[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Gromadzyń-Wielowieś 30 81 27 0 3 151-25 13 0 2 75-11 14 0 1 76-14
2.  Prochowiczanka Prochowice 30 78 25 3 2 139-25 13 1 1 70-9 12 2 1 69-16
3.  Dąb Stowarzyszenie Siedliska 30 66 22 0 8 127-61 12 0 3 77-32 10 0 5 50-29
4.  Sparta Parszowice 30 63 20 3 7 91-47 10 1 4 49-29 10 2 3 42-18
5.  Odra Ścinawa 30 61 19 4 7 112-38 10 2 3 66-14 9 2 4 46-24 2 3 1 0 1 8-4
6.  Sparta Rudna 30 61 20 1 9 102-73 13 1 1 65-26 7 0 8 37-47 2 3 1 0 1 4-8
7.  Błękitni Koskowice 30 45 15 0 15 101-98 9 0 6 56-43 6 0 9 45-55
8.  Relaks Szklary Dolne 30 36 12 0 18 66-117 8 0 7 34-47 4 0 11 32-70
9.  Albatros Jaśkowice 30 34 10 4 16 63-74 7 3 5 42-25 3 1 11 21-49
10.  Zryw Kłębanowice 30 33 9 6 15 59-69 6 2 7 36-40 3 4 8 23-29
11.  Górnik Lubin 30 32 10 2 18 69-87 7 0 8 35-37 3 2 10 34-50
12.  Unia Miłoradzice 30 27 8 3 19 56-119 6 2 7 29-38 2 1 12 27-81
13.  Czarni Dziewień 30 26 7 5 18 50-93 5 1 9 30-45 2 4 9 20-48
14.  Mewa Kunice 30 25 5 10 15 51-92 4 6 5 28-38 1 4 10 23-54
15.  Kryształ Chocianowiec 30 19 5 4 21 63-133 4 3 8 41-50 1 1 13 22-83
16.  Iskra Niedźwiedzice 30 10 3 1 26 33-182 1 1 13 22-94 2 0 13 11-88

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Grom Gromadzyń-Wielowieś    0-3 5-0 1-0 0-4 3-0 4-0 2-1 5-0 4-1 2-0 14-0 7-1 4-0 9-1 15-0 
 2 Prochowiczanka Prochowice1-2     5-3 4-0 1-1 8-0 6-0 7-1 1-0 1-0 3-2 6-0 7-0 8-0 8-0 4-0 
 3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska1-7 2-4     2-3 5-4 5-4 8-1 10-2 7-2 2-1 6-2 5-1 6-0 5-0 4-1 9-0 
 4 Sparta Parszowice0-2 0-3 0-5     1-4 2-1 3-1 3-0 3-0 3-3 5-0 9-4 6-4 5-1 4-1 5-0 
 5 Odra Ścinawa1-2 1-1 5-3 0-1     6-0 4-0 2-0 0-3 1-0 5-0 8-0 1-1 4-1 14-0 14-2 
 6 Sparta Rudna3-1 3-2 4-1 0-1 4-2     7-6 12-3 5-0 2-1 5-3 7-4 2-0 1-1 5-0 5-1 
 7 Błękitni Koskowice0-5 1-8 0-2 4-1 3-5 3-6     5-2 1-2 5-3 5-2 7-1 5-1 5-1 8-2 4-2 
 8 Relaks Szklary Dolne2-7 2-6 0-5 0-8 0-3 2-0 8-5     4-2 0-1 5-3 3-2 2-1 3-1 2-1 1-2 
 9 Albatros Jaśkowice0-3 1-6 1-2 2-2 1-0 0-1 4-1 4-0     2-2 1-3 3-0 3-3 2-0 8-2 10-0 
 10 Zryw Kłębanowice1-7 1-5 4-3 1-5 2-0 1-4 1-2 2-3 3-2     4-1 2-4 1-1 3-3 4-0 6-0 
 11 Górnik Lubin1-2 1-4 0-1 0-2 2-5 1-2 3-8 2-6 6-2 2-1     4-2 2-0 3-1 4-1 4-0 
 12 Unia Miłoradzice1-3 1-4 0-7 1-1 0-5 5-3 1-4 0-3 8-2 0-3 0-0     3-1 4-1 3-0 2-1 
 13 Czarni Dziewień0-8 0-5 2-5 0-4 1-2 1-5 0-3 8-3 3-1 3-1 0-3 1-3     1-1 5-1 5-0 
 14 Mewa Kunice0-7 3-3 0-7 1-3 1-1 4-5 3-0* 5-1 2-1 1-1 1-1 2-1 2-2     3-3 0-2 
 15 Kryształ Chocianowiec3-6 0-8 1-3 2-3 3-5 5-2 2-5 1-4 0-0 1-1 6-3 7-2 1-2 5-5     4-1 
 16 Iskra Niedźwiedzice0-14 0-7 2-3 0-8 0-5 1-4 1-9 7-3 1-4 2-4 2-11 3-3 0-3 1-7 2-9     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Kryształ Chocianowiec 1-1 Zryw Kłębanowice 17 sierpnia, 14:00
Błękitni Koskowice 7-1 Unia Miłoradzice 17 sierpnia, 14:00
Czarni Dziewień 1-5 Sparta Rudna 17 sierpnia, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 1-0 Sparta Parszowice 15 sierpnia, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 10-2 Relaks Szklary Dolne 17 sierpnia, 14:00
Górnik Lubin 1-4 Prochowiczanka Prochowice 17 sierpnia, 17:00
Iskra Niedźwiedzice 0-5 Odra Ścinawa 17 sierpnia, 17:00
Albatros Jaśkowice 2-0 Mewa Kunice 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Zryw Kłębanowice 3-3 Mewa Kunice 24 sierpnia, 14:00
Odra Ścinawa 0-3 Albatros Jaśkowice 24 sierpnia, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 4-0 Iskra Niedźwiedzice 23 sierpnia, 17:00
Relaks Szklary Dolne 5-3 Górnik Lubin 24 sierpnia, 17:00
Sparta Parszowice 0-5 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 24 sierpnia, 11:00
Sparta Rudna 3-1 Grom Gromadzyń-Wielowieś 23 sierpnia, 18:00
Unia Miłoradzice 3-1 Czarni Dziewień 24 sierpnia, 14:00
Kryształ Chocianowiec 2-5 Błękitni Koskowice 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Błękitni Koskowice 5-3 Zryw Kłębanowice 31 sierpnia, 14:00
Czarni Dziewień 5-1 Kryształ Chocianowiec 31 sierpnia, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 14-0 Unia Miłoradzice 30 sierpnia, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5-4 Sparta Rudna 31 sierpnia, 14:00
Górnik Lubin 0-2 Sparta Parszowice 31 sierpnia, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 7-3 Relaks Szklary Dolne 31 sierpnia, 15:00
Albatros Jaśkowice 1-6 Prochowiczanka Prochowice 31 sierpnia, 11:00
Mewa Kunice 1-1 Odra Ścinawa 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Zryw Kłębanowice 2-0 Odra Ścinawa 7 września, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 8-0 Mewa Kunice 6 września, 15:00
Relaks Szklary Dolne 4-2 Albatros Jaśkowice 7 września, 14:00
Sparta Parszowice 5-0 Iskra Niedźwiedzice 7 września, 11:00
Sparta Rudna 5-3 Górnik Lubin 7 września, 14:00
Unia Miłoradzice 0-7 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 7 września, 15:00
Kryształ Chocianowiec 3-6 Grom Gromadzyń-Wielowieś 7 września, 14:00
Błękitni Koskowice 5-1 Czarni Dziewień 7 września, 14:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Czarni Dziewień 3-1 Zryw Kłębanowice 14 września, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 4-0 Błękitni Koskowice 13 września, 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4-1 Kryształ Chocianowiec 14 września, 10:30
Górnik Lubin 4-2 Unia Miłoradzice 14 września, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 1-4 Sparta Rudna 14 września, 15:00
Albatros Jaśkowice 2-2 Sparta Parszowice 14 września, 11:00
Mewa Kunice 5-1 Relaks Szklary Dolne 14 września, 14:00
Odra Ścinawa 1-1 Prochowiczanka Prochowice 14 września, 14:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Zryw Kłębanowice 1-5 Prochowiczanka Prochowice 21 września, 14:00
Relaks Szklary Dolne 0-3 Odra Ścinawa 21 września, 14:00
Sparta Parszowice 5-1 Mewa Kunice 21 września, 11:00
Sparta Rudna 5-0 Albatros Jaśkowice 21 września, 14:00
Unia Miłoradzice 2-1 Iskra Niedźwiedzice 21 września, 15:00
Kryształ Chocianowiec 6-3 Górnik Lubin 21 września, 14:00
Błękitni Koskowice 0-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 21 września, 14:00
Czarni Dziewień 0-8 Grom Gromadzyń-Wielowieś 21 września, 14:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Grom Gromadzyń-Wielowieś 4-1 Zryw Kłębanowice 28 września, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 6-0 Czarni Dziewień 28 września, 14:00
Górnik Lubin 3-8 Błękitni Koskowice 28 września, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 2-9 Kryształ Chocianowiec 27 września, 11:00
Albatros Jaśkowice 3-0 Unia Miłoradzice 28 września, 11:00
Mewa Kunice 4-5 Sparta Rudna 28 września, 14:00
Odra Ścinawa 0-1 Sparta Parszowice 28 września, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 7-1 Relaks Szklary Dolne 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Zryw Kłębanowice 2-3 Relaks Szklary Dolne 5 października, 14:00
Sparta Parszowice 0-3 Prochowiczanka Prochowice 5 października, 11:00
Sparta Rudna 4-2 Odra Ścinawa 5 października, 12:00
Unia Miłoradzice 4-1 Mewa Kunice 5 października, 15:00
Kryształ Chocianowiec 0-0 Albatros Jaśkowice 5 października, 14:00
Błękitni Koskowice 4-2 Iskra Niedźwiedzice 5 października, 14:00
Czarni Dziewień 0-3 Górnik Lubin 5 października, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 5-0 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5 października, 14:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-1 Zryw Kłębanowice 12 października, 14:00
Górnik Lubin 1-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 12 października, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 0-3 Czarni Dziewień 12 października, 15:00
Albatros Jaśkowice 4-1 Błękitni Koskowice 12 października, 11:00
Mewa Kunice 3-3 Kryształ Chocianowiec 12 października, 14:00
Odra Ścinawa 8-0 Unia Miłoradzice 12 października, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 8-0 Sparta Rudna 11 października, 15:00
Relaks Szklary Dolne 0-8 Sparta Parszowice 12 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Zryw Kłębanowice 1-5 Sparta Parszowice 19 października, 14:00
Sparta Rudna 12-3 Relaks Szklary Dolne 19 października, 15:00
Unia Miłoradzice 1-4 Prochowiczanka Prochowice 19 października, 15:00
Kryształ Chocianowiec 3-5 Odra Ścinawa 19 października, 14:00
Błękitni Koskowice 5-1 Mewa Kunice 19 października, 14:00
Czarni Dziewień 3-1 Albatros Jaśkowice 19 października, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 15-0 Iskra Niedźwiedzice 19 października, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 6-2 Górnik Lubin 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Górnik Lubin 2-1 Zryw Kłębanowice 26 października, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 2-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 26 października, 14:00
Albatros Jaśkowice 0-3 Grom Gromadzyń-Wielowieś 26 października, 11:00
Mewa Kunice 2-2 Czarni Dziewień 26 października, 14:00
Odra Ścinawa 4-0 Błękitni Koskowice 26 października, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 8-0 Kryształ Chocianowiec 2 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (26 października, 14:00) odwołany
Relaks Szklary Dolne 3-2 Unia Miłoradzice 26 października, 14:00
Sparta Parszowice 2-1 Sparta Rudna 26 października, 11:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Zryw Kłębanowice 1-4 Sparta Rudna 9 listopada, 14:00
Unia Miłoradzice 1-1 Sparta Parszowice 9 listopada, 11:00
Kryształ Chocianowiec 1-4 Relaks Szklary Dolne 9 listopada, 14:00
Błękitni Koskowice 1-8 Prochowiczanka Prochowice 9 listopada, 14:00
Czarni Dziewień 1-2 Odra Ścinawa 9 listopada, 11:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 4-0 Mewa Kunice 9 listopada, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 7-2 Albatros Jaśkowice 9 listopada, 14:00
Górnik Lubin 4-0 Iskra Niedźwiedzice 9 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Iskra Niedźwiedzice 2-4 Zryw Kłębanowice 11 listopada, 13:00
Albatros Jaśkowice 1-3 Górnik Lubin 11 listopada, 11:00
Mewa Kunice 0-7 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 11 listopada, 13:00
Odra Ścinawa 1-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 11 listopada, 13:00
Prochowiczanka Prochowice 7-0 Czarni Dziewień 11 listopada, 13:00
Relaks Szklary Dolne 8-5 Błękitni Koskowice 11 listopada, 13:00
Sparta Parszowice 4-1 Kryształ Chocianowiec 11 listopada, 11:00
Sparta Rudna 7-4 Unia Miłoradzice 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Zryw Kłębanowice 2-4 Unia Miłoradzice 16 listopada, 13:00
Kryształ Chocianowiec 5-2 Sparta Rudna 16 listopada, 13:00
Błękitni Koskowice 4-1 Sparta Parszowice 16 listopada, 13:00
Czarni Dziewień 8-3 Relaks Szklary Dolne 16 listopada, 13:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-3 Prochowiczanka Prochowice 16 listopada, 13:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5-4 Odra Ścinawa 16 listopada, 13:00
Górnik Lubin 3-1 Mewa Kunice 16 listopada, 13:00
Iskra Niedźwiedzice 1-4 Albatros Jaśkowice 16 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Albatros Jaśkowice 2-2 Zryw Kłębanowice 23 listopada, 11:00
Mewa Kunice 0-2 Iskra Niedźwiedzice 23 listopada, 13:00
Odra Ścinawa 5-0 Górnik Lubin 23 listopada, 13:00
Prochowiczanka Prochowice 5-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 22 listopada, 12:00
Relaks Szklary Dolne 2-7 Grom Gromadzyń-Wielowieś 23 listopada, 13:00
Sparta Parszowice 6-4 Czarni Dziewień 23 listopada, 11:00
Sparta Rudna 7-6 Błękitni Koskowice 2 listopada, 13:00
Unia Miłoradzice 3-0 Kryształ Chocianowiec 23 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Zryw Kłębanowice 4-0 Kryształ Chocianowiec 22 marca, 11:00
Unia Miłoradzice 1-4 Błękitni Koskowice 22 marca, 14:00
Sparta Rudna 2-0 Czarni Dziewień 22 marca, 14:00
Sparta Parszowice 0-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 22 marca, 11:00
Relaks Szklary Dolne 0-5 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 22 marca, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 3-2 Górnik Lubin 21 marca, 15:00
Odra Ścinawa 14-2 Iskra Niedźwiedzice 22 marca, 14:00
Mewa Kunice 2-1 Albatros Jaśkowice 22 marca, 14:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Mewa Kunice 1-1 Zryw Kłębanowice 29 marca, 14:00
Albatros Jaśkowice 1-0 Odra Ścinawa 29 marca, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 0-7 Prochowiczanka Prochowice 28 marca, 15:00
Górnik Lubin 2-6 Relaks Szklary Dolne 29 marca, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-3 Sparta Parszowice 29 marca, 13:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-0 Sparta Rudna 28 marca, 16:00
w Legnicy; w Parku Miejskim
Czarni Dziewień 1-3 Unia Miłoradzice 29 marca, 14:00
Błękitni Koskowice 8-2 Kryształ Chocianowiec 29 marca, 14:00

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

Zryw Kłębanowice 1-2 Błękitni Koskowice 12 kwietnia, 14:00
Kryształ Chocianowiec 1-2 Czarni Dziewień 12 kwietnia, 14:00
Unia Miłoradzice 1-3 Grom Gromadzyń-Wielowieś 12 kwietnia, 14:00
Sparta Rudna 4-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 12 kwietnia, 14:00
Sparta Parszowice 5-0 Górnik Lubin 12 kwietnia, 11:00
Relaks Szklary Dolne 1-2 Iskra Niedźwiedzice 12 kwietnia, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 1-0 Albatros Jaśkowice 11 kwietnia, 16:00
Odra Ścinawa 4-1 Mewa Kunice 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

Odra Ścinawa 1-0 Zryw Kłębanowice 19 kwietnia, 14:00
Mewa Kunice 3-3 Prochowiczanka Prochowice 19 kwietnia, 14:00
Albatros Jaśkowice 4-0 Relaks Szklary Dolne 19 kwietnia, 17:00
Iskra Niedźwiedzice 0-8 Sparta Parszowice 19 kwietnia, 15:00
Górnik Lubin 1-2 Sparta Rudna 19 kwietnia, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5-1 Unia Miłoradzice 19 kwietnia, 13:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 9-1 Kryształ Chocianowiec 18 kwietnia, 17:00
Czarni Dziewień 0-3 Błękitni Koskowice 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Zryw Kłębanowice 1-1 Czarni Dziewień 26 kwietnia, 14:00
Błękitni Koskowice 0-5 Grom Gromadzyń-Wielowieś 26 kwietnia, 14:00
Kryształ Chocianowiec 1-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 26 kwietnia, 14:00
Unia Miłoradzice 0-0 Górnik Lubin 26 kwietnia, 14:00
Sparta Rudna 5-1 Iskra Niedźwiedzice 26 kwietnia, 14:00
Sparta Parszowice 3-0 Albatros Jaśkowice 26 kwietnia, 11:00
Relaks Szklary Dolne 3-1 Mewa Kunice 26 kwietnia, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 1-1 Odra Ścinawa 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

Prochowiczanka Prochowice 1-0 Zryw Kłębanowice 1 maja, 17:00
Odra Ścinawa 2-0 Relaks Szklary Dolne 1 maja, 14:00
Mewa Kunice 1-3 Sparta Parszowice 1 maja, 14:00
Albatros Jaśkowice 0-1 Sparta Rudna 1 maja, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 3-3 Unia Miłoradzice 1 maja, 11:00
Górnik Lubin 4-1 Kryształ Chocianowiec 1 maja, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 8-1 Błękitni Koskowice 1 maja, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 7-1 Czarni Dziewień 1 maja, 14:00

Kolejka 22 - 3 maja

Zryw Kłębanowice 1-7 Grom Gromadzyń-Wielowieś 3 maja, 14:00
Czarni Dziewień 2-5 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3 maja, 14:00
Błękitni Koskowice 5-2 Górnik Lubin 3 maja, 15:00
Kryształ Chocianowiec 4-1 Iskra Niedźwiedzice 3 maja, 14:00
Unia Miłoradzice 8-2 Albatros Jaśkowice 3 maja, 14:00
Sparta Rudna 1-1 Mewa Kunice 3 maja, 14:00
Sparta Parszowice 1-4 Odra Ścinawa 3 maja, 11:00
Relaks Szklary Dolne 2-6 Prochowiczanka Prochowice 3 maja, 14:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Relaks Szklary Dolne 0-1 Zryw Kłębanowice 10 maja, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 4-0 Sparta Parszowice 9 maja, 17:00
Odra Ścinawa 6-0 Sparta Rudna 10 maja, 14:00
Mewa Kunice 2-1 Unia Miłoradzice 9 maja, 17:00
Albatros Jaśkowice 8-2 Kryształ Chocianowiec 9 maja, 17:00
Iskra Niedźwiedzice 1-9 Błękitni Koskowice 10 maja, 14:00
Górnik Lubin 2-0 Czarni Dziewień 10 maja, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-7 Grom Gromadzyń-Wielowieś 10 maja, 14:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Zryw Kłębanowice 4-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 16 maja, 16:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-0 Górnik Lubin 17 maja, 14:00
Czarni Dziewień 5-0 Iskra Niedźwiedzice 17 maja, 14:00
Błękitni Koskowice 1-2 Albatros Jaśkowice 17 maja, 15:00
Kryształ Chocianowiec 5-5 Mewa Kunice 17 maja, 14:00
Unia Miłoradzice 0-5 Odra Ścinawa 17 maja, 14:00
Sparta Rudna 3-2 Prochowiczanka Prochowice 17 maja, 17:00
Sparta Parszowice 3-0 Relaks Szklary Dolne 17 maja, 11:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Sparta Parszowice 3-3 Zryw Kłębanowice 24 maja, 11:00
Relaks Szklary Dolne 2-0 Sparta Rudna 24 maja, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 6-0 Unia Miłoradzice 23 maja, 17:00
Odra Ścinawa 14-0 Kryształ Chocianowiec 24 maja, 14:00
Mewa Kunice 3-0 Błękitni Koskowice 24 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-4
Albatros Jaśkowice 3-3 Czarni Dziewień 23 maja, 16:00
Iskra Niedźwiedzice 0-14 Grom Gromadzyń-Wielowieś 23 maja, 16:00
Górnik Lubin 0-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 24 maja, 14:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Zryw Kłębanowice 4-1 Górnik Lubin 31 maja, 11:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 9-0 Iskra Niedźwiedzice 31 maja, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 5-0 Albatros Jaśkowice 31 maja, 14:00
Czarni Dziewień 1-1 Mewa Kunice 31 maja, 14:00
Błękitni Koskowice 3-5 Odra Ścinawa 31 maja, 14:00
Kryształ Chocianowiec 0-8 Prochowiczanka Prochowice 31 maja, 12:00
Unia Miłoradzice 0-3 Relaks Szklary Dolne 31 maja, 14:00
Sparta Rudna 0-1 Sparta Parszowice 31 maja, 14:00

Kolejka 27 - 4 czerwca

Sparta Rudna 2-1 Zryw Kłębanowice 4 czerwca, 14:00
Sparta Parszowice 9-4 Unia Miłoradzice 4 czerwca, 11:00
Relaks Szklary Dolne 2-1 Kryształ Chocianowiec 4 czerwca, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 6-0 Błękitni Koskowice 4 czerwca, 17:00
Odra Ścinawa 1-1 Czarni Dziewień 4 czerwca, 14:00
Mewa Kunice 0-7 Grom Gromadzyń-Wielowieś 4 czerwca, 14:00
Albatros Jaśkowice 1-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4 czerwca, 11:00
Iskra Niedźwiedzice 2-11 Górnik Lubin 4 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Zryw Kłębanowice 6-0 Iskra Niedźwiedzice 7 czerwca, 14:00
Górnik Lubin 6-2 Albatros Jaśkowice 7 czerwca, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5-0 Mewa Kunice 7 czerwca, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-4 Odra Ścinawa 6 czerwca, 16:00
w Ścinawie; Grom gospodarzem
Czarni Dziewień 0-5 Prochowiczanka Prochowice 7 czerwca, 14:00
Błękitni Koskowice 5-2 Relaks Szklary Dolne 7 czerwca, 14:00
Kryształ Chocianowiec 2-3 Sparta Parszowice 7 czerwca, 12:00
Unia Miłoradzice 5-3 Sparta Rudna 7 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Unia Miłoradzice 0-3 Zryw Kłębanowice 14 czerwca, 14:00
Sparta Rudna 5-0 Kryształ Chocianowiec 14 czerwca, 14:00
Sparta Parszowice 3-1 Błękitni Koskowice 14 czerwca, 14:00
Relaks Szklary Dolne 2-1 Czarni Dziewień 14 czerwca, 14:00
Prochowiczanka Prochowice 1-2 Grom Gromadzyń-Wielowieś 13 czerwca, 16:00
Odra Ścinawa 5-3 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 14 czerwca, 14:00
Mewa Kunice 1-1 Górnik Lubin 14 czerwca, 14:00
Albatros Jaśkowice 10-0 Iskra Niedźwiedzice 14 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Zryw Kłębanowice 3-2 Albatros Jaśkowice 21 czerwca, 14:00
Iskra Niedźwiedzice 1-7 Mewa Kunice 21 czerwca, 14:00
Górnik Lubin 2-5 Odra Ścinawa 21 czerwca, 14:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-4 Prochowiczanka Prochowice 21 czerwca, 14:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-1 Relaks Szklary Dolne 21 czerwca, 14:00
Czarni Dziewień 0-4 Sparta Parszowice 21 czerwca, 14:00
Błękitni Koskowice 3-6 Sparta Rudna 4 kwietnia, 15:00
Kryształ Chocianowiec 7-2 Unia Miłoradzice 21 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Legnica)

Klasa A 2014/2015 (Legnica I)
Klasa A 2014/2015 (Legnica III)

Klasa B 2014/2015 (Legnica I)
Klasa B 2014/2015 (Legnica II)
Klasa B 2014/2015 (Legnica III)
Klasa B 2014/2015 (Legnica IV)
Klasa B 2014/2015 (Legnica V)
Klasa B 2014/2015 (Legnica VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas