[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry II Głogów 30 66 21 3 6 90-35 11 3 1 52-15 10 0 5 38-20
2.  Orla Wąsosz 30 62 18 8 4 76-36 11 3 1 44-19 7 5 3 32-17
3.  Kuźnia Jawor 30 53 15 8 7 62-44 8 5 2 32-16 7 3 5 30-28
4.  Sparta Grębocice 30 51 15 6 9 76-52 10 2 3 44-24 5 4 6 32-28
5.  Stal Chocianów 30 48 13 9 8 61-54 7 3 5 24-25 6 6 3 37-29
6.  Czarni Rokitki 30 45 13 6 11 55-53 6 3 6 28-23 7 3 5 27-30 2 3 1 0 1 4-2
7.  Zamet Przemków 30 45 13 6 11 56-59 10 2 3 37-25 3 4 8 19-34 2 3 1 0 1 2-4
8.  Górnik Złotoryja 30 44 13 5 12 57-56 8 3 4 30-17 5 2 8 27-39
9.  Konfeks Legnica 30 43 12 7 11 50-46 7 4 4 24-16 5 3 7 26-30
10.  Iskra Księginice 30 38 12 2 16 59-62 8 1 6 42-25 4 1 10 17-37
11.  Iskra Kochlice 30 37 11 4 15 50-52 8 2 5 35-22 3 2 10 15-30
12.  Kaczawa Bieniowice 30 34 10 4 16 45-79 5 2 8 27-40 5 2 8 18-39 2 6 2 0 0 6-2
13.  GKS Męcinka 30 34 11 1 18 43-63 7 1 7 26-25 4 0 11 17-38 2 0 0 0 2 2-6
14.  Mieszko Ruszowice 30 31 9 4 17 56-76 4 2 9 30-35 5 2 8 26-41
15.  KS Legnickie Pole 30 26 6 8 16 50-80 4 4 7 29-37 2 4 9 21-43
16.  Arkon Przemków 30 21 6 3 21 47-86 4 2 9 26-39 2 1 12 21-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chrobry II Głogów    2-2 5-1 1-1 3-1 4-1 2-1 4-1 3-0 4-0 1-2 8-0 5-0 5-2 1-1 4-2 
 2 Orla Wąsosz0-4     3-1 2-1 5-4 5-1 1-1 3-0 5-1 2-1 0-0 0-0 6-1 4-2 3-1 5-1 
 3 Kuźnia Jawor3-2 1-1     2-1 2-2 2-3 1-1 4-1 0-1 3-1 2-1 5-0 3-0* 1-1 1-1 2-0 
 4 Sparta Grębocice1-4 3-1 3-3     3-3 2-0 3-1 4-1 1-4 4-0 4-0 1-2 4-2 5-0 3-2 3-1 
 5 Stal Chocianów3-0 1-3 1-2 1-6     2-2 1-0 3-1 1-1 3-1 1-1 2-1 0-2 2-1 2-1 1-3 
 6 Czarni Rokitki1-3 1-1 2-2 0-2 1-4     3-0 2-2 2-1 1-2 5-0 4-1 2-0 1-2 1-2 2-1 
 7 Zamet Przemków0-3 3-3 1-3 4-1 3-3 2-1     4-2 4-3 6-0 2-1 0-2 3-1 1-0 2-1 2-1 
 8 Górnik Złotoryja0-2 1-0 1-0 4-3 1-1 2-2 4-0     1-2 2-3 3-1 1-0 3-0 1-2 5-0 1-1 
 9 Konfeks Legnica1-0 0-3 0-0 1-1 1-1 1-2 2-1 0-1     1-0 2-1 2-3 3-0 6-2 1-1 3-0 
 10 Iskra Księginice0-4 1-4 2-3 1-4 2-3 0-1 1-1 4-2 3-0     3-1 3-1 1-0 5-0 7-0 9-1 
 11 Iskra Kochlice1-2 1-0 1-3 2-1 1-4 2-2 1-1 1-2 4-1 3-0     8-0 3-1 1-2 4-2 2-1 
 12 Kaczawa Bieniowice2-4 1-4 0-2 3-3 1-5 2-4 0-2 4-3 1-3 0-0 0-3     2-1 4-3 4-1 3-2 
 13 GKS Męcinka0-4 0-3* 2-1 3-1 0-1 1-2 6-0 2-3 2-1 2-0 3-1 1-4     1-2 1-1 2-1 
 14 Mieszko Ruszowice2-5 0-2 4-3 1-3 2-3 1-3 6-1 1-4 2-2 1-2 2-0 0-0 0-3     2-3 6-1 
 15 KS Legnickie Pole4-0 1-4 3-4 2-2 1-1 2-0 3-8 0-1 0-0 2-5 2-0 2-1 2-3 3-3     2-5 
 16 Arkon Przemków2-1 1-1 0-2 1-2 3-1 2-3 0-1 3-3 1-6 3-2 0-3 2-3 1-3 1-4 6-4     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Kaczawa Bieniowice 0-2 Zamet Przemków 17 sierpnia, 17:00
GKS Męcinka 1-1 KS Legnickie Pole 17 sierpnia, 17:00
Iskra Księginice 3-1 Iskra Kochlice 16 sierpnia, 17:00
Mieszko Ruszowice 6-1 Arkon Przemków 16 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 0-2 Chrobry II Głogów 16 sierpnia, 17:00
Czarni Rokitki 2-1 Konfeks Legnica 16 sierpnia, 16:00
Sparta Grębocice 3-3 Kuźnia Jawor 17 sierpnia, 17:00
Stal Chocianów 1-3 Orla Wąsosz 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Zamet Przemków 3-3 Orla Wąsosz 23 sierpnia, 17:00
Kuźnia Jawor 2-2 Stal Chocianów 23 sierpnia, 17:00
Konfeks Legnica 1-1 Sparta Grębocice 23 sierpnia, 17:00
Chrobry II Głogów 4-1 Czarni Rokitki 24 sierpnia, 13:00
Arkon Przemków 3-3 Górnik Złotoryja 24 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 1-2 Mieszko Ruszowice 23 sierpnia, 17:00
KS Legnickie Pole 2-5 Iskra Księginice 24 sierpnia, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-1 GKS Męcinka 24 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

GKS Męcinka 6-0 Zamet Przemków 30 sierpnia, 17:00
Iskra Księginice 3-1 Kaczawa Bieniowice 30 sierpnia, 17:00
Mieszko Ruszowice 2-3 KS Legnickie Pole 31 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 3-1 Iskra Kochlice 30 sierpnia, 17:00
Czarni Rokitki 2-1 Arkon Przemków 30 sierpnia, 16:00
Sparta Grębocice 1-4 Chrobry II Głogów 30 sierpnia, 17:00
Stal Chocianów 1-1 Konfeks Legnica 30 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 3-1 Kuźnia Jawor 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Zamet Przemków 1-3 Kuźnia Jawor 6 września, 17:00
Konfeks Legnica 0-3 Orla Wąsosz 6 września, 17:00
Chrobry II Głogów 3-1 Stal Chocianów 7 września, 11:00
Arkon Przemków 1-2 Sparta Grębocice 7 września, 17:00
Iskra Kochlice 2-2 Czarni Rokitki 6 września, 17:00
KS Legnickie Pole 0-1 Górnik Złotoryja 6 września, 17:00
Kaczawa Bieniowice 4-3 Mieszko Ruszowice 6 września, 16:00
GKS Męcinka 2-0 Iskra Księginice 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Iskra Księginice 1-1 Zamet Przemków 13 września, 17:00
Mieszko Ruszowice 0-3 GKS Męcinka 13 września, 17:00
Górnik Złotoryja 1-0 Kaczawa Bieniowice 13 września, 17:00
Czarni Rokitki 1-2 KS Legnickie Pole 14 września, 14:00
Sparta Grębocice 4-0 Iskra Kochlice 14 września, 17:00
Stal Chocianów 1-3 Arkon Przemków 13 września, 17:00
Orla Wąsosz 0-4 Chrobry II Głogów 13 września, 17:00
Kuźnia Jawor 0-1 Konfeks Legnica 30 września, 16:15
w pierwotnym terminie (13 września, 17:00) odwołany

Kolejka 6 - 20-21 września

Zamet Przemków 4-3 Konfeks Legnica 20 września, 16:00
Chrobry II Głogów 5-1 Kuźnia Jawor 20 września, 16:30
na bocznym boisku
Arkon Przemków 1-1 Orla Wąsosz 21 września, 17:00
Iskra Kochlice 1-4 Stal Chocianów 20 września, 17:00
KS Legnickie Pole 2-2 Sparta Grębocice 20 września, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-4 Czarni Rokitki 21 września, 17:00
GKS Męcinka 2-3 Górnik Złotoryja 20 września, 17:00
Iskra Księginice 5-0 Mieszko Ruszowice 20 września, 17:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Mieszko Ruszowice 6-1 Zamet Przemków 27 września, 16:30
Górnik Złotoryja 2-3 Iskra Księginice 27 września, 16:00
Czarni Rokitki 2-0 GKS Męcinka 27 września, 16:00
Sparta Grębocice 1-2 Kaczawa Bieniowice 28 września, 16:30
Stal Chocianów 2-1 KS Legnickie Pole 27 września, 16:30
Orla Wąsosz 0-0 Iskra Kochlice 27 września, 16:30
Kuźnia Jawor 2-0 Arkon Przemków 27 września, 16:15
Konfeks Legnica 1-0 Chrobry II Głogów 27 września, 16:30

Kolejka 8 - 4-5 października

Zamet Przemków 0-3 Chrobry II Głogów 4 października, 16:00
Arkon Przemków 1-6 Konfeks Legnica 5 października, 16:30
Iskra Kochlice 1-3 Kuźnia Jawor 4 października, 16:30
KS Legnickie Pole 1-4 Orla Wąsosz 5 października, 16:30
Kaczawa Bieniowice 1-5 Stal Chocianów 5 października, 16:30
GKS Męcinka 3-1 Sparta Grębocice 4 października, 16:00
Iskra Księginice 0-1 Czarni Rokitki 5 października, 15:00
Mieszko Ruszowice 1-4 Górnik Złotoryja 4 października, 16:30

Kolejka 9 - 11-12 października

Górnik Złotoryja 4-0 Zamet Przemków 11 października, 16:00
Czarni Rokitki 1-2 Mieszko Ruszowice 11 października, 15:30
Sparta Grębocice 4-0 Iskra Księginice 12 października, 16:00
Stal Chocianów 0-2 GKS Męcinka 11 października, 16:00
Orla Wąsosz 0-0 Kaczawa Bieniowice 11 października, 16:00
Kuźnia Jawor 1-1 KS Legnickie Pole 11 października, 15:45
Konfeks Legnica 2-1 Iskra Kochlice 11 października, 16:00
Chrobry II Głogów 4-2 Arkon Przemków 12 października, 11:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Zamet Przemków 2-1 Arkon Przemków 18 października, 16:00
Iskra Kochlice 1-2 Chrobry II Głogów 18 października, 16:00
KS Legnickie Pole 0-0 Konfeks Legnica 18 października, 15:00
Kaczawa Bieniowice 0-2 Kuźnia Jawor 19 października, 11:00
GKS Męcinka 0-3 Orla Wąsosz 18 października, 15:30
(wo)
na boisku 0-1
Iskra Księginice 2-3 Stal Chocianów 18 października, 16:00
Mieszko Ruszowice 1-3 Sparta Grębocice 18 października, 16:00
Górnik Złotoryja 2-2 Czarni Rokitki 18 października, 16:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Czarni Rokitki 3-0 Zamet Przemków 26 października, 14:00
Sparta Grębocice 4-1 Górnik Złotoryja 26 października, 14:30
Stal Chocianów 2-1 Mieszko Ruszowice 25 października, 15:30
Orla Wąsosz 2-1 Iskra Księginice 25 października, 15:30
Kuźnia Jawor 3-0 GKS Męcinka 25 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-3
Konfeks Legnica 2-3 Kaczawa Bieniowice 25 października, 15:30
Chrobry II Głogów 1-1 KS Legnickie Pole 26 października, 11:00 (50)
Arkon Przemków 0-3 Iskra Kochlice 26 października, 14:30

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Zamet Przemków 2-1 Iskra Kochlice 8 listopada, 14:00
KS Legnickie Pole 2-5 Arkon Przemków 8 listopada, 13:00
Kaczawa Bieniowice 2-4 Chrobry II Głogów 8 listopada, 14:00
GKS Męcinka 2-1 Konfeks Legnica 9 listopada, 13:00
Iskra Księginice 2-3 Kuźnia Jawor 9 listopada, 11:00
Mieszko Ruszowice 0-2 Orla Wąsosz 8 listopada, 13:00
Górnik Złotoryja 1-1 Stal Chocianów 8 listopada, 13:00
Czarni Rokitki 0-2 Sparta Grębocice 9 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Sparta Grębocice 3-1 Zamet Przemków 11 listopada, 13:00
Stal Chocianów 2-2 Czarni Rokitki 11 listopada, 13:00
Orla Wąsosz 3-0 Górnik Złotoryja 11 listopada, 13:00
Kuźnia Jawor 1-1 Mieszko Ruszowice 11 listopada, 13:00
Konfeks Legnica 1-0 Iskra Księginice 11 listopada, 13:00
Chrobry II Głogów 5-0 GKS Męcinka 11 listopada, 11:00
Arkon Przemków 2-3 Kaczawa Bieniowice 11 listopada, 13:00
Iskra Kochlice 4-2 KS Legnickie Pole 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Zamet Przemków 2-1 KS Legnickie Pole 15 listopada, 14:00
Kaczawa Bieniowice 0-3 Iskra Kochlice 16 listopada, 13:00
GKS Męcinka 2-1 Arkon Przemków 16 listopada, 13:00
Iskra Księginice 0-4 Chrobry II Głogów 16 listopada, 13:00
w Lubinie
Mieszko Ruszowice 2-2 Konfeks Legnica 15 listopada, 13:00
Górnik Złotoryja 1-0 Kuźnia Jawor 15 listopada, 13:00
Czarni Rokitki 1-1 Orla Wąsosz 16 listopada, 11:45
Sparta Grębocice 3-3 Stal Chocianów 16 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Stal Chocianów 1-0 Zamet Przemków 22 listopada, 13:00
Orla Wąsosz 2-1 Sparta Grębocice 23 listopada, 13:00
Kuźnia Jawor 2-3 Czarni Rokitki 23 listopada, 13:00
Konfeks Legnica 0-1 Górnik Złotoryja 22 listopada, 11:00
Chrobry II Głogów 5-2 Mieszko Ruszowice 23 listopada, 11:00
Arkon Przemków 3-2 Iskra Księginice 23 listopada, 13:00
Iskra Kochlice 3-1 GKS Męcinka 22 listopada, 13:00
KS Legnickie Pole 2-1 Kaczawa Bieniowice 23 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Zamet Przemków 0-2 Kaczawa Bieniowice 21 marca, 15:30
KS Legnickie Pole 2-3 GKS Męcinka 22 marca, 14:00
Iskra Kochlice 3-0 Iskra Księginice 21 marca, 15:00
Arkon Przemków 1-4 Mieszko Ruszowice 22 marca, 14:00
Chrobry II Głogów 4-1 Górnik Złotoryja 22 marca, 11:00
Konfeks Legnica 1-2 Czarni Rokitki 22 marca, 12:00
Kuźnia Jawor 2-1 Sparta Grębocice 21 marca, 15:30
Orla Wąsosz 5-4 Stal Chocianów 22 marca, 14:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Orla Wąsosz 1-1 Zamet Przemków 29 marca, 15:00
Stal Chocianów 1-2 Kuźnia Jawor 28 marca, 15:00
Sparta Grębocice 1-4 Konfeks Legnica 28 marca, 15:30
Czarni Rokitki 1-3 Chrobry II Głogów 28 marca, 16:00
Górnik Złotoryja 1-1 Arkon Przemków 28 marca, 15:00
Mieszko Ruszowice 2-0 Iskra Kochlice 28 marca, 15:00
Iskra Księginice 7-0 KS Legnickie Pole 29 marca, 15:00
GKS Męcinka 1-4 Kaczawa Bieniowice 28 marca, 16:00

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

Zamet Przemków 3-1 GKS Męcinka 11 kwietnia, 16:00
Kaczawa Bieniowice 0-0 Iskra Księginice 11 kwietnia, 15:00
KS Legnickie Pole 3-3 Mieszko Ruszowice 12 kwietnia, 17:00
Iskra Kochlice 1-2 Górnik Złotoryja 11 kwietnia, 17:00
Arkon Przemków 2-3 Czarni Rokitki 11 kwietnia, 13:00
Chrobry II Głogów 1-1 Sparta Grębocice 12 kwietnia, 11:00
Konfeks Legnica 1-1 Stal Chocianów 11 kwietnia, 14:30
Kuźnia Jawor 1-1 Orla Wąsosz 11 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

Kuźnia Jawor 1-1 Zamet Przemków 18 kwietnia, 17:00
Orla Wąsosz 5-1 Konfeks Legnica 19 kwietnia, 17:00
Stal Chocianów 3-0 Chrobry II Głogów 18 kwietnia, 17:00
Sparta Grębocice 3-1 Arkon Przemków 19 kwietnia, 17:00
Czarni Rokitki 5-0 Iskra Kochlice 19 kwietnia, 14:00
Górnik Złotoryja 5-0 KS Legnickie Pole 18 kwietnia, 16:00
Mieszko Ruszowice 0-0 Kaczawa Bieniowice 18 kwietnia, 16:00
Iskra Księginice 1-0 GKS Męcinka 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Zamet Przemków 6-0 Iskra Księginice 25 kwietnia, 16:00
GKS Męcinka 1-2 Mieszko Ruszowice 26 kwietnia, 11:00
Kaczawa Bieniowice 4-3 Górnik Złotoryja 25 kwietnia, 15:30
KS Legnickie Pole 2-0 Czarni Rokitki 25 kwietnia, 17:00
Iskra Kochlice 2-1 Sparta Grębocice 25 kwietnia, 17:00
Arkon Przemków 3-1 Stal Chocianów 26 kwietnia, 17:00
Chrobry II Głogów 2-2 Orla Wąsosz 26 kwietnia, 11:00
Konfeks Legnica 0-0 Kuźnia Jawor 25 kwietnia, 14:30

Kolejka 21 - 1 maja

Konfeks Legnica 2-1 Zamet Przemków 1 maja, 11:00
Kuźnia Jawor 3-2 Chrobry II Głogów 1 maja, 17:00
Orla Wąsosz 5-1 Arkon Przemków 1 maja, 17:00
Stal Chocianów 1-1 Iskra Kochlice 1 maja, 17:00
Sparta Grębocice 3-2 KS Legnickie Pole 1 maja, 17:00
Czarni Rokitki 4-1 Kaczawa Bieniowice 1 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 3-0 GKS Męcinka 1 maja, 16:00
Mieszko Ruszowice 1-2 Iskra Księginice 1 maja, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Zamet Przemków 1-0 Mieszko Ruszowice 3 maja, 17:00
Iskra Księginice 4-2 Górnik Złotoryja 3 maja, 16:00
GKS Męcinka 1-2 Czarni Rokitki 3 maja, 14:00
Kaczawa Bieniowice 3-3 Sparta Grębocice 3 maja, 15:00
KS Legnickie Pole 1-1 Stal Chocianów 3 maja, 17:00
Iskra Kochlice 1-0 Orla Wąsosz 3 maja, 17:00
Arkon Przemków 0-2 Kuźnia Jawor 3 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 3-0 Konfeks Legnica 3 maja, 11:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Chrobry II Głogów 2-1 Zamet Przemków 10 maja, 11:00
Konfeks Legnica 3-0 Arkon Przemków 9 maja, 14:30
Kuźnia Jawor 2-1 Iskra Kochlice 9 maja, 17:00
Orla Wąsosz 3-1 KS Legnickie Pole 10 maja, 17:00
Stal Chocianów 2-1 Kaczawa Bieniowice 9 maja, 17:00 (150)
Sparta Grębocice 4-2 GKS Męcinka 10 maja, 17:00
Czarni Rokitki 1-2 Iskra Księginice 10 maja, 14:00
Górnik Złotoryja 1-2 Mieszko Ruszowice 9 maja, 16:00 (200)

Kolejka 24 - 16-17 maja

Zamet Przemków 4-2 Górnik Złotoryja 16 maja, 16:00
Mieszko Ruszowice 1-3 Czarni Rokitki 16 maja, 16:00
Iskra Księginice 1-4 Sparta Grębocice 17 maja, 16:00
GKS Męcinka 0-1 Stal Chocianów 16 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 1-4 Orla Wąsosz 16 maja, 15:30
KS Legnickie Pole 3-4 Kuźnia Jawor 16 maja, 16:00
Iskra Kochlice 4-1 Konfeks Legnica 16 maja, 17:00
Arkon Przemków 2-1 Chrobry II Głogów 16 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Arkon Przemków 0-1 Zamet Przemków 24 maja, 15:00
Chrobry II Głogów 1-2 Iskra Kochlice 24 maja, 11:00
Konfeks Legnica 1-1 KS Legnickie Pole 24 maja, 17:00
Kuźnia Jawor 5-0 Kaczawa Bieniowice 23 maja, 17:00
Orla Wąsosz 6-1 GKS Męcinka 24 maja, 17:00
Stal Chocianów 3-1 Iskra Księginice 23 maja, 17:00
Sparta Grębocice 5-0 Mieszko Ruszowice 23 maja, 17:00
Czarni Rokitki 2-2 Górnik Złotoryja 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Zamet Przemków 2-1 Czarni Rokitki 30 maja, 16:00
Górnik Złotoryja 4-3 Sparta Grębocice 30 maja, 14:00
Mieszko Ruszowice 2-3 Stal Chocianów 31 maja, 11:00
Iskra Księginice 1-4 Orla Wąsosz 31 maja, 17:00
GKS Męcinka 2-1 Kuźnia Jawor 30 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 1-3 Konfeks Legnica 31 maja, 12:00
KS Legnickie Pole 4-0 Chrobry II Głogów 30 maja, 16:00
Iskra Kochlice 2-1 Arkon Przemków 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4 czerwca

Iskra Kochlice 1-1 Zamet Przemków 4 czerwca, 17:00
Arkon Przemków 6-4 KS Legnickie Pole 4 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów 8-0 Kaczawa Bieniowice 4 czerwca, 11:00
Konfeks Legnica 3-0 GKS Męcinka 4 czerwca, 14:00
Kuźnia Jawor 3-1 Iskra Księginice 4 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz 4-2 Mieszko Ruszowice 4 czerwca, 17:00
Stal Chocianów 3-1 Górnik Złotoryja 4 czerwca, 17:00
Sparta Grębocice 2-0 Czarni Rokitki 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Zamet Przemków 4-1 Sparta Grębocice 6 czerwca, 16:00
Czarni Rokitki 1-4 Stal Chocianów 7 czerwca, 14:00
Górnik Złotoryja 1-0 Orla Wąsosz 6 czerwca, 15:00
Mieszko Ruszowice 4-3 Kuźnia Jawor 6 czerwca, 16:00
Iskra Księginice 3-0 Konfeks Legnica 7 czerwca, 17:30
GKS Męcinka 0-4 Chrobry II Głogów 6 czerwca, 17:00
Kaczawa Bieniowice 3-2 Arkon Przemków 7 czerwca, 15:00
KS Legnickie Pole 2-0 Iskra Kochlice 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

KS Legnickie Pole 3-8 Zamet Przemków 14 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 8-0 Kaczawa Bieniowice 14 czerwca, 17:00
Arkon Przemków 1-3 GKS Męcinka 14 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów 4-0 Iskra Księginice 14 czerwca, 17:00
Konfeks Legnica 6-2 Mieszko Ruszowice 14 czerwca, 17:00
Kuźnia Jawor 4-1 Górnik Złotoryja 13 czerwca, 16:00
Orla Wąsosz 5-1 Czarni Rokitki 14 czerwca, 17:00
Stal Chocianów 1-6 Sparta Grębocice 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Zamet Przemków 3-3 Stal Chocianów 20 czerwca, 16:00
Sparta Grębocice 3-1 Orla Wąsosz 20 czerwca, 17:00
Czarni Rokitki 2-2 Kuźnia Jawor 20 czerwca, 17:00
Górnik Złotoryja 1-2 Konfeks Legnica 20 czerwca, 14:00
Mieszko Ruszowice 2-5 Chrobry II Głogów 20 czerwca, 17:00
Iskra Księginice 9-1 Arkon Przemków 20 czerwca, 14:00
GKS Męcinka 3-1 Iskra Kochlice 20 czerwca, 17:00
Kaczawa Bieniowice 4-1 KS Legnickie Pole 20 czerwca, 17:00

IV liga 2014/2015 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Wrocław)

Klasa A 2014/2015 (Legnica I)
Klasa A 2014/2015 (Legnica II)
Klasa A 2014/2015 (Legnica III)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas