśnica 1-1 Czarni Kondratowice 25 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-1 Burza Chwalibożyce 26 października, 13:00
Wratislavia Wrocław 2-2 GKS Mirków/Długołęka 25 października, 15:00
Strzelinianka Strzelin 2-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 25 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 3-1 Zjednoczeni Łowęcice 25 października, 14:00
Falko Rzeplin 6-0 Dolpasz Skokowa 25 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 1-0 Bór Oborniki Śląskie 25 października, 13:30
w Obornikach Śląskich; Sokół gospodarzem
KS Łozina 3-3 Wiwa Goszcz 25 października, 12:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Orzeł Sadków 1-4 Wiwa Goszcz 8 listopada, 14:00
Bór Oborniki Śląskie 3-3 KS Łozina 8 listopada, 14:30
Dolpasz Skokowa 4-5 Sokół Marcinkowice 9 listopada, 14:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-1 Falko Rzeplin 9 listopada, 13:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-1 Polonia Środa Śląska 9 listopada, 13:00
GKS Mirków/Długołęka 6-0 Strzelinianka Strzelin 8 listopada, 14:00
Burza Chwalibożyce 0-1 Wratislavia Wrocław 8 listopada, 14:00
Czarni Kondratowice 1-4 Piast Żerniki (Wrocław) 8 listopada, 14:30
Polonia Jaszowice 0-2 Pogoń Oleśnica 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pogoń Oleśnica 4-0 Orzeł Sadków 11 listopada, 14:00
w Pasikurowicach
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 Polonia Jaszowice 11 listopada, 13:00
Wratislavia Wrocław 3-0 Czarni Kondratowice 11 listopada, 14:30
(wo)
na boisku 0-2
Strzelinianka Strzelin 1-3 Burza Chwalibożyce 11 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 1-1 GKS Mirków/Długołęka 11 listopada, 13:00
Falko Rzeplin 3-4 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2 listopada, 11:00
Sokół Marcinkowice 2-2 Zjednoczeni Łowęcice 11 listopada, 13:00
w Gaci
KS Łozina 3-1 Dolpasz Skokowa 11 listopada, 15:00
Wiwa Goszcz 5-0 Bór Oborniki Śląskie 11 listopada, 15:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Orzeł Sadków 3-2 Bór Oborniki Śląskie 16 listopada, 11:00
Dolpasz Skokowa 1-4 Wiwa Goszcz 15 listopada, 14:00
Zjednoczeni Łowęcice 0-1 KS Łozina 16 listopada, 13:00
we Wrocławiu; na Stadionie Piłkarskim Leśnica
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-1 Sokół Marcinkowice 16 listopada, 11:00
GKS Mirków/Długołęka 3-2 Falko Rzeplin 15 listopada, 14:00
Burza Chwalibożyce 1-1 Polonia Środa Śląska 16 listopada, 13:00
Czarni Kondratowice 1-1 Strzelinianka Strzelin 15 listopada, 15:00
Polonia Jaszowice 0-5 Wratislavia Wrocław 16 listopada, 13:00
Pogoń Oleśnica 3-1 Piast Żerniki (Wrocław) 16 listopada, 14:00
w Pasikurowicach

Kolejka 17 - 22-23 listopada

Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 Orzeł Sadków 22 listopada, 13:00
Wratislavia Wrocław 0-6 Pogoń Oleśnica 23 listopada, 13:00
Strzelinianka Strzelin 2-1 Polonia Jaszowice 23 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 0-0 Czarni Kondratowice 22 listopada, 13:00
Falko Rzeplin 2-2 Burza Chwalibożyce 22 listopada, 13:00
Sokół Marcinkowice 1-0 GKS Mirków/Długołęka 23 listopada, 13:00
w Gaci
KS Łozina 2-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 23 listopada, 11:00
Wiwa Goszcz 2-1 Zjednoczeni Łowęcice 22 listopada, 14:00
Bór Oborniki Śląskie 5-0 Dolpasz Skokowa 23 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 14-15 marca

Orzeł Sadków 2-3 Dolpasz Skokowa 14 marca, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 1-1 Zjednoczeni Łowęcice 15 marca, 14:00
Wiwa Goszcz 6-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 14 marca, 15:00
KS Łozina 1-0 GKS Mirków/Długołęka 14 marca, 15:00
Sokół Marcinkowice 1-3 Burza Chwalibożyce 15 marca, 14:00
Falko Rzeplin 1-0 Czarni Kondratowice 14 marca, 15:00
Polonia Środa Śląska 4-3 Polonia Jaszowice 14 marca, 15:00
Strzelinianka Strzelin 0-1 Pogoń Oleśnica 15 marca, 15:00
w Oławie
Wratislavia Wrocław 2-0 Piast Żerniki (Wrocław) 14 marca, 15:00

Kolejka 19 - 21-22 marca

Sokół Marcinkowice 2-0 Czarni Kondratowice 22 marca, 15:00
w Oławie
Wratislavia Wrocław 4-0 Orzeł Sadków 21 marca, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 Strzelinianka Strzelin 21 marca, 14:00
Pogoń Oleśnica 3-0 Polonia Środa Śląska 21 marca, 15:00
w Pasikurowicach
Polonia Jaszowice 3-0 Falko Rzeplin 21 marca, 15:00
Burza Chwalibożyce 0-1 KS Łozina 22 marca, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 2-0 Wiwa Goszcz 21 marca, 15:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-1 Bór Oborniki Śląskie 21 marca, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-2 Dolpasz Skokowa 22 marca, 14:00

Kolejka 20 - 28-29 marca

Orzeł Sadków 0-5 Zjednoczeni Łowęcice 28 marca, 15:00
Dolpasz Skokowa 2-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 29 marca, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 0-0 GKS Mirków/Długołęka 29 marca, 14:00
Wiwa Goszcz 3-1 Burza Chwalibożyce 28 marca, 15:00
KS Łozina 1-1 Czarni Kondratowice 28 marca, 15:00
Sokół Marcinkowice 1-2 Polonia Jaszowice 29 marca, 15:00
Falko Rzeplin 1-4 Pogoń Oleśnica 28 marca, 15:00
Polonia Środa Śląska 0-2 Piast Żerniki (Wrocław) 28 marca, 15:00
Strzelinianka Strzelin 3-1 Wratislavia Wrocław 29 marca, 16:00

Kolejka 21 - 4 kwietnia

Strzelinianka Strzelin 2-0 Orzeł Sadków 4 kwietnia, 12:00
Wratislavia Wrocław 4-2 Polonia Środa Śląska 4 kwietnia, 15:00
w Oławie
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Falko Rzeplin 4 kwietnia, 14:00
Pogoń Oleśnica 7-0 Sokół Marcinkowice 4 kwietnia, 16:00
w Pasikurowicach
Polonia Jaszowice 1-1 KS Łozina 2 kwietnia, 17:00
Czarni Kondratowice 1-1 Wiwa Goszcz 4 kwietnia, 15:00
Burza Chwalibożyce 4-1 Bór Oborniki Śląskie 4 kwietnia, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 0-4 Dolpasz Skokowa 20 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-0 Zjednoczeni Łowęcice 4 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 11-12 kwietnia

Orzeł Sadków 4-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 11 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-1 GKS Mirków/Długołęka 12 kwietnia, 14:00
Dolpasz Skokowa 0-1 Burza Chwalibożyce 12 kwietnia, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 2-0 Czarni Kondratowice 12 kwietnia, 14:00
Wiwa Goszcz 3-1 Polonia Jaszowice 11 kwietnia, 15:00
KS Łozina 0-2 Pogoń Oleśnica 11 kwietnia, 15:00
Sokół Marcinkowice 0-0 Piast Żerniki (Wrocław) 12 kwietnia, 15:00
Falko Rzeplin 2-2 Wratislavia Wrocław 11 kwietnia, 15:00
Polonia Środa Śląska 2-2 Strzelinianka Strzelin 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia

Polonia Środa Śląska 1-1 Orzeł Sadków 18 kwietnia, 17:00
Strzelinianka Strzelin 2-0 Falko Rzeplin 18 kwietnia, 17:00
Wratislavia Wrocław 0-1 Sokół Marcinkowice 19 kwietnia, 14:00
na boisku Gimnazjum nr 19
Piast Żerniki (Wrocław) 2-0 KS Łozina 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Oleśnica 0-0 Wiwa Goszcz 18 kwietnia, 16:00
w Pasikurowicach
Polonia Jaszowice 0-0 Bór Oborniki Śląskie 18 kwietnia, 15:00
Czarni Kondratowice 1-0 Dolpasz Skokowa 19 kwietnia, 11:00
Burza Chwalibożyce 3-1 Zjednoczeni Łowęcice 19 kwietnia, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 0-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia

Orzeł Sadków 2-2 GKS Mirków/Długołęka 25 kwietnia, 16:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-3 Burza Chwalibożyce 25 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 Czarni Kondratowice 26 kwietnia, 14:00
Dolpasz Skokowa 0-1 Polonia Jaszowice 26 kwietnia, 15:00
Bór Oborniki Śląskie 1-2 Pogoń Oleśnica 25 kwietnia, 16:00
Wiwa Goszcz 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 25 kwietnia, 15:00
we Wrocławiu; na Stadionie Piłkarskim Leśnica; Wiwa gospodarzem
KS Łozina 2-1 Wratislavia Wrocław 26 kwietnia, 11:00
Sokół Marcinkowice 1-0 Strzelinianka Strzelin 26 kwietnia, 16:00
w Oławie
Falko Rzeplin 1-1 Polonia Środa Śląska 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 2-3 maja

Falko Rzeplin 1-4 Orzeł Sadków 2 maja, 15:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Sokół Marcinkowice 2 maja, 17:00
w Oławie
Strzelinianka Strzelin 0-4 KS Łozina 2 maja, 17:00
Wratislavia Wrocław 2-1 Wiwa Goszcz 2 maja, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 Bór Oborniki Śląskie 1 maja, 13:00
Pogoń Oleśnica 1-2 Dolpasz Skokowa 1 maja, 12:00
w Pasikurowicach
Polonia Jaszowice 1-1 Zjednoczeni Łowęcice 3 maja, 17:00
Czarni Kondratowice 1-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2 maja, 15:00
Burza Chwalibożyce 1-1 GKS Mirków/Długołęka 3 maja, 15:00

Kolejka 26 - 9-10 maja

Orzeł Sadków 5-0 Burza Chwalibożyce 9 maja, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 1-1 Czarni Kondratowice 9 maja, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-3 Polonia Jaszowice 10 maja, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 3-3 Pogoń Oleśnica 8 maja, 17:00
Dolpasz Skokowa 2-0 Piast Żerniki (Wrocław) 10 maja, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 2-3 Wratislavia Wrocław 10 maja, 14:00
Wiwa Goszcz 3-1 Strzelinianka Strzelin 9 maja, 15:00
KS Łozina 4-1 Polonia Środa Śląska 9 maja, 15:00
Sokół Marcinkowice 0-3 Falko Rzeplin 9 maja, 17:00

Kolejka 27 - 16-17 maja

Sokół Marcinkowice 0-3 Orzeł Sadków 16 maja, 17:00
Falko Rzeplin 1-4 KS Łozina 16 maja, 15:00
Polonia Środa Śląska 0-0 Wiwa Goszcz 16 maja, 17:00
Strzelinianka Strzelin 1-0 Bór Oborniki Śląskie 16 maja, 17:00
Wratislavia Wrocław 4-1 Dolpasz Skokowa 16 maja, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 Zjednoczeni Łowęcice 16 maja, 16:00
Pogoń Oleśnica 6-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 15 maja, 18:00
Polonia Jaszowice 3-2 GKS Mirków/Długołęka 15 maja, 18:30
Czarni Kondratowice 3-2 Burza Chwalibożyce 17 maja, 11:00

Kolejka 28 - 23-24 maja

Orzeł Sadków 2-0 Czarni Kondratowice 23 maja, 17:00
Burza Chwalibożyce 3-2 Polonia Jaszowice 24 maja, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 1-2 Pogoń Oleśnica 23 maja, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-2 Piast Żerniki (Wrocław) 23 maja, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-3 Wratislavia Wrocław 24 maja, 16:00
Dolpasz Skokowa 4-1 Strzelinianka Strzelin 24 maja, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 0-2 Polonia Środa Śląska 24 maja, 16:00
Wiwa Goszcz 5-4 Falko Rzeplin 23 maja, 15:00
KS Łozina 7-1 Sokół Marcinkowice 23 maja, 15:00

Kolejka 29 - 27 maja

KS Łozina 2-1 Orzeł Sadków 27 maja, 18:00
Sokół Marcinkowice 1-0 Wiwa Goszcz 27 maja, 18:00
Falko Rzeplin 0-2 Bór Oborniki Śląskie 27 maja, 18:00
Polonia Środa Śląska 0-0 Dolpasz Skokowa 27 maja, 18:00
w Brzezinie
Strzelinianka Strzelin 1-1 Zjednoczeni Łowęcice 27 maja, 18:00
Wratislavia Wrocław 6-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 27 maja, 18:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-2 GKS Mirków/Długołęka 27 maja, 18:00
Pogoń Oleśnica 0-1 Burza Chwalibożyce 27 maja, 18:00
Polonia Jaszowice 5-3 Czarni Kondratowice 27 maja, 18:00

Kolejka 30 - 30-31 maja

Orzeł Sadków 3-5 Polonia Jaszowice 29 maja, 18:00
Czarni Kondratowice 0-3 Pogoń Oleśnica 31 maja, 11:00
Burza Chwalibożyce 0-2 Piast Żerniki (Wrocław) 31 maja, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 1-2 Wratislavia Wrocław 30 maja, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-1 Strzelinianka Strzelin 31 maja, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 3-1 Polonia Środa Śląska 31 maja, 17:00
Dolpasz Skokowa 3-0 Falko Rzeplin 30 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Bór Oborniki Śląskie 2-0 Sokół Marcinkowice 31 maja, 17:00
w Oławie
Wiwa Goszcz 0-2 KS Łozina 30 maja, 17:00

Kolejka 31 - 4 czerwca

Wiwa Goszcz 3-0 Orzeł Sadków 4 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Łozina 2-0 Bór Oborniki Śląskie 4 czerwca, 12:00
Sokół Marcinkowice 1-0 Dolpasz Skokowa 4 czerwca, 17:00
Falko Rzeplin 4-1 Zjednoczeni Łowęcice 4 czerwca, 17:00
Polonia Środa Śląska 2-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4 czerwca, 17:00
Strzelinianka Strzelin 2-3 GKS Mirków/Długołęka 4 czerwca, 17:00
Wratislavia Wrocław 1-0 Burza Chwalibożyce 4 czerwca, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-1 Czarni Kondratowice 4 czerwca, 17:00
Pogoń Oleśnica 4-0 Polonia Jaszowice 3 czerwca, 18:00

Kolejka 32 - 6-7 czerwca

Orzeł Sadków 2-7 Pogoń Oleśnica 6 czerwca, 17:00
Polonia Jaszowice 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 7 czerwca, 17:00
Czarni Kondratowice 2-2 Wratislavia Wrocław 7 czerwca, 11:00
Burza Chwalibożyce 2-2 Strzelinianka Strzelin 6 czerwca, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 5-1 Polonia Środa Śląska 7 czerwca, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-3 Falko Rzeplin 7 czerwca, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-1 Sokół Marcinkowice 7 czerwca, 15:00
Dolpasz Skokowa 0-0 KS Łozina 7 czerwca, 16:00
Bór Oborniki Śląskie 1-2 Wiwa Goszcz 7 czerwca, 15:00

Kolejka 33 - 13 czerwca

Bór Oborniki Śląskie 5-4 Orzeł Sadków 13 czerwca, 17:00
Wiwa Goszcz 4-1 Dolpasz Skokowa 13 czerwca, 17:00
KS Łozina 0-3 Zjednoczeni Łowęcice 13 czerwca, 17:00
Sokół Marcinkowice 3-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 13 czerwca, 17:00
Falko Rzeplin 2-3 GKS Mirków/Długołęka 13 czerwca, 17:00
Polonia Środa Śląska 1-0 Burza Chwalibożyce 13 czerwca, 17:00
Strzelinianka Strzelin 0-0 Czarni Kondratowice 13 czerwca, 17:00
Wratislavia Wrocław 2-5 Polonia Jaszowice 13 czerwca, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Pogoń Oleśnica 13 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 20 czerwca

Orzeł Sadków 4-1 Piast Żerniki (Wrocław) 20 czerwca, 17:00
Pogoń Oleśnica 3-3 Wratislavia Wrocław 20 czerwca, 17:00
Polonia Jaszowice 1-2 Strzelinianka Strzelin 20 czerwca, 17:00
Czarni Kondratowice 0-1 Polonia Środa Śląska 20 czerwca, 17:00
Burza Chwalibożyce 3-0 Falko Rzeplin 20 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
GKS Mirków/Długołęka 0-0 Sokół Marcinkowice 20 czerwca, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-3 KS Łozina 20 czerwca, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 Wiwa Goszcz 20 czerwca, 17:00
Dolpasz Skokowa 1-1 Bór Oborniki Śląskie 20 czerwca, 17:00

IV liga 2014/2015 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Legnica)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Wałbrzych)

Klasa A 2014/2015 (Wrocław I)
Klasa A 2014/2015 (Wrocław II)
Klasa A 2014/2015 (Wrocław III)
Klasa A 2014/2015 (Wrocław IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas