[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Wrocław III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Jelcz-Laskowice 24 66 21 3 0 107-24 11 1 0 56-11 10 2 0 51-13
2.  LZS Solniki Małe 24 47 15 2 7 77-46 7 1 4 41-26 8 1 3 36-20 2 2 0 2 0 3-3
3.  Polonia Miłoszyce 24 47 15 2 7 68-37 10 1 1 44-13 5 1 6 24-24 2 2 0 2 0 3-3
4.  Zenit Międzybórz 24 40 12 4 8 60-50 7 2 3 30-18 5 2 5 30-32
5.  Grom Szczodrów 24 36 11 3 10 47-42 5 3 4 25-21 6 0 6 22-21 2 4 1 1 0 2-1
6.  Dąb Dobroszyce 24 36 10 6 8 49-37 8 2 2 32-11 2 4 6 17-26 2 1 0 1 1 1-2
7.  Pogoń Syców 24 33 9 6 9 42-50 7 1 4 24-18 2 5 5 18-32
8.  Energetyk Siechnice 24 28 7 7 10 52-53 5 3 4 32-24 2 4 6 20-29 2 3 1 0 1 10-4
9.  Huragan Minkowice Oławskie 24 28 8 4 12 51-54 6 1 5 29-18 2 3 7 22-36 2 3 1 0 1 4-10
10.  Foto-Higiena Błyskawica II Gać 24 25 6 7 11 39-59 4 5 3 25-26 2 2 8 14-33
11.  LZS Zbytowa 24 24 6 6 12 28-70 4 5 3 22-28 2 1 9 6-42
12.  Lotos Gaj Oławski 24 17 5 2 17 28-75 4 2 6 19-31 1 0 11 9-44
13.  Rzemieślnik Oława 24 13 3 4 17 41-92 3 1 8 24-41 0 3 9 17-51
Polar Wrocław-Zawidawie został wycofany z rozgrywek po 6. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Czarni Jelcz-Laskowice    1-0 5-2 7-1 4-0 9-1 1-1 4-1 5-1 4-2 7-0 6-0 3-2 
 2 LZS Solniki Małe3-4     1-1 2-5 1-5 3-0 5-6 3-1 4-2 3-0 2-0 7-1 7-1 
 3 Polonia Miłoszyce1-2 2-2     6-3 3-1 1-0 8-0 4-0 4-3 4-0 4-1 3-0 4-1 
 4 Zenit Międzybórz1-4 2-4 4-1     1-3 1-0 4-1 2-2 3-0 2-2 3-1 4-0 3-0 
 5 Grom Szczodrów0-3* 1-5 5-2 1-4     0-0 4-2 3-3 0-1 3-1 5-0 3-0 0-0 
 6 Dąb Dobroszyce0-0 4-2 0-3 1-0 1-2     3-1 0-0 3-1 1-0 7-0 4-0 8-2 
 7 Pogoń Syców1-5 1-3 2-0 5-0 2-1 2-0     3-3 1-0 1-2 0-1 2-1 4-2 
 8 Energetyk Siechnice2-5 3-0 0-3 0-5 1-4 2-2 2-2     9-0 2-2 6-0* 2-0 3-1 
 9 Huragan Minkowice Oławskie0-3 2-4 2-1 3-5 0-1 1-0 0-0 4-1     4-0 0-1 4-1 9-1 
 10 Foto-Higiena Błyskawica II Gać4-4 1-5 2-0 0-0 1-2 1-6 2-2 1-0 2-2     2-2 3-0 6-3 
 11 LZS Zbytowa0-5 2-5 1-5 1-1 1-0 2-2 1-1 3-2 1-1 5-2     3-2 2-2 
 12 Lotos Gaj Oławski1-6 1-4 0-1 2-1 2-1 3-3 0-1 1-4 1-8 3-0 3-0*     2-2 
 13 Rzemieślnik Oława0-10 0-2 2-5 4-5 4-2 1-3 2-1 1-3 3-3 1-3 3-0* 3-4     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Czarni Jelcz-Laskowice 5-1 Huragan Minkowice Oławskie 24 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Oława 1-3 Dąb Dobroszyce 24 sierpnia, 11:00
Energetyk Siechnice 2-0 Lotos Gaj Oławski 24 sierpnia, 15:00
LZS Zbytowa 5-2 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 24 sierpnia, 14:00
Zenit Międzybórz - Polar Wrocław-Zawidawie 24 sierpnia, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
LZS Solniki Małe 1-5 Grom Szczodrów 24 sierpnia, 17:00
Polonia Miłoszyce 8-0 Pogoń Syców 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Huragan Minkowice Oławskie 0-0 Pogoń Syców 31 sierpnia, 17:00
Grom Szczodrów 5-2 Polonia Miłoszyce 31 sierpnia, 14:00
Polar Wrocław-Zawidawie - LZS Solniki Małe 30 sierpnia, 15:00
na boisku 2-17 / w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik, zweryfikowany na 0-17 (wo), później anulowany
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 0-0 Zenit Międzybórz 31 sierpnia, 14:00
Dąb Dobroszyce 0-0 Energetyk Siechnice 31 sierpnia, 12:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-2 Rzemieślnik Oława 31 sierpnia, 17:00
LZS Zbytowa 3-2 Lotos Gaj Oławski 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Rzemieślnik Oława 3-3 Huragan Minkowice Oławskie 7 września, 11:00
Energetyk Siechnice 2-5 Czarni Jelcz-Laskowice 6 września, 15:00
LZS Zbytowa 2-2 Dąb Dobroszyce 7 września, 14:00
Zenit Międzybórz 4-0 Lotos Gaj Oławski 7 września, 16:00
LZS Solniki Małe 3-0 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 6 września, 17:00
Polonia Miłoszyce - Polar Wrocław-Zawidawie 7 września, 11:00
było 8-0, anulowany
Pogoń Syców 2-1 Grom Szczodrów 7 września, 11:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Huragan Minkowice Oławskie 0-1 Grom Szczodrów 14 września, 16:00
Polar Wrocław-Zawidawie - Pogoń Syców 14 września, 15:00
było 2-9, anulowany
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 2-0 Polonia Miłoszyce 14 września, 14:00
w Oławie
Lotos Gaj Oławski 1-4 LZS Solniki Małe 14 września, 14:00
Dąb Dobroszyce 1-0 Zenit Międzybórz 14 września, 12:00
Czarni Jelcz-Laskowice 7-0 LZS Zbytowa 14 września, 17:00
Rzemieślnik Oława 1-3 Energetyk Siechnice 14 września, 11:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Energetyk Siechnice 9-0 Huragan Minkowice Oławskie 20 września, 15:00
LZS Zbytowa 2-2 Rzemieślnik Oława 21 września, 14:00
Zenit Międzybórz 1-4 Czarni Jelcz-Laskowice 21 września, 14:00
LZS Solniki Małe 3-0 Dąb Dobroszyce 20 września, 16:00
Polonia Miłoszyce 3-0 Lotos Gaj Oławski 21 września, 11:00
Pogoń Syców 1-2 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 21 września, 14:00
Grom Szczodrów - Polar Wrocław-Zawidawie 21 września, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 6 - 27-28 września

Huragan Minkowice Oławskie - Polar Wrocław-Zawidawie 28 września, 11:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 1-2 Grom Szczodrów 28 września, 14:00
Lotos Gaj Oławski 0-1 Pogoń Syców 28 września, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-3 Polonia Miłoszyce 28 września, 12:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-0 LZS Solniki Małe 28 września, 16:00
Rzemieślnik Oława 4-5 Zenit Międzybórz 28 września, 11:00
Energetyk Siechnice 6-0 LZS Zbytowa 27 września, 15:00
(wo)
na boisku 6-3

Kolejka 7 - 4-5 października

Pauza: Foto-Higiena Błyskawica II Gać.
 
LZS Zbytowa 1-1 Huragan Minkowice Oławskie 5 października, 14:00
Zenit Międzybórz 2-2 Energetyk Siechnice 4 października, 15:00
LZS Solniki Małe 7-1 Rzemieślnik Oława 5 października, 14:00
Polonia Miłoszyce 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice 5 października, 11:00
Pogoń Syców 2-0 Dąb Dobroszyce 4 października, 16:00
Grom Szczodrów 3-0 Lotos Gaj Oławski 5 października, 14:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Pauza: Lotos Gaj Oławski.
 
Huragan Minkowice Oławskie 4-0 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 12 października, 11:00
Dąb Dobroszyce 1-2 Grom Szczodrów 12 października, 12:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 Pogoń Syców 12 października, 16:00
Rzemieślnik Oława 2-5 Polonia Miłoszyce 12 października, 11:00
Energetyk Siechnice 3-0 LZS Solniki Małe 12 października, 15:00
LZS Zbytowa 1-1 Zenit Międzybórz 12 października, 14:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Pauza: Dąb Dobroszyce.
 
Zenit Międzybórz 3-0 Huragan Minkowice Oławskie 18 października, 15:00
LZS Solniki Małe 2-0 LZS Zbytowa 18 października, 16:00
Polonia Miłoszyce 4-0 Energetyk Siechnice 19 października, 11:00
Pogoń Syców 4-2 Rzemieślnik Oława 18 października, 16:00
Grom Szczodrów 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice 19 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 3-0 Lotos Gaj Oławski 19 października, 14:00

Kolejka 10 - 25-26 października

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice.
 
Huragan Minkowice Oławskie 4-1 Lotos Gaj Oławski 26 października, 11:00
Dąb Dobroszyce 1-0 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 26 października, 12:00
Rzemieślnik Oława 4-2 Grom Szczodrów 26 października, 11:00
Energetyk Siechnice 2-2 Pogoń Syców 25 października, 15:00
LZS Zbytowa 1-5 Polonia Miłoszyce 26 października, 14:00
Zenit Międzybórz 2-4 LZS Solniki Małe 26 października, 14:00

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Pauza: Rzemieślnik Oława.
 
LZS Solniki Małe 4-2 Huragan Minkowice Oławskie 9 listopada, 14:00
Polonia Miłoszyce 6-3 Zenit Międzybórz 9 listopada, 11:00
Pogoń Syców 0-1 LZS Zbytowa 9 listopada, 14:00
Grom Szczodrów 3-3 Energetyk Siechnice 9 listopada, 14:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 4-4 Czarni Jelcz-Laskowice 9 listopada, 11:00
Lotos Gaj Oławski 3-3 Dąb Dobroszyce 9 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: Energetyk Siechnice.
 
Huragan Minkowice Oławskie 1-0 Dąb Dobroszyce 11 listopada, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 6-0 Lotos Gaj Oławski 11 listopada, 14:00
Rzemieślnik Oława 1-3 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 11 listopada, 11:00
LZS Zbytowa 1-0 Grom Szczodrów 11 listopada, 14:00
Zenit Międzybórz 4-1 Pogoń Syców 11 listopada, 14:00
LZS Solniki Małe 1-1 Polonia Miłoszyce 11 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: LZS Zbytowa.
 
Polonia Miłoszyce 4-3 Huragan Minkowice Oławskie 16 listopada, 11:00
Pogoń Syców 1-3 LZS Solniki Małe 16 listopada, 14:00
Grom Szczodrów 1-4 Zenit Międzybórz 16 listopada, 14:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 1-0 Energetyk Siechnice 16 listopada, 14:00
Lotos Gaj Oławski 2-2 Rzemieślnik Oława 16 listopada, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-0 Czarni Jelcz-Laskowice 16 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Zenit Międzybórz.
 
Huragan Minkowice Oławskie 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice 22 marca, 15:00
Dąb Dobroszyce 8-2 Rzemieślnik Oława 22 marca, 12:00
Lotos Gaj Oławski 1-4 Energetyk Siechnice 22 marca, 11:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 2-2 LZS Zbytowa 22 marca, 11:00
Grom Szczodrów 1-5 LZS Solniki Małe 22 marca, 11:00
Pogoń Syców 2-0 Polonia Miłoszyce 21 marca, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: LZS Solniki Małe.
 
Lotos Gaj Oławski 3-0 LZS Zbytowa 29 marca, 11:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Syców 1-0 Huragan Minkowice Oławskie 28 marca, 14:00
Polonia Miłoszyce 3-1 Grom Szczodrów 29 marca, 11:00
Zenit Międzybórz 2-2 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 29 marca, 11:00
Energetyk Siechnice 2-2 Dąb Dobroszyce 28 marca, 16:00
Rzemieślnik Oława 0-10 Czarni Jelcz-Laskowice 29 marca, 11:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: Polonia Miłoszyce.
 
Huragan Minkowice Oławskie 9-1 Rzemieślnik Oława 12 kwietnia, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4-1 Energetyk Siechnice 12 kwietnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 7-0 LZS Zbytowa 12 kwietnia, 12:00
Lotos Gaj Oławski 2-1 Zenit Międzybórz 12 kwietnia, 11:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 1-5 LZS Solniki Małe 12 kwietnia, 11:00
Grom Szczodrów 4-2 Pogoń Syców 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Pogoń Syców.
 
Grom Szczodrów 0-1 Huragan Minkowice Oławskie 19 kwietnia, 11:00
Polonia Miłoszyce 4-0 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 19 kwietnia, 11:00
LZS Solniki Małe 7-1 Lotos Gaj Oławski 19 kwietnia, 16:00
Zenit Międzybórz 1-0 Dąb Dobroszyce 19 kwietnia, 11:00
LZS Zbytowa 0-5 Czarni Jelcz-Laskowice 19 kwietnia, 11:00
Energetyk Siechnice 3-1 Rzemieślnik Oława 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Grom Szczodrów.
 
Huragan Minkowice Oławskie 4-1 Energetyk Siechnice 25 kwietnia, 15:00
Rzemieślnik Oława 3-0 LZS Zbytowa 26 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Jelcz-Laskowice 7-1 Zenit Międzybórz 26 kwietnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 4-2 LZS Solniki Małe 26 kwietnia, 12:00
Lotos Gaj Oławski 0-1 Polonia Miłoszyce 26 kwietnia, 11:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 2-2 Pogoń Syców 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Huragan Minkowice Oławskie.
 
Grom Szczodrów 3-1 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 3 maja, 14:00
Pogoń Syców 2-1 Lotos Gaj Oławski 2 maja, 16:00
Polonia Miłoszyce 1-0 Dąb Dobroszyce 3 maja, 11:00
LZS Solniki Małe 3-4 Czarni Jelcz-Laskowice 1 maja, 16:00
Zenit Międzybórz 3-0 Rzemieślnik Oława 3 maja, 15:00
LZS Zbytowa 3-2 Energetyk Siechnice 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Foto-Higiena Błyskawica II Gać.
 
Huragan Minkowice Oławskie 0-1 LZS Zbytowa 9 maja, 16:00
Energetyk Siechnice 0-5 Zenit Międzybórz 9 maja, 16:00
Rzemieślnik Oława 0-2 LZS Solniki Małe 10 maja, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 5-2 Polonia Miłoszyce 9 maja, 17:00
Dąb Dobroszyce 3-1 Pogoń Syców 10 maja, 12:00
Lotos Gaj Oławski 2-1 Grom Szczodrów 10 maja, 11:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Lotos Gaj Oławski.
 
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 2-2 Huragan Minkowice Oławskie 17 maja, 14:00
Grom Szczodrów 0-0 Dąb Dobroszyce 17 maja, 11:00
Pogoń Syców 1-5 Czarni Jelcz-Laskowice 17 maja, 16:00
w Szczodrowie
Polonia Miłoszyce 4-1 Rzemieślnik Oława 17 maja, 11:00
LZS Solniki Małe 3-1 Energetyk Siechnice 17 maja, 16:00
Zenit Międzybórz 3-1 LZS Zbytowa 17 maja, 11:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Dąb Dobroszyce.
 
Huragan Minkowice Oławskie 3-5 Zenit Międzybórz 23 maja, 16:00
LZS Zbytowa 2-5 LZS Solniki Małe 24 maja, 11:00
Energetyk Siechnice 0-3 Polonia Miłoszyce 23 maja, 17:00
Rzemieślnik Oława 2-1 Pogoń Syców 23 maja, 16:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4-0 Grom Szczodrów 24 maja, 17:00
Lotos Gaj Oławski 3-0 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 24 maja, 11:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice.
 
Lotos Gaj Oławski 1-8 Huragan Minkowice Oławskie 31 maja, 16:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 1-6 Dąb Dobroszyce 31 maja, 14:00
Grom Szczodrów 0-0 Rzemieślnik Oława 31 maja, 11:00
Pogoń Syców 3-3 Energetyk Siechnice 30 maja, 17:00
Polonia Miłoszyce 4-1 LZS Zbytowa 31 maja, 11:00
LZS Solniki Małe 2-5 Zenit Międzybórz 30 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4 czerwca

Pauza: Rzemieślnik Oława.
 
Huragan Minkowice Oławskie 2-4 LZS Solniki Małe 4 czerwca, 17:00
Zenit Międzybórz 4-1 Polonia Miłoszyce 4 czerwca, 17:00
LZS Zbytowa 1-1 Pogoń Syców 4 czerwca, 17:00
Energetyk Siechnice 1-4 Grom Szczodrów 4 czerwca, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4-2 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 4 czerwca, 17:00
Dąb Dobroszyce 4-0 Lotos Gaj Oławski 4 czerwca, 12:00

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Pauza: Energetyk Siechnice.
 
Dąb Dobroszyce 3-1 Huragan Minkowice Oławskie 7 czerwca, 11:00
Lotos Gaj Oławski 1-6 Czarni Jelcz-Laskowice 7 czerwca, 11:00
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 6-3 Rzemieślnik Oława 7 czerwca, 11:00
Grom Szczodrów 5-0 LZS Zbytowa 7 czerwca, 11:00
Pogoń Syców 5-0 Zenit Międzybórz 7 czerwca, 11:00
Polonia Miłoszyce 2-2 LZS Solniki Małe 7 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Pauza: LZS Zbytowa.
 
Huragan Minkowice Oławskie 2-1 Polonia Miłoszyce 14 czerwca, 11:00
LZS Solniki Małe 5-6 Pogoń Syców 12 czerwca, 18:00
Zenit Międzybórz 1-3 Grom Szczodrów 14 czerwca, 11:00
Energetyk Siechnice 2-2 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 14 czerwca, 11:00
Rzemieślnik Oława 3-4 Lotos Gaj Oławski 14 czerwca, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 9-1 Dąb Dobroszyce 14 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Wrocław)

Klasa A 2014/2015 (Wrocław I)
Klasa A 2014/2015 (Wrocław II)
Klasa A 2014/2015 (Wrocław IV)

Klasa B 2014/2015 (Wrocław I)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław II)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław III)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław IV)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław IX)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław V)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław VI)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław VII)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław VIII)
Klasa B 2014/2015 (Wrocław X)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas