[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Miedź II Legnica 30 76 24 4 2 122-25 13 1 1 65-11 11 3 1 57-14
2.  KS Polkowice 30 70 22 4 4 92-31 13 1 1 52-12 9 3 3 40-19
3.  Sokół Wielka Lipa 30 57 17 6 7 69-33 8 5 2 29-14 9 1 5 40-19
4.  Orkan Szczedrzykowice 30 54 16 6 8 57-32 8 2 5 29-17 8 4 3 28-15
5.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 51 15 6 9 66-54 10 2 3 41-23 5 4 6 25-31
6.  LZS Stary Śleszów 30 46 13 7 10 55-55 8 3 4 30-22 5 4 6 25-33
7.  Olimpia Kowary 30 43 14 1 15 47-53 7 0 8 22-28 7 1 7 25-25
8.  GKS Kobierzyce 30 42 12 6 12 60-50 8 1 6 41-27 4 5 6 19-23
9.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 40 12 4 14 58-59 5 3 7 31-33 7 1 7 27-26
10.  Granica Bogatynia 30 38 10 8 12 44-62 6 4 5 26-24 4 4 7 18-38 2 6 2 0 0 3-1
11.  AKS Strzegom 30 38 10 8 12 41-43 5 6 4 25-23 5 2 8 16-20 2 0 0 0 2 1-3
12.  Włókniarz Mirsk 30 35 11 2 17 40-66 6 2 7 21-31 5 0 10 19-35 2 3 1 0 1 3-3
13.  Zjednoczeni Żarów 30 35 10 5 15 55-71 3 3 9 18-36 7 2 6 37-35 2 3 1 0 1 3-3
14.  Widawa Bierutów 30 27 7 6 17 32-59 3 4 8 15-23 4 2 9 17-36
15.  Nysa Zgorzelec 30 19 4 7 19 25-67 2 4 9 11-34 2 3 10 14-33
16.  Chojnowianka Chojnów 30 7 1 4 25 24-127 0 1 14 10-63 1 3 11 14-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Miedź II Legnica    4-0 3-0 1-2 4-0 5-1 3-1 2-2 3-1 9-0 3-1 5-2 6-1 6-0 4-0 7-0 
 2 KS Polkowice2-0     5-1 1-1 2-3 5-2 2-0 3-1 7-0 5-1 2-0 2-0 5-1 3-2 2-0 6-0 
 3 Sokół Wielka Lipa1-2 2-2     0-1 1-1 1-1 2-1 2-2 2-0 3-0 3-0 3-2 2-1 5-0 2-1 0-0 
 4 Orkan Szczedrzykowice0-0 2-1 2-3     0-2 5-2 2-3 2-0 1-0 1-0 2-0 4-0 1-4 1-2 0-0 6-0 
 5 BKS Bobrzanie Bolesławiec1-5 0-1 2-5 0-0     4-2 3-1 5-1 4-0 1-1 1-0 3-2 3-2 2-1 2-1 10-1 
 6 LZS Stary Śleszów3-5 0-0 2-1 2-1 3-2     1-0 0-0 0-1 1-1 0-3* 4-0 1-4 3-0 5-0 5-4 
 7 Olimpia Kowary0-4 0-3 0-4 0-2 2-0 2-3     1-0 1-0 6-2 0-3 3-0 3-1 0-3 3-1 1-2 
 8 GKS Kobierzyce1-6 3-2 0-0 3-2 4-1 3-1 7-0     1-3 2-3 1-2 1-2 2-3 2-1 3-1 8-0 
 9 Orzeł Ząbkowice Śląskie2-4 2-6 0-4 2-2 5-0 0-1 3-2 3-2     3-1 2-2 0-1 1-2 4-0 1-3 3-3 
 10 Granica Bogatynia0-3 2-3 3-2 1-3 1-1 2-3 0-0 2-2 2-0     1-0 2-0 2-4 4-1 1-1 3-1 
 11 AKS Strzegom3-3 1-1 1-0 0-4 2-2 0-0 0-2 0-1 2-2 1-2     4-0 4-4 2-1 2-1 3-0 
 12 Włókniarz Mirsk0-7 1-5 0-2 2-0 1-5 1-1 0-1 2-1 0-3 1-2 1-0     1-0 1-1 3-2 7-1 
 13 Zjednoczeni Żarów0-3 0-4 0-2 0-3 2-3 2-2 2-3 0-4 1-4 2-1 1-1 3-2     1-2 1-1 3-1 
 14 Widawa Bierutów1-1 0-2 0-2 1-1 0-0 2-0 0-2 0-1 2-5 2-2 2-3 0-2 0-2     4-0 1-0 
 15 Nysa Zgorzelec0-9 1-4 0-3 1-4 3-1 1-4 0-1 0-0 0-1 0-0 1-0 1-3 2-2 0-1     1-1 
 16 Chojnowianka Chojnów0-5 1-6 1-11 1-2 1-4 0-2 0-8 1-2 0-7 1-2 0-1 0-3 2-6 2-2 0-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Zjednoczeni Żarów 2-3 Olimpia Kowary 17 sierpnia, 17:00 (450)
Włókniarz Mirsk 1-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 16 sierpnia, 17:00 (350)
Widawa Bierutów 1-0 Chojnowianka Chojnów 17 sierpnia, 17:00 (700)
Nysa Zgorzelec 0-0 GKS Kobierzyce 16 sierpnia, 17:00 (200)
KS Polkowice 2-0 AKS Strzegom 16 sierpnia, 17:00 (400)
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 sierpnia, 17:00 (200)
Granica Bogatynia 3-2 Sokół Wielka Lipa 16 sierpnia, 17:00 (200)
LZS Stary Śleszów 3-5 Miedź II Legnica 16 sierpnia, 16:00 (150)

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Sokół Wielka Lipa 1-1 LZS Stary Śleszów 23 sierpnia, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Granica Bogatynia 23 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 0-4 Orkan Szczedrzykowice 23 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Widawa Bierutów 23 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 3-2 Włókniarz Mirsk 24 sierpnia, 17:00
Miedź II Legnica 3-1 Olimpia Kowary 24 sierpnia, 11:00
KS Polkowice 3-1 GKS Kobierzyce 23 sierpnia, 17:00
Nysa Zgorzelec 1-1 Chojnowianka Chojnów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Włókniarz Mirsk 0-1 Olimpia Kowary 27 sierpnia, 17:00
Widawa Bierutów 0-2 Zjednoczeni Żarów 27 sierpnia, 17:00
Nysa Zgorzelec 3-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 27 sierpnia, 17:30
KS Polkowice 6-0 Chojnowianka Chojnów 27 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 2-0 GKS Kobierzyce 27 sierpnia, 17:30
Granica Bogatynia 1-0 AKS Strzegom 27 sierpnia, 17:00
LZS Stary Śleszów 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 sierpnia, 17:00
Miedź II Legnica 3-0 Sokół Wielka Lipa 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-4 Miedź II Legnica 30 sierpnia, 16:00
AKS Strzegom 0-0 LZS Stary Śleszów 30 sierpnia, 17:00
w Żarowie
GKS Kobierzyce 2-3 Granica Bogatynia 30 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-1 KS Polkowice 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 1-1 Nysa Zgorzelec 31 sierpnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-1 Widawa Bierutów 30 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 2-1 Olimpia Kowary 30 sierpnia, 13:00
Orkan Szczedrzykowice 6-0 Chojnowianka Chojnów 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Widawa Bierutów 0-2 Olimpia Kowary 7 września, 16:00
Nysa Zgorzelec 1-3 Włókniarz Mirsk 6 września, 17:00
KS Polkowice 5-1 Zjednoczeni Żarów 6 września, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 7 września, 16:00
LZS Stary Śleszów 0-0 GKS Kobierzyce 6 września, 16:00
w Żórawinie
Miedź II Legnica 3-1 AKS Strzegom 7 września, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 września, 13:00
Chojnowianka Chojnów 1-2 Granica Bogatynia 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Olimpia Kowary 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 września, 17:00
AKS Strzegom 1-0 Sokół Wielka Lipa 24 września, 16:00
GKS Kobierzyce 1-6 Miedź II Legnica 13 września, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-1 Granica Bogatynia 13 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 0-3 Orkan Szczedrzykowice 24 września, 16:30
Włókniarz Mirsk 1-5 KS Polkowice 13 września, 17:00
Widawa Bierutów 4-0 Nysa Zgorzelec 14 września, 16:00
LZS Stary Śleszów 5-4 Chojnowianka Chojnów 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Nysa Zgorzelec 0-1 Olimpia Kowary 20 września, 16:00
KS Polkowice 3-2 Widawa Bierutów 20 września, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 4-0 Włókniarz Mirsk 21 września, 15:00
Granica Bogatynia 2-4 Zjednoczeni Żarów 20 września, 17:00
LZS Stary Śleszów 3-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 20 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 2-2 GKS Kobierzyce 20 września, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 AKS Strzegom 20 września, 16:00
Chojnowianka Chojnów 0-5 Miedź II Legnica 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 28 września

Olimpia Kowary 0-3 AKS Strzegom 27 września, 16:00
GKS Kobierzyce 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 września, 15:00 (200)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-5 Miedź II Legnica 27 września, 16:00 (200)
Zjednoczeni Żarów 2-2 LZS Stary Śleszów 28 września, 16:00
Włókniarz Mirsk 1-2 Granica Bogatynia 27 września, 16:00 (300)
Widawa Bierutów 1-1 Orkan Szczedrzykowice 28 września, 16:00
Nysa Zgorzelec 1-4 KS Polkowice 27 września, 16:00 (150)
Sokół Wielka Lipa 0-0 Chojnowianka Chojnów 28 września, 13:00

Kolejka 9 - 4-5 października

KS Polkowice 2-0 Olimpia Kowary 4 października, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 0-0 Nysa Zgorzelec 5 października, 15:00
Granica Bogatynia 4-1 Widawa Bierutów 4 października, 15:00
LZS Stary Śleszów 4-0 Włókniarz Mirsk 5 października, 15:00
Miedź II Legnica 6-1 Zjednoczeni Żarów 4 października, 11:00
Sokół Wielka Lipa 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 października, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-3 Chojnowianka Chojnów 4 października, 15:00
GKS Kobierzyce 1-2 AKS Strzegom 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Olimpia Kowary 1-0 GKS Kobierzyce 11 października, 16:00
Chojnowianka Chojnów 0-1 AKS Strzegom 11 października, 16:00 (200)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 października, 15:00 (200)
Zjednoczeni Żarów 0-2 Sokół Wielka Lipa 12 października, 15:00 (400)
Włókniarz Mirsk 0-7 Miedź II Legnica 11 października, 15:00 (300)
Widawa Bierutów 2-0 LZS Stary Śleszów 12 października, 15:00
Nysa Zgorzelec 0-0 Granica Bogatynia 11 października, 15:00 (300)
KS Polkowice 1-1 Orkan Szczedrzykowice 11 października, 16:00 (450)

Kolejka 11 - 18-19 października

Orkan Szczedrzykowice 2-3 Olimpia Kowary 19 października, 15:00 (300)
Granica Bogatynia 2-3 KS Polkowice 18 października, 15:00 (350)
LZS Stary Śleszów 5-0 Nysa Zgorzelec 19 października, 15:00 (200)
Miedź II Legnica 6-0 Widawa Bierutów 19 października, 11:00 (100)
Sokół Wielka Lipa 3-2 Włókniarz Mirsk 18 października, 13:00 (50)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Zjednoczeni Żarów 18 października, 15:00 (150)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-0 AKS Strzegom 18 października, 15:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 1-2 GKS Kobierzyce 18 października, 16:00 (200)

Kolejka 12 - 25-26 października

Olimpia Kowary 1-2 Chojnowianka Chojnów 25 października, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 5-1 GKS Kobierzyce 25 października, 15:00
Zjednoczeni Żarów 1-1 AKS Strzegom 26 października, 14:00
Włókniarz Mirsk 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 października, 14:00
Widawa Bierutów 0-2 Sokół Wielka Lipa 26 października, 14:00
Nysa Zgorzelec 0-9 Miedź II Legnica 25 października, 15:00
KS Polkowice 5-2 LZS Stary Śleszów 25 października, 14:00
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Granica Bogatynia 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Granica Bogatynia 0-0 Olimpia Kowary 2 listopada, 14:00
LZS Stary Śleszów 2-1 Orkan Szczedrzykowice 2 listopada, 14:00
Miedź II Legnica 4-0 KS Polkowice 31 października, 14:00 (400)
Sokół Wielka Lipa 2-1 Nysa Zgorzelec 2 listopada, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Widawa Bierutów 2 listopada, 14:00
GKS Kobierzyce 2-3 Zjednoczeni Żarów 2 listopada, 12:00 (100)
Chojnowianka Chojnów 1-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 listopada, 15:00
Włókniarz Mirsk 1-0 AKS Strzegom 2 listopada, 14:00 (200)

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Olimpia Kowary 2-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 8 listopada, 14:00
Zjednoczeni Żarów 3-1 Chojnowianka Chojnów 9 listopada, 13:30 (300)
Włókniarz Mirsk 2-1 GKS Kobierzyce 8 listopada, 14:00
Widawa Bierutów 2-3 AKS Strzegom 9 listopada, 13:00 (300)
Nysa Zgorzelec 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 listopada, 14:00 (150)
KS Polkowice 5-1 Sokół Wielka Lipa 8 listopada, 14:00 (300)
Orkan Szczedrzykowice 0-0 Miedź II Legnica 9 listopada, 13:00 (400)
Granica Bogatynia 2-3 LZS Stary Śleszów 8 listopada, 14:00 (200)

Kolejka 15 - 15-16 listopada

LZS Stary Śleszów 1-0 Olimpia Kowary 15 listopada, 13:00
Miedź II Legnica 9-0 Granica Bogatynia 15 listopada, 11:00
Sokół Wielka Lipa 0-1 Orkan Szczedrzykowice 15 listopada, 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-6 KS Polkowice 15 listopada, 14:00
GKS Kobierzyce 2-1 Widawa Bierutów 15 listopada, 14:00
Chojnowianka Chojnów 0-3 Włókniarz Mirsk 15 listopada, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-2 Zjednoczeni Żarów 15 listopada, 14:00
Nysa Zgorzelec 1-0 AKS Strzegom 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 listopada

Olimpia Kowary 3-1 Zjednoczeni Żarów 22 listopada, 13:00 (350)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-2 Włókniarz Mirsk 22 listopada, 14:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 2-2 Widawa Bierutów 22 listopada, 13:00 (150)
GKS Kobierzyce 3-1 Nysa Zgorzelec 23 listopada, 13:00 (200)
AKS Strzegom 1-1 KS Polkowice 22 listopada, 13:00 (150)
w Jaworzynie Śląskiej
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Orkan Szczedrzykowice 14 marca, 14:00 (250)
Sokół Wielka Lipa 3-0 Granica Bogatynia 22 listopada, 13:00 (50)
Miedź II Legnica 5-1 LZS Stary Śleszów 22 listopada, 11:00 (150)

Kolejka 17 - 21-22 marca

Olimpia Kowary 0-4 Miedź II Legnica 21 marca, 15:00 (400)
GKS Kobierzyce 3-2 KS Polkowice 21 marca, 15:00 (250)
Chojnowianka Chojnów 0-2 Nysa Zgorzelec 21 marca, 15:00
LZS Stary Śleszów 2-1 Sokół Wielka Lipa 21 marca, 15:00 (200)
Granica Bogatynia 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 marca, 15:00 (200)
Orkan Szczedrzykowice 2-0 AKS Strzegom 21 marca, 15:00 (200)
Widawa Bierutów 0-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 22 marca, 15:00 (350)
Włókniarz Mirsk 1-0 Zjednoczeni Żarów 21 marca, 15:00 (350)

Kolejka 18 - 28-29 marca

Olimpia Kowary 3-0 Włókniarz Mirsk 28 marca, 15:00
Zjednoczeni Żarów 1-2 Widawa Bierutów 28 marca, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Nysa Zgorzelec 28 marca, 15:00
Chojnowianka Chojnów 1-6 KS Polkowice 28 marca, 15:00 (120)
GKS Kobierzyce 3-2 Orkan Szczedrzykowice 29 marca, 15:00
AKS Strzegom 1-2 Granica Bogatynia 8 kwietnia, 17:00
w Świebodzicach
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 LZS Stary Śleszów 28 marca, 15:00
Sokół Wielka Lipa 1-2 Miedź II Legnica 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Olimpia Kowary 0-4 Sokół Wielka Lipa 4 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chojnowianka Chojnów 1-2 Orkan Szczedrzykowice 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Miedź II Legnica 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 kwietnia, 11:00 (150)
LZS Stary Śleszów 0-3 AKS Strzegom 4 kwietnia, 15:00 (250)
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Granica Bogatynia 2-2 GKS Kobierzyce 4 kwietnia, 16:00 (200)
KS Polkowice 2-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 kwietnia, 15:00 (200)
Nysa Zgorzelec 2-2 Zjednoczeni Żarów 4 kwietnia, 16:00 (150)
Widawa Bierutów 0-2 Włókniarz Mirsk 4 kwietnia, 14:00 (300)

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Granica Bogatynia 3-1 Chojnowianka Chojnów 11 kwietnia, 16:00
Olimpia Kowary 0-3 Widawa Bierutów 11 kwietnia, 16:00
Włókniarz Mirsk 3-2 Nysa Zgorzelec 11 kwietnia, 16:00 (400)
Zjednoczeni Żarów 0-4 KS Polkowice 12 kwietnia, 16:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-0 Orkan Szczedrzykowice 11 kwietnia, 16:00
GKS Kobierzyce 3-1 LZS Stary Śleszów 11 kwietnia, 15:30
AKS Strzegom 3-3 Miedź II Legnica 11 kwietnia, 15:00
w Świebodzicach
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-4 Sokół Wielka Lipa 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Chojnowianka Chojnów 0-2 LZS Stary Śleszów 18 kwietnia, 15:00 (100)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-2 Olimpia Kowary 18 kwietnia, 15:00
Sokół Wielka Lipa 3-0 AKS Strzegom 18 kwietnia, 15:00 (100)
Miedź II Legnica 2-2 GKS Kobierzyce 18 kwietnia, 11:00 (100)
na boisku przy ul. Świerkowej
Granica Bogatynia 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 18 kwietnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 1-4 Zjednoczeni Żarów 19 kwietnia, 16:00 (150)
KS Polkowice 2-0 Włókniarz Mirsk 18 kwietnia, 18:00 (200)
Nysa Zgorzelec 0-1 Widawa Bierutów 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Miedź II Legnica 7-0 Chojnowianka Chojnów 26 kwietnia, 17:00 (150)
Olimpia Kowary 3-1 Nysa Zgorzelec 25 kwietnia, 17:00 (200)
Widawa Bierutów 0-2 KS Polkowice 26 kwietnia, 17:00 (500)
Włókniarz Mirsk 2-0 Orkan Szczedrzykowice 25 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Żarów 2-1 Granica Bogatynia 26 kwietnia, 16:30 (400)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4-2 LZS Stary Śleszów 25 kwietnia, 17:00 (250)
GKS Kobierzyce 0-0 Sokół Wielka Lipa 25 kwietnia, 15:00 (350)
AKS Strzegom 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 23 - 2-3 maja

Chojnowianka Chojnów 1-11 Sokół Wielka Lipa 2 maja, 15:00 (100)
AKS Strzegom 0-2 Olimpia Kowary 2 maja, 17:00 (150)
w Świebodzicach
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-2 GKS Kobierzyce 2 maja, 15:00 (200)
Miedź II Legnica 4-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 maja, 15:00 (500)
LZS Stary Śleszów 1-4 Zjednoczeni Żarów 3 maja, 16:00 (150)
Granica Bogatynia 2-0 Włókniarz Mirsk 2 maja, 17:00 (200)
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Widawa Bierutów 3 maja, 16:00 (150)
KS Polkowice 2-0 Nysa Zgorzelec 3 maja, 16:00 (150)

Kolejka 24 - 9-10 maja

AKS Strzegom 0-1 GKS Kobierzyce 10 maja, 17:00 (100)
w Świebodzicach
Olimpia Kowary 0-3 KS Polkowice 9 maja, 17:00 (100)
Nysa Zgorzelec 1-4 Orkan Szczedrzykowice 9 maja, 17:00 (100)
Widawa Bierutów 2-2 Granica Bogatynia 10 maja, 17:00 (250)
Włókniarz Mirsk 1-1 LZS Stary Śleszów 9 maja, 17:00 (300)
Zjednoczeni Żarów 0-3 Miedź II Legnica 9 maja, 17:30 (300)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-5 Sokół Wielka Lipa 9 maja, 17:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 0-7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 maja, 15:00 (100)

Kolejka 25 - 16-17 maja

GKS Kobierzyce 7-0 Olimpia Kowary 16 maja, 15:00
AKS Strzegom 3-0 Chojnowianka Chojnów 17 maja, 17:00
w Świebodzicach
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 16 maja, 16:00
Sokół Wielka Lipa 2-1 Zjednoczeni Żarów 16 maja, 15:00
Miedź II Legnica 5-2 Włókniarz Mirsk 16 maja, 11:00 (150)
LZS Stary Śleszów 3-0 Widawa Bierutów 17 maja, 16:00
Granica Bogatynia 1-1 Nysa Zgorzelec 16 maja, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 2-1 KS Polkowice 16 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

AKS Strzegom 2-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 24 maja, 17:00
GKS Kobierzyce 8-0 Chojnowianka Chojnów 23 maja, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 8-0 - goście zrezygnowali z gry; utrzymano wynik z boiska
Olimpia Kowary 0-2 Orkan Szczedrzykowice 23 maja, 17:00
KS Polkowice 5-1 Granica Bogatynia 23 maja, 16:00 (200)
Nysa Zgorzelec 1-4 LZS Stary Śleszów 23 maja, 17:00
Widawa Bierutów 1-1 Miedź II Legnica 24 maja, 17:00 (600)
Włókniarz Mirsk 0-2 Sokół Wielka Lipa 23 maja, 17:00 (200)
Zjednoczeni Żarów 1-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 maja, 17:30 (500)

Kolejka 27 - 30-31 maja

Chojnowianka Chojnów 0-8 Olimpia Kowary 30 maja, 15:00 (50)
GKS Kobierzyce 4-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 maja, 17:00 (300)
AKS Strzegom 4-4 Zjednoczeni Żarów 30 maja, 17:00 (200)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Włókniarz Mirsk 30 maja, 16:00 (200)
Sokół Wielka Lipa 5-0 Widawa Bierutów 30 maja, 15:00 (100)
Miedź II Legnica 4-0 Nysa Zgorzelec 30 maja, 11:00 (150)
LZS Stary Śleszów 0-0 KS Polkowice 31 maja, 16:00
Granica Bogatynia 1-3 Orkan Szczedrzykowice 30 maja, 17:00 (200)

Kolejka 28 - 7 czerwca

AKS Strzegom 4-0 Włókniarz Mirsk 6 czerwca, 17:00 (200)
Olimpia Kowary 6-2 Granica Bogatynia 7 czerwca, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 5-2 LZS Stary Śleszów 7 czerwca, 17:00
KS Polkowice 2-0 Miedź II Legnica 7 czerwca, 17:00
Nysa Zgorzelec 0-3 Sokół Wielka Lipa 7 czerwca, 17:00
Widawa Bierutów 2-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów 0-4 GKS Kobierzyce 7 czerwca, 17:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec 10-1 Chojnowianka Chojnów 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-1 Olimpia Kowary 13 czerwca, 17:00
Chojnowianka Chojnów 2-6 Zjednoczeni Żarów 13 czerwca, 17:00 (100)
GKS Kobierzyce 1-2 Włókniarz Mirsk 13 czerwca, 17:00
AKS Strzegom 2-1 Widawa Bierutów 13 czerwca, 17:00 (150)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-3 Nysa Zgorzelec 13 czerwca, 17:00 (150)
Sokół Wielka Lipa 2-2 KS Polkowice 13 czerwca, 17:00 (100)
Miedź II Legnica 1-2 Orkan Szczedrzykowice 13 czerwca, 17:00 (100)
LZS Stary Śleszów 1-1 Granica Bogatynia 13 czerwca, 17:00 (100)

Kolejka 30 - 20 czerwca

AKS Strzegom 2-1 Nysa Zgorzelec 20 czerwca, 17:00 (150)
Olimpia Kowary 2-3 LZS Stary Śleszów 20 czerwca, 17:00
Granica Bogatynia 0-3 Miedź II Legnica 20 czerwca, 17:00 (200)
Orkan Szczedrzykowice 2-3 Sokół Wielka Lipa 20 czerwca, 17:00 (200)
KS Polkowice 7-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 czerwca, 17:00 (200)
Widawa Bierutów 0-1 GKS Kobierzyce 20 czerwca, 17:00 (350)
Włókniarz Mirsk 7-1 Chojnowianka Chojnów 20 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów 2-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 20 czerwca, 17:00 (200)

III liga 2014/2015 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2014/2015 (lubuska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Legnica)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Wrocław)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas