[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Kobierzyce 30 74 23 5 2 82-18 13 2 0 49-8 10 3 2 33-10 2 3 1 0 1 3-2
2.  Wiwa Goszcz 30 74 24 2 4 82-28 14 1 0 50-13 10 1 4 32-15 2 3 1 0 1 2-3
3.  Puma Pietrzykowice 30 57 17 6 7 68-38 9 1 5 37-21 8 5 2 31-17
4.  Piast Żmigród 30 50 14 8 8 55-45 6 6 3 26-20 8 2 5 29-25
5.  Błyskawica Gać 30 48 13 9 8 55-40 7 4 4 30-17 6 5 4 25-23
6.  Ognisko Przeworno 30 45 13 6 11 61-61 10 2 3 40-23 3 4 8 21-38
7.  Gawin II Królewska Wola 30 43 12 7 11 62-48 7 3 5 36-23 5 4 6 26-25
8.  Sokół Wielka Lipa 30 41 12 5 13 45-50 6 4 5 24-19 6 1 8 21-31
9.  Polonia Środa Śląska 30 39 11 6 13 47-48 9 1 5 26-16 2 5 8 21-32
10.  PKS Łany 30 36 12 0 18 43-77 6 0 9 24-32 6 0 9 19-45
11.  MKP Wołów 30 32 10 2 18 52-73 8 1 6 31-26 2 1 12 21-47
12.  Polar II Wrocław 30 31 8 7 15 41-67 4 4 7 16-34 4 3 8 25-33 4 12 4 0 0 14-6
13.  GKS Żórawina 30 31 9 4 17 55-69 2 2 11 27-44 7 2 6 28-25 4 3 1 0 3 3-7
14.  Strzelinianka Strzelin 30 31 9 4 17 43-60 4 2 9 27-28 5 2 8 16-32 4 3 1 0 3 5-9
15.  Sokół Marcinkowice 30 26 7 5 18 55-88 4 3 8 32-41 3 2 10 23-47
16.  Ślęza Wrocław 30 22 6 4 20 48-84 3 4 8 21-33 3 0 12 27-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Kobierzyce    3-1 4-0 4-0 1-1 2-1 2-1 7-0 0-0 5-0 3-1 3-2 3-0 2-0 4-0 6-1 
 2 Wiwa Goszcz1-0     2-1 4-0 1-0 6-0 3-0 5-1 2-1 5-1 2-1 3-1 4-3 3-0 4-4 5-0 
 3 Puma Pietrzykowice0-3 2-1     2-3 0-1 1-1 1-3 2-0 3-2 0-1 8-0 5-1 2-1 2-1 4-2 5-1 
 4 Piast Żmigród1-2 0-2 2-2     2-2 1-1 3-0 1-2 0-0 2-1 3-3 3-3 1-0 1-0 3-0 3-2 
 5 Błyskawica Gać0-0 2-2 0-2 0-2     5-2 1-1 0-0 4-0 4-1 1-0 0-2 1-3 3-1 4-1 5-0 
 6 Ognisko Przeworno1-4 1-0 1-1 2-1 3-3     2-4 4-2 4-1 7-1 1-0 4-1 4-1 0-3 5-1 1-0 
 7 Gawin II Królewska Wola1-3 1-0 1-4 1-1 0-3* 1-2     0-3 3-1 3-1 4-1 0-0 2-2 12-0 2-1 5-1 
 8 Sokół Wielka Lipa1-1 0-1 0-1 1-4 6-2 4-1 2-0     1-1 0-1 0-3 1-0 2-2 1-1 2-1 3-0 
 9 Polonia Środa Śląska1-0 0-2 0-4 2-0 1-2 2-0 3-2 1-0     6-0 3-0 1-1 1-2 0-2 3-0 2-1 
 10 PKS Łany0-5 1-3 0-3 1-2 1-3 3-2 2-1 2-0 3-0*     3-4 3-0 2-6 0-1 0-1 3-1 
 11 MKP Wołów0-3 2-3 0-1 0-1 3-0 2-1 2-2 2-3 3-2 4-2     2-1 0-3* 2-1 6-3 3-0 
 12 Polar II Wrocław1-3 0-5 0-4 1-0 1-1 2-2 0-0 0-3 0-0 0-1 2-1     2-0 4-2 1-2 2-10 
 13 GKS Żórawina0-2 2-3 2-3 1-3 2-1 3-4 1-3 0-4 3-3 2-3 6-3 2-4     0-1 3-3 0-4 
 14 Strzelinianka Strzelin0-2 0-3 0-0 3-4 0-1 2-2 0-3 2-0 3-4 0-3* 4-1 2-4 0-1     5-0 6-0 
 15 Sokół Marcinkowice1-3 1-3 4-4 2-7 2-2 4-1 2-2 4-0 1-5 1-2 2-1 4-0 1-3 1-2     2-6 
 16 Ślęza Wrocław2-2 0-3 1-1 1-1 0-3 0-1 1-4 1-3 2-1 6-1 5-2 0-5 0-1 1-1 1-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

GKS Kobierzyce 4-0 Puma Pietrzykowice
Sokół Wielka Lipa 1-4 Piast Żmigród
GKS Żórawina 1-3 Gawin II Królewska Wola
Ognisko Przeworno 1-0 Wiwa Goszcz
PKS Łany 0-1 Strzelinianka Strzelin
Ślęza Wrocław 0-3 Błyskawica Gać
Polar II Wrocław 0-0 Polonia Środa Śląska
MKP Wołów 6-3 Sokół Marcinkowice

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Puma Pietrzykowice 4-2 Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska 3-0 MKP Wołów
Błyskawica Gać 0-2 Polar II Wrocław
Strzelinianka Strzelin 6-0 Ślęza Wrocław
Wiwa Goszcz 5-1 PKS Łany
Gawin II Królewska Wola 1-2 Ognisko Przeworno
Piast Żmigród 1-0 GKS Żórawina
GKS Kobierzyce 7-0 Sokół Wielka Lipa

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Sokół Wielka Lipa 0-1 Puma Pietrzykowice
GKS Żórawina 0-2 GKS Kobierzyce
Ognisko Przeworno 2-1 Piast Żmigród
PKS Łany 2-1 Gawin II Królewska Wola
Ślęza Wrocław 0-3 Wiwa Goszcz
Polar II Wrocław 4-2 Strzelinianka Strzelin
MKP Wołów 3-0 Błyskawica Gać
Sokół Marcinkowice 1-5 Polonia Środa Śląska

Kolejka 4 - 4-5 września

Puma Pietrzykowice 3-2 Polonia Środa Śląska
Błyskawica Gać 4-1 Sokół Marcinkowice
Strzelinianka Strzelin 4-1 MKP Wołów
Wiwa Goszcz 3-1 Polar II Wrocław
Gawin II Królewska Wola 5-1 Ślęza Wrocław
Piast Żmigród 2-1 PKS Łany
GKS Kobierzyce 2-1 Ognisko Przeworno
Sokół Wielka Lipa 2-2 GKS Żórawina

Kolejka 5 - 11-12 września

GKS Żórawina 2-3 Puma Pietrzykowice
Ognisko Przeworno 4-2 Sokół Wielka Lipa
PKS Łany 0-5 GKS Kobierzyce
Ślęza Wrocław 1-1 Piast Żmigród
Polar II Wrocław 0-0 Gawin II Królewska Wola
MKP Wołów 2-3 Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice 1-2 Strzelinianka Strzelin
Polonia Środa Śląska 1-2 Błyskawica Gać

Kolejka 6 - 18-19 września

Puma Pietrzykowice 0-1 Błyskawica Gać
Strzelinianka Strzelin 3-4 Polonia Środa Śląska
Wiwa Goszcz 4-4 Sokół Marcinkowice
Gawin II Królewska Wola 4-1 MKP Wołów
Piast Żmigród 3-3 Polar II Wrocław
GKS Kobierzyce 6-1 Ślęza Wrocław
Sokół Wielka Lipa 0-1 PKS Łany
GKS Żórawina 3-4 Ognisko Przeworno

Kolejka 7 - 25-26 września

Ognisko Przeworno 1-1 Puma Pietrzykowice
PKS Łany 2-6 GKS Żórawina
Ślęza Wrocław 1-3 Sokół Wielka Lipa
Polar II Wrocław 1-3 GKS Kobierzyce 28 września
MKP Wołów 0-1 Piast Żmigród
Sokół Marcinkowice 2-2 Gawin II Królewska Wola
Polonia Środa Śląska 0-2 Wiwa Goszcz
Błyskawica Gać 3-1 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 8 - 2-3 października

Puma Pietrzykowice 2-1 Strzelinianka Strzelin
Wiwa Goszcz 1-0 Błyskawica Gać
Gawin II Królewska Wola 3-1 Polonia Środa Śląska
Piast Żmigród 3-0 Sokół Marcinkowice
GKS Kobierzyce 3-1 MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa 1-0 Polar II Wrocław
GKS Żórawina 0-4 Ślęza Wrocław
Ognisko Przeworno 7-1 PKS Łany

Kolejka 9 - 9-10 października

PKS Łany 0-3 Puma Pietrzykowice
Ślęza Wrocław 0-1 Ognisko Przeworno
Polar II Wrocław 2-0 GKS Żórawina
MKP Wołów 2-3 Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice 1-3 GKS Kobierzyce
Polonia Środa Śląska 2-0 Piast Żmigród
Błyskawica Gać 1-1 Gawin II Królewska Wola
Strzelinianka Strzelin 0-3 Wiwa Goszcz

Kolejka 10 - 16-17 października

Puma Pietrzykowice 2-1 Wiwa Goszcz
Gawin II Królewska Wola 12-0 Strzelinianka Strzelin
Piast Żmigród 2-2 Błyskawica Gać
GKS Kobierzyce 0-0 Polonia Środa Śląska
Sokół Wielka Lipa 2-1 Sokół Marcinkowice
GKS Żórawina 6-3 MKP Wołów
Ognisko Przeworno 4-1 Polar II Wrocław
PKS Łany 3-1 Ślęza Wrocław

Kolejka 11 - 23-24 października

Ślęza Wrocław 1-1 Puma Pietrzykowice
Polar II Wrocław 0-1 PKS Łany
MKP Wołów 2-1 Ognisko Przeworno
Sokół Marcinkowice 1-3 GKS Żórawina
Polonia Środa Śląska 1-0 Sokół Wielka Lipa
Błyskawica Gać 0-0 GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin 3-4 Piast Żmigród
Wiwa Goszcz 3-0 Gawin II Królewska Wola

Kolejka 12 - 30-31 października

Puma Pietrzykowice 1-3 Gawin II Królewska Wola
Piast Żmigród 0-2 Wiwa Goszcz
GKS Kobierzyce 2-0 Strzelinianka Strzelin
Sokół Wielka Lipa 6-2 Błyskawica Gać
GKS Żórawina 3-3 Polonia Środa Śląska
Ognisko Przeworno 5-1 Sokół Marcinkowice
PKS Łany 3-4 MKP Wołów
Ślęza Wrocław 0-5 Polar II Wrocław

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Polar II Wrocław 0-4 Puma Pietrzykowice
MKP Wołów 3-0 Ślęza Wrocław
Sokół Marcinkowice 1-2 PKS Łany
Polonia Środa Śląska 2-0 Ognisko Przeworno
Błyskawica Gać 1-3 GKS Żórawina
Strzelinianka Strzelin 2-0 Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz 1-0 GKS Kobierzyce
Gawin II Królewska Wola 1-1 Piast Żmigród

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Puma Pietrzykowice 2-3 Piast Żmigród
GKS Kobierzyce 2-1 Gawin II Królewska Wola
Sokół Wielka Lipa 0-1 Wiwa Goszcz
GKS Żórawina 0-1 Strzelinianka Strzelin
Ognisko Przeworno 3-3 Błyskawica Gać
PKS Łany 3-0 Polonia Środa Śląska
(wo)
na boisku 1-1
Ślęza Wrocław 1-4 Sokół Marcinkowice
Polar II Wrocław 2-1 MKP Wołów

Kolejka 15 - 26-27 marca

MKP Wołów 0-1 Puma Pietrzykowice
Sokół Marcinkowice 4-0 Polar II Wrocław
Polonia Środa Śląska 2-1 Ślęza Wrocław
Błyskawica Gać 4-1 PKS Łany
Strzelinianka Strzelin 2-2 Ognisko Przeworno
Wiwa Goszcz 4-3 GKS Żórawina
Gawin II Królewska Wola 0-3 Sokół Wielka Lipa
Piast Żmigród 1-2 GKS Kobierzyce 20 kwietnia

Kolejka 16 - 27 kwietnia

Puma Pietrzykowice 0-3 GKS Kobierzyce
Piast Żmigród 1-2 Sokół Wielka Lipa
Gawin II Królewska Wola 2-2 GKS Żórawina
Wiwa Goszcz 6-0 Ognisko Przeworno
Strzelinianka Strzelin 0-3 PKS Łany
(wo)
na boisku 1-1
Błyskawica Gać 5-0 Ślęza Wrocław
Polonia Środa Śląska 1-1 Polar II Wrocław
Sokół Marcinkowice 2-1 MKP Wołów

Kolejka 17 - 26 maja

Sokół Marcinkowice 4-4 Puma Pietrzykowice
MKP Wołów 3-2 Polonia Środa Śląska
Polar II Wrocław 1-1 Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław 1-1 Strzelinianka Strzelin
PKS Łany 1-3 Wiwa Goszcz
Ognisko Przeworno 2-4 Gawin II Królewska Wola
GKS Żórawina 1-3 Piast Żmigród
Sokół Wielka Lipa 1-1 GKS Kobierzyce

Kolejka 18 - 2 kwietnia

Puma Pietrzykowice 2-0 Sokół Wielka Lipa 13 kwietnia
GKS Kobierzyce 3-0 GKS Żórawina
Piast Żmigród 1-1 Ognisko Przeworno 13 kwietnia
Gawin II Królewska Wola 3-1 PKS Łany 20 kwietnia
Wiwa Goszcz 5-0 Ślęza Wrocław 13 kwietnia
Strzelinianka Strzelin 2-4 Polar II Wrocław 13 kwietnia
Błyskawica Gać 1-0 MKP Wołów 13 kwietnia
Polonia Środa Śląska 3-0 Sokół Marcinkowice 13 kwietnia

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Polonia Środa Śląska 0-4 Puma Pietrzykowice
Sokół Marcinkowice 2-2 Błyskawica Gać
MKP Wołów 2-1 Strzelinianka Strzelin
Polar II Wrocław 0-5 Wiwa Goszcz
Ślęza Wrocław 1-4 Gawin II Królewska Wola
PKS Łany 1-2 Piast Żmigród
Ognisko Przeworno 1-4 GKS Kobierzyce
GKS Żórawina 0-4 Sokół Wielka Lipa

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Puma Pietrzykowice 2-1 GKS Żórawina
Sokół Wielka Lipa 4-1 Ognisko Przeworno
GKS Kobierzyce 5-0 PKS Łany
Piast Żmigród 3-2 Ślęza Wrocław
Gawin II Królewska Wola 0-0 Polar II Wrocław
Wiwa Goszcz 2-1 MKP Wołów
Strzelinianka Strzelin 5-0 Sokół Marcinkowice
Błyskawica Gać 4-0 Polonia Środa Śląska

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Błyskawica Gać 0-2 Puma Pietrzykowice
Polonia Środa Śląska 0-2 Strzelinianka Strzelin
Sokół Marcinkowice 1-3 Wiwa Goszcz
MKP Wołów 2-2 Gawin II Królewska Wola
Polar II Wrocław 1-0 Piast Żmigród
Ślęza Wrocław 2-2 GKS Kobierzyce
PKS Łany 2-0 Sokół Wielka Lipa
Ognisko Przeworno 4-1 GKS Żórawina

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Puma Pietrzykowice 1-1 Ognisko Przeworno
GKS Żórawina 2-3 PKS Łany
Sokół Wielka Lipa 3-0 Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce 3-2 Polar II Wrocław
Piast Żmigród 3-3 MKP Wołów
Gawin II Królewska Wola 2-1 Sokół Marcinkowice
Wiwa Goszcz 2-1 Polonia Środa Śląska
Strzelinianka Strzelin 0-1 Błyskawica Gać

Kolejka 23 - 7-8 maja

Strzelinianka Strzelin 0-0 Puma Pietrzykowice
Błyskawica Gać 2-2 Wiwa Goszcz
Polonia Środa Śląska 3-2 Gawin II Królewska Wola
Sokół Marcinkowice 2-7 Piast Żmigród
MKP Wołów 0-3 GKS Kobierzyce
Polar II Wrocław 0-3 Sokół Wielka Lipa
Ślęza Wrocław 0-1 GKS Żórawina
PKS Łany 3-2 Ognisko Przeworno

Kolejka 24 - 14-15 maja

Puma Pietrzykowice 0-1 PKS Łany
Ognisko Przeworno 1-0 Ślęza Wrocław
GKS Żórawina 2-4 Polar II Wrocław
Sokół Wielka Lipa 0-3 MKP Wołów 11 maja
GKS Kobierzyce 4-0 Sokół Marcinkowice
Piast Żmigród 0-0 Polonia Środa Śląska
Gawin II Królewska Wola 0-3 Błyskawica Gać
(wo)
na boisku 1-1
Wiwa Goszcz 3-0 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 25 - 21-22 maja

Wiwa Goszcz 2-1 Puma Pietrzykowice
Strzelinianka Strzelin 0-3 Gawin II Królewska Wola
Błyskawica Gać 0-2 Piast Żmigród
Polonia Środa Śląska 1-0 GKS Kobierzyce
Sokół Marcinkowice 4-0 Sokół Wielka Lipa
MKP Wołów 0-3 GKS Żórawina
(wo)
na boisku 3-1
Polar II Wrocław 2-2 Ognisko Przeworno
Ślęza Wrocław 6-1 PKS Łany

Kolejka 26 - 28-29 maja

Puma Pietrzykowice 5-1 Ślęza Wrocław
PKS Łany 3-0 Polar II Wrocław
Ognisko Przeworno 1-0 MKP Wołów
GKS Żórawina 3-3 Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa 1-1 Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce 1-1 Błyskawica Gać
Piast Żmigród 1-0 Strzelinianka Strzelin
Gawin II Królewska Wola 1-0 Wiwa Goszcz

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Gawin II Królewska Wola 1-4 Puma Pietrzykowice
Wiwa Goszcz 4-0 Piast Żmigród
Strzelinianka Strzelin 0-2 GKS Kobierzyce
Błyskawica Gać 0-0 Sokół Wielka Lipa
Polonia Środa Śląska 1-2 GKS Żórawina
Sokół Marcinkowice 4-1 Ognisko Przeworno
MKP Wołów 4-2 PKS Łany
Polar II Wrocław 2-10 Ślęza Wrocław

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Puma Pietrzykowice 5-1 Polar II Wrocław
Ślęza Wrocław 5-2 MKP Wołów
PKS Łany 0-1 Sokół Marcinkowice
Ognisko Przeworno 4-1 Polonia Środa Śląska
GKS Żórawina 2-1 Błyskawica Gać
Sokół Wielka Lipa 1-1 Strzelinianka Strzelin
GKS Kobierzyce 3-1 Wiwa Goszcz
Piast Żmigród 3-0 Gawin II Królewska Wola

Kolejka 29 - 19 czerwca

Piast Żmigród 2-2 Puma Pietrzykowice
Gawin II Królewska Wola 1-3 GKS Kobierzyce
Wiwa Goszcz 5-1 Sokół Wielka Lipa
Strzelinianka Strzelin 0-1 GKS Żórawina
Błyskawica Gać 5-2 Ognisko Przeworno
Polonia Środa Śląska 6-0 PKS Łany
Sokół Marcinkowice 2-6 Ślęza Wrocław
MKP Wołów 2-1 Polar II Wrocław

Kolejka 30 - 26 czerwca

Puma Pietrzykowice 8-0 MKP Wołów
Polar II Wrocław 1-2 Sokół Marcinkowice
Ślęza Wrocław 2-1 Polonia Środa Śląska
PKS Łany 1-3 Błyskawica Gać
Ognisko Przeworno 0-3 Strzelinianka Strzelin
GKS Żórawina 2-3 Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa 2-0 Gawin II Królewska Wola
GKS Kobierzyce 4-0 Piast Żmigród

Baraże o udział w klasie okręgowej (Wrocław)

IV liga 2004/2005 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Legnica)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Wałbrzych)

Klasa A 2004/2005 (Wrocław I)
Klasa A 2004/2005 (Wrocław II)
Klasa A 2005/2006 (Wrocław II)
Klasa A 2004/2005 (Wrocław III)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas